PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74

Pedram_mrn
16-12-2017, 00:12
از وقتی این طرح جدید رو فعال کردم سرعت دانلود با تورنت به شدت کم شده!!! کسی مشکلی با تورنت نداره؟

mf.designing
16-12-2017, 01:12
سلام خدمت دوستان عزیز
متاسفانه من چند وقته با های وب به مشکل خوردم. با چند وقتی بود مدام قطعی داشتم ذو سرویسم اما الان یک هفته هست که حتی نمیشه نیم ساعت دائم کانکت موند ! واقعا رفته رو اعصابم. پشتیبانی هم که فقط میگه خط نویز داره ! من تک تک پریزارو سیم کشی رو چک کردم. مودم رو بردم تو ورودی خونه چک کردم. مودم جدید گرفتم بازم قطعی پشت قطعی. دیگه از دیدن خاموش شدن چراغهای مودم جونم به لبم رسیده. خیلی وقتام که خونم و کارای شرکت رو باید با اینترنت انجام بدم به مشکل خوردم !
آیا کسای دیگه هم این مشکل رو دارن با های وب ؟ اگه مشکل سرویس دهنده هستش من فردا درخواست جمع آوری بدم بره

mehdidotcom
16-12-2017, 01:38
اوه اوه چ حجم دزدی داره میکنه های وب:n04:

تو س روز واسه من زده 22گیگ مصرف درصورتی که نهایت 1گیگ دانلود کرده باشم و بقیشم استفاده از شبکه های مجازی بود ...من روزی 2و خورده ای مصرفمه الان 7گیگ برام حساب میکنن!!!!!!!!!

تو پنل هم تفکیک شده نیست و این دستشونو باز تر میزاره

روش محاسبه به این صورت است که کل اکانت شما به مقدار ترافیک نوشته شده شارز می شه هر یگ گیگ داخلی یک گیک و هر یک گیگ خارجی چهار گیگ کم می شود
برای شما چهار تا لاگ می اد به ازای هر اتصال و به صورت تفکیکی نمایش میده
اگر در پنل به روی اسم خود برین مقدار کل ترافیک که بر اساس ترافیک داخلی نوشته شده ملاحظه می فرمایین

EhsanCPU
16-12-2017, 01:41
سلام خدمت دوستان عزیز
متاسفانه من چند وقته با های وب به مشکل خوردم. با چند وقتی بود مدام قطعی داشتم ذو سرویسم اما الان یک هفته هست که حتی نمیشه نیم ساعت دائم کانکت موند ! واقعا رفته رو اعصابم. پشتیبانی هم که فقط میگه خط نویز داره ! من تک تک پریزارو سیم کشی رو چک کردم. مودم رو بردم تو ورودی خونه چک کردم. مودم جدید گرفتم بازم قطعی پشت قطعی. دیگه از دیدن خاموش شدن چراغهای مودم جونم به لبم رسیده. خیلی وقتام که خونم و کارای شرکت رو باید با اینترنت انجام بدم به مشکل خوردم !
آیا کسای دیگه هم این مشکل رو دارن با های وب ؟ اگه مشکل سرویس دهنده هستش من فردا درخواست جمع آوری بدم بره

دوست عزیز منم چند روز پیش دقیقا مشکل شما را داشتم به طوری که اینترنتم ثانیه ای یکبار قطع میشد حتی بعضی از مواقع چراغ dsl مودم هم خاموش میشد و بعدش وقتی ثابت میشد دوباره خاموش میشد و این چرخه ادامه داشت ...:n15:
حالا بعد چند روز دیگه قطعی ندارم dsl هم دیگه خاموش نشده ولی روزها افت سرعت دارم :n03:
1 شب به بعد نسبتا خوبه ...
حجم سرویسم هم نسبت به قبل زودتر تموم میشه :n15:

mahan999
16-12-2017, 02:23
چاکرم:n12:

32 دقیقه ای در صف انتظار بودم:n02:

اره خیلی بهتر شده هم در وب گردی هم در لود شدن اینستاگرام !!!! (هرچند پشتیبانی گفت که نویز دارم رو اپلود ولی باز قابل قبوله)

کی بهت گفته بود داداش:n01:

مشتی نویز داخلی داری مودم رو سر خط چک کن .خطت خوبه باید تا 16 مگ بکشه.

sir bob paisley
16-12-2017, 11:47
اشتراک هایوب گرفتم. از آسیاتک مهاجرت کردم. توقع زیادی ندارم. در حد سرعت اسمی بهم سرعت بده و قطعی آنچنانی نداشته باشه برام کافیه

MOHAMMAD2010
16-12-2017, 12:32
پس شماهم زنگ بزن اوکی کن:n01:

از بعد از ظهر هم تلگرام ظاهرا مشکلش برطرف شده حداقل برای من

من خطم داستان داره - تا حالا روی 6 مگ بود - الان همسایه اومده یه کاری کرده نویز انداخته مودم خودش رو حدود 5 ست میکنه - حالا الان موندم اصلا مشکلم رفع میشه یا نه اگه رفع بشه میخواستم سرویس 8 رو بگیرم و به پشتیبانی بگم بزاره رو 8 و اپلود 1 ولی با این وضع فکر نکنم بشه
اره تلگرام برای منم دیگه مشکل کانکتینگ نداره

ham33d
16-12-2017, 15:42
سلام این بسته های نیترو دانلود نامحدود هست؟؟؟
چه سرویسی غیر ۱۶ مگ باید بگیریم که پهنای باند ۱۶ مگ آپ کنن؟؟

Bensonw3x
16-12-2017, 15:44
سرعت سرورای خارجی و تک کانکشن برای من امروز حتی تو ساعات خلوت هم کند شده !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت: الان اکی شده.

cartesiba
16-12-2017, 19:50
سلام اشتباه نمیکنید قطعی نداره ؟ دوستان من خطم تا 3 یا 4 مگ بیشتر نمیکشه به نظرتون همون 4 مگ را بگیرم؟ کاشکی این نویز را درست میکردن یعنی تو کشورهای دیگه هم همچین مشکلی دارند؟

irmacfa
16-12-2017, 20:05
دوستان از تعرفه جدید های وب نسبت به قبلی استفاده کردین ؟

OnlyRealMadrid
16-12-2017, 21:57
پیشگامان تعرفه هاش رو به روز کرد و بین المللش هم 1/3 حساب میشه یعنی برای سرعت 16مگابیتش میشه 300 گیگ بین الملل که فعلا از تمام شرکت ها زد جلو:

golijon
16-12-2017, 22:20
من نمی دونم تمدید می کنم یا نه، فعلا یه ماه از قراردادم مونده و می خوام فشفشه هام رو مصرف کنم. ولی به قدری قطعی داره (بدون این که چراغ اینترنت خاموش بشه) که مرتب لینک دانلودم می پره
یه ماه رو صبر می کنم ببینم چی می شه

L.utus
16-12-2017, 22:53
پیشگامان تعرفه هاش رو به روز کرد و بین المللش هم 1/3 حساب میشه یعنی برای سرعت 16مگابیتش میشه 300 گیگ بین الملل که فعلا از تمام شرکت ها زد جلو:

فقط سرویس 16 مگش از بقیه بهتره
زیر 8 مگ های وب و پارس بهترن

Pedram_mrn
17-12-2017, 19:23
بچه ها سرعت دانلود تورنت شما چطوره؟
با اینکه بیشتر از هزار تا سید داره تورنت ها ولی سرعتش روی ۳۰ ۴۰ هست برای من

sasan.69
17-12-2017, 19:25

همین خط برام بهتره و حداقل کارمو را میندازه دانلود بامودم فورجی میکنم و تو تلگرام و ایستاگرام هم راضی ام الان دگه نمیصرفه دنبال 16 مگ باشیم:n01:

mahan999
17-12-2017, 19:30
همین خط برام بهتره و حداقل کارمو را میندازه دانلود بامودم فورجی میکنم و تو تلگرام و ایستاگرام هم راضی ام الان دگه نمیصرفه دنبال 16 مگ باشیم:n01:

میگم احتمال داره سیم کشی داخلی مشکل داشته باشه دم در چک کنی اگر 16 مگ رو گرفت که چند متر کابل بخر مستقیم بکش هزینه ای نداره برات . بعد هم ممکنه یه گوش داشته باشی رو خط نوبز بندازه اول هر چی رو خط داری بردار مودم رو خاموش روشن کن ببین چی میشه اگر نشد دم در چک کن.

sasan.69
17-12-2017, 19:31
امیدوارم از سرور داخلی کم کنه واقعا!!! تا زمانی که واقعا تو پنل تفکیک نکنن مشخص نمیشه

شرکتای دگه هم مث اینا کلی نشون میده؟ حجم کل

sasan.69
17-12-2017, 19:33

میگم احتمال داره سیم کشی داخلی مشکل داشته باشه دم در چک کنی اگر 16 مگ رو گرفت که چند متر کابل بخر مستقیم بکش هزینه ای نداره برات . بعد هم ممکنه یه گوش داشته باشی رو خط نوبز بندازه اول هر چی رو خط داری بردار مودم رو خاموش روشن کن ببین چی میشه اگر نشد دم در چک کن.

همه راه ها رو رفتم فقط تست سر خط نگرفتم

باید ی روز از همین روزا ترتیبشو بدم

OnlyRealMadrid
17-12-2017, 20:30

اگر یه موقع خواستین از سر خط سیم کشی کنید چون یکبار برای همیشه حساب میشه، حتما از سیم با کیفیت و گرون استفاده کنید

abdollahspice
17-12-2017, 20:38
مقدار پینگ در های وب در چه رنجی هست روی سرور داخل و خارج؟

MOHAMMAD2010
17-12-2017, 20:42
مقدار پینگ در های وب در چه رنجی هست روی سرور داخل و خارج؟

متغیر هست و همینطور برای همه یکسان نیست
در حال حاظر از سرور خارج برای من 190 هست و از سرور داخل 48

t800
18-12-2017, 00:28

آقا ساسان بنده راهی رو که شما الان داری میری خیلی وقت پیش رفتم آقا جان گوش به این حرف ها نده، نویز و تمام خزعبلاتش که از طرف های وب به خورد کاربرهاش داده میشه در اصل همون نخود سیاه و از سر باز کردن کاربرهاست خود اینها عامدانه در بالا بودن نویز(پایین بودن SNR) مقصر هستند یا در جهت سیاست های کثیف شونه یا اینکه توان ارائه خدمات با کیفیت و ثابت رو ندارند آقا از وقتی که مصوبه جدید رو دادن دقیقا از فردای همون روز سرعت بنده از چهارده مگ اومد زیر شش مگ و نویزم که قبلا روی هشت 15 16 بود الان بین پنج و شش هستش مشخصه که اینها با کم کردن، بالا بردن و دست کاری کردنه عمدی طوری نویز من رو بالا بردن(منظورم از کاهش، کاهش SNR و در نتیجه بالا رفتن نویز خط هستش) که سرعتم بخاطر نویز بد و بالا(ُأSNR بین 5 تا 6 در اصل یعنی فاجعه) زیر شش بمونه من شش ساله از اینها سرویس میگیرم به صراحت بهتون میگم اگر نه در 100درصد موارد اما بیش از 90درصد مواقع مقصر اصلی خود های وب هستش من تا خود سرخط هم با مکافات و بدبختی تست گرفتم اما سر سوزنی اون موقع ها تغییر نکرد شما زنگ بزن بگو من تا سرخط هم امتحان کردم باز نویزم درست نشد اگر برنگشت بهت گفت پس مشکل از سمت مخابرات منطقه اتون بیا هرچی دوست داشتی بهم بگو همین چند ماهه پیش تست سرعتم رو گذاشتم بالای سیزده بود الان میخوای واست بذارم ببینی از شش بالاتر نمیاد تازه من سرویس های جدید رو نگرفتم و با این وضعیت اصلا بدرد کاربری من نمیخوره بسته های قدیمیم تموم بشن با این حجم از نارضایتی تصمیم دارم فعلا از اینترنت سیمکارت یا مبین نت استفاده کنم چندتا عکس هم پست بعدی میذارم واستون

t800
18-12-2017, 00:43
این سرعت اینترنت 4جی همراه اول در منطقه ما هستش تازه با گوشی j5 یعنی هنوز از این مودم های رومیزی با آنتن تقویت کننده هم نگرفتم با اون ها که قطعا شرایط بهتر خواهد بود
سرعت دانلود بین 3 تا 5مگابایت در ثانیه هستش البته تجربه ثابت کرده شرایط و خدمات خوب و مناسب و اون مواردی که مردم ازش به یک رضایتمندی میرسند هرگز توی این مملکت ثابت نمیمونه و نمیشه خیلی روش حساب کنی اما به هرحال فعلا این شرایط امروزش هست در مورد ایرانسل پست تر و کثیف تر و دزدتر از این اپراتور ندیدم یعنی شاه دزدشون ایرانسله بارها اینترنت ساعتی گرفتم از هر ساعتی که بگیرید نیم ساعتش رو میدزده و نیم ساعت آخر دیتا قطع میشه(بدون اینکه حجمی که بهت میده تموم شده باشه که من اصلا تا حالا به یک سومش هم نرسیدم) تازگی ها هم یه طرح پیشنهاد لحظه ای و ساعتی و غیره رو داده که بهت پیشنهاد میده اون روز نوشته بود یک گیگ برای این ساعت این مبلغ خریداریش کردم دقیقا سر حجم 985مگ دیتا قطع شد هرکاری هم کردم نشد وصل میشد اما به محض دانلود دوباره قطع میشد خرید این طرحشون هم دومین بار بود و در هر دو مورد این اتفاق افتاد الان هم که دیگه پشت دستم رو داغ کردم از این شاه دزد چیزی نگیرم

t800
18-12-2017, 01:08
راستی یه مورد رو هم یادم اومد واستون تعریف میکنم تا بدونید اینها چقدر رذل و دغل باز هستن، همون موقعی که گفتم بحث نویز و تست از سر خط پیش اومده بود یه روز تماس گرفتم که طبق معمول بحث نویز و پایین بودن سرعت و اینهارو کردن گفت پریز تلفن رو بکش نمیدونم نویزگیر رو جدا کن مستقیم وصل کن انقدر چرت و پرت میگفت اینو درار اون رو بزن که من دستپاچه شده بودم برگشت گفت فاصله سیمی که به مودم زدی زیاده گفتم حدود سه چهار متری میشه گفت اگه میتونی از یک سیم کوتاه تر استفاده کن یعنی مودم رو جابجا کن الان اینجا که نگاه میکنم نویزت بالاست من هرچی گشتم سیم کوتاه پیدا نکردم گفت خوب سیم کوتاهه رو وصل کردی من هم گفتم آره وصل کردم در صورتی که اصلا دست به مودم و هیچی نزدم یهویی گفت آآآآآآآ حالا دیدی نویزت خیلی بهتر شد اومد پایین برو همون با سیم کوتاه استفادش کن از اونجا فهمیدم این دغل بازها حداقل در مورد شرایط من یکی دارن دروغ میگن و حالا عمدی یا مسائل دیگه اینها همش برای دست به سر کردن کاربرها هستش اما باز توی این مدت قابل تحمل بودن و در یه دوره ای هم خیلی رضایت بخش شده بود واسه من حدود یک سالی تقریبا اما از زمانی که مصوبه دادن حجم آپلودهارو هم حساب کنید رو به افول و قهقرا رفت با این مصوبه جدید هم که علنا *** به هرچی اینترنتِ:n21:

newsaber
18-12-2017, 01:24
شرکتای دگه هم مث اینا کلی نشون میده؟ حجم کل

من صبانتم جدا نشون میده

sasan.69
18-12-2017, 01:51
آقا ساسان بنده راهی رو که شما الان داری میری خیلی وقت پیش رفتم آقا جان گوش به این حرف ها نده، نویز و تمام خزعبلاتش که از طرف های وب به خورد کاربرهاش داده میشه در اصل همون نخود سیاه و از سر باز کردن کاربرهاست خود اینها عامدانه در بالا بودن نویز(پایین بودن SNR) مقصر هستند یا در جهت سیاست های کثیف شونه یا اینکه توان ارائه خدمات با کیفیت و ثابت رو ندارند آقا از وقتی که مصوبه جدید رو دادن دقیقا از فردای همون روز سرعت بنده از چهارده مگ اومد زیر شش مگ و نویزم که قبلا روی هشت 15 16 بود الان بین پنج و شش هستش مشخصه که اینها با کم کردن، بالا بردن و دست کاری کردنه عمدی طوری نویز من رو بالا بردن(منظورم از کاهش، کاهش SNR و در نتیجه بالا رفتن نویز خط هستش) که سرعتم بخاطر نویز بد و بالا(ُأSNR بین 5 تا 6 در اصل یعنی فاجعه) زیر شش بمونه من شش ساله از اینها سرویس میگیرم به صراحت بهتون میگم اگر نه در 100درصد موارد اما بیش از 90درصد مواقع مقصر اصلی خود های وب هستش من تا خود سرخط هم با مکافات و بدبختی تست گرفتم اما سر سوزنی اون موقع ها تغییر نکرد شما زنگ بزن بگو من تا سرخط هم امتحان کردم باز نویزم درست نشد اگر برنگشت بهت گفت پس مشکل از سمت مخابرات منطقه اتون بیا هرچی دوست داشتی بهم بگو همین چند ماهه پیش تست سرعتم رو گذاشتم بالای سیزده بود الان میخوای واست بذارم ببینی از شش بالاتر نمیاد تازه من سرویس های جدید رو نگرفتم و با این وضعیت اصلا بدرد کاربری من نمیخوره بسته های قدیمیم تموم بشن با این حجم از نارضایتی تصمیم دارم فعلا از اینترنت سیمکارت یا مبین نت استفاده کنم چندتا عکس هم پست بعدی میذارم واستون

کاملا با فرمایش شما موافق هستم و هربارم زنگ زدم گفتم تست سر خط و مث طوطی تکرار میکنن اما بقول شما مشکل زیرساختی هست

حتی ی بازم که قبلاً خیلی پیگیر تست سر خط بودم والبنه هم انجام ندادم این بود که یکی از پشتیبان ها گفت اگه تست سر خط انجام بگیره و رو هشت مگ نویزی نباشه برای ما قابل قبوله یعنی اینکه اگه رو ۱۶ بود مشکل از مخابراته

الان ک شما فرمودید یادم افتاد:n01:

همین چهار کار منو راه میندازه و واسه دانلود هم بسته همراه اول دارم که با مودم

OnlyRealMadrid
18-12-2017, 02:54
اینجا ایرانه و دزدی حرف اول و آخر رو میزنه. سال هاست خونمون رو تو شیشه کردن و اینم از وضعیت اینترنت. آب و برق هم تازه میخواستن مجانی کنن :n21:

aminhitman
18-12-2017, 03:39
دوستانه های وبی میخام از مخابرات مهاجرت کنم ب های وب
سرویس ۴ مگ ۱۶۰ گیگ خارجی ۱۶۰ گیگم ک داخلی ک مهم نیست ۴۰ تومن ماهی
نظرتون چیه ؟؟ بگیرم؟ سرعت دانلودش قاعدتا باید رو ۵۰۰ باشه درسته؟
یه فیدبکی بم بدین از های وب
و اینکه تو های وب برعکس همه شرکت ها ترافیک خارجی رو چهاربرابر حساب میکنه !!! ینی من ۱ گیگ فیلم یگیرم باید ۴ گیگ حجم بدم ؟؟؟ درسته؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

sswwee
18-12-2017, 03:56
دوستانه های وبی میخام از مخابرات مهاجرت کنم ب های وب
سرویس ۴ مگ ۱۶۰ گیگ خارجی ۱۶۰ گیگم ک داخلی ک مهم نیست ۴۰ تومن ماهی
نظرتون چیه ؟؟ بگیرم؟ سرعت دانلودش قاعدتا باید رو ۵۰۰ باشه درسته؟
یه فیدبکی بم بدین از های وب
و اینکه تو های وب برعکس همه شرکت ها ترافیک خارجی رو چهاربرابر حساب میکنه !!! ینی من ۱ گیگ فیلم یگیرم باید ۴ گیگ حجم بدم ؟؟؟ درسته؟

با سلام دوست عزیز 4مگی که فرمودین 160 داخلی 160 گیگ بین الملل نیست 80 گیگ بین الملل ماهی بقیش داخلیه. 1به 4 های وب

Memonex
18-12-2017, 07:25
شاتلند دانلودش واسه شما چجوری کم میشه؟ داخلی یا خارجی الان واسه من خارجی کم میکنه که این یه جور کلاهبرداریه

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

m123f
18-12-2017, 11:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] target="_blank" rel="nofollow">[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرویس دو مگ های وب دارم سرعت روی محدوده 1.70 قفل شده...مگه سرعت سرویس های جدید تضمین شده نیست؟ توی اکثر ساعات با اوکلا و سایت های وب تست گرفتم ..داخلی و خارجی سرعت فرقی نداره.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan30
18-12-2017, 11:36
سلام

دوستان امدم از سروس های جدید خریداری کنم که با پیام زیر روبرو شدم:

مخصوصا قسمت دوم،یعنی تمام کدهای فشفشه هایی که دارم و استفاده نکردم غیر فعال میشند؟:n04:

ممنون میشم یک نفر منو اگاه کنه :)

aminhitman
18-12-2017, 12:07
با سلام دوست عزیز 4مگی که فرمودین 160 داخلی 160 گیگ بین الملل نیست 80 گیگ بین الملل ماهی بقیش داخلیه. 1به 4 های وب۴ به یک ینی همون یه گیگ دانلود کنی ۴ گیگ کم میشه دیگه؟ ینی درواقع از ۸۰ گیگ بین الملل تقسیم ب ۴ باید بکنم تا استفادم مشخص شه؟ یعنی ۲۰ گیگ؟؟

MOHAMMAD2010
18-12-2017, 12:45
۴ به یک ینی همون یه گیگ دانلود کنی ۴ گیگ کم میشه دیگه؟ ینی درواقع از ۸۰ گیگ بین الملل تقسیم ب ۴ باید بکنم تا استفادم مشخص شه؟ یعنی ۲۰ گیگ؟؟

نه ، سرویس 4 مگ کلا 80 گیگ خارجی داره - اون 4 گیگ که دوستمون گفت کم میشه از حجم اصلی یعنی 320 هست

aminhitman
18-12-2017, 13:26
نه ، سرویس 4 مگ کلا 80 گیگ خارجی داره - اون 4 گیگ که دوستمون گفت کم میشه از حجم اصلی یعنی 320 هست

خب پس درمورد سرعت هم همون سرعتی که میخری رو میدن دیگه اصلا نباید امیدی به سرعت بیشتر داشت درسته ؟ تو تمام شرکت ها همینطوره دیگه پس زیاد فرقی تو سرعت 4 مگ های وب با 4 مگ پارس انلاین نیست

MOHAMMAD2010
18-12-2017, 13:30
خب پس درمورد سرعت هم همون سرعتی که میخری رو میدن دیگه اصلا نباید امیدی به سرعت بیشتر داشت درسته ؟ تو تمام شرکت ها همینطوره دیگه پس زیاد فرقی تو سرعت 4 مگ های وب با 4 مگ پارس انلاین نیست

بله الان دیگه همه شرکت ها همون سرعت اسمی رو میدن - پارس انلاین هم همینطور

aminhitman
18-12-2017, 15:06
بله الان دیگه همه شرکت ها همون سرعت اسمی رو میدن - پارس انلاین هم همینطورپس لپ مطلب اینکه اگر میخوایم بین ای اس پی ها انتخاب کنیم اونی رو انتخاب کنیم ک حجم بین الملل بیشتری میده بهمون سرعتاشونم ک ثابته و یه جوره

اگرچه ک فراموش نکنیم یکی از دوستان ۸ مگ مخابرات گرفته غیرحجمی میگه قانونا نهایتا باید ۱ مگ سرعت دانلود داشته باشم ولی تا بیشترش ثابت همش دارم دانلود میکنم و دست ب سرعتم نزدن
حالا بازم نمیدونم

OnlyRealMadrid
18-12-2017, 15:57
شاتل هم تغییر داد و برای بین الملل 350 گیگ حجم میده:

aminhitman
18-12-2017, 16:00
شاتل هم تغییر داد و برای بین الملل 350 گیگ حجم میده:

مصوبه است دیگه همه شرکت ها تو همین مایه ها میدن کم و بیش حالا ۱۰‌گیگ کمتر یا بیشتر به نظرم الان به هیچوجه رقابتی نیست اوضاع چون سرعتا ک ثابت شده همه یکیه شرکتا
قیمتا هم ک همه یکیه
حجم ها با تفاوت خیلی کم
فقط پارس انلاین ایده ای ک زده شبانه هم میده البته شبانه حجمی
شبکیه هم تو اصفهان شبانه میده تا ۲۰ هزار گیگابایت این ۲ شرکت این خلاقیت رو داشتن

George Shelly
18-12-2017, 16:09
پیشگامان شد 3000گیگیابایت !!!!!!!!!!!

golijon
18-12-2017, 16:16
سلام

دوستان امدم از سروس های جدید خریداری کنم که با پیام زیر روبرو شدم:

مخصوصا قسمت دوم،یعنی تمام کدهای فشفشه هایی که دارم و استفاده نکردم غیر فعال میشند؟:n04:

ممنون میشم یک نفر منو اگاه کنه :)

با خریداری سرویس های جدید، همه فشفشه هاتون سوخت می شه

OnlyRealMadrid
18-12-2017, 16:32
اوه اوه پیشگامان زده به سیم آخر و 1000 گیگ برای بین الملل گذاشته :n04::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیشگامان_27_آذر.jpg

aminhitman
18-12-2017, 17:36
اوه اوه پیشگامان زده به سیم آخر و 1000 گیگ برای بین الملل گذاشته :n04::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیشگامان_27_آذر.jpg
دلیلش مشخصه اونم اینکه هیچ یوزری تو این بازه زمانی این حجم نمیتونه بگیره و مشخصا شرکت سود میکنه

Mana5
18-12-2017, 18:12
دلیلش مشخصه اونم اینکه هیچ یوزری تو این بازه زمانی این حجم نمیتونه بگیره و مشخصا شرکت سود میکنه

با سرعت 2 مگابایت بر ثانیه میشه اگر مدام سیستم در حال دانلود باشه ماهی 5 ترابایت میشه دانلود کرد یعنی 5 برابر 1000 گیگ

aminhitman
18-12-2017, 18:14
با سرعت 2 مگابایت بر ثانیه میشه اگر مدام سیستم در حال دانلود باشه ماهی 5 ترابایت میشه دانلود کرد یعنی 5 برابر 1000 گیگهست ینی همچین کسی ؟ یعنی میگی تعداد یوزر هایی ک ماهی ۱ دونه هارد ۱ ترابایتی پر میکنن اونقدر زیاده ک شرکت ضررش بیشتر از سودش بشه؟؟

ahashahin
18-12-2017, 18:17
های وب نمیخواد دستی به تعرفه هاش بکشه؟ :n27:
همه شرکت ها دارن میزنن جلو. این آخریا که یه سری شرکت ها رد دادن دیگه :n31:

OnlyRealMadrid
18-12-2017, 18:21

من میگیرم :n10: چون سال هاست آرشیو فیلم جمع میکنم و بیشتر از اینم میتونم در ماه دانلود کنم :n10:

Mana5
18-12-2017, 18:27
هست ینی همچین کسی ؟ یعنی میگی تعداد یوزر هایی ک ماهی ۱ دونه هارد ۱ ترابایتی پر میکنن اونقدر زیاده ک شرکت ضررش بیشتر از سودش بشه؟؟

من از لحاظ تئوری گفتم نه اینکه همه حتما 5 ترا دانلود می کنن

در ضمن وقتی کسی اینترنت نامحدود با سرعت 16 داشته باشه دیگه نیاز نیست چیزی رو روی هاردش ذخیره کنه
طرف یه فیلم سه بعدی فورکی می گیره اون فیلم رو می بینه بعد از روی هارد پاک می کنه

در ثانی همه مصرف نت که رو هارد ذخیره نمیشه
یه مقداریش استریم هست یه مقداری اپدیت گیم مقداری وبگردی و ...
مخصوصا الان که حجم 4k زیاد شده حجم ویدیو ها هم زیاد شده

اگر کسی صبح تا شب تو یوتیوب باشه یا تلویزیون اینرتنتی نگاه کنه می تونه درصد زیادی از این حجم رو مصرف کنه بدون اینکه چیزی رو هاردش ذخیره بشه

aminhitman
18-12-2017, 18:30
من از لحاظ تئوری گفتم نه اینکه همه حتما 5 ترا دانلود می کنن

در ضمن وقتی کسی اینترنت نامحدود با سرعت 16 داشته باشه دیگه نیاز نیست چیزی رو روی هاردش ذخیره کنه
طرف یه فیلم سه بعدی فورکی می گیره اون فیلم رو می بینه بعد از روی هارد پاک می کنه

در ثانی همه مصرف نت که رو هارد ذخیره نمیشه
یه مقداریش استریم هست یه مقداری اپدیت گیم مقداری وبگردی و ...
مخصوصا الان که حجم 4k زیاد شده حجم ویدیو ها هم زیاد شده

اگر کسی صبح تا شب تو یوتیوب باشه یا تلویزیون اینرتنتی نگاه کنه می تونه درصد زیادی از این حجم رو مصرف کنه بدون اینکه چیزی رو هاردش ذخیره بشهکسی ک فیلم ۴کی میگیره تلوزیون یا مانیتور فور کی داره ضمن اینکه گرافیک کامپیوترش میکشه اونقدر فیلم رو اجرا کنه
خلاصه اینکه تعداد این افراد کمه
من دور خودم بگردم نت مصرفی کل ایل و فک و فامیل رو هم بزاریم ۵۰۰ گیگ نمیشه ماهیانه
من با گیم دوتا۲ و رینبو و غیره فیلم و سریالام و همگی رو هم رفته خیلی اغرار کنم ماهی ۵۰ گیگ مصرف دارم ولی سرعت ۱۶ مگ رو نیاز دارم
ینی مشکلی ک تو سرویس های جدید هست کاربران کم مصرف کلا حذف شدن و همه مجبور ب مصرف بالا شدن
من ۱۶ مگ ماهی ۴۰ ۵۰ گیگ بسمه ولی مجبورم پول هزار گیگ رو بدم! متوجه منظورم میشی؟ تو تمام سرویس ها همینه چه ۸ مگ چه ۴ مگ همش حجماش زیاده حجم کم بخام باید سرعت داغون رو تحمل کنم

shayan10-10
18-12-2017, 19:01
کسی ک فیلم ۴کی میگیره تلوزیون یا مانیتور فور کی داره ضمن اینکه گرافیک کامپیوترش میکشه اونقدر فیلم رو اجرا کنه
من دور خودم بگردم نت مصرفی کل ایل و فک و فامیل رو هم بزاریم ۵۰۰ گیگ نمیشه ماهیانه
من با گیم دوتا۲ و رینبو و غیره فیلم و سریالام و همگی رو هم رفته خیلی اغرار کنم ماهی ۵۰ گیگ مصرف دارم ولی سرعت ۱۶ مگ رو نیاز دارم
ینی مشکلی ک تو سرویس های جدید هست کاربران کم مصرف کلا حذف شدن و همه مجبور ب مصرف بالا شدن
من ۱۶ مگ ماهی ۴۰ ۵۰ گیگ بسمه ولی مجبورم پول هزار گیگ رو بدم! متوجه منظورم میشی؟ تو تمام سرویس ها همینه چه ۸ مگ چه ۴ مگ همش حجماش زیاده حجم کم بخام باید سرعت داغون رو تحمل کنم

طبق مصوبه میتونن 20 درصد از این قیمت ها کمتر هم بدن کما اینکه مخابرات و یه شرکت دیگه هم این کار رو کردن و به نسبت حجم کمتر رو دادن
یکم زمان بگذره تعرفه های جدید و بهتر هم میاد
یکی از دلایلی که مصرف ما کمه به طور کلی همینه که خیلی وقته ما تو حجم کم گیر کرده بودیم ولی الان میشه به iptv و چیزای دیگه فکر کرد

ahashahin
18-12-2017, 19:03
کسی ک فیلم ۴کی میگیره تلوزیون یا مانیتور فور کی داره ضمن اینکه گرافیک کامپیوترش میکشه اونقدر فیلم رو اجرا کنه

خب دوست عزیز شما 40 50 گیگ مصرفت باشه چه 1000 گیگ مصرفت باشه تعرفه ثابت هست یعنی مثلا مخابرات 100 گیگ رو میده 80 تومن و پیشگامان 1000 گیگ رو میده 80 تومن
پس دیگه بهتره کم مصرف و پر مصرف نکنیم
دیگه نباید روی کم مصرف بودن یا پر مصرف بودن مانور داد
یکی میتونه مصرف میکنه این حجم رو یکی هم نیازی نداره مصرف نمیکنه
مهم فقط حجمی هست که در اختیار کاربر قرار میدن دیگه قیمت که تغییری نکرده یا زیاد که نشده
ولی خب میشه یه سری شرکت ها مثلا همون سرعت 512 رو تا همون حجمی که گفته شده مثلا 12 گیگ سرعت 16 مگ ارائه بدن و بعد از اون مثلا 512 رو ارائه کنند
یا حالا مثلا های وب بسته های نیترو داره که سرعت رو افزایش میده
یا نهایتا مصرف کمی دارید ولی سرعت بالا میخوایید برید سراغ نت ایرانسل یا همراه اول تعرفه های خوب رو از اونا تهیه کنید
ولی بهتره دیگه بحث کم مصرف و پرمصرف رو کنار بزاریم دنیا داره پیشرفت میکنه و بهتره ماهم پیشرفت کنیم (شخصی)

البته اینم پوشیده نیست که شرکت ها باید تعرفه های سرعت بالاتر رو با حجم پایینتر قرار بدن و صدالبته با قیمت پایینتر برای کسانی که سرعت مد نظرشون هست

خودم به شخصه بعد از اینهمه سال یه بار بدون دردسر و استرس حجم رفتم یوتیوب و چنتا کلیپ دیدم خب همین 5 گیگ حجم گرفت ولی بعد از اینهمه سال که شبانه برو یوتیوب یا بسته ساعتی ایرانسل بگیر و برو ارزشش رو داشت:)

otfbax
18-12-2017, 19:08
خب دوست عزیز شما 40 50 گیگ مصرفت باشه چه 1000 گیگ مصرفت باشه تعرفه ثابت هست یعنی مثلا مخابرات 100 گیگ رو میده 80 تومن و پیشگامان 1000 گیگ رو میده 80 تومن
مهم فقط حجمی هست که در اختیار کاربر قرار میدن دیگه قیمت که تغییری نکرده یا زیاد که نشده
ولی خب میشه یه سری شرکت ها مثلا همون سرعت 512 رو تا همون حجمی که گفته شده مثلا 12 گیگ سرعت 16 مگ ارائه بدن و بعد از اون مثلا 512 رو ارائه کنند
یا نهایتا مصرف کمی دارید ولی سرعت بالا میخوایید برید سراغ نت ایرانسل یا همراه اول تعرفه های خوب رو از اونا تهیه کنید
ولی بهتره دیگه بحث کم مصرف و پرمصرف رو کنار بزاریم دنیا داره پیشرفت میکنه و بهتره ماهم پیشرفت کنیم (شخصی)

البته اینم پوشیده نیست که شرکت ها باید تعرفه های سرعت بالاتر رو با حجم پایینتر قرار بدن و صدالبته با قیمت پایینتر برای کسانی که سرعت مد نظرشون هست

خودم به شخصه بعد از اینهمه سال یه بار بدون دردسر و استرس حجم رفتم یوتیوب و چنتا کلیپ دیدم خب همین 5 گیگ حجم گرفت ولی بعد از اینهمه سال که شبانه برو یوتیوب یا بسته ساعتی ایرانسل بگیر و برو ارزشش رو داشت:)

آقا حرف دل منو زدی:n02:

واقعا همین که دیگه لازم نیست هی فکر این باشیم فلان چیز رو کیفیت پایین بگیریم که حجم زیاد مصرف بشه و یا بی خوابی بکشیم برای دانلود بزرگترین نعمته واقعا از وقتی این طرح ها اومده دیگه شبا راحت زود می خوابم :n02:

aminhitman
18-12-2017, 19:09

خودم به شخصه بعد از اینهمه سال یه بار بدون دردسر و استرس حجم رفتم یوتیوب و چنتا کلیپ دیدم خب همین 5 گیگ حجم گرفت ولی بعد از اینهمه سال که شبانه برو یوتیوب یا بسته ساعتی ایرانسل بگیر و برو ارزشش رو داشت:)یه بخش هایی از حرفاتو قبول دارم و درسته
اون قسمت ک گفتی نت سیم کارت بگیرم اشتباهه چون اصن هیچ اوپراتوری ماهی ۵۰ گیگ نمیده بت بده هم میخواد بده ۱۰۰ تومن ک توجیه اقتصادی نداره
حق با شماست باید رو حجم تمرکز کرد
ولی خب به نظرم باید یکم صبر کرد تا اوضاع یکم ثبات پیدا کنه الان خیلی داره کم و زیاد میشه طرحا
ضمن اینکه میخواسم بپرسم شما طرحت چیه؟ از چه شزکتی؟
من خودم فعلا مخابراتم از حجم کمش ناراضی ام

و راستی دوستان پروفایل گیم های وب چقدره هزینش ؟ ماهیانه است یا فقط ی باره؟
و اینکه میشه پینگ بگیره یکی از های وب اصفهانی باشه که چه بهتر

ahashahin
18-12-2017, 19:22
یه بخش هایی از حرفاتو قبول دارم و درسته
اون قسمت ک گفتی نت سیم کارت بگیرم اشتباهه چون اصن هیچ اوپراتوری ماهی ۵۰ گیگ نمیده بت بده هم میخواد بده ۱۰۰ تومن ک توجیه اقتصادی نداره
حق با شماست باید رو حجم تمرکز کرد
ولی خب به نظرم باید یکم صبر کرد تا اوضاع یکم ثبات پیدا کنه الان خیلی داره کم و زیاد میشه طرحا
ضمن اینکه میخواسم بپرسم شما طرحت چیه؟ از چه شزکتی؟
من خودم فعلا مخابراتم از حجم کمش ناراضی ام

و راستی دوستان پروفایل گیم های وب چقدره هزینش ؟ ماهیانه است یا فقط ی باره؟
و اینکه میشه پینگ بگیره یکی از های وب اصفهانی باشه که چه بهتر

بله صدردصد باید صبر کرد تا تعرفه ها ثابت بشه

من خودم های وب دارم 16 مگ خریدم - پروفایل گیم نداره های وب

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این تست از ایران:

تست خارج:

از سرور های مختلف تست گذاشتم
البته سرعت دانلود به علت اینکه با کانکشن بالا برقرار میشه داخل و خارج سرعت بالای 1 مگ هست و بین 1500 تا 1800 متغیر هست

تست هامربوط به همین ساعت هست و همین الان گرفتم
واینم بگم هر سرور یه جور سرعت میده مثلا من از سرور مخابرات هم تست کردم سرعت 4 مگ بیشتر نشد :|
من خودم آنلاین فقط زولا میزنم :n31: بعضی وقتا لگ داره بعضی وقتا هم خیلی روونه
درکل برای گیم های وب پیشنهاد نمیدم شاید شرکت های دیگه بهتر باشه برای گیم مثلا پیشگامان یا شاتل
البته باید تست کنید چون منطقه به منطقه متفاوت هست

cartesiba
18-12-2017, 19:34
جالبه امروز دوستم زنگ زد های وب همون موقع بهش گفتم پیشگامان شده 1000 گیگ / کارشناس فروش های وب خودش شوک شد:n02:
حالا فردا دوباره میزنه تعرفه ها در حال بروزرسانی

saminem
18-12-2017, 19:46
جالبه امروز دوستم زنگ زد های وب همون موقع بهش گفتم پیشگامان شده 1000 گیگ / کارشناس فروش های وب خودش شوک شد:n02:
حالا فردا دوباره میزنه تعرفه ها در حال بروزرسانیفکر میکنم های وب هم تعرفه هاشو تغییر بده

MOHAMMAD2010
18-12-2017, 20:03
شرکت ها الان فقط درگیر اون مقدار حجم شدن برای تبلیغات و جذب مشتری
ولی به نظرم یه خرده باید رو کیفیت هم کار کنن که بتونن اون سرعت تضمینی رو از سرور خارجی تمام ساعات شبانه روز داشته باشن

Mana5
18-12-2017, 20:04

خوب پیشگامان خواسته بگه سرویس 16 مگ ما تقریبا نامحدوده
مثلا شاتل هم تو سرویس شاتللند ماهی 5 ترا فضا میده به کاربرها ولی این یه این معنی نیست که تک تک کاربرها ماهی 5 ترا فایل اپلود می کنن اونجا
در صورتی می تونیم بگیم پیشگامان سود می کنه که مثلا این 1000 گیگ رو بیاد گرونتر از بقیه شرکتا بده مثلا بده 100 تومن ولی وقتی 80 میده سودی بیشتر از بقیه شرکتا نمی کنه
خیلیا رو تو این سایت دیدم که به خاطر کارشون میگن ما شبی 20-30 گیگ دانلود می کنیم که معمولا از شبانه ایرانسل و همراه اول یا شبانه شرکتا استفاده می کنن
پیشگامان برای این افراد گزینه مناسبیه که بدون بی خوابی شبانه نیازهاشون رو برطرف کنن
---
البته باید یه سرویس سرعت بالا و ارزون برای کاربران کم مصرف هم قرارداده بشه
هرچند یکی از علت های کم مصرف شدن بخش زیادی از کاربران ایرانی نت به خاطر اینه که همیشه در محرومیت بودن یا محرومیت سرعت بالا یا محرومیت حجم کم و بالاجبار خودشون رو با این شرایط وفق دادن و خیلی از امکانات مهم اینترنت مثل استریم دیدن براشون تعریف نشده بوده

OnlyRealMadrid
18-12-2017, 20:26

آقا حرف دل منو زدی:n02:

