PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل شدن به اینترنت جهانی بدون ورود به منو سرویس

hossin_p2007
28-12-2011, 22:57
وصل شدن به اینترنت جهانی بدون ورود به منو سرویس در تمامی تلویزیون سامسونگ اعم از ال ای دی و ال سدی .

دوستان ایا کسی می داند چطوری می شود بدون ورود به منو سرویس اینترنت جهانی را فعال نمود و از فیس بوک و بقیه امکانتن بهره برد.

توجه: یک کد وجود دارد بدون نیاز به منو سرویس اینترنت راه اندا زی می شود بنده ی این کد را می دانم شما چطور اگر کسی بلد اس یا کدی دیگری می داند اعلام نماید تبادل نظر کنیم . با تشکر.

hossin_p2007
30-12-2011, 23:04
سلام
کسی نمی خواهد حرفی بزند کسی این کدها را بلد است من می دانم شما چطور بیاید بحث کنیم.

hossin_p2007
01-01-2012, 21:15
مثل اینکه کسی نمی خواهد پاسخ بدهد پس اون ادمهای پر ادعا کجا هستند که می گویند ما بلد هستیم بیاید نظر بدهید.

hossin_p2007
01-01-2012, 21:22
دوستان عزیز اگر می خواهید این کد ها را به شما بدهم باید نظر دهید راحترین راه برای فعال کردن اینترنت تی وی اسمونگ و گذاشتن ان روی سرو انلکلس و یا امریکا بیاد نظر دهید. بدو بیا

babi_rich
03-01-2012, 18:15
خوب اگه کد داری بزار بقیه استفاده کنن

hossin_p2007
03-01-2012, 21:42
سلام
دوست گرامی که نظر دادید باور کنید تو هیچ جا از پست های که دوستان زدنند این مطلب کفته نشده است
ولی من این کد ها را از یک سایت معتبر پیدا کردم و امتحان هم کردم کا ر کرد

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

راستی کدوم دوستان می دانند که چطور می شود از apps بیشتری استفااده نمود من این را هم می دانم اما باید به پست من نظر دهید .................... apps را می توانند به سه برابر apps موجود افزایش داد بدو بیاید نظر دهید.

eblisandenzo
03-01-2012, 23:18
سلام
دوست گرامی که نظر دادید باور کنید تو هیچ جا از پست های که دوستان زدنند این مطلب کفته نشده است

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

راستی کدوم دوستان می دانند که چطور می شود از apps بیشتری استفااده نمود من این را هم می دانم اما باید به پست من نظر دهید .................... apps را می توانند به سه برابر apps موجود افزایش داد بدو بیاید نظر دهید.

چرا اسپم میای ؟
این همه بزرگها و اساتید تو این فروم هستن که برای خودشون تو دنیای تلویزین اعجوبه ای هستن ! تجربه ها و علمشون رو هم رایگان در اختیار دیگران قرار میدن !

Shahporkhast
04-01-2012, 09:26
سلام

لطف كنيد در اختيار ديگر دوستان قرار بدهيد. من تلويزيون 46D6000 دارم، سيستم ديجيتال آن غير فعاله و ضمنا سيستم جهاني آن را هم راه اندازي نكردم. اگه تمايل داشتيد محبت كنيد. متشكرم

esi222
04-01-2012, 20:50
دوست عزیز حسین جان این چه کاریه آخه!!
بیاین نظر بدین تابگم چیه! مگه بقالیه ! :18:
تو این انجمن من و تمام دوستان هر اطلاعاتی تو هر زمینه ای داشته باشیم کاملا مستقیم و بدون هیچ چشم داشتی در اختیار همه میزاریم.
حالا شما هم اگه چیزی میدونی،ممنون میشیم دراختیار بقیه هم بزاری.
این است P30world :10:
:11:

osmaan
04-01-2012, 20:54
یاد بگم بگم بگم افتادم

esi222
04-01-2012, 21:32
یاد بگم بگم بگم افتادم

جاااااااااان !!!؟؟؟؟؟
شما چرا !؟ :31::18:
یعنی چییی؟ :18:

hossin_p2007
04-01-2012, 23:28
[خواب دوستان عریز از لطف شما ممنون هستم قلم و کاغد بیاوردید یاداشت کنید کد ها را ولی یادت نره تشکر. این کدها به شرح ذیل می باشد . شما دکمه ورد به اینترنت را می زنید به محض ورودابتدا کلید FastFoward را فشار می دهید بعد به سرعت اعداد 9-8-2 را به ترتیب فشار می دهید وبعد کلید FastRev را فشار می دهید بعد از این عمل یک و دو ثانیه صبر می کنید قسمات نتظیمات کشور ها می اید و می توانید به هر کشوری خواستید تغییر بدهید حتی امریکا و انکلیس فقط یادت باشد باید سریع انجام بدهید . یادتان باشد اعداد را به ترتب بزیند ضمنا اگر خواستید از app بیشتری استفاده کنید یگوید برایتان نحو انجام ان را بگویم . این هم متن انکلیسی این عمل

Internet @ TV CountryCode EasyWay Change! USA included:)
a new one here
First Enter Internet @ TV
Second Press "FastFoward" key (right key of play)
Third Press 2 8 9 Sequenz.
4th Press "FastRev" key (left key of play)
change country before, make backup of your widgets.

[/SIZE][/SIZE][/B]

esi222
05-01-2012, 00:16
[خواب دوستان عریز از لطف شما ممنون هستم قلم و کاغد بیاوردید یاداشت کنید کد ها را ولی یادت نره تشکر. این کدها به شرح ذیل می باشد . شما دکمه ورد به اینترنت را می زنید به محض ورودابتدا کلید FastFoward را فشار می دهید بعد به سرعت اعداد 9-8-2 را به ترتیب فشار می دهید وبعد کلید FastRev را فشار می دهید بعد از این عمل یک و دو ثانیه صبر می کنید قسمات نتظیمات کشور ها می اید و می توانید به هر کشوری خواستید تغییر بدهید حتی امریکا و انکلیس فقط یادت باشد باید سریع انجام بدهید . یادتان باشد اعداد را به ترتب بزیند ضمنا اگر خواستید از app بیشتری استفاده کنید یگوید برایتان نحو انجام ان را بگویم . این هم متن انکلیسی این عمل

Internet @ TV CountryCode EasyWay Change! USA included:)
a new one here
First Enter Internet @ TV
Second Press "FastFoward" key (right key of play)
Third Press 2 8 9 Sequenz.
4th Press "FastRev" key (left key of play)
change country before, make backup of your widgets.

[/SIZE][/SIZE][/B]

ممنون:11:
خودت تست کردی؟
رو کدوم مدلا جواب میده؟
دکمه ورود به اینترنت چیه!؟

hossin_p2007
05-01-2012, 14:10
بردار گرامی بابا وقتی روی کنترل دکمه ورد به اینترنت است می زنی بعد مراحل بالا را کفتم انجام میدهید . باز تکراذمی کنم من تست کردم و انجام شد شما هم تست کنید نتیجه را اعلام نمائید. با تمام مدلها.

esi222
05-01-2012, 20:17
بردار گرامی بابا وقتی روی کنترل دکمه ورد به اینترنت است می زنی بعد مراحل بالا را کفتم انجام میدهید . باز تکراذمی کنم من تست کردم و انجام شد شما هم تست کنید نتیجه را اعلام نمائید. با تمام مدلها.

خوب عزیز دل برادر من روی کنترل دکمه ای به اسم دکمه اینترنت نمیبینم !
مدلش D585 یا همون D550 هستش

hossin_p2007
05-01-2012, 22:22
شما باید همان اسمارت را بزنی وقتی زدی شروع کنی ..............

esi222
05-01-2012, 22:33
شما باید همان اسمارت را بزنی وقتی زدی شروع کنی ..............

ممنون ولی میشه یکم واضحتر بگی که اسمارت چیه و کجاس!؟
خوب TV من که smart نیست!

amir_babak
05-01-2012, 22:38
رو سری 6 مدل b650 انجام نشد

hossin_p2007
06-01-2012, 10:20
سلام
انجام می شود شما توضیج بدهید چکا ر کردید بنده روش ان را دروباره می گویم توضیح دهید ضمنا کلید اینترنت روی کنترل را بزن بعد وقتی وارد شد نوشته اومده که این محتویات ممکن است در بعضی کشورها وجود نداشته باشد وقتی اومد شما اون کار را انجام بدهد می اید روی سری c انجام شد .

esi222
06-01-2012, 13:10
سلام
انجام می شود شما توضیج بدهید چکا ر کردید بنده روش ان را دروباره می گویم توضیح دهید ضمنا کلید اینترنت روی کنترل را بزن بعد وقتی وارد شد نوشته اومده که این محتویات ممکن است در بعضی کشورها وجود نداشته باشد وقتی اومد شما اون کار را انجام بدهد می اید روی سری c انجام شد .

یعنی سری 5 نداره !؟
نمیشه؟
ورودی LAN و شبکه و تنظیماتش رو داره آخه !

hossin_p2007
06-01-2012, 21:24
دوست گرامی سری 5 اینترنت ندارد روی lcd c 6 جواب داده و روی بقی مدلها هم جواب میی ده امتحان کنید جوابش را برایم بنویسد

esi222
07-01-2012, 14:47
دوست گرامی سری 5 اینترنت ندارد روی lcd c 6 جواب داده و روی بقی مدلها هم جواب میی ده امتحان کنید جوابش را برایم بنویسد

پس اون ورودی LAN فقط واسه آپدیتشه !؟

babi_rich
08-01-2012, 20:34
عالی بود من انجام دادم شد، کارت حرف نداشت
Smart Tv LED 55 8000

راستی حسین جان چه جوری باید app هارو بیشتر کنیم؟

hossin_p2007
08-01-2012, 23:24
سلام عریز جان خواهش می کنم پس دیدی که انجام می شود اون کسانی که مدعی هستند انجام نمی شود بیاند علت ان را بگوید باور کنید من بیش از چند ماه وقت گذاشتم تمام سایتهای خارجی را خوندم و ترجمه کردم و توی یک سایت که نمی خواهم اسمش را بگویم نوشته شده بود ...
اما دوست گرامی برای افرایش apps این دفعه نیازو به ورود به منو مخفی دارید خواهشا به دیگر تنظیمات کاری نداشته باشید فقط این منو :
باید وارد sub option بشوید بهد که واد شده اید دوستان در پستهای قبلی نحو ورود ان را توضیح دادهاند بعد که واد شده اید گزینه ای به نام info link server type وجود دارد که بصورت پیش فرض روی operationg به معنای عامل تنظیم شده شما وقتی وارد این گزینه می شود دو گزینه دیگر وجود دراد به نام development به معنای توسعه و developming به معنای در حال توسعه . اگر گزینه اول باشد همون apps که دارید نمایش داده می شود اگر گزینه دوم به معنای توسعه تغییر بدهید apps شما زیاد می شود اگر گزینه در حال توسعه را انتخاب کنید apsss شمال خیلی خیلی زیاد می شود . انتخاب با شما خواهد بود کدام را انتخاب کنید . خواهشا به دیگر قستمها کاری نداشته باشید . امتحان کنید نتیجه را اعلام نمائید.

hapalii
10-01-2012, 11:03
پس اون ورودی LAN فقط واسه آپدیتشه !؟

اون لن فقط برای شبکه کردن tv با وسایل دیگه است مثلا با کابل لن تی وی رو به پی سی متصل می کنید و از برنامه هایی مثل allshaer استفاده می کنید.

