PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سیستم برای پراید

DJ.Mamal
01-01-2012, 14:57
سلام ..میخوام سیستم ببندم روی ماشینم

با کیفیت ترین مارک رو میخوام..

یه مدل ضبط دیدم تو سایتش خوشم اومد خواستم بدونم قیمتش چنده؟

مدل AVH-P8400 BH

اینم عکس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه ساب هم هست..مدل TS-SW3001 S4

iranpanel.net
02-01-2012, 01:29
سلام
پسر خوب اگه میخای سیستم با کیفیت ببندی اولا باید رو هدیونیتت بیشتر از همه کار کنی من برند الپاین رو پیشنهاد میکنم دوما برق ماشینت سوما امپ در اخر باند ساب خوب بببندی
من برای کیفیت ساب جی بی ال و پیشنهاد میکنم باند جی بی ال یا اینفینیتی امپ هم جی بی ال داره عالیه
ولی اگه برند دیگه ای دوست داری برو دنبالش ولی هدیونیتتو الپاین بهترین انتخاب خوممم دارم راضیم ازش هدیونیت من این مدل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو ببین خوشت میاد البته چون تحریمیم دیگهخ نمیاد چندتایی هم که هست قیمتاش یکمی بالاست

DJ.Mamal
02-01-2012, 09:44
ایول چیز خوبیه

قیمتش چجوریاس؟ارزش خرید داره..
حالا یکم پایینتر از این هم شد عیبی نداره

iranpanel.net
02-01-2012, 18:57
سلام این مدل الان اگه بخای بین 450 تا 500 هزار تومن میشه گیر اوارد تا اونجایی که من 4 روز پیش امار گرفتم میگفتن 490000 تومن
اگه میخای برات پیدا کنم
مدلای پایینترش یو اس بی خور نیست یه مدل یو اس بی خور داره دویستو خورده ای ولی ناقص
من که ازش راضیم کیفیتش حرف نداره چون رو دست الپاین هدیونیت نیومده تو ایران از نظر کیفیت صدا و قدرت
هر چی دیگه هم خواستی بگو برات ردیف کنم

DJ.Mamal
04-01-2012, 11:14
سلام این مدل الان اگه بخای بین 450 تا 500 هزار تومن میشه گیر اوارد تا اونجایی که من 4 روز پیش امار گرفتم میگفتن 490000 تومن
اگه میخای برات پیدا کنم
مدلای پایینترش یو اس بی خور نیست یه مدل یو اس بی خور داره دویستو خورده ای ولی ناقص
من که ازش راضیم کیفیتش حرف نداره چون رو دست الپاین هدیونیت نیومده تو ایران از نظر کیفیت صدا و قدرت
هر چی دیگه هم خواستی بگو برات ردیف کنم
والا حقیقتش دستم بنده
میخوام پایونیر ببندم..از خیر آلپاین مجبورم بگذرم
هد یونیت میخوام پایونیر 6350 بگیرم و در ضمن میخوام بدونم مید رنج هست جای باند فابریکی پراید ببندم؟
اسپیکر هم TS-1720 c میخوام قیمتش 175 تومنه 260 واته..
ساب هم همونی که عکسشو گذاشتم..کم عمق میخوام..1000 وات کافیه
آمپ مناسب با این سیستم پیشنهاد بده

Amir..H
04-01-2012, 18:39
دوست عزیز این واتایی که شما گفتی max پاوره و اصلا مهم نیس شما توی انتخاب سیستم به وات rms توجه کن
در ضمن 1720 صدای تیزی داره اگه صداشو شنیدی دوست داشتی که هیچ اگه تا نشنیدی نخر
در ضمن قیمت خیلی بالاس خیلی شایدم اون 1720 که من از پایونیر میشناسم نیست!!!!
با این اسپیکرای بهتری هست
این سابهای کم عمقو بهش میگن شلو چرا حتما ساب شلو باشه؟

هر چی دیگه هم خواستی بگو برات ردیف کنم چرا برادر من اومده
اول اینو بگم که ساست الپاین توی پخش خیلی جالبه(کثیفه) شما پخشی که کامل باشه نمیتونی توی الپاین انتخاب کنی
یکی usb میخوره ولی پرسسو نداره باس کلی پول پرسسور داره(117) که دست کم 250 اب میخوره
یکی usb نمیخوره و همه چی تمومه مثل 9887 که اونم برا یو اس بی باس کیتش به قیمت 200 خورده ای تهیه کرد
کلا پخش کامل نداره باس همه چیو جدا جدا بخری
اما خوب کیفیتش گاهی ادم مجاب به انجام این خریدا میکنه
در ضمن کلاریون پخشای خیلی عالی داره که میشه گفت همه چی تمومه
حالا پخشای Nakamichi و Eclipse که دیگه حرف ندارن ولی خوب امکانات خوبی ندارن ولی معمولا های ولتاژ(مثلا 8 ولت!!) با صدا فوق العاده عالی

iranpanel.net
05-01-2012, 02:26
دوست عزیز این واتایی که شما گفتی max پاوره و اصلا مهم نیس شما توی انتخاب سیستم به وات rms توجه کن
در ضمن 1720 صدای تیزی داره اگه صداشو شنیدی دوست داشتی که هیچ اگه تا نشنیدی نخر
در ضمن قیمت خیلی بالاس خیلی شایدم اون 1720 که من از پایونیر میشناسم نیست!!!!
با این اسپیکرای بهتری هست
این سابهای کم عمقو بهش میگن شلو چرا حتما ساب شلو باشه؟

چرا برادر من اومده
اول اینو بگم که ساست الپاین توی پخش خیلی جالبه(کثیفه) شما پخشی که کامل باشه نمیتونی توی الپاین انتخاب کنی
یکی usb میخوره ولی پرسسو نداره باس کلی پول پرسسور داره(117) که دست کم 250 اب میخوره
یکی usb نمیخوره و همه چی تمومه مثل 9887 که اونم برا یو اس بی باس کیتش به قیمت 200 خورده ای تهیه کرد
کلا پخش کامل نداره باس همه چیو جدا جدا بخری
اما خوب کیفیتش گاهی ادم مجاب به انجام این خریدا میکنه
در ضمن کلاریون پخشای خیلی عالی داره که میشه گفت همه چی تمومه
حالا پخشای Nakamichi و Eclipse که دیگه حرف ندارن ولی خوب امکانات خوبی ندارن ولی معمولا های ولتاژ(مثلا 8 ولت!!) با صدا فوق العاده عالی

سلام
دوست عزیز شما تا حالا 117e رو از نزدیک دیدی باهاش کار کردی
قیمتی که گفتیو میتونی برام بیاری یعنی 250000 تومن اگه این قیمت 117e الپاین میتونی برام بیاری من میخام هر چندتا تونستی برام بیار
کلاریون
1 ضعف کلیش اینه که تا 400000 تومنش اکولایزرش ناقص
2 قیمت پایینش یو اس بی خوش 220000 تومن سادش
3 تو ایران اصلیش نیست
من نمیگم هدیونیت بدیه کلاریون
ناکامیچی الان حدودا 5 سال دیگه خبری از ناکامیچی ژاپن نیست الان همش چین که هیچیش واقعی نیست
اکلیپسم که خدا بیامرزدش تونستی پیدا کنی اصلی شو منم میخام بگیر برام
من الان چند سال دارم با سیستم ماشین بازی میکنم رو دست الپاین بخاطر قدرتش و کیفیت ساختش هنوز تو ایران ندیدم درست الپاین سیاست خوبی داره چون این هدیونیت من الان کاملترن و بهترن ولی کیت اکسترنال بلوتوث نداره بخام بخرم باید پول یه ضبط خوب پایونیر یا 8016 کنوود و بدم تا بخرم یعنی 250000 تومن
ولی همچیش کامل
من این هدیونیت و با یه جفت کامپانت trc-6n ساند استریم و یه امپ چهار کانال دیجیتال دیزاین بستم کیفیتش و حجم و بیسش عالیه تا چند روز دیگه هم اگه خدا بخاد یه جفت کامپانت دیجیتال دیزاین دارم اونارم میخام رو در ماشینم ببندم ماشینمم پراید 132 هستش

