PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو مشکل با ویندوز 7

Silent TR
03-01-2012, 20:43
دوستان من دو تا مشکل با این ویندوز دارم !
اول از همه این که که ویندوزم رو که enterprise هست رو هنوز راهی برای کرک کردنش پیدا نکردم که قانونی بشه

و دوم این که ویندوزم رو اگه چند دقیقه به حال خودش رها کنم خود به خود صفحه سیاه میشه ! و بعد از چند ساعت هم hibernate میشه ! در صورتی که screen saver رو روی none گذاشتم !!!!

Silent TR
03-01-2012, 23:05
کسی نیست جواب منو بده ؟

jafarian
03-01-2012, 23:20
برای مورد اول طبق پست پایین برین برای اینکه ویندوزتون جنیون بشه برای مورد دوم هم اگربعد از جنیون شدن مشکلش هنوز برطرف نشده بود hibernate سیستم disable کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed774
04-01-2012, 00:21
مورد اول متاسفانه تنها کرکی که برای این نسخه از ویندوز ارائه شده روی اکثرا بایوس ها جواب نمیده ، درحقیقت بعد از بوت اولیه ویندوز اکتیو میشه ولی در بوت های بعدی یا آپدیت ویندوز ، کرک از کار میوفته . منم همین مشکل رو داشتم و نتونستم کرک معتبری پیدا کنم و به نسخه Ultimate برگشتم . ضمنا نسخه Enterprise هیچ نکته قوتی نسبت به Ultimate نداره و هر دو دقیقا یکی هستند جز در سیستم لایسنس ، ضمنا نسخه Enterprise در فروم های خارجی که خوندم برای بازی مشکلات زیادی داره . پیشنهاد میکنم به ورژن Ultimate برگردید .

در مورد دوم هم به احتمال زیاد مشکل از تنظیمات پیش فرض Power Option هست که بعد از 10 دقیقه مانتیور خاموش میشه که به قول شما صفحه سیاه میشه و بعد از نیم ساعت سیستم به حالت خواب میره نه Hibernate ! که مثلا با زدن کلید Space دوباره روشن میشه ، درسته ؟
شما در کنترل پنل به تنظیمات Power Option برو و مطابق شکل های زیر عمل کن :

حالت 1 رو انتخاب کن و بعد روی مورد 2 کلیک کن

از منوی کشویی مورد 3 گزینه Never رو انتخاب کن و روی مورد 4 کلیک کن تا تغییرات اعمال بشه .

Silent TR
06-01-2012, 12:05
دوستان ممنون این دو مشکل حل شد ولی !!!

من یک یوزر بیشتر ندارم ! ولی وقتی شب ها میزنم کامپیوتر خودش با برنامه auto power and shut down روشن بشه
ویندوز بالا نمیاد ! و در مرحله انتخاب یوزر که یکی هم بیشتر نیست میمونه !
یعنی حتما باید روی یوزر خودم کلیک کنم تا تا صفحه دسکتاپ بیاد بالا !!!!

jafarian
06-01-2012, 13:30
طبق سایت پایین با استفاده از فرمان netplwiz وگذاشتن تیک گزینه مورد نظر برین.