PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بهترین گوشی آندروید

golmohammadi
04-01-2012, 12:49
Galaxy note or other ?
سلام
یکی از دوستام قصد خرید بهترین گوشی آندروید را داره
و یه 4 یا 5 انتخابی هستش که به نظر گالاکسی نوت خیلی بهتره ....
ولی موضوع اینجاست که اندازه بزرگی داره
از دوستانی که این گوشیو استفاده میکنند کمی در مورد سایزش و حملش توضیح بدند ممنون میشم
در ضمن دوستم همیشه از کیف کمری استفاده میکنه و یا داخل جیب کتش میذاره
این گوشی مشکل خاصی که نداره ؟
و در مورد بقیه انتخابها هم کمک کنید ممنون میشم
اگر گالاکسی نوت نخریم فکر میکنید بهترین گوشی کدومه ؟
بهتره با دلیل و منطق بگین از (بهتره و سرتره) خالی استفاده نکنین

h!tman
04-01-2012, 12:56
اگر در جیب کت میزاره با سایزش مشکلی نداره
فکر کنم شما آرک داشتی نه؟
حدود 1.5سانت به قطورش اضافه کنی میشه نوت
از 4طرف!
نه گوشیش مشکلی نداره فقط به صفحه نمایش دقت کنید که مثلا پیکسل سوخته نداشته باشه یا مثلا صدای اسپیکر و صدای زنگ رو تست کنید (این تست برای همه گوشی هاست )
بعد از اون Galaxy SII قوی ترین اندرویدی هست و بعدش میره تو خط Optimus 3Dو motorola Atrix 2 و اینا بعدش میشه Motorola Atrix و LG optimus 2x و HTC Evo 3D و HTC sensation &XE

golmohammadi
04-01-2012, 14:10
اگر در جیب کت میزاره با سایزش مشکلی نداره
فکر کنم شما آرک داشتی نه؟
حدود 1.5سانت به قطورش اضافه کنی میشه نوت
از 4طرف!
نه گوشیش مشکلی نداره فقط به صفحه نمایش دقت کنید که مثلا پیکسل سوخته نداشته باشه یا مثلا صدای اسپیکر و صدای زنگ رو تست کنید (این تست برای همه گوشی هاست )
بعد از اون Galaxy SII قوی ترین اندرویدی هست و بعدش میره تو خط Optimus 3Dو motorola Atrix 2 و اینا بعدش میشه Motorola Atrix و LG optimus 2x و HTC Evo 3D و HTC sensation &XE

ممنون
آتریکس 2 فکر نکنم بهتر از رازار 920 باشه ؟
چرا اینو نگفتی ؟

در مورد 3d ها
چک کردم ظاهرا در سه بعدی قوی هستند و قدرت گوشی قویتر از بقیه نیست
یعنی سه یعدی بودنشونو بخیال بشیم از قویترینها مثل اس 2 و نوت کم میارند

hasanmotori
04-01-2012, 15:42
galaxy note اگه با سایزش مشکل نداشته باشه بهترین انتخابه واسه بازی و فیلم و اینترنت خیلی مناسبه اگه سایزش بزرگه گزینه بعدی میشه galaxy nexus که بازم صفحه بزرگ و با کیفیتی داره بقیه مشخصاتشم خوبه بعد از اون میشه گلکسی اس2 که هنوزم کم نمیاره بعدشم razr اینم بد نیست و بعد از اون سایر گوشیها جزو بهترین های اندروید حساب نمیشن

h!tman
04-01-2012, 15:50
ممنون
آتریکس 2 فکر نکنم بهتر از رازار 920 باشه ؟
چرا اینو نگفتی ؟

در مورد 3d ها
چک کردم ظاهرا در سه بعدی قوی هستند و قدرت گوشی قویتر از بقیه نیست
یعنی سه یعدی بودنشونو بخیال بشیم از قویترینها مثل اس 2 و نوت کم میارند

بله خوب کم میارن
من یک ترتیب خاصی رو گفتم
البته حسن جان اضافه کردن اگر مایه مهم نیست :دی ریزر هم جزوشونه ولی گفتم با خودم ریزر با صفحه نمایش معمولی و یکم دان کلاک میشه atrix 2 یعنی مو نمیزنن!:دی
از نظر قدرت بخواید رو دست S2 و نوت نیست
البته نکسوز چون روی ICS هست اینقدر خوب نتیجه پس داده!
مثلا خبری بود که gs2 اتوماتیک روی ICS به 1.6اورکلاک میشه
دیگه فکر نکنم فعلا رو دست نوت باشه مگر مثلا برید سراغ تبلت ها که Transformer Prime هست و نتایجی خیلی بهتر از آیپد 2 و امثالهم گرفته

golmohammadi
04-01-2012, 17:57
galaxy note اگه با سایزش مشکل نداشته باشه بهترین انتخابه واسه بازی و فیلم و اینترنت خیلی مناسبه اگه سایزش بزرگه گزینه بعدی میشه galaxy nexus که بازم صفحه بزرگ و با کیفیتی داره بقیه مشخصاتشم خوبه بعد از اون میشه گلکسی اس2 که هنوزم کم نمیاره بعدشم razr اینم بد نیست و بعد از اون سایر گوشیها جزو بهترین های اندروید حساب نمیشن
حسن جان یعنی گالاکسی نکسوس از اس 2 بهتره ؟
عده ای اینو تایید نمیکردند

بله خوب کم میارن
من یک ترتیب خاصی رو گفتم
البته حسن جان اضافه کردن اگر مایه مهم نیست :دی ریزر هم جزوشونه ولی گفتم با خودم ریزر با صفحه نمایش معمولی و یکم دان کلاک میشه atrix 2 یعنی مو نمیزنن!:دی
از نظر قدرت بخواید رو دست S2 و نوت نیست
دیگه فکر نکنم فعلا رو دست نوت باشه مگر مثلا برید سراغ تبلت ها که Transformer Prime هست و نتایجی خیلی بهتر از آیپد 2 و امثالهم گرفته
نه بابا با تبلت کاری نداریم
بحث ما گوشی هست
پس با این حساب اولویتها به ترتیب قدرت :
1- گالاکسی نوت
2- گالاکسی نکسوس
3- گالاکسی اس 2
4- رازار و آتریکس 2
5- اپتیموس تریدی و اوو تریدی
6- اپتیموس 2x
7- سنسشنها
البته به احتمال قوی یکی از 3 گزینه های بالا انتخاب بشه
خب حالا دوستان قیمتهاش هم بدند ممنون میشم
منظورم قیمت 1 گزینه اول

Arashdn
04-01-2012, 18:01
سلام
گالاکسی ۲ و نکسوس گالاکسی در یه حد هستن
حالا تو بعضی موارد نکسوس بهتره و تو بعضی هم گالاکسی ......
انتخاب بین این دو تا باید با توجه به معیارها باشه .....

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk

.:PAR3A:.
04-01-2012, 18:15
اتفاقا همین ICS باعث شده که توی بنچمارک های ضعیف دیده شه... چند تا بررسی تخصصی بخون بچه :-W :دی
ICS نه تنها سرعت نبخشیده (مثل جینجربرد نبوده اصلا) ، بلکه خیلی خیلی سنگین تره و همین باعث میشه خیلی بازده در نهایت توی بنچمارک ها بیاد پایین ، البته همین چیزا باعث میشه که یوزر توی استفاده روزانه راحت تر باشه... مثلا دلیل کم بودن رم خالی ، رندر تمامی افکت های UI توسط جی پی یو ــه که محدودیت رم رو در نظر نمیگیره و مستقیم پردازش میکنه ، بر خلاف سی پی یو که حواسش به رم هست...
اون جریان 1.6 رو هم یه بار دیگه بگی ، قسم میخورم سر تا پا تو فحش میکنم :-W :دی (البته اینجا خانواده نشسته ، تو یاهو :دی)
باو هرچی بت میگم میگی قراره 1.6 OC بشه :| درد :| :دی

اسماعیل جان اگه دوست شما با سایز نوت مشکلی نداره (توی جیب کت راحته) ، بهترین گزینه واسش Note ــه...
بعد از اون با توجه به نیاز هاش ، باید بین GS2 و GNex تصمیم گیری بشه... RAZR هم با این قیمتش تو ایران من توصیه نمیکنم... مگه اینکه دوستت کوهنورد ــی چیزی باشه که به یک آجر با قابلیت های اسمارت فون نیاز داشته باشه :دی
بدنش خیلی محکمه راحت جای آجر ــو پر میکنه :) :دی

h!tman
04-01-2012, 19:37
اتفاقا همین ICS باعث شده که توی بنچمارک های ضعیف دیده شه... چند تا بررسی تخصصی بخون بچه :-W :دی
ICS نه تنها سرعت نبخشیده (مثل جینجربرد نبوده اصلا) ، بلکه خیلی خیلی سنگین تره و همین باعث میشه خیلی بازده در نهایت توی بنچمارک ها بیاد پایین ، البته همین چیزا باعث میشه که یوزر توی استفاده روزانه راحت تر باشه... مثلا دلیل کم بودن رم خالی ، رندر تمامی افکت های UI توسط جی پی یو ــه که محدودیت رم رو در نظر نمیگیره و مستقیم پردازش میکنه ، بر خلاف سی پی یو که حواسش به رم هست...
اون جریان 1.6 رو هم یه بار دیگه بگی ، قسم میخورم سر تا پا تو فحش میکنم :-W :دی (البته اینجا خانواده نشسته ، تو یاهو :دی)
باو هرچی بت میگم میگی قراره 1.6 OC بشه :| درد :| :دی

