PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما Asus n55sf مناسب کار من هست ؟

atlantis5
02-01-2012, 17:13
سلام دوستان , من دنبال یک سیستم قدرتمند هستم با کارایی مناسب , با کانفیگی که خودم مد نظرم بود Asus N55sf رو انتخاب کردم . حالا از دوستان می خوام با شرایطی که من عرض می کنم می تونن پیشنهاد بهتری در این ضمینه به من بدن !! ؟؟
روزانه 16 ساعت روشن باشه !
صفحه کلید مناسبه ی داشته باشه واسه تایپ ( چون زیاد تایپ می کنم )
چون از چند نرم افزار هم زمان استفاده میکنم Ram و Cpu مناسبی داشته باشه
بیشتر کارم با اینترنت هست !
قیمت هم در حد همین N55sf
زیبایی لپ تاپ هم برام مهمه !
.
آگه کسی از دوستان خبر داره که لپ تاپ های UX asus وارد بازار شده یا نه هم , لطفا بگه

asstubirs
02-01-2012, 17:47
به نظز من لپ تاپ برای بازی نیست ولی ایسوس نخر من خودم ایسوس دارم اما شش ماه نشده رفت گارانتی
یه سونی بخر سه سال هم گارانتی داره

subliz
02-01-2012, 18:47
درود بر شما دوست عزیز

خدمتتون عرض کنم که من خودم ان 55 دارم و بسیار هم راضیم.
از بدو ورودم به این انجمن با خودم عهد کردم که فقط اطلاعات در اختیار طرفم قرار بدم و به هیچ وجه ترغیب یا منع به عملی نکنم.
از این رو گفتم بد نیست که چند مورد رو ذکر کنم .

1 - این لپ تاپ تو کار با نرم افزار ها که هیچی تو بازی ها هم کم نمیاره به شرطی که بتونید دما رو کنترل کنید.

2 - واقعا لپ تاپ خنکیه ! من درباره برندای دیگه نظر نمیدم جز 2 3 مدل اچ پی که دوستانم دارن و شما در سطح کیبرد تقریبا اون دمایی رو حس میکنید که دستگاه داره توش کار میکنه اما ان 55 واقعا این طور نیست و شما اندکی گرما رو کیبرد حس میکنید در حالی که دستگاه داره تو 80 - 90 درجه کار میکنه ! ( تو گیم های سنگین )

3 - بر خلاف نظر هایی که دوستان قبل ورود ان 55 میدادن بر حسب مدل های قبلی کیبرد فوق العاده ای داره ! البته یه مقدار دکمه های گوشه ای جا ب جا شدن که یه هفته ای طول میکشه تا بهش عادت کنی ! تنها مشکل کیبردش اینه که یه نمه دکمه ها صدا میدن و در کل خیلی نمی تونید خیلی حیلی سایلنت تایپ کنید !:31:
که اونم از نظر من مهم نیست
به لطف کیبردش سرعت تایپ من هم بالا رفته !

4 - کیفیت صفحه نمایششم واقعا خوب و قابل قبول و راضی کنندس

5 - صداشم خیلی توپه

اینارو گفتم این رو هم بگم که متاسفانه یه تعدادی که خیلی هم قابل توجه نیست خرابی مشابه داشته که به لطف گارانتی خوب ایسوز ( سازگار ارقام بیشتر راضی بودن بچه ها ) اکثرا بی دغدغه تونستن تعمیر کنن دستگاه رو بدون هزینه !

خیلی ها هم مثل من از اول مشکل نداشتن !

شما میتونید به این تاپیک برید و خودتون وضعیت رو چک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم تونسته باشم کمک تون کنم

Farshid72
03-01-2012, 09:47
دوسته عزیز اگه کار شما فقط در همین حد هستش توصیه من به شما سونی هست که میتونید :
Sony F227fx/b
Sony F226Fx/b
اینا مدل های خوب و شیکی هستن و مناسب برای کار هایی که گفتین
چون پردازش بالایی ندارید توصیه من اینه شما از برند سونی خریداری کنید
VPC‐SE1AFX
این از گروه SE سونی هست

atlantis5
04-01-2012, 00:07
ممنون از شما دوست عزیز , ولی این مدل های که شما پیشنها دادین 400 هزار تومنی گرون تر از مدلی که خودم گفتم هستن

atlantis5
04-01-2012, 00:16
درود بر شما دوست عزیز

خدمتتون عرض کنم که من خودم ان 55 دارم و بسیار هم راضیم.
از بدو ورودم به این انجمن با خودم عهد کردم که فقط اطلاعات در اختیار طرفم قرار بدم و به هیچ وجه ترغیب یا منع به عملی نکنم.
از این رو گفتم بد نیست که چند مورد رو ذکر کنم .

1 - این لپ تاپ تو کار با نرم افزار ها که هیچی تو بازی ها هم کم نمیاره به شرطی که بتونید دما رو کنترل کنید.