من کد گفته شده رو روی یه D6960 تست کردم و جواب داد و یه سری از App هایی که قبلا برای ایران محدود شده بود اجرا شد . فقط باید تست کنم ببینم روی 6940 یا 9620 هم امکتنش هست یا نه چون منو مربوط به انتخاب کشور ها وقتی ظاهر شد که من روی وب بروزر رفتم و مدل های زیر 69690 وب بروزر ندارند.

esi222
10-01-2012, 13:15
اون لن فقط برای شبکه کردن tv با وسایل دیگه است مثلا با کابل لن تی وی رو به پی سی متصل می کنید و از برنامه هایی مثل allshaer استفاده می کنید.

پس اینترنت آی پی اینا چیکاره ن!؟
واسه آپدیت نرم افزاری هم میشه ازش استفاده کرد.چون واسه آپدیت چندتا گزینه داره که یکیش online هستش

hapalii
12-01-2012, 14:30
بعید می دونم بشه آنلاین آپ کردش چون اگر قرار بود به اینترنت وصل بشه کار های دیگه رو هم می کرد ضمن این که تو منو هر تی وی زیاد پیش میاد قسمتهایی باشه که غیرکاربری چون منو و رابط کاربری هر تی وی مختص یک مدل نیست و برای چندیدن مدل نزدیک به همه .
اما در باره IP خوب یک آدرس که برای استفاده از اون لزوما نیازی به اینترنت نیست مثلا وقتی شما دو تا PC و یک پرینتر رو با هم شبکه می کنید هر کدام این ها توی این شبکه با یک آدرس IP شناخته می شند .

esi222
12-01-2012, 15:57
بعید می دونم بشه آنلاین آپ کردش چون اگر قرار بود به اینترنت وصل بشه کار های دیگه رو هم می کرد ضمن این که تو منو هر تی وی زیاد پیش میاد قسمتهایی باشه که غیرکاربری چون منو و رابط کاربری هر تی وی مختص یک مدل نیست و برای چندیدن مدل نزدیک به همه .
اما در باره IP خوب یک آدرس که برای استفاده از اون لزوما نیازی به اینترنت نیست مثلا وقتی شما دو تا PC و یک پرینتر رو با هم شبکه می کنید هر کدام این ها توی این شبکه با یک آدرس IP شناخته می شند .

بله درمورد IP درست میگی.
چرا میشه آنلاین آپ کرد.چون خودش دوتا گزینه واسه آپدیت داره،یکی USB یکی هم Online

hossin_p2007
12-01-2012, 22:37
سلام دوستان خواهشا بحث متفرقه انجام ندهید در این پست فقط در خصوص کد ها که کفتم انجام بدهید و نظر دهید با تشکر.

esi222
12-01-2012, 22:56
سلام دوستان خواهشا بحث متفرقه انجام ندهید در این پست فقط در خصوص کد ها که کفتم انجام بدهید و نظر دهید با تشکر.

منظور دوستمون از پست،تاپیکه :46::31:

hossin_p2007
12-01-2012, 23:25
دوستان منظورم همون تاپیک بود در ضمن اون ادمهای پر ادعا که می گوند فقط باید با ورود به منو سرویس فعال کرد چرا نظر نمی دهند کو اون ادمهای پر ادعا نظر دهید تا تا روشهای بعدی را یاد بدم زود تند و سریع

codsi
14-01-2012, 02:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزارهای سامسونگ . 1.1سلام دوستان - من زیاد تخصصی در این زمینه ندارم . یک ال ای دی سامسون ua 46 d5000 دارم -اصلا از امکانات این led اطلاعی ندارم اما -با خواندن تاپیکها وارد منومخفی شدم لوکال ست اون فعاله - وقتی اون رو روی er-iran ldbhvd تلتکس هست و لی منوی کانالهای دیجیتال نمیاره و وقتی رو ed- iran میذارمش منو دیجیتال اضافه میشه سرچ میکنه ولی چیزی نمیاره منطقه ما دیجیتال نداره- ضمنا زبان منو فارسی شد - - فقط میخواستم بگم با اینترنت adsl و لن وارد تنظیمات برای ارتقاء اون شدم که پیام نرم افزاری برای ارتقاء وجود ندارد اگه سری 5 اینترنت نداره پس چرا گزینه آنلاین برایش تعریف شده و غیر فعال نیست

smhsh121
16-01-2012, 18:26
خیلی ممنون. البته کسایی که می خوان این کارو بکنند حواسشون باشه که پس از تغییر کشور، همه برنامه هایی که نصب کردید می پره. نمی دونم آیا راهی هست که بشه از برنامه ها backup گرفت یا نه؟
در ضمن اگر باز هم از این کدهای مخفی داشتید بگید که خیلی به درد می خوره.

راستی یادم رفت مدل تی وی رو بگم: UA46D6600

hossin_p2007
23-01-2012, 13:06
دوستان بابا بیاید نظر دهید کدومتان این کد ها را بلد بود زود نظر دهید راحترین بدون دردسر برای وصل شدن به اینترنت جهانی و نیاز نداشتن به ورود به منو سرویس دوستان نظر دهید ..................

artinmy
25-01-2012, 02:05
حسین اقا قبولت داریم حالا روشهای بعدیت رو بگو تا ما هم استفاده کنیم ممنون

rezaa1539
25-01-2012, 02:26
كسي روي6920تست كرده جواب داده يانه

bnn1345
03-02-2012, 22:34
دوستان عزیز سلام
ضمن تشکرازاینکه اطلاعاتتون رابدون چشمداشت دراختیاردیگران میگزارید خواهش میکنم من رادرخصوص مواردذیل راهنمایی کنید:
من تازه یک ledمدل smart tv ua40d5950rmگرفتم که ظاهرامدلی ازهمان d5500میباشد ازطریق وای فای به اینترنت وصل شدم وفریم ورراآ÷دیت کردم ودراسمارت هاب هم به فروشگاه مجازی سامسونگ سایت ایران وصل شدویک اکانت هم درست کردم وواردشدم خودش شروع کردیکسری نرم افزارمثل فرودگاه ترافیک وبازی فرشته وفال حافظ دانلودکندروی یکیش ماندآنرا قطع کردم دوباره زدم دیده وصل میشه ودوباره میره همان نرم افزارهارا دانلودکنه ومیمونه آمدم اسمارت هاب راreset کردم حالا ازان موقع به بعدکلیدloginرامیزنم میره توی ÷نجره گرفتن النت و÷اسورد ولی بلافاصله میادبیرون واصلافرصت نمیده که چیزی واردکنی نرم افزارهاهم بعدازreset همه ÷اک شده چکاربایدبکنم لطفاراهنمایی کنید ضمنا ایا میشودبرنامههای تلویزیون راروی فلاش ظبط کردمیشه راهنمایی کنید
باتشکرفراوان:20:

s-rezaei
04-02-2012, 14:00
سلام
ميشه يكي ازدوستان بگه منظورازاينترنت جهاني دقيقا چيه؟ مدل من d8880 است و واردگزينه smart hub كه ميشم قسمت apps داردو آيكونهاي ديگر . آيا اينترنت جهاني اضافه براين امكانات است؟

s i k a
04-02-2012, 15:59
سلام
ضمن تشکر از تاپیک مفیدتون، من کد هارو وارد کردم و کشور آمریکا رو انتخاب کردم.....بعد دیدم کار کرد و برنامه های خارجی رو واسه دانلود گذاشت

اون دفعه اول که کشور رو انتخاب کردم نوشت که برنامه نیاز به بروز رسانی داره و وقتی اینکار رو انجام دادم حدود 11 تا برنامه رو بروز کرد....ولی وقتی تلویزیون رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم بازم همون پیغام بروز رسانی اومد و دوباره خواست از اول همون کارو انجام بده...انگار که تغییرات رو نمیتونه ذخیره کنه؟؟؟

hossin_p2007
05-02-2012, 22:26
دوست عریز این مشکل شما ناشی از دو مورد ممکن باشد 1- یا بروز رسانی رسانی انها کامل نشده چون سرعت اینترنت در ایران چایین است سعی کنید اول صبح و یت نیمه شب این کار را انجام بدهید 2- ممکن است شما وارد منو سرویس شده باشید و infolink contere ان را عوپض کرده باشید در این صورت باز اون کدها بطور موقت والرد می شوید برای ثایت بودن بن کدها بیاد لینک کانتری بصورت غیر فعال باشد ........................ ایمیدوارم مفید واقع شده باشد.

aataey
07-02-2012, 18:58

من کد گفته شده رو روی یه D6960 تست کردم و جواب داد و یه سری از App هایی که قبلا برای ایران محدود شده بود اجرا شد . فقط باید تست کنم ببینم روی 6940 یا 9620 هم امکتنش هست یا نه چون منو مربوط به انتخاب کشور ها وقتی ظاهر شد که من روی وب بروزر رفتم و مدل های زیر 69690 وب بروزر ندارند.

سلام ایا رو مدل 40d6920 تست کردی جواب داد ممنون میشم اکر تست کنی و در ضمن مدل ال ای دی من وپ نداره نمیتونم تو گوگل یا یاهو برم فقط چیزای که خو سامسونک کذاشته میشه رفت بنظرت میشه کاری کرد که تو گوگل هم بریم ممنون

aataey
07-02-2012, 23:33

سلام خواهشن اکر کسی از برنامه یا اپشن اضافه کردن در ال ای دی سامسونک مدل ua40d6000یا همین مدل که مدل ال ای دی بدلیل تجاری ایران تغیر مدل پیدا کرده و به مدل ua40d6920 تغیر کرده اکر مواردی را میدونه به ایمیل م ایمیل بزنه ممنون در ضمن هزینه کارهای را که بتونه به ال ای دی اضافه کنه پرداخت مینمایم ممنون
aataey@yahoo.com (aataey@yahoo.com)

aataey
08-02-2012, 00:09
عالی بود من انجام دادم شد، کارت حرف نداشت
Smart Tv LED 55 8000

راستی حسین جان چه جوری باید app هارو بیشتر کنیم؟

سلام خواهشن اکر کسی از برنامه یا اپشن اضافه کردن در ال ای دی سامسونک مدل ua40d6000یا همین مدل که مدل ال ای دی بدلیل تجاری ایران تغیر مدل پیدا کرده و به مدل ua40d6920 تغیر کرده اکر مواردی را میدونه به ایمیل م ایمیل بزنه ممنون در ضمن هزینه کارهای را که بتونه به ال ای دی اضافه کنه پرداخت مینمایم ممنون
aataey@yahoo.com (aataey@yahoo.com)

s-rezaei
08-02-2012, 20:51
عالی بود
روی 46d8880جواب داد وکشور را روی استرالیا گذاشتم.آقاحسین این کشورخوبه دیگه؟
چیز دیگری نداری روکنی؟

hossin_p2007
08-02-2012, 21:48
چرا دارم افزایش تعداد زیاد app مخفی که تاپیکی ایجاد کردم نگاه کنید نظر دهید.

s-rezaei
09-02-2012, 17:51
چرا دارم افزایش تعداد زیاد app مخفی که تاپیکی ایجاد کردم نگاه کنید نظر دهید.

