PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایه روشن شدن فونتها در ویندوز

gis0o0
02-01-2012, 08:47
سلام

فونتها رو سیستم بصورت ناخوانا و سایه روشن شده. نوشته های زیر آیکن ها و کلا فونت تعریف شده رو ویندوز.

چطو می تونم از این حالت درش بیارم.

وارد تنظیمات تو قسمت appearance شدم و تو قسمت effect گزینه shodow رو هم غیر فعال کردم تاثیری نداشت.

مرسی از راهنماییتون

tajrobenik
02-01-2012, 10:53
.............. ساخت یوزر جدید .............

gis0o0
03-01-2012, 14:20
راه دیگه ای نیس؟

آخه قبل اینکه با یوزر مربوطه بالا بیاد فونتها همینطوره! جایی که باید یوزر پسورد رو وارد کنه.

از طرفی هم این یوزر تو دامینه. قرار بر ایجاد یوزر جدید باشه مجبورم از دامین در آرم دوباره تعریف کنم.

اصلا چرا این شکلی شده؟

A M ! N
03-01-2012, 14:35
راه دیگه ای نیس؟

آخه قبل اینکه با یوزر مربوطه بالا بیاد فونتها همینطوره! جایی که باید یوزر پسورد رو وارد کنه.

از طرفی هم این یوزر تو دامینه. قرار بر ایجاد یوزر جدید باشه مجبورم از دامین در آرم دوباره تعریف کنم.

اصلا چرا این شکلی شده؟
سلام

با این دو نرم افزار یکبار اسکن کنین و تعمیر کنین:

Fix fonts folder ====> دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fontdoctor =======> دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نتیجه رو بگین

Take Care:40:

gis0o0
06-01-2012, 12:58
font doctor رو اجرا كردم. ولي جايي كه ازم آدرس فونت معيوب رو مي خواد وقتي آدرس پوشه فونتهاي ويندوز رو بهش ميدم كه تعمير كنه پيغام ميده كه اينها فونتهاي ويندوزن و قادر به تعمير نيس.

به نظرتون اگه پوشه فونتها رو از رو سيستم خودم رو فونتهاي اون سيستم كپي كنم تا جايگزينشون شن مي تونه تاثيري داشته باشه؟

jafarian
06-01-2012, 14:31
طبق روش سایت پایین یکدور فونتهای ویندوز به حالت دیفالت دربیارین :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gis0o0
09-01-2012, 14:52
مشکلو پیدا کردم.
مانیتور مشکل داشته. کابل برقش. نه خود کابلش . ورودی برق مانیتور . مانیتورشو عوض کردم درست شد.

مرسی