PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطرو از تنظیمات اعمال شده رو فولدر های مختلف بک اپ بگیرم ؟!

SA.JJ.AD
01-01-2012, 18:21
سلام دوستان :20:
+
من خیلی وقته دنبال یه نرم افزاری روشی چیزی هستم برا بک اپ گیری از تنظیمات فولدر های مختلف ویندوز و دیگر هیچ :31:
.
اگه تا الان متوجه نشدید منظورم رو ... :31:
.
مثلا این عکس که گرفتم رو ببینید ...

تنظیمات سایز فایل های داخل یه فولدر مثلا ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دنبال یه نرم افزار یا یه روشی میگردم که فقط بتونه از کل از این دست تنظیماتی که تو کل درایو ها و فولدر های ویندوز اعمال شده نسخه ی پشتیبان بگیره و دیگه هیچی نمیخوام :31:که بعدا بتونم بعدا از تعویض ویندوز تنظیمات فعلی رو برشون گردونم !!
.

شاید مهم بنظر نرسه اما خیلی برام مهمه و همین باعث شده نزدیک 6 ماهه ویندوز عوض نکنم !! چون هزاران فولدر تو درایو های مختلفم هست ! از موزیک گرفته تا عکسو سریالو و... که تنظیم کردن مجددشون 2 ماه وقت و یه اعصاب پولادین میخواد !! :41::2:
+
خیلی ممنون میشم کمکم کنید :20::11:

Dariushtanha
02-01-2012, 02:59
سلام دوست عزیز
ميتوني به راحتي از تنظيمات سيستمت يه Backup بگيري و بريزي روي يک Flash يا هارد و پس از تعويض ويندوز دوباره اون رو Import کني.روش کار هم با استفاده از Windows Easy Transfer هست که در آدرس زیر توضیح کاملش هست فکر کنم کمکت کنه :27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] how-to%2Fcontent%2Fhow-to-use-easy-transfer-in-windows-7.html)

SA.JJ.AD
02-01-2012, 21:05
برا بک اپ گرفتن فقط از تنظیماتی که ذکر کردم تو پست اول کدوم گزینه هارو باید بزنم ؟ کسی اطلاعی نداره ؟