منظورم بدون استفاده از منومخفی بود. اگر روشهایی دارید که به بهبود استفاده از دستگاه کمک میکنه ونیازی به منومخفی نداره لطفا اعلام کنید

hossin_p2007
09-02-2012, 19:54
عزیز جان برای افزایش APP شاید باید وارد منو نخفی شوید راهی به غیر از ورود ندارید راهش را هم توضیح دادم نگاه کنید نظر دهید.

sbsware
30-03-2012, 20:41
قربان ، روی 40 دی 6960 امتحان کردم و جواب داد . یک دنیا تشکر ! احسنت !
اما دقیق مفهوم اینترنت تی وی رومتوجه نشدم . به دستور شما استرالیا رو انتخاب کردم ، سپس برنامه های قبلی پاک شد و برنامه های جدیدی مثل قیسبوک توییتر و ... و bigponds movie , social tv , samsung music و ... اضافه شد : مجموعا 21 آپدیت ! این که گفته میشه بیش از چند صد کانال و در کنار اون رادیو و ... باز میشه اونم به تفکیک کشورها حتی فارسی زبان رو بنده تا این ساعت متوجه نشدم . از تو سامسونگ اپلیکیشن و قسمت ویدیو اون چند برنامه دانلود کردم که قطعاتی رو از طریق اینترنت به روی صفحه میاره اونم چند دقیقه ای ! براتون امکانپذیر هست راهنمایی بفرمایید ؟ باز هم سپاسگزارم !

hossin_p2007
01-04-2012, 21:47
با سلام اولا دوست گرامی اون بنده خدالیی که کفته چند صد تا کانال ف ارسی و غیره من هم توی سایت های مختلف دیدم بلوفی بیش نیست چون شما به app های ساسمونگ فقط دسترسی دارید پس نمی دانم اون بنده خدا هدفش از کفتن این مطلب چه بوده شاید سود جویی و یا چیز دیگر .. در ثانی این که قسمتیز از فیلم نمایش داده می شود مربوط به سرعت اینترنت است با توجه به اینکه سرعت اینترنت خانگی معمولا 128 و یا 256 است توقع انچانی نباید داشته باشید . ضمنا ک سری از یوزرهای است یعنی apps است که یک روشی دارد برای ساختن ان که اگر دوستان مایل باشند توضیح می دهم. در ضمن راه افزایش apps را هم توضیح دادم که تاپیکی جدگانه درست کردم مطالعه نمائید. ضمنا چرا بعضی از دوستان اصرا دارنند برای راه اندازی انیترنت تی وی بگویند حتما باید وارد منو مخفی شد . شاید بلد نسیتند و یا نه نمی خواهند یاد بگیرند .. من مخلص همه شما دوستان خوب هستم و نمی خواهم از خودم تعریف کنم ولی این را حمل بر خود ستایی من نکنید بنده تنها کسی بودم که این روش یعنی روش را اندازی اینترنت تی وی را بدون ورود به منو مخفی کشقف کردم و بدون هیچ گونه مزددی در اختیاز شما دوستان قرار دادم باور کنید شاید بسش از ساعتها در سایتهای خارجی دنبال ان گشتم تا پیدا کردم ولی دوستی در همین سایت ادرس سایتی ا قرار داده که برای راه اندازی اون هم با اموزش به منو مخفی راه اندازی می کند فقط این را خواستم بگویم دستان کف لطفی کردنند و مثل اینکه اموزش بنده را مورد استقبال قرار ندانند بنده حقیر اگر می دونستم اقبال نمی شود این اموزش را قرار نمی دادم به هر حال از دوستانی که انجام دادنند و نظر خورد را اعلام کردنند بی نهایت تشکر می کنم .

inspirit
15-05-2012, 23:41
دوست عزیز و برادر گرامی از راهنماییتون بسیار سپاسگزارم روی 40d6960 تست کردم جواب داد . دوستانی که ارزش کار شمارو متوجه نشدن احتمالا هنوز به این مساله واقف نیستن بنده هم مثل شما ساعت ها در اینترت سرچ کردم خوشبختانه شما فرشته نجات ما شدین مجددا تشکر میکنم

taknavaz123
08-06-2012, 14:46
تلویزیون من مدل 46C6960 است
آیا روی این مدل جواب میده؟
این دکمه های fastforward و fastrev کجا هستن؟

smhsh121
08-06-2012, 15:13
fast forward همون << و fast rewind همون >> هست.

taknavaz123
08-06-2012, 16:04
fast forward همون << و fast rewind همون >> هست.

مرسی.من تست کردم.اما هیچ اتفاقی نیفتاد.
یعنی اول دکمه اینترنت رو زدم.
بعد بلافاصله fast forward.
بعد 2 بعد 8 بعد 9 و در نهایت fast rev .
اما هیچ اتفاقی نیافتاد.
به نظرتون مشکل از چیه؟
راستی الا خودم فکر کردم گفتم شاید لازمه که مثلا باید مودم adsl رو به تلویزیون وصل کرد؟
آیا احتیاجه؟

hossin_p2007
09-06-2012, 16:41
سلام
دوست گرامی شما برای وصل شدن به اینترنت تی وی باید مودم داشته باشی یا مدام معولی و یا وایفا در هر صورت مودم باید وصل اینترنت بشود مودم را وصل کن بعد اون کد را بزن به ایمد حق فعال می شود ..

taknavaz123
09-06-2012, 21:37
سلام
دوست گرامی شما برای وصل شدن به اینترنت تی وی باید مودم داشته باشی یا مدام معولی و یا وایفا در هر صورت مودم باید وصل اینترنت بشود مودم را وصل کن بعد اون کد را بزن به ایمد حق فعال می شود ..

پس مودم هم احتیاجه.
لازمه که سیستم رو هم ببرم یا خود مودم رو به تلویزیون بزنم کافیه؟
مودم من معمولیه.یه خروجی برق داره.یه کابل شبکه .یکی هم سیم تلفن یا همون Rj11. این 3تا رو بایدحتما وصل بشن دیگه؟
احتمالا باید تنظیمات کانفیگ مودم هم طوری باشه که خودکار به اینترنت وصل بشه.درسته؟

hermione
09-06-2012, 21:59
پس مودم هم احتیاجه.
لازمه که سیستم رو هم ببرم یا خود مودم رو به تلویزیون بزنم کافیه؟
مودم من معمولیه.یه خروجی برق داره.یه کابل شبکه .یکی هم سیم تلفن یا همون Rj11. این 3تا رو بایدحتما وصل بشن دیگه؟
احتمالا باید تنظیمات کانفیگ مودم هم طوری باشه که خودکار به اینترنت وصل بشه.درسته؟

بله مودم باید در حالت pppoe یا همون اتصال خودکار به اینترنت باشه
لازم نیست کامپیوتره ببری فقط مودم ... اگه تلویزیون کابل شبکه بهش می خوره مستقیم کابل شبکه رو از مودم میزنی به تلویزیون اگه هم پورت LAN داره پشت تلویزیون ولی شبیه به کایل شبکه نیست یه تبدیل داره توی جعبه tv باید باشه .
اگه هم قابلیت wifi داره تلویزیون ( یا دانگلشو خریدی که احتمال قوی نخریدی ) و مودمت هم وایرلس هست نیازی به وصل کابل نیست . از داخل خود tv میری شبکه وایرلس رو پیدا می کنی و وصل میشی

smhsh121
10-06-2012, 11:07
یک نکته که یادم رفت بگم اینه که باید کد رو خیلی سریع وارد کنید مثلا در کمتر از 1 ثانیه.

hermione
10-06-2012, 22:50
من این کد رو توی 7 ثانیه وارد کردم و شد ( پس خیلی هم سرعت عمل نمی خواد ) کشور هم عوض کردم فقط موضوع اینجاست که بعد از عوض کردنش هم خیلی از اپلیکیشن های سامسونگ تشخیص می دادن و می گفتن این سرویس در محدوده شما قابل دسترسی نیست
یا همون (not available in your area )
همه چیز همون app های سامسونگ هست یعنی برنامه شگفت انگیز و خارق العاده ای من ندیدم ( نسبت به این همه تبلیغی که شده 100000 تا کانال میاد و ... ) اصلا همچین چیزی نیست .

smhsh121
10-06-2012, 23:52
من این کد رو توی 7 ثانیه وارد کردم و شد ( پس خیلی هم سرعت عمل نمی خواد ) کشور هم عوض کردم فقط موضوع اینجاست که بعد از عوض کردنش هم خیلی از اپلیکیشن های سامسونگ تشخیص می دادن و می گفتن این سرویس در محدوده شما قابل دسترسی نیست
یا همون (not available in your area )
همه چیز همون app های سامسونگ هست یعنی برنامه شگفت انگیز و خارق العاده ای من ندیدم ( نسبت به این همه تبلیغی که شده 100000 تا کانال میاد و ... ) اصلا همچین چیزی نیست .