واقعا همین که دیگه لازم نیست هی فکر این باشیم فلان چیز رو کیفیت پایین بگیریم که حجم زیاد مصرف بشه و یا بی خوابی بکشیم برای دانلود بزرگترین نعمته واقعا از وقتی این طرح ها اومده دیگه شبا راحت زود می خوابم :n02:

دقیقا به همین دلایلی که 2 دوست عزیزمون اشاره کردن، من یه عمره همیشه نامحدود گرفتم و با سرعت های وحشتناک ساختم. الانم سرعت دانلودم 60 کیلوبایته با پینگ فاجعه. مثلا از 8.8.8.8 پینگم 170تاست. یعنی هیچوقت نتونستم چیزی رو آنلاین ببینم. واسه همینه که جزوه خوشحال ترین افرادم به خاطر طرح 1 ترابایت بین الملل شرکت پیشگامان. خیلی خوشحال تر میشدم اگه الان کاربر پیشگامان بودم و دیگه تخلیه و رانژه نمیخواستم. لعنت به آسیاتک که بساط درست کرد واسمون

alyy
18-12-2017, 20:50

خوب اول از همه یه اینترنت هست و میلیونها کاربر با استفاده های مخلتف نه میشه گفت همه میرن سایت یوتوب که نیاز به مصرف بالا داشته باشن نه میشه گفت همه تنها استفادشون در روز کمتر از 100 مگ هست
چ صد گیگ چه هزار گیگ اره درسته ولی ماهی 80 هزار تومن برای یه کاربر کم مصرف که با ماهی 10 هزار تومن (جدای از حجمش) سرعت بالا داشته زیاده.بحث کم مصرفها هم الان حجم نیس که بگن این هزار گیگ رو کم کنن.نخیر لطف کنن قیمت رو کم کنن هی با بالا بردن حجمهایی که یه کاربر کم مصرف(کم هزینه) نمیتونه استفاده کنه بازی نکنن هیچ کاربر کم مصرفی هم اعتراض نمیکنه اقا این طرحهای جدید بده عوض کنید حرفشون اینه لطفا سرعت بالا با قیمت پایینتر بزارین.یا حداقل طرحهای قدیم رو هم کنار طرحهای جدید میذاشتین تا کاربرا حق انتخاب داشته باشن.لابد میگید سرعت بالاتره بایدپول بیشتر بدید ولی فکر کنید اولا سرعت 512 اصلا سرعتی نیس که حتی ارزش ماهی هزار تومن و داشته باشه چ برسه به 12هزار تومن دوما در کل شما فقط دارید پول به همون حجم منصفانش میدید وگرنه اونی هم که سرعت 512 بخره و اونی هم که سرعت 16 مگ بخره بعد اتمام حجم هردو باید از نت 128 کیلوبیت استفاده کنن.پس تا الان تنها تفاوت بین یه کاربر کم مصرف و پرمصرف همین حجم منصفانه هست که باز اینا ابتکار به خرج دادن علاوه بر اینکه داخلی و خارجی کردن همونم سرعت بندی کردن (اسم اینو نمیشه گذاشت پیشرفت در دنیا)درصورتی نباید داخلی و خارجی میکردن و باید سرعت بندی رو هم بعد اتمام حجم منصفانه اعمال میکردن تا برابری صورت بگیره .که اگه این کارو میکردن مجبور بودن کف سرعت که الان 512 هست رو روی دو مگ بزارن که این هم به نفع کاربر کم مصرف بود قیمت پایین با سرعت نسبتا خوب و هم به نفع پر مصرف قیمت بالا و سرعت خوب حتی بعد استفاده استانه مصرف
ناگفته نمونه که دنیا داره پیشرفت میکنه به چه صورت ما داریم پیشرفت میکنیم به چ صورت! اگه به دنیا بگی سرعت 512 جز سرعتهایی هست که مردم مجبورن براش پول بدن تا باهاش ماهی 20 گیگ دانلود داشته باشن بهت میخندن و باز هم اگه به دنیا بگی افت سرعت همه میاد به 128 کیلوبیت میرسه دیگه مثل یه جک میمونه براشون .ادم یاد زمانی می افته که با سیستمهای تحت داس به اینترنت متصل میشد.پس بهتره درست پیشرفت کنیم و اگه همه با اسانسور بالا میرن ما با چرخ چاه بالا نریم

mohsen3
18-12-2017, 21:19
من فکر می کنم باید سرویس دهنده اینترنتم رو عوض کنم.

از وقتی تعرفه های جدید اعمال شده، شبها سرعت خیلی افت می کنه و قطعی زیاد شده.

باید دنبال یک شرکت باشم که حجم های تخیلی ارائه نده و برای خوره های دانلود جذابیت نداشته باشه.

آیا شما دوستان هم این روزها با قطعی مواجه میشید؟ (خصوصا ساعت ۸ تا ۱۱ شب)

aminhitman
18-12-2017, 21:58
خوب اول از همه یه اینترنت هست و میلیونها کاربر با استفاده های مخلتف نه میشه گفت همه میرن سایت یوتوب که نیاز به مصرف بالا داشته باشن نه میشه گفت همه تنها استفادشون در روز کمتر از 100 مگ هست
چ صد گیگ چه هزار گیگ اره درسته ولی ماهی 80 هزار تومن برای یه کاربر کم مصرف که با ماهی 10 هزار تومن (جدای از حجمش) سرعت بالا داشته زیاده.بحث کم مصرفها هم الان حجم نیس که بگن این هزار گیگ رو کم کنن.نخیر لطف کنن قیمت رو کم کنن هی با بالا بردن حجمهایی که یه کاربر کم مصرف(کم هزینه) نمیتونه استفاده کنه بازی نکنن هیچ کاربر کم مصرفی هم اعتراض نمیکنه اقا این طرحهای جدید بده عوض کنید حرفشون اینه لطفا سرعت بالا با قیمت پایینتر بزارین.یا حداقل طرحهای قدیم رو هم کنار طرحهای جدید میذاشتین تا کاربرا حق انتخاب داشته باشن.لابد میگید سرعت بالاتره بایدپول بیشتر بدید ولی فکر کنید اولا سرعت 512 اصلا سرعتی نیس که حتی ارزش ماهی هزار تومن و داشته باشه چ برسه به 12هزار تومن دوما در کل شما فقط دارید پول به همون حجم منصفانش میدید وگرنه اونی هم که سرعت 512 بخره و اونی هم که سرعت 16 مگ بخره بعد اتمام حجم هردو باید از نت 128 کیلوبیت استفاده کنن.پس تا الان تنها تفاوت بین یه کاربر کم مصرف و پرمصرف همین حجم منصفانه هست که باز اینا ابتکار به خرج دادن علاوه بر اینکه داخلی و خارجی کردن همونم سرعت بندی کردن (اسم اینو نمیشه گذاشت پیشرفت در دنیا)درصورتی نباید داخلی و خارجی میکردن و باید سرعت بندی رو هم بعد اتمام حجم منصفانه اعمال میکردن تا برابری صورت بگیره .که اگه این کارو میکردن مجبور بودن کف سرعت که الان 512 هست رو روی دو مگ بزارن که این هم به نفع کاربر کم مصرف بود قیمت پایین با سرعت نسبتا خوب و هم به نفع پر مصرف قیمت بالا و سرعت خوب حتی بعد استفاده استانه مصرف
ناگفته نمونه که دنیا داره پیشرفت میکنه به چه صورت ما داریم پیشرفت میکنیم به چ صورت! اگه به دنیا بگی سرعت 512 جز سرعتهایی هست که مردم مجبورن براش پول بدن تا باهاش ماهی 20 گیگ دانلود داشته باشن بهت میخندن و باز هم اگه به دنیا بگی افت سرعت همه میاد به 128 کیلوبیت میرسه دیگه مثل یه جک میمونه براشون .ادم یاد زمانی می افته که با سیستمهای تحت داس به اینترنت متصل میشد.پس بهتره درست پیشرفت کنیم و اگه همه با اسانسور بالا میرن ما با چرخ چاه بالا نریمخوشم اومد ک منظور بنده رو شما متوجه شدین و انقدر قشنگ توضیح دادین که هرکسی قانع میشه
من میگم اقا من برای چی باید پول چیزی رو بدم ک استفادم نمیشه؟؟
من الان از مخابرات سرویس ۱۰ مگ دارم سرعت دانلودم رو یه مگه با حجم ماهی ۲۰‌گیگ ۲۰ هزارتومن راضی ام ازش هم حجمش هم پولش و از همه مهم تر سرعت بالاش منو راضی میکنه
حالا مجبورمون کردن عوضش کنیم! بهشون زنگ زدم گفتم
گفتم حاجی تو داری میگی ینی من همین سرعتی ک الان دارم رو بخوام داشته باشم هم مجبورم ۱۰۰ گیگ حجم بیخودی پول بدم و مجبورم ماهی ۸۰ تومن بزای چیزی ک نمیخوام پول بدم درسته؟ گفت اره همینه دیگه
بحثم این نیست ک چرا حجم ها بالاس اقا عالیه حجم ها جای یه ترا سه ترا بدن و پولشو بگیرن ولی از کسی پول بگیرن ک واقعا میخواد
به من همون سرعتی ک به اون یه ترا میدن بدن جاش حجمم رو ۲۰ گیگ بدن راضی ایم
مشکل اینه ک سرعت بندی کردن که این واقعا پسرفت بسیار بسیار بسیار بزرگیه مدت ها بود ک نت ۵۱۲ و اینا جمع شده بود کسی اسمی ازشون نمیورد ولی باز اوردنشون وسط اخه کی با ۶۰ کیلوبایت میتونه تحمل کنه؟؟؟؟

AMIR-AIRGUNNER
18-12-2017, 22:22
ناگفته نمونه که دنیا داره پیشرفت میکنه به چه صورت ما داریم پیشرفت میکنیم به چ صورت! اگه به دنیا بگی سرعت 512 جز سرعتهایی هست که مردم مجبورن براش پول بدن تا باهاش ماهی 20 گیگ دانلود داشته باشن بهت میخندن و باز هم اگه به دنیا بگی افت سرعت همه میاد به 128 کیلوبیت میرسه دیگه مثل یه جک میمونه براشون .ادم یاد زمانی می افته که با سیستمهای تحت داس به اینترنت متصل میشد.پس بهتره درست پیشرفت کنیم و اگه همه با اسانسور بالا میرن ما با چرخ چاه بالا نریم
یعنی الان اگه تعرفه ها مثل گذشته بود و مثلا با 150 تومن کسی 16 مگ سرعت داشت و سالی فقط 100 گیگ حجم (یعنی ماهانه 8 گیگ ) این جک نبود ؟! کل دنیا به ادم نمیخندیدن ؟!
بله این طرح نواقص زیادی داره ولی به مراتب از طرح های قبل کاملتره و حداقلش با ترس و لرز یوتوب باز نمیکنیم که یوقت اخر ماه حجم کم بیاریم !

OnlyRealMadrid
18-12-2017, 22:32
جدول مقایسه تعرفه شرکت ها: ( به روز شده در 27 آذرماه )

t800
19-12-2017, 00:36
در عرض سه چهار دقیقه دوبار دیسکانکت شدم

ahashahin
19-12-2017, 01:34

اینکه انتظار داشته باشیم یک شبه از پراید تبدیل به پورشه بشیم فراواقع گراست
شما دارید ایران رو با کشوری که از ابتدا خالق این فضای مجازی بوده مقایسه میکنید
کماکان که وسعت ایران بیشتر از برخی از کشور هاست و باید زیرساخت کشور رو باتوجه به تحریم های فراوان و مدیریت درخشان حضرات ! در نظر بگیرید
روی کابل مسی چند نفر میتونند به نهایت سرعت دسترسی داشته باشن؟
چند نفر کیفیت کابل عالی دارن؟
چند نفر توانایی پرداخت فقط هزینه کابل نوری دارن؟ دیگه هزینه های اینترنت جدا. شما به خودتون یا افراد سرمایه دار نگاه نکنید خیلیا هستند که به نون شب محتاج هستن
خیلیا میان مقایسه میکنن اینترنت ایران با خارج رو. مثال میزنم فرض میگیریم که 20 دلار اینترنت نامحدود( یه کشوری رو دیدم محدودیت 500 گیگ داشت دقیق یادم نیس) با سرعت 100 مگ با قیمت دلار فعلی 4181 میشه ۸۳۶۲۰
خب کاری به اینم نداریم حقوق یه طراح( حوزه فعالیت خودم) به صورت پایه در سایر کشورها به پول ایران میشه 10 میلیون تومان و حقوق یه کارمند در ایران 900 تا 2000 هست اگه انتظار پیشرفت برابر با سایر کشور هارو داریم باید از همه نظر اینو درنظر گرفت نه فقط اینترنت رو.
بابا محض رضای خدا هیچ کاربری در ایران کمتر از 20 گیگ مصرف نداره (دزدی های شرکت ها و حجم خوری هاهم درنظر بگیرید)
مورد دیگه گفتید کاربر کم مصرف با 10 هزار تومن!
تنها جایی که با این قیمت دیدم بسته 2 گیگ ایرانسل خط دائمی با قیمت 8 تومن بود و بعضی وقتا 1 گیگ 10 تومن سرویس ثابت با این قیمت نداشتیم یا شاید من ندیدم تاحالا
اگه مشکل اون 10 تومن هست که همچنان با همان اینترنت همراه باید برطرف کرد
آسانسور یا چرخ چاه تفاوتی نداره مهم بالارفتن هست شما برو بالا با هرچی تونستی برو بالا

البته با بخش هایی از حرفتون موافقم ولی باید این رو در نظر گرفت که طی این چند سال یکبار برای همیشه قراره این روند تغییر کنه همیشه اولین طرح بدترین طرح هست (یادی کنیم از دکتر چوپانکاره)
زیرساخت کشور نیاز به بهبود داره وضعیت ساماندهی شرکت ها نیاز به بهبود داره پشتیبانی شرکت ها نیاز به بهبود داره پس بهتره انتقاد های سازنده از این طرح ها بشه همیشه و همیشه تغییرات مفید ایجاد بشه
تا حداقل 98 درصد از قشر جامعه رو راضی کنه اون 2 درصد هم که اقازاده ها هستند دیگه :) برکسی پوشیده نیست که این طرح ها عیب و ایراداتی دارند و باید برطرف بشه محدودیت زیرساختی دلیلی بر آوردن بهونه برای خدمات نیست
انشالله که مشکل همه دوستان حل بشه و هم کاربران کم مصرف راضی بشن و هم کاربران پرمصرف

MOHAMMAD2010
19-12-2017, 13:28
من فکر می کنم باید سرویس دهنده اینترنتم رو عوض کنم.

از وقتی تعرفه های جدید اعمال شده، شبها سرعت خیلی افت می کنه و قطعی زیاد شده.

باید دنبال یک شرکت باشم که حجم های تخیلی ارائه نده و برای خوره های دانلود جذابیت نداشته باشه.

آیا شما دوستان هم این روزها با قطعی مواجه میشید؟ (خصوصا ساعت ۸ تا ۱۱ شب)

دقیقا الان یه هفته ای هست که سرعت افت میکنه و بعضی وقتا هم قطع میشه !
انگار کیفیت بهتر که نشد هیچ بدتر هم شد

rezapcworld
19-12-2017, 15:20
اقا چند وقته هر روز سرعتم تو روز به طور محسوسی افت میکنه (از ۱۲ ظهر تا ۶ عصر) ضمنا مشکل چند بار قطع شدن هم دارم. تا یک ماه قبل هیچ مشکلی نداشتم....

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Yi Yi
19-12-2017, 15:28
سرعت من هم افتضاح شده از زمان عرضه ی بسته های جدید.

dj77
19-12-2017, 16:50
نسخه جدید جدول مقایسه تعرفه‌های غیرحجمی بر اساس حجم بین‌الملل + طرح‌های تشویقی جدید

بر اساس آخرین تغییرات
(27 آذر، شاتل و پیشگامان)

alireza_asol
20-12-2017, 12:02
دیشب ساعت ۱۱ تا ۱ از سرور داخلی با سرغت ۱۵۰ کیلوبایت دانلود میکردم!
سرعت ۱۶ مگ
مرزهای سرعت جا به جا شد

hamidrezavictor
20-12-2017, 13:14
سلام دوستان میگن پیشگامان فقط برای کسایی که تازه میخوان ازشون سرویس بگیرن این طرح 1 ترابایتو ارایه میده !!!!!! مشتری های قبلی این بسته رو نمیتونن بخرن !

fanoostalaei
20-12-2017, 13:18
سلام دوستان میگن پیشگامان فقط برای کسایی که تازه میخوان ازشون سرویس بگیرن این طرح 1 ترابایتو ارایه میده !!!!!! مشتری های قبلی این بسته رو نمیتونن بخرن !
سلام خیر اینطوری نیست و بعضی ها جوگیر شدن و الکی جو دادن
در ضمن در تاپیک خودش پیگیر باشید:n40:

OnlyRealMadrid
20-12-2017, 15:03
سلام خیر اینطوری نیست و بعضی ها جوگیر شدن و الکی جو دادن
در ضمن در تاپیک خودش پیگیر باشید:n40:

جو؟!!!!!!!!!!

در تاریخ 27 آذر یکی از پیشگامانی های عزیز وقتی میخواست تو پنلش نت 1000 گیگ بین الملل 16 مگابیتی رو تمدید کنه دید که موجود نیست! خلاصه اول گفتیم حتما مشکل از پنل یا چیز دیگه ای هست! تا اینکه خودم به 1577 زنگ زدم و طرف صراحتا گفت این 1000 گیگ فقط برای یکبار قابل استفاده و فقط برای کساییه که تازه مشترک پیشگامان میشن و وقتی بخواید برای ماه بعدی تمدید کنید، همون 300 گیگ بین الملل برای سرعت 16 مگابیت قابل تمدیده

اینم شکایتم از پیشگامان به 195 در تاریخ 28 آذر:

امروز 29 آذر مجدد تماس گرفتم ( چون تو پنل 1 ماهه پیشگامانی ها اضافه شده بود ولی تو پنل 3 ماهه، همون 300تاست ) و طرف گفت دیروز به همکاران اشتباه ابلاغ شده بوده و این ماهانه قابل تمدیده! ولی اینکه چرا تو تمدید 3 ماهه ها نیست رو دیگه خدا میدونه! حالا 195 بهشون چیزی گفته یا نه اونم خدا میدونه! دروغ یا راست بودنش زمانی معلوم میشه که 1 ماه بگذره و مجدد در پنل برای تمدید بیاد. گرچه صدای امروزیه رو ضبط کردم که اگه ماه بعدی تو پنل نیومد بتونم شکایت کنم ( همچنان منتظرم ببینم آسیاتک تغییر میده تا 4 دی که 1 ماه همینجا بمونم تا تعرفه ها ثبات پیدا کنه ) یا اگه تغییر نده برم جای دیگه

George Shelly
20-12-2017, 15:09
جو؟!!!!!!!!!!

در تاریخ 27 آذر یکی از پیشگامانی های عزیز وقتی میخواست تو پنلش نت 1000 گیگ بین الملل 16 مگابیتی رو تمدید کنه دید که موجود نیست! خلاصه اول گفتیم حتما مشکل از پنل یا چیز دیگه ای هست! تا اینکه خودم به 1577 زنگ زدم و طرف صراحتا گفت این 1000 گیگ فقط برای یکبار قابل استفاده و فقط برای کساییه که تازه مشترک پیشگامان میشن و وقتی بخواید برای ماه بعدی تمدید کنید، همون 300 گیگ بین الملل برای سرعت 16 مگابیت قابل تمدیده

اینم شکایتم از پیشگامان به 195 در تاریخ 28 آذر:

امروز 29 آذر مجدد تماس گرفتم ( چون تو پنل 1 ماهه پیشگامانی ها اضافه شده بود ولی تو پنل 3 ماهه، همون 300تاست ) و طرف گفت دیروز به همکاران اشتباه ابلاغ شده بوده و این ماهانه قابل تمدیده! ولی اینکه چرا تو تمدید 3 ماهه ها نیست رو دیگه خدا میدونه! حالا 195 بهشون چیزی گفته یا نه اونم خدا میدونه! دروغ یا راست بودنش زمانی معلوم میشه که 1 ماه بگذره و مجدد در پنل برای تمدید بیاد. گرچه صدای امروزیه رو ضبط کردم که اگه ماه بعدی تو پنل نیومد بتونم شکایت کنم ( همچنان منتظرم ببینم آسیاتک تغییر میده تا 4 دی که 1 ماه همینجا بمونم تا تعرفه ها ثبات پیدا کنه ) یا اگه تغییر نده برم جای دیگه

دقیقا جوگیر شدی و هرچی بود نثار پیشگامان کردی آدم انقدر عجول نمیشه !!!
میتوسنتی صبر کنی تا فردا صبحش تایم اداری بپرسی نه اینکه پشت سرهم فحش میدادی به همه چی !!!
درست نبود .

OnlyRealMadrid
20-12-2017, 15:13
دقیقا جوگیر شدی و هرچی بود نثار پیشگامان کردی آدم انقدر عجول نمیشه !!!
میتوسنتی صبر کنی تا فردا صبحش تایم اداری بپرسی نه اینکه پشت سرهم فحش میدادی به همه چی !!!
درست نبود .

