PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاثیر داروهای آرامبخش

Reza Azimy_RW
03-01-2012, 20:34
سلام اساتید
یه سوال داشتم اینکه کلا" رفتن پیشه روانپزشک و مصرف داروهاش تاثیر داره یا نه ؟ چون یه جایی خوندم فقط تسکین موقت میده و درمان نیست . من 2 سال پیش رفتم روانپزشک یه سری قرص نوشت تقریبا" از حالت افسردگی اومدم بیرون تا حدود 1 سال ولی الان که یک ساله مصرف نمیکنم خیلی شدیدتر شده افسردگیم . میخاستم بدونم کلا" فایده داره اینا یا نه ؟ اخه دوباره میخاستم برم روانپزشک گفتم اگه اینجوریه که نرم بهتره

sanaz.joon
04-01-2012, 12:38
یه سوال داشتم اینکه کلا" رفتن پیشه روانپزشک و مصرف داروهاش تاثیر داره یا نه ؟ چون یه جایی خوندم فقط تسکین موقت میده و درمان نیست . من 2 سال پیش رفتم روانپزشک یه سری قرص نوشت تقریبا" از حالت افسردگی اومدم بیرون تا حدود 1 سال ولی الان که یک ساله مصرف نمیکنم خیلی شدیدتر شده افسردگیم . میخاستم بدونم کلا" فایده داره اینا یا نه ؟ اخه دوباره میخاستم برم روانپزشک گفتم اگه اینجوریه که نرم بهتره

داروهای ضد افسردگی در صورتی که زیر نظر پزشک و درست مصرف بشن میتونن افسردگی رو به صورت برگشت ناپذیر درمان کنن
بله رفتن پیش روانپزشک خیلی تاثیر داره و اگه حس میکنین افسرده هستین حتما برین

morsadr
04-01-2012, 15:22
سلام اساتید

درمان همیشه به معنی ریشه کنی بیماری نیست بلکه در بسیاری موارد کنترل بیماری نیز درمان محسوب می شود . در مورد بیماریهای روحی نیز گاهی اوقات با درمان داروئی بیماری ریشه کن شده و گاهی تحت کنترل در می آید . در هر صورت مراجعه به روانپزشک توصیه می شود .

Reza Azimy_RW
04-01-2012, 19:53
ممنون از کمک همه اساتید :11: