PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناسايي فرستنده ايميل؟؟؟

darvishi.2292
01-01-2012, 09:54
سلام.مشكل من اينه كه يه ايميل از d@yahoo.comدريافت كردم ميخوام بدونم از طرف چه كسي بوده و مشخصات كاملشو رو بدونم.اگه ممكنه زودتر منو راهنمايي كنين.خيلي برام مهمه/ممنون

sepid12ir
11-01-2012, 19:03
سلام.مشكل من اينه كه يه ايميل از d@yahoo.comدريافت كردم ميخوام بدونم از طرف چه كسي بوده و مشخصات كاملشو رو بدونم.اگه ممكنه زودتر منو راهنمايي كنين.خيلي برام مهمه/ممنون

سلام...

ای کاش محتویات میل را هم میگفتین...
ولی خیر، راهی نیست که بتونین مشخصاتی از این آدرس به دست بیارین...

و تنها چیزی که به نظر میاد اینه که این ایمیل به نظر spam میاد
تا جایی که من میدونم، کاربران عادی یاهو، اجازه ی ساخت ایمیل با یک حرف را ندارن ...

MaMaD LooTi
13-01-2012, 20:08
با سلام
برام خیلی جالب بود این نوشته
یه ایمیل از طرف یه آیدی تک حرفی

در حال حاضر اگر اشتباه نکنم حدود 13 تا از حروف الفبا ایدیشون وجود داره. پس مسلما اسپم نیست و از طرف شخص خاصی فرستاده شده.
اگر آیدی های دیگر یاهو بود چرا میشد فهمید. به این صورت که آیدی رو مقابل لینک زیر قرار میدی پروفایل آیدی که حاوی مشخصات مالک اون هست رو نشون میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2FID%26Email)

اما این آیدی ها معمولا پروفایل ندارن چون غیر فعال هستند.یا اینکه هاید شده هستند.
ولی برام جالبه بدونم که چه ایمیلی از طرف این آیدی براتون فرستاده شده.نمیخوام توهین کنم . چون همچین چیزی به نظر من بعیده یا اینکه در مشاهده ارسال کننده ایمیل اشتباه کردید.

shaerepiano
14-01-2012, 18:05
دوست عزیز از طرف info@yahoo.com هم میشه ایمیل فرستاد
این که چیز خاصی نیست
شما از طرف هر کسی میتونید ایمیل بفرستید