PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

MMDFullHD
14-07-2017, 15:47
برای اولین بار در سه ماه گذشته پینگ 8.8.8.8 برام زیر 100 شده و الان روی 90 هست ( قبلا بیشتر وقتا رو 180 بود )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینستام مشکلش چن وقته پیچیده رفته ها توجه کردی؟

MMDFullHD
14-07-2017, 15:56
بفرما دوست عزیز

داداش NSA که دنبالت نمیکنه که مک ادرستو یا ای پی ادرستو اینتطوری میپوشونی
این ای پی رو خب اگ مودمتو خاموش روشن کنی داینامیکه میچرخه تو سیستم این ای پی که به فرض دستت بوده میافته دست یکی دیگه ایپی اونی که قبلا دست یکی دیگه بوده میافته دست تو همینطوری میچرخه اگه ای پیت استاتیکه حالا بپوشونی یه چیزی بعد یکی از خوبیایی های وب امنیتشه سیستمش جلوی اسکنر ای پی هارو میگیره که نذاره یوزر پسورد مودمارو داررن هرچند هیچکار خاصی نمیشه کرد های وب بهتر امنیتو داره تو ای اس پی ها کد های تخفیف رو هم جز ایمیل یا ایپی های وب رو خط نمیشه دید خیلی خوبی داره

MOHAMMAD2010
14-07-2017, 15:56
اینستام مشکلش چن وقته پیچیده رفته ها توجه کردی؟
اره همه پست ها باز میشن ، به خاطر اپدیت خود اینستا هست ربطی به اینا نداره
ولی من هنوز تو بعضی ویدئو ها مشکل قطع و وصلی دارم

alijigari
14-07-2017, 17:58
بفرما دوست عزیز

درود
خوش به حالت ، جالبه snr خطتت 6 هست و تا 24000 میکشه ماله من تا 5000 کیلوبیت بیشتر نمیکشه .
مودمت چی هست ؟؟
فاصلت تا مخابرات چقدر هست ؟

rahman0158
14-07-2017, 18:38
درود
خوش به حالت ، جالبه snr خطتت 6 هست و تا 24000 میکشه ماله من تا 5000 کیلوبیت بیشتر نمیکشه .
مودمت چی هست ؟؟
فاصلت تا مخابرات چقدر هست ؟

مودم که از همین tplink معمولی هاست و فاصلم تقریبا یه خیابون با مخابرات

George Shelly
15-07-2017, 00:15
پینگ با سرورهای بازی !

xomax
15-07-2017, 13:42
پینگ با سرورهای بازی !

از این عجایب من با مخابرات داشتم. پینگ با DNS بالای 200 بود ولی با اسپید تست آلمان 100. داخل بازی هم بعضی سرورها خوب بودند بقیه 200!

George Shelly
15-07-2017, 20:49
از این عجایب من با مخابرات داشتم. پینگ با DNS بالای 200 بود ولی با اسپید تست آلمان 100. داخل بازی هم بعضی سرورها خوب بودند بقیه 200!

تازه سایفون هم زده بودم که البته پینگ رو بالا نمیبره ...
راستی یه خواهش هم از دوستان دارم اگر کسی هات اسپات داره مال شما هم شدیدا کند شده ؟ چون این سایفون خیلی مزخرفه خیلی کنده هات اسپات وحشتناک عالی بود قبل ا اینکه خرابش کنن این حرومیا ...

alireza20202003
15-07-2017, 22:25
داداش NSA که دنبالت نمیکنه که مک ادرستو یا ای پی ادرستو اینتطوری میپوشونی
این ای پی رو خب اگ مودمتو خاموش روشن کنی داینامیکه میچرخه تو سیستم این ای پی که به فرض دستت بوده میافته دست یکی دیگه ایپی اونی که قبلا دست یکی دیگه بوده میافته دست تو همینطوری میچرخه اگه ای پیت استاتیکه حالا بپوشونی یه چیزی بعد یکی از خوبیایی های وب امنیتشه سیستمش جلوی اسکنر ای پی هارو میگیره که نذاره یوزر پسورد مودمارو داررن هرچند هیچکار خاصی نمیشه کرد های وب بهتر امنیتو داره تو ای اس پی ها کد های تخفیف رو هم جز ایمیل یا ایپی های وب رو خط نمیشه دید خیلی خوبی داره

آقا نگو این حرفو. کلا پسورد های وب ۶ تا دونه رقمه حتی حرف هم نمیشه گذاشت! هر چقدرم بخوای میتونی اشتباه بزنی فقط یه کپچای قراضه میاره و اصلا اکانت رو قفل نمیکنه.

کد تخفیف رو نمیاره اما کل اطلاعات شخصی و عکس کارت ملیت رو هم قشنگ گذاشته تو پنلی که با یه عدد ۶ رقمی محافظت شده :n08:

xomax
15-07-2017, 22:33
تازه سایفون هم زده بودم که البته پینگ رو بالا نمیبره ...
راستی یه خواهش هم از دوستان دارم اگر کسی هات اسپات داره مال شما هم شدیدا کند شده ؟ چون این سایفون خیلی مزخرفه خیلی کنده هات اسپات وحشتناک عالی بود قبل ا اینکه خرابش کنن این حرومیا ...

من هات اسپات استفاده میکنم بیشتر برای یوتیوب. اخیرا سرعتش یه مقدار کم شده ولی مشکل اصلی ام با یوتیوبه که Throttle کرده نامرد. با اسپید تست تا 20 مگ میده ولی با سرور یوتیوب از 3 مگ بیشتر نمیشه، چه موقع استریم چه دانلود، با twitch هم همینکارو کرده. کلی گشتم یکی دیگه پیدا کردم که سرعتش خوبه. خوشبختانه ماهی هم 10 گیگ ترافیک داره و موقتا کار راه بندازه بلکه این هات اسپات شفا پیدا کنه.امتحان کن شاید جواب بگیری.

George Shelly
15-07-2017, 22:43
من هات اسپات استفاده میکنم بیشتر برای یوتیوب. اخیرا سرعتش یه مقدار کم شده ولی مشکل اصلی ام با یوتیوبه که Throttle کرده نامرد. با اسپید تست تا 20 مگ میده ولی با سرور یوتیوب از 3 مگ بیشتر نمیشه، چه موقع استریم چه دانلود، با twitch هم همینکارو کرده. کلی گشتم یکی دیگه پیدا کردم که سرعتش خوبه. خوشبختانه ماهی هم 10 گیگ ترافیک داره و موقتا کار راه بندازه بلکه این هات اسپات شفا پیدا کنه.امتحان کن شاید جواب بگیری.
windscribe رو من پارسال استفاده میکردم الان که سروراش نابود شده اصلا وصل نمیشه من هم کلاینتش رو دارم هم رو کروم نصب کردم اصلا وصل نمیشه ! اره یادمه 10 گیگ بود !
هیچی هات اسپات نمیشه تو سرعت واقعا اول بود ! پینگ رو هم کوچکترین تغیری نمیده تازه کمتر هم می کنه !

MMDFullHD
16-07-2017, 14:32
آقا نگو این حرفو. کلا پسورد های وب ۶ تا دونه رقمه حتی حرف هم نمیشه گذاشت! هر چقدرم بخوای میتونی اشتباه بزنی فقط یه کپچای قراضه میاره و اصلا اکانت رو قفل نمیکنه.

