PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tuneup Utilities یا System Mechanic ؟؟؟

S0R3N4
31-12-2011, 00:50
سلام دوستان
بین نرم افزار های بهینه سازی ویندوز قطعا 2 نرم افزار برتر TuneUp Utiliies هست و System Mechanic ...
حالا به نظر شما بین این 2 کدوم یکی بهتره؟؟؟لطفا سلیقه ای عرض نکنید و با دلیل و سند بگید کدوم و چرا...
ممنونم

pcsoft
31-12-2011, 15:30
بستگی داره معیار شما برای بهتر بودن چی باشه.
من که از هیچکدوم استفاده نمی کنم !
برای حذف فایل های Temp و موقتی هم از همون Cleaner نرم افزار Your Uninstaller استفاده می کنم که کاملا جواب میده.
برای بهینه سازی هم از Windows 7 Manager که ابزارهای کامل مدیریت و بهینه سازی ویندوز مثل Registry Defrag رو داره استفاده می کنم.

kases
31-12-2011, 17:14
من از هر دو نرم افزار استفاده کردم به نظرم سیستم مکانیک بهتر هست امکانات خیلی زیادی داره
چند ساله دارم استفاده میکنم موقعی که سیستم رو باهاش تعمیر میکنی سیستم میشه مثل موشک

mous3030
31-12-2011, 22:04
System Advance CarePro از شرکت obit

shahin666
31-12-2011, 22:32
به نظر من TuneUp Utiliies بیشتر برای تنظیمات بیشتر یا تنظیمات مخفی ویندوز خوب هست
هر چندSystem Mechanic شاید کاملتر باشه ولی به نظر من نرم افزار سنگینی هست البته نسخه های جدید رو نصب نکردم
ولی تو نسخه های قبلی زیاد هنگ میکرد حالا نمیدونم این مشکل هنوزم تو نسخه های جدید هست یا نه

payan_zaman
01-01-2012, 11:49
به نظر من windows 7 manager یا win xp manager با توجه به نوع سیستم عامل نسخه مربوطه داره
از همه اینها بهتره قسمت تعمیر ویندوزش خیلی قوی تره و قابلیتهای جالب تری داره

S0R3N4
01-01-2012, 13:15
از همه ی دوستانی که در این بحث شرکت کرذند ممنون...
ولی ظاهرا متوجه یه چیز نشدید...من نگفت کدوم برنامه ی بهینه سازی برای ویندوز بهتره...
گفتم فقط این 2 نرم افزار رو برام تخصصی و نه از روی علایق شخصی نقدش کنید...
همین...
بازم ممنونم

.AraMesh.
27-12-2012, 04:13
از همه ی دوستانی که در این بحث شرکت کرذند ممنون...
ولی ظاهرا متوجه یه چیز نشدید...من نگفت کدوم برنامه ی بهینه سازی برای ویندوز بهتره...
گفتم فقط این 2 نرم افزار رو برام تخصصی و نه از روی علایق شخصی نقدش کنید...
همین...
بازم ممنونم
همون سیستم مکانیک. امکاناتش تخصصی تره. انصافا اورژانس سیستمه.
هم بهینه ساز رم ، هارد، اینترنت، پاکسازی Temp، ...
اگه کرکش میومد ... :n28: