PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ورزشی

MagicPC
29-12-2011, 13:17
سلام دوستان و اساتید عزیز
استاد تربیت بدنی ما به عنوان نمره کمکی ( به دلیل غیبت های فراواااان :20:) ازم خواسته که نرم افزاری در مورد تربیت بدنی و کلا ورزشی براش تهیه کنم
منم از اونجایی که برای موضوعات مختلف مزاحم بچه های p30world شدم تا حالا ، گفتم تو این موردم از شما کمک بخوام
ممنون :46:

MagicPC
29-12-2011, 21:20
کسی پیدا نمیشه یعنی یه راهنمایی یه کمکی یه لینک دانلودی بذاره واسه ما؟؟؟؟:2:

Erfan.B
30-12-2011, 18:46
سلام دوستان و اساتید عزیز
استاد تربیت بدنی ما به عنوان نمره کمکی ( به دلیل غیبت های فراواااان :20:) ازم خواسته که نرم افزاری در مورد تربیت بدنی و کلا ورزشی براش تهیه کنم
منم از اونجایی که برای موضوعات مختلف مزاحم بچه های p30world شدم تا حالا ، گفتم تو این موردم از شما کمک بخوام
ممنون :46:
دوست من شما مشخص نکردی چه نرم افزاری نیاز داری ، نرم افزار ورزشی خیلی زیاده و با کاربردهای مختلف برای مثال :

PC Sport 2008 7.0.0.12

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Splendid City Sports Scheduler Lite 6.8.6

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي :40:

MagicPC
01-01-2012, 10:39
دوست من شما مشخص نکردی چه نرم افزاری نیاز داری ، نرم افزار ورزشی خیلی زیاده و با کاربردهای مختلف برای مثال :

PC Sport 2008 7.0.0.12

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FOthers%2FHome-Education%2FPC-Sport-5.shtml)

Splendid City Sports Scheduler Lite 6.8.6

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FOffice-tools%2FDiary-Organizers-Calendar%2FSplendid-City-Lite.shtml)

موفق باشي :40:
ممنون عرفان عزیز
تو اولین پست که گفتم برای تحقیق تربیت بدنی و هر نرم افزاری بود خوبه ، اما نرم افزارای کم یاب تر و تخصصی تز باشه که استادمون خوشش بیاد و نمره خوبی هم بده:31:
خودش گفت که این نرم افزارای رایج که مثلا قد و وزن و میزان چربی و اینا که اغلب تو گوشیا هست نباشه
در ضمن عرفان جان محبت کن یه توضیحی از نرم افزارایی که میذاری بده،ممنون