Amir..H
05-01-2012, 13:14
جمله بندی من که مشکل نداره!
من کیت پروسسور رو گفتم 250 ....
بله 117 زیارت کردم ولی باش ور نرفتم امااا پخش خیلی خوبیه ولی همون طور که گفتم اگه بخوای از ته دل ازش استفاده کنی باس کیت بخری براش کیفیت ساختشم که مثل اکثر محصولات الپاین خوبه
و اینکه نتورک ساپورت نمیکنه که برای بعضیاااا یه عیبه ولی در کل به همون قیمت 370.80 سابقش میرزید
قبلا گفتم بازم میگه اکولایزر بود و نبودش و تعدادش خیلی مهم نیست البته مسلمه که بودش از نبودش بهتره برای یه پخش مهمترین چیز صدای نچرال و زندس و فیلترهای بسیار دقیق که با اعمال اون تغییر صدا محسوس باشه بازی با اکولایزر کار راحتی نیست!
درباره کلاریون یه نیگا به 786 یا 785 بنداز .. پخش کامل تر از اینااا من ندیدم
(تو قیمت خودشون اگر نه p99 حرف نداره)... در اینده احتمالا به سیستمک من اضافه خواهد شد
درباره چینی بودن الان هرچی محصول تو ایرن تو جنوب شرقی اسیا تولید میشه و مخصوصا چین این عیب نیست قبلا jbl امریکایی زیاد بود الان نیست چون خود شرکتم میدونه هزینه تولید محصول تو چین به مراتب از امریکا(شیطان بزرگ:20:)کمتره این مسئله هم مختص تولید ساب و بلندگو و سیستم ماشین نیست الان قطعات کامپیوتر و دوربین و گوشی و کیف کفش نخوچی کیشمیش و .... تو چین تولید میشه
البته نمیشه از این مسئله فارغ شد که درجه 2.3 بیشتر میاد تو ایران تا درجه 1 مثلا سری رفرنس ساند که چینی هستند ولی عالی
درباره کم بودن ناکاماچی و اکلیپسم که خوب حرفی نیست و کاملا درسته ولی شما گفتی رو دست الپاین نیست من گفتم هست...

iranpanel.net
06-01-2012, 11:07
تو ایران نیست ولی اره تو دنیا هیچ کشوری از پایونیر و کنوود و این برندهای استفاده نمیکنن چون سیستمهای صوتی قویتری هست یکیاز دوستام که چند روز پش از چین برگشته بود چند تا کلیپ و عکس اوارده بود که برای سیستم صوتی ماشین بود دیدم تازه فهمیدم که خیلی جاها این چیزایی که ما استفاده میکنیم و قبول نداره فازگیت پانچ سوئس ائودیو جی ال ائودیو و... از این برندها همراه با برندهای خاص خودشون استفاده میکنن
که ماها اونارو ببینیم فکر میکنم بدرد نمیخورن ولی چه صداهایی ازشون میگیرن
الان به هرکی میگیر میخام سیستم ببندم رو یه خط تقلید از هم میرن جلو چرا هیچ کسی نمیاد یکمی بیشتر فکر کنه یه برند دیگرو امتحان کنه
من وقتی امپ دیجیتال دیزان با کامپانتشو خریدم یکی از دوستام امپ مونو با سابش خرید که من سابشو با امپ مونو pcx ساند استریم بستم اون امپ مونوشو با ساب splx ساند استریم بست صدایی که گرفتیم تازه فهمیدیم بیس و همهاهنگی بیس با باند چیه و تفکیک خوب
پیشنهاد میکنم از برندهایی دیگه هم استفاده کنید تا لذت صدارو ببردی از تکراری بودن صدا راحت بشین
حالا امروز شاید عکسای نصب کامپانتهامو با امپ=مو براتون بزارم الان دارم میرم کامپانت دیجیتا دیزاین رو رو در ماشینم ببندم

Amir..H
06-01-2012, 17:42
خوب دیگه اینجا ایران
باید سوخت و ساخت....
البته کنوود و پایونیرم بد نیستن ولی خوب کلی برند بهترم وجود داره که بدلیل اینکه شناخته شده نیستن ملت دنبالش نمیرن
راکفور دیجیتال دیزاین و جی ال از بهترین برندای سیستم صوتی ماشین هستن
گفتی jl
دوستانی که به سیستم علاقه مندن دانلود کنن حجمش زیاده ولی ارزششو داره ببینید یه ساب 13 اینچ از جی ال چه میکنه!!!
اینو بگم که باکس سیلده و 45 لیتری !!!
کپی برداری از ساندی شاپ

DJ.Mamal
07-01-2012, 17:37
دوستان بحثاتون جالب بود و استفاده کردیم..خوب راستش من یه هدیونیت 5350 در حد خریدم 150 تومن
و یه جفت کنوود 718 خریدم 110....عجب خز بازی شد!!!
بنظرتون بقیه رو چی ببندم؟
میخوام یه جفت کامپوننت ببندم جای فابریکی جلو..چی ببندم؟

DJ.Mamal
10-01-2012, 13:38
چی شد؟
کسی نیست یه راهنمایی بکنه؟

Pami
10-01-2012, 19:07
و یه جفت کنوود 718 خریدم 110

718 ex دیگه ؟ یا معمولی ؟!!

DJ.Mamal
15-01-2012, 15:18
فک کنم معمولی باشه..320 واته..گفت سری قدیمیه..بهتره