کد تخفیف رو نمیاره اما کل اطلاعات شخصی و عکس کارت ملیت رو هم قشنگ گذاشته تو پنلی که با یه عدد ۶ رقمی محافظت شده :n08:

حالا با هایدار میشه یه حرکت زد در اورد اون 6 رقمو راحت هم میشه
اطلاعات شخصی هم که با اونا نمیشه حرکت زیاد زد بدرد کسی هم نمیخوره باز کارت ملی واقعی بود میرفتی چیتگر میزدی زیر چن تا دوچرخه باز ی چیزی:n31:
کد های تحفیف و اتصال همزمان اینا هم ادمو گیر میندازه زیاد باهاش نمیشه حرکت زد و بدرد نمیخوره مگر اینکه ادرس جیمیل ثبت شده رو با شماره تلفن همراه که اکثرا ایرانی ها پسورد میذارن کرک کنی باز ی چیزی

ولی تو Privacy های وب بهتر از بقیس چرا؟
از ip اسکنر ها جلوگیری میکنه اجازه دسترسی نمیده مثلا منی که الان رو های وب ام یا از جایی دیگ نت دارم از طریق ای پی وارد مودمتون بشم و یوزر پسورد مودمتون رو در بیارم
بنده میتونم بهتون هر چقد که دلتون بخواد یوزر پسورد اکانت های مخابرات یا بقیه رو بدم :n02:
اینم چن تا میدم خودت تست کن از شرکت های مختلفه که خودم الان دیتابیس کردم اینارو :n08:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حتی اینقدر بی درو پیکر هست مخابرات میشه سرعت رو بالاتر ببری از طریق سایت و اگ مشترک نفهمه تمومه رفته تو پاچش چون postpaid هست هم رو قبض میاد
این مشکلات رو اسیاتک شاتل و صبانتم دارن

masoudboy
16-07-2017, 16:18
تست های وب با سرور لندن ساعت 5 عصر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza20202003
16-07-2017, 23:15
حالا با هایدار میشه یه حرکت زد در اورد اون 6 رقمو راحت هم میشه
اطلاعات شخصی هم که با اونا نمیشه حرکت زیاد زد بدرد کسی هم نمیخوره باز کارت ملی واقعی بود میرفتی چیتگر میزدی زیر چن تا دوچرخه باز ی چیزی:n31:
کد های تحفیف و اتصال همزمان اینا هم ادمو گیر میندازه زیاد باهاش نمیشه حرکت زد و بدرد نمیخوره مگر اینکه ادرس جیمیل ثبت شده رو با شماره تلفن همراه که اکثرا ایرانی ها پسورد میذارن کرک کنی باز ی چیزی

ولی تو Privacy های وب بهتر از بقیس چرا؟
از ip اسکنر ها جلوگیری میکنه اجازه دسترسی نمیده مثلا منی که الان رو های وب ام یا از جایی دیگ نت دارم از طریق ای پی وارد مودمتون بشم و یوزر پسورد مودمتون رو در بیارم
بنده میتونم بهتون هر چقد که دلتون بخواد یوزر پسورد اکانت های مخابرات یا بقیه رو بدم :n02:
اینم چن تا میدم خودت تست کن از شرکت های مختلفه که خودم الان دیتابیس کردم اینارو :n08:

حتی اینقدر بی درو پیکر هست مخابرات میشه سرعت رو بالاتر ببری از طریق سایت و اگ مشترک نفهمه تمومه رفته تو پاچش چون postpaid هست هم رو قبض میاد
این مشکلات رو اسیاتک شاتل و صبانتم دارن

مشکل دسترسی به مودم تقصیر خود کاربره که اولا اجازه دسترسی از آی پی خارج از نتورک داخلی رو به مودم داده و دوما پسورد دیفالت رو عوض نکرده یا پسورد ساده گذاشته و سوما مودم داغون خریده که احتمالا حتی چند روز هم بروت فورسش کنی بلاک نمیکنه. بحث مخابرات هم جداست چون مخابرات الان همه سرورهاش تقریبا آلوده هستن و سایت غیر ssl نباید با اینترنت مخابرات باز کرد و مشکل خیلی بزرگتر از لو رفتن یوزر پس هست.

شما وقتی میگی های وب بهترین امنیت رو داره یک مشکل برای پارس آنلاین نام ببر تا من قبول کنم. تو پارس همین اسکنر آی پی رو برای ۵ دقیقه ران کنی اینترنتت قطع میشه و تا موقعی که قطع نکنی بر نمیگرده.

