PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل فارسي نويسي در internet explorer ...كمك !

eastern
29-06-2006, 11:37
سلام

من يه مشكل اعصاب خورد كن دارم .. كمكم كنيد !

هر وقت ويندوز ايكس پي نصب مي كنم .. اينترنت اكسپلوررم به هم ميريزه..

يعني

1 - نمي تونم توش فارسي بنويسم..

مثلا تو فيلد جستجوي گوگل نمي تونم فارسي تايپ كنم.. مجبورم جاي ديگه تايپ كنم و اونجا پيست كنم !!

يا اگر فرمي هست كه بايد تو فيلدهاش فارسي تايپ كنم.. نميشه ..

يونيكد رو هم تنظيم كردم

تو اين عكس مثلا من داشتم فارسي تايپ مي كردم اينجوري نوشته!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- ديگه اينكه وقتي يك سايت رو باز مي كنم ، تب اون پنجره اينترنت اكسپلورر كه رو task bar باز ميشه فقط يك حرف از اسم سايت رو مي نويسه ..

تو عكس بالا، اسم سايتها رو بالاي هر پنجره ببينيد ..

تو رو خدا هر كي مي دونه بهم بگه چه كنم ..

لازمه بگم كه من از جديدترين آپديت ويندوز استفاده كردم و فايده نداشته .. از دو تا سي دي مختلف ويندوز هم استفاده كردم.. دو بار هم ويندوز نصب كردم نشد كه نشد..

هميشه همينطوره :sad:

M.B.Asadi
29-06-2006, 13:59
فعلا از يه مرور گر ديگه اي استفاده كن تاببينيم چي ميشه

paradizo
29-06-2006, 16:40
مشکل فارسی نوشتنت که حله.الان میگم

paradizo
29-06-2006, 16:45
توی کنترل پنل وبعد توی قسمت lanuage بعد توی چنج lanuage بعد ااونجا فارسی رو انتخاب کن.واسه من هم این مشکل بوجود اوومده بود

eastern
29-06-2006, 18:18
نه عزيز .. اون رو هم امتحان كردم فايده نداره

farid0485
01-07-2006, 07:14
مروگرتو عوض كن بكنش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه اين سهتاشه تو دانلود دات كام همه نوع مرورگر مثل نفل ونبات ريخته برو جمع كن.

eastern
01-07-2006, 12:54
عجب راه حلهاي بزرگي !

مري از همه مشكلم حل شد.. يعني علي رغم اينكه سرويس پك 2 ويندوز رو نصب كرده بودم بازم اذيت مي كرد..بازم مجبور شدم از سايت ويندوز يه سري آپديت كنم تا مشكل حل بشه..

براي ساير كساني كه اين مشكل رو دارن..

مساله همونطور كه حدس مي زدم از خود Ie بود .. من جديدترين سرويس پك Ie را روي دستگاهم داشتم اما بازم يه چيزاي كاملا سري ! رو خود اين مايكروسافت مسخره بايد رو دستگاهم مي ريخت تا دلش خنك شه .. بعدش اجازه بده فارسي تايپ كنم

حيف كه به Ie عادت دارم !