اون تبلیغه که چرته. مدل های 2011 اتوماتیک فعال هستند و مشکلی ندارند فقط به درد این می خوره که کشور اسمارت هاب رو عوض کنی و برنامه هایی که برای ایران نیست رو نصب کنی.
شما مدل تلویزیونت چیه که 7 ثانیه هم طولش بدی قبول می کنه؟

hermione
11-06-2012, 11:57
اون تبلیغه که چرته. مدل های 2011 اتوماتیک فعال هستند و مشکلی ندارند فقط به درد این می خوره که کشور اسمارت هاب رو عوض کنی و برنامه هایی که برای ایران نیست رو نصب کنی.
شما مدل تلویزیونت چیه که 7 ثانیه هم طولش بدی قبول می کنه؟

c7000 led ... اون 7 ثانیه هم تقریبی گفتم ( کرنومتر که نگرفتم ) ولی خب خیلی طولش دادم شاید حتی بیشتر از 7 ثانیه .. وقتی internet@tv رو زدم خیلی مکث کردم تا کامل بالا بیاد و بعدش خیلی شمرده اون دکمه هارو زدم . لیست کشور ها اومد تغییرش دادم تمام برنامه هایی که قبلا نصب کرده بودم پاک شد ( البته به درد بخور هم نبودن )
اپلیکشن های زیادی توی قسمت samsung apps اضافه شده بود ( مثل یوتوب ، netflix و ... ) ولی من چندتاشو تاشو نصب کردم کار نداد بعضی هاش می نوشت Not available in your area ,و بعضی هاشم احتمالا به خاطر چیلترینگ نیورد ...
خلاصه برنامه ی خیلی شگفت اوری ندیدم ( اگه شما دیدید بگید ما هم استفاده کنیم مثل تی وی های آنلاین ) ... اگه browser داشت خیلی بهتر بود ( شنیدم مدل های جدید دارن )
این تجربه من از internet@tv و برنامه هاش .

smhsh121
11-06-2012, 14:38
c7000 led ... اون 7 ثانیه هم تقریبی گفتم ( کرنومتر که نگرفتم ) ولی خب خیلی طولش دادم شاید حتی بیشتر از 7 ثانیه .. وقتی internet@tv رو زدم خیلی مکث کردم تا کامل بالا بیاد و بعدش خیلی شمرده اون دکمه هارو زدم . لیست کشور ها اومد تغییرش دادم تمام برنامه هایی که قبلا نصب کرده بودم پاک شد ( البته به درد بخور هم نبودن )
اپلیکشن های زیادی توی قسمت samsung apps اضافه شده بود ( مثل یوتوب ، netflix و ... ) ولی من چندتاشو تاشو نصب کردم کار نداد بعضی هاش می نوشت Not available in your area ,و بعضی هاشم احتمالا به خاطر چیلترینگ نیورد ...
خلاصه برنامه ی خیلی شگفت اوری ندیدم ( اگه شما دیدید بگید ما هم استفاده کنیم مثل تی وی های آنلاین ) ... اگه browser داشت خیلی بهتر بود ( شنیدم مدل های جدید دارن )
این تجربه من از internet@tv و برنامه هاش .

درسته. من d6600 دارم و مثل شما چیز شگفت انگیزی ندیدم مثلا فیس.بوک و یوتیوب که فیل.تره و نمیشه ازش استفاده کرد. من آخر سر کشورو کرم همون ایران که لااقل 4 تا برنامه فارسی (600 تا برنامه مال ضمیمه های همشهری!) بشه باهاش دانلود کرد.

silverbios
19-08-2012, 10:46
سلام اقا حسینهمونطور که گفته بودید منو مخفی برای زیاد کردن نرم افزار ها روی info link type:ازoperating رویdevelopingگذاشتم وقتیsoftware نصب میشه میزنه اختلال در شبکه بعدش میام تو محیط اصلی نرم افزار هست واجرا میشه ولی وقتی میام بیرون از اسمارت هاب وتلویزیون رو خاموش میکنم ودوباره روشن میگه اسمارت هاب نیاز به بروز رسانی دارد و وقتی ok میکنم هرچی نصب کردم پاک میشه در ضن این اتفاق هر دفعه میفته و در ضمن باید بگم هز طریق روش بالا خبری از ایران نیست تورو خدا سریعتر راهنمایی کنید

silverbios
19-08-2012, 10:52
سلام اقا حسین همون طور که گفته بودید منو مخفی برای زیاد کردن نرم افزار ها روی info link type:ازoperating رویdevelopingگذاشتم وقتیsoftware نصب میشه میزنه اختلال در شبکه بعدش میام تو محیط اصلی نرم افزار هست واجرا میشه ولی وقتی میام بیرون از اسمارت هاب وتلویزیون رو خاموش میکنم ودوباره روشن میگه اسمارت هاب نیاز به بروز رسانی دارد و وقتی ok میکنم هرچی نصب کردم پاک میشه در ضن این اتفاق هر دفعه میفته و در ضمن باید بگم هز طریق روش بالا خبری از ایران نیست تورو خدا سریعتر راهنمایی کنید مدلش UA40D6960 البته من این ایکون رو با rusamsung فعال کردم

aj1371
31-08-2012, 11:10
سلام.ببخشید کسی اینجا میدونه که چطوری باید برنامه هایی رو که نصب کردی رو تی وی چطوری دو باره بدون اینکه به اینترنت وصل باشی اجرا کنی؟بعضی برنامه هاش واقعا اینترنت میخواد.اما مثلا واسه بازیهاش که دیگه نمیخواد وصل باشی.اما تا وصل نباشی برنامه یا بازیه اجرا نمیشه.میشه کاریش کرد که بشه افلاین بازیهایی رو که نصب کردی اجرا کرد.مدل تی وی c6960 هست.خواهش میکنم کسی اگه بلده ج بده

smhsh121
31-08-2012, 12:12
سلام.ببخشید کسی اینجا میدونه که چطوری باید برنامه هایی رو که نصب کردی رو تی وی چطوری دو باره بدون اینکه به اینترنت وصل باشی اجرا کنی؟بعضی برنامه هاش واقعا اینترنت میخواد.اما مثلا واسه بازیهاش که دیگه نمیخواد وصل باشی.اما تا وصل نباشی برنامه یا بازیه اجرا نمیشه.میشه کاریش کرد که بشه افلاین بازیهایی رو که نصب کردی اجرا کرد.مدل تی وی c6960 هست.خواهش میکنم کسی اگه بلده ج بده

نه امکانش نیست. درو اقع هر بار که بازی رو اجرا می کنی چک می کنه نیاز به آپدیت داره یا نه.

aj1371
01-09-2012, 08:09
همه مدلهای سامسونگ اینطوریه؟حتی مدلهای 2011 و 2012 ؟مدلی هست که بشه افلاین هم استفاده کرد؟ال جی چطور؟

smhsh121
01-09-2012, 10:37
همه مدلهای سامسونگ اینطوریه؟حتی مدلهای 2011 و 2012 ؟مدلی هست که بشه افلاین هم استفاده کرد؟ال جی چطور؟

سیستم اسمارت سامسونگ ربطی به مدل خاصی نداره همشون همینجوری هستن. ال جی رو اطلاع ندارم.

befermatooo
03-09-2012, 09:56
یه سوال ،

نیازه به وایرلس و ... نیست ؟

یعنی با فعال کردن اینترنتش بدون هیچ وسیله ای وصل میشه ؟ کدام اوپراتور سرویس میده و اینکه رایگانه ؟

smhsh121
03-09-2012, 12:23
یه سوال ،

نیازه به وایرلس و ... نیست ؟

یعنی با فعال کردن اینترنتش بدون هیچ وسیله ای وصل میشه ؟ کدام اوپراتور سرویس میده و اینکه رایگانه ؟

یه مودم ADSL که خروجی اترنت (LAN) داشته باشه به همراه کابل شبکه کفایت می کنه.

befermatooo
04-09-2012, 07:45
یه مودم ADSL که خروجی اترنت (LAN) داشته باشه به همراه کابل شبکه کفایت می کنه.

ممنون .

منظورم اینه که نیاز به گرفتن اشتراک اینترنت نیست ؟

بدون ماوس باید کار کنیم دیگه ؟ سامسونگ سری 5 هم این امکانات رو داره ؟ مدلش رو نمیدونم دقیق .

smhsh121
04-09-2012, 10:50
ممنون .

منظورم اینه که نیاز به گرفتن اشتراک اینترنت نیست ؟

بدون ماوس باید کار کنیم دیگه ؟ سامسونگ سری 5 هم این امکانات رو داره ؟ مدلش رو نمیدونم دقیق .

بالاخره وقتی مودم رو به تلویزیون وصل می کنی قبلش باید از یه جا اینترنت رو خریده باشی دیگه.
سری 5 ساخت 2011 وب براوزر نداره ولی مثل اینکه مدل های اسمارت 2012 داره.

حنیف1
05-09-2012, 20:08
سلام من همین کاردم بعد از چند ثانیه برنامه smarthubنیاز به رورسانی دارد
مدل من اینچ سری 5-5300 اسمارتtvUA40EH5300RXN

حنیف1
07-09-2012, 00:34
من این کدها رو وارد می کنم بهد از چند ثانیه میگه نیاز به روزرسانی دارداسمارت

smhsh121
07-09-2012, 11:42
من این کدها رو وارد می کنم بهد از چند ثانیه میگه نیاز به روزرسانی دارداسمارت

خب صبر کن تا به روز رسانیش تمام بشه.

ALIREZA2960
24-10-2012, 22:51
س. اگر کدی بلدی بده استفاده کنن.

iiran1356
23-11-2012, 20:27
سلام
مال من کابل LANراشناسایی نمیکنه چیکارکنم؟ در منومخفی گزینه local setغیرفعاله
همچنین درصفحه اول منومخفی گزینه expertهست که غیرفعاله این گزینه چیکارست؟
تمامی صفحات این سایت را تقریبا مرورکردم لطفا اگرراهی جهت فعالسازیLANبلدید
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Yazdooon
17-12-2012, 00:39
Yzdan_beladi@yahoo.com. Helppppppp:)))

Yazdooon
17-12-2012, 00:53
يك لطفي بكنيد به ايميل من yazdpan_beladi@yahoo.com يك شماره تلفن بدبد كه من ازتون كمك بگيرم واقعا ممنون ميشم يا اگر كسي تخصصش اينه من در خدمتش هستم

Yazdooon
17-12-2012, 00:57
دوست عریز این مشکل شما ناشی از دو مورد ممکن باشد 1- یا بروز رسانی رسانی انها کامل نشده چون سرعت اینترنت در ایران چایین است سعی کنید اول صبح و یت نیمه شب این کار را انجام بدهید 2- ممکن است شما وارد منو سرویس شده باشید و infolink contere ان را عوپض کرده باشید در این صورت باز اون کدها بطور موقت والرد می شوید برای ثایت بودن بن کدها بیاد لینک کانتری بصورت غیر فعال باشد ........................ ایمیدوارم مفید واقع شده باشد.
يك لطفي بكنيد به ايميل من yazdan_beladi@yahoo.com يك شماره تلفن بدبد كه من ازتون كمك بگيرم واقعا ممنون ميشم يا اگر كسي تخصصش اينه من در خدمتش هستم

Yazdooon
17-12-2012, 00:59
يك لطفي بكنيد به ايميل من yazdan_beladi@yahoo.com يك شماره تلفن بدبد كه من ازتون كمك بگيرم واقعا ممنون ميشم يا اگر كسي تخصصش اينه من در خدمتش هستم

matinpour
27-12-2012, 18:56
باسلام
حسین آقا از مطلب شما خیلی استفاده کردیم انشالله همیشه مو فق باشی

matinpour
27-12-2012, 19:10
با سلام
حضور دوست عزیز میخواستم بدانم روی سری ua40es5600 هم اینترنت تی وی فعال می شود

sh_reza
24-01-2013, 07:47
با سلام

دوستانیکه با زبان انگلیسی اشنایی دارند میتونید از لینک زیر که یک تاپیک 16 صفحه ای هست استفاده کنند ( صفحه 5 رو باید با دقت بیشتری مطالعه کرد )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لپ کلام این هست که باید در تنظیمات تلویزیون کشور محل اقامت رو عوض کرد !! باید DNS رو تغییر داد و واسه اینکار باید از یک VPN درست استفاده کرد که معمولا پولی اند ( من از دیروز ازیه نوع تریال 15 روزه استفاده میکنم و بعدش تونستم برنامه BBC iplayer رو نصب و اجرا کنم و از دیروز تا حالا قاد به دریافت و پخش برنامه های مختلفی از جمله بی بی سی 1و 2 و 3 و 4 و ........ هستم که معمولا فقط در انگلیس قابل اجرا هستند ؛ غیر از اون برنامه های مختلف دیگه ایی هم نصب شده که فعلا هنوز چکشون نکردم ) .
در المان زندگی میکنم و تلویزیون هم UE46ES6200S هست.