های وب واقعا بیخیاله من صد بار گفتم بهشون که این ۶ رقم ناامنه از ۲ سال پیش ولی هیچ کاری نکردن.

تنها آی پی هایی که ما روی سرورهامون ازشون اتک ندیدیم همین پارس هست و لاغیر بقیه یه مانیتورینگ ساده هم ندارن دیگه بحث طول رمز و ... که بماند.

ardeshir n
16-07-2017, 23:21
windscribe رو من پارسال استفاده میکردم الان که سروراش نابود شده اصلا وصل نمیشه من هم کلاینتش رو دارم هم رو کروم نصب کردم اصلا وصل نمیشه ! اره یادمه 10 گیگ بود !
هیچی هات اسپات نمیشه تو سرعت واقعا اول بود ! پینگ رو هم کوچکترین تغیری نمیده تازه کمتر هم می کنه ! Windscribe عالیه.

Sent from my ASUS using Tapatalk

George Shelly
16-07-2017, 23:24
Windscribe عالیه.

ولی کیفیت هات اسپات رو نداره ...
هات اسپات رو شما بزار رو سرور اروپا ببین چی میشه سرعت صفحه باز کردن .
البته فعلا مشکل داره .

ardeshir n
16-07-2017, 23:25
ولی کیفیت هات اسپات رو نداره ...
هات اسپات رو شما بزار رو سرور اروپا ببین چی میشه سرعت صفحه باز کردن .
البته فعلا مشکل داره .یک مقدار دنگ و فنگ داره هات اسپات.Wind خیلی برنامه ساده ایه.۵۰ گیگ هم ترافیک میده.

George Shelly
16-07-2017, 23:30
یک مقدار دنگ و فنگ داره هات اسپات.Wind خیلی برنامه ساده ایه.۵۰ گیگ هم ترافیک میده.

منظورت کرکش هست که نمیشه سرور رو عوض کرد ؟ اونم راه داره Xd
هات اسپات پینگ رو بالا نمیبره مثل wind و اینکه کلی سرور داره که میشه با کرک بهشون دسترسی داشت هر برنامه ای رو نمیشه کرک کرد ولی نمی دونم چرا انقدر خراب شده اخیرا هیچ جا رو تقریبا میشه گفت باز نمیکنه در حال حاضر اگر نصب داری رو سیستم یه تست بکن ببینم مال شمام کنده یا نه !

MMDFullHD
16-07-2017, 23:42
مشکل دسترسی به مودم تقصیر خود کاربره که اولا اجازه دسترسی از آی پی خارج از نتورک داخلی رو به مودم داده و دوما پسورد دیفالت رو عوض نکرده یا پسورد ساده گذاشته و سوما مودم داغون خریده که احتمالا حتی چند روز هم بروت فورسش کنی بلاک نمیکنه. بحث مخابرات هم جداست چون مخابرات الان همه سرورهاش تقریبا آلوده هستن و سایت غیر ssl نباید با اینترنت مخابرات باز کرد و مشکل خیلی بزرگتر از لو رفتن یوزر پس هست.

شما وقتی میگی های وب بهترین امنیت رو داره یک مشکل برای پارس آنلاین نام ببر تا من قبول کنم. تو پارس همین اسکنر آی پی رو برای ۵ دقیقه ران کنی اینترنتت قطع میشه.