تایم اداری؟! شرکت اینترنتی که بانک نیست! همیشه هستن. واحد تمدیدشونم 24ساعتست مثل پشتیبانی و دیشبم اون جواب رو به من داد و امروزم یکی دیگه یه چیز دیگه گفت. زیادی صبور بودیم که وضعیتمون تو ایران این شده اگه همه انقدر در لحظه پیگیر حق و حقوقشون بودن وضعمون این نبود

George Shelly
20-12-2017, 15:15
تایم اداری؟! شرکت اینترنتی که بانک نیست! همیشه هستن. واحد تمدیدشونم 24ساعتست مثل پشتیبانی و دیشبم اون جواب رو به من داد و امروزم یکی دیگه یه چیز دیگه گفت. زیادی صبور بودیم که وضعیتمون تو ایران این شده اگه همه انقدر در لحظه پیگیر حق و حقوقشون بودن وضعمون این نبود

بله هستن اما تایم اداری بهتره چون اطلاعات دقیق تره !!!
دیشب یه آقایی برداشت که هیچی بارش نبود اصلا حوصله نداشت جواب بده ولی صبح یه خانم برداشت که دقیقا میدونست چه خبره و با قاطعیت به من گفت که حذف نمیشه !!!!

mahmoodsoft
20-12-2017, 16:53
های وب کجاس دقیقا ؟ یه زمانی همه به خاطر فشفشه هاش میومدن الان عقب افتاده تو سرویسای جدید

MOHAMMAD2010
20-12-2017, 17:07
های وب کجاس دقیقا ؟ یه زمانی همه به خاطر فشفشه هاش میومدن الان عقب افتاده تو سرویسای جدید

خب این 3 تا شرکت شاتل - پارس انلاین و پیشگامان بودن که تو این چند روزه سرویس ها رو تغییر دادن و ترافیکشون اندازه های وب شد ، تا همین چند روز قبل های وب بهترین ترافیک رو داشت !
شاید های وب هم دوباره عوض کنه تعرفه ها رو ، البته بعید میدونم چون به همراه پارس انلاین ( پارس انلاینم که خریده دیگه ) و شاتل دارن بهترین ترافیک رو میدن
یه نکته رو هم باید در نظر بگیرین که خیلی از مردم دنبال سرعت 8 و 16 نیستن و تو اون رنج پایین تر های وب بهتره تعرفه هاش

cartesiba
20-12-2017, 18:57
امیدوارم های وب یه تغییری تو سرعتها هم بده حجم میده اما سرعت کمه / انگار فن آوا هم میخاسته از قافله عقب نیوفته اونم حجم را کرده 1 ترا روی 16 مگ . امیدواریم های وب هم دست به تغییر بزنه

Yi Yi
20-12-2017, 19:27
پول سرویس رو چه جوری میشه پس گرفت حالا که هایوب کندی سرعتش رو برطرف نمیکنه؟

t800
20-12-2017, 19:39
دوستان بخصوص کسانی که فن آوا دارن لطف میکنید یک مقدار از وضعیت و کیفیت خدمات این آی اس پی بگید های وب واسه من هر ده دقیقه دیسکانکت میشه اعصاب و روان نذاشته واسمون یعنی حتی از اینکه توضیح و شرح هم بدم خسته شدم سال به سال به ندرت پیش میومد شاید یک دوبار که به های وب بابت مشکلی زنگ بزنم اما لان باید هر روز تماس بگیری یک مشت خزعبلات و چرت و پرت رو بشنوی اگه مطمئن بشم فن آوا وضعیت و کیفیت خوب و با ثبات ارائه میده با این وضعیت از های وب تخلیه میکنم

MOHAMMAD2010
20-12-2017, 19:43
دوستان بخصوص کسانی که فن آوا دارن لطف میکنید یک مقدار از وضعیت و کیفیت خدمات این آی اس پی بگید های وب واسه من هر ده دقیقه دیسکانکت میشه اعصاب و روان نذاشته واسمون یعنی حتی از اینکه توضیح و شرح هم بدم خسته شدم سال به سال به ندرت پیش میومد شاید یک دوبار که به های وب بابت مشکلی زنگ بزنم اما لان باید هر روز تماس بگیری یک مشت خزعبلات و چرت و پرت رو بشنوی اگه مطمئن بشم فن آوا وضعیت و کیفیت خوب و با ثبات ارائه میده با این وضعیت از های وب تخلیه میکنم

داداش اینجا که تاپیک های وب هست تو فن اوا بپرسی فکر کنم بهتر جواب بگیری
در ضمن این قطعی که میگی لینک مودم هم میپره ؟ و چند ثانیه طول میکشه ؟

sima_6600
20-12-2017, 19:56
پول سرویس رو چه جوری میشه پس گرفت حالا که هایوب کندی سرعتش رو برطرف نمیکنه؟
195 شکایت کن اگه درست نشد تجدید نظر رو بزن و بعد احتمال زیاد پول شما رو پس میدن.

t800
20-12-2017, 21:03
در ضمن این قطعی که میگی لینک مودم هم میپره ؟ و چند ثانیه طول میکشه ؟
گاهی اوقات کامل قطع میشه و دوباره شروع به اتصال میکنه گاهی اوقات هم نه به ظاهر کانکشن وصلِ اما هیچ دیتایی رد و بدل نمیشه و تایم اوت میده و باید خودم بصورت دستی اتصال رو قطع کنم و دوباره وصل بشم تماس هم گرفتم خودشون گفتن آره مشکل قطعی زیادی دارید اما شروع کرد به مزخرف گفتن من هم تماس رو قطع کردم نهایتا اگر این وضعیت ادامه داشت خط رو جمع میکنم، در مورد سوال از فن آوا هم چون برخی از دوستان در مورد پیشگامان و شاتل نظر داده بودن و صحبت کرده بودن گفتم شاید اینجا بشه کمکی گرفت اما همین کار رو میکنم اگه این قطع شدن ها اجازه بده میرم داخل تاپیک خود فن آوا

mohandes23
20-12-2017, 22:08
مشکل از های وب هست من از های وب رفتم شاتل پینگ عالی سرعت دانلود عالی همه چیز خیلی خوب.هر دو در یک مرکز مخابراتی هستن ولی این کجا و ان کجا بعضی از کارمند های شرکت های وب اینجا همش میگن مشکل از مرکز هست ولی درست نیست.
از چه شرکتی سرویس گرفتید؟

Baby.Boy
20-12-2017, 22:36
نوشتن که دوست من، شرکت شاتل!

Memonex
20-12-2017, 22:55
واقعا خیلی آشغال شده خیلی.... مثلا با این سرویس جدید قرار بود نسبت اشتراک بهتر بشه باید گل گرفت در این شرکتو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m123f
21-12-2017, 00:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم سرعت من...تازه سرور داخلی هست...برا منم هر از گاهی با اینکه چراغ اینترنت سبز هست برا 20 ثانیه تا یک دقیقه دیتا رد و بدل نمیشه

pipo4713
21-12-2017, 01:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم سرعت من...تازه سرور داخلی هست...برا منم هر از گاهی با اینکه چراغ اینترنت سبز هست برا 20 ثانیه تا یک دقیقه دیتا رد و بدل نمیشه

شما به 195 شکایت کن از طریق سایت و 3تا اسپید تست بگیر یکی از تهران یکی از شهرستان و یکی از خارج از ایران مثلا امریکا و نیویورک باشه و یا پاریس .. لینک هاشون نگه دار و یا عکسشون رو و پیوست شکایتت کن براشون بفرست.. خودش بزرگترین سند برای محکم بودن شکایت شماست..

hamidrezavictor
22-12-2017, 10:53
من خودم مشترک های وبم فقط دیدم یسریا به تغییر isp فکر میکنن خواستم بگم از چاله تو چاه نیفتن همین

Milad4171
22-12-2017, 12:04
سرویس های جانبی برای تغییرات در سرویس های اینترنتی وجود داره ، ولی فروش و تبلیغات اون در تایپک های انجمن نه کار درستی هست نه منطقی داره یعنی به صورت کلی خلاف قوانین هست .

تبلیغات نیاز به هزینه داره و در انجمن های اینترنت جایی براش در نظر گرفته نشده . کسایی که میخواین سرویس های خودشون رو تبلیغ کنن از انجمن بازارچه استفاده کنن. اگه زمانی کسی ضرر کنه یا به مشکلی بخوره مقصر اصلی ما هستیم .

لطفا اگر کسی سرویسی رو برای فروش داره از انجمن بازارچه استفاده کنه . یا از طریق پنل ثبت آگهی با هزینه ای تبلیغات اینترنتی انجام بده
موفق باشید:n01:

OnlyRealMadrid
22-12-2017, 16:12
من خودم مشترک های وبم فقط دیدم یسریا به تغییر isp فکر میکنن خواستم بگم از چاله تو چاه نیفتن همین

افت سرعت های های وب و قطعی هاش در سرویس های جدید برطرف شده؟!

hamidrezavictor
22-12-2017, 16:31
افت سرعت های های وب و قطعی هاش در سرویس های جدید برطرف شده؟!
من هنوز سرویسمو با تعرفه های جدید تمدید نکردم الان تعرفه 16 مگابیت دارم که سرعت دانلودم تا 1.6 مگابایت میره ولی یه مدته خیلی نوسان داره

zed2
22-12-2017, 18:07
دوستان عزیز داشتم از جلو سرویس های های وب رد می شدم یک سوال برام ایجاد شده:n02:
نمی دونم سیاست جدید چند تا از شرکت هاست که ضریب ترافیک خارجی رو نمی نویسن یا چیز دیگری تغییر کرده:n23:
الان این 1100 گیگ که نوشتن جایی ندیدم ضریب ترافیک خارجی نوشته باشه در توضیحات، بعد پایین ترش باسه سایت های منتخب ( که نمی دونم چرا تمام سایت هارو باز پوشش ندادن:n15:) نوشته که ترافیک مصرفی نیم بها می باشد.:n27:
این الان یعنی این 1100 گیگش همش بین الملل است یا داره گمراه می کنه با ننوشتن دقیق و اطلاعات گمراه کننده:n13:؟

یواش یواش داره این استاندارد محدودیت حجم من دراوردی که اینا ساختن داره رو مخ می ره.:V16:
این ادم حجم رو بر اساس استاندارد بین الملل بر روی حجم اینترنت بزارن و بعد ضریب هارو 1/2 1/3 1/4 داخلی رو بر اساس ان بزنن راحت کنند همه رو... این چه کاره هر دفعه ادم باید کلی بالا پایین کنه ببینه حجم واقعی چقدر است:n34:

hamidrezavictor
22-12-2017, 19:00
دوستان عزیز داشتم از جلو سرویس های های وب رد می شدم یک سوال برام ایجاد شده:n02:
نمی دونم سیاست جدید چند تا از شرکت هاست که ضریب ترافیک خارجی رو نمی نویسن یا چیز دیگری تغییر کرده:n23:
الان این 1100 گیگ که نوشتن جایی ندیدم ضریب ترافیک خارجی نوشته باشه در توضیحات، بعد پایین ترش باسه سایت های منتخب ( که نمی دونم چرا تمام سایت هارو باز پوشش ندادن:n15:) نوشته که ترافیک مصرفی نیم بها می باشد.:n27:
این الان یعنی این 1100 گیگش همش بین الملل است یا داره گمراه می کنه با ننوشتن دقیق و اطلاعات گمراه کننده:n13:؟

یواش یواش داره این استاندارد محدودیت حجم من دراوردی که اینا ساختن داره رو مخ می ره.:V16:
این ادم حجم رو بر اساس استاندارد بین الملل بر روی حجم اینترنت بزارن و بعد ضریب هارو 1/2 1/3 1/4 داخلی رو بر اساس ان بزنن راحت کنند همه رو... این چه کاره هر دفعه ادم باید کلی بالا پایین کنه ببینه حجم واقعی چقدر است:n34:
یک چهارمش یعنی فقط 275 گیگ حجم بین الملله

italodance
22-12-2017, 21:13

ایران و محدود باز با دنیا مقایسه میکنیش؟:n38:

من یک دوست دارم تو وزارت فناوری اطلاعات کار میکنه و اتفاقا تو پروژه نت ملی کار کرده و ساختش
هر وقت بش میپریم این چه وضعه ما اینترنت ملی رو نمیخوایم جمعش کنید کاملا ازش دفاع میکنه و امنیت داخلی و بانکی رو مطرح میکنه خوب خودش ساخته باید هم دفاع کنه
چی بگم :n34:

zofishel
22-12-2017, 22:06
ایران و محدود باز با دنیا مقایسه میکنیش؟:n38:

من یک دوست دارم تو وزارت فناوری اطلاعات کار میکنه و اتفاقا تو پروژه نت ملی کار کرده و ساختش
هر وقت بش میپریم این چه وضعه ما اینترنت ملی رو نمیخوایم جمعش کنید کاملا ازش دفاع میکنه و امنیت داخلی و بانکی رو مطرح میکنه خوب خودش ساخته باید هم دفاع کنه
چی بگم :n34:
در کل دنیا زیرساخت های امنیتی بانکی و هر چه که به داخل ربط داشته باشن بر بستر شبکه داخلی قرار می دن یعنی اینطوری بگم که سازمان ها ، بانک ها، مراکز امنیتی ، همه شون شبکه داخلی دارن تا اینجای کار درسته اما فرقی که داره این هست که اونجا حجم اینترنت رو داخلی و خارجی حساب نمی کنند.:n31:

mazy667
23-12-2017, 00:44
سلام
آقا منم های وب دارم ططرح 1 ساله دارم.ولی برا یکی از بستگانم هم های وب گرفتم.
امروز رفتم تو پروفایلم دیدم ارزون ترین سرویس 25 تومن هست هزینش.
یعنی تو های وب حدقل هزینه ماهی 25 تومن شده؟؟؟اون فامیلم که های وب براش گرفتم ماهی 2 گیگ هم مصرف نداره.الان باید 25 تومن هزینه کنه؟:n29:

EhsanCPU
23-12-2017, 01:50
سلام
آقا منم های وب دارم ططرح 1 ساله دارم.ولی برا یکی از بستگانم هم های وب گرفتم.
امروز رفتم تو پروفایلم دیدم ارزون ترین سرویس 25 تومن هست هزینش.
یعنی تو های وب حدقل هزینه ماهی 25 تومن شده؟؟؟اون فامیلم که های وب براش گرفتم ماهی 2 گیگ هم مصرف نداره.الان باید 25 تومن هزینه کنه؟:n29:
سلام
های وب سرویس های ارزانتر هم داشت ولی متاسفانه حذفشون کرد ...:n15:

سرویس 512 با ترافیک 50 گیگ و قیمت 12500 تومان حذف شد.
سرویس 1مگ با ترافیک 100 گیگ و قیمت 20000 تومان حذف شد.

و کاربران بالاجبار باید سرویس 2 مگ تا 16 مگ را خریداری کنن ...

bhrooz555
23-12-2017, 02:18
دیروز سرویس جدید غیر حجمی را خریداری کردم و خواستم تجربه ام را اینجا به اشتراک بذارم
در سرویس جدید غیر حجمی 520 گیگ 8 مگ محدودیت تک کانکشن بین الملل همچنان برقرار هست و قطعا در مشاهده ویدیو و گیم و .. به مشکل خواهید خورد
با تستی که با سرویس جدید انجام شد همانند سرویس های پیشین (فشفشه) سرعت تک کانکشن در ساعات پرمصرف زیر 1 مگ است
قبلا بهانشون این بود که میگفتن سرویس فشفشه شما چون ضریب اشتراک 1 به 8 هست و چون ارزانتر از جاهای دیگست در ساعت های پرمصرف سرعت تک کانکشنها پایین میاد و این درحالیست که در یکی از بندهای توضیحات سرویس جدید غیرحجمی بر اشتراک 1 به 1 با سرعت ثابت تاکید شده است و طبق این بند باید سرعت کاربر هیچ افتی نداشته باشد و حداکثر سرعت تعیین شده را بدون محدودیت ارائه کند
با توجه به عدم اجرای این بند من حق شکایت با ارائه مدارک به 195 برای خودم محفوظ میدانم و به وقتش اقدام خواهم کرد

Yi Yi
23-12-2017, 10:51
میخوام از هایوب کوچ کنم. کدوم شرکت ها بهترین کیفیت سرعت و وبگردی رو ارائه میدن؟

mazy667
23-12-2017, 11:36
بله دیگه راستش من همون سرویس 12500 تومنی رو برا اون اشنام بعد از ثبت نام گرفتم.البته 3 ماهه گرفتم.
ولی الان دیدم اون سرویس حذف شده. خیلی کارشون مسخره هست اگه سرویس ارزون نداشته باشن.

italodance
23-12-2017, 11:56

هیچ شرکتی خوب نیست و بهتره همونجا باشید اینترنت ADSL اصلا همه جا مثله همه و حتی به درد استفاده هم نمیخوره :n33:

m123f
23-12-2017, 12:09
سلام

و کاربران بالاجبار باید سرویس 2 مگ تا 16 مگ را خریداری کنن ... سلام دوست عزیز...از کجا حذفشون کرد ؟؟؟ نمیدونم خود شما بودین یا دوستان دیگه ,قبلا هم گفته بودن این طرح ها حذف شده من هم هر دفعه میرم چک میکنم میبینم این طرح ها هم تو پنل کاربری هست و هم تو سایت های وب قسمت تعرفه ها ... دیگه نمیدونم از کجا حذف شده...الان اسکرین شات گرفتم..روشون هم که کلیک میکنم قابل خرید هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

George Shelly
23-12-2017, 12:16
منم تا 15 روز پیش که مشترک های وب بودم و رفتم پیشگامان الان هنوز دسترسی دارم به پنل و تمام سرعت ها هنوز قابل خریداری هست و حذف نشده!

alyy
23-12-2017, 12:55
یعنی الان اگه تعرفه ها مثل گذشته بود و مثلا با 150 تومن کسی 16 مگ سرعت داشت و سالی فقط 100 گیگ حجم (یعنی ماهانه 8 گیگ ) این جک نبود ؟! کل دنیا به ادم نمیخندیدن ؟!
بله این طرح نواقص زیادی داره ولی به مراتب از طرح های قبل کاملتره و حداقلش با ترس و لرز یوتوب باز نمیکنیم که یوقت اخر ماه حجم کم بیاریم !

اولا کسی نگفت طرحها مثل گذشته باشه.
دوما قدیم اگه سالی صد گیگ میدادن با سرعت 16 خودت میتونستی حجمشو زیاد کنی و حجم بخری حتی گیگی زیر هزار تومن پس حداقل یه راه حل داشتی .ولی الان ایا کم مصرفها میتونن حجمشونو کم کنن که هزینشون بیاد پایین؟ ایا راهی گذاشتن براشون؟پس اعتراض ما این نیس برگردیم به عقب حرفمون اینه درست پیشرفت کنیم اینترنت 512 کیلوبیت چه اگه اون قدیم بود چه اگه الان هست واقعا جکه
سوما ما نگفتیم این طرحها بده گفتیم برای یه عده از مردم خوبه یه عده بده .بدترشم اینه که برای اون عده ای بد شده که قشر متوسط جامعه هستن و حتی پایین تر از متوسط.ایا نباید به فکر اینا باشن؟ایا واقعا از دستشون بر نمی اومد چند تا طرح کم هزینه با سرعت بالا برای اینا پیشبینی کنن؟
در اخر شما گفتی نواقصی داره ما هم داریم به همین نواقص اعتراض میکنیم همین نواقصی که بالا گفتم ولی نمیدونم شماها چرا ناراحتید که این نواقص برطرف بشه

alyy
23-12-2017, 13:55
اینکه انتظار داشته باشیم یک شبه از پراید تبدیل به پورشه بشیم فراواقع گراست
شما دارید ایران رو با کشوری که از ابتدا خالق این فضای مجازی بوده مقایسه میکنید
کماکان که وسعت ایران بیشتر از برخی از کشور هاست و باید زیرساخت کشور رو باتوجه به تحریم های فراوان و مدیریت درخشان حضرات ! در نظر بگیرید
روی کابل مسی چند نفر میتونند به نهایت سرعت دسترسی داشته باشن؟
چند نفر کیفیت کابل عالی دارن؟
چند نفر توانایی پرداخت فقط هزینه کابل نوری دارن؟ دیگه هزینه های اینترنت جدا. شما به خودتون یا افراد سرمایه دار نگاه نکنید خیلیا هستند که به نون شب محتاج هستن
خیلیا میان مقایسه میکنن اینترنت ایران با خارج رو. مثال میزنم فرض میگیریم که 20 دلار اینترنت نامحدود( یه کشوری رو دیدم محدودیت 500 گیگ داشت دقیق یادم نیس) با سرعت 100 مگ با قیمت دلار فعلی 4181 میشه ۸۳۶۲۰
خب کاری به اینم نداریم حقوق یه طراح( حوزه فعالیت خودم) به صورت پایه در سایر کشورها به پول ایران میشه 10 میلیون تومان و حقوق یه کارمند در ایران 900 تا 2000 هست اگه انتظار پیشرفت برابر با سایر کشور هارو داریم باید از همه نظر اینو درنظر گرفت نه فقط اینترنت رو.
بابا محض رضای خدا هیچ کاربری در ایران کمتر از 20 گیگ مصرف نداره (دزدی های شرکت ها و حجم خوری هاهم درنظر بگیرید)
مورد دیگه گفتید کاربر کم مصرف با 10 هزار تومن!
تنها جایی که با این قیمت دیدم بسته 2 گیگ ایرانسل خط دائمی با قیمت 8 تومن بود و بعضی وقتا 1 گیگ 10 تومن سرویس ثابت با این قیمت نداشتیم یا شاید من ندیدم تاحالا
اگه مشکل اون 10 تومن هست که همچنان با همان اینترنت همراه باید برطرف کرد
آسانسور یا چرخ چاه تفاوتی نداره مهم بالارفتن هست شما برو بالا با هرچی تونستی برو بالا

البته با بخش هایی از حرفتون موافقم ولی باید این رو در نظر گرفت که طی این چند سال یکبار برای همیشه قراره این روند تغییر کنه همیشه اولین طرح بدترین طرح هست (یادی کنیم از دکتر چوپانکاره)
زیرساخت کشور نیاز به بهبود داره وضعیت ساماندهی شرکت ها نیاز به بهبود داره پشتیبانی شرکت ها نیاز به بهبود داره پس بهتره انتقاد های سازنده از این طرح ها بشه همیشه و همیشه تغییرات مفید ایجاد بشه
تا حداقل 98 درصد از قشر جامعه رو راضی کنه اون 2 درصد هم که اقازاده ها هستند دیگه :) برکسی پوشیده نیست که این طرح ها عیب و ایراداتی دارند و باید برطرف بشه محدودیت زیرساختی دلیلی بر آوردن بهونه برای خدمات نیست
انشالله که مشکل همه دوستان حل بشه و هم کاربران کم مصرف راضی بشن و هم کاربران پرمصرف

خوب مثل اینکه شما منظور منو اصلا متوجه نشدید.
یکی اومد گفت دنیا داره پیشرفت میکنه ماهم میخوایم پیشرفت کنیم من گفتم راه درستش اینه اگه واقعا با دنیا میخوایم پیشرفت کنیم.راهی که وزیران ما پیش گرفتن اسمش پیشرفت با دنبا هست وگرنه خواستشون یه چیز دیگه هست
دوما ما سرمایه دار نیستیم و خدا شاهده از همونایی هستیم که به نون شبمون مهتاجیم و الانم حرف من اینه یه فکری به حال همینا بکنن نداریم ماهی 80 هزار تومن بدیم به اینترنت مثلا پرسرعت کف هزینه هم که سرعت 512 هست خودتون فک کنید با این سرعت تو این عصر ارتباطات چیکار میشه کرد یه خونواده کم درامد چرا باید در حقش ظلم بشه که بیاد با این وضعیت به اینترنت دسترسی داشته باشه پس اگه واقعا به فکر مردم هستن راه درستشو انتخاب میکردن.برای مثال از سرعت 2 مگ شروع میکردن با همون قیمت ماهی 12500 قطعا این مبلغ با سرعت نسبتا خوب با دخل و خرج یه خانواده ایرانی میخوره .ما هم منظورمون حرف شماست اگه میخوان پیشرفت کنن از همه نظر پیشرفت کنن
و اینکه من قبلا از مخابرات طرح میگرفتم شیش ماهه ده هزار تومن با سرعت 16.فقط حجمش کم بود که 6 گیگ حجم داشت ولی طرحها و بسته های حجمی زیاد بود کاربر حق انتخاب داشت که من سرجمع ماهی 9500 خرج میکردم با سرعت 16 مگ و با حجم 15 گیگ بدون جداسازی حجم داخلی و خارجی .یعنی 15 گیگ خارجی .خوب میتونستن کنار همین طرحها طرحهای جدید رو بزارن همه بسته به نوع استفادشون هزینه کنن.یا حداقل اگه حذفشون کردن در این طرحهای جدید یه فکری به حال کم هزینه ها میکردن.که البته ویز قبلی میخواست این جدیدا رو اجرا کنه ولی قبلش گفته بود اول باید یه فکری به حال کم مصرفا بکنیم.ولی این اقای جهرمی سریع اجراییش کرد و راهه حل کم مصرفها رو استفاده از سیم کارتها کرد که این نشون از بی تجربه بودن این اقا میرسونه که حتی نمیدونه خیلی از مناطق ایران تحت پوشش 3G یا 4G نیست
و اینکه گفتید اسانسور با چرخ چاه فرقی نداره پس به نظر شما یه اپارتمان با کلی خونواده که داخلش زندگی میکنن بهتره بگیم از چرخ چاه استفاده کنن راحت ترن تا اسانسور

iman2919
23-12-2017, 14:57

پارس انلاین و شاتل گزینه های مناسبی هستن و کیفیت و پینگ خوبی دارن با بسته های مناسب !

golijon
23-12-2017, 17:40
سلام

و کاربران بالاجبار باید سرویس 2 مگ تا 16 مگ را خریداری کنن ...

این سرویس ها تو پنل من هستن

Memonex
23-12-2017, 23:25
امشب به معنای واقعی ر.... همش قطع میشه یا در کمال تعجب میره تو صفحه تمدید :||| چندبار وسط بازی آنلاین بودم واقعا گند زد تو اعصابم احمق ها از زمانی که سرویسارو عوض کردن گند زدن حسابی تو نت و پینگ هم افتضاح... بخواد اینطوری پیش بره عمرا از ماه بعد تمدید کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasan.69
24-12-2017, 00:25
امشب چه مرگشونه این بی شرفا رو

دقیقه ب دقیقه قطع و وصل

خاک تو سرتون با این سرویس دادنتون

mazdak89
24-12-2017, 00:30
همش قطع میشه

EhsanCPU
24-12-2017, 10:41
سلام دوست عزیز...از کجا حذفشون کرد ؟؟؟ نمیدونم خود شما بودین یا دوستان دیگه ,قبلا هم گفته بودن این طرح ها حذف شده من هم هر دفعه میرم چک میکنم میبینم این طرح ها هم تو پنل کاربری هست و هم تو سایت های وب قسمت تعرفه ها ... دیگه نمیدونم از کجا حذف شده...الان اسکرین شات گرفتم..روشون هم که کلیک میکنم قابل خرید هست

برای من و بسیاری از دوستان دیگه این سرویس ها رو حذفش کردن !!!

MOHAMMAD2010
24-12-2017, 11:52
امشب چه مرگشونه این بی شرفا رو

دقیقه ب دقیقه قطع و وصل

خاک تو سرتون با این سرویس دادنتون

منم زنگ زدم خطم رو روی 4 و اپلود 1 گذاشتن
اینم تست :

sasan.69
24-12-2017, 12:18
منم زنگ زدم خطم رو روی 4 و اپلود 1 گذاشتن
اینم تست :

در سرعت وب گردی تاثیر ی داشت؟ پینگ شما چقدر بالاست!!!

اینم تست الان

MOHAMMAD2010
24-12-2017, 12:33
در سرعت وب گردی تاثیر ی داشت؟ پینگ شما چقدر بالاست!!!

اینم تست الان

به نظرم یه کم بهتر شده به خاطر اپلود
دیگه خودت میدونی پینگ تو های وب نوسان داره الان پینگ 8.8.8.8 هم گرفتم 180 بود در صورتی که مثلا همین چند روز پیش 95 بود !!! ( دیگه های وب رو که میشناسی خودت :n06: )
تست ایران رو بیخیال سرور خارج تست بگیر

A-L PC
24-12-2017, 13:30
یک سوال داشتم ، من الان خط خونم ، اینترنت های وب دارم ، که به خاطر نویز بیشتر از ۲ مگ نمیکشه ، هر کاری هم کردیم ، نتونستم ، سرعت بالاتر ببندم ، پورت عوض کردم ، سیم تلفن از سر خط اصلی گرفتم ، اسپلیتر عوض کردم ، با چند تا مودم مختلف هم تست کردم ، نشد که نشد ، اخر های وب بهم گفت مشکل از خط ات هست و کاریش نمیشه کرد.

الام من یک امتیاز تلفن دیگه هم دارم ، میخواهم این رو انتقال بدم به خونم ، به نظرتون احتمال ش هست که این خط جدید وضع بهتر باشه ، یا اینکه این هم شرایط اش مثل قبلی میشه و الکی وقت ام رو هدر میدم ؟ (این خط جدیده رو اگر وصل کنم ،‌ از یک IPS دیگه ای میگیرم)

sir bob paisley
24-12-2017, 17:12
سلام دوستان
آقا من چند روزه مشترک های وب شدم. تعرفه یکماهه هشت مگ گرفتم. از چهار شنبه شب ارتباط برقرار شد. دیشب یکهو پیغامی ظاهر شد که میگه مشترک گرامی میزان اعتبار شما یا دوره شما خاتمه یافته است و به پنل کاربری خود مراجعه کنید.

1- پنل کاربری برام باز نمیشه
2- حدود 28 روز از اعتبار زمانی و 520 گیگ از حجمم باقی مونده ( به گفته پشتیبانی های وب)
3- چراغ DSL و اینترنت روی مودم روشنه
4- تو تنظمیات مودم وضعیت اینترنت بصورت connected نمایش داده میشه
4- پروفایلم درهای وب فعال هست

اما عملا اینترنت ندارم.
به پشتیبانی هم که زنگ میزنم ، دنبال قاتل بروسلی میگردن و معلومه سر در نمیارن. این مشکل تا حالا برای کسی پیش اومده؟

MOHAMMAD2010
24-12-2017, 17:17
سلام دوستان
آقا من چند روزه مشترک های وب شدم. تعرفه یکماهه هشت مگ گرفتم. از چهار شنبه شب ارتباط برقرار شد. دیشب یکهو پیغامی ظاهر شد که میگه مشترک گرامی میزان اعتبار شما یا دوره شما خاتمه یافته است و به پنل کاربری خود مراجعه کنید.

2- حدود 28 روز از اعتبار زمانی و 520 گیگ از حجمم باقی مونده ( به گفته پشتیبانی های وب)

اما عملا اینترنت ندارم.
به پشتیبانی هم که زنگ میزنم ، دنبال قاتل بروسلی میگردن و معلومه سر در نمیارن. این مشکل تا حالا برای کسی پیش اومده؟

من یه بار تقریبا همچین مشکلی داشتم
دلیلش هم این بود اون شرکت قبلی که جمع اوری کرده بودم باید یه مدارکی رو تو فلان سیستم ( الان اسمش یادم نیست ) برای اینا فعال میکرد تا این شرکت جدیده بتونه وصل کنه !
به همون پشتیبانی پیگیر شو تا مشکل رو حل کنن

MMDFullHD
24-12-2017, 17:29
سلام دوستان

اما عملا اینترنت ندارم.

پینگ میگیری تایم اوت داری؟
احتمالا مودمو درست کانفیگ نکردی یبار ریست کن فقط vpi vci و یوزر ایدی تو وارد مودم کن وایفای رو هم خاموش با کابل وصل کن به کامپیوتر تست بگیر
Nat فعال هست؟ nat فعال نباشه پینگ میگیری اما سایت باز نمیشه
dns هارو یه بار دستی تغیر بده تو ویندوز

sir bob paisley
24-12-2017, 17:47
پینگ میگیری تایم اوت داری؟
احتمالا مودمو درست کانفیگ نکردی یبار ریست کن فقط vpi vci و یوزر ایدی تو وارد مودم کن وایفای رو هم خاموش با کابل وصل کن به کامپیوتر تست بگیر
Nat فعال هست؟ nat فعال نباشه پینگ میگیری اما سایت باز نمیشه
dns هارو یه بار دستی تغیر بده تو ویندوز

تنظیمات درسته. مشخصا ارتباط فیزیکی برقراره. هر چی هست از سمت شرکته، چون من رو فوروارد میکنه به صفحه ای که میگه حجمت یا دوره ات تموم شده و برو تو پنل کاربریت. nat هم فعاله. اصلا مودم میزنه internet connected و چراغ های DSL و internet جفتشون روشنه

MMDFullHD
24-12-2017, 18:05
تنظیمات درسته. مشخصا ارتباط فیزیکی برقراره. هر چی هست از سمت شرکته، چون من رو فوروارد میکنه به صفحه ای که میگه حجمت یا دوره ات تموم شده و برو تو پنل کاربریت. nat هم فعاله. اصلا مودم میزنه internet connected و چراغ های DSL و internet جفتشون روشنه

دوست گرامی
پس شما هیچ مشکلی از بابت اینترنت و تنظیم مودم ندارید.
اگه رانژه کردید باید تو قسمت نامه پنلتون ببنید جواب رانژه اومده یا نیومده ؟
اگه نیومده زنگ بزنید به های وب بگو خطم رانژه شد بسته رو فعال براتون میکنه
اگه هم نکنن که صد در صد میکنن خودم خط خواهرم همینطوری نتشو شب ثبت زدم فردا صبح رانژه شد ساعت 12 ظهر تماس گرفتم اینترنت رو وصل کردن
نهایت تا فردا خودش جواب رانژه ات بیاد اتوماتیک خودش فعال میشه یا میتونی تماس بگیری بگی فعال کنن برات

masoudahura
24-12-2017, 23:23

منم همین مشکلو دارم. ربطی به رانژه مانژه نداره. من یه سال سرویس میگیرم از های وب. تو این دو سه روز اینجوری شده.

siamosi60
24-12-2017, 23:24
من سرویس ۸ مگم الان تو پنل سرعت ۸ و ۱۶ برای من پریده . برا شما هم همینطوره .اگه اینطوره احتمالا های وب یه تغیراتی داره میده.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

sir bob paisley
24-12-2017, 23:26
دوست گرامی
پس شما هیچ مشکلی از بابت اینترنت و تنظیم مودم ندارید.
اگه رانژه کردید باید تو قسمت نامه پنلتون ببنید جواب رانژه اومده یا نیومده ؟
اگه نیومده زنگ بزنید به های وب بگو خطم رانژه شد بسته رو فعال براتون میکنه
اگه هم نکنن که صد در صد میکنن خودم خط خواهرم همینطوری نتشو شب ثبت زدم فردا صبح رانژه شد ساعت 12 ظهر تماس گرفتم اینترنت رو وصل کردن
نهایت تا فردا خودش جواب رانژه ات بیاد اتوماتیک خودش فعال میشه یا میتونی تماس بگیری بگی فعال کنن برات

خط من رانژه شده و اصلا دو سه روز اینترنت داشتم تا دیشب که یکهویی اینجوری شد. هم رانژه هست و هم فعال و هم ارتباط فیزیکی برقرار
هر چی هست یه سوتی از سمت خود های وب هستش. میگن داریم بررسی میکنیم و مهندسین مشغول کارند
یک دهه هست که ADSL دارم و این مدلش رو ندیده بودم و نه شنیده بودم

ahashahin
24-12-2017, 23:27
چه مرگشه این های وب مدام صفحه پایان حجم میاد :n27:

mohandes23
24-12-2017, 23:31
من هم تایید می کنم اینترنتم چندبار قطع شد و پنل اعتبار ندارید اومد بعد چند لحظه و دوباره قطع و وصل کردن اینترنت دوباره وصل شد.

abbas67set
24-12-2017, 23:32
280 گیگ از حجمم مونده، بعد پایان حجم میزنه :n19::n19::n19:

ارزش موندن نداره های وب... باید کوچ کنیم دیگه

sir bob paisley
24-12-2017, 23:46
پس مشکل همه گیر شده. از چاله آسیاتک افتادم تو چاه های وب

Memonex
24-12-2017, 23:46
گندش بزنن همش قطع و وصل میشه کفریم کرده دو سه روزه با زبون بی زبونی دارن بهم میفهمونن از ماه بعدی دیگه تمدید نکنم... یه 120 گیگ با کلی منت داده با کلی قطع و وصلی و اعصاب خوردی میخواد تلافیشو در بیاره ای تف تو ذات کثیفشون...

sasan.69
25-12-2017, 00:57
امشب هم مث دیشب:n34:

t800
25-12-2017, 02:48
من هر چند دقیقه یکبار اتصالم قطع میشه چندبار تماس گرفتم هر بار سرعتم رو میاورد پایین از 24 به 16 از 16 به 12(در صورتی که تا همین یکماهه پیش در حدود یکسال یا بیشتر سرعتم بین 13 و 14 ثابت بود و بسیار به ندرت مشکل قطعی اینترنت داشتم و قبل از اون هم سرعت هشت مگ و من به شخصه شاید در سال یکی دوبار بیشتر تماس نمیگرفتم اون هم واسه اینکه سرعتم رو ببرن بالاتر) دیروز تعداد قطعی ها خیلی زیاد بود خودم تماس گرفتم(میگن به مرگ میگیرن که به تب راضی بشی:n37:) گفتم بذاریدش روی 8مگ(همه جا پیشرفت رو به جلو میکنن ما پسرفت به عقب میکنیم) شما که فشفش هارو روی سرویس قبلی ها حذف کردید پس دیگه علنا دانلودی نمیتونم داشته باشم حالا چه 16 چه 8 حداقل بتونم دوتا صفحه باز کنم دیدم هیچ تغییری نکرد و SNR هم روی 5 و 6 حتی 4 هست و ربطی به پایین و بالا کردن سرعت نداره اومدم تاپیک نظرات دوستان رو دیدم فهمیدم مشکل اساسی تر و سراسری هستش بخاطر همین یک شکایت برای 195 نوشتم:n24:(یعنی تا این متن رو نوشتم چندبار قطع شد که سری اول متن کامل تر و مفصل تری که نوشته بودم از بین رفت) چندساعت بعد دیدم از های وب تماس گرفتن، بهشون گفتم من منتظر بودم 195 باهام تماس بگیره نه شما من حرفی با شما ندارم :n02: و ازشون انتقاد کردم ولی مشخص بود اصلا واسشون اهمیتی نداره :n29: گفت یه نفر از همکارامون رو میفرستیم مخابرات بررسی کنه تا آخر هفته تماس میگیریم بهتون اطلاع میدیم، نهایتش درست نشد خط رو جمع میکنم فقط امیدوارم شرایط توی بقیه ISPهای دیگه به این وضعیت نباشه

dadash42
25-12-2017, 03:42
اینها که مثل همراه اول وسط دانلود قطع میکنن!

m123f
25-12-2017, 11:34
دوستان به صفحه وزیر برید و اعتراض کنید ..آخه این چه وضعی هست..همش یا اینترنت قطع هست یا سرعت مشکل داره یا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pipo4713
25-12-2017, 11:53
توی سایت درخواست پر کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش sla و همینطور با سوپر وایزر بخش فنی زمانیکه قطع میشه صحبت کنید و دلیلشو بپرسید... اگر قانع نشدید ازشون شکایت کنید به همین راحتی...
پیشگامان همون شرکتی بود که توی مزایده شرکت کرد ولی مخابرات برنده شد....

irmacfa
25-12-2017, 14:23
دوستان یه سوال ؟

من تا امروز اینترنت قبلی داشتم از امروز طبق تعرفه جدید یک اینترنت 320 گیگ 4 مگ خریدم. 44 هزار حالا این بکنار !
الان من یه چیزو متوجه نشدم کمی کیج شدم این یعنی در طول این یک ماه 320 گیگ منصفانه میشه برام ؟
بعد این فشفشه های جدید که گذاشته برای چه موقع هست یعنی هر زمان من تو این 320 گیگ رو در ماه تمام کنم ؟ :n27:

rezapcworld
25-12-2017, 14:26
دوستان یه سوال ؟

من تا امروز اینترنت قبلی داشتم از امروز طبق تعرفه جدید یک اینترنت 320 گیگ 4 مگ خریدم. 44 هزار حالا این بکنار !
الان من یه چیزو متوجه نشدم کمی کیج شدم این یعنی در طول این یک ماه 320 گیگ منصفانه میشه برام ؟
بعد این فشفشه های جدید که گذاشته برای چه موقع هست یعنی هر زمان من تو این 320 گیگ رو در ماه تمام کنم ؟ :n27:۳۲۰ گیگ ، در صورتیه که همشو داخلی مصرف کنی ، مثلا از سایت اپارات
اگر بخوای همشو خارجی مصرف کنی مثل یوتیوب ، فقط ۸۰ گیگ داری نه ۳۲۰ گیگ.

کلا هرچی خارجی مصرف کنی ۴ برابر داخلی حساب میشه.

irmacfa
25-12-2017, 14:38
۳۲۰ گیگ ، در صورتیه که همشو داخلی مصرف کنی ، مثلا از سایت اپارات
اگر بخوای همشو خارجی مصرف کنی مثل یوتیوب ، فقط ۸۰ گیگ داری نه ۳۲۰ گیگ.

کلا هرچی خارجی مصرف کنی ۴ برابر داخلی حساب میشه.

