PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب خودكار يك نرم افزار !

رعد
04-01-2012, 18:02
با سلام
امروز يك برنامه رو براي اولين بار در روي سيستم ديدم كه ناخود آگاه نصب شده بود و من هم بدون اجرا پاكش كردم
اسمش هم اين بود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آيا برنامه مخربي چيزي بوده؟
در ضمن توي تسك منيجر هم چند تا گزينه هست كه برام ناآشناست و رم زيادي استفاده ميكنه در مورد اينا هم اگر توضيحي بديد ممنون ميشم:

faraname
04-01-2012, 19:20
با سلام
امروز يك برنامه رو براي اولين بار در روي سيستم ديدم كه ناخود آگاه نصب شده بود و من هم بدون اجرا پاكش كردم
اسمش هم اين بود :

در ضمن توي تسك منيجر هم چند تا گزينه هست كه برام ناآشناست و رم زيادي استفاده ميكنه در مورد اينا هم اگر توضيحي بديد ممنون ميشم:

سلام به شما

والا از اسم اولی بر میاد نرم افزاری که شما پاکش کردید نرم افزاری بودی که کارش پاک کردن و unistall کردن نرم افزار های درون سیستم هست . یک جور نرم افزار uninstaller بوده . ( باز هم تاکید می کنم از روی اسمش حدس می زنم )

در مورد سوال دوم تون هم باید بگم , شما Startup خیلی سنگینی دارید . این همه نرم افزار حسابی شروع به کار سیستم تون و متعاقب اون کارکرد و حجم اشغالی رم رو حسابی دچار اشکال می کنه . پس ا ز طریق فرمان msconfig استارت آپ سیستم تون رو بهینه سازی کنید . پیشنهاد می کنم یک آنتی ویروس خوب و آپدیت شده رو هم نصب کنید که خیال تون راحت بشه که مشکل ویروسی ندارید . بعضی مواقع بد افزار ها و ویروس ها می تونن حسابی تو سنگین شدن و حجم بالای استفاده از رم و Cpu تاثیر داشته باشن .

A M ! N
04-01-2012, 22:41
با سلام
اسمش هم اين بود :

سلام

ممکنه اون برنامه fake بوده باشه ، که شما باید اول یک لوگ بزارین از نرم افزار پایین اینجا تا مشخص بشه ،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Take Care:40:

رعد
05-01-2012, 00:18
با سلام مجدد.
fake یعنی چی؟
دقیقا الان باید چی بذارم؟
من سطح سواد کامپیوتریم در حد صفره .

A M ! N
05-01-2012, 00:24
با سلام مجدد.
fake یعنی چی؟
دقیقا الان باید چی بذارم؟
من سطح سواد کامپیوتریم در حد صفره .
fake یعنی یک برنامه قلابی ، که با ظاهر یک برنامه ی خوب در اومده ، ولی در اصل میخواد یک سری کارای جاسوسی یا خرابکاری انجام بده ، معمولا در حین کار با اینترنت و نداشتن فایروال مناسب ، این برنامه ها به طور خودکار دانلود میشن ، و نصب میشن ،

شما از همون پست شماره ی 3 روی لینک کلیک کنین و برنامه رو بگیرین و نصبش کنین و باید اسکن کنین و یک لوگ اونجا هست که اون رو آپلود کنین اینجا..

Take Care:40:

SURIV
05-01-2012, 03:50
آرم و لوگوش شبیه برنامه Your Uninstaller هست
عکس از محیط برنامه اصلی:

احتمالا فیک هست چون همینجوری خودش نصب و اجرا شده
شما سیستمتو با یه آنتی ویروس قوی اسکن کن مشکل حل میشه ایشالله

saeediranzad
05-01-2012, 05:35
این عکسهایی که اندخته اید از نرم افزار آنایستال کردنه، نه خود نرمافزار آناینستال شده.
در مورد جناب رعد نام نرمافزار client activator و در مورد جناب سوریو، فکر کنم algebrator باشه.
کلاینت اکتیویتور، احتمالاً یک نرمافزار همراهه که با نرم افزار اصلی نصب شده و برای فعال کردن برنامه اصلی بوده.؛ مثلاًspss
در مورد task manager هم باید بگم که فایلهای سیستم را که نمیشه کاری کرد، ولی فایلهای یوزر که با نام طاها مشخص شده میشه به انتخاب خودتون ببندید:end process

رعد
06-01-2012, 06:29
با سلام مجدد
اين نرم افزار توسط نرم افزار شيمي hiperchem نصب شده بود .
با توجه به راهنمايي آقاي saeediranzad بعد از حذف hiperchem و نصب دوباره توسط خودم ( قبلا توسط يكي ديگه نصب شده بود ) متوجه شدم كه client activator رو كاملا در پوشه اي جدا گانه اضافه ميكنه ، طوري كه تشخيص داده نميشه كه با يك نرم افزار ديگه اي نصب شده .