PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74]

alidorost
11-09-2020, 20:07
دوستان من گزارش میدن سه روزه پینگ داخلی های وب شده 230!

ariobarzan2
12-09-2020, 18:36
در مجمع عمومی مطرح شد؛
پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۰ هزار میلیاردی "های وب"

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیات مدیره شرکت داده‌گستر عصر نوین پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۰ هزار میلیارد ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت داده‌گستر عصر نوین عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۴ هزار میلیارد ریال به ۲۴ هزار میلیارد ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "های وب" از محل سود انباشته، سایر اندوخته ها، مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور اصلاح ساختار مالی و اجرای پروژه های توسعه ای شرکت که در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

Mr.World.Wide
14-09-2020, 11:34
پووووووف جمع کردم آخر این های وب رو
این دفعه سوم یا چهارممه که هی خر میشم میگم خوب شده میام سمت های وب و باز به غلط کردن میفتم
از پنجشنبه هفته پیش که من گفتم خطم رو آزاد کنید و سرویس های وب رو از خطم جمع آوری کنید تازه امروز کامل جمع شد
فکر کن بیشتر از ده روووووز
عجب آدمایی هستن اینها

والا ارزش نداره الان
صد تومن کرده سرویس ش رو
قبلا 525 گیگ میداد
الان 400 گیگ میده
یعنی تفاوت ش با شاتل فقط 25 گیگه
ولی پشتیبانی شاتل کجا و های وب کجا
کیفیت شاتل از های وب حداقل بهتره
اون 25 گیگ هم جهنم و ضرر کمتر صلوات هاب میرم :biggrin:
یه مشکل دیگه م که های وب داره این نمیدونم چرا snr خطم توی های وب اینقد افتضاح میشه
به شش میرسه
در حالیکه همین ریت 12 یا 14 مگ توی شاتل هیچ وقت زیر 10 نمیاد
خط که همون خطه
تجهیزات مودم و سیم و همه هم که همونه
چرا های وب پس snr ش اینقد پایین میاد؟
میندازه گردن من مشترک میگه خط ت نمیکشه و فلان و ....
ولی تو شاتل خوبه

alottadamage
14-09-2020, 11:55
این دفعه سوم یا چهارممه که هی خر میشم میگم خوب شده میام سمت های وب و باز به غلط کردن میفتم
از پنجشنبه هفته پیش که من گفتم خطم رو آزاد کنید و سرویس های وب رو از خطم جمع آوری کنید تازه امروز کامل جمع شد
عجب آدمایی هستن اینها

والا ارزش نداره الان
صد تومن کرده سرویس ش رو
قبلا 525 گیگ میداد
الان 400 گیگ میده
یه مشکل دیگه م که های وب داره این نمیدونم چرا snr خطم توی های وب اینقد افتضاح میشه
به شش میرسه
خط که همون خطه
ولی تو شاتل خوبه

مربوط به تجهیزات شرکت تو مرکز مخابراتیه، مال شاتل اونجا بهتره و واسه همین SNR خط تون خوبه رو شاتل و رو های وب بدتره.

ariobarzan2
14-09-2020, 13:39
مربوط به تجهیزات شرکت تو مرکز مخابراتیه، مال شاتل اونجا بهتره و واسه همین SNR خط تون خوبه رو شاتل و رو های وب بدتره.
اینکه میگن تجهیزات شاتل بهتر از بقیه شرکتاس درسته ؟ یا همه جا صدق نمیکنه ؟

Bensonw3x
14-09-2020, 14:05
جدیدا اینترنت که قطع میشه طولانی (چراغ اینترنت قرمز میشه) وقتی با خطی که اینترنت روشه زنگ میزنی به پشتیبانی های وب میگه خط اشغاله اصن نمیره رو تلفن گویا، ولی همون لحظه مثلا با ایرانسل زنگ میزنی دیگه اشغال نیست و همه چی اوکیه، اما میگه شما نفر 80 ام در صف انتظار هستید ! فک کنم خودشوت رو راحت کردن یه برنامه نوشتن اینترنت کسی که زنگ میزنه رو چک کن اگه قطع بود تلفن رو اشغال کن!

alottadamage
14-09-2020, 15:00
اینکه میگن تجهیزات شاتل بهتر از بقیه شرکتاس درسته ؟ یا همه جا صدق نمیکنه ؟

نه، من دوستم کرج آسیاتک داشت، کیفیت خطش رو آسیاتک مقداری بهتر بود نسبت به شاتل.

alijigari
14-09-2020, 22:51
صد تومن کرده سرویس ش رو
قبلا 525 گیگ میداد
الان 400 گیگ میده
به شش میرسه
خط که همون خطه
ولی تو شاتل خوبه
درود
سرويس هاي وب شما چند مگ با چه حجمي بود و چه سرعتي بهتون مياد ؟
منم مشكل snr دارم و تا 5 پایین میاد و نهایتش تا 8 بره ، خطم هم نهایت روی 6 مگ اپ بشه
در حال حاضر شاتل چه سرویسی با چه حجمی دارید ؟

sasan.69
15-09-2020, 15:19
عجب آدمایی هستن اینها

والا ارزش نداره الان
صد تومن کرده سرویس ش رو
قبلا 525 گیگ میداد
الان 400 گیگ میده
به شش میرسه
خط که همون خطه
ولی تو شاتل خوبه

تو این یک ماه اخیر کیفیت سرویسم بشدت افت کرده و snr رو 13-14 بود الان شات ر ببینید وضعیت اومده زیر ده و پشتیبانی هم زنگ نمی‌زنم چون می‌دونم ج چیه ، ممکنه خطم خوب نباشه اما دلیل این تغییر مشکلات های وب هست ک زیر بار هیچوقت نرفتن

Xx Hossein xX
18-09-2020, 14:38
دوستان کسی میدونه این سرویس آذرخش چیه؟

توی سایت خیلی اطلاعات کمه بای زنگ بزنیم تا بگن چیه

ariobarzan2
18-09-2020, 14:43

Vdsl بر بستر فیبرنوری احتمالاً

farshad_scientist
18-09-2020, 14:56

من تماس گرفتم گفتن فقط استان البرز

Amir1234646
18-09-2020, 16:10

در صفحات قبل هم گفته بودن. فیبر نوری FTTH هست که با شرکت ایرانیان نت قرارداد بسته.

ariobarzan2
19-09-2020, 04:14

رونمایی سرویس FTTH آذرخش HiWeb با سرعت دانلود 50Mbps

با شروع پاندمی کرونا و خانه‌نشینی کل مردم دنیا فقط برای رعایت فاصله‌ی اجتماعی، اکثر مردم مجبور شده‌اند برای حفظ فعالیت شغلی و ادامه‌ی زندگانی خود به اینترنت پرسرعت روی بیاورند.

همین اتفاق باعث شده که سرعت اینترنت به مسئله‌ی مهمی برای کاربرانی تبدیل شود که به‌دنبال بهترین اینترنت هستند. خرید بسته‌های اینترنت موبایل دیگر صرفه‌ای ندارد و اینترنت ADSL هم جواب‌گوی مصرف بهینه کاربران نیست؛ چرا‌که با آزمایش رایگان سرعت اینترنت می‌توان به عمق فاجعه پی برد. در‌این‌بین، های‌وب با استفاده از بستر فیبر نوری تا منزل یا FTTH (مخفف Fiber to the Home) موفق شده سرویس آذرخشِ های‌وب را عرضه و به‌نوعی کیفیت درخورتوجه اینترنت را برای حرفه‌ای‌ها فراهم کند.

گر به اینترنت مصرفی کاربران ایرانی دقیق‌تر نگاه کنیم، پی می‌بریم که با افزایش استفاده اینترنت در زندگی روزمره، حجم مصرفی اینترنت کاربران به‌شدت افزایش یافته و همین اتفاق کم‌کم موجب شده مشکلاتی پیش بیاید و نقص‌‌های سرویس‌‌های اینترنت 2+ADSL بسیار بیشتر از قبل خود را نشان می‌دهند. برخی از مشکلات عبارت‌اند:

کندی سرعت اینترنت
سرعت کم دانلود و سرعت کمتر آپلود
وجود Lag در بازی‌های آنلاین و نارضایتی از پینگ فراوان اینترنت هنگام بازی‌های آنلاین
کیفیت پایین تماس‌های صوتی و ویدئویی در پیام‌رسان‌هایی مثل واتساپ و اسکایپ و مشکلات کلاس‌های آنلاین
باید توجه کرد خریداران سرویس‌های دیگر از پهنای باند محدود بهره می‌برند و با افزایش تصاعدی فعالیت کاربران، سرعت اینترنت به‌شدت کاهش می‌یابد و آن‌ها دیگر نمی‌توانند سرعت آپلود یا دانلود رضایت‌بخشی داشته باشند. این مسئله هنگام تماشای آنلاین فیلم و ویدئو یا استریم آنلاین به‌شدت مشاهده‌ می‌شود.

تأخیر یا Latency یا Lag هم همگی ازجمله عبارات نام‌آشنا و اعصاب‌خردکنی به‌شمار می‌روند که تمامی گیمرهای حرفه‌ای اینترنت در ایران با آن‌ها آشنایی دارند. این پدیده به‌شدت زندگی گیمر‌ها و فعالان بازار بورس و مدرسان یا دانش‌پژوهان کلاس‌های آنلاین را دچار مشکل کرده است؛ چراکه این دسته از کاربران احتیاج دارند روی تغییرات لحظه‌ای تمرکز کنند؛ حال چه راه‌رفتن دشمن در گیم یا نکته‌ی استاد در کلاس درس باشد یا افزایش یا کاهش اتفاقی قیمت خریدوفروش سهام. بنابراین استفاده از اینترنت دارای کمترین Lag در اولویت اول این دسته از کاربران حرفه‌ای است.

مهم‌ترین نکته‌ی مثبت سرویس آذرخش های‌وب
سرویس جدید آذرخش های‌وب از بستر ارتباطی FTTH (مخفف Fiber to the Home) استفاده می‌کند و درواقع برای فراهم‌کردن سرویس اینترنت از فیبر نوری تا منزل کمک می‌گیرد که بدون وابستگی به مخابرات (به‌دلیل زمان‌بربودن فعال‌شدن سرویس)، سرویس‌های باکیفیتی را در حداقل زمان دردسترس مشتریان ‌های‌وب قرار می‌دهد.

مدت زمان نصب سرویس آذرخش ‌های‌وب بسیار سریع‌تر از دیگر سرویس‌های اینترنت خواهد بود و کاربر حرفه‌ای اینترنت می‌تواند بدون نگرانی از بهترین سرویس موجود بهرمند شود. این در حالی است که اتصال سرویس‌های اینترنت وابسته به شرکت مخابرات بسیار زمان‌بر است.

ویژگی‌های سرویس آذرخش های‌وب
سرعت دانلود ۵۰ مگابیت‌بر‌ثانیه
سرعت آپلود ۲۵ مگابیت‌بر‌ثانیه
بهترین کیفیت در تماس‌های صوتی و ویدئویی در پیام‌رسان‌هایی مثل واتساپ و اسکایپ و تمامی کلاس‌‌های آنلاین
و کیفیت عالی تصویر و حداقل lag در بازی‌های آنلاین
اگر جزو آن دسته کاربرانی هستید که روزانه از اینترنت زیاد کمک می‌گیرید و به اینترنت سریع برای کارهای روزانه و ارتباط با دیگران نیاز دارید، می‌توانید سریع‌تر برای سفارش این سرویس با تلفن سراسری ۱۵۶۵ تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی تلفنی، بتوانید با بهره‌گرفتن از سرویس آذرخش های‌وب یا نسل جدید اینترنت پرسرعت به جمع حرفه‌ای‌ها اضافه شوید.

arminkoo
20-09-2020, 20:34
دوستان این وضعیت اذرخش هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خنده داره
سرویس 50 مگ

ariobarzan2
20-09-2020, 20:59

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خنده داره
سرویس 50 مگ
باید اسمشو میذاشتن جرقه
:D

f_s10224
20-09-2020, 21:29

رونمایی سرویس FTTH آذرخش HiWeb با سرعت دانلود 50Mbps

با شروع پاندمی کرونا و خانه‌نشینی کل مردم دنیا فقط برای رعایت فاصله‌ی اجتماعی، اکثر مردم مجبور شده‌اند برای حفظ فعالیت شغلی و ادامه‌ی زندگانی خود به اینترنت پرسرعت روی بیاورند.

همین اتفاق باعث شده که سرعت اینترنت به مسئله‌ی مهمی برای کاربرانی تبدیل شود که به‌دنبال بهترین اینترنت هستند. خرید بسته‌های اینترنت موبایل دیگر صرفه‌ای ندارد و اینترنت ADSL هم جواب‌گوی مصرف بهینه کاربران نیست؛ چرا‌که با آزمایش رایگان سرعت اینترنت می‌توان به عمق فاجعه پی برد. در‌این‌بین، های‌وب با استفاده از بستر فیبر نوری تا منزل یا FTTH (مخفف Fiber to the Home) موفق شده سرویس آذرخشِ های‌وب را عرضه و به‌نوعی کیفیت درخورتوجه اینترنت را برای حرفه‌ای‌ها فراهم کند.

گر به اینترنت مصرفی کاربران ایرانی دقیق‌تر نگاه کنیم، پی می‌بریم که با افزایش استفاده اینترنت در زندگی روزمره، حجم مصرفی اینترنت کاربران به‌شدت افزایش یافته و همین اتفاق کم‌کم موجب شده مشکلاتی پیش بیاید و نقص‌‌های سرویس‌‌های اینترنت 2+ADSL بسیار بیشتر از قبل خود را نشان می‌دهند. برخی از مشکلات عبارت‌اند:

کندی سرعت اینترنت
سرعت کم دانلود و سرعت کمتر آپلود
وجود Lag در بازی‌های آنلاین و نارضایتی از پینگ فراوان اینترنت هنگام بازی‌های آنلاین
کیفیت پایین تماس‌های صوتی و ویدئویی در پیام‌رسان‌هایی مثل واتساپ و اسکایپ و مشکلات کلاس‌های آنلاین
باید توجه کرد خریداران سرویس‌های دیگر از پهنای باند محدود بهره می‌برند و با افزایش تصاعدی فعالیت کاربران، سرعت اینترنت به‌شدت کاهش می‌یابد و آن‌ها دیگر نمی‌توانند سرعت آپلود یا دانلود رضایت‌بخشی داشته باشند. این مسئله هنگام تماشای آنلاین فیلم و ویدئو یا استریم آنلاین به‌شدت مشاهده‌ می‌شود.

تأخیر یا Latency یا Lag هم همگی ازجمله عبارات نام‌آشنا و اعصاب‌خردکنی به‌شمار می‌روند که تمامی گیمرهای حرفه‌ای اینترنت در ایران با آن‌ها آشنایی دارند. این پدیده به‌شدت زندگی گیمر‌ها و فعالان بازار بورس و مدرسان یا دانش‌پژوهان کلاس‌های آنلاین را دچار مشکل کرده است؛ چراکه این دسته از کاربران احتیاج دارند روی تغییرات لحظه‌ای تمرکز کنند؛ حال چه راه‌رفتن دشمن در گیم یا نکته‌ی استاد در کلاس درس باشد یا افزایش یا کاهش اتفاقی قیمت خریدوفروش سهام. بنابراین استفاده از اینترنت دارای کمترین Lag در اولویت اول این دسته از کاربران حرفه‌ای است.

مهم‌ترین نکته‌ی مثبت سرویس آذرخش های‌وب
سرویس جدید آذرخش های‌وب از بستر ارتباطی FTTH (مخفف Fiber to the Home) استفاده می‌کند و درواقع برای فراهم‌کردن سرویس اینترنت از فیبر نوری تا منزل کمک می‌گیرد که بدون وابستگی به مخابرات (به‌دلیل زمان‌بربودن فعال‌شدن سرویس)، سرویس‌های باکیفیتی را در حداقل زمان دردسترس مشتریان ‌های‌وب قرار می‌دهد.

مدت زمان نصب سرویس آذرخش ‌های‌وب بسیار سریع‌تر از دیگر سرویس‌های اینترنت خواهد بود و کاربر حرفه‌ای اینترنت می‌تواند بدون نگرانی از بهترین سرویس موجود بهرمند شود. این در حالی است که اتصال سرویس‌های اینترنت وابسته به شرکت مخابرات بسیار زمان‌بر است.

ویژگی‌های سرویس آذرخش های‌وب
سرعت دانلود ۵۰ مگابیت‌بر‌ثانیه
سرعت آپلود ۲۵ مگابیت‌بر‌ثانیه
بهترین کیفیت در تماس‌های صوتی و ویدئویی در پیام‌رسان‌هایی مثل واتساپ و اسکایپ و تمامی کلاس‌‌های آنلاین
و کیفیت عالی تصویر و حداقل lag در بازی‌های آنلاین
اگر جزو آن دسته کاربرانی هستید که روزانه از اینترنت زیاد کمک می‌گیرید و به اینترنت سریع برای کارهای روزانه و ارتباط با دیگران نیاز دارید، می‌توانید سریع‌تر برای سفارش این سرویس با تلفن سراسری ۱۵۶۵ تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی تلفنی، بتوانید با بهره‌گرفتن از سرویس آذرخش های‌وب یا نسل جدید اینترنت پرسرعت به جمع حرفه‌ای‌ها اضافه شوید.
کرج و فقط هم دو منطقه امکان دسترسی دارند .

alottadamage
20-09-2020, 22:02
باید اسمشو میذاشتن جرقه

بی در و پیکر ترین شرکت و مزخرف ترین شرکت همین های وبه، اصلا معلوم نیست توش چی میگذره.

arminkoo
20-09-2020, 22:27
باید اسمشو میذاشتن جرقه
219 تومن با مالیات دادم ولی بخدا کیفیت در حد edge هست

FXPRO
21-09-2020, 02:39
بی در و پیکر ترین شرکت و مزخرف ترین شرکت همین های وبه، اصلا معلوم نیست توش چی میگذره.

جالبه که این شرکت داره همه شرکتا رو یکی یکی میخره... ایکاش ایرانسل وارد اینترنت کابلی میشد

ariobarzan2
21-09-2020, 10:35
جالبه که این شرکت داره همه شرکتا رو یکی یکی میخره... ایکاش ایرانسل وارد اینترنت کابلی میشد
اتفاقاً ایده خوبیه اگه همراه اول و ایرانسل با توجه به بنیه مالی خوبی که دارن در پروژه فیبرنوری سرمایه گذاری کنن این تکنولوژی در ایران همه گیر میشه

Bensonw3x
21-09-2020, 11:59

خنده داره
سرویس 50 مگ

خب مگه ننوشته بودن "تضمینی" ؟ خب زنگ بزنید ببینید چی میگن

arminkoo
21-09-2020, 20:14
خب مگه ننوشته بودن "تضمینی" ؟ خب زنگ بزنید ببینید چی میگن
دیشب 48 دقیقه باهاشون صحبت میکردم
الانم دوباره پشت خط هستم

alijigari
26-09-2020, 21:03
دیشب 48 دقیقه باهاشون صحبت میکردم
الانم دوباره پشت خط هستم
درود
تعرفه سرویس ها چطور هست ؟

amir082
26-09-2020, 21:43
برای من یک مشکل پیش اومده

حجم دزدی داره.

سرویسم مدت زمانش تمام نشده بود 200 گیگ رو تموم کردم. گفتم شاید زیاد استفاده کردم

الان دوباره شارژ کردم بازم مشکل پا برجاست
وایرلس خاموشه
مثلا 700 مگ مصرف کردم شد 2 گیگ کم کرد.

دوستان برای شما مشکل نداره ؟

rahman0158
26-09-2020, 23:38
برای من یک مشکل پیش اومده

حجم دزدی داره.

سرویسم مدت زمانش تمام نشده بود 200 گیگ رو تموم کردم. گفتم شاید زیاد استفاده کردم

الان دوباره شارژ کردم بازم مشکل پا برجاست
وایرلس خاموشه
مثلا 700 مگ مصرف کردم شد 2 گیگ کم کرد.

دوستان برای شما مشکل نداره ؟

های وب ترافیک رو 4 برابر نشون میده تو پنل مثال وقتی شما سرویس 200 گیگ میخری داخل پنل ترافیک رو 800گیگ نشون میده / 1گیگ مصرف بین الملل 4 گیگ کم میکنه از ترافیک شما

amir082
27-09-2020, 01:41
های وب ترافیک رو 4 برابر نشون میده تو پنل مثال وقتی شما سرویس 200 گیگ میخری داخل پنل ترافیک رو 800گیگ نشون میده / 1گیگ مصرف بین الملل 4 گیگ کم میکنه از ترافیک شما

اره می دونم ولی حجم من مصرف می کنم همخونی نداره من همیشه 80 گیگ اضافه می اوردم می سوخت ولی الان دوماه شده هنوز به پایان مهلتم نرسیده تموم میشه جالبه برام.

ariobarzan2
27-09-2020, 02:17
اره می دونم ولی حجم من مصرف می کنم همخونی نداره من همیشه 80 گیگ اضافه می اوردم می سوخت ولی الان دوماه شده هنوز به پایان مهلتم نرسیده تموم میشه جالبه برام.
شاید بخاطر کرونا مصرفتون بالا رفته :biggrin:

amir082
27-09-2020, 03:30
شاید بخاطر کرونا مصرفتون بالا رفته :biggrin:

شاید :biggrin::biggrin:

Bensonw3x
27-09-2020, 18:33
من تو پنل به غیر از فشفشه های قدیم چیزی میبینم تمام بسته ها رو ورداشته ! (فیکس شده)

™ Hadi
02-10-2020, 10:24
جالبه که این شرکت داره همه شرکتا رو یکی یکی میخره...
باحال بود:n08::V5:

™ Hadi
02-10-2020, 10:32
به شش میرسه
مال من SNR خیلی عالیه. 27 ! تا حالا با هیچ شرکتی همچین مقداری نداشتم! خودمم تعجب میکنم:blink::biggrin:

™ Hadi
02-10-2020, 10:37
جالبه که این شرکت داره همه شرکتا رو یکی یکی میخره...
باحال بود:n08::V5:

ariobarzan2
02-10-2020, 15:00
البته فقط سهام پارس آنلاین را خریده صبانت را هم میخواست بخره که توافق نهایی نشد این کار در راستای ادغام شرکتها بود چون به این نتیجه رسیده بودن که بازار ایران کشش این تعداد آی اس پی رو نداره در بعضی منابع تعداد شرکتها رو 12 16 یا 17 هم من دیدم البته با توجه به شرایط کرونا و دورکاری و سامانه شاد و...تعداد مشترکان بیشتر و درآمدشون حتماً بیشتر شده دنیای عجیبیه یک پدیده باعث مرگ و داغدار شدن یک سری از خونواده ها میشه و باعث سود یک عده دیگه میشه البته شاید این کرونا باعث همه گیرتر شدن کسب و کارهای آنلاین و دیجیتالی تر شدن زندگی هممون بشه البته دیجیتالی تر شدن بیشتر زندگی هم باعث میشه آدما بیشتر از هم دور بشن و کم کم تبدیل به یک سری ربات بشن کلا اينترنت و انقلاب تکنولوژی مخصوصا ارتباطات زندگی بشر را کاملاً عوض کرد طبق تحقیقی که در انگلستان انجام شد آدما دیگه بیشتر بجای نگاه کردن به چهره همدیگه به صفحات تلفنهای هوشمندشون نگاه میکنن یکی دیگه از تبعات اینترنت و کامپیوتر هم کم صبر شدن و عصبی شدن مردمه
چون همه عادت کردن با یک کلیک و لمس کاراشون انجام بشه و این به زندگی روزمرشون هم سرایت کرده این عطش سیری ناپذیر کاربران هم به سرعت تمومی نداره یادمه اون اوایل اینترنت دیال آپ که اومده بود ما با سرعت 5-6 کیلوبایت بر ثانیه به نت وصل میشدیم و چون تازگی هم داشت کلی ذوق میکردیم با اون صدای قرقر مودمای اینترنال دیال آپ و کلی قطع شدن و مشکلات دیگه یادمه تلفن اشغال میشد و اگه یه نفر به خط زنگ میزد و خیلی پیله میشد دی سی میشدیم :biggrin: حالا همین 16 مگ ای دی اس ال هم خیلیا رو ارضا نمیکنه یه تقسیم بکنید ببینید چندین برابر شده سرعت ولی الان صحبت از سرعتای گیگابیتیه باید قبول کنیم بشر با پيشرفت هر چه بیشتر تکنولوژی آرامش و صمیمیت سابق را از دست میده یادمه چند روز پیش روز جهانی اینترنت بود و یکجا خوندم با اومدن اینترنت انسانها آگاهتر و داناتر شدن درستم میگه الان بخوای در مورد یه چیزی تحقیق کنی ایکی ثانیه میزنی تو ویکی پدیا و میخونی ولی سابق طرف باید کلی تو کتابای حجیم دائره المعارف میگشت باید ببینیم در قبال چیزایی که بدست آوردیم چیارو از دست دادیم یه جورایی معنویات و اخلاقیات رو از دست دادیم و بجاش دانشهای مختلف را بدست آوردیم شایدم آدمای سابق چون مثل همون مسئله دائره المعارف باید زحمت میکشیدن قدر همه چیو بیشتر میدونستن شاید اون نظریه فراعلم درست باشه که بشر طی سیکلهای چندهزارساله چندین بار تمدن خودشو نابود کرده ...

EhsanCPU
02-10-2020, 20:20
دوستان شما هم مشکل قطع و وصل شدن مکرر نت دارید؟
واقعا رو اعصابه 5 دقیقه وصله 10 دقیقه قطع و همینطور تکرار میشه ...:n15:

rahyarpaul
04-10-2020, 14:40
رفتیم از های وب.
آپلودم تو اینجا خیلی بد بود و مجبور شدم بیارمش رو 500 تا.
اولا یخورده دروغگو هستن من شنبه پیش درخواست جمع آوری از اکانت دادم زنگ زدم پشتیبانی ده دقیقه اون حرف زد بعد یکی دیگه زنگ زد گفتم تخلیه. گفت نقره ای هستی و دو تا کارشناس مجانی،گفتم نه تخلیه کنید.
یکشنبه شب دیدم اس ام اس تمدید اومد شکایتزدم به 195. صبح دوباره یکی زنگ زد و گفت اس ام اس اشتباهه و تخلیه رو فرستادیم
عصر یکی زنگ زد دوباره ده دقیقه حرف زد گفت درخواست تخلیه رو بفرستم.معلوم شد اینا اصلا نفرستادن.
وقتی درخواست تخلیه میدی سرویسای ویژه رو اونموقع معرفی میکنن. 300 تومن 8 مگ 480 گیگ. یکیش بود گفتم این حجم بدرد دو ماهم نمیخوره.چه برسه یکساله.

hdneo
04-10-2020, 19:40
مال من SNR خیلی عالیه. 27 ! تا حالا با هیچ شرکتی همچین مقداری نداشتم! خودمم تعجب میکنم:blink::biggrin:
اس ان آر که میگید فقط به پورتی که مخابرات بهتون اختصاص میده ربط داره و البته فاصله تا مرکز و هیچ ربطی به شرکت ارائه دهنده سرویس نداره.

Rahpooyan
10-10-2020, 21:06

سرویس «آذرخش» های‌وب که در حال حاضر بر بستر « #فیبرنوری تا خانه» یا همان #FTTH ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مناطق #عظیمیه و #جهان_شهر در #کرج و استان #البرز ارایه می‌شود، در جدیدترین تست #سرعت خود توانسته است:
- سرعت #دانلود بیش از 830Mbps
- سرعت #آپلود 630Mbps
- و پینگ 2 میلی‌ثانیه را محقق سازد!

این سرویس تا پایان سال ۱۴۰۰ در بیش از ۵۰۰ شهر ارایه خواهد شد. هم اکنون این سرویس با سرعت دانلودهای 50، 100 و 300 Mbps برای مصارف خانگی و سازمانی قابل ارایه است.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره سراسری ۱۵۶۵، داخلی ۵ تماس بگیرید.

Bensonw3x
10-10-2020, 21:44
والا حجم بالا بدن خوبه مثلا مخابرات الان بالاترین حجمی که میده 500 گیگه و بنظرم بازم کمه برای این سرعتا ، باید از 1 ترابایت حجم شروع بشه.

ariobarzan2
11-10-2020, 16:57

سرویس «آذرخش» های‌وب که در حال حاضر بر بستر « #فیبرنوری تا خانه» یا همان #FTTH ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مناطق #عظیمیه و #جهان_شهر در #کرج و استان #البرز ارایه می‌شود، در جدیدترین تست #سرعت خود توانسته است:
- سرعت #آپلود 630Mbps

این سرویس تا پایان سال ۱۴۰۰ در بیش از ۵۰۰ شهر ارایه خواهد شد. هم اکنون این سرویس با سرعت دانلودهای 50، 100 و 300 Mbps برای مصارف خانگی و سازمانی قابل ارایه است.

بعید میدونم به دست کاربر همچین سرعتی برسه این تستها مربوط به شرایط آزمایشگاهی و ایزوله است خود تانومای مخابرات سرعت حداکثر 200-300 برای مشترکای حقوقی میده من تستاشو دیدم حالا اگه کسی از دوستان اطلاعات بیشتری داره باهامون به اشتراک بذاره

amin_v30
11-10-2020, 22:43

- سرعت #آپلود 630Mbps

این یعنی باید سیم کشی خونه هم فیبر بشه؟

ariobarzan2
11-10-2020, 23:35
این یعنی باید سیم کشی خونه هم فیبر بشه؟
این سرویس ftth هست که مخفف fiber to the home هست یعنی نوعی از فیبر نوری که تا خود پریز فیبر نوریه یعنی کل مسیر

بامدادنیکنفس
12-10-2020, 00:26
این سرویس ftth هست که مخفف fiber to the home هست یعنی نوعی از فیبر نوری که تا خود پریز فیبر نوریه یعنی کل مسیر

از بستر ایرانیان نت و ایرانسل استفاده میکنن

تا از مخابرات اجازه بگیرن شهرهای دیگه رو همون بستر بدن کلی طول میکشه

فعلا فقط کرج هست خیلی بره تا تهران میره

ariobarzan2
12-10-2020, 00:43
از بستر ایرانیان نت و ایرانسل استفاده میکنن

تا از مخابرات اجازه بگیرن شهرهای دیگه رو همون بستر بدن کلی طول میکشه

فعلا فقط کرج هست خیلی بره تا تهران میره
یعنی با اومدن آذرخش های وب عملا انحصار مخابرات در ftth تمام شده ؟ چون قبلاً فقط حرفش بود و به عمل تبدیل نشده بود ضمنا ایرانسل مگه در اینترنتهای کابلی هم وارد شده ؟
این کلمه بستر در این حوضه یعنی از مرکز مخابراتی تا کافو؟ (مثل ای دی اس ال)؟ کلا در تکنولوژی فیبر مبدا ارسال دیتا کجاست ؟این ساختار گردش اطلاعات در فیبر نوری کلا به چه صورته یه ساختار خطیه یا مداری ؟(در ای دی اس ال به چه صورته؟)

بامدادنیکنفس
12-10-2020, 00:54
یعنی با اومدن آذرخش های وب عملا انحصار مخابرات در ftth تمام شده ؟ چون قبلاً فقط حرفش بود و به عمل تبدیل نشده بود ضمنا ایرانسل مگه در اینترنتهای کابلی هم وارد شده ؟
این کلمه بستر در این حوضه یعنی از مرکز مخابراتی تا کافو؟ (مثل ای دی اس ال)؟ کلا در تکنولوژی فیبر مبدا ارسال دیتا کجاست ؟این ساختار گردش اطلاعات در فیبر نوری کلا به چه صورته یه ساختار خطیه یا مداری ؟(در ای دی اس ال به چه صورته؟)

ایرانسل شریک ایرانیان نت تو اینترنت فیبر بود .
و همونجایی که ایرانیان نت بستر مهیا کرده بود (فیبر کشیده بود ) همونجا الان های وب سرویس آذرخش رو میده

و از اونجایی که مخابرات هنوز فقط سرویس خودش تانوما را رو بستر خودش میده ، حدس من اینه که سرویس های وب رو همون فیبر هایی هست که ایرانیان نت کشیده ...

اون بستر که تو اخبار نوشتن از انحصار مخابرات در اومده مال کافوی VDSL بود فک کنم و آسیاتک شریک مخابرات شد نه های وب .. از این رو میگم

فیبر نوری خطی هست فقط FAT اون وسط هست که حالت اسپلیتر Splitter داره و یه فیبر رو بین چند تا فیبر تقسیم میکنه .. با ای دی اس ال کلا فرق میکنه

ariobarzan2
12-10-2020, 01:37
ایرانسل شریک ایرانیان نت تو اینترنت فیبر بود .
و همونجایی که ایرانیان نت بستر مهیا کرده بود (فیبر کشیده بود ) همونجا الان های وب سرویس آذرخش رو میده

و از اونجایی که مخابرات هنوز فقط سرویس خودش تانوما را رو بستر خودش میده ، حدس من اینه که سرویس های وب رو همون فیبر هایی هست که ایرانیان نت کشیده ...

اون بستر که تو اخبار نوشتن از انحصار مخابرات در اومده مال کافوی VDSL بود فک کنم و آسیاتک شریک مخابرات شد نه های وب .. از این رو میگم

فیبر نوری خطی هست فقط FAT اون وسط هست که حالت اسپلیتر Splitter داره و یه فیبر رو بین چند تا فیبر تقسیم میکنه .. با ای دی اس ال کلا فرق میکنه
یه جورایی مثل اینکه تو همه سرویسا چه ای دی اس ال چه فیبر چه...شرکتهای خصوصی به مخابرات وابستن البته تو بقیه کشورها هم یه جورایی همینطوره مثل شرکت تلکام در آلمان که مثل مخابرات خودمونه درمورد وی دی اس ال هم حق با شماست البته اول شاتل در این زمینه با مخابرات قرارداد بست بعد هم آسیاتک کلا های وب شرکت گردن کلفتیه چون پارس آنلاین را خرید و صبانت رو هم میخواست بخره که توافق نهایی نشد

Xx Hossein xX
12-10-2020, 12:16
در مورد مودمهایی که شرکت برای ftth میفروشه به این رشتو دقت کنید.

ariobarzan2
12-10-2020, 12:37
در مورد مودمهایی که شرکت برای ftth میفروشه به این رشتو دقت کنید.

بابا صد رحمت به همون ای دی اس ال یکی دیگه از دوستان هم صفحات قبل از این سرویس آذرخش شاکی بود کلی پول داده بود سرعتش در حد edge هم نبود کلا تو کار بیزینس و کارای رقابتی هر کسب و کاری اولین اشتباهش آخریشه با وجود این شبکه های اجتماعی و ارتباطات وسیع به سرعت بدنام میشه های وب اوایل که اومده بود همه ازش راضی بودن نميدونم چرا الان اینطوری میکنه کلا پول خیلیا رو خراب میکنه با توجه به بنیه مالی خوبی که داره دست به این حرکات میزنه

Rahpooyan
12-10-2020, 15:14
بعید میدونم به دست کاربر همچین سرعتی برسه این تستها مربوط به شرایط آزمایشگاهی و ایزوله است خود تانومای مخابرات سرعت حداکثر 200-300 برای مشترکای حقوقی میده من تستاشو دیدم حالا اگه کسی از دوستان اطلاعات بیشتری داره باهامون به اشتراک بذاره
یعنی الان 100 مگ هم دست من برسه من یکی که خوشحالم. 800 مگ باشه واسه بعد.

sasan.69
14-10-2020, 19:28
الان دو روزی میشه ک کیفیت خط پایین میاد و مودم ر خاموش روشن میکنم برمیگرده ب حالت عادی کسی همچین مشکلی داره؟

behzadee
14-10-2020, 22:59
الان دو روزی میشه ک کیفیت خط پایین میاد و مودم ر خاموش روشن میکنم برمیگرده ب حالت عادی کسی همچین مشکلی داره؟

منم دقیقاً همین مشکل رو دارم

EhsanCPU
16-10-2020, 00:03
های وب 2 هفته هست شدیدا قطعی داره :n15:
همینطور هم دارن مشترک اضافه میکنن :n15:

mf.aghaei70
16-10-2020, 22:29

mf.aghaei70
16-10-2020, 22:30

™ Hadi
17-10-2020, 14:58
جریان چیه دو سه روزه همش قطع و وصل میشه!
تا حالا همچین چیزی ندیده بودم!:n04::n04:
کلافه شدیم!

ehsan30
17-10-2020, 19:39
سلام

جریان چیه دو سه روزه همش قطع و وصل میشه!
تا حالا همچین چیزی ندیده بودم!:n04::n04:
کلافه شدیم!

بله متاسفانه چند روز شدید قطع و وصل داشت،دیشب بیش از 20 دقیقه پشت خط بودم

تا به اپراتور وصل بشه،منکر قطع و وصل چند روزه شدند و گفتند همکارانشون در حال حل

مشکل هستند !!!

بای

vegas
18-10-2020, 12:40
برای شما هم صبح ساعت 10 حدودا یکی دو ساعت اینترنتتون قطع شد ؟
برای من اصلا چراغ کانکشن مودم خاموش شده بود ...

sasan.69
18-10-2020, 15:07
برای شما هم صبح ساعت 10 حدودا یکی دو ساعت اینترنتتون قطع شد ؟
برای من اصلا چراغ کانکشن مودم خاموش شده بود ...

بله نزدیک ی ساعتی قطع بود

Bensonw3x
21-10-2020, 17:26

mehdi_08
21-10-2020, 18:02
سلام
قطعی های مکرر
تماس با پشتیبانی هم فایده نداره
فقط با شکایت 195 کمی پیگیری می کنن که بعد چند روز دوباره قطعی شروع می شه
انگار عمدی کیفیت رو پاییت میارن تا مشترک جدید اضافه کنن

ster
24-10-2020, 12:02
سلام
این آذرخش نرسید تهران هنوز ؟
وضعیت دوستانی که الان دارن چطوره ؟ خوندم که عزیزان مشکل دارن باهاش میخوام ببینم الان چطوریاس ؟

A-L PC
24-10-2020, 18:02
آذرخش های وب که میگفتن اینه؟‌ این که قیمت اش از 4G هم بیشتره، تازه اصلا معلوم نیست مودم اش چی است.
خداییش اینها مردم رو خر گیر آوردن، دارن قشنگ سواری میگیرن.

arminkoo
24-10-2020, 19:27
سلام
این آذرخش نرسید تهران هنوز ؟
وضعیت دوستانی که الان دارن چطوره ؟ خوندم که عزیزان مشکل دارن باهاش میخوام ببینم الان چطوریاس ؟
سرعت آپلود باز هست هر چقدر کارت شبکه بکشه ولی فک نکنم بیشتر از 100 مگ باشه
تا الان 100 مگ رو گرفتم
ولی سرعت دانلود طبق همون سرعتی که میخرید (20مگ میشه تقریبا 2.4 با idm و 50 مگ هم رو 6.4 میداد با idm)
مشکل تایم اوت در ساعت های اوج ترافیک رو داره
پینگ 8.8.8.8 معمولا رو 35 هست و 4.2.2.4 رو 70
مشکل پکت لاست و تایم اوت پابرجاست

Bensonw3x
25-10-2020, 13:39
آذرخش های وب که میگفتن اینه؟‌ این که قیمت اش از 4G هم بیشتره، تازه اصلا معلوم نیست مودم اش چی است.

اگه واقعا این باشه خیلی مزخرفه ، اخه من بیام این همه هزینه و وقت بزارم واسه 30 گیگ ؟ تازه مخابرات 500 گیگ میده ، حتما باید رقابتی بشه تا حجمو ببرن

4amin
25-10-2020, 14:43
البته قیمت مودم هم شاملش میشه ولی بازم گرونه... ۱۵۰ هزار برای ۱۵۰ گیگ ..

FXPRO
26-10-2020, 03:11

اصن تو مغز اینا چی میگذره سرعت فیبر با این حجم ها ؟ حجم سرویس ADSL من بیشتر ازیناست

در ضمن مودم از های وب نگیرید خودتون بگیرید

FXPRO
26-10-2020, 03:17
سرعت آپلود باز هست هر چقدر کارت شبکه بکشه ولی فک نکنم بیشتر از 100 مگ باشه
تا الان 100 مگ رو گرفتم
ولی سرعت دانلود طبق همون سرعتی که میخرید (20مگ میشه تقریبا 2.4 با idm و 50 مگ هم رو 6.4 میداد با idm)
مشکل تایم اوت در ساعت های اوج ترافیک رو داره
پینگ 8.8.8.8 معمولا رو 35 هست و 4.2.2.4 رو 70
مشکل پکت لاست و تایم اوت پابرجاست

شما در چه شهری تشریف دارید ؟ محلی که زندگی میکنید به تازگی حفاری انجام دادند برای کشیدن فیبر و اینا ؟

با تشکر

ster
26-10-2020, 09:58

الان یک سوالی به وجود میاد طرحی که اینجا نوشته شده 375000 چرا نوشته رایگان ؟ یعنی سی گیگ ماهیانه داخلش رایگانه ؟
بعد من ثبت نام کردم برای تهران ولی نکته اینه که طرحهایی که پای تلفن من به گفت یک چیز دیگه بودن و گفتن بیشتر از 50 مگ هم سرعت نداریم به من گفت ماهی 200 داره یعنی اونی که من ثبت نام کردم
چطوریاس ؟ طرحهاشون رو عوض کردن ؟

بعد دوستانی که دارن الان سیم کشی داخل واحد رو از رو انجام دادن ؟ :worried:

alottadamage
26-10-2020, 11:56
اصن تو مغز اینا چی میگذره سرعت فیبر با این حجم ها ؟ حجم سرویس ADSL من بیشتر ازیناست

در ضمن مودم از های وب نگیرید خودتون بگیرید

های وب کلا داغونه، از ریشه...

EhsanCPU
28-10-2020, 12:46
متاسفانه دوباره قطع و وصل ها شروع شد ... :n15:
چراغ DSL مودم کلا خاموش :thumbsdow
معلوم نیست دارن چیکار میکنن؟!!!
به پشتیبانی زنگ زدم همش میگه مشکل از طرف شما و خط شما هست
میگه های وب هیچ مشکلی نداره و قبول نمیکنن مشکل از طرف های وب (بای وب) هست :thumbsdow
همینطور هم دارن مشترک جدید اضافه میکنن :n15:

Bensonw3x
28-10-2020, 13:11

bsm1992
31-10-2020, 09:37
سلام دوستان تو سامانه نت سنج پلاس که برای بازی و تماس اینترنتی سبز و خوب میزنه یعنی از لحاظ پینگ وضعیت مناسبه و وقتی برای دانلود حجیم و وبگردی قرمز و ضعیف میزنه یعنی از لحاظ dns و میزان پهنای باند اون isp مشکل داره؟

™ Hadi
07-11-2020, 21:23
متاسفانه دوباره قطع و وصل ها شروع شد ... :n15:
چراغ DSL مودم کلا خاموش :thumbsdow....
آره تا دیروز خوب بود.
آخه اگه از طرف ما هست، پس اون چیه هر وقت زنگ میزنی، اپراتور میگه که با عرض پوزش سرویس شما دچار اختلال شدیده و کارشناسان در حال رفع مشکل...

sasan.69
08-11-2020, 00:41
آره تا دیروز خوب بود.
آخه اگه از طرف ما هست، پس اون چیه هر وقت زنگ میزنی، اپراتور میگه که با عرض پوزش سرویس شما دچار اختلال شدیده و کارشناسان در حال رفع مشکل...
امروز کلا ب فنا رفته بود و هرچی گفتم اقا دوستم مرکز دیگه هست هم همین مشکل ر داره باز می‌گفت موارد نویز ر چک کن !!!

alidorost
08-11-2020, 11:04
پارس آنلاین هم که با های وب یکی شده همش همینه!

یه ماه و خرده ایه این طوره، جیتر بالا، قطع و وصل و پکت لاس
اختلال، بررسی میکنیم!، نویز و... حرف همیشگیشونه

به یه دوست ما گفته بودن پهنای باند نخریدیم میخریم

همش الکیه اپراتور چه میدونه تو شرکت چه خبره؟
این ماهم تموم بشه میرم شاتل یا آسیاتک خسته شدم دیگه

awz2
09-11-2020, 20:42
عجبا از شاتل اومدم های وب اینکه قطعیش بد تره.

alottadamage
09-11-2020, 20:46

دوست من، بدترین اشتباه زندگیت رو کردی، های وب بی مصرف ترین و آشغال ترین شرکت بر روی این کره خاکی هست. دو تا گاو مدیریت بهتری نسبت به های وب دارن. دیگه فروم یه نفر هم های وب راضی نیست، هر چی سریع تر تخلیه کن.

FXPRO
09-11-2020, 22:58
شما طرح های فیبر های وب رو ببینید دستتون میاد آیا این افراد شایستگی ISP داشتن دارند یا خیر

Amir1234646
11-11-2020, 23:33

همه دارن از های وب فرار میکنن شما تازه اومدی های وب؟!:n37: من 8 ماه پیش از های وب کوچ کردم به مخابرات.

behzadee
15-11-2020, 09:34
سلام
درخواست جمع‌آوری دادم
فشفشه و نیترو دارم که فعال نکردم
اگر کسی لازم داره نام کاربری سرویس خودش رو بگه که براش انتقال بزنم

Bensonw3x
25-11-2020, 19:08
نت امشب داغون شد یهویی واسه من پینگ 200+

Bensonw3x
27-11-2020, 13:41
واسه من بعضی وقت ها 4.2.2.4 تایم اوت میشه کلا بعد بعضی از سایتا که فیلتر هم نیست باز نمیشه

Mr.World.Wide
01-12-2020, 19:10
درود
سرويس هاي وب شما چند مگ با چه حجمي بود و چه سرعتي بهتون مياد ؟
منم مشكل snr دارم و تا 5 پایین میاد و نهایتش تا 8 بره ، خطم هم نهایت روی 6 مگ اپ بشه
در حال حاضر شاتل چه سرویسی با چه حجمی دارید ؟

والا الان از شاتل سرویس شونزده مگ داره
و دارم با سرعت 2.7 تا 3 مگ بر ثانیه دانلود میکنمم :n20:
خودم تعجب کردم چرا
خط همون خطه
منطقه همون منطقه س
چی شد یهو شاتل اینجوری ترکوند؟؟؟
با اینکه سرعتم شونزده مگ هستش و در بهترین حالتش نهایتا باید دو مگ بر ثانیه سرعت دانلود باشه هاا
ولی خب...
شانس منن :biggrin:

ariobarzan2
01-12-2020, 21:38
والا الان از شاتل سرویس شونزده مگ داره
و دارم با سرعت 2.7 تا 3 مگ بر ثانیه دانلود میکنمم :n20:
خودم تعجب کردم چرا
خط همون خطه
منطقه همون منطقه س
چی شد یهو شاتل اینجوری ترکوند؟؟؟
با اینکه سرعتم شونزده مگ هستش و در بهترین حالتش نهایتا باید دو مگ بر ثانیه سرعت دانلود باشه هاا
ولی خب...
شانس منن :biggrin:
با ای دی اس ال نمیشه به همچین سرعتی رسید احتمالا تا کافو فیبر نوری شده و از اونجا به بعد مسیه یعنی سرویس وی دی اس ال و شما دارید با مودم ای دی اس ال تا حداکثر سرعت تیوریک این سرویس یعنی 24 مگابیت یا همون 3 مگابایت دانلود میکنید البته اگه با ای دی ام مستمر سرعتتون اینقدر هست چون بعضی وقتا سرعت به صورت مقطعی به این عددا میرسه در آی دی ام ولی بلافاصله کم میشه

Bensonw3x
07-12-2020, 22:42
نت داغان است امشب.

EHSANRF
09-12-2020, 20:16
سلام دوستان عزیز

اگر سرعت دانلودتون خوبه ولی سایت باز کردن، باز کردن اپلیکیشن‌هایی مثل دیجی‌کالا،‌ افق کورش، فیلیمو، نماوا و حتی اینستاگرام براتون با پایین ترین سرعت هست مشکل از DNS های شرکته...
حدودا دو ماهی میشه Dns های شرکت پارس آنلاین و های‌وب مشکل دارن، با این کار مشکل احتمالا برای شما حل میشه

با تعویض DNS توی خود تنظیمات مودم این مشکل حل میشه

برای نمونه: (داخلی)
217.218.127.127

217.218.155.155

اگر بهبودی حس نکردین از Dnsهای گوگل استفاده کنین، البته خرج‌تون یه کم میاره بالا:

8.8.8.8
8.8.4.4

با تشکر

flashpoint1985
09-12-2020, 21:34
من بعد کلی سر و کله زدن متوجه شدم هروقت سیم اتصال تلفن به پریز تلفن رو باز و مجدد میبیندم تقریبا چند ساعت نت خوبه و snr بالای ۲۰، بعد هی آروم آروم از بیست میاد پایین و دوباره قطعی های رندوم

دوستان کسی نظر کارشناسی داره درین باره؟

pipo4713
10-12-2020, 16:35
من بعد کلی سر و کله زدن متوجه شدم هروقت سیم اتصال تلفن به پریز تلفن رو باز و مجدد میبیندم تقریبا چند ساعت نت خوبه و snr بالای ۲۰، بعد هی آروم آروم از بیست میاد پایین و دوباره قطعی های رندوم

دوستان کسی نظر کارشناسی داره درین باره؟

از اولین پیریز تلفن چک کن.. . اگر هم باز داری از پیریز اول استفاده میکنی.. باز کن. داخل پیریز رو نگاه کن.. ببین سیم برق رد نشده باشه از کنارش و بعد یک پیریز جدید ببند و همینطور سیم ها رو یه چکی بکن.. بدون پیریز هم یکبار مودم رو وصل کن و کیفیت رو بررسی کن.. شاید با تکان خوردن سیم ها بصورت مقطعی و یا اتصال به یک سیم دیگه این اتفاق میوفته.. کلا زمان بذار روش...

flashpoint1985
10-12-2020, 18:37
از اولین پیریز تلفن چک کن.. . اگر هم باز داری از پیریز اول استفاده میکنی.. باز کن. داخل پیریز رو نگاه کن.. ببین سیم برق رد نشده باشه از کنارش و بعد یک پیریز جدید ببند و همینطور سیم ها رو یه چکی بکن.. بدون پیریز هم یکبار مودم رو وصل کن و کیفیت رو بررسی کن.. شاید با تکان خوردن سیم ها بصورت مقطعی و یا اتصال به یک سیم دیگه این اتفاق میوفته.. کلا زمان بذار روش...

مطمئن نیستم پریز اول خونه هست یا نه اما قبلا هم پریزهای دیگه مودم رو وصل کردم تفاوتی نکرد.
اما همین پریز الان رو که میبینم دسته سیمهای تلفن از داخل لوله رد شدند پس احتمالا نباید تداخلی با سیمهای برق داشته باشن و هرکدوم حتما از لوله خودشون رد شدند.

اینبار دوباره باز و بسته کردم و نزدیک ۵ سانت سیم لخت رو حسابی پیچوندم و چسب برق هم روش زدم تا ببینم نتیجه چطور میشه الان خوبه اما باید همینطوربمونه

Bensonw3x
11-12-2020, 13:07
واسه من هر شب از ساعت 9 تا 12 پینگ میره بالای 180 و تک کانکشن میرینه

flashpoint1985
15-12-2020, 14:55

متاسفانه هنوز قطعی و کاهش سرعت و snr پایین دارم
این عکس از وضعیت وصل شدن سیمها به پریزه
پایین دو تای راست، آبی و نارنجی به سیز و قرمز پریز وصل شدند، دو تا سفید هم به زرد و سیاهه پریز، اون دوتا قرمزه بالا هم که همراه کابلای سفید وصل شدن خط تلفن داخل خونست وصل کردم که پریزای داخل خونه تلفن داشته باشند چون سیم اصلی که میبینید کلا از باکس بیرون کشیدم داخل که کمترین نویز باشه اما هنوز مشکلات هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bensonw3x
24-12-2020, 16:55
این طرح جدید رو دیدین ؟ با آی پی ثابت میدن:

pipo4713
25-12-2020, 01:39
پایین دو تای راست، آبی و نارنجی به سیز و قرمز پریز وصل شدند، دو تا سفید هم به زرد و سیاهه پریز، اون دوتا قرمزه بالا هم که همراه کابلای سفید وصل شدن خط تلفن داخل خونست وصل کردم که پریزای داخل خونه تلفن داشته باشند چون سیم اصلی که میبینید کلا از باکس بیرون کشیدم داخل که کمترین نویز باشه اما هنوز مشکلات هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو از همون باکس بدون وصل کردن سیم ها به سیم اصلی یه تست بگیر و ببین نویز و snr در چه حالته.. اگر دیدی خیلی خوبه و بعد دوباره این مشکل رو داری تمام پیریز ها رو از دسترس خارج کن و از اولین پیریز استفاده کن و اینکه نویز رو بررسی کن پیدا کردنش سخت نیست..یکبار هم از سر خط پایین ساختمان نویز رو چک کن ببین اونجا به چه صورتی شده.. حتی اگر دیدی لازم میشه یک سیم دوباره بکش... یا از رشته سیم های اضافی و خالی دیگه استفاده کن و بررسی کن..

mehdi_08
26-12-2020, 12:19
جدیدا توی تست ها سرویس دهنده من رو پارس آنلاین تشخیض میده:biggrin:
لینک کم اورده های وب؟؟

™ Hadi
26-12-2020, 16:34
قطعی ها دیگه فک کنم تموم شد! الآن چند روزه که تثبیت شده
من خودمم هم 195 شکایت ثبت کرده بودم.
خدا کنه به همین منوال باقی بمونه

aliazari426
27-12-2020, 23:44

خط من چند روزه شروع شده تا حالا در این 4 سال به این افتضاحی نبود پشتیبانی اصلا جواب نمیده زنگ میزنم نفر 60 هیچ موقعه های وب به این افتضاحی ندیدم کلا قابل استفاده نیست

- - - Updated - - -

قطعی ها دیگه فک کنم تموم شد! الآن چند روزه که تثبیت شده<br>
من خودمم هم 195 شکایت ثبت کرده بودم.<br>
خدا کنه به همین منوال باقی بمونه<br>
<br>خط من چند روزه شروع شده تا حالا در این 4 سال به این افتضاحی نبود پشتیبانی اصلا جواب نمیده زنگ میزنم نفر 60 هیچ موقعه های وب به این افتضاحی ندیدم کلا قابل استفاده نیست

aliazari426
27-12-2020, 23:45

خط من چند روزه شروع شده تا حالا در این 4 سال به این افتضاحی نبود پشتیبانی اصلا جواب نمیده زنگ میزنم نفر 60 هیچ موقعه های وب به این افتضاحی ندیدم کلا قابل استفاده نیست:grrr:

aliazari426
27-12-2020, 23:46
خط من چند روزه شروع شده تا حالا در این 4 سال به این افتضاحی نبود پشتیبانی اصلا جواب نمیده زنگ میزنم نفر 60 هیچ موقعه های وب به این افتضاحی ندیدم کلا قابل استفاده نیست

aliazari426
27-12-2020, 23:55

اگر جواب نگرفتی تنها راه اینه که خط پایین تر ببندی مثلا خط خودم بالاتر از 6 مگ اصلا جواب نمیده 4 سال روی 6 هستم هر موقعه 8 شده نویز بالا رفت خراب شد الان هم اوضاع خیلی خرابه بدترین و خنده دارترین موضوعی که دارم اگه از وای فای استفاده کنم و با گوشی به های وب وصل بشم سریع نویز خط بالا میره و قطعی و وصلی زیاد میشه اینم از عجایب زندگی در ایران هست!

aliazari426
28-12-2020, 14:40
دوستان جدید هیچ کس های وب نیاد که افتضاح شده صفحات قبل بخونید علت هاشو متوجه میشید! بلاخره پشتیبانی جواب داد! بهانه هم برای ادغام با پارس آنلاین هم دلیل خدمات ضعیفشون شده! اینهمه مشترک جدید اضافه شده معلومه فاتحه اینترنت شرکت خونده میشه دیگه فایده نداره تخلیه خط و تمام !!! الان روی 4 مگ گذاشتم نویز رفت snr هم خوب شد ولی دیگه فاید نداره سرعت 4 مگ مخصوصا حجم ماهیانه کمی که داره ارزش ماندن های وب نداره

Bensonw3x
02-01-2021, 15:19
تو این چند سال به اندازه امروز قعطی نداشتم

mehdi_08
02-01-2021, 19:40
خیلی قطعی داره دیگه تمدید نمی کنم :worried:

flashpoint1985
03-01-2021, 23:19
دوستان من هم دیگه میخوام جمع کنم همین روزا

کسی ماهان نت داشته تهران؟ ممنون میشم تجربتونو بگید

pipo4713
04-01-2021, 01:28
دوستان من هم دیگه میخوام جمع کنم همین روزا

کسی ماهان نت داشته تهران؟ ممنون میشم تجربتونو بگید

اصلا سمتش نرو . افتضاح.. TD-LTE که گرون و چرت... سرویس adsl هم به همین منواله... پشتیبانی میگی قطع شدم .. میگه بذار بیام رو دسکتاپت ببینم.. خوب الاغ قطع شدم چطوری بیای؟؟؟

flashpoint1985
04-01-2021, 02:36
اصلا سمتش نرو . افتضاح.. TD-LTE که گرون و چرت... سرویس adsl هم به همین منواله... پشتیبانی میگی قطع شدم .. میگه بذار بیام رو دسکتاپت ببینم.. خوب الاغ قطع شدم چطوری بیای؟؟؟

ای بابا پس‌سمت چی بریم؟ من به سرعت ۴ هم راضیم البته قطعی نداشته باشه، یعنی یک isp نیست الان در همین حد؟!

pipo4713
04-01-2021, 19:39
ای بابا پس‌سمت چی بریم؟ من به سرعت ۴ هم راضیم البته قطعی نداشته باشه، یعنی یک isp نیست الان در همین حد؟!

ببین من طرفدار هیج سروری نیستم اما.. یه نگاه کنی شاتل سعی کرده اینترنت رو بگیره دستش و از همه جلوتر باشه.. حالا از هر طریقی که میتونه.. اگر میتونن رانژه کنن پیشنهاد میکنم از سرویس اونها استفاده کن... و یا سرویس وایرلس بگیر....
اما این قطعی که میگی باید ببینی از چیه! من الان شاتل دارم پارس دارم آسیا تک هم گرفتم... رایتل ایرانسل همراه اول ماهان نت هم دارم...
با ماهان نت عمده ترین مشکل اینکه آنتن فاصلش ۲۰۰متر اما همیشه قطع میشه و یکسری اوسکول شدن پشتیبانی...
همراه اول ایرانسل رایتل هم تکلیفشون معلومه اما من باز با رایتل راحت ترم چون همه جا سرویس با سرعتی که نیازم باشه رو تحویل داده بهم..
پارس آنلاین تا امروز قطعی نداشتم حتی با اینکه الان شده های وب .. مخابرات هم دوستم داره اما از حجمش کاملا ناراضی هست..
آسیاتک هم گرفته شده .. خودم استفاده نمیکنم اما ندیدم مشکلی باشه.. سرویس ۸ مگ رو روی ۱۲ بستن.. خط کشش رو بررسی کردن و تا ۱۲ کشش داره..
ویدیو کال - بازی - آی پی تیوی هیچ مشکلی نداره.. پس ببین مشکل قطعی برای چیه! شاید از خطط باشه .. شاید کشش خطت کم شده نویز زیاد شده.. همه اینها رو بررسی کن اگر دیدی مشکلت حل میشه اصلا جا ب جا نکن.. اما اگر دیدی حل نمیشه چرا تغییر بده..
فقط مقیاس های خط رو حتما عکس بگیر Upload Download SNR
که سرویس جدید گرفتی ببینی تاثیری داشت تغییر یا نه.

flashpoint1985
05-01-2021, 19:00
ببین من طرفدار هیج سروری نیستم اما.. یه نگاه کنی شاتل سعی کرده اینترنت رو بگیره دستش و از همه جلوتر باشه.. حالا از هر طریقی که میتونه.. اگر میتونن رانژه کنن پیشنهاد میکنم از سرویس اونها استفاده کن... و یا سرویس وایرلس بگیر....
اما این قطعی که میگی باید ببینی از چیه! من الان شاتل دارم پارس دارم آسیا تک هم گرفتم... رایتل ایرانسل همراه اول ماهان نت هم دارم...
با ماهان نت عمده ترین مشکل اینکه آنتن فاصلش ۲۰۰متر اما همیشه قطع میشه و یکسری اوسکول شدن پشتیبانی...
همراه اول ایرانسل رایتل هم تکلیفشون معلومه اما من باز با رایتل راحت ترم چون همه جا سرویس با سرعتی که نیازم باشه رو تحویل داده بهم..
پارس آنلاین تا امروز قطعی نداشتم حتی با اینکه الان شده های وب .. مخابرات هم دوستم داره اما از حجمش کاملا ناراضی هست..
آسیاتک هم گرفته شده .. خودم استفاده نمیکنم اما ندیدم مشکلی باشه.. سرویس ۸ مگ رو روی ۱۲ بستن.. خط کشش رو بررسی کردن و تا ۱۲ کشش داره..
ویدیو کال - بازی - آی پی تیوی هیچ مشکلی نداره.. پس ببین مشکل قطعی برای چیه! شاید از خطط باشه .. شاید کشش خطت کم شده نویز زیاد شده.. همه اینها رو بررسی کن اگر دیدی مشکلت حل میشه اصلا جا ب جا نکن.. اما اگر دیدی حل نمیشه چرا تغییر بده..
فقط مقیاس های خط رو حتما عکس بگیر Upload Download SNR
که سرویس جدید گرفتی ببینی تاثیری داشت تغییر یا نه.

امتحان که خیلی کردم و حتی مستقیم از باکس مخابرات سیم کشیدم ولی مشکل داره، درحالی که قبلا حتی بدون این سیمکشی چند ماه سرعت ۸ مگ بدون مشکل داشتم، اینا مشکل از خودشونه، شرکت اینترنتی نیست بیشتر فعالیتش تو نوندونی فوتباله. یه پست اینستاشونو ببین شما که ۹۹٪ شکایت از وضع سرویس نباشه.
با توصیف شما فعلا آسیاتک زدم ۴ مگ یماه ببینم چطوره، خوبم باشه میدونم اینم چند ماه بعد چند میزنه. ولی آسیاتک گرونتره از بقیه

mehdi_08
05-01-2021, 19:29
با اینکه یک هفته از سرویس مونده بود ولی رفتم یه شرکت دیگه
رای نت که لینک هاشو از اسیاتک میگیره ولی توی اسپید تست اسم خوده شرکت رای نت رو میاره
تا اینجای کار از های وب خیلی خیلی بهتره:rambo:

chekho
06-01-2021, 12:21
با اینکه یک هفته از سرویس مونده بود ولی رفتم یه شرکت دیگه
رای نت که لینک هاشو از اسیاتک میگیره ولی توی اسپید تست اسم خوده شرکت رای نت رو میاره
تا اینجای کار از های وب خیلی خیلی بهتره:rambo:
ایول منم میخوام برم رای نت تعرفه هاش خوبه.
فقط از تخلیه خط میترسم اذیت کنه پارس آنلاین. چه کار کنم زودتر تخلیه کنن. 195 شکایت کنم؟

mahdi406
06-01-2021, 14:23
فقط از تخلیه خط میترسم اذیت کنه پارس آنلاین. چه کار کنم زودتر تخلیه کنن. 195 شکایت کنم؟
تخلیه خط که ترس نداره
شما اول درخواست تخلیه بده تا ۷۲ ساعت فرصت دارن تخلیه کنن اگر نکردن اونوقت به ۱۹۵ شکایت کن

pipo4713
06-01-2021, 20:44
امتحان که خیلی کردم و حتی مستقیم از باکس مخابرات سیم کشیدم ولی مشکل داره، درحالی که قبلا حتی بدون این سیمکشی چند ماه سرعت ۸ مگ بدون مشکل داشتم، اینا مشکل از خودشونه، شرکت اینترنتی نیست بیشتر فعالیتش تو نوندونی فوتباله. یه پست اینستاشونو ببین شما که ۹۹٪ شکایت از وضع سرویس نباشه.
با توصیف شما فعلا آسیاتک زدم ۴ مگ یماه ببینم چطوره، خوبم باشه میدونم اینم چند ماه بعد چند میزنه. ولی آسیاتک گرونتره از بقیه

ببین سعی کن این موضوع رو از طریق مخابرات حل کنی.. هر طوری که میتونی.. با پیمانکاراشون حرف بزن کیفیت خطط رو از هر باکس مخابراتی تا جایی که بهت برسه بررسی کنن.
اگر هم دیدی خیلی حساس شدی درخواست بده خطط فیبر نوری بشه.. و از شاتل یا خود مخابرات سرویس بگیر.. البته اگر شاتل توی مرکزت رو بستر فیبر بهت سرویس بده.. افت کیفیت اون زمان یک در هزار میشه....

mahdi406
06-01-2021, 21:12
ببین سعی کن این موضوع رو از طریق مخابرات حل کنی.. هر طوری که میتونی.. با پیمانکاراشون حرف بزن کیفیت خطط رو از هر باکس مخابراتی تا جایی که بهت برسه بررسی کنن.
اگر هم دیدی خیلی حساس شدی درخواست بده خطط فیبر نوری بشه.. و از شاتل یا خود مخابرات سرویس بگیر.. البته اگر شاتل توی مرکزت رو بستر فیبر بهت سرویس بده.. افت کیفیت اون زمان یک در هزار میشه....

یک سوال برام پیش اومد اگر درخواست بدیم مخابرات خطمون رو فیبر نوری میکنه یا باید شرایط خاصی داشته باشه
و دوم اینکه سرعت adsl روی فیبر مثل قدیما دیگه محدودیت ۲ مگ رو نداره ؟

pipo4713
07-01-2021, 04:48
یک سوال برام پیش اومد اگر درخواست بدیم مخابرات خطمون رو فیبر نوری میکنه یا باید شرایط خاصی داشته باشه

ببین برای فیبر کردن ۲ حالت داره.. باید بگی بستری باشه که توی فیبر رد بشه یعنی بجای مسی فیبر باشه...
وگرنه ممکنه فکر کنه منظورت FTTH هست و این موضوع جداگانه هست..
بگو من فیبر میخوام تا بتونم ازتون ‌VDSL بگیرم .. بررسی میکنن و نزدیکترین فیبر رو اگر خالی باشه بهت میدن.. نشد بگو من خط جدید بخرم فیبر میدید؟ اگر قبول کرد روی خط جدید اینکارو کن ... و خیال خودت رو راحت کن..
نویز روی این بستر ۱۰٪ ممکنه باشه نه بیشتر... مگه اینکه از عجایب باشه.. چون من تاحالا هرچی خط اینطوری دیدم کیفیت خوبی داشته.. حتی خود رییس مرکز هم به به و چه چه میکرد..

هیچ محدودیت سرعتی نداره و تا ۵۰ مگ ۱۰۰ مگ هم فکر کنم ساپورته

mehdi_08
07-01-2021, 22:49
فعلا تعرفه جشنواره اش خوبه
ولی پشتیبانی درست وحسابی ندارن هر تیک که ثبت بشه تا وقت اداری ممکنه جوابش بیاد وگرنه تا روز بعد:laughing:

Rahpooyan
08-01-2021, 16:51
1. اینکه دور و بر شما امکان ارایه فیبر نوری داشته باشند
2. به اندازه کافی متقاضی پیدا کنید که واسه مخابرات به صرفه
3. هزینه رو خودتون متقبل بشید.

هر کدام شد، دریغ نکنید که می صرفه از شر خطوط مسی و بعد ADSL خلاص بشید.

Bensonw3x
08-01-2021, 21:01
1. اینکه دور و بر شما امکان ارایه فیبر نوری داشته باشند
2. به اندازه کافی متقاضی پیدا کنید که واسه مخابرات به صرفه
3. هزینه رو خودتون متقبل بشید.

هر کدام شد، دریغ نکنید که می صرفه از شر خطوط مسی و بعد ADSL خلاص بشید.

داداش زمانی میصرفه که حجم بالا بدن ، حتی 500 گیگ با این قیمت نمیصرفه، اگه 2 ترابایت ماهیانه 100 تومن بود اره میشد گفت میصرفه

aliazari426
09-01-2021, 14:59
فعلا تعرفه جشنواره اش خوبه
ولی پشتیبانی درست وحسابی ندارن هر تیک که ثبت بشه تا وقت اداری ممکنه جوابش بیاد وگرنه تا روز بعد:laughing:

جشنواره اش خیلی خوبه حجم خیلی بالای داره ولی زمان کمی مونده !!! میخوام 6 ماه بگیریم شما تا حالا مشکلی نداشتین خط روی چند گذاشتند و نویز دارید یا نه ؟ بیزحمت تست سرعت هم بگزارید سرعت دانلود هم بگید

aliazari426
09-01-2021, 19:06
های وب عجب شرکت افتضاحی شده کارشناس زنگ زده میگه بررسی خط مجانی هست الان میگن پول بررسی بدید تا تخلیه کنیم! بعد میگن قطع و وصلی ها مال کیفیت خط هست حالا هر کی از های وب رفته خطش حداقل 2 برابر های وب گذاشتن قطعی و وصلی هم نداره این همه کاربر پارس آنلاین به های وب اضافه شده خوب معلومه فاتحه ایترنت های وب خوانده میشه جالبه میگه جشنواره ها امتیازه ها و... شما سوخت میشه مگر تا حالا چی دادین این 4 سال های وب هیچی ندادند بجز کمتر شدن کیفیت خط بعد جایزه میخوان بدهند! تو این مملکت اگه ساده باشی از چیزی سر درنیاری حسابی پوستت میکنن مثل اینستگرام که هزار دوره افتضاح با قیمت نجومی میفروشند با این همه اون دوره ها مجانی آموزش میدهند جدا چرا گوگل کردن هر چیزی که میخوان هنوز همه یاد نگرفتن تا سرشون کلاه نرود!

mehdi_08
11-01-2021, 21:54
سلام چندتا نکته
راینت پشتیبانی قویی نداره مممکنه گاهی زمانی رو پشت خط باشین و در صورت وجود مشکل اینا تیکت میزنن به مرکز مخابراتی چه جوابش توی ساعت اداری میاد
مثلا تنظیم پورت رو باید تیکت بزنن مرکز که فلان سرعت رو تنظیم کنین خوده پشتیبانی نمی تونه
برای من سرویس 16 مگ گرفتم که توی تنظیمات مودم کشش خط رو تا 18 مگ می زنه و نویز رو هم لب مرز دارم 12 ولی از طرف پشتیبانی می گن خطط نویز بیشتری رو داره و سرعتم رو روی 12 مگ تنظیم کردن
هر شب ساعت نه ونیم حدود افت سرعت داره تا 6 مگ که به پشتیبانی گفتم می گن نویز زیاد شده ولی توی مودم نویز با روز یکیه و تغییری نکرده
از نظر پینگ که از های وب خیلی خیلی بهتره

aliazari426
13-01-2021, 14:08
سلام چندتا نکته
راینت پشتیبانی قویی نداره مممکنه گاهی زمانی رو پشت خط باشین و در صورت وجود مشکل اینا تیکت میزنن به مرکز مخابراتی چه جوابش توی ساعت اداری میاد
مثلا تنظیم پورت رو باید تیکت بزنن مرکز که فلان سرعت رو تنظیم کنین خوده پشتیبانی نمی تونه
برای من سرویس 16 مگ گرفتم که توی تنظیمات مودم کشش خط رو تا 18 مگ می زنه و نویز رو هم لب مرز دارم 12 ولی از طرف پشتیبانی می گن خطط نویز بیشتری رو داره و سرعتم رو روی 12 مگ تنظیم کردن
هر شب ساعت نه ونیم حدود افت سرعت داره تا 6 مگ که به پشتیبانی گفتم می گن نویز زیاد شده ولی توی مودم نویز با روز یکیه و تغییری نکرده

ممنون پس قیمت کمتر و حجم زیادشون مزایای خط هست مشکل حجم خوری یا دقیق نشون ندادن حجم و... ندارند البته در ایران معمولا و اکثریت خط 8 مگ هست های وب که به 4 رسیدیم ولی انقدر مشترک زیاد شده که قابل استفاده نیست

های وب انقدر مشکلات و مشترک هاش اضافه شده که 10 تا 15 دقیقه پشت خط باید باشی بعد یکهفته هنوز خط تخلیه نکردن حالا این همه مشترک پارس آنلاین اضافه شده بازهم جوری حرف میزنن انگار پول بهشون قرض دادی چکش پاس نمیشه دلشون نمیاد پول کمتر بشه ولی به جهنم کیفیت خدماتشون افتضاح شده

aliazari426
13-01-2021, 14:29
سلام چندتا نکته

ممنون پس قیمت کمتر و حجم زیادشون مزایای خط هست مشکل حجم خوری یا دقیق نشون ندادن حجم و... ندارند البته در ایران معمولا و اکثریت خط 8 مگ هست های وب که به 4 رسیدیم ولی انقدر مشترک زیاد شده که قابل استفاده نیست

های وب انقدر مشکلات و مشترک هاش اضافه شده که 10 تا 15 دقیقه پشت خط باید باشی بعد یکهفته هنوز خط تخلیه نکردن حالا این همه مشترک پارس آنلاین اضافه شده بازهم جوری حرف میزنن انگار پول بهشون قرض دادی چکش پاس نمیشه دلشون نمیاد پول کمتر بشه ولی به جهنم کیفیت خدماتشون افتضاح شده

aliazari426
18-01-2021, 19:32
دیگه اینجوری شو ندیده بودیم حتما میخوان تخلیه کنید 195 شکایت کنید سریع خود های وب تماس میگیرند البته با هزارن ترفند و فریب و بررسی خط که زمان بخرند تا خسته بشید دوباره تمدید کنید و جالب اینجا هست که برای فریب دادن سامانه 195 می گویند با مشترک تماس گرفتیم و خط تخلیه شده ولی در صورتیکه چراغ روشن کانکت هم می شود آخه با اینهمه مشترک پارس آنلاین اضافه شد و قعطی و وصلی زیاد و غیر قابل استفاده بودن و اینهمه مشترکی که زنگ بزنی نفر 50 به بالا هستی و خیلی معطل میشی تا صحبت کنی با این همه مشکلات دیگه فریب و هزاران دروغ فیلم بازی کردنشون چی هست؟!!!!

ster
23-01-2021, 09:24
دوستان و عزیزان وقت بخیر
این آذرخش برای تهران هنوز نیومده ؟ دوستانی که دارن الان سرویس آذرخش رو وضعیت چطوره ؟
و اینکه های وب کلا الان چطوریاست ؟ احساس میکنم سایتشون خیلی به روز نیست هنوز بنر دربی داخلشه :hmm:

shervin115
25-01-2021, 08:04
از بس این های وب اذیت کرد اینترنتش رو لغو کردم .
خطی که 12 تا 13 مگ حداقل کش داشت . بسته های 16 مگ روش فعال میکردم و استفاده میکردم . بعد از حدود 3 سال استفاده وقتی که سرویس 16 مگ داشتم قطع و وصلی بین اتصالات داشتم . گفتند خط کش نداره .
سرعت سرویس 16 رو گذاشتند روی 8 و زمان استفاده از سرویس اون سرعت 8 هم 4 میشد و باید با اپراتور تماس میگرفتم تا تنظیمات رو دستکاری کنه و یک ریستی بکنه تا مجددا سرعت 8 بشه .
با همون هزینه اینترنت همراه فعال کردم و از ناراحتی اعصاب و تماس با های وب و اپراتورهای نفهم و بی سواد 195 و کارمندان 4 پای مخابرات البرز راحت شدم .

خدا به بقیه دوستان در حال استفاده از این سرویس رحم کنه .

awz2
25-01-2021, 23:31
4 روزه سرویس این ماه پرداخت کردم هنوز حجمش اضافه نشده همش میگن داره بررسی میشه!

راینت انجمن نداره نظرات بقیه ببینیم چطوره.

aliazari426
01-02-2021, 12:26
4 روزه سرویس این ماه پرداخت کردم هنوز حجمش اضافه نشده همش میگن داره بررسی میشه!

راینت انجمن نداره نظرات بقیه ببینیم چطوره.

منم گشتم انجمن نداره! اگرم باشه کسی چیزی نمیگه میترسند شلوغ بشه کیفیت بیاد پایین ولی وقتی حرفی نمیزنن معلومه کیفیت خوبه ولی از نظر پشتیبانی ضعیف هستند مخصوصا کیفیت صدا پشتیبانی افتضاح هست همیشه صدا نویز و قطعی و وصلی داره ! میترسم ثبتنام کنم کیفیت اینترنت هم مثل پشتیبانی باشه فاید نداره دو دل شدیم هیچ کسی هم از کیفیت ایتنرنت و پنل کاربری و... چیزی نمیگه!!!

aliazari426
02-02-2021, 22:59
سلام چندتا نکته

سلام لطفا یک بررسی جدید درباره رای نت بگید الان چند هفته ست دارید راضی هستید ؟ خوبی ها و اگر مشکل جدید هست بگید چون سرویس جشنواره 6 ماه خوبه ولی نمیدونیم این کیفیت پهنای باند چطور هست مشکل بین الملل داره یا نه ؟ youtube کیفیت 1080 بدون قطعی و وصلی هست ؟ شما چی سرویسی گرفتی جشنواره یا عادی حجمی که گفته درسته یا ؟

mehdi_08
03-02-2021, 01:03
سلام لطفا یک بررسی جدید درباره رای نت بگید الان چند هفته ست دارید راضی هستید ؟ خوبی ها و اگر مشکل جدید هست بگید چون سرویس جشنواره 6 ماه خوبه ولی نمیدونیم این کیفیت پهنای باند چطور هست مشکل بین الملل داره یا نه ؟ youtube کیفیت 1080 بدون قطعی و وصلی هست ؟ شما چی سرویسی گرفتی جشنواره یا عادی حجمی که گفته درسته یا ؟
سلام
در این چند هفته در مجموع راضی هستم از های وب خیلی بهتره
فقط پشتیبانی ضعیفی دارن تقریبا اکثر کارها رو باید تیکت بزنن مرکز اونا انجام بدن
مثلا پنل پشتیبانیشون میگه خطم نویز داره و کشش تا سرعت 4 مگه شبا ولی توی تنظیمات مودمم نویز کمتر از این حرفاس و تا 17 مگ کشش داره و در عمل هم سرعت سرویسم 12مگ میره
سرویس رای نت بدون تنظیم دی ان اس اصلا کار نمی کنه یعنی حتما باید روی مودم دی ان اس ست بشه تا کار کنه
پشتیبانی بارها می گفت که خطم مغایرت پورت داره!!! و نمی تونن اطلاعات پورت من رو توی پشتیبانی ببینن!!!:weird: چند بار هم تیکت زدن برای رفع مغایرت ولی نتیجه نداشت
2 روزی اختلال داشت با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن اوه اطلاعات پورتت رونمی تونیم ببینیم برو اکانت تست رو روی مودم ست کن تا ما مسیر اتصالت رو چک کنیم منم تنظیم کردم ولی اونا نتونستن مسیر اتصالم رو بفهمن :goatee:

خلاصه در مجموع داره کار میکنه لینک ارتباطیشون رو از اسیاتک می گیرن و به قول خودشون پهنای باند اختصاصی دارن
ویدیو 720 رو بدون لگ پخش می کنه به شرط وی پی ان پرسرعت و اونم در تایم روز شبا کمی افت سرعت میگیره نویز میره بالا خودشونم نفهیمدن چرا
ترافیک فیلیمو رایگانه
سرویس جشنواره 9 ماهه گرفتم

انجمنی هم برا رای نت نزدم و می گم نزنین تا شلوغ نشه و کیفت پایین بیاد چراغ خاموش بره جلو:rambo:

aliazari426
05-02-2021, 12:33
سلام
در این چند هفته در مجموع راضی هستم از های وب خیلی بهتره
فقط پشتیبانی ضعیفی دارن تقریبا اکثر کارها رو باید تیکت بزنن مرکز اونا انجام بدن
مثلا پنل پشتیبانیشون میگه خطم نویز داره و کشش تا سرعت 4 مگه شبا ولی توی تنظیمات مودمم نویز کمتر از این حرفاس و تا 17 مگ کشش داره و در عمل هم سرعت سرویسم 12مگ میره
سرویس رای نت بدون تنظیم دی ان اس اصلا کار نمی کنه یعنی حتما باید روی مودم دی ان اس ست بشه تا کار کنه
پشتیبانی بارها می گفت که خطم مغایرت پورت داره!!! و نمی تونن اطلاعات پورت من رو توی پشتیبانی ببینن!!!:weird: چند بار هم تیکت زدن برای رفع مغایرت ولی نتیجه نداشت
2 روزی اختلال داشت با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن اوه اطلاعات پورتت رونمی تونیم ببینیم برو اکانت تست رو روی مودم ست کن تا ما مسیر اتصالت رو چک کنیم منم تنظیم کردم ولی اونا نتونستن مسیر اتصالم رو بفهمن :goatee:

خلاصه در مجموع داره کار میکنه لینک ارتباطیشون رو از اسیاتک می گیرن و به قول خودشون پهنای باند اختصاصی دارن
ویدیو 720 رو بدون لگ پخش می کنه به شرط وی پی ان پرسرعت و اونم در تایم روز شبا کمی افت سرعت میگیره نویز میره بالا خودشونم نفهیمدن چرا
ترافیک فیلیمو رایگانه
سرویس جشنواره 9 ماهه گرفتم

انجمنی هم برا رای نت نزدم و می گم نزنین تا شلوغ نشه و کیفت پایین بیاد چراغ خاموش بره جلو:rambo:

سلام ممنون آره پیشتیبانی ضعیف هست یک تلفن بدون نویز و قطعی وصلی ندارند کارهای که انجام میدن هم پیش پا افتاده هست . خوب وقتی جشنواره میگذارند با حجم زیاد حتما مشکلات زیادی دارند این مشکلات هم که گفتی زیاد هست و 100% سرعت خودشون محدود میکنند تا شب ها برای دانلود کمتر حجم بخوره . یاد همون آسیاتک 15 سال پیش افتادم که مشکلات خیلی زیادی داشت ما هم تو این انجمن هی وقت میذاشتیم به همدیگه کمک میکردیم همون وقت راحت چندتا بیت کوین استخراج میکردیم الان بالای 200 میلیارد تومان سرمایه داشتیم با این شرکت ها و اینترنت عصر ناکجاآباد سرو کله نمیزدیم :sad:

irmacfa
05-02-2021, 16:21
دوستان های وب چرا شماره پشتیبانیش بر نمیدارن چطوریه قضیه؟!

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Bensonw3x
09-02-2021, 23:17
چند وقتیه اصن تو ساعات پیک 9 تا 12 نت بی استفاده میشه، کافیه یه تب باز کنی پینگ میره رو 2000 ، تک لینک که نگم کلا به زور 100

™ Hadi
22-02-2021, 23:48
شبها چرا اینجور میشه های وب!! دو شبه

Bensonw3x
26-02-2021, 00:11
های‌وب باز 20% گرون کردن!

™ Hadi
08-03-2021, 13:43
سلام دوستان لطفا یکی کمک کنه:

فشفشه رو برداشتنش؟؟ پیدا نکردم

بعدش چرا شماره تماسش میرنم اشکاله؟! 1565

*سینا*
08-03-2021, 15:51
سلام دوستان لطفا یکی کمک کنه:

فشفشه رو برداشتنش؟؟ پیدا نکردم

بعدش چرا شماره تماسش میرنم اشکاله؟! 1565

سلام
بله حذف شده // سامانه 1565 مشکل داشت الان اوکی شده

sasan.69
27-05-2021, 17:45
از های وب می‌خوام جمع اوری کنم و این تعداد فشفشه و نیترو دارم کسی خواست با قیمت مناسب میدم

saber73
16-06-2021, 09:17
سلام دوستان این گزینه برا چی هست ؟ ارزش تغییر رو داره یا نه ؟

saber73
16-06-2021, 09:20
از های وب می‌خوام جمع اوری کنم و این تعداد فشفشه و نیترو دارم کسی خواست با قیمت مناسب میدم

اینها رو جمع کردن دیگه نمیشه خرید و اونهایی که مونده مثل ماله شما منم دارم ولی اون نیترو اصلا اعمال نمیشه یعنی سرعت بالا نمیره و خط رو چی بسته شده همونه

sasan.69
16-06-2021, 12:09
اینها رو جمع کردن دیگه نمیشه خرید و اونهایی که مونده مثل ماله شما منم دارم ولی اون نیترو اصلا اعمال نمیشه یعنی سرعت بالا نمیره و خط رو چی بسته شده همونه

نیترو مشکلی ندارن من اتفاقا دیروز فعال کردن سرعتم از چهار مگ ک دارم بالاتر رفت

karwan125
16-06-2021, 13:30
سلام دوستان این گزینه برا چی هست ؟ ارزش تغییر رو داره یا نه ؟

اگر گزينه پورت رو بزنيد فقط با خط تلفن خودتون میتونيد وصل شيد به شبكه هاي وب .

شهری: به هر خطی که از شركت هاي وب باشه در سطح شهر میتوني لاگین کنی با یوزر خودت وصل بشي به اينترنت .

استانی و کشوری هم در سطح استان و کشور میتونیم اینکار رو انجام بديم .

epaaeiz
17-06-2021, 08:25
سرعت های وب چطوره؟ بهتر نشده؟ شب ها در پیک مصرف کاهش سرعت داره مثل قبل؟

saber73
21-06-2021, 17:49
نیترو مشکلی ندارن من اتفاقا دیروز فعال کردن سرعتم از چهار مگ ک دارم بالاتر رفت
والا من رو 8 بستم خط رو نیترو 16 مگ رو زدم هیچ اتفاقی نیفتاد دو بار هم فعال کردم بازم تغییر نکرد !

saber73
21-06-2021, 17:56
سرعت های وب چطوره؟ بهتر نشده؟ شب ها در پیک مصرف کاهش سرعت داره مثل قبل؟
والا سرعت تا جایی که من 1 ساله درگیرش هستم به این موارد رسید : اول مودم خوب مثلا من مودم دی لینک مدل dsl - 224 رو خریدم زمین تا اسمان با تندا و تی پی لینک فرق داره و عالی و پرسرعت و با ثبات عمل میکنه و دوم رفتم از دم درب منزل سیم اصلی مخابرات خونه خودمون رو پیدا و یک سیم درجه یک خریدم و وصل کردم بهش و اختصاصی اوردم زدم پشت مودم به طرز معجزه اسایی سرعت و نویز بهتر شد حتی کشش خط هم عالی شد و مورد اخر تجهیزات خود مرکز مخابراتی که متاسفانه با ثبت شکایت و پیگیری های های وب بازم اقایون در مخابرات درست کارشون رو انجام نمیدن و دستگاها اونجا کهنه و از رده خارج شده و دارن همینطوری سرویس میدن سر همین مسئله من نتونستم سرعت 16 مگ رو خریداری کنم چون با فعال کردن 16 مگ کلا نویز میرفت رو 5 و اینترنت گیج میزد و هی قطع و وصلی داشت . الان رو 8 عالی هست دقیقا همون تعهد داخل قرارداد رو دارن میدن . و هیچ مشکلی سر هیچ ساعاتی نداره و پینگ اغلب 45 هست البته داخلی .

Bensonw3x
30-06-2021, 13:11
حدوده 1 ماه میشه هر روز بیش از 10 بار اینترنت به مدن 5 دقیقه قطع میمونه سمته ما، بعید میدونم تمدید کنم دیگه

saber73
06-07-2021, 02:00
حدوده 1 ماه میشه هر روز بیش از 10 بار اینترنت به مدن 5 دقیقه قطع میمونه سمته ما، بعید میدونم تمدید کنم دیگه

مورد اول بررسی خط و نویز و سیم کشی از ورودی سیم مخابرات به منزل و چک کردن با پشتیبانی و مورد دوم بررسی مرکز مخابراتی شما و در اخر امکان نکشیدن خط شما که در این صورت باید کمی سرعت رو براتون بیارن پایین و رو سرعت های کمتر ببندن . کلا از هر شرکتی بخری اونم میاد رو همون مرکز مخابراتی شما و هیچ چیز جدیدی هم بهش اضافه نمیکنه و کم هم نمیکنه . کلا در ایران adsl یعنی جنگ اعصاب و باید بسازی و بسوزی . خودم مخابرات . مکس نت . پارس انلاین . اسیا تک و الانم های دارم هیچ فرقی باهم ندارن . شما باید فقط مواردی که گفتم دقیق و مرحله به مرحله تا اخر بری چون خودم رفتم و مشکل رو پیدا کردم .

saber73
06-07-2021, 02:07

مورد اول بررسی خط و نویز و سیم کشی از ورودی سیم مخابرات به منزل و چک کردن با پشتیبانی و مورد دوم بررسی مرکز مخابراتی شما و در اخر امکان نکشیدن خط شما که در این صورت باید کمی سرعت رو براتون بیارن پایین و رو سرعت های کمتر ببندن . کلا از هر شرکتی بخری اونم میاد رو همون مرکز مخابراتی شما و هیچ چیز جدیدی هم بهش اضافه نمیکنه و کم هم نمیکنه . کلا در ایران adsl یعنی جنگ اعصاب و باید بسازی و بسوزی . خودم مخابرات . مکس نت . پارس انلاین . اسیا تک و الانم های دارم هیچ فرقی باهم ندارن . شما باید فقط مواردی که گفتم دقیق و مرحله به مرحله تا اخر بری چون خودم رفتم و مشکل رو پیدا کردم .

Bensonw3x
06-07-2021, 09:55

این بررسی نویز:

سیم کشی رو چطوری اصن چک کنم ؟ سر در نمیارم باید چطوری مشکلش رو پیدا کنم ، پنج ساله های وب دارم این یکی دوماهه اینطوری شده.

به پشتیبانی هم که زنگ میزنم یه سری حرفای تکراری که هیچ کدوم تاثیر ندارند، مخابرات با ما 2 کوچه فاصله داره بنظرت برم از خودشون سروریس بگیرم تاثیر داره ؟

ariobarzan2
06-07-2021, 22:59
این بررسی نویز:

سیم کشی رو چطوری اصن چک کنم ؟ سر در نمیارم باید چطوری مشکلش رو پیدا کنم ، پنج ساله های وب دارم این یکی دوماهه اینطوری شده.

به پشتیبانی هم که زنگ میزنم یه سری حرفای تکراری که هیچ کدوم تاثیر ندارند، مخابرات با ما 2 کوچه فاصله داره بنظرت برم از خودشون سروریس بگیرم تاثیر داره ؟
با توجه به پارامترهای خطتون بعیده مشکل از سیمکشی شما باشه احتمال زیاد مشکل از خود مخابراته یه آشنایی کسی اونجا پیدا کنید پی گیری کنید

™ Hadi
07-07-2021, 19:34
والا سرعت تا جایی که من 1 ساله درگیرش هستم به این موارد رسید : اول مودم خوب مثلا من مودم دی لینک مدل dsl - 224 رو خریدم زمین تا اسمان با تندا و تی پی لینک فرق داره و عالی و پرسرعت و با ثبات عمل میکنه و دوم رفتم از دم درب منزل سیم اصلی مخابرات خونه خودمون رو پیدا و یک سیم درجه یک خریدم و وصل کردم بهش و اختصاصی اوردم زدم پشت مودم به طرز معجزه اسایی سرعت و نویز بهتر شد حتی کشش خط هم عالی شد و مورد اخر تجهیزات خود مرکز مخابراتی که متاسفانه با ثبت شکایت و پیگیری های های وب بازم اقایون در مخابرات درست کارشون رو انجام نمیدن و دستگاها اونجا کهنه و از رده خارج شده و دارن همینطوری سرویس میدن سر همین مسئله من نتونستم سرعت 16 مگ رو خریداری کنم چون با فعال کردن 16 مگ کلا نویز میرفت رو 5 و اینترنت گیج میزد و هی قطع و وصلی داشت . الان رو 8 عالی هست دقیقا همون تعهد داخل قرارداد رو دارن میدن . و هیچ مشکلی سر هیچ ساعاتی نداره و پینگ اغلب 45 هست البته داخلی .

عالی بود یکی از مفیدترین پستای انجمن

Bensonw3x
23-08-2021, 12:54
های وب دوباره 20 درصد قیمت ها رو افزایش داد ( در مجموع 4 بار افزایش قیمت)

سرویس سابق 8 مگابیت با حجم 368 گیگ به قیمت ماهانه 50 هزارتومان

تبدیل شده به:

200 گیگ ماهانه 94 هزارتومان

light
23-08-2021, 21:56
های وب دوباره 20 درصد قیمت ها رو افزایش داد ( در مجموع 4 بار افزایش قیمت)

سرویس سابق 8 مگابیت با حجم 368 گیگ به قیمت ماهانه 50 هزارتومان

تبدیل شده به:

200 گیگ ماهانه 94 هزارتومان
مثل اینکه کلی هستش ، پارس آنلاین هم میگرفتم از 80 رسید 100 تومن

KimNaMGil
28-08-2021, 18:36
مثل اینکه کلی هستش ، پارس آنلاین هم میگرفتم از 80 رسید 100 تومن

پارس آنلاین زیرمجموعه های وب شده، دیگه دست های وبی هاس

EhsanCPU
20-12-2021, 18:21
دوستان های وبی که از های وب سرویس آذرخش خریداری کردن راضی هستن؟

malthael
02-01-2022, 11:30
سلام
کسی میدونه های‌وب قابلیت Port Forwarding رو محدود کرده یا نه؟ پشتیبانی که میگه نه، ولی من هر چی سعی کردم نتونستم رینج 49152-65525 رو برای تورنت باز کنم. در صورتی که قبلا با مخابرات چنین مشکلی نداشتم.

javad_b76
02-01-2022, 12:27
سلام
کسی میدونه های‌وب قابلیت Port Forwarding رو محدود کرده یا نه؟ پشتیبانی که میگه نه، ولی من هر چی سعی کردم نتونستم رینج 49152-65525 رو برای تورنت باز کنم. در صورتی که قبلا با مخابرات چنین مشکلی نداشتم.

های وب تا جایی که یادمه تا زمانی که آی پی ثابت نگیری ازش پورت هارو باز نمیکنه

*سینا*
02-01-2022, 12:45
های وب تا جایی که یادمه تا زمانی که آی پی ثابت نگیری ازش پورت هارو باز نمیکنه

سلام//بله دقیقا // پورت ها در سرویس بدون آی پی بسته هستش

ariobarzan2
02-01-2022, 17:59
یادمه تو همین فروم یکی از دوستان گرفته بود و تست سرعت هم گذاشته بود اصن خوب نبود

Bensonw3x
15-01-2022, 14:52
پینگ من امروز رفته بالای 250

awz2
22-01-2022, 15:33
اشغال ترین ISP کل ایران همش قطعی قیمت بالا و پشتیبانی که همش سرکار میزارن. الان 2 هفته درخواست جمع آوری دادم 3 دفعه زنگ میزنن امروز فردا میکنن و سرویس جدید پیشنهاد میدن. 195 هم شکایت کرده بودم, به ***شون هم نیست انگار, بازم هر راهی پیدا کنم ازشون شکایت میکنم.

™ Hadi
29-01-2022, 10:49
سلام. من پارسال سرویس 4 مگ یکساله خریدم پونصد و خرده. کیفیتش راضی بودم
الآن امسال شده هشتصد و خرده!
چه خبره آخه چرا اینقد گرون!
آیا شرکت‌های دیگه مثل شاتل و اینا هم همینجوره؟
نمیدونم جمع‌آوری کنم نکنم موندم

naasr
29-01-2022, 12:03
سلام. من پارسال سرویس 4 مگ یکساله خریدم پونصد و خرده. کیفیتش راضی بودم
الآن امسال شده هشتصد و خرده!
چه خبره آخه چرا اینقد گرون!
آیا شرکت‌های دیگه مثل شاتل و اینا هم همینجوره؟
نمیدونم جمع‌آوری کنم نکنم موندم

حجم ترافیکش چقدر هست؟

™ Hadi
31-01-2022, 12:36
حجم ترافیکش چقدر هست؟
حجمشو عوض نکردن، همون 1080 گیگ، ماهی 90 گیگ
البته الآن یه سر به سایت شاتل و آسیاتک زدم،
اونا هم هزینه‌شون همینجوره با حجم کمتر!
اوضاع خرابه

ehsanbh
02-02-2022, 17:27
اینکه به شدت گرون کردن رو کاری ندارم پاکت ارور دارن و دی سی . پاکت ارور بیشتر روی دان استریم هست. با پشتیبانی هم تماس میگیرم جواب قانع کننده نمیدن

™ Hadi
03-02-2022, 20:05
اینکه به شدت گرون کردن رو کاری ندارم پاکت ارور دارن و دی سی . پاکت ارور بیشتر روی دان استریم هست. با پشتیبانی هم تماس میگیرم جواب قانع کننده نمیدن
خیلی واقعا ظلمه این هزینه آخه مگه چیه این اینترنت.
حالا پاکت ارور چیه کجا میاد ارور...؟

arminkoo
15-02-2022, 14:36
سرعتش همونه که گفته
در کل خوبه

arminkoo
20-03-2022, 15:48
سرویس 50 مگ فیبر زووری های وب

karwan125
20-03-2022, 20:01

سلام
لطفا یه عکس از تجهیزاتی که براتون گذاشتن بذارید ..

empirist
20-03-2022, 22:35
آذرخش تهران نیومده هنوز؟

arminkoo
26-03-2022, 13:27
سلام
لطفا یه عکس از تجهیزاتی که براتون گذاشتن بذارید ..
والله تجهیزات خاصی نداره
یه مودم فیبر
و سیم کشی که شده

لیونل_مسی
26-03-2022, 13:38
عالی بود مطلب

Bensonw3x
26-03-2022, 22:27

الان شما ماهیانه چند گیگ میتونی دانلود کنی ؟ تو تعرفه پلنی که بیشتر از 70 گیگ ماهیانه داشته باشه پیدا نکردم! خب اینطور باشه که سریع تموم میشه

arminkoo
27-03-2022, 00:16
الان شما ماهیانه چند گیگ میتونی دانلود کنی ؟ تو تعرفه پلنی که بیشتر از 70 گیگ ماهیانه داشته باشه پیدا نکردم! خب اینطور باشه که سریع تموم میشه
والله 2000 گیگ 3 ماه 640 تومان با مالیاتش

malthael
02-04-2022, 18:11
سلام
سلام
بخاطر بسته بودن پورت‌ها ازشون شکایت کردم که تماس گرفتند و گفتند تا امتحان کنیم با IP ثابت مشکلتون حل میشه یا نه! بعد اعتراف کرد که ما تو سرویس‌های با IP Dynamic بخاطر مسایل امنیتی (آره جون عمه‌اشون) پورت‌ها رو بستیم. در صورتی که من قبلا دو بار با پشتیبانی به خاطر بسته بودن پورت‌ها تماس گرفتم ولی هربار گفتند که ما هیچ پورتی رو نبستیم:grrr:. خلاصه با قرار دادن IP ثابت هم هیچ پورتی تو دامنه مورد نظرم باز نشد. و پشتیبانی اصرار که من بلد نیستم و نتونستم تنظیمات مودم رو درست انجام بدم و باید با Anydesk بهش دسترسی بدم. دسترسی رو گرفت اما نتونست به جز پورت 80 چیزی رو باز کنه. و آخرش هم گفت با یه شبکه کار حرفه‌ای تماس بگیر و اگه PortForwarding میخوای باید IP ثابت بخری! بله دیگه، برای حل مشکلی که خودشون عمدا درست کردند باید پول بدی!
اما مشکل اصلی که ظاهرا خود پشتیبانی هم ازش خبر نداشت اینه که شما حتی اگه IP Static هم بخرید باز هم تمام پورت‌ها رو باز نمی‌کنند، و فقط یه دامنه محدود (احتمالا 1-1024) رو براتون باز می‌کنند که بعد از اینهمه هزینه زوری اصلا ارزش نداره.
بدتر از همه روش فروشش هست. شما اگه IP ثابت رو به هر دلیلی بخواید مجبورید اون رو همراه یه اشتراک بخرید در حالی که روند معمولش این هست که IP رو به صورت یک ماهه یا چند ماهه و جدا میخرید. بعد این شرکت آشغال IP رو فقط روی سرعت 8 و 16 و فقط به صورت 6 یا 12 ماهه میفروشه! بعد هم یکی باید واقعا گوشش‌هاش دراز باشه که با این روش تیغ زدن باور کنه به خاطر مسایل امنیتی پورت‌ها رو بستند.
خلاصه حواستون باشه که حتی با IP Static و کلی هزینه هم تمام پورت‌ها رو براتون باز نمی‌کنند.

Bensonw3x
02-04-2022, 20:31
سلام
بخاطر بسته بودن پورت‌ها ازشون شکایت کردم که تماس گرفتند و گفتند تا امتحان کنیم با IP ثابت مشکلتون حل میشه یا نه! بعد اعتراف کرد که ما تو سرویس‌های با IP Dynamic بخاطر مسایل امنیتی (آره جون عمه‌اشون) پورت‌ها رو بستیم. در صورتی که من قبلا دو بار با پشتیبانی به خاطر بسته بودن پورت‌ها تماس گرفتم ولی هربار گفتند که ما هیچ پورتی رو نبستیم:grrr:. خلاصه با قرار دادن IP ثابت هم هیچ پورتی تو دامنه مورد نظرم باز نشد. و پشتیبانی اصرار که من بلد نیستم و نتونستم تنظیمات مودم رو درست انجام بدم و باید با Anydesk بهش دسترسی بدم. دسترسی رو گرفت اما نتونست به جز پورت 80 چیزی رو باز کنه. و آخرش هم گفت با یه شبکه کار حرفه‌ای تماس بگیر و اگه PortForwarding میخوای باید IP ثابت بخری! بله دیگه، برای حل مشکلی که خودشون عمدا درست کردند باید پول بدی!
اما مشکل اصلی که ظاهرا خود پشتیبانی هم ازش خبر نداشت اینه که شما حتی اگه IP Static هم بخرید باز هم تمام پورت‌ها رو باز نمی‌کنند، و فقط یه دامنه محدود (احتمالا 1-1024) رو براتون باز می‌کنند که بعد از اینهمه هزینه زوری اصلا ارزش نداره.
بدتر از همه روش فروشش هست. شما اگه IP ثابت رو به هر دلیلی بخواید مجبورید اون رو همراه یه اشتراک بخرید در حالی که روند معمولش این هست که IP رو به صورت یک ماهه یا چند ماهه و جدا میخرید. بعد این شرکت آشغال IP رو فقط روی سرعت 8 و 16 و فقط به صورت 6 یا 12 ماهه میفروشه! بعد هم یکی باید واقعا گوشش‌هاش دراز باشه که با این روش تیغ زدن باور کنه به خاطر مسایل امنیتی پورت‌ها رو بستند.
خلاصه حواستون باشه که حتی با IP Static و کلی هزینه هم تمام پورت‌ها رو براتون باز نمی‌کنند.

والا منم های وب دارم ولی بدون قندشکن میتونم با تورنت ازش دانلود کنم هیچ پورتی تا الان بسته نبوده

malthael
02-04-2022, 21:31
والا منم های وب دارم ولی بدون قندشکن میتونم با تورنت ازش دانلود کنم هیچ پورتی تا الان بسته نبوده
این ربطی به قندشکن نداره.مطمئنید؟ میدونید چطور باز یا بسته بودن یک پورت رو چک می‌کنند؟ میدونید PortForwarding چیه؟ چون اون طور که پشتیبانی میگفت به طور سراسری بسته‌است. پس حتما برای شما هم باید بسته باشه. با پورت بسته هم میشه از تورنت دانلود کرد ولی قطعا به تمام کسانی که در حال به اشتراک گذاشتن فایل مورد نظر هستند نمیتونید وصل بشید. در تورنت‌هایی که Seeder زیادی دارند(مثلا چندصد یا بیش از هزار Seeder) فرق چندانی نمیکنه، اما وقتی تعداد کم بود اونوقت میفهمید پورت بسته یعنی چی!

Bensonw3x
03-04-2022, 13:33
این ربطی به قندشکن نداره.مطمئنید؟ میدونید چطور باز یا بسته بودن یک پورت رو چک می‌کنند؟ میدونید PortForwarding چیه؟ چون اون طور که پشتیبانی میگفت به طور سراسری بسته‌است. پس حتما برای شما هم باید بسته باشه. با پورت بسته هم میشه از تورنت دانلود کرد ولی قطعا به تمام کسانی که در حال به اشتراک گذاشتن فایل مورد نظر هستند نمیتونید وصل بشید. در تورنت‌هایی که Seeder زیادی دارند(مثلا چندصد یا بیش از هزار Seeder) فرق چندانی نمیکنه، اما وقتی تعداد کم بود اونوقت میفهمید پورت بسته یعنی چی!

اکی، چند تا پورت که برای شما بسته اس رو بگید من هم چک کنم

malthael
03-04-2022, 13:46
اکی، چند تا پورت که برای شما بسته اس رو بگید من هم چک کنم
الان که همه بسته هست! از دامنه پایین مثل 22، 80، 443 گرفته تا پورت‌های بالاتر مثل همین دامنه 49152 تا 65525 یا 6881 تا 6889. کلا تمام پورت‌های ورودی بسته هست. پشتیبانی هم میگه برای موارد امنیتی!

*سینا*
04-04-2022, 13:36
سلام

سلام دوست عزیز// وقتت به خیر// یه نکته رو لازم دونستم خدمتت بگم // هر شرکتی سیاست فروش خودش رو داره و های وب هم فقط ای پی رو با سرویس 6 و 12 ماهه میده با قیمت خیلی بالاتر // سیاست فروشش اینه // قبلا مخابرات ماهی 5 تومن میداد // الان دیگه سرویس زیر 600 تومن بخری بهت ای پی ثابت نمیده // این مورد سیاست فروش
و اما در مورد باز بودن پورت
در حالتی که شما ای پی ثابت نداری ای پی از یه رنج ای پی 100 یا 46 یا 77 دریافت میکنید بسته به مرکز مخابراتتیون// و چون ای ای پی ها nat میشن شما ای پیتون قابل دسترس از بیرون نیست و درنتیجه پورت ها رو میبدن ( برای امنیت هم هستش ولی کلا چون نت اتفاق میفته خیلی از این موارد بسته میشه ) // در مورد تورنت هم پیشنهاد من استفاده از وی **** هستش که مشکلی با این موارد نداشته باشه // من روی مخابرات اسیاتک و چند تا شرکت دیگه تست کردم کلا تلاش بر اینه سیدر ها رو ببندن// ولی خوب همیشه وی **** کارسازه:biggrin: // امیدوارم توضیحاتم مثمرثمر باشه
موفق باشی

malthael
04-04-2022, 18:45
سلام دوست عزیز// وقتت به خیر// یه نکته رو لازم دونستم خدمتت بگم // هر شرکتی سیاست فروش خودش رو داره و های وب هم فقط ای پی رو با سرویس 6 و 12 ماهه میده با قیمت خیلی بالاتر // سیاست فروشش اینه // قبلا مخابرات ماهی 5 تومن میداد // الان دیگه سرویس زیر 600 تومن بخری بهت ای پی ثابت نمیده // این مورد سیاست فروش
و اما در مورد باز بودن پورت
در حالتی که شما ای پی ثابت نداری ای پی از یه رنج ای پی 100 یا 46 یا 77 دریافت میکنید بسته به مرکز مخابراتتیون// و چون ای ای پی ها nat میشن شما ای پیتون قابل دسترس از بیرون نیست و درنتیجه پورت ها رو میبدن ( برای امنیت هم هستش ولی کلا چون نت اتفاق میفته خیلی از این موارد بسته میشه ) // در مورد تورنت هم پیشنهاد من استفاده از وی **** هستش که مشکلی با این موارد نداشته باشه // من روی مخابرات اسیاتک و چند تا شرکت دیگه تست کردم کلا تلاش بر اینه سیدر ها رو ببندن// ولی خوب همیشه وی **** کارسازه:biggrin: // امیدوارم توضیحاتم مثمرثمر باشه
موفق باشی
سلام
در مورد سیاست فروش درست می‌فرمایید، اما مقدار درستی این سیاست هم مهمه. متاسفانه شرکت‌هایی مثل های‌وب دیگه شورش رو درآوردند. شاید یک مشترک با سرعت 512Kb هم کارش را بیفته اما چون به باز بودن پورت‌ها احتیاج داره میبینه که شرکت مجبورش میکنه که IP ثابت بخره! بعد میبینه که باید حداقل سرعت 8 رو بخره و اونم حداقل برای شش ماه. چرا؟ چون شرکت دیده مشترک مجبوره، پس با خودش گفته حالا که مجبوره بخره بزار هر جور میتونیم تو پاچه‌اش کنیم:cool:
در مورد IP که برای من NAT نیست ولی حتی اگه NAT هم بود بازم از لحاظ فنی میشد که پورت‌ها باز باشند ولی خب مثل نخاله‌های بالادستی با بهونه امنیت یه راه برای تیغ زدن ملت پیدا کردند (درسته هیچ پخی نشدیم ولی امنیت تخیلی داریم).
همه VPNها جواب نمیدن و باید سرویس دهنده‌ای باشه که خودش به PortForwarding اجازه بده.
در مورد تلاششون برای بستن Seederها نمیدونم والله !! یکی نیست بهشون بگه مگه اینترنت نامحدود با سرعت چندصد مگابیت دارید عرضه میکنید! دیگه مورچه چیه که کله‌ پاچه‌اش چی باشه.:puke:
فعلا که درخواست جمع‌آوری دادم و میرم خلیج‌فارس‌‌آفلاین! سرعت 8 مگ، شش ماهه 1000گیگ داخلی یا 3333 گیگ بین‌الملل. 120 تومن که با مالیات و رانژه یه 200 تومنی میشه. راجع‌به تک‌کانکشن مطمئن نیستم اما تمام پورت‌ها باز هست.

*سینا*
04-04-2022, 20:23
سلام
در مورد سیاست فروش درست می‌فرمایید، اما مقدار درستی این سیاست هم مهمه. متاسفانه شرکت‌هایی مثل های‌وب دیگه شورش رو درآوردند. شاید یک مشترک با سرعت 512Kb هم کارش را بیفته اما چون به باز بودن پورت‌ها احتیاج داره میبینه که شرکت مجبورش میکنه که IP ثابت بخره! بعد میبینه که باید حداقل سرعت 8 رو بخره و اونم حداقل برای شش ماه. چرا؟ چون شرکت دیده مشترک مجبوره، پس با خودش گفته حالا که مجبوره بخره بزار هر جور میتونیم تو پاچه‌اش کنیم:cool:
در مورد IP که برای من NAT نیست ولی حتی اگه NAT هم بود بازم از لحاظ فنی میشد که پورت‌ها باز باشند ولی خب مثل نخاله‌های بالادستی با بهونه امنیت یه راه برای تیغ زدن ملت پیدا کردند (درسته هیچ پخی نشدیم ولی امنیت تخیلی داریم).
همه VPNها جواب نمیدن و باید سرویس دهنده‌ای باشه که خودش به PortForwarding اجازه بده.
در مورد تلاششون برای بستن Seederها نمیدونم والله !! یکی نیست بهشون بگه مگه اینترنت نامحدود با سرعت چندصد مگابیت دارید عرضه میکنید! دیگه مورچه چیه که کله‌ پاچه‌اش چی باشه.:puke:
فعلا که درخواست جمع‌آوری دادم و میرم خلیج‌فارس‌‌آفلاین! سرعت 8 مگ، شش ماهه 1000گیگ داخلی یا 3333 گیگ بین‌الملل. 120 تومن که با مالیات و رانژه یه 200 تومنی میشه. راجع‌به تک‌کانکشن مطمئن نیستم اما تمام پورت‌ها باز هست.

من چون توی های وب کار میکنم صرفا خواستم یه سری اطلاعات خدمتتون بدم // تو مخابرات هم همین داستان رو خودم تو خونه دارم:thumbsdow // ولی چاره ای نیست // ترجیح میدم به جای اعصاب خوردی و هر روز زنگ زدن به پشتیبانی بابت کاری که میدونم سیاست خودشونه راحتترین و کم هزینه ترین راه رو انتخاب کنم // یه وی **** هلند که تورنت مجاز باشه // بی دردسر با سرعت عالی// یا یه سرور مجازی هلند که اونجا با سرعت خوب دانلود کنه و من از طریق سرور مجازی با iis دانلود کنم // :rambo:

malthael
04-04-2022, 20:43
من چون توی های وب کار میکنم صرفا خواستم یه سری اطلاعات خدمتتون بدم // تو مخابرات هم همین داستان رو خودم تو خونه دارم:thumbsdow // ولی چاره ای نیست // ترجیح میدم به جای اعصاب خوردی و هر روز زنگ زدن به پشتیبانی بابت کاری که میدونم سیاست خودشونه راحتترین و کم هزینه ترین راه رو انتخاب کنم // یه وی **** هلند که تورنت مجاز باشه // بی دردسر با سرعت عالی// یا یه سرور مجازی هلند که اونجا با سرعت خوب دانلود کنه و من از طریق سرور مجازی با iis دانلود کنم // :rambo:
سرور مجازی که بهترین و راحتترین روش هست ولی متاسفانه هزینه‌اش زیاد میشه.
شما که تو های‌وب کار میکنی، شرکت برای کارمندهای خودش مزایای خاصی در نظر نمیگیره؟! مثلا ترافیک بیشتر، قیمت کمتر. کارکنان بخش پشتیبانی نمیتونند مثلا از های‌وب اشتراک بگیرند برای خونشون بعد سرعت را حداکثر ببندند؟:دی

*سینا*
04-04-2022, 21:05
سرور مجازی که بهترین و راحتترین روش هست ولی متاسفانه هزینه‌اش زیاد میشه.
شما که تو های‌وب کار میکنی، شرکت برای کارمندهای خودش مزایای خاصی در نظر نمیگیره؟! مثلا ترافیک بیشتر، قیمت کمتر. کارکنان بخش پشتیبانی نمیتونند مثلا از های‌وب اشتراک بگیرند برای خونشون بعد سرعت را حداکثر ببندند؟:دی

مزایا که میده// اما اونی که شما مد نظرتونه نه:biggrin:اینترنت با سرعت 4 مگ میده //که اگر حجم و سرعت بالاتر بخوای باید هزینه بدی // یه نکته بگم اینو همیشه مد نظر داشته باشید // کوزه گر از کوزه شکسته اب میخوره :thumbsup: شما خودت تا ته ماجرا رو برو

Bensonw3x
03-06-2022, 19:00

*سینا*
03-06-2022, 21:12

سلام // اختلال شدید زیرساخت داره فعلا // دست به گیرنده هاتون نزنید

Bensonw3x
04-06-2022, 12:11
سلام // اختلال شدید زیرساخت داره فعلا // دست به گیرنده هاتون نزنید

دیروز یعنی تمام ISP ها اینطور بودند؟ بعید میدونم

*سینا*
04-06-2022, 13:55
دیروز یعنی تمام ISP ها اینطور بودند؟ بعید میدونم

نه مخابرات و های وب
بین خودمون باشه اتک خوردن:biggrin:

...ALI...
04-06-2022, 19:24
مخابرات و ایرانسل که دارم اینطور نبود دیروز
هایوب خیلی اوقات همه چیو میندتزه گردن بقیه اینو در جریان باشین :biggrin:

Bensonw3x
05-06-2022, 11:55

اقا من فک کنم امروز دوباره اتک خوردن!

این کسی که داره اتک میده چطوری میتونه یه ISP رو اینجوری بخوابونه ؟ بنظرتون رقیب نیست ؟

Ezel
05-06-2022, 13:48
آقا دو سه روزه ما اختلال داریم هر چند دقیقه یکبار قطع و وصل میشیم، به گیرنده ها دست نزنیم پس ؟

*سینا*
05-06-2022, 18:17
آقا دو سه روزه ما اختلال داریم هر چند دقیقه یکبار قطع و وصل میشیم، به گیرنده ها دست نزنیم پس ؟

بله دست فعلا نزنید تا ببینیم داستان چیه

*سینا*
05-06-2022, 20:30

اقا من فک کنم امروز دوباره اتک خوردن!

این کسی که داره اتک میده چطوری میتونه یه ISP رو اینجوری بخوابونه ؟ بنظرتون رقیب نیست ؟

نه از بیرونه
اخبار این چند روزه رو دنبال کرده باشید فکر کنم امار دستتون بیاد:rolleye:

amazon13
10-09-2022, 23:29
دوستان من از پیشگامان میخوام بیام های وب.چجوره وضعیتش؟

amazon13
11-09-2022, 00:06
دوستان من از پیشگامان میخوام بیام های وب.چجوره وضعیتش؟

shervin115
11-09-2022, 08:36
های وب قطع و وصلی زیاد داره .
مشکلی هم باشه سعی میکنند قانعت کنند مشکل از سیم کشی و مودم و ... شما هست و به هیچ وجه شبکه شون مشکلی نداره .

Bensonw3x
07-01-2023, 17:24
نمیدونم بقیه شرکت ها هم همینن یا ولی تقریبا هیچ فیلترشکنی واس من وصل نمیشه. اینجا مثلا کسی هست اکسپرس روی های‌وب براش وصل بشه؟

shervin115
07-01-2023, 19:31
نمیدونم بقیه شرکت ها هم همینن یا ولی تقریبا هیچ فیلترشکنی واس من وصل نمیشه. اینجا مثلا کسی هست اکسپرس روی های‌وب براش وصل بشه؟

های وب آشغال ترین اپراتور تو کیفیت و دسترسی به نت جهانی هست .

بیشترین محدودیت ها و قطعی ها تو فیلترشکن ها رو داره

Bensonw3x
07-01-2023, 20:13
قیمت پلن ها 20% امروز افزایش داشت.

™ Hadi
07-01-2023, 20:48
قیمت پلن ها 20% امروز افزایش داشت.

ای بابا چرا!
سرویس یکسالم داره تموم میشه، مخواستم بخرم...:sad:

EhsanCPU
14-01-2023, 20:28
های وب به جای بالا بردن کیفیت اینترنت و رفع قطعی ها فقط قیمت سرویس ها رو افزایش میده:n15:

سرویس 4 مگ 1 ماهه 90 گیگ 107 هزار تومان
سرویس 8 مگ 1 ماهه 200 گیگ 128 هزار تومان
سرویس 16 مگ 1 ماهه 400 گیگ 205 هزار تومان

abbas_p
15-01-2023, 18:06
سلام
کسی میتونه برنامه intra برای اندروید رو تست کنه ببینه جواب میده روی نت هایوب یا نه؟
میخوام بیام هایوب این برنامه خیلی برام مهمه برای تغییر dns

- - - Updated - - -

سلام
کسی میتونه برنامه intra برای اندروید رو تست کنه ببینه جواب میده روی نت هایوب یا نه؟
میخوام بیام هایوب این برنامه خیلی برام مهمه برای تغییر dns

ebiramgs
18-01-2023, 10:41
سلام
دوستان بین های وب و مخابرات و صبانت به نظرتون کدوم بهتره؟

naasr
19-01-2023, 11:26
سلام
دوستان بین های وب و مخابرات و صبانت به نظرتون کدوم بهتره؟

به نظرم های وب تعرفه های خوبی داره

ebiramgs
19-01-2023, 11:56
به نظرم های وب تعرفه های خوبی داره

ممنون، اطلاع دارید v2ray روی های وب کار می کنه یا مشکل داره؟

shervin115
19-01-2023, 19:25
ممنون، اطلاع دارید v2ray روی های وب کار می کنه یا مشکل داره؟

روی شبکه های وب

وی پی ان ها بیشترین اختلال رو داره .

nimahandsomboy
24-01-2023, 12:18
دوستان
من مدتی دارم در مورد شرکت adsl تحقیق میکنم

های وب خوبه بگیرم ؟؟

ف ی ل ت ر روی های وب جواب میده ؟؟

سرعت و \شتیبانی خوبه ؟؟

™ Hadi
29-01-2023, 13:30
از دیروز مودم من هر دیقه قطع مبشه بعد وصل میشه! تا حالا اینجور نشده بود
به شرکت هم زنگ میزنم بوق مشغول میزنه
اسیر شدیم

EhsanCPU
25-03-2023, 02:40
:exclamati متاسفانه های وب دوباره هزینه سرویس های اینترنت را از 30 تا 50 درصد گران کرده و افزایش شدید قیمت داده
چند ماه پیش هم هزینه سرویس ها رو 30 درصد گران کرده بود
دوستان اگه آی اس پی دیگری میشناسید که از نظر قیمت و کیفیت بهتر از های وب هست و راضی هستید معرفی کنید

medinem
25-03-2023, 06:28
:exclamati متاسفانه های وب دوباره هزینه سرویس های اینترنت را از 30 تا 50 درصد گران کرده و افزایش شدید قیمت داده
چند ماه پیش هم هزینه سرویس ها رو 30 درصد گران کرده بود
دوستان اگه آی اس پی دیگری میشناسید که از نظر قیمت و کیفیت بهتر از های وب هست و راضی هستید معرفی کنید

