PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید تو رو خدا کمک کنید در مورد رادیو nanostaion m5

mp49
03-01-2012, 16:27
من به علتی که در منطقه مورد نظرمون adsl نیست چند روز پیش با یک شرکت خدمات ارائه اینترنت وایرلس تماس گرفتن اونا هم اومدن و با رادیو لکو (استیشن)تست کردن (میله ک انتن بهش نصب بود 6 متر بود خونه ما هم یک طبقه است و اطراف خونه ما هم باز هست و اصلا چند طبقه نیست)که دی بی ای و قدرت انتن اونا شد -83 گفت باید زیر -75 باید باشه تا بهت اینترنت بده منم الان انتن nanostaion m5 ندارم باید برم بخرم من یه اشنا داشتم تو کار شبکه بود رفتم از اون گرفتم انتن یه میله 8 متری درست کردم انتن بردم بالا ولی جالب اینجاست بهتر نشد که هیچ بدتر شد...شد -89 که ر چی جهت تغییر دادم هیچ فایده ای نداشت رفتم تو تنطیماتش روی امریکا تنطیم کردم dbi گذاشتم روی 27...بازم تاثیر نداشت...گذاشتم وری ازبکستان البته روی ازبکستان که گذاشتم db از 14 بالاتر نیومد...بازم تاثیر نداشت..گذاشتم روی ایران بازم تاثیر نداشت...رفتم توی تنظیماتش مقدار مصافت بردم گذاشتم روی حداکثر بازم تاثیر نداشت....حالا من از میخوام ایا راهی است که بشه مقدار قدرتش ببری بالا تو تنظمیات یا کار خاصی که من انجام ندادم البته دیگه بیشتر 8 متر میله نمیشه اضافه کرد چون تعادل نداره...لطفا کمک کنیم خدا خیرتون بده...شرمنده زیاد توضیح دادم میخواستم خوب متوجه بشید...