اتفاقا رمز هایی ورودی مودم که تغیر کردن هم میشه تو 2 ثانیه در اورد هرچی که میخواد باشه حتی قوی ترین رمز
این مشکل کاربر نیست یه سری از مودما کلا قابلیت خاموش کردن رو ندارن جز ایسوس مودم های تی پی لینک هم این قابلیت رو ندارن
تنها کارش اینه که قابلیت داشته باشه webpage wan خاموش کنی و تایم اوت کنی یه سری از مودما هستن این قابلیت رو دارن که از طریق ایپی وب پیچشون باز نمیشه
ولی های وب این کارو واسه همه کاربراش کرده اجازه دسترسی به صفحه های مودمو نمیده!
من نمیگم های وب بهترین امنیت رو داره امینت تو ایران کلمه ای مترادف با پشمکه اسمی هم از پارس نیاوردم ولی گفتم شاتل و صبانت و اسیاتک هم همین مشکلاتو دارن بفرما اینم از پارس الانم هی دارم اسکن میکنم کلی از مودما باگ دارن یه بلوک 20 تایی دارم اسکن میکنم :n08:که بیشتر از 10 دیقس که داره اسکن میکنه
اینم قسمتی از اسکن از ای پی های پارس انلاینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ااینم دو تا رام فایله مودماس که رو پارس انلاینه خواستی خودت پسوردشو کرک کن به دست بیاریشون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی اینم نتیجه اسکن رو های وب
که فقط مودم خودمو نشون میده :n05:
سوم اگ همچین اتفاقی باشه از دست های وب میتونی شکایت کنی دستت به ی جایی بنده تو قرارداد با های وب خوندم

- «های‌وب» موظف به حفظ محرمانگی داده‌ها و اطلاعات مشترکین و ارتباطات و حریم خصوصی مشترکین است و متعهد می‌شود به مشترکین جهت صیانت از داده‌ها و اطلاعات شخصی‌شان متناسب با خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات و آسیب‌های احتمالی ناشی از تهدیدها اطلاع‌رسانی کافی را به عمل‌آورند و حق ندارد از خود سلب مسئولیت کند
«های‌وب» متعهد می‌شود که اعمال هرگونه نظارت بر کارکردهای خدمات، موجب دسترسی غیرمجاز به داده‌ها و ارتباطات شخصی مشترکین نیست و رعایت مقررات قانونی ناظر به این حوزه الزامی است..

MMDFullHD
19-07-2017, 02:04
اقا خیلی از بچه های رو های وب سرعت کم و دارن
امشب سرعت من رسید به 80 کیلو همینطوری هم داره کم میشه
برید یه شکایت بزنید به 195 اونایی که حتی سرعتشون محدوده

hamidrezavictor
19-07-2017, 18:24
سلام سرعت اینستا چرا انقدر پایینه؟؟؟؟؟ !!!!:n03:

sasan.69
19-07-2017, 20:46
بعد بيست روز اومدم خونه و باوجود اينکه خطم رو 4 مگ هست اما سرعت اينستا و تلگرام عادى و مناسبه

Soroush-S
20-07-2017, 00:18
دو روز گذشته بینهایت قطعی نت داشتم دیگه کلافه شدم . زنگ زدم دوبار خط برام تست کردن ولی نتیجه نگرفتم . بچه های رشت کسی مشکل منو داره؟؟

k1ozil
20-07-2017, 00:45
دو روز گذشته بینهایت قطعی نت داشتم دیگه کلافه شدم . زنگ زدم دوبار خط برام تست کردن ولی نتیجه نگرفتم . بچه های رشت کسی مشکل منو داره؟؟
خطتون نویز نداره ؟

George Shelly
20-07-2017, 13:44
خیلی کند دانلود می کنه الان واسه یکی از بازیام آپدیت اومده داره با 150 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می کنه البته چون از طریق Client هست و اینکه همه در حال دانلود هستن یکم کاهش طبیعی باید باشه اما نه دیگه در حد 100 کیلوبایت بر ثانیه !
خیلی عجیبه !