برنامه BBC IPLAYER رو هم فقط واسه این نصب کردم که بتونم بکمکش بی بی سی فارسی رو تماشا کنم ولی متاسفانه در اون مجموعه نیستش !!!

سوالی که از دوستان دارم اینه که ایا کسی میدونه بی بی سی فارسی رو چطور و چگونه میشه بکمک تلویزیون تماشا کرد؟ با مرورگر سامسونگ کار نمیکنه و کلمات فارسی هم جدا از هم نمایش داده میشه

با تشکر

رضا شهریاری

عکسهای ضمیمه :

لینک :

morandi2012
11-02-2013, 16:49
بعد تغییر کشور به استرالیا چند تا برنامه جدید نصب شد سامسونگ اپس هم کار میکرد.الان یه مدته برنامه ها خود به خود پاک شدن.سامسونگ

اپ هم کار نمیکنه.بازی angry birds هم اجرا نمیشه پیغام اپدیت میده وقتی هم اپدیت میشه بازم اجرا نمیشه.کسی بلد نیست چطور تی

وی رو درست کنم؟ samsung 40es7770

ehsanbh
04-03-2013, 16:11
چرا سامونگ اپ ها یک دفعه ناپدید میشوند.الان وب بروزر هم کار نمیکند.:n03:

matinpour
06-03-2013, 23:11
با سلام

دوستانیکه با زبان انگلیسی اشنایی دارند میتونید از لینک زیر که یک تاپیک 16 صفحه ای هست استفاده کنند ( صفحه 5 رو باید با دقت بیشتری مطالعه کرد )

لپ کلام این هست که باید در تنظیمات تلویزیون کشور محل اقامت رو عوض کرد !! باید DNS رو تغییر داد و واسه اینکار باید از یک VPN درست استفاده کرد که معمولا پولی اند ( من از دیروز ازیه نوع تریال 15 روزه استفاده میکنم و بعدش تونستم برنامه BBC iplayer رو نصب و اجرا کنم و از دیروز تا حالا قاد به دریافت و پخش برنامه های مختلفی از جمله بی بی سی 1و 2 و 3 و 4 و ........ هستم که معمولا فقط در انگلیس قابل اجرا هستند ؛ غیر از اون برنامه های مختلف دیگه ایی هم نصب شده که فعلا هنوز چکشون نکردم ) .
در المان زندگی میکنم و تلویزیون هم UE46ES6200S هست.

برنامه BBC IPLAYER رو هم فقط واسه این نصب کردم که بتونم بکمکش بی بی سی فارسی رو تماشا کنم ولی متاسفانه در اون مجموعه نیستش !!!

سوالی که از دوستان دارم اینه که ایا کسی میدونه بی بی سی فارسی رو چطور و چگونه میشه بکمک تلویزیون تماشا کرد؟ با مرورگر سامسونگ کار نمیکنه و کلمات فارسی هم جدا از هم نمایش داده میشه

با تشکر

رضا شهریاری

عکسهای ضمیمه :

لینک :

دوست عزیز
چون در ایران سایتهای که بی بی سی رو نمایش می دهد فیلتر شده است شما می توانید برای دیدن آنلاین این شبکه به آدرسهای زیر بروید

واینکه آیا شما فارسی ساز تلویزیون تان را فعال کردید و اگر بله آیا در منوی سیستمتان info link country را به استرالیا و یا کشور های آسیایی تغییر داده اید که ببینید کلمات به هم ریخته هست یا نه چون در مدلهای آسیایی این مشگل وجود ندارد و تلویزیون شما مدل اروپایی است

matinpour
06-03-2013, 23:17
دوستان
شما می توانید از این طریق هم عمل کنید.
شیر کردن تلویزیون و کامپیوتر

به وسیله این نرمافزار و wifi متوانید کامپیو تر و تلویزیونتان با هم شیر کنید
راههای بسیار متعددی برای دسترسی به اینترنت وجود دارد و شما به صورت معمول فقط توسط یکی از راهکارهای معمول می توانید به اینترنت متصل شود , حال ما در این پست برایتان نرم افزار Connectify Dispatch را آماده کرده ایم , این نرم افزار با به کارگیری تمامی راهکارهای ممکن برای اتصال به اینترنت این امکان را فراهم می کند که با سرعت بسیار بالایی به اینترنت متصل شوید.
از دیگر ویژگیهای این نرم افزار می توان به ویژگی ایجاد یک شبکه بین چندین کامپیوتر اشاره کرد که در این صورت می توانید با سرعت خیره کننده ای فایلهایتان را به کامپیوترهای مختلف انتقال دهید.
آخرین ورژن از این نرم افزار را می توانید از سایت آریادانلود دریافت نمایید.

yaldaa73
04-06-2013, 14:45
سلام جواب داد عالی بود تشکر

yaldaa73
04-06-2013, 15:03
با سلام من یه تیوی گرفتم اصل کره بعد توی ستاپ بجز قسمت انالوگ و دیجیتال یه قسمتی بنام AT sat داره شما میدونین برای چی هست ؟

matinpour
04-06-2013, 17:19
با سلام من یه تیوی گرفتم اصل کره بعد توی ستاپ بجز قسمت انالوگ و دیجیتال یه قسمتی بنام AT sat داره شما میدونین برای چی هست ؟

دوست عزیز

مدل تلویزیون تان را بطور کامل بنویسید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

yaldaa73
04-06-2013, 18:50
ue 55 es 6760 بدون گارانتی در ضمن ----- سر خوده

matinpour
04-06-2013, 18:59
ue 55 es 6760 بدون گارانتی در ضمن ----- سر خوده

دوست عزیز

در مدلهای اروپایی مثل مال شما این گزینه را برای جستجوی ریسیور گذاشتن

myloveistech
16-11-2013, 15:38
ممنون از همه بزرگواران بابت اطلاع رسانی خوبشان

sahmadsss
16-12-2013, 23:01
سلام من مدل 6450 دارم کنترل من موس داره شماره نداره که بتونم زود انجام بدم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنی.:n01:

matinpour
16-12-2013, 23:09
سلام من مدل 6450 دارم کنترل من موس داره شماره نداره که بتونم زود انجام بدم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنی.:n01:

دوست عزیز
منظور سوالتان را متوجه نشدم لطفا بگوییدچکاری می خواهید انجام دهید.؟

sahmadsss
18-12-2013, 01:42
میخوام وارد صفحه اسمارت هاپ بشم که بروز رسانی کنم ولی اررور اتصال به سرور سامسونگ میده بیزحمت راهنمایی کنید که چکار کنم؟:n13:

Sh3rVi
18-12-2013, 15:12
دوستان من یه ال ای دی 40 اینچ 6920 که تو منو سرویسش مدلش زده UD6000 دارم . با مودمی که بهش وصل کردمو تنظیم شبکه کردم همه چی درسته اما تو app میرم که دانلود کنم . دانلود نمیکنه. تازه جستجو اینترنت داره اما من میرم مثلا رو گوگل که خودش نوشته هیچ چیزو بالا نمیاره. اگه میشه کمکم کنید.

matinpour
18-12-2013, 20:06
میخوام وارد صفحه اسمارت هاپ بشم که بروز رسانی کنم ولی اررور اتصال به سرور سامسونگ میده بیزحمت راهنمایی کنید که چکار کنم؟:n13:

دوست عزیز
فعلا سرورهای سامسونگ ایران قبل استفاده نیستند تا اطلاع ثانوی و برای رفع عیب و آبدیت سرورها صبر کنید

elshaarawy
30-12-2013, 23:01
سلام . لطفا راهنمایی کنید . آیا این مدل 40d ua 5500 سامسونگ که هم رو کنترل دکمه اسمارت هب رو داره میشه به اینترنت وصل کرد ؟؟؟؟؟:n13:

matinpour
30-12-2013, 23:25
سلام . لطفا راهنمایی کنید . آیا این مدل 40d ua 5500 سامسونگ که هم رو کنترل دکمه اسمارت هب رو داره میشه به اینترنت وصل کرد ؟؟؟؟؟:n13:

دوست عزیز
برای اینکار باید اول تنظیمات شبکه تان را انجام دهید و بعد وارد اسمارت هاب شده از آن استفاده کنید

elshaarawy
01-01-2014, 15:36
من مودم و اینترنت 512 نا محدود دارم . فقط میترسم اگه وصلش کنم شروع به آپدیت بکنه tv . و یه جا خوندم بعد از آپدیت دیگه رو بوت میمونه . نمیدونم 2 دلم وصل کنم نکنم . اصلا این قضیه آپدیت صحت داره یا نه ؟؟؟:n29:

matinpour
01-01-2014, 22:24
من مودم و اینترنت 512 نا محدود دارم . فقط میترسم اگه وصلش کنم شروع به آپدیت بکنه tv . و یه جا خوندم بعد از آپدیت دیگه رو بوت میمونه . نمیدونم 2 دلم وصل کنم نکنم . اصلا این قضیه آپدیت صحت داره یا نه ؟؟؟:n29:

دوست عزیز
آگر می خواهید که تلویزیون تان آبدیت نکند این دست خود شماست از این مسیر بروید
منو--->پشتیبانی---->بروز رسانی نرم افزار----> ارتقا در حالت آماده بکار ---> آن را خاموش کنید

