PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد گوشي اندرويد با حداكثر بودجه 250 تومان

elfy
29-12-2011, 23:02
با سلام خدمت تمامي دوستان گل

بنده يه گوشه اندرويد ميخوام با امكانات زير

دوربين نسبتا خوب البته زياد اهل عكس گرفتن نيستم سالي ماهي اما ديگه خيلي هم پايين نباشه

داراي جي پي اس اين از ضروريات هست واسه من آخه اكثرا تو جاده هستم برنامه جي پي اسش راحت رون نصب بشه آخه خودم نوكيا c5 دارم و نوكيا مپس مثل هلو كار ميكنه ميخوام گوشي كه ميخرم جي پي اسش مثل هلو كاركنه و سريع بياد بالا و قابليت مسير يابي هم داشته باشه البته اينا نرم افزاري هست

اهل آهنگ گوش كردنم خيلي زياد پس كيفيت خروجي هدفونش خوب باشه صداشم معمولي باشه كافيه

نرم افزار خورش رله باشه يعني هر چي خواستم روش نصب كنم بازي سرگرمي منظورم اينه اندرويدش قديمي نباشه نشه آپديت كرد آخه اندرويد رو ميخوام فقط واسه برنامه وگرنه اين بس زبون همه كار ميكنه(منظورم c5 است)

باطري زود خالي نكنه اين بس زبون c5 رو ميگم 4 5 روز قشنگ شارژ نگه ميداره شنيدم اكثز اندرويد ها زود شارژ خالي ميكنن اما ديگه 3 روز و نگه داره طوري نباشه هر روز بزنيمش شارژ

شيك و باكلاسم باشه زياد اهل اين چيزا نيستم اما كتلت نباشه هر كي دسم ديد بگه اين چيه خريدي

خلاصه سرتون رو درد نيارم اينا رو ديدم كدومش خوبه خواهشا هر كي داشته نظر بده هر كي با اين گوشي ها كار كرده نظر بده
sony ericson xperia mini
x10 mini pro
w8
galaxy y
galaxy fit
gio
xperia mini
خودم x10 mini pro رو پسنديدم اما ديدم باطريش نسبت به بقيه خيلي ضعيف هست از آنجا كه اولين تجربه من سري w سوني اريكسون بود w810 يادش بخير با w8 هم حال كردم حالا موندم شما اگه پيشنهادي داريد بگيد
گوشي فقط نوكيا اما چه كنيم كه ديگه از اين سيمبين خسته شديم منتظر نظرات سازندتون هستم

h!tman
30-12-2011, 19:41
Xperia Mini نمیدونم چرا اینقدر ازش بد تعریف کردن! مشخصاتش خوبه ولی انگار توی عمل گند زده
شما نمیتونید 40تومن ببرید بالا و live With Walkman سونی رو بخرید؟!

Highbury
30-12-2011, 22:39
265 تومان مینی
290 تومان لایو
لایو ارزش بیشتری داره

adel.alizadeh1994
31-12-2011, 17:16
بهترین انتخاب برای شما میتونه گالاکسی فیت یا گالاکسی جیو باشه لایو هم میتونه انتخاب بعدیتون باشه