MMDFullHD
20-07-2017, 14:28
من نصفه شبا سرعتم یهو از ساعت 2 شب تا 7 8 صبح خلوت بخواد بشه میرسه زیر 1 مگ شکایت کردم از شرکت تو 195 :n01:

تونستن کاری کنن که تونستن نتونستن دیگه تخلیه میزنم میرم رو پارس

TranceaweSome
20-07-2017, 16:58
یه مدت نبودم الان که برگشتم سرعت تو اینستا و... خیلی اومده پایین

George Shelly
20-07-2017, 23:12
پینگ با سرورهای بازی ( فک می کنم دیگه کلا حل شده باشه چون صبح تا شب همینه از هفته قبل ) .

hamidrezavictor
21-07-2017, 09:07
[QUOTE=MMDFullHD;8983915]من نصفه شبا سرعتم یهو از ساعت 2 شب تا 7 8 صبح خلوت بخواد بشه میرسه زیر 1 مگ شکایت کردم از شرکت تو 195 :n01:

تونستن کاری کنن که تونستن نتونستن دیگه تخلیه میزنم میرم رو پارس[/QUOTE
های وب حداقل سرعت تضمینیش ۱ مگابایته فکر کنم برای همین شکایت به جایی نمیرسه
ولی پیشنهاد من اینه زنگ بزنی بهشون برای من با سرعت 16 مگابیت سرعت دانلودم 200 کیلوبایت بود
زنگ که میزدم میگفت منطقتون مشکل داره با پیگیری زیاد تایمای خلوت سرعت دانلودم 1.6 مگابایتم میره تایمای شلوغم زیر 700 کیلوبایت دیگه نمیاد .... پیگیری کنین ان شاالله مشکلتون حل میشه

hamidrezavictor
21-07-2017, 09:11
پینگ با سرورهای بازی ( فک می کنم دیگه کلا حل شده باشه چون صبح تا شب همینه از هفته قبل ) .
ولی برای من که بتلفیلد ۱ بازی میکنم کمترین پینگی که وصل میشم همون 160 ایناست !!!
فکر کنم فقط برای شما پینگتون خوب شده :n35:

hamidrezavictor
21-07-2017, 09:36
یه مدت نبودم الان که برگشتم سرعت تو اینستا و... خیلی اومده پایین
منم همین مشکلو داشتم با تغییر dns بهتر شد
پیام خصوصی دادم روش کارو

George Shelly
21-07-2017, 12:56
ولی برای من که بتلفیلد ۱ بازی میکنم کمترین پینگی که وصل میشم همون 160 ایناست !!!
فکر کنم فقط برای شما پینگتون خوب شده :n35:

مال منم چند روزه خوب شده قبلش 160 بود ...
شما چند بار ریست کن ببین چه نتیجه ای می گیری .....

MOHAMMAD2010
21-07-2017, 13:02
برای خرید سرویس های حجمی هم کد تخفیف وجود داره ؟

MMDFullHD
21-07-2017, 13:12
[QUOTE=MMDFullHD;8983915]من نصفه شبا سرعتم یهو از ساعت 2 شب تا 7 8 صبح خلوت بخواد بشه میرسه زیر 1 مگ شکایت کردم از شرکت تو 195 :n01:

تونستن کاری کنن که تونستن نتونستن دیگه تخلیه میزنم میرم رو پارس[/QUOTE
های وب حداقل سرعت تضمینیش ۱ مگابایته فکر کنم برای همین شکایت به جایی نمیرسه
ولی پیشنهاد من اینه زنگ بزنی بهشون برای من با سرعت 16 مگابیت سرعت دانلودم 200 کیلوبایت بود
زنگ که میزدم میگفت منطقتون مشکل داره با پیگیری زیاد تایمای خلوت سرعت دانلودم 1.6 مگابایتم میره تایمای شلوغم زیر 700 کیلوبایت دیگه نمیاد .... پیگیری کنین ان شاالله مشکلتون حل میشه

اتفاقا سر همین که زیر 1 مگ میاد شکایت کردم
فعلا که پشتیبانیش گفت افزایش پهنا باند دادیم به مرکزتون قبول کنه یا نه خلاصه هی میخواد منو بپیچونه بگه سرعتتت خوبه
ریت خط من رو 8 مگ اوردم گذاشتمش روز 440 تاس شب یخورده پاین تر میچرخه تا همون 440 تک کانکشن هم ریده
شکایت رو یه رفیقمون دیگه هم داره میزنه ببینیم چیکار میکنن