به همین سادگی

borkan_ss
03-01-2014, 02:50
آفا دمت گرم رو 7770 جواب مبده

borkan_ss
03-01-2014, 23:49
سلام دوست عزیز من طبق راهنمایی شما تونستم کشور رو تغییر بدم ولی اپلیکیشن ها با اجرا نمیشن یا اینکه پولی هستند ولی علت اجرا نشدنش رو نمیدونم لطفا راهنمایی کنید . در ضمن اینترنت TV یک اپلیکیشن جداست با منظور همان app های مختلف هستش ؟

matinpour
04-01-2014, 19:52
سلام دوست عزیز من طبق راهنمایی شما تونستم کشور رو تغییر بدم ولی اپلیکیشن ها با اجرا نمیشن یا اینکه پولی هستند ولی علت اجرا نشدنش رو نمیدونم لطفا راهنمایی کنید . در ضمن اینترنت TV یک اپلیکیشن جداست با منظور همان app های مختلف هستش ؟

دوست عزیز
اول اینکه تا آنها را دانلود و نصب نکنید اجرا نمی شود و اگر کشور اسمارت هاب را عوض کرده باشید یعنی که شما فقط می توانید آنها راببینید ولی از محتوای آن نمی توانید استفاده کنید و همانطور که گفتم اینترنت tv برای تلویزیونهای قدیمی بوده است و در اسمارت هاب دیدن تلویزیونهای اینترنتی باید اول آپلیکیشنهای آن را دانلود و نصب کنید و بعد از آن استفاده کنید

borkan_ss
05-01-2014, 02:05
آقا چیزی که شما آموزش دادخ بودین کشور اسمارت هاب رو عوض میکنه . من باید چکار کنم تا از برنامه ها استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید .:n13:

matinpour
05-01-2014, 20:14
آقا چیزی که شما آموزش دادخ بودین کشور اسمارت هاب رو عوض میکنه . من باید چکار کنم تا از برنامه ها استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید .:n13:
دوست عزیز
همانطور که توضیح دادم نمی توانید apps های آن را دانلود کنید فقط می توانید آنها را ببینید و از محتوای آن استفاده کنید آپشنهای دیگر استفاده کنید و تا وقتی که apps ها را دانلود نکنید نمی توانید از آنها استفاده کنید.

borkan_ss
05-01-2014, 22:23
دوست خوبم فکر کنم بد توضیح دادم .
من apps رو دانلود میکنم ولی اجرا نمیشن مثلا بعزی از اونها اعلام میکنن که در کشور شما قابل اجرا نیست حتی در حالی که آپدیت اسمارت هاب خودش دانلودش کرده مثل hulu tv یا you tube و بقیه برنامه ها

matinpour
05-01-2014, 23:20
دوست خوبم فکر کنم بد توضیح دادم .
من apps رو دانلود میکنم ولی اجرا نمیشن مثلا بعزی از اونها اعلام میکنن که در کشور شما قابل اجرا نیست حتی در حالی که آپدیت اسمارت هاب خودش دانلودش کرده مثل hulu tv یا you tube و بقیه برنامه ها

دوست عزیز
بله استفاده از اسمارت هاب کشورهای دیگر همینطور اسنت یعنی اینکه باسیستم دیتا های ما هم خانی ندارند و فیلتر هستند.

borkan_ss
06-01-2014, 01:09
خب پس چکار باید کرد و اینکه اینهمه کاربرزان میگن که دارن از اینترنت تی وی استفاده میکنند یعتی چی ؟

matinpour
06-01-2014, 19:44
خب پس چکار باید کرد و اینکه اینهمه کاربرزان میگن که دارن از اینترنت تی وی استفاده میکنند یعتی چی ؟

دوست عزیز
به این گفتها زیاد توجه نکنید چون پایه اساس درستی ندارند.

mr_peyman5623
07-01-2014, 20:38
روی مدل 55F8090 جواب نداد!!!

sh_reza
05-02-2014, 06:38
روی مدل 55F8090 جواب نداد!!!

سلام من پیمان هستم از ..... آلمان )
من 55F8090 دارم ولی این روشی رو که دوستمون گفته بود نتونستم انجام بدم امکانش هست شما من رو راهنمایی کنید؟

ممنونم

با سلام و پوزش از تاخیر در پاسخگویی ( حقیقتش همین الان متوجه پیام شما شدم )

من فقط میتونم در مورد تلویزیون خودم UA46ES6200s که از دستگاه شما یک مدل قدیمیتره توضیح بدم ( ممکنه که روشی رو که در ادامه این پیام مینویسمش برای شما جواب نده وکد دیگه ایی بخواد !!! ولی لطفا دقت کن که به هیچ وجه بدنبال سرویس کد نگردی و وارد سرویس مد هم نشو !!چون نیازی بهش نیست وفقط ممکنه تلویزیونت رو معیوب کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

1- تلویزیون رو روشن کن.
2 - اسمارت هاب رو روشن کن.
3. بوسیله ریموت کنترل اول کلید «« ؛ بعد 289 ؛ و بعد کلید »» رو فشار بده
4- در اینصورت منوی کشور ها باز میشه ؛ در این منو کشور کانادا رو انتخاب کن ؛ با ok شرایط رو تایید کن!!
5 -بعد تلویزیونت بصورت اتوماتیک همه اپلیکیشنهای المانی ات ( مثلا bild.de و BMW و.....) رو پاک میکنه و یکسری اپلیکیشنهای کانادا رو نصب میکنه!!
6-وقتیکه کارش تمام شد در اسمارت هاب روی گزینه Samsung Apps یکبار کلیک کن و بعد هم گزینه Samsung Apps suchen رو کلیک کن ، در صفحه ایی که باز میشه کلمه GLWIZ رو وارد کن و با ok تاییدش کن ، تلویزیونت برنامه GLWIZ رو پیدا میکنه ، برنامه رو نصبش کن.
با برنامه GLWIZ میتونی نه فقط چی چی سی ، بلکه تقریبا تمام برنامه های فارسیه داخل و خارج کشور رو باکیفیت عالی ببینی ( به استثنا "من وتو")

7- بعد از اینکار یه بار تلویزیونت رو خاموش و روشن کن ، و عین مراحل قبلی دوباره وارد منوی انتخاب کشور شده و المان رو انتخاب کن تا اپلیکیشنهای المانی ات دوباره نصب شوند ( GLWIZ دیگه پاک نمیشه!!!!!!!!!)

و در خاتمه اینکه با این روش هیچکدام از تنظیمات تلویزیونت ، مثل لیست کانالها - نت ورک - رنگ - روشنایی و ..... تغییری نمیکنه و پاک نمیشه و گارانتی تلویزیون هم سر جاش میمونه.

موفق باشید

ویرایش : با پوزش از پیمان عزیز بخاطر نقل قول پیام خصوصی ، متاسفانه بخاطر کم بودن تعداد پستهایم هنوز امکان ارسال پیام خصوصی ندارم .
در ضمن پیمان عزیز چنانچه با روش یاد نشده هنوز موفق به ورود به منوی کشورها نیستید و در صورت تمایل میتونید شماره تلفنتون رو با پیام خصوصی برایم ارسال کنید ، من در شهر کلن هستم و تقریبا همسایه اییم.

و امیدوارم که سایر اساتید نیز این پست را اسپم تلقی نکنند.

با تشکر

sh_reza
06-02-2014, 04:31
با سلام دوباره و در ادامه پست قبلی :
امیدوارم که تجربه و توضیحات زیر بتواند مشکل دریافت و نصب برنامه GLWIZ را برای هموطنانی همچون پیمان عزیز برطرف کند !
امروز منزل دوست عزیزی بودم که یک هفته قبل یک ال ای دی سامسونگ گرفته و علاقمند به نصب و استفاده ازGLWIZ بود
مشخصات تلویزیون : UE40F6500SS
نکته مهم اینکه با اینترنت کم سرعت تر از 1 مگابایت باید قید برنامه را زده و بیخیالش شد

اولین مشکل این بود که بر خلاف توضیحات پست قبلی ام به هیچ وجه امکان ورود به منوی انتخاب کشور وجود نداشت

راه حلش :
1- نصب مجدد SMART HUB ؛ برای اینکار باید کلید منو راا فشار داده و بعد از انتخاب گزینه SMART HUB باید یکی از اخرین زیر مجموعه های ان مبنی بر ریست کردن SMART HUB را انتخاب کرد ؛ بعد از اینکار عملا SMART HUB ریست یا پاک میشود . حالا چنانچه از منو خارج شده و دوباره وارد منو شوید و گزینه SMART HUB را انتخاب کنید ، SMART HUB دوباره نصب میشود ( سیستم ابتدا چک میکند که آیا اینترنت دارید یا نه ؟ و در صورت برقرار بودن اینترنت صفحه دیگری مبنی بر انتخاب نوع کانالهای تلویزیونی که مایل بدیدنشان هستید باز میشود و بعد از تایید ان وگذشت چند ثانیه صفحه دیگری مبنی بر پذیرش و تایید شرایط استفاده از SMART HUB باز میشود ( نکته بسیار مهم : چنانچه هم اکنون و قبل از تایید شرایط استفاده از SMART HUB بترتیب کلیدها ی «« و 289 و »» را فشار دهید منوی انتخاب کشور باز خواهد شد )
2- بعد از موفقیت در باز کردن منوی کشورها و انتخاب کشور کانادا ، و تایید شرایط استفاده از SMART HUB ، منوی دیگری باز میشود که باید در آن کد پستی شهر محل اقامت در کانادا و "پرووایدر شبکه" را انتخاب کرد ( من برای اینکار کد M3C را که مربوط به شهر تورنتو و اولین گذینه "پرووایدر شبکه" را انتخاب کردم !!! ) و بعد از گذشت چند ثانیه و نصب چند آپلیکیشن استاندارد ، بدنبال برنامه GLWIZ گشته و پیدایش کردم (ولی قادر به نصبش نبودم !!!!!!!!!! )

مشکل دوم : عدم امکان نصب برنامه GLWIZ علیرغم یافتنش !

راه حلش : علیرغم چندین ساعت سعی و کلنجار بی نتیجه و سعی و تلاشهای فراوان و بیهوده ، نهایتا وارد سرویس مد شده و در منوی مربوطه کشور محل اقامت را از آلمان به انگلستان تغییر دادم . ( کانادا را پیدا نکردم !! )
بعد از اینکار توانستم براحتی و بعد از انجام کارهایی که در شماره 1 و 2 همین پست نوشته ام و انتخاب کشور کانادا برنامه GLWIZ را نصب کنم .

لپ کلام بصورت خلاصه و بسیار کوتاه :
1 – ابتدا باید وارد سرویس منو شده و مثلا کشور انگلستان را انتخاب کرد
2 – منوی انتخاب کشور در تلویزیون مذکور فقط در هنگام نصب SMART HUB و قبل از تایید شرایط استفاده از آن امکانپذیر است (و در این منو با انتخاب کانادا براحتی موفق به نصب GLWIZ در این مدل شدم .)

امیدوارم که توضیحاتم به اندازه کافی گویای مطلب بوده باشد ، در غیر اینصورت و چنانچه نیاز باشد میتوانم فردا از منوهای مختلف تلویزیون دوستم چند عکس گرفته و از جناب متین پور یا یکی دیگر از عزیزان خواهش کنم تا عکسها را ضمیمه این پست کنند.

با تشکر رضا شهریاری

mr_peyman5623
07-02-2014, 01:09
بسیار بسیار بسیار ممنونم آقای شهریاری
من GLWIZ رواز طریق سایتش و کامپیوتر میرفتم ولی فکر اینکه با تلویزیون هم بشه رفت رو نمیکردم! فوق العاده بود (خوشبختانه مشکلی از لحاظ نصب و اجرا نداشتم)

من اسمارت هاب رو با این روش تغییر دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی موقع بازگشت به اسمارت هاب آلمان برنامه ها دوباره پاک میشن

sh_reza
07-02-2014, 03:15
با سلام
از موفقیت شما خیلی خوشحال شدم ، و با سپاس از محبت و بزرگواری شما
حقیقتش نمیدونم که چرا خوشبختانه برای من در صورت بازگشت به اسمارت هاب المان ، GLWIZ پاک نمیشه ؟
البته انصافا بگم که برای من فقط همین GLWIZ مهمه و معمولا هم از بقیه استفاده نمیکنم
اگه برای شما بقیه اپلیکیشنهای آلمانی مهم باشه یک راهش نصب اونها به صورت user App هست ( برای نصبش باید کامپیوتر و تلویزیونت در یک نت ورک باشند و بکمک یک برنامه webserver که باید در کامپیورت نصبش کرده باشی میتونی برنامه های مورد علاقه ات رو مستقل از اسمارت هاب وصل کنی!! یه کم دنگ و فنگ داره و اگه بخواهم تک به تک مراحل انجام کار رو از سایت المانی به فارسی ترجمه کنم چند ساعتی وقت میبره ! ولی امکانپذیره و قبلا انجامش داده ام ( امیدوارم که در عکس ضمیمه برنامه های BONG.TV و WebTV-ullrich.es که بصورت user نصب شده اند بخوبی قابل مشاهده باشند))

فعلا برام چگونگی دریافت زنده برنامه های تلویزیونی انگلیس مهمه که اون هم ظاهرا باید بکمک یک "وی پی ان" یا "تونل" درست و حسابی ، و یک دستگاه " Raspberry Pi " امکانپذیر باشه

majidjan
07-02-2014, 13:02
سلام.
اطلاع دارین کدوم سری از TV های هوشمند ، حالا سامسونگ یا هر برند دیگه ای ، Smart Hub داره ؟
آقا رضا مشتاقانه منتظر دیدار هستیم.

sh_reza
07-02-2014, 16:50
با سلام
به به به ، مجید جان جان ، با مشاهده پست شما فی البداهه و ناخوداگاه شعر" اندک اندک جمع یاران میرسند....." به ذهنم آمد.
در رابطه با سوالت : ظاهرا این گزینه در اکثر تلویزیونهای جدید ( سامسونگ ، ال جی ، فیلیپس ، پاناسونیک) هست ، شاید بد نباشه که به فروشگاه هایی که برندهای مختلف رو عرضه میکنند مراجعه کرده و اطلاعات بروز رو دریافت کنید (ظاهرا سامسونگ در این ضمینه پیشتاز یا یکی از پیشتازان هست)
ولی با توجه به شناخت جزئی که از شما دارم حدس میزنم که بدنبال جواب جامعتر و کاملتری میگردید ، مثلا : خوب تکلیف کسانی که این برند رو ندارند چی میشه؟ والی آخر!!!

بر این اساس امیدوارم که توضیحات کلی زیر کفایت کنه ( با پوزش از شما و سایر عزیزان حرفه ایی که با این مباحث آشناییه بمراتب بیشتر و کاملتری دارند)
مهم این هست که یک تلویزیون قدیمیتر ، پورت "لن" و یا "وایرلس لن" و ترجیحا پورت "یو اس بی "دااشته باشه ، تا بتوان بکمک کامپیوتر و یا ( احتمالا مستقیما) از مزیت اسمارت هاب یا مولتی مدیا در جنین تلویزیونهایی استفاده کرد

1- در رابطه با استفاده از طریق کامپیوتر کلید واژه مهم و اصلی برنامه ای بنام xbmc هست که در اصل یک مدیا پلیر کامل و همه فن حریف هست ( برای این برنامه منجمله پلاگین glwiz و من وتو هم عرضه شده و الی اخر . من خودم تا قبل از نصب مستقیم برنامه glwiz بر روی تلویزیونم از این برنامه در کامپیوترم استفاده میکردم )

2 - در رایطه با استفاده مستقیم و بدون کامپیوتر برنامه xbmc در تلویزیون ( البته مشروط به داشتن لن یا وایرلس لن یا پورت یو اس بی ) کلید واژه مهم و اصلی یک سخت افزار بنام " Raspberry Pi " هست که در اصل یک مینی کامپیوتر به معنی واقعی کلمه همه فن حریف ، و به اندازه یک جعبه کبریت یا کارت بانک است ، قیمتش هم در آلمان حول و حوش 30 یورو و در سایتهای ایرانی ظاهرا متناسب با رحم و مروت وانصاف فروشنده حول و حوش 180000 تومان
با این تفاصیل چنانچه کمی در ماشینهای جستجوگر ، و یا یوتیوب بگردید مشاهده میکنید که مثلا میتوان برنامه xbmc را بهمراه سایر مخلفاتش در " Raspberry Pi " نصب نموده و آن را مستقیما بوسیله پورت یو اس بی به تلویزیون وصل کرد!!!! . گزینه های دیگر استفاده از یک دانگل وایرلس لن به قیمت دو سه یورو ، استفاده ار یک سویچ یا هاب "یو اس بی" ، استفاده از موبایل به عنوان ریموت کنترل جهت فرمان دادن به xbmc و الی اخر

این هم یک لینک برای آشنایی بیشتر! :

به شما و یا عزیزان دیگری که علاقمند به این مبحث باشند پیشنهاد میکنم که قبل از تهیه قطعه " Raspberry Pi " ابتدا بدنبال نصب برنامه xbmc بر روی کامپیوتر خود ، و آشنایی با کابرد و کارارایی های ان باشند!!!!

عملا این دو سه پست اخیرم مبحث این تاپیک رو که عنوانش "چگونگی وصل به اینترنت بدون استفاده از سرویس منو" هست به معنی واقعی کلمه منحرف کرد و از این بابت از همه عزیزان عذرخواهی میکنم

مجید جان جان پارسال اگه اشتباه نکنم در دقیقه 90 مشکلی برات پیش اومد و افتخار زیارت مجدد رو نداشتیم ،، لطفا از الان برنامه هات رو حول و حوش 20 تا 25 فروردین( بر اساس خواسته استاد "حسن گل " عزیز ) رله کن تاشاید اینبار مفتخر به زیارتی دوباره شویم

با تشکر

majidjan
07-02-2014, 18:28
.....
مجید جان جان پارسال اگه اشتباه نکنم در دقیقه 90 مشکلی برات پیش اومد و افتخار زیارت مجدد رو نداشتیم ،، لطفا از الان برنامه هات رو حول و حوش 20 تا 25 فروردین( بر اساس خواسته استاد "حسن گل " عزیز ) رله کن تاشاید اینبار مفتخر به زیارتی دوباره شویم

با تشکر
روی چشم استاد ، امیدوارم اینبار توفیق زیارت شمارو از دست ندم، از مطالب ارزشمندتون هم بسیار استفاده بردم.
یه تشکر مخصوص هم ازآقا پیمان میکنم که این تاپیک و درواقع پستهای شمارو به من معرفی کرد.

mr_peyman5623
09-02-2014, 00:55
با سلام
از موفقیت شما خیلی خوشحال شدم ، و با سپاس از محبت و بزرگواری شما
حقیقتش نمیدونم که چرا خوشبختانه برای من در صورت بازگشت به اسمارت هاب المان ، GLWIZ پاک نمیشه ؟
البته انصافا بگم که برای من فقط همین GLWIZ مهمه و معمولا هم از بقیه استفاده نمیکنم
اگه برای شما بقیه اپلیکیشنهای آلمانی مهم باشه یک راهش نصب اونها به صورت user App هست ( برای نصبش باید کامپیوتر و تلویزیونت در یک نت ورک باشند و بکمک یک برنامه webserver که باید در کامپیورت نصبش کرده باشی میتونی برنامه های مورد علاقه ات رو مستقل از اسمارت هاب وصل کنی!! یه کم دنگ و فنگ داره و اگه بخواهم تک به تک مراحل انجام کار رو از سایت المانی به فارسی ترجمه کنم چند ساعتی وقت میبره ! ولی امکانپذیره و قبلا انجامش داده ام ( امیدوارم که در عکس ضمیمه برنامه های BONG.TV و WebTV-ullrich.es که بصورت user نصب شده اند بخوبی قابل مشاهده باشند))

فعلا برام چگونگی دریافت زنده برنامه های تلویزیونی انگلیس مهمه که اون هم ظاهرا باید بکمک یک "وی پی ان" یا "تونل" درست و حسابی ، و یک دستگاه " Raspberry Pi " امکانپذیر باشه

تشکر ویژه دارم از :n12:استاد شهریاری:n12: عزیز بخاطر پست هاشون توی این تاپیک و به اشتراک گذاشتن اطلاعاتشون :n16:

هم اکنون با آموزش نصب GLWIZ شما، تمام کانال های فارسی(داخلی و خارجی) بدون دیش و... از طریق اینترنت روی Samsung F8090 به راحتی پخش می شوند
xbmc هم که فوق العاده بود خیـــــــــــــــــــــلی ممنونم
(ای کاش این چند پست آخر شما توی یک تاپیک جداگانه اطلاع رسانی می شد که همه عزیزان بتوانند استفاده کنند)

majidjan
13-02-2014, 19:37
[B]....
(ای کاش این چند پست آخر شما توی یک تاپیک جداگانه اطلاع رسانی می شد که همه عزیزان بتوانند استفاده کنند)

آقا رضا اگه زحمتی نیست تو سایت خودمون (Isforum)زحمتش رو بکشید .

sh_reza
13-02-2014, 22:15
.......
.......(ای کاش این چند پست آخر شما توی یک تاپیک جداگانه اطلاع رسانی می شد که همه عزیزان بتوانند استفاده کنند)

با سلام
پیمان عزیز پیشنهاد خیلی خوبی داده اید ، البته فکر میکنم که باز کردن یک تاپیک جداگانه به تنهایی کفایت نمیکنه !!! چرا که با توجه به ارسال پستهای فراوانی که همه روزه در این تالار و در تاپیکهای مختلف ارسال میشوند ، نهایتا بعد از گذشت چند روز ، تاپیک مورد اشاره شما به رده های پایینتر منتقل شده و نتیجتا "گم و گور" شده و براحتی قابل دسترس نخواهد بود. پس احتمالا راه حل منطقی باز کردن تاپیکی جدید و "مهم کردن" اون هست ( که این کار هم قاعدتا فقط توسط مدیران بخش و مثلا توسط چناب "متین پور" یا عزیزیان دیگه امکانپذیره)
امیدوارم که یکی از مدیران عزیز ، چنانچه صلاح بداند ،زحمت کشیده وچند پست مورداشاره اخیر رو کپی و در صورت نیاز ویرایش کرده و در یک تاپیک چداگانه "مهم" قرار دهد.

.......اگه زحمتی نیست تو سایت خودمون (Isforum)زحمتش رو بکشید

مجید جان بنظرم ایده تون ایده خیلی خوبیه و انشالله سعی میکنم که در هفته های آینده یک مقاله "پی دی اف" به همراه تصاویر و توضیحاتی در رابطه با GLWIZ ، و XBMC ، و Raspberry PI تهیه کرده و در اختیار عزیزان قرار دهم.

تا عملی شدن این ایده و چنانچه صلاح بدونید میتونید پستهای اخیر رو کپی و در صورت نیاز ویرایش کرده و در تاپیک جدیدی در سایتمون بذارید.

با سپاس و تشکر فراوان و پیشاپیش از شما ، پیمان عزیز ، و جناب متین پور
رضا شهریاری

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش : شاید ذکر نکته زیر هم بد نباشه !!
با توجه به مشکلات جاری در ایران مانند سرعت کم و چیلفرینگ و ... نمیدونم که آیا اصولا دریافت و مشاهده برنامه ها در ایران امکانپپذیره.
ولی
1 - مثلا با توجه به پستهای اخیر در صفحه فیس بوک GLWIZ ، ظاهرا و حداقل تا چند هفته پیش ، دریافت برنامه ها در ایران با تلفنهای آندروئید امکانپذیر بوده!!
2 - چند روز پیش طی تماس تلفنی ایی که با عزیزی در ایران داشتم ،ایشون توانست براحتی کشور محل اقامتش رو در تلویزیون ua46d6960 به کانادا تغییر داده و GLWIz رو نصب کنه ولی معتقد بود که علیرغم اینترنت 512 ، امکان مشاهده برنامه ها رو نداره و سرعتش پایینه!!!

matinpour
13-02-2014, 23:28
با سلام
پیمان عزیز پیشنهاد خیلی خوبی داده اید ، البته فکر میکنم که باز کردن یک تاپیک جداگانه به تنهایی کفایت نمیکنه !!! چرا که با توجه به ارسال پستهای فراوانی که همه روزه در این تالار و در تاپیکهای مختلف ارسال میشوند ، نهایتا بعد از گذشت چند روز ، تاپیک مورد اشاره شما به رده های پایینتر منتقل شده و نتیجتا "گم و گور" شده و براحتی قابل دسترس نخواهد بود. پس احتمالا راه حل منطقی باز کردن تاپیکی جدید و "مهم کردن" اون هست ( که این کار هم قاعدتا فقط توسط مدیران بخش و مثلا توسط چناب "متین پور" یا عزیزیان دیگه امکانپذیره)
امیدوارم که یکی از مدیران عزیز ، چنانچه صلاح بداند ،زحمت کشیده وچند پست مورداشاره اخیر رو کپی و در صورت نیاز ویرایش کرده و در یک تاپیک چداگانه "مهم" قرار دهد.

مجید جان بنظرم ایده تون ایده خیلی خوبیه و انشالله سعی میکنم که در هفته های آینده یک مقاله "پی دی اف" به همراه تصاویر و توضیحاتی در رابطه با GLWIZ ، و XBMC ، و Raspberry PI تهیه کرده و در اختیار عزیزان قرار دهم.

تا عملی شدن این ایده و چنانچه صلاح بدونید میتونید پستهای اخیر رو کپی و در صورت نیاز ویرایش کرده و در تاپیک جدیدی در سایتمون بذارید.

با سپاس و تشکر فراوان و پیشاپیش از شما ، پیمان عزیز ، و جناب متین پور
رضا شهریاری

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش : شاید ذکر نکته زیر هم بد نباشه !!
با توجه به مشکلات جاری در ایران مانند سرعت کم و چیلفرینگ و ... نمیدونم که آیا اصولا دریافت و مشاهده برنامه ها در ایران امکانپپذیره.
ولی
1 - مثلا با توجه به پستهای اخیر در صفحه فیس بوک GLWIZ ، ظاهرا و حداقل تا چند هفته پیش ، دریافت برنامه ها در ایران با تلفنهای آندروئید امکانپذیر بوده!!
2 - چند روز پیش طی تماس تلفنی ایی که با عزیزی در ایران داشتم ،ایشون توانست براحتی کشور محل اقامتش رو در تلویزیون ua46d6960 به کانادا تغییر داده و GLWIz رو نصب کنه ولی معتقد بود که علیرغم اینترنت 512 ، امکان مشاهده برنامه ها رو نداره و سرعتش پایینه!!!

دوست عزیز
چون در ایران اینترنت از طریق دیتاهای مخابرات ایران و تحت نظارت فیلترینگ عمل می کند و اینترنت ایران هم به این ترتیب و با کندی عمل می کند عملا این امکان را در ایران نمی شود استفاده کرد و کاربرد آن فقط در خارج از کشور قابل دسترسی است این نظر من است

shahryar84
15-02-2014, 03:28
من میگرفتم، یه ماهی میشه که اپش دیگه باز نمیشه، فکر کنم پیلترش کردند.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

reg2net
12-03-2014, 16:24
راهی هست که برنامه های فارسی باقی بمونه و بعد با تعویض کشور به سایر برنامه ها هم دسترسی داشت؟

matinpour
12-03-2014, 20:30
راهی هست که برنامه های فارسی باقی بمونه و بعد با تعویض کشور به سایر برنامه ها هم دسترسی داشت؟

دوست عزیز
تعویض کشور اسمارت هاب فکر نمی کنم ربطی به آیتمهای فارسی شده داشته باشد یعنی هیچ اثری ندارد.

sh_reza
13-03-2014, 15:22

با سلام
صرفنظر و مستقل از کشور تنظیم شده در تلویزیونتون ، میتونید برنامه های مختلف و مربوط به کشورهای دیگه رو در تلویزینتون نصب کنید!! برای مثال فرض کنید که در ژاپن زندگی میکنید و کشور رو هم ژاپن انتخاب کرده اید و نهایتا علاوه بر برنامه های مربوط به کشور ژاپن ، یک برنامه از کانادا ، یکی از امریکا ، یکی از استرالیا ، و یکی هم از انگلستان خواهید داشت و الی آخر.
یکی از راهها برای انجام اینکار مثلا استفاده از UserAppStore در لینک زیر هست که طبق گفته آدمینش هدفشون نهایتا افزایش برنامه ها تا 4000 برنامه هست ( برای استفاده باید اونجا عضو شوید که ان هم رایگان است!)

لینک :

موفق باشید

reg2net
13-03-2014, 18:09
دوست عزیز
تعویض کشور اسمارت هاب فکر نمی کنم ربطی به آیتمهای فارسی شده داشته باشد یعنی هیچ اثری ندارد.

چرا دوست گرامی،اصل فلسفه انتخاب کشور برای اسمارت هاب اینه که با انتخاب کشور هر فرد برنامه های بومی شده مخصوص اون کشور رو دریافت کنه.حالا مشکل اینجاست که با انتخاب ایران خیلی از برنامه ها در لیست استور نشون داده نمیشه و تنها راه تغییر کشور است! به محض تغییر کشور ابتدا تمام اون اپلیکیشن های بومی حذف میشوند و دیگه در استور هم برای دانلود نشون داده نمیشن...

reg2net
13-03-2014, 18:13
با سلام
صرفنظر و مستقل از کشور تنظیم شده در تلویزیونتون ، میتونید برنامه های مختلف و مربوط به کشورهای دیگه رو در تلویزینتون نصب کنید!! برای مثال فرض کنید که در ژاپن زندگی میکنید و کشور رو هم ژاپن انتخاب کرده اید و نهایتا علاوه بر برنامه های مربوط به کشور ژاپن ، یک برنامه از کانادا ، یکی از امریکا ، یکی از استرالیا ، و یکی هم از انگلستان خواهید داشت و الی آخر.
یکی از راهها برای انجام اینکار مثلا استفاده از UserAppStore در لینک زیر هست که طبق گفته آدمینش هدفشون نهایتا افزایش برنامه ها تا 4000 برنامه هست ( برای استفاده باید اونجا عضو شوید که ان هم رایگان است!)

لینک :

موفق باشید

ممنون از راهنمایی شما. میتونین با اجرای یک سرور مجازی روی pc و نصب اپلیکیشن ها روی اون و سپس با ورود اکانت Dev در اسمارت هاب و فروشگاه برنامه ها رو از اون سرویس مجازی سینک کرد.مشکل اینجاست که چطور میشه اصل اپلیکیشن ها مخصوصا برنامه های بومی ایران رو روی اون سرور مجازی نصب کرد؟

reg2net
13-03-2014, 19:04
راه حل داشتن اپلیکیشن های مختلف از کشور های مختلف بدون حذف برنامه ها در هنگام تغییر کشور...

sh_reza
13-03-2014, 20:00

دوست عزیز یا در همین لینکی که گذاشته اید و یا در لینک دیگه ایی از همون سایت "اولریش" در این ضمینه توضیح داده ، روشش هم طبق توضیحات اونجا و تا جاییکه بخاطر دارم به اینصورته که ابتدا اصطلاحا یک "بک آپ" از تلویزیونتون میگیرد ، و بعد از اون بک آپ برنامه های بقول شما بومی تون رو جدا کرده ، ونهایتا بهمراه برنامه های دیگرِ موردعلاقه تون به همون روش دولوپ و سینک که توضیحش رو نوشته ایید همه رو نصب میکنید.

موفق باشید

ویرایش : در توضیحات سایت یاد شده ، در قسمت المانی اش ، دقیقا به موضوع موردنظر شما و البته کمی کاملتر اشاره شده است

19 - Nun kannst du die Apps (Widgets) aus dem Land installieren welche du in deine Sammlung übernehmen möchtest
معنی اش : بعد از انجام 18 مرحله قبلی میتونید ویجت یا اپلیکیشهای مورد علاقه تون از کشور مورد نظرتون رو در کلکسیون برنامه هاتون سیو کنید!!