PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل

reza137333
04-01-2012, 23:12
من قبلا برای بازی ویندوز xp sp2 ام رو از قسمت run به sp3 تغییر دادم اما حالا می خواهم ویندوزم رو به sp3 واقعی ارتقا بدم و ویندوزم valid نیست لطفا کمکم کنید یک مشکل دیگه هم دارم که چگونه می تونم کارت گرافیک رو حذف شده است برگردونم سطحم مبتدی است

jafarian
04-01-2012, 23:15
من قبلا برای بازی ویندوز xp sp2 ام رو از قسمت run به sp3 تغییر دادم اما حالا می خواهم ویندوزم رو به sp3 واقعی ارتقا بدم و ویندوزم valid نیست لطفا کمکم کنید یک مشکل دیگه هم دارم که چگونه می تونم کارت گرافیک رو حذف شده است برگردونم سطحم مبتدی است

برای سئوال اول اگر منظورتون اینه که اگر ویندوزتون جنیون نیست از کرکهای تاپیک پایین استفاده کنید برای سئوال دوم اگر الان گرافیم روی سیستم نصب نیست مدلش تو نت سرچ میزنید اگر سیدی گرافیک ندارین بعدش دان میکنید نصب کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza137333
04-01-2012, 23:24
یعنی اگر من که sp3 الکی رو دارم برنامه 300 مگابایتی سایت مایکروسافت که به sp3 اپدیت میکنه رو دانلود کنم می تونم از sp3 واقعی استفاده کنم

jafarian
04-01-2012, 23:28
یعنی سرویس پک 3 که دارین منظور از اینکه میگین درست یعنی چی ؟ اگر سرویس پک مایکروسافت رو دانلود کنید نباید مشکلی پیش بیاد فقط شاید تو جنیون همون اصل بودنش به مورد بخورین که شاید ویندوزتون از حالت ارجینالش دربیاد که واسه اونم از همون تاپیکی که گذاشتم میتونید برای جنیون کردن ویندوز استفاده کنید.

reza137333
05-01-2012, 12:40
ویندوزم رو جنیون کردم اما هنگام اپدیت شدن این اخطار رو می ده an internal error occurred

jafarian
05-01-2012, 14:11
این پیغام مربوط به اینترنت شما میشه اگر از ------ یا v p n استفاده میکنید غیر فعالش کنید به قسمت internet options مرورگر خودتون برین ببینید تنظیمات ------ اونجا غیر فعال باشه .

reza137333
05-01-2012, 14:42
تیک رو برداشتم ولی هنوز همون مشکل هست چه کار کنم؟؟؟ من هر وقت کامپیوتر رو روشن می کنم تیک ------ هست درحالی که از قندشکن استفاده نمی کنم ایا راهی هست که همیشه اون تیک رو بردارم

jafarian
05-01-2012, 15:06
به سربرگ مرورگرخودتون برین اون گزینه ای رو که دورش با کارد مشخص شدن رو انتخاب کنید بعدم تایید اوکی کنید ازآخرم کش و هیستوری و کوکی مرورگر خودتون بابرنامه Internet Cleaner Portable پاکسازی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])