شما 195 شکایت کردید یا نه هی زنگ میزدید پشتیبانی؟؟ برای من هی میگه برو دنبال مودمو تیم نصب کن رو سیستمت چک کنیم اسکرین بگیریم اینا چ وضعیته منم چرتو پرت میگم میپیچونمشون میگم با گوشی وصلم :n08:

- - - Updated - - -

برای خرید سرویس های حجمی هم کد تخفیف وجود داره ؟

اره دادا واسه همه بسته و فشفشه و نیترو و ..

mehrdad..7
21-07-2017, 13:25
منم همین مشکلو داشتم با تغییر dns بهتر شد
پیام خصوصی دادم روش کارو

میشه روشش رو برا منم بفرستی ممنون

hamidrezavictor
21-07-2017, 13:46
نه شکایت نکردم !!!
بعد چند روز درست شد

hamidrezavictor
21-07-2017, 13:47
میشه روشش رو برا منم بفرستی ممنون
ارسال شد !!! :n01:

sasan.69
21-07-2017, 14:06

بى زحمت برا منم ارسال کنيد

George Shelly
21-07-2017, 14:45
با dns jumper انجام دادی ؟

hamidrezavictor
21-07-2017, 16:48
با dns jumper انجام دادی ؟
نه فقط از طریق تنظیمات وای فای گوشی dns وارد کردم سرعتم خیلی بهتر شد

sasan.69
21-07-2017, 18:56
اینجوری ست کردم اما سایت مجهول الحال گلستان پیام نور رو باز نمی کنه

hamidrezavictor
21-07-2017, 19:14

اون مقدار 128 رو زیر 20 بذار بعد با dns 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 تست کن ببین تغییری میکنه

sasan.69
22-07-2017, 10:28
سرعت لود اينستا و تلگرام از ديشب تا حال، افتضاح

MOHAMMAD2010
22-07-2017, 10:36
سرعت لود اينستا و تلگرام از ديشب تا حال، افتضاح

برای من مثل قبله سرعتش
------------------------------------
کسی کد تخفیف برای خرید سرویس حجمی داره ؟

a1l2i3z4a5h6r7
22-07-2017, 10:57
سلام دوستانی که های وب دارن و کسایی که PS4 دارن و دیتا بازی دانلود میکنن با چه طرحی میگیرن مثال 50 گیگ یک دیتا بازی چقدر هزینه اش میشه ؟آیا های وب برای دانلود خوب هست؟ چون شبانه رایگان نداره نظر شما چیه های وب یا شاتل ؟ آیا های وب مثل شاتل شاتلندی داره که فایل ها رو ریموت کرد ؟ من پیشگامان دارم شبانه 20 گیگ میتونمم دانلود کنم هر شب اما خب حجم روزانه سریع تموم میشه و هی مجبور میشم حجم بخرم یک راهنمایی بفرمایید چیکار کنم پیشگامان بونم یا بیام های وب یا شاتل

rahman0158
22-07-2017, 11:20
سلام دوستانی که های وب دارن و کسایی که PS4 دارن و دیتا بازی دانلود میکنن با چه طرحی میگیرن مثال 50 گیگ یک دیتا بازی چقدر هزینه اش میشه ؟آیا های وب برای دانلود خوب هست؟ چون شبانه رایگان نداره نظر شما چیه های وب یا شاتل ؟ آیا های وب مثل شاتل شاتلندی داره که فایل ها رو ریموت کرد ؟ من پیشگامان دارم شبانه 20 گیگ میتونمم دانلود کنم هر شب اما خب حجم روزانه سریع تموم میشه و هی مجبور میشم حجم بخرم یک راهنمایی بفرمایید چیکار کنم پیشگامان بونم یا بیام های وب یا شاتل
سلام والا های وب برای وبگردی و کارهای روزانه قیمتش مناسبه و برای دانلود سنگین توجیح نداره و گرون در میاد وقتی بسته های شبانه ایرانسل یا همراه اول هست . بنده نت گوشی رو شیر میکنم رو ps