PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در رابطه با چگونگی استفاده همزمان از دو مجرای اینترنت

aluminum
31-12-2011, 15:11
سلام دوستان

بنده از طریق دو مجرا میتوانم به اینترنت وصل بشم

یکی از طریق ای دی اس الی که از مخابرات گرفتم و دیگری از طریق اینترنت وایرلس که از یه شرکت خصوصی دارم

ای پی مودم ای دی اس را 192.168.1.2 قرار دادم و ای پی سیستمم هم 192.168.1.3 هست و از طریق یک کابل لن به سوئیچ وصل کردم ای پی گت ویو اون شرکت هم 192.168.1.20 هست که از طریق همون کابل لن به سوئیچ متصل هست

خوب حالا تو تنظیمات ای پی کارت شبکه که گت ویو اون شرکت رو میزنم از اون شرکت اینترنت دارم و اگر ای پی مودم را بزنم از ای دی اس ال اینترنت دارم

با برنامه مجازی سازی یه سرور مجازی میکروتیک نصب کردم و دو تا کارت شبکه براش تعریف کردم که یکی از مخابرات (همون مودم ای دی اس ال ) اینترنت بگیره و دیگری از از اون شرکت خصوصی ، که هر دو هم اینترنت دار شدند

حالا که پینگ میگیرم ای پی کارت شبکه ام و مودم و دو تا کارت مجازی میکرتیک فعال هستند

از اینجا به بعدش رو نمیدونم که چکار کنم یک کانکشن بسازم که وقتی به میکروتیک وصل میشم بتونم از دو اینترنت بصورت همزمان استفاده کنم ( مخابرات 256 هست و اون شرکته هم 256 ) که روی هم بتونم 512 از اینترنت استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

لازم بذکر هست که برای وصل شدن به اینترنت نیازی به کانکت کردم هم ندارم و اتوماتیک به اینترنت وصل هستم

...ALI...
05-01-2012, 02:41
دوست عزیز برای اتصال و استفاده ی هم زمان از چند خط یا ... بعد از اتصل درست کارت های شبکه و مودم ها می تونی به راحنی و با استفاده از برنامه های اماده این کار رو انجام بدی