PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسکیت برد

mohsen3d
03-01-2012, 13:25
سلام به هم دوستان 3d کار این رو نمیدونم چی شد مدل کردم همین جوری یه دفعه بعد چندین ماه که از 3d فاصله گرفته بودم گفتم با این شروع کنم نظر بدین خوشحال میشم مرسی

3dsmax 2011 and v-ray

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Full HD:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamron_devil
03-01-2012, 17:57
اتفاقا منم می خواستم بعدا همچین چیزی مدل کنم. حالا بعدا می کنم الان رو یک پروژه دیگه هستم. غیر از چرخاش که رنگش سفیده بقیه کار عالیـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــه. چرخش رو یک متریال پلاستیک یا یک حالت پلاستیک که درونش روشنه مثل بعضی اسکیتا بدی عالی تر میشه.متریال استیل تو این کار خیلی خوبه . اگر چرخاش یک رنگ دیگه بود رئال میشد. در کل خوبه باز هم کار بزار حالشو ببریم

hadi665
03-01-2012, 18:02
آفرین خیلی خوب شده
مخصوصا با متریال ضخامت برد حال کردم ، یه حس کامپوزیتی به آدم دست میده : دی

فقط رنگی که روی برد زدی یکمی زیادی شلوغو کثیف نشده ؟ پس زمینش انگاری یه تکسچره بی کیفیته ها ؟

HalleyStar
03-01-2012, 20:10
خوب شده خیلی .
در مورد رنگش من موافقم با آقای هادی .

سعید6
03-01-2012, 22:46
عالیهدوست عزیز

mohsen3d
04-01-2012, 19:49
اتفاقا منم می خواستم بعدا همچین چیزی مدل کنم. حالا بعدا می کنم الان رو یک پروژه دیگه هستم. غیر از چرخاش که رنگش سفیده بقیه کار عالیـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــه. چرخش رو یک متریال پلاستیک یا یک حالت پلاستیک که درونش روشنه مثل بعضی اسکیتا بدی عالی تر میشه.متریال استیل تو این کار خیلی خوبه . اگر چرخاش یک رنگ دیگه بود رئال میشد. در کل خوبه باز هم کار بزار حالشو ببریم

مرسی اره متریال چرخاش رو باید عوض کنم :31:

فرین خیلی خوب شده
مخصوصا با متریال ضخامت برد حال کردم ، یه حس کامپوزیتی به آدم دست میده : دی

فقط رنگی که روی برد زدی یکمی زیادی شلوغو کثیف نشده ؟ پس زمینش انگاری یه تکسچره بی کیفیته ها ؟

مرسی هادی اما تکسچره 1920*1080 هست آخر کیفیته رو این ایجوری شده اما باید عوض بشه ممنون

خوب شده خیلی .
در مورد رنگش من موافقم با آقای هادی .

مرسی ممنون

Vahidking.75
04-01-2012, 21:04
سلام - ما هم با همین نظر رسما به بروبکس 3Dکار وارد میشیم اگه رامون بدن - آخه مبتدی هستم

به نظرم طرح از لحاظ مدلینگ کاملا طبیعی هستش و عالی کار شده فقط همونطور که دوستان گفتن از لحاظ متریال ها کمی عجله کردین

نظر من اینه که چرخ هارو یک متریال پلاستیک قهوه ای سوخته بده بعد اون اسکلت رو از طرف چرخ ها بردار اینطوری طبیعی تر جلوه میده

باز هم میگم از لحاظ مدلینگ کارت حرف نداره

سعید6
04-01-2012, 22:31
خوش اومدی عزیز
ان شا>الله همفکری خوبی به همه بچه ها داشته باشید:46:

mohsen3d
05-01-2012, 13:22
مرسی از همه که نظر دادن منم سعی کردم بهشون عمل کنم اینم نتیجه :31::31:

Vahidking.75
05-01-2012, 15:02
بازم متریال چرخ ها با روی اسکیت نمی خوره ، اصلا جور نیست ، یه رنگ تیره بزار .

بعد یه سوال این پیچ های چرخ های جلو بیشتر پیچ های چرخ های عقب اکسترود شده ، این فلسفش چیه ؟

یه چیز از کارت خوشم اومد GoW فکر عالی بود ، نری آنچارتت یا mgs رو بزاری ها :31:

mohsen3d
05-01-2012, 16:22
بازم متریال چرخ ها با روی اسکیت نمی خوره ، اصلا جور نیست ، یه رنگ تیره بزار .

بعد یه سوال این پیچ های چرخ های جلو بیشتر پیچ های چرخ های عقب اکسترود شده ، این فلسفش چیه ؟

یه چیز از کارت خوشم اومد GoW فکر عالی بود ، نری آنچارتت یا mgs رو بزاری ها :31:

از رنگ سفیده که بهتره :31: باشه حالا یه کاریش میکنم :46: نه همش یه جوره اما نوره پشت چون بیشتره این طوری به نظر میاد اول میخواستم asassian creead بزارم اما بعد از این خوشم امد