2 - واقعا لپ تاپ خنکیه ! من درباره برندای دیگه نظر نمیدم جز 2 3 مدل اچ پی که دوستانم دارن و شما در سطح کیبرد تقریبا اون دمایی رو حس میکنید که دستگاه داره توش کار میکنه اما ان 55 واقعا این طور نیست و شما اندکی گرما رو کیبرد حس میکنید در حالی که دستگاه داره تو 80 - 90 درجه کار میکنه ! ( تو گیم های سنگین )

3 - بر خلاف نظر هایی که دوستان قبل ورود ان 55 میدادن بر حسب مدل های قبلی کیبرد فوق العاده ای داره ! البته یه مقدار دکمه های گوشه ای جا ب جا شدن که یه هفته ای طول میکشه تا بهش عادت کنی ! تنها مشکل کیبردش اینه که یه نمه دکمه ها صدا میدن و در کل خیلی نمی تونید خیلی حیلی سایلنت تایپ کنید !:31:
که اونم از نظر من مهم نیست
به لطف کیبردش سرعت تایپ من هم بالا رفته !

4 - کیفیت صفحه نمایششم واقعا خوب و قابل قبول و راضی کنندس

5 - صداشم خیلی توپه

اینارو گفتم این رو هم بگم که متاسفانه یه تعدادی که خیلی هم قابل توجه نیست خرابی مشابه داشته که به لطف گارانتی خوب ایسوز ( سازگار ارقام بیشتر راضی بودن بچه ها ) اکثرا بی دغدغه تونستن تعمیر کنن دستگاه رو بدون هزینه !

خیلی ها هم مثل من از اول مشکل نداشتن !

شما میتونید به این تاپیک برید و خودتون وضعیت رو چک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم تونسته باشم کمک تون کنم
دوست عزیز شما که با N55sf کار کردین , می خواستم بدونم کیبوردش خب هست یا نه ! آخه من صبح تا شب می خوام باهاش تایپ کنم , تایپ کردن باهاش راحته ؟
بعد لطف کنید تو این مدت که باهاش کار کردین اگه مشکلی چیزی داسته ذکر کنید , ممنون میشم
تشکر از توضیحاتتون

subliz
04-01-2012, 07:02
دوست عزیز شما که با N55sf کار کردین , می خواستم بدونم کیبوردش خب هست یا نه ! آخه من صبح تا شب می خوام باهاش تایپ کنم , تایپ کردن باهاش راحته ؟
بعد لطف کنید تو این مدت که باهاش کار کردین اگه مشکلی چیزی داسته ذکر کنید , ممنون میشم
تشکر از توضیحاتتون

هر دو مورد را كاملا بالا توضيح دادم

مشكلات من يا دوستان تو اون تاپيك هست

خدمتتونم عرض كردم اگه بتونيد با صداي دكمه ها و هم چنين تغييرات كيبرد كنار بيايد خيلي هم عاليه !
مثلا ديگه دكمه چپ و پاييني صفحه كنترل نيس بلكه خفه كردن اسپيكراس !

توصيه من اينه كه يه جايي حضوري نگاهي بندازيد به كيبردش

Farshid72
04-01-2012, 12:10
ممنون از شما دوست عزیز , ولی این مدل های که شما پیشنها دادین 400 هزار تومنی گرون تر از مدلی که خودم گفتم هستن
ASUS N55 sf full hd چیزی حدود 1700 1800 هستش با این وضع دلار الان گرونترم شده مدل هایی که من گفتم بجز گرافیکش بقیش با n55sf برابری میکنه البته با کانفیگ فول hd

ww3ww
07-02-2012, 23:21
سلام دوستاناگه ميشه قيمت روز اين سيستم رو بگيد آخه هر سايتي ميرم قيمت درج شده نيست ممنون

mzc1993
08-02-2012, 02:42
سلام دوستاناگه ميشه قيمت روز اين سيستم رو بگيد آخه هر سايتي ميرم قيمت درج شده نيست ممنون

1900000 تومان با گارانتی سازگار

ww3ww
08-02-2012, 11:03
دوست عزيز قيمت اين نوع سيستم Hp Pavilion dv6t-6b00 را مي دوني؟؟و رمش قابل ارتقا هست؟

mzc1993
08-02-2012, 14:38
دوست عزيز قيمت اين نوع سيستم Hp Pavilion dv6t-6b00 را مي دوني؟؟و رمش قابل ارتقا هست؟

خودم همین رو خریدم:20:1880000 با گارانتی نوتکس رم تا 16 قابل ارتقاست من که دارم حال می کنم هم از N55 شیک تره و هم حرفه ای

ww3ww
08-02-2012, 21:26
مشكلي نداره ؟؟ آيا گارانتي قابل اعتمادي هست؟؟ full hd هستش؟؟ ممنونم