PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بجز با فایر فاکس و اونم یک ورژن خاصی اش با هیچ نرم افزار دیگه نمیتونم تو اینترنت بیام.مشکل چیه؟

masoudtr
30-12-2011, 17:48
نمیدونم جای درست تاپیک زدم یا نه؟
ولی من هم اپرا رو سیستمم نصبه هم اینترنت اکسپلوور ولی فقط با فایر فاکس و همین ورژن 3.خورده ای اش میتونم به اینترنت وصل شم
الان از کمیاب انلاین اخرین نسخه فایر فاکس را گرفتم و اینم پاک کردم ولی با اونم اصلا نمی یاد تو اینترنت
من اصلا فایر وال هم ندارم که بخواد جلوی اونای دیگه را بگیره نمیدونم مشکل از چیه ؟با دانلود منیجر هم راحت میتونم دانلود کنم و مشکلی نیست

M o h a m m @ d
30-12-2011, 18:27
از اول همین جور بود یا بعدن شد .
از فی لتر شک ن استفاده نکردی ؟

masoudtr
30-12-2011, 18:53
از اول که یادم نمی یاد ولی فکر نکنم
نه بدون فیلتر شکن اینجوریه
الان که شما گفتی وی پی ان را وصل کردم
با وی پی ان با اونا هم میتونم تو اینترنت برم ولی بدون وی پی ان نه

چاره چیه؟

Erfan.B
30-12-2011, 19:18
از اول که یادم نمی یاد ولی فکر نکنم
نه بدون فیلتر شکن اینجوریه
الان که شما گفتی وی پی ان را وصل کردم
با وی پی ان با اونا هم میتونم تو اینترنت برم ولی بدون وی پی ان نه

چاره چیه؟
دوست من تنظیمات پراکسی رو هم تو آپرا و هم تو اینترنت اکسپلورر چک کن.
شما چه اروری می بینی وقتی سایتی رو باز می کنی؟
ممکنه مشکل از خود فایروال ویندوز باشه.
از چه ویندوزی استفاده می کنی؟

masoudtr
30-12-2011, 19:49
از ویندوز ایکس پی sp3
در اینترنت اکسپلوور این ارورر می یاد

Internet Explorer cannot display the webpage

تنظیمات پراکسی را باید از کجا چک کرد؟

saeed774
30-12-2011, 20:21
شما هم باید تنظیمات ویندوز و هم تنظیمات مرورگرا رو باید چک کنی . تنظیمات مرورگرا که در بخش تنظیمات و قسمت Connection هست . ولی من احتمال میدم تنظیمات ویندوز شما مشکل ایجاد میکنه که علت اونم استفاده از فیلـــتر شکن هست .

از کنترل پنل وارد Internet Option شو و به تب Connection برو و در قسمت آحر روی Lan Settings کلیک کن و بعد هر تیکی اگه زده شده باشه بجز گزینه اول رو بردار یعنی گزینه اولش تیکش باشه و گزینه دوم و سوم تیکش رو بردار و تمام صفحات باز رو ok کن .

به احتمال زیاد مشکلت حل بشه اگه نشد حتما از تنظیمات مرورگرا هست که باید از تنظیمات اونا و قسمت Pro xy هر تیکی بود رو برداری .

jafarian
30-12-2011, 22:56
به تنظیمات اینترنت اکسپلورر خودتون برین بعدش از قسمت آپشن برنامه reset کنید تنظیمات اکسپلوررخودتون اگر رفع نشد ازبرنامه NeoWeb Software Internet Cleaner استفاده کنید به وسیله این برنامه پوشه temp ویندوز خودتون بهمراه کش و هیستوری و کوکی مرورگر خودتون پاک کنید از آخرم پیشنهاد پاک کردن اکسپلورروهمچنین نصب مجددش میدم طبق سایت دوم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudtr
31-12-2011, 00:01
دوستان ممنون مشکلم حل شد
از این راه

از کنترل پنل وارد Internet Option شو و به تب Connection برو و در قسمت آحر روی Lan Settings کلیک کن و بعد هر تیکی اگه زده شده باشه بجز گزینه اول رو بردار یعنی گزینه اولش تیکش باشه و گزینه دوم و سوم تیکش رو بردار و تمام صفحات باز رو ok کن .
تو اینترنت اکسپلوور بخش شناسایی اتوماتیک ------ غیر فعال بود و یک ------ دستی بهش داده شده بود
جالبه هر نرم افزار دیگه ای نصب میکردم هم خودکار همون ------ را انتخاب میکرد که به اون داده شده بود و فقط فایر فاکس چون پرتابل بود اون ------ را برنداشته بود
ممنون از همگی