فیبر نوری حالا از چه شرکتی زیاد مهم نیست
اگر تهرانی که zi tel
نتونستی برو سراغ وایرلس
خیلی بیشتر و بهتر از adsl می ارزه

Bensonw3x
29-03-2023, 12:26
نمونه افزایش قیمت برای سرویس 8 مگابیت 200 گیگ حجم در سال های اخیر:

2019 - 50,000 تومان
2020 - 63,000 تومان
2021 - 94,000 تومان
2022 - 117,500 تومان
2023 - 190,000 تومان

medinem
30-03-2023, 04:15

2019 - 50,000 تومان
2020 - 63,000 تومان
2021 - 94,000 تومان
2022 - 117,500 تومان
2023 - 190,000 تومان
وقتی که حقوق ها رو 21% افزایش میدن قیمت دلار هم میبرن بالا انتظار چیز دیگه ای نباید داشته باشی

- - - Updated - - -

2019 - 50,000 تومان
2020 - 63,000 تومان
2021 - 94,000 تومان
2022 - 117,500 تومان
2023 - 190,000 تومان
وقتی که حقوق ها رو 21% افزایش میدن قیمت دلار هم میبرن بالا انتظار چیز دیگه ای نباید داشته باشی

hermidassss
30-03-2023, 19:37

- - - Updated - - -

دیوار کوتاه هر از حقوق کارگر پیدا نکری؟
وقتی اطلاعی نداریم حرفی نزنیم....
دولت قیمت پهنای باند فروشی به شرکت هارو افزایش داده
از طرفی قیمت برق و تعمیر نگهداری و ..... افزایش پیدا کرده
بعید نیست مالیاتم زیاد کرده باشه....
قبل عید شرکت اینترنتی بهم گفت تعرفه ها واسه بعد عید گرون میشه الان بخر...که منم گفتم خیییر گرون کنید تخلیه میکنم....
بعدشم قیمت از 117 بشه 190 افزایشش میشه 21 درصد؟ واقعا عجیبه......

hermidassss
30-03-2023, 19:40
حذف شود لطفا

medinem
31-03-2023, 15:22
دیوار کوتاه هر از حقوق کارگر پیدا نکری؟
وقتی اطلاعی نداریم حرفی نزنیم....
دولت قیمت پهنای باند فروشی به شرکت هارو افزایش داده
از طرفی قیمت برق و تعمیر نگهداری و ..... افزایش پیدا کرده
بعید نیست مالیاتم زیاد کرده باشه....
قبل عید شرکت اینترنتی بهم گفت تعرفه ها واسه بعد عید گرون میشه الان بخر...که منم گفتم خیییر گرون کنید تخلیه میکنم....
بعدشم قیمت از 117 بشه 190 افزایشش میشه 21 درصد؟ واقعا عجیبه......
منظور من اینه که تو کشوری که ابر تورم داره دنبال زیر بغل مار نباش
این ها هم مجبورن گرون کنند

hermidassss
31-03-2023, 18:36
به نظرم باز حرفت درست نیست
اگر بهانه فقط تورمه نباید اینقدر گرون کنن
اینا به جای اینکه کیفیت خدمات رو ببرن بالا یا خدمت جدیدی ارائه بدن و در عوضش هزینه بیشتری بگیرن
همش فقط گرون میکنن
منکه زیر بار زوور نرفتم خدا رو شکر
اگر ظلم رو قبول کنی تو هم شریک ظالمی.....

EhsanCPU
13-05-2023, 08:38
تکراری حذف شود ...

EhsanCPU
13-05-2023, 08:44
بهترین اینترنت برای وبگردی
بهترین اینترنت برای بازی آنلاین
بهترین و بدترین اینترنت برای کاربران تجاری
بهترین اینترنت برای دانلود حجیم
بهترین اینترنت برای تماس اینترنتی
متاسفانه های وب در تمام موارد فوق از نظر کیفیت در رده آخر است.

منبع: اصفهان ارتباط

iran100
16-05-2023, 22:13

به گزارش روابط عمومی های وب، به مناسبت هفته ارتباطات و به دستور "دکتر عیسی زارع پور" وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، هدیه ای با عنوان "طعم شیرین فناوری" شامل سرویس اینترنت فیبر نوری با سرعت ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه و حجم ۱۰۰ گیگابایت به صورت رایگان، ویژه مشترکین فیبر نوری های‌وب در شهر ایلام در نظر گرفته شده است.

در این اقدام بزرگ و با توجه و تلاش‌های مجموعه ی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین شرکت "های وب " در راستای ارتقای سطح فناوری و ارتباطات، برای اولین بار در کشور فیبر نوری با سرعت ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه در شهر ایلام به مشترکین این شبکه ارائه خواهد شد.
با ارائه‌ی این سرویس رایگان، مشترکین در شهر ایلام می‌توانند با سرعت و کیفت بالاتری به اینترنت دسترسی پیدا کرده و بدون نگرانی از محدودیت سرعت، از خدمات آنلاین و محتوای دیجیتال بهره‌مند شوند. این اقدام در جهت ارتقای فرهنگ فناوری و توسعه‌ی اقتصاد دیجیتال برنامه‌ریزی شده است و امید است به نوآوری و رشد صنعت فناوری ارتباطات کمک نماید .

iran100
16-05-2023, 22:17

به گزارش روابط عمومی های‌وب؛ این شرکت در نظر دارد تا گامی جدید در راستای افزایش کیفیت ارتباطات در شهر‌های ایلام و گرگان بردارد. در طرحی که برای مردم عزیز این دو شهر در نظر گرفته شده است، مشترکین می‌توانند با ثبت‌نام در این طرح و پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان صاحب اینترنت فیبر نوری با سرعتی تا ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه شوند. همچنین در این طرح، نصب و راه‌اندازی سرویس رایگان بوده و مودم فیبر نوری به صورت امانی در اختیار مشترکین جدید قرار می‌گیرد.

مشترکین محترم شهر ایلام می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود و یا وب‌سایت های‌وب جهت ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند. همچنین همراهان های‌وب در شهر گرگان نیز می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت های‌وب نسبت پیش‌ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند.

لینک ثبت نام این سرویس

EhsanCPU
23-05-2023, 21:01
متاسفانه های وب جدیدا فقط سایتهای با دامنه IR را سریع باز میکنه و سایتهای خارجی خیلی خیلی کند و با تاخیر گاها 10 ثانیه ای و بالاتر باز میشن:n15:

Bensonw3x
14-07-2023, 11:19
دوستان سایت دیوار divar.ir آیا بدون قندشکن برای شما باز میشه ؟ جالبه دیوار، آپ بدون قندشکن نمیاد انگار دعوا داخلیه

mitokomon
15-07-2023, 05:32
دوستان سایت دیوار ....

من پارس آنلاین دارم که در واقع همون های وبه. مشکلی در این مورد ندارم.

alireza20202003
25-07-2023, 15:11
دوستان سایت دیوار divar.ir آیا بدون قندشکن برای شما باز میشه ؟ جالبه دیوار، آپ بدون قندشکن نمیاد انگار دعوا داخلیه
سرویس دهنده های های وب و پارس آنلاین یک آی پی رو بین تعداد افراد بسیار بسیار زیادی به اشتراک میذارن و خیلی وقت ها سرور های ابر آروان که تقریبا هشتاد درصد سایتهای داخلی روشن، آی پی رو به خاطر درخواست های خیلی زیاد بلاک میکنن.

معمولا بیشتر سایت ها دو تا آی پی از cdn ابر آروان دارند و چون دی ان اس شما به صورت شانسی یکی رو برمیگردونه در نتیجه ممکنه با رفرش کردن صفحه آی پی دوم cdn بهتون برگرده و سایت باز شه (اگر سرور دوم هم آی پی های وب رو بلاک نکرده باشه).

در کل بهتره از سرویس دهنده هایی استفاده کنید که آی پی ولید به کاربر میدن مثل مخابرات و از این سرویس دهنده هایی که همش دنبال کاهش هزینه هستند، دوری کنید.

Bensonw3x
31-07-2023, 16:40
سرویس دهنده های های وب و پارس آنلاین یک آی پی رو بین تعداد افراد بسیار بسیار زیادی به اشتراک میذارن و خیلی وقت ها سرور های ابر آروان که تقریبا هشتاد درصد سایتهای داخلی روشن، آی پی رو به خاطر درخواست های خیلی زیاد بلاک میکنن.

معمولا بیشتر سایت ها دو تا آی پی از cdn ابر آروان دارند و چون دی ان اس شما به صورت شانسی یکی رو برمیگردونه در نتیجه ممکنه با رفرش کردن صفحه آی پی دوم cdn بهتون برگرده و سایت باز شه (اگر سرور دوم هم آی پی های وب رو بلاک نکرده باشه).

در کل بهتره از سرویس دهنده هایی استفاده کنید که آی پی ولید به کاربر میدن مثل مخابرات و از این سرویس دهنده هایی که همش دنبال کاهش هزینه هستند، دوری کنید.

من زنگ به اروان، توضیح دادم این قضیه رو، گفت پیشفرض اینطور نیست آروان خودش کاری بکنه، اون سایتی که داره استفاده میکنه میتونه همچین محدودتی بزاره. اما

پرسیدم اگه بلاک چطوریه، ینی کانکشن رو دراپ میکنه یا صفحه html نشون میده، گفت اره 403 میده و صفحه html ولی مشکلی که من بعضی موقعه ها دارم اینکه اصن هیچ چیزی لود نمیشه، دقیقا مثل موقعی میشه که نت قطع میشه و کروم همینطوری تو حالت لودینگ گیر میکنه، مشکل شاید اصلا از خودم باشه نمیدونم والا

- - - Updated - - -

من زنگ به اروان، توضیح دادم این قضیه رو، گفت پیشفرض اینطور نیست آروان خودش کاری بکنه، اون سایتی که داره استفاده میکنه میتونه همچین محدودتی بزاره. اما

پرسیدم اگه بلاک چطوریه، ینی کانکشن رو دراپ میکنه یا صفحه html نشون میده، گفت اره 403 میده و صفحه html ولی مشکلی که من بعضی موقعه ها دارم اینکه اصن هیچ چیزی لود نمیشه، دقیقا مثل موقعی میشه که نت قطع میشه و کروم همینطوری تو حالت لودینگ گیر میکنه، مشکل شاید اصلا از خودم باشه نمیدونم والا

alireza20202003
07-08-2023, 09:50

این بلاک شدن در سطح سخت افزار صورت میگیره و نه نرم افزار اگر قرار باشه درخواست شما به سرور محتوای ابر آروان برسه که دیگه DDoS به هدف خودش رسیده. امتحانش نسبتا سادست. تمامی آی پی های cdn ابر آروان به ping از داخل پاسخ میدن. موقعی که وبسایت براتون باز نشد ازش ping بگیرید اگر تایم اوت نشد دنبال مشکل در سمت خودتون باشید و اگر تایم اوت شد مشخصه که مشکل ISP هست.

Bensonw3x
12-08-2023, 12:18
الان دو هفته ای میشه حدوده 30 دقیقه هر روز (طرفای صبح) قطعی دارم، مودم هم حتی عوض کردم همینطوریه، زنگ هم بزنم میگه مرکز مخابراتیو فلانو بسال

kave206
21-08-2023, 13:46
کلاب هاوس رو های وب بازه یا فیلتره؟

Bensonw3x
08-10-2023, 16:57
های‌وب از صبح قطعه و حتی زنگ میزنی 1565 سوت میکشه، فک کنم دیگه این اخرین کامنت من تو این تاپیک باشه

ehsanbh
08-10-2023, 17:51
بله اینترنت های وب کلا قطعه و حتی اطلاع رسانی هم نکردند. ۱۵۶۵ هم جوابگو نیست.

alireza20202003
08-10-2023, 18:31
پارس آنلاین و های وب هر دو از صبح قطع هستن. نکته جالب اینه که احتمالا اونقدر تعداد مشترکین کمه که هیچ خبری تو هیچ سایتی نیست درصورتیکه مثلا اگه شاتل بود الان همه جا راجع بهش نوشته بودن.

erfan90ir
08-10-2023, 22:22
:devil:های وب توسط گروه هکری عدالت علی به دلیل قیمت بالای سرویس ها و کیفیت بد سرویس ها هک شده و کلیه سخت افزار های شرکت هم تو این حمله سوخته و از بین رفته:devil:
های وب تبدیل شد به بای وب:4:
بای بای بای وب

rahman0158
31-12-2023, 09:15
سلام کسی از دوستان فیبر های وب داره لطف کنه قیمت بسته های داخل پنل رو بزاره؟
بعد ثبت نام چقدر طول کشید تا براتون راه اندازی کنن؟

aban1975
02-01-2024, 10:06
من تازگی از های وب فیبر نوری گرفتم بابت مودم و سیم کشی و کلا صفر تا صد راه اندازی حدود شش میلیون تومان گرفتن
قیمت بسته هاش هم تو سایت های وب هست
من سرعت ۱۰۰ مگ با 1000 گیگ ترافیک داخلی ( 500 گیگ بین المللی ) گرفتم 327 هزار تومان

واسه راه اندازی سیستم هم گفتن حداکثر یک ماه که واسه من تو کمتر از دو هفته کار انجام دادن و سرویس فعال شد
حدود ده روزه که استفاده می کنم سرعت دانلود و آپلود همونی که گفتن کیفیت بالاس و قطعی و نوسان نداره
تنها نکته ای که دیدم حس میکنم آنتن دهی مودم شون یه کم ضعیفه تو خونه احساس می کنم شاید بشه مودم بهتری خرید از غیر شرکت های وب

rahman0158
02-01-2024, 18:25
من تازگی از های وب فیبر نوری گرفتم بابت مودم و سیم کشی و کلا صفر تا صد راه اندازی حدود شش میلیون تومان گرفتن
قیمت بسته هاش هم تو سایت های وب هست
من سرعت ۱۰۰ مگ با 1000 گیگ ترافیک داخلی ( 500 گیگ بین المللی ) گرفتم 327 هزار تومان

واسه راه اندازی سیستم هم گفتن حداکثر یک ماه که واسه من تو کمتر از دو هفته کار انجام دادن و سرویس فعال شد
حدود ده روزه که استفاده می کنم سرعت دانلود و آپلود همونی که گفتن کیفیت بالاس و قطعی و نوسان نداره
تنها نکته ای که دیدم حس میکنم آنتن دهی مودم شون یه کم ضعیفه تو خونه احساس می کنم شاید بشه مودم بهتری خرید از غیر شرکت های وب
تشکر جسارتا اهل کجایید ؟ از من فقط هزینه سرویس 1 ساله و مودم رو گرفتن و گفتن نصب و راه اندازی رایگان جمعا شد 4م و 1 هفته از ثبت نامم میگذره .قیمت بسته ها داخل سایت نیست برای شما که مشترک هستید داخل پنل نمایش داده میشه برای کسی که می خواد تازه ثبت نام کنه هیچ جایی از سایت بسته ها رو نمایش نمیده
میشه بفرمایید مدل مودم که دادن چی هست و از چه برندی؟

eroxs
23-02-2024, 12:54
تشکر جسارتا اهل کجایید ؟ از من فقط هزینه سرویس 1 ساله و مودم رو گرفتن و گفتن نصب و راه اندازی رایگان جمعا شد 4م و 1 هفته از ثبت نامم میگذره .قیمت بسته ها داخل سایت نیست برای شما که مشترک هستید داخل پنل نمایش داده میشه برای کسی که می خواد تازه ثبت نام کنه هیچ جایی از سایت بسته ها رو نمایش نمیده
میشه بفرمایید مدل مودم که دادن چی هست و از چه برندی؟
سلام و درود. جسارتا شما اهل کجا هستید ؟ من گرگان زندگی میکنم و یک ماه گذشته از ثبت نام و هنوز اقدام نکردن. درصورتی که همسایه ما طی چند روز گذشته کابل کشیش انجام شده.
میتونید پینگ دو تا ادرس رو برام بگیرید و بگید ؟
8.8.8.8
4.2.2.4

amirpers
19-04-2024, 22:17
یادش به خیر P30World

دوستان شما از خدمات و سرویس های های وب راضی هستید؟

سهام های وب که با اختلاف زیاد جزو بدترین های بازار سهامه.

alireza20202003
22-04-2024, 09:33
یادش به خیر P30World

دوستان شما از خدمات و سرویس های های وب راضی هستید؟

سهام های وب که با اختلاف زیاد جزو بدترین های بازار سهامه.

قبل از عید جمع آوریش کردم. به نظر من در قطعی و ناپایداری سراسری با اختلاف رتبه 1 رو داره. وقتی قطع میشه هیچ پشتیبانی هم در دسترس نیست چون کل سیستم تلفن پشتیبانی هم همراهش قطع میشه ! نمونه قطعی یک روزه سراسری های وب مهر ماه گذشته : مشکل قطعی دیتاسنترهای پارس‌آنلاین و های‌وب حل شد / مشکل از زیرساخت‌ها بوده است (karangweekly.ir) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%D B%8C%D9%86-%D9%88-%D9%87/)

esiya
23-04-2024, 13:29
بنده از های وب سرویس فیبر نوری گرفتم با گذشت ۵۰ روز هنوز نیومدن برای کشیدن، ۴.۵ میلیون هزینه کردم (طبق گفته خودشون یکماهه میکشن) تعرفه فوق العاده گرون که هیچ ۳۶۰ گیگ سالیانه یعنی روزی یک گیگ مصرف فک کن سرعت یک گیگ در ثانیه حجم هم روزی یک گیگ (حامله نشیم)