PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای بریدن فایل ویدئویی بدون رندر

magsood
03-01-2012, 17:25
با سلام
نرم افزاری برای بریدن فایل ویدئویی بدون رندر کردن و تغییر فرمت و تغییر کیفیت (هیچ تغییری روی فایل ویدئویی انجام ندهد.) معرفی کنید.
با تشکر

HORROR
03-01-2012, 18:28
VCD-DVD Cutter Fastest بسیار سربع و بدون کاهش کیفیت فایل ویدیو رو کات میکنه ولی ساپورت فرمتهاش محدوده

jafarian
03-01-2012, 23:09
پیشنهاد من استفاده از برنامه Gilisoft Video Cutter هست که ازلینک پایین میتونید دان کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیجن برنامه

magsood
07-01-2012, 19:16
VCD-DVD Cutter Fastest بسیار سربع و بدون کاهش کیفیت فایل ویدیو رو کات میکنه ولی ساپورت فرمتهاش محدوده
لینک سایت اصلی برنامه؟

jafarian
07-01-2012, 23:11
لینک سایت اصلی برنامه؟

اون برنامه ای که این دوستمون گذاشته لینکش من نتوستم پیدا کنم اگربرنامه من استفاده کردین کارتون راه اندازی نکرد ازبرنامه Ultra Video Splitter هم استفاده کنید ببینید بکارتون میاد.

سریال برنامه

Name: ziadmosaan
Code: B314B2C0

mmonemi
08-01-2012, 19:20
پیشنهاد من استفاده از برنامه Gilisoft Video Cutter هست که ازلینک پایین میتونید دان کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FMultimedia%2FVideo%2FOther-VIDEO-Tools%2FGiliSoft-Video-Cutter.shtml)

کیجن برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D808962)
سلام
نمیشه دانلودش کرد پیغام زیر رو میده
This order cannot be processed in your country due to US export restrictions

jafarian
08-01-2012, 23:08
سلام
نمیشه دانلودش کرد پیغام زیر رو میده
This order cannot be processed in your country due to US export restrictions