اسماعیل جان اگه دوست شما با سایز نوت مشکلی نداره (توی جیب کت راحته) ، بهترین گزینه واسش Note ــه...
بعد از اون با توجه به نیاز هاش ، باید بین GS2 و GNex تصمیم گیری بشه... RAZR هم با این قیمتش تو ایران من توصیه نمیکنم... مگه اینکه دوستت کوهنورد ــی چیزی باشه که به یک آجر با قابلیت های اسمارت فون نیاز داشته باشه :دی
بدنش خیلی محکمه راحت جای آجر ــو پر میکنه :) :دی
مردک!:دی میخوای بگی Ti omap اومده اینو خورده!؟:دی
دفعه بعدی فحش میخوری:دی وایسا ICS بیاد!:دی بهت میگم : ))
تازه خوش به حالش هم شده تاچ ویزارد مزخرفم نداره!:دی

در مورد نوت هم تایید:46:

hompoil
04-01-2012, 21:41
واقعیت نوت اینه که شاید بعضی ها بگیرن وبعد از مدتی فکر کنن که نه از تبلت بودن تبلته نه از گوشی بودن گوشیه(خیلی گندست):46:

golmohammadi
04-01-2012, 23:28
من خودم گوشیو همیشه تو کیف کمری و یا جیب کت و یا پولیور میذارم
دوستم هم چنین استفاده ای داره
پس به احتمال زیاد با اندازه گوشی مشکلی نداشته باشه
البته قرار شد بریم بازار و حضوری ببینیم و پستند کنیم
چون مجازی نیمشه تصمیم گرفت

خب پس همه دوستان تایید میکنند که گالاکسی نکسوس و اس 2 هر دو بعد از گالاکسی نوت بهترین هستند
از این 3 یکی انتخاب میکنیم
ممنون از همه دوستان

به خاطر نوسانات دلار هر لحظه تصمیم ادم عوض میشه
دوستم قرار بود زودتر بخره
گفت صبر میکنه دلار ارزونتر بشه
بعد دلار نه تنها ارزونتر نشد بلکه گرونتر هم شد

راستی دوستان اخرین قیمت این 3 گوشی را بدین ممنون میشم
و اینکه گالاکسی نوت چقدر احتمال داره ارزونتر بشه ؟
اس 2 که ارزونتر نمیشه و شاید گرونتر هم بشه
الان راحت یه 5 ماشی میشه که ارزونتر نشده
نوت چی ؟ نوت فکر میکنین هنوز افت کامل اولیه را کرده یا نه ؟

h!tman
04-01-2012, 23:38
نوت 1 تومنه الان تا 950
احتمال ارزون شدنش حداکثر 100
S2 شده 800 که قیمت چرند و مفتیه! باید 600باشه و قبلا هم 1ماه تمام 600بود
نکسوز هم 950ه که باید تا 700بیاد

matin_vv
05-01-2012, 09:33
من یک ماه هست که موتورولا دروید ریزر رو خریدم. واقعاً ازش راضیم. البته چون جدیده یه سری باگهایی داره که مطمئناً رفع میشه. ولی واقعاً هیچ نکته منفی ای که تا به حال اذیتم کرده باشه ندیدم.
کیفیت صدای واقعاً عالی. عمر باتری بالا نسبت به بقیه آندرویدها، کیفیت متریال فوق العاده، زیبا، صفحه نمایش عالی (البته پنتایل هست ولی معلوم نیست)، و سرعت بالا.
پیشنهاد میکنم حتماً بهش فکر کنید.

.:PAR3A:.
05-01-2012, 12:01
نکسوز هم 950ه که باید تا 700بیاد
تا 700 نمیاد به این زودی... فعلا توی همه جای دنیا حداقل 750 میشه دیگه ، بعد افت کنه و اینا حدود 2-3 ماه دیگه فکر کنم توی جهان بشه 650 اینا که بازم افتش تو ایران معلوم نیست...

adel.alizadeh1994
05-01-2012, 14:43
بهترین گوشی حاله حاظر گالاکسی اس 2 برترین گوشی سال 2011 هست