PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد stay sign in

P.1052
02-01-2012, 12:44
دوستان فرض کنین من به اینترنت وصل شدم و بعد به gmail وارد شدم و گزینه ی stay sign in رو هم زدم.... بعدش هم بدون زدن گزینه ی sign out اون tab رو بستم و به کارهای دیگه پرداختم(اگه دقت کنین تو این حالت اگه من دوباره به جی میل برگردم بدون زدن پسورد باز هم صفحه ی ایمیل برای من نشان داده خواهد شد....
حالا یه نفر دیگه با یه کامپیوتر دیگه با همون ip به اینترنت وصل میشه حالا اگه وارد صفحه ی gmail بشه صفحه ی ایمیل من براش نشون داده میشه؟

sepid12ir
10-01-2012, 23:46
دوستان فرض کنین من به اینترنت وصل شدم و بعد به gmail وارد شدم و گزینه ی stay sign in رو هم زدم.... بعدش هم بدون زدن گزینه ی sign out اون tab رو بستم و به کارهای دیگه پرداختم(اگه دقت کنین تو این حالت اگه من دوباره به جی میل برگردم بدون زدن پسورد باز هم صفحه ی ایمیل برای من نشان داده خواهد شد....
حالا یه نفر دیگه با یه کامپیوتر دیگه با همون ip به اینترنت وصل میشه حالا اگه وارد صفحه ی gmail بشه صفحه ی ایمیل من براش نشون داده میشه؟

نه
این تنظیمات، در واقع در بروزر شما انجام میشه و ربطی به آی پی و اکسس پوینت مشترک نداره
بنابراین جیمیل شما برای شخص دیگه در کامپیوتر دیگه باز نمیشه

shanli_al
11-01-2012, 02:12
سلام.
میخواستم بدونم اگه بخوام تمام inbox پاک کنم چیکار باید کنم.
حدود 4000 مسیج تبلیغاتی دارم و اگ نتونم 1جا پاکشون کنم باید 2روز مدام 10تا 10 تا پاک کنم :18:
منون میشم راهنمایی کنید :31:

sepid12ir
11-01-2012, 18:48
سلام.
میخواستم بدونم اگه بخوام تمام inbox پاک کنم چیکار باید کنم.
حدود 4000 مسیج تبلیغاتی دارم و اگ نتونم 1جا پاکشون کنم باید 2روز مدام 10تا 10 تا پاک کنم :18:
منون میشم راهنمایی کنید :31:

از کدوم سرویس ایمیل استفاده میکنید ؟

جیمیل یا یاهو ؟