Sent from my SM-N920C using Tapatalkسایت های مشخصی هستند با ففط سرور ایران؟

بعد خوب این تو پنلش چیزی نیست بگ الان چقدر ایران چقدر جهانی داری ؟

یا همون 320 خارجی بری یهویی میشه 300

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

rezapcworld
25-12-2017, 15:02
سایت های مشخصی هستند با ففط سرور ایران؟

بعد خوب این تو پنلش چیزی نیست بگ الان چقدر ایران چقدر جهانی داری ؟

یا همون 320 خارجی بری یهویی میشه 300

Sent from my Mi A1 using Tapatalkقبلا لیست ۵۰۰ تا سایت داخلی رو داده بودن که همشون بدرد نخورن جز اپارات. حالا نمیدونم جدیدا کل سرورهای ایرانی و داخلی حساب میکنن یا فقط همون لیستی که اعلام کرده بودن.

تو پنلشم هیچ تفکیکی نداره. مثلا برای ۳۲۰ گیگ میزنه ، ۳۲۷۶۸۰ مگابایت از همین طبق فرمول خودشون کم میشه

irmacfa
25-12-2017, 15:27
قبلا لیست ۵۰۰ تا سایت داخلی رو داده بودن که همشون بدرد نخورن جز اپارات. حالا نمیدونم جدیدا کل سرورهای ایرانی و داخلی حساب میکنن یا فقط همون لیستی که اعلام کرده بودن.

تو پنلشم هیچ تفکیکی نداره. مثلا برای ۳۲۰ گیگ میزنه ، ۳۲۷۶۸۰ مگابایت از همین طبق فرمول خودشون کم میشه

Sent from my SM-N920C using Tapatalkپس با این حساب اخر سر باز گیر خرید گیگ و فشفشه می افتیم [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

saminem
25-12-2017, 19:55
دوستان واسه شما هم قطع و وصلی زیاد هست؟

cartesiba
25-12-2017, 19:59
دوستان شما هم ایمیل به های وب یا تو اینستا به ادمینش پیام بدید شاید حجم پیاما و ایمیلها زیاد بشه یه فکری برای افت سرعت و قطع و وصلی ها بکنند من امروز از مخابرات پرسیدم گفتن افت سرعت های وب به علت کمبود پهنای باند شرکتشونه

m123f
25-12-2017, 20:24
سلام دوستان من 22 آذر از های وب اینترنت گرفتم و صبح در قسمت گزارش چک کردم نوشت که طی 12 روز انقدر مصرف کردید ...الان چک کردم نوشته طی 14 روز انقدر مصرف کردید...یعنی از صبح تا حالا 2 روز به روزهای مصرف من اضاف کرده و در واقع 2 روز از من دزدیده شده..:n13:.. من مشترک جدید های وب هستم ..برا شما هم اینجوریه؟؟

masoudboy
25-12-2017, 21:08
تست سرویس 8 مگ FUP های وب سرور خارج (پاریس) :

masoudboy
25-12-2017, 21:35
متاسفانه های وب از ساعت 16 تا 24 هر روز واقعا از نظر پینگ و سرعت تک کانکشن بین الملل واقعا افتضاح
و غیر قابل تحمل میشه ...
از نظر سرویس های جدید FUP مثلا نامحدود هم که از فن آوا و پیشگامان و شاتل حجم بین الملل خیلی کمتری میده ....
مجبور شدم یک سرویس 8 مگ FUP بگیرم تا پیشگامان 16 مگ واسم وصل بشه اگر پیشگامان هم را ضی کننده نباشه
میرم شاتل چون فعلا شاتل با توجه به حجم 350 گیگ بین الملل 16 مگ و پینگ و تک کانکشن بهترین انتخاب هست ....

ehsan_iace
25-12-2017, 22:43
شاتل به صرفه تر است چون "کاربران می توانند به اندازه‌ی نیمی از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند. " در صورتیکه های.وب کاربران می توانند به اندازه‌ی یک چهارم از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند.

مثلاً تو سرویس 8 گیگ
شاتل 175 گیگ ترافیک بین الملل را میدهد 50.000 تومان
های وب 130 گیگ ترافیک بین الملل را میدهد 50.000 تومان

پس در شاتل 45 گیگ در ماه میشه بیشتر مصرف کرد

Rahpooyan
25-12-2017, 23:23
دارند کاربران را به مرگ می گیرن تا به تب راضی شن. وقتی واسه چند 100 گیگ ذوق می کنیم همین می شود. با ملت بدبختی که ما داریم به جایی نخواهیم رسید. اونجاهایی که پیشرفت داشتیم بخاطر مردم نبوده بلکه بخاطر خود اقایون بوده.

ahashahin
25-12-2017, 23:56
کم کم دارم روانی میشم :n41: هر 5 دقیقه یکبار مشکل داره و وصل نمیشه یا صفحه اتمام اعتبار میاد:n27:
زنگ هم میزنی به پشتیبانی وصل نشده قطع میشه :n03:
من که رسما همین الان بسته نت همراه خریدم با این قطعی هایی که داره دیگه جونم به لب رسید خیر سرم وای فای خریدم که هزینه هام کم بشه

rezapcworld
26-12-2017, 00:00
کم کم دارم روانی میشم :n41: هر 5 دقیقه یکبار مشکل داره و وصل نمیشه یا صفحه اتمام اعتبار میاد:n27:
زنگ هم میزنی به پشتیبانی وصل نشده قطع میشه :n03:
من که رسما همین الان بسته نت همراه خریدم با این قطعی هایی که داره دیگه جونم به لب رسید خیر سرم وای فای خریدم که هزینه هام کم بشهبرای منم یا قطع میشم یا هر چند دقیقه میگه اعتبارت تموم شد ، ۳ روز شده سرویس جدید گرفتم !!!

mohandes23
26-12-2017, 00:20
پدر مارو دراورد از بس قطع شد و می نویسه اعتبار شما تمام شد .مسخره اش رو در اوردن.

Memonex
26-12-2017, 01:55
احمق ها این سیستمشون چندروزه مشکل داره قطع میشه و اتمام اعتبار میزنه یه مشت ادم بی سواد هم نشستن اونجا هیچ کس نمیدونه اصلا مشکلی هست یا نه

sir bob paisley
26-12-2017, 09:03
واسه من از دیروز صبح مشکل حل شد اما مطئنم که دوباره اتفاق خواهد افتاد

sasan.69
26-12-2017, 14:36
کسی از آپارات استفاده میکنه؟ واقعا از حجم داخلی کسر می‌کنه؟ احساس می کنم نصف نصفه!!!!!

MOHAMMAD2010
26-12-2017, 17:11
دوستان یه سوال
اگه خط کشش 4 مگ رو داشته باشه و رو 4 مگ هم بسته شده باشه ، اگه مدولاسیون مودم رو G.dmt یا ADSL2+ باشه تو سرعت و پینگ تاثیری داره ؟ یعنی منظورم اینه 4 مگ در حالت ADSL2+ پینگ یا سرعت بهتری به نسبت G.dmt داره ؟

A-L PC
26-12-2017, 21:21
تو پنلم سرویس های بیشتر از ۴ مگ نداره ، پشتیبانی زنگ زدم ، میگه مرکزتون سرعت بیشتر از این پشتبانی نمیکنه ، میگم من سرعت برام مهم نیست ، حجم اش مهمه ، میگه میتونید از فشفشه ها استفاده کنید !

کسی دیگه هم این مشکل رو داره ؟‌

mahmoodsoft
26-12-2017, 21:28
دوستان یه سوال
اگه خط کشش 4 مگ رو داشته باشه و رو 4 مگ هم بسته شده باشه ، اگه مدولاسیون مودم رو G.dmt یا ADSL2+ باشه تو سرعت و پینگ تاثیری داره ؟ یعنی منظورم اینه 4 مگ در حالت ADSL2+ پینگ یا سرعت بهتری به نسبت G.dmt داره ؟

من رو سرویس مخابرات تمامی مدولاسیون ها رو تست کردم واقعیت اینه که تاثیر انچنانی رو سرعت و پینگ نداره اما رو مدولاسیون G.dmt خط وضعیت پایدارتری داشت و نمشان پینگی که داشتم برطرف شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

EhsanCPU
26-12-2017, 22:17
تو پنلم سرویس های بیشتر از ۴ مگ نداره ، پشتیبانی زنگ زدم ، میگه مرکزتون سرعت بیشتر از این پشتبانی نمیکنه ، میگم من سرعت برام مهم نیست ، حجم اش مهمه ، میگه میتونید از فشفشه ها استفاده کنید !

برای من هم سرویس های 512 و 1 مگ رو از تو پنلم حذف کردن ... پشتیبانی هم میگه مرکزتون ظرفیت این سرویس ها رو نداره ... :n04:

A-L PC
26-12-2017, 23:09
برای من هم سرویس های 512 و 1 مگ رو از تو پنلم حذف کردن ... پشتیبانی هم میگه مرکزتون ظرفیت این سرویس ها رو نداره ... :n04:

این الان دقیقا کم فروشی هست، دارن تو روز روشن دروغ میگن ، تو سایت شون زدن سرویس ۱۶ مگ با حجم ۱۱۰۰ گیگ ، اما توی پنل شون همچین چیزی نیست.

sepehr master
26-12-2017, 23:49
پینگ هایوب همین لحظه :
دیوانه شدیم خدایی از دست اینا.دلم میخواد برم شاتل ، ولی میترسم بدتر بشه . و حوصله مسخره بازی های تغییر ای اس پی رو ندارم.

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 00:29
پینگ هایوب همین لحظه :
دیوانه شدیم خدایی از دست اینا.دلم میخواد برم شاتل ، ولی میترسم بدتر بشه . و حوصله مسخره بازی های تغییر ای اس پی رو ندارم.

شما اگر همزمان با درخواست تخلیه، یه شکایت هم تو 195 ثبت کنی، کمتر از 48 ساعت ( برای من 42 ساعته از آسیاتک تخلیه شد )، تخلیه میکنن و طبق گفته وزیر، 1 الی 2 روزه هم رانژه میشه. 4 روز نت نداشتنن بهتره یا این وضعیت؟ اینجوری خیلی اذیت میشید

megax
27-12-2017, 13:57

این اتفاق ، دقیقا برای من هم رخ داده! بیش تر از 3 سال هست که از های وب اشتراک دارم ( از روز اول هم سرویس دینامیت ( 8 مگ ) داشتم ).

به خاطر مشکلات اخیر از جمله قطعی های لحظه ای و ... الان مدتی هست که کلا دارم از LTE ئه ایرانسل استفاده می کنم ، اشتراک ماهانه ی های وب ام که تمام بشه میرم سمت شاتل.

sima_6600
28-12-2017, 10:59
شما اگر همزمان با درخواست تخلیه، یه شکایت هم تو 195 ثبت کنی، کمتر از 48 ساعت ( برای من 42 ساعته از آسیاتک تخلیه شد )، تخلیه میکنن و طبق گفته وزیر، 1 الی 2 روزه هم رانژه میشه. 4 روز نت نداشتنن بهتره یا این وضعیت؟ اینجوری خیلی اذیت میشید
من با های وب تماس که گرفتم و درخواست تخلیه دادم گفت 5 روز طول میکشه تا تخلیه کنیم.اما من دقیق زمانی که با اونها تماس گرفتم شکایت رو ثبت کرده بودم بعد همون خانوم 3 ساعت بعد زنگ زد گفت خط تخلیه شده و شکایت رو پس بگیر:n02:
خط من تو 3 ساعت تخلیه شد و بعد رفتم نمایندگی اون یکی شرکت که میخواستم نت بگیرم گفتم من خطم اوکی هست اینترنت رو همین امروز میخوام بعد طرف فرم رو پر کرد و برد مخابرات ظرف 3 ساعت هم نت من وصل شد.
پس همه چیز به مرکز مخابرات و این که چقدر شلوغ یا خلوت باشه داره.

EhsanCPU
28-12-2017, 11:39
من با های وب تماس که گرفتم و درخواست تخلیه دادم گفت 5 روز طول میکشه تا تخلیه کنیم.اما من دقیق زمانی که با اونها تماس گرفتم شکایت رو ثبت کرده بودم بعد همون خانوم 3 ساعت بعد زنگ زد گفت خط تخلیه شده و شکایت رو پس بگیر:n02:
خط من تو 3 ساعت تخلیه شد و بعد رفتم نمایندگی اون یکی شرکت که میخواستم نت بگیرم گفتم من خطم اوکی هست اینترنت رو همین امروز میخوام بعد طرف فرم رو پر کرد و برد مخابرات ظرف 3 ساعت هم نت من وصل شد.
راحت شدی از دست بای وب :n02:

radarz
28-12-2017, 11:59
های وب های ویو ..... :n19: 10 گیگ خریدم یکم وب چری کنم یک ساعته قطع شده ---

Bensonw3x
28-12-2017, 15:06

جالبه من همین الان از های وب سرعتم 16 مگ هست از بسته های قدیمی قرمز، ولی برای منم تا 4 مگ میشه خرید داخل پنل !

sepehr master
28-12-2017, 17:25
منم درخواست تخلیه رو دادم . میره تا شنبه دیگه . مسخره بازی دربیارن 195 شکایت میکنم.

ruzbe1313
28-12-2017, 17:57
ایضا من!
مشکل استریم یوتوب هم دارم.
امیدوارم شاتل حداقل 360p رو بدون مشکل بده بهم.

farhad_usa
28-12-2017, 19:07
از چه شرکتی اینترنت گرفتی؟

cartesiba
28-12-2017, 20:22
دوستان بررسی که کردید سرعت کدوم شرکت بهتر بود که رفتید / جالبه پارس آنلاین را هم خریده اما سرعت پارس آنلاین خیلی خوبه نمیدونم چرا بهتر از های وبه

sepehr master
29-12-2017, 20:02
دوستان بررسی که کردید سرعت کدوم شرکت بهتر بود که رفتید / جالبه پارس آنلاین را هم خریده اما سرعت پارس آنلاین خیلی خوبه نمیدونم چرا بهتر از های وبه

بستگی به محل سکونتتون داره...شاید مثلا شاتل تو منطقه شما خوب باشه تو منطقه دیگه بد . باید از اطرافیان پرس و جو کنید.

™ Hadi
29-12-2017, 20:46
شاتل به صرفه تر است چون "کاربران می توانند به اندازه‌ی نیمی از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند. " در صورتیکه های.وب کاربران می توانند به اندازه‌ی یک چهارم از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند.

مثلاً تو سرویس 8 گیگ
شاتل 175 گیگ ترافیک بین الملل را میدهد 50.000 تومان
های وب 130 گیگ ترافیک بین الملل را میدهد 50.000 تومان

پس در شاتل 45 گیگ در ماه میشه بیشتر مصرف کرد
احسان جان در مورد اين ترافيک بين الملل يه توضيحي بده لطفا، من متوجه نشدم منظورت چيه :n13:

A-L PC
30-12-2017, 01:43
احسان جان در مورد اين ترافيک بين الملل يه توضيحي بده لطفا، من متوجه نشدم منظورت چيه :n13:
الان شرکت های یک حجم کلی میدن ، بعد میان مشخص میکنن چه درصدی ازش بین المللی و چه درصدی اش اینترنت داخلی هست.
برای مثال های وب ۱۶ مگ ۱۱۰۰ گیگ گفته ، از این مقدر ۱/۴ اش ، پهنای باند بین المللی هست ، ۱۱۰۰ تقسیم بر ۴ کنی میشه ، ۲۷۵ گیگ.
شاتل ۱۶ مگ ۷۰۰ گیگ هست ، به این صورت که ۱/۲ اش پهنای باند بین المللی هست ، که میشه ۳۵۰ گیگ پهنای باند بین المللی.
فعلا پیشگامان و فن آوا ، با ۱ ترابایت ترافیک بین المللی از بقیه جلو تر هستن.

frozan2014
30-12-2017, 10:30
دوستا به علت تخلیه از های وب فشفشه های از این قبیل موجوده
بصورت رایگان هر کسی خواست به صورت خصوصی تقدیم میشه!
اینم خدمت دوستان!
30245500841887:100GB-1Day
71257614767734:100GB-1Day
83827248606039:100GB-1Day
51145663246673:100GB-1Day

m123f
30-12-2017, 11:53
سلام دوستان من 22 آذر از های وب سرویس گرفتم و قبلا پارس انلاین بودم ...اول اینکه پنل های وب چقدر ساده و ابتدائیه آدم یاد اینترنت دایل آپ می افته که صفحات وب خیلی ساده بود ..پنل پارس انلاین خیل شیک با اینفوگرافی مصرف داخلی و رایگان و بین الملل رو نشون میدادو همچنین نرم افزار اندرویدش هر لحظه که وارد میشدی همون صفحه اول مصرف به روزت رو نشون میداد..الان من از پنل گزارش گرفتم ,بالا سمت چپ نوشته شما 12 روز دیگه اعتبار دارید , پائین نوشته شما 30 روز از اینترنت استفاده کردی(یعنی اعتبارت تموم شده) و 16 گیگ هم حجم دانلودت بوده و 1/37 هم آپلود داشتی ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو صفحه اول نرم افزار هم که حجم رو اینجوری زده و معلوم نیست چقدر حجم مصرف کردی و نکته جالبش اینکه نوشته شما 13 روز اعتبار داری..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو قسمت گزارش نرم افزار نوشته 25 گیگ از شما کسر شده در حالی که تو همین صفحه مجموع آپلود( 1/3 گیگ ) و دانلودم(16/7) میشه حدو د 18 گیگ پس چرا 25 گیگ کم شده..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واقعا با این همه شفافیت من از کجا بفهمم های وب چی به سرم میاره..همیشه باید یه ماشین حساب کنارم باشه..اینم پنل پارس انلاین صفحه اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روی اون سمت چپ که مقدار حجم و روز رو نوشته کلیک کنی وارد صفحه دیگری میشی با جزئیات دقیق تر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در این صفحه هم اگه روی قسمت روز یا حجم ( که به صورت سبز نوشته کلیک کنی ) جزئیاتی رو به صورت نمودار نشون داده میشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan_iace
30-12-2017, 15:25
دوستا به علت تخلیه از های وب فشفشه های از این قبیل موجودهبصورت رایگان هر کسی خواست به صورت خصوصی تقدیم میشه!اینم خدمت دوستان!30245500841887:100GB-1Day71257614767734:100GB-1Day83827248606039:100GB-1Day51145663246673:100GB-1Dayسلام از کدام شرکت اینترنت گرفتی؟ راضی هستی؟

sunshineboy
30-12-2017, 16:12
سلامـــ بر هـمه.
ی موضوعی رو میخوام مطرح کنم در مورد های وب ممکنه ناراحت بشن بعضیا یا شاید اصن اینجا جای این موضوع نیس.اما این موضوع بسیار مهمه!
پارسال یادمه های وب با شرکت ودافون بریتانیایی طرح همکاری امضا کردند:
این واسه اولین باره تو حوضه ایتی و تاریخ اینترنت ایران ک شرکت از ایران با ی شرکت صاحب و معروفی نامی مثل ودافون طرح همکاری امضا کردند.خب تا اینجا هیچ مشکلی نداره خوبم هست! باریکلا به های وب چ قدر زرنگن اینها!
اما:
شرکت ودافون کیه و چ کسانی هستند اینها:
ودافون شرکتیه ک قبلا ثابت شده ب مراکز نظامی و اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای مختلف کمک میکرده از جمله ان اس ای امریکا(اسنودن افشا کرد سال 2014 این موضوع رو) و حتی بریتانیا! و بستر جاسوسی از کاربراشونو واسشون محیا میکرده تو لینکی ک دادم میتونید بخونید خودتون یا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ودافون
از ویکی پدیا:
ودافون (با اسم رمز Gerontic) به ستاد ارتباطات دولت بریتانیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%B7%D8%A7%D8%AA_%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA_% D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7) اجازه "دسترسی نامحدود" به شبکه فیبر نوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کابل ارتباطی زیردریایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%B7%DB%8C_%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D8%AF%D8%B1%D B%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C) خود را با هدف شنود الکترونیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9) داده است.[۲۳] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-btvodafone-23)
همچنین در نزدیک به ۲۹ کشوری که ودافون در آنها فعالیت می‌کند خطوط محرمانه ویژه‌ای به طور مستقیم به شبکه این شرکت وصل هستند که به آژانس‌های اطلاعاتی دولت‌ها اجازه می‌دهد کلیه ارتباطات تلفنی، اینترنتی و موقعیت فیزیکی افراد را رهگیری کنند. در برخی کشورها، دستگاه‌های اطلاعاتی، عملیات نظارت را به طور مستقیم و بدون دخالت شرکت‌های مخابراتی انجام می‌دهند. ودافون، به دلیل پیشگیری از دستگیری کارکنان خود، نام کشورهایی را که از شبکه مخابراتی آنها جاسوسی می‌کند اعلام نکرده است.
این شرکت اصن سابقه خوبی نداره ! کارنامشم خرابه حالا شاید یه عده بگن تو شکاکی یا فکرت مریضه ! ولی باور کنید واقعیت هایی هست ک شاید سطحی باشه و احمقانه ولی در واقع هست چیزایی ک فکرشم نمیکنید تو ذهنتون نمیگنجه.
حالا های وب کیه؟ چ طوری اینقدر قدرت داره ک تونسه یه طرح با همچین شرکتی امضا کنه؟ چ طوری مسوولان ما اجازه داادن به همچین شرکتی ک کارنامه بدی داره اجازه فعالیت بدن تو ایران؟عایا منفعتی داره واسشون؟ اینارو خودتون مثل پازل بچینید کنار هم ی جوابی از توش در میارید ! :n02:

ehsan_iace
30-12-2017, 16:28
سلامـــ بر هـمه.ی موضوعی رو میخوام مطرح کنم در مورد های وب ممکنه ناراحت بشن بعضیا یا شاید اصن اینجا جای این موضوع نیس.اما این موضوع بسیار مهمه! پارسال یادمه های وب با شرکت ودافون بریتانیایی طرح همکاری امضا کردند:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این واسه اولین باره تو حوضه ایتی و تاریخ اینترنت ایران ک شرکت از ایران با ی شرکت صاحب و معروفی نامی مثل ودافون طرح همکاری امضا کردند.خب تا اینجا هیچ مشکلی نداره خوبم هست! باریکلا به های وب چ قدر زرنگن اینها! اما:شرکت ودافون کیه و چ کسانی هستند اینها: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ودافون شرکتیه ک قبلا ثابت شده ب مراکز نظامی و اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای مختلف کمک میکرده از جمله ان اس ای امریکا(اسنودن افشا کرد سال 2014 این موضوع رو) و حتی بریتانیا! و بستر جاسوسی از کاربراشونو واسشون محیا میکرده تو لینکی ک دادم میتونید بخونید خودتون یا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ودافوناز ویکی پدیا:ودافون (با اسم رمز Gerontic) به ستاد ارتباطات دولت بریتانیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%B7%D8%A7%D8%AA_%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA_% D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7) اجازه "دسترسی نامحدود" به شبکه فیبر نوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کابل ارتباطی زیردریایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%B7%DB%8C_%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D8%AF%D8%B1%D B%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C) خود را با هدف شنود الکترونیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9) داده است.[۲۳] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-btvodafone-23)همچنین در نزدیک به ۲۹ کشوری که ودافون در آنها فعالیت می‌کند خطوط محرمانه ویژه‌ای به طور مستقیم به شبکه این شرکت وصل هستند که به آژانس‌های اطلاعاتی دولت‌ها اجازه می‌دهد کلیه ارتباطات تلفنی، اینترنتی و موقعیت فیزیکی افراد را رهگیری کنند. در برخی کشورها، دستگاه‌های اطلاعاتی، عملیات نظارت را به طور مستقیم و بدون دخالت شرکت‌های مخابراتی انجام می‌دهند. ودافون، به دلیل پیشگیری از دستگیری کارکنان خود، نام کشورهایی را که از شبکه مخابراتی آنها جاسوسی می‌کند اعلام نکرده است. این شرکت اصن سابقه خوبی نداره ! کارنامشم خرابه حالا شاید یه عده بگن تو شکاکی یا فکرت مریضه ! ولی باور کنید واقعیت هایی هست ک شاید سطحی باشه و احمقانه ولی در واقع هست چیزایی ک فکرشم نمیکنید تو ذهنتون نمیگنجه. حالا های وب کیه؟ چ طوری اینقدر قدرت داره ک تونسه یه طرح با همچین شرکتی امضا کنه؟ چ طوری مسوولان ما اجازه داادن به همچین شرکتی ک کارنامه بدی داره اجازه فعالیت بدن تو ایران؟عایا منفعتی داره واسشون؟ اینارو خودتون مثل پازل بچینید کنار هم ی جوابی از توش در میارید ! :n02:

آقا ما مشکل سرعت پایین و قیمت بالا و قطعی مداوم و کندی مکرر داریم بعد شما می‌آیی از چی میگی؟

یکی بیاید پازل عدم ارائه خدمات مناسب را حل کنه مشکلاتی که فکرش را نمیکنیم پیشکش!

Bensonw3x
30-12-2017, 19:04
های وب طرح 16 مگ قدیم.

alireza20202003
30-12-2017, 19:36
های وب طرح 16 مگ قدیم.

بسیار هم عالی لطفا این فایل هم تست کنید از گیت هاب بدون دانلود منیجر :

frozan2014
31-12-2017, 00:15
سلام از کدام شرکت اینترنت گرفتی؟ راضی هستی؟
من دوتا خط از های وب و دوتا خط هم از اسیاتک داشتم
هر چهارتا رو تخلیه کردم با اینکه حدودا از های وب جمعا ۲.۵ ترا فشفشه داشتم و از اسیاتک هم سرویس رزرو داشتم با سابقه حدود ۵ سال از هر کدوم که های وب کلا ۷ ستاره بودم هر کاری کردن حتی با پیشنهاد ارایه سرویس قبلی سالیانه زیربار نرفتم برلی مشترکین با سابقه بالا بسته های قبلی رو فعال میکنن اگر بخوان از دستش ندن من ماهیانه ۱۶۰ تومن به های وب و ۱۲۰ تومن به اسیاتک میدادم
الانم فقط با ایرانسل سر میکنم تا حساب کار دستشون بیاد
درسته همشون تو کار دیتاسنتر و ..... هستن ولی توجه داشته باشین کل پهنای باند مشترکین و دیتاسنتر یکیه سوا نیست میدونم عرض میکنم دو سال از این اقایون مفت خور سرور داشتیم اینا به پشتوانه اینترنت مشترکین هر روز فربه شدن
مرگ یه بار شیونم یه بار
هر ماه خداتومن ریختیم رو گلوی این بی .... ها عوض خدمات بهتر هر روز دارن پس رفت میکنن
یه بار برای همیشه طرف خودتون رو مشخص کنید مرد باشید
هر روز طرف یه جبهه رو نگیرید
مرد................ که تو این روزگار واقعا کم پیدا میشه

Bensonw3x
31-12-2017, 11:19
بسیار هم عالی لطفا این فایل هم تست کنید از گیت هاب بدون دانلود منیجر :

بهترین حالتش اینه :

بدترین حالتش دیشب بود که تو اوجه شلوغی بود 10 کیلوبایت به زور.

George Shelly
31-12-2017, 11:30
من از های وب رفتم فناوا بعدشم پیشگامان مثل چی پشیمونم!!!
های وب بهترین سرعتو به من میداد!!!
خطم رو 20 مگ بود و سرعت عالی بود به هیچ وجه افت نداشتم!!!
الان موندم چیکار کنم هرشرکتی میرم های وب نمیشه!!!
اگر شرایط تون خوبه اصلا تغییر ندید که تو دردسر می افتید!

-----------------------------------------------------------------------

مشکل حل شد از طرف پیشگامان و الان همه چی عالیه .

H-R-N
31-12-2017, 12:14

خوب عزیز من شما تو های وب خط رو بیست مگ بوده سرعت هم که میگی خوب بوده
دیگه چرا جابجا شدی ؟ :n27:

George Shelly
31-12-2017, 12:20
خوب عزیز من شما تو های وب خط رو بیست مگ بوده سرعت هم که میگی خوب بوده
دیگه چرا جابجا شدی ؟ :n27:

به خاطر حجم!!!!
الان 1000 گیگ دارم + 2000 گیگ داخلی : 80 تومن
پیشگامان .

EhsanCPU
31-12-2017, 19:17
دوستان های وبی تلگرام و اینستاگرام شما هم قطعه ؟؟؟ !!!

shahram83
31-12-2017, 19:20
دوستان های وبی تلگرام و اینستاگرام شما هم قطعه ؟؟؟ !!!
من که تعجب نکردم. از اینها انتظار می رفت که اینکار را بکنند. ترس عامل این تصمیم بوده است.

m123f
01-01-2018, 12:23
به خاطر حجم!!!!
الان 1000 گیگ دارم + 2000 گیگ داخلی : 80 تومن
پیشگامان . دوست عزیز داتک 5000 گیگ حجم میده ..باتوجه به اینکه شما فن آوا رو تست کردی و راضی نبودی و در یه مقطعی هم از پیشگامان ناراضی بودی حال داتک رو تست کن و نتیجه رو به ما هم بگو تا بتونیم یه انتخاب خوب داشته باشیم :n02:( شوخی بود )

Bensonw3x
01-01-2018, 17:07
در 17:04 شاهد قطعی کلی اینترنت بودیم :n16:

George Shelly
01-01-2018, 17:31
مال منم قطع شد بعدش وصل شد البته من رفتم رو LTE نفهمیدم کی وصل شد!
ایراسنل وصل بود .

mahan999
01-01-2018, 19:53

-----------------------------------------------------------------------

مشکل حل شد از طرف پیشگامان و الان همه چی عالیه .

پیشگامان که تو کرج سرویس نمیده!

h9025
01-01-2018, 20:55
سلام دوستان
تو های وب سایتی هست که بتونم فایل هام رو از اینترنت بین الملل اونجا آپلود کنم و به صورت اینترنت داخلی دانلود کنم؟ منظورم مثل شاتلند هست.

ممنون
کدوم سایت های دانلود فیلم و سریال یا نرم افزار رو می شه به صورت اینترنت داخلی ازشون دانلود کرد؟

Wicky
02-01-2018, 16:18
سه تا كد فشفشه ٢ عدد ٧ روز ٢٠٠ گيگ و ١ عدد ١٠٠ گيگ يكروزه به فروش ميرسه كسي خاست مسيج بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

cartesiba
02-01-2018, 18:42
دوستان انگار میگن تلگرام و اینستا رفع فیلتر شده چرا روی های وب درست نمیشه

rezapcworld
03-01-2018, 13:58
دوستان های وبی برای شما هم تمام فیل شکن ها مسدود شدن ؟؟ من 2 3 تا فیل شکن امتحان کردم ابدا وصل نمیشن. تلگرام و اینستا کلن غیر قابل دسترس شدن. من این مشکل و با های وب دارم. ولی با اینترنت همراه میتونم وصل شم. برای شما چطوره؟

George Shelly
03-01-2018, 14:27
دوستان های وبی برای شما هم تمام فیل شکن ها مسدود شدن ؟؟ من 2 3 تا فیل شکن امتحان کردم ابدا وصل نمیشن. تلگرام و اینستا کلن غیر قابل دسترس شدن. من این مشکل و با های وب دارم. ولی با اینترنت همراه میتونم وصل شم. برای شما چطوره؟
نصب کن رو کروم! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

™ Hadi
03-01-2018, 17:03
من 25 گيگ فشفشه هديه توي پنل داشتم، الآن خواستم بزنمش ديدم نيست! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنگ زدم پشتيباني جواب داد که چون طرح فشفشه ديگه حذف شده کلا فشفشه‌هاي هديه‌ي مشترکين در حال بررسيه!
اشتباهم اين بود که بايد ميزدمش ميرفت توي کدهاي تخفيف.

sepehr master
04-01-2018, 02:01
من چند روزه از هایوب رفتم و شاتل دارم . پینگ درست ، بدون تایم اوت . سرعت همون چیزی که باید هست . 2 مگ . تک کانکشن عالی.
دوستان عزیز اعصاب خودتون رو با این شرکت دزد شارلاتان خورد نکنید . نمی ارزه . تخلیه کنین .

Bensonw3x
04-01-2018, 10:58
نصب کن رو کروم! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب وصل کنه رو کروم چه فایده ؟ فقط مرورگر فـیلتر شکن دار میشه ، تلگرام و اینا مسدود میمونه.

مگر اینکه راهی دیگه ای داشته باشه ؟

hamidrezavictor
04-01-2018, 21:25
خب وصل کنه رو کروم چه فایده ؟ فقط مرورگر فـیلتر شکن دار میشه ، تلگرام و اینا مسدود میمونه.

مگر اینکه راهی دیگه ای داشته باشه ؟
از طریق مرورگرم میشه وارد تلگرام شد

osmaan
05-01-2018, 11:31
سلام حجم دانلود از سرورهای خارجی با وجود اینکه 4 برابر داخلی کم میکنه اما بازم نسبت به شاتل وضعیت بهتری داری
فقط یه سوالی که هست سرور های ایران لیچر ها هم داخلی حساب میشه؟

dadash42
05-01-2018, 11:57
بعیده، اون حجم داخلی فقط شامل چند سایت بانکی، آموزشی و دولتی میشه

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

aminhitman
06-01-2018, 17:20
سلام حجم دانلود از سرورهای خارجی با وجود اینکه 4 برابر داخلی کم میکنه اما بازم نسبت به شاتل وضعیت بهتری داری
فقط یه سوالی که هست سرور های ایران لیچر ها هم داخلی حساب میشه؟فقط و فقط و فقط همون ۵۰۰ سایت
همین و بس!

MOHAMMAD2010
06-01-2018, 20:32
خدایی این مقدار حجم چیه تو اپ اندروید زده!!!!!

تو سایت هم میرم زده ۳۲۰ گیگ اما مصرف میکنم کم نمیشه فکرکنم قراره ی دزدی اساسی کنن!!!

اقا این مشکل اپ اندروید برای شما درست شد ؟
من امروز سرویس جدید 4 مگ خریدم همینو زده ! اصلا اون 320 گیگ رو نزده ولی تو پنل درسته !

rezapcworld
06-01-2018, 20:58
من امروز سرویس جدید 4 مگ خریدم همینو زده ! اصلا اون 320 گیگ رو نزده ولی تو پنل درسته !فکر کنم مشکلی نداره.

تو پنل سایتش حجمو بر اساس سرعتی که خریدی زده و همینم مهمه.

ولی تو اپ اندرویدیش ، حجم کل و با فرض سرعت حداکثر و سرعت حداقل زده. اون ۳۲۰ گیگ ، حجمیه که شما با سرعت حداکثر دریافت خواهید کرد ، وقتی ۳۲۰ گیگت تموم شد و ترافیکم نخریدی ولی هنوز زمانت مونده بود ، خب طبق قانون جدید هنوزم میتونی از اینترنت استفاده کنی ، ولی سرعتت میشه کف سرعت یعنی سرعت 16KB ، با این سرعت مثلا دیگه محدودیت حجم که نداری هر چقدر بخوای میتونی دانلود کنی تا وقتی که زمان سرویست تموم بشه.
مختصر بگم بخندی ، منظورش اینه ۳۲۰ گیگ و با سرعت ۴ مگ دانلود کن ، ۱۰۰۰۰ گیگابایت دیگه رو با سرعت 16KB دانلود کن. ما رو .... فرض کردن.

MOHAMMAD2010
06-01-2018, 21:01
فکر کنم مشکلی نداره.

تو پنل سایتش حجمو بر اساس سرعتی که خریدی زده و همینم مهمه.

ولی تو اپ اندرویدیش ، حجم کل و با فرض سرعت حداکثر و سرعت حداقل زده. اون ۳۲۰ گیگ ، حجمیه که شما با سرعت حداکثر دریافت خواهید کرد ، وقتی ۳۲۰ گیگت تموم شد و ترافیکم نخریدی ولی هنوز زمانت مونده بود ، خب طبق قانون جدید هنوزم میتونی از اینترنت استفاده کنی ، ولی سرعتت میشه کف سرعت یعنی سرعت 128kb ، با این سرعت مثلا دیگه محدودیت حجم که نداری هر چقدر بخوای میتونی دانلود کنی تا وقتی که زمان سرویست تموم بشه.
مختصر بگم بخندی ، منظورش اینه ۳۲۰ گیگ و با سرعت ۴ مگ دانلود کن ، ۱۰۰۰۰ گیگابایت دیگه رو با سرعت 128kb دانلود کن. ما رو .... فرض کردن.

خب این جوری پس عملا اپ اندروید دیگه کاربردی نداره چون اصلا حجم رو درست نمیزنه و فقط پنل درست میزنه !

rezapcworld
06-01-2018, 21:05
اره ، اپ اندرویدش با این کارکرد فعلیش فقط برای خرید و تمدید ترافیک یا سرویس به درد میخوره. در مورد اطلاع از حجم باقیموندت باید همون پنل سایتو ببینی‌.

sasan.69
06-01-2018, 22:55
من امروز سرویس جدید 4 مگ خریدم همینو زده ! اصلا اون 320 گیگ رو نزده ولی تو پنل درسته !

نه هنوز پنل اندروید درست نشده و حجم اشتباه میزنه و حجم تفکیک شده نداره و از همون پنل می بینم

arsalantottijadid
07-01-2018, 01:52
سلام دوستان، برای شما هم تو این طرح‌های جدید های‌وب داره رو هوا حجم کم میکنه؟! کما اینکه به نظر من قبلا هم اینکارو میکرد اما الان دیگه شورشو در آورده!
من قبل این سرعتم روی ۱۶ مگ بسته شده بود و نهایتا ماهی 35گیگ مصرف داشتم، اما ۵ روزه که سرویس ۳مگ جدید رو گرفتم ( و تو این ۵ روز اینستا و تلگرام و این داستانا هم نبوده خودتون بهتر میدونین)، ۲۱ گیگ از ۲۴۰ تا رو کم کرده، جالب اینه جز ۳-۴تا آهنگ دانلودی هم نداشتم!
باید چیکار کنم چجوری ثابت کنم این قضیه رو؟ دیگه شورشو در آوردن دزدی هم حدی داره! من با سرعت مضخرف ۳ مگ چطوری تو ۵ روز ۲۱ گیگ مصرف داشتم تازه بدون اینستا و تلگرام و دانلود آخه!!:n41:

mehdidotcom
07-01-2018, 01:59
سلام دوستان، برای شما هم تو این طرح‌های جدید های‌وب داره رو هوا حجم کم میکنه؟! کما اینکه به نظر من قبلا هم اینکارو میکرد اما الان دیگه شورشو در آورده!
من قبل این سرعتم روی ۱۶ مگ بسته شده بود و نهایتا ماهی 35گیگ مصرف داشتم، اما ۵ روزه که سرویس ۳مگ جدید رو گرفتم ( و تو این ۵ روز اینستا و تلگرام و این داستانا هم نبوده خودتون بهتر میدونین)، ۲۱ گیگ از ۲۴۰ تا رو کم کرده، جالب اینه جز ۳-۴تا آهنگ دانلودی هم نداشتم!
باید چیکار کنم چجوری ثابت کنم این قضیه رو؟ دیگه شورشو در آوردن دزدی هم حدی داره! من با سرعت مضخرف ۳ مگ چطوری تو ۵ روز ۲۱ گیگ مصرف داشتم تازه بدون اینستا و تلگرام و دانلود آخه!!:n41:

این ترافیک کلی شماست که شارز میشه سایت های داخلی پانصد تا سایت با ضریب یک و سایت های خارجی با ضریب چهار کم میشه
در اصل شما 60 گیگ دارید و از شما 5.25 گیگ از شصت گیگ شما کم شده
نحوه محاسبه عوض شده
بد نیست قبل از اینکه شخصی یا شرکتی را قضاوت کنیم اول اطلاعات کسب کنیم

m123f
07-01-2018, 12:28
سلام دوستان من تازه اومدم های وب الان یه 25 روزی هست که دارم از های وب استفاده میکنم ..تو پنل کاربری زده 60 روز استفاده کردی در حالی که 5 روز دیگه تازه میشه یک ماه..برا شما هم روزشمارش اینجوریه؟ حالا این مهم نیست الان تو پنل من مجموع آپلود و دانلود حدود 32 گیگ کم شده میخواستم بدونم این حجم کلی اینترنت داخلی و بین المللی هست یا فقط حجم بین الملل رو حساب کرده..ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

crazyrobot
07-01-2018, 13:46
یه چیزی، از دیروز رددیت برام باز شده! کس دیگه ای هم براش به این شکل در آمده؟
اون از یوتیوب حالا هم این، اگه همینطور پیش بره بد نمیشه.

سلام دوستان من تازه اومدم های وب الان یه 25 روزی هست که دارم از های وب استفاده میکنم ..تو پنل کاربری زده 60 روز استفاده کردی در حالی که 5 روز دیگه تازه میشه یک ماه..برا شما هم روزشمارش اینجوریه؟ حالا این مهم نیست الان تو پنل من مجموع آپلود و دانلود حدود 32 گیگ کم شده میخواستم بدونم این حجم کلی اینترنت داخلی و بین المللی هست یا فقط حجم بین الملل رو حساب کرده..ممنون
راستش من هیچوقت حجمم رو حساب نمیکنم چون نمیدونم چطوریه اما هر وقت وارد پنل میشم پنل های وب آپدیت میشه و حجم مصرف شده رو برام درست مینویسه اما وقتی وارد پنل نمیشم برای 60 درصدی جساب میکنه، نمیدونم چرا اما هست:n02:

MOHAMMAD2010
07-01-2018, 13:58
یه چیزی، از دیروز رددیت برام باز شده! کس دیگه ای هم براش به این شکل در آمده؟
اون از یوتیوب حالا هم این، اگه همینطور پیش بره بد نمیشه.

قاطی داره مثلا دیشب برای من عکس های سایت itunes باز نمیشد ! امروز باز میشه
یا مثلا سرعت باز شدن سایت gsmarena برای من به شدت پایینه !

sasan.69
07-01-2018, 14:47
های وب همینطوری که بدرد گیم نمیخوره اما باز قابل تحمل بود اما جدیدا دگه افتضاح شده و ب سرم زده برگردم همون شاتل !!!

همین ۴ مگ اینجا رو اونجا هم میگیرم و ترافیک خارجیشم یکسان هست

MMDFullHD
07-01-2018, 15:34
قاطی داره مثلا دیشب برای من عکس های سایت itunes باز نمیشد ! امروز باز میشه
یا مثلا سرعت باز شدن سایت gsmarena برای من به شدت پایینه !

gsmarena هم رو شاتل کنده
احتمالا مورد از cdn هست

MOHAMMAD2010
07-01-2018, 15:53
من سرویس جدید 4 مگ رو دیروز خریدم
دیروز که تست گرفتم سرعت دانلودم روی همون 3.5 بود از speedtest ( که خب مشکلی نیست و سرعت خوب بود )
ولی الان که تست گرفتم سرعتم اینه
پس اون ضریب اشتراک و این چیزا همش کشک بوده
سرعت دقیقا مثل سرویس قدیمی هست و همون نوسان ها رو داره

sasan.69
07-01-2018, 17:18
الان ب طور اتفاقی از annex aاومدم لینک گرفتم دیدم میده!!!!

اینم وضعیت قبل و بعد

MOHAMMAD2010
07-01-2018, 17:31
الان ب طور اتفاقی از annex aاومدم لینک گرفتم دیدم میده!!!!

اینم وضعیت قبل و بعد

اون adsl2+ کی برای شما درست شد ؟ چون یادمه شما هم میگفتی رو adsl2+ لینک نمیگری و فقط روی g.dmt لینک میگیری

sasan.69
07-01-2018, 17:40
اون adsl2+ کی برای شما درست شد ؟ چون یادمه شما هم میگفتی رو adsl2+ لینک نمیگری و فقط روی g.dmt لینک میگیری

الان تست کردم اوکی شد

اره درسته اخرین بار چند ماه پیش بود که نمیگرفت

MOHAMMAD2010
07-01-2018, 17:46
الان تست کردم اوکی شد

اره درسته اخرین بار چند ماه پیش بود که نمیگرفت

برای من که هنوزم روی adsl2+ لینک نمیگیره و فقط روی G.dmt اوکی هست

sasan.69
10-01-2018, 04:55
امه جمع‌آوری 3 روز پس از عدم تمدید سرویس به مخابرات ارسال می‌گردد.

sasan.69
10-01-2018, 04:57
واقعا بعد س روز تمدید نکنیم جمع میشه!!!!؟

شرکتای دگه هم اینطوریه؟

rezapcworld
10-01-2018, 09:46

شرکتای دگه هم اینطوریه؟عمرا اگر جمع بشه. ولی اگر تا دو سه ماه تمدید نکنی شاید جمع بشه.

EhsanCPU
10-01-2018, 14:19

شرکتای دگه هم اینطوریه؟

نه 3 روز نیست ...
من بعد از اتمام سرویسم 20 روز تمدید نکردم ولی نامه جمع آوری ارسال نشد
فقط از های وب sms میومد و تماس میگرفتن که هر چه زودتر سرویس را تمدید کنید
البته این موضوع مربوط به سرویس های قبلی هست و هرچقدر ستاره بیشتری داشته باشی های وب دوست نداره از دستت بده ...:n02:

MMDFullHD
10-01-2018, 16:01
چرا به حجم فشفشه ها اضافه نمیکنه
جالبیش اینجاس که پنل سرعت بالای ۴ مگ برای ثبت سفارش تو مرکز ما نداره
:n31: خداروشکر که فروش مرکز مارو بست این دزد

rahman0158
10-01-2018, 16:27
چرا به حجم فشفشه ها اضافه نمیکنه
جالبیش اینجاس که پنل سرعت بالای ۴ مگ برای ثبت سفارش تو مرکز ما نداره
:n31: خداروشکر که فروش مرکز مارو بست این دزد
داداش فیلمشونه تا قبل اون خونه همسایه سرویس قدیمی داشت سرعت تا 16 باز بود الان روی همون پنل سرعتای بالای 4 مگ وجود نداره نمیدونم چه سیاست کثیفی پشت این ماجراست شاید میخواد فشفشه بفروشه یا...:n24:

sasan.69
10-01-2018, 16:38
الان ی ماهه دارم میگم اقا کی میخواین پنل برنامه اپ اندروید رو درست کنید میگه مشکلی نداره و از سایت اصلی چک کنید!!!!!!!

rezapcworld
10-01-2018, 16:50
الان ی ماهه دارم میگم اقا کی میخواین پنل برنامه اپ اندروید رو درست کنید میگه مشکلی نداره و از سایت اصلی چک کنید!!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اقا اپ اندرویدیش از یک نظر درسته.
چون در ظاهر ماجرا حجم سرویسا نامحدوده ، بازم میتونی با سرعت کف 16kBدانلود کنی. ولی خب خیلی مزخرفه. بهتره همون حجم پر سرعت و تو اپ اندرویدش بزنه.

m123f
11-01-2018, 16:56
این رو تو کانال تلگرام های وب زده بود... تغییرات در سرویس‌های غیر حجمی 8Mbps و 16Mbps:

کلیه مشترکین گرامی که از سرویس 8Mbps غیرحجمی استفاده میکنند پس از اتمام حجم مصرف منصفانه خود سرعت دریافت آنها بجای 128Kbps، سرعت 256Kbps خواهد بود؛

مشترکینی که از سرویس 16Mbps غیرحجمی استفاده میکنند پس از اتمام حجم مصرف منصفانه خود سرعت دریافت آنها بجای128Kbps، سرعت 512Kbps خواهد بود.

لازم به ذکر است این تغییرات برای مشترکینی که قبلاً هم این دو سرویس را خریداری کرده‌اند اعمال می‌شود.

سرویس‌های +ADSL2 غیرحجمی های‌وب؛ سرویس 16Mbps با حجم مصرف منصفانه ۱.۱۰۰ گیگ ۸۰ هزار تومان، اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس‌ها:

hiweb

aminhitman
11-01-2018, 17:03
این رو تو کانال تلگرام های وب زده بود... تغییرات در سرویس‌های غیر حجمی 8Mbps و 16Mbps:

کلیه مشترکین گرامی که از سرویس 8Mbps غیرحجمی استفاده میکنند پس از اتمام حجم مصرف منصفانه خود سرعت دریافت آنها بجای 128Kbps، سرعت 256Kbps خواهد بود؛

مشترکینی که از سرویس 16Mbps غیرحجمی استفاده میکنند پس از اتمام حجم مصرف منصفانه خود سرعت دریافت آنها بجای128Kbps، سرعت 512Kbps خواهد بود.

لازم به ذکر است این تغییرات برای مشترکینی که قبلاً هم این دو سرویس را خریداری کرده‌اند اعمال می‌شود.

سرویس‌های +ADSL2 غیرحجمی های‌وب؛ سرویس 16Mbps با حجم مصرف منصفانه ۱.۱۰۰ گیگ ۸۰ هزار تومان، اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس‌ها:

hiwebداداش ۵۱۲ کیلوبیت میشه ۶۴ کیلوبایت[emoji23] نهایتا بتونن گوگل یه سرچی بزنن یه پیامی بفرستن ! همین و بس
پس همچین فرقی هم ب حالشون نمیکنه خیلی

m123f
11-01-2018, 17:14
دست و دلبازی های وب هست دیگه ...براش تبلیغ هم میکنه .. روتون میشه, مثل ایرانسل 5 مگ اینترنت هدیه میده برات مسیج هم میفرسته که فعال شد :n02:
داداش ۵۱۲ کیلوبیت میشه ۶۴ کیلوبایت[emoji23] نهایتا بتونن گوگل یه سرچی بزنن یه پیامی بفرستن ! همین و بس
پس همچین فرقی هم ب حالشون نمیکنه خیلی

m123f
11-01-2018, 17:25
دوستان من تازه اومدم های وب چند دفعه هم سوال کردم و کسی جواب نداده ... ما آخر نفهمیدیم این حجم مصرفی رو چجور حساب کنیم ..الان 29 روز هست دارم از های وب استفاده میکنم تو سایت که زده 76 روز.. تو اپ اندروید یه 53 تا دانلود داشتم و یه 4 گیگ هم اپلود که میشه حدودا 57 گیگ ( که فکر میکنم ترافیک بین الملل باشه) تو همون اپ ولی زده ترافیک کسر شده 77 گیگ ( که فکر کردم شاید حجم داخلی و بین المللی رو زده باشه) ... من سرویس 2 مگ با 40 گیگ حجم دارم که هنوز سرعتم 2 مگ هست و نیومده روی 128... توی پنل هم یه 50 گیگ دانلود داشتم و 4 گیگ اپلود که میشه 54 گیگ ...والا قبلا پارس انلاین بودم با نمودار خیلی شیک حجم اینترنت و اینترانت و مجانی رو نشون میداد...الان نمیدونم 54 مصرف کردم یا 57 تا یا 77 تا و اینکه اگه مصرف منصفانم از 40 رد شده چرا سرعتم رو 128 نیست:n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
11-01-2018, 17:39
اپلیکیشنشون قاطی داره
حجم درست رو فقط تو پنل اون بالا میزنه

sasan.69
11-01-2018, 17:40
۱۸:۱۸ دقیقه پایان سرویس من هست و بعدش زنگ میزنم برای جمع آوری

m123f
11-01-2018, 17:46
اپلیکیشنشون قاطی داره
حجم درست رو فقط تو پنل اون بالا میزنه خب دوست عزیز تو پنل زده 50 تا دانلود و 4 گیگ هم اپلود که جمعا میشه 54 گیگ .. حالا این 54 گیگ چقدرش حجم داخلی هست و چقدر اینترنت بین الملل ؟؟؟ اگه همش بین الملل هست با توجه به اینکه من 40 گیگ حجم داشتم خیلی وقت پیش سرعتم باید میومد رو 128...اون بالا هم این و زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sasan.69
11-01-2018, 18:08
شنیدم جمع اوری سرویس نسبت به گذشته زودتر انجام میشه درسته؟

MOHAMMAD2010
11-01-2018, 20:40
خب دوست عزیز تو پنل زده 50 تا دانلود و 4 گیگ هم اپلود که جمعا میشه 54 گیگ .. حالا این 54 گیگ چقدرش حجم داخلی هست و چقدر اینترنت بین الملل ؟؟؟ اگه همش بین الملل هست با توجه به اینکه من 40 گیگ حجم داشتم خیلی وقت پیش سرعتم باید میومد رو 128...اون بالا هم این و زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجوری که تو پنل شما زده شما الان 163 گیگ حجم هنوز دارین ! البته به نظرم پنل شما کلا قاطی داره چون روزهای باقیمانده رو هم 17541 روز زده !
اون بالا منظورتون چیه؟

MMDFullHD
11-01-2018, 21:17

بلعه باید سریع تر انجام بدن
:n09:

m123f
11-01-2018, 21:38
منظورم همین عکسی که گذاشتم بود از روز اول هم همین 160 گیگ بوده و فرقی نکرده ..قسمت گزارش هم روی هم 54 گیگ حجم کم کرده که نمیدونم داخلی هست یا بین الملل.. هر جا میرم یه چیزی مینویسه اینم قسمت اطلاعات سرویس..:n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجوری که تو پنل شما زده شما الان 163 گیگ حجم هنوز دارین ! البته به نظرم پنل شما کلا قاطی داره چون روزهای باقیمانده رو هم 17541 روز زده !
اون بالا منظورتون چیه؟

m123f
11-01-2018, 21:52
اگه بخوام برات به ساعت بگم برا من که از پارس انلاین اومدم های وب 20 ساعت شد..البته در شیراز ...ساعت 11 صبح حضوری رفتم برا تخلیه خط پارس انلاین .. ساعت 5 و 6 عصر دیدم دیدم چراغ دی اس ال چشمک میزنه همون موقع زنگ زدم های وب گفتم خط من تخلیه شده(چون صبح که تو دفتر پارس بودم از های وب زنگ زدن گفتن ما چک کردیم خطتون رانژه یه شرکت دیگه هست که من بهش گفتم آره الان اومدم برا تخلیه خط بعد طرف گفت که هر وقت خطت تخلیه شد بهمون زنگ بزن) بعد پشتیبانی بهم گفت شما صبح رفتید برا تخلیه خط چجوری خطتون تخلیه شده دو سه روز کاری زمان میبره من هم الکی گفتم من یه هفته پیش به صورت آنلاین درخواست تخلیه دادم و صبح حضوری رفتم ببینم چه خبره و چرا خطم رو تخلیه نمیکنن :n02:.. خلا صه یوزر نیم و پسورد رو هم همون موقع ازش گرفتم ...فردا صبح ساعت 7 دیدم چراغ دی اس ال ثابت شده یوز و پسورد های وب رو دادم و مودم رو کانفیگ کردم و اینترنت وصل شد..یه نکته اینکه من یکی دو روز قبل تو وب سایت های وب ثبت نام کرده بودم و طرحم رو خریده بودم..بعد اینکه منتظر پارس نشدم تا بهم خبر بدن خطتم تخلیه شده چون دقیقا 4 روز بعدش بهم زنگ زدن که خطتون تخلیه شده در حالی که من سه روز داشتم از اینترنت های وب استفاده میکردم و نکته آخر به محض اینکه از دفتر پارس اومدم خونه یه شکایت به 195 زدم چون تو دفتر پارس بهم گفتن 3 تا یه هفته تخلیه خط طول میکشه و من همین رو تو شکایتم عنوان کردم

TranceaweSome
11-01-2018, 21:57
اگه بخوام برات به ساعت بگم برا من که از پارس انلاین اومدم های وب 20 ساعت شد..البته در شیراز ...ساعت 11 صبح حضوری رفتم برا تخلیه خط پارس انلاین .. ساعت 5 و 6 عصر دیدم دیدم چراغ دی اس ال چشمک میزنه همون موقع زنگ زدم های وب گفتم خط من تخلیه شده یوزر نیم و پسورد رو ازش گرفتم ...فردا صبح ساعت 7 دیدم چراغ دی اس ال ثابت شده یوز و پسورد های وب رو دادم و مودم رو کانفیگ کردم و اینترنت وصل شد..یه نکته اینکه من یکی دو روز قبل تو وب سایت های وب ثبت نام کرده بودم و طرحم رو خریده بودم..بعد اینکه منتظر پارس نشدم تا بهم خبر بدن خطتم تخلیه شده چون دقیقا 4 روز بعدش بهم زنگ زدن که خطتون تخلیه شده در حالی که من سه روز داشتم از اینترنت های وب استفاده میکردم و نکته آخر به محض اینکه از دفتر پارس اومدم خونه یه شکایت به 195 زدم چون تو دفتر پارس بهم گفتن 3 تا یه هفته تخلیه خط طول میکشه و من همین رو تو شکایتم عنوان کردم
پارس آنلاین خوب نبود؟تک کانکشن و .... قبلا پارس انلاین داشتم خوب بوده
کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

m123f
11-01-2018, 22:09
من از سال 90 پا رس آنلاین بودم برا من خوب بود پینگ و سرعت واقعی رو بهم میداد ولی تک کانکشن خیلی برام جالب نبود و گاهی اوقات نصف 2 یا چند کانکشن بود .. بخاطر اون طرح مضخرف اولیه که داد من رفتم های وب و چند روز بعدش هم طرح هاش رو عوض کرد..من مرکز مخابرات مدرس هستم و کمتر از 200 متر باهاش فاصله دارم و کیفیت خطم خوبه و تا 23 مگ کشش داره
پارس آنلاین خوب نبود؟تک کانکشن و .... قبلا پارس انلاین داشتم خوب بوده
کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

sasan.69
11-01-2018, 22:09
بلعه باید سریع تر انجام بدن
:n09:

از الان شکایت نامه ای برای ۱۹۵ تنظیم کنم:n02:

sasan.69
11-01-2018, 22:16
اگه بخوام برات به ساعت بگم برا من که از پارس انلاین اومدم های وب 20 ساعت شد..البته در شیراز ...ساعت 11 صبح حضوری رفتم برا تخلیه خط پارس انلاین .. ساعت 5 و 6 عصر دیدم دیدم چراغ دی اس ال چشمک میزنه همون موقع زنگ زدم های وب گفتم خط من تخلیه شده(چون صبح که تو دفتر پارس بودم از های وب زنگ زدن گفتن ما چک کردیم خطتون رانژه یه شرکت دیگه هست که من بهش گفتم آره الان اومدم برا تخلیه خط بعد طرف گفت که هر وقت خطت تخلیه شد بهمون زنگ بزن) بعد پشتیبانی بهم گفت شما صبح رفتید برا تخلیه خط چجوری خطتون تخلیه شده دو سه روز کاری زمان میبره من هم الکی گفتم من یه هفته پیش به صورت آنلاین درخواست تخلیه دادم و صبح حضوری رفتم ببینم چه خبره و چرا خطم رو تخلیه نمیکنن :n02:.. خلا صه یوزر نیم و پسورد رو هم همون موقع ازش گرفتم ...فردا صبح ساعت 7 دیدم چراغ دی اس ال ثابت شده یوز و پسورد های وب رو دادم و مودم رو کانفیگ کردم و اینترنت وصل شد..یه نکته اینکه من یکی دو روز قبل تو وب سایت های وب ثبت نام کرده بودم و طرحم رو خریده بودم..بعد اینکه منتظر پارس نشدم تا بهم خبر بدن خطتم تخلیه شده چون دقیقا 4 روز بعدش بهم زنگ زدن که خطتون تخلیه شده در حالی که من سه روز داشتم از اینترنت های وب استفاده میکردم و نکته آخر به محض اینکه از دفتر پارس اومدم خونه یه شکایت به 195 زدم چون تو دفتر پارس بهم گفتن 3 تا یه هفته تخلیه خط طول میکشه و من همین رو تو شکایتم عنوان کردم

ممنون از توضیحاتتون:n16:

اخرین بار یادم نیست چقدر طول کشید اما من زنگ زدم غروب بهشون درخواست رو دادم گفتن شنبه نامه رو مخابرات میزنن و فکر نکنم از دو روز بیشتر طول بکشه خط آزاد بشه اما می‌خوام ی شکایت هم بزنم ۱۹۵ که حساب کار دستشون بیاد:n09: چون خیلی اصرار میکردن بمون و از این حرفا

mohammadv2
12-01-2018, 19:59
سلام
امروز برای من یوتیوب به طور کامل قابل مشاهده هست. قبلا ویدئو قابل دیدن بود ولی عکسها فیلتر بود. الان فقط عکس پروفایلم فیلتره!!

cartesiba
12-01-2018, 22:30
سلام جالبه روزهای جمعه های وب سرعت را بیش از حد کم میکنه / علتش معلوم نیست

.s.a.e.e.d
13-01-2018, 01:31
جالبه توی پنل برای من هم سرعت بالای ۴ مگ وجود نداره در صورتیکه ماه قبل با این سرویسهای جدید هشت مگ گرفته بودم ۵۰ تومن
زنگ زدم پشتیبانی گفتم میخوام‌جمع اوری کنم دیوونم کرد میگفت شما که مشترک ۷ ستاره هستی چرا میخوای بری بمون‌جمع‌نکن ممکنه سرویس ۸ و ۱۶ مگ اضافه شه به پنل
خلاصه از من اصرار از اون انکار که نباید بری.فردا پسفردا زنگ میزنم به یه بهونه دیگه جمع میکنم این سرویس مزخرفو
جالبه میگفت حالا این‌ماه ۴ مگ بگیر با نیترو که برای دانلودت سرعتت بره بالا
همین مونده ۴۰ تومن بدم برای اینترنت ۴ مگ بعد راه به راه نیترو و فشفشه و ترقه وسیگارت بخرم

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

atreto
13-01-2018, 15:43
بنده هم مشکل شما رو دارم. دلیل اینکه چرا سرعت 8 و 16 از پنل حذف شده رو نمیفهمم. در صورتی که همین الان خطم روی 16 بسته شده

t800
13-01-2018, 18:47
بنده هم مشکل شما رو دارم. دلیل اینکه چرا سرعت 8 و 16 از پنل حذف شده رو نمیفهمم. در صورتی که همین الان خطم روی 16 بسته شده
من کامل مطمئن نیستم دلیلش چی میتونه باشه اما چیزی که به ذهن من خطور میکنه اینه که چون در سرعت 8 و 16 شرکت متعهد شده سرعت واقعی و ذکر شده رو به کاربر بده و تضمینش کنه بخاطر اینکه اینها توان و عُرضه ارائه دادن این سرعت هارو به هر دلیلی حالا یا جذب کاربر بیش از ظرفیت موجودشون یا امکانات و تجهیزات شون ندارند و از ترس شکایت کاربران اقدام به حذف خدماتی کردن که از عهده و توان و عُرضه شون خارج هست، من بعد از اون همه اذیت شدن از طرف های وب و به نتیجه نرسیدن به 195شکایت کردم و موضوع جالب اینجاست از اون موقع به بعد بجز دو ساعتی توی این مدت اصلا قطعی نداشتم من در اولین فرصت تصمیم دارم یه مودم روتر 4جی بگیرم حالا میخوان بعدش جمع آوری کنن یا نه واقعا شرایط اینترنت ADSl بخصوص های وب واسه کاربرهایی مثل من قابل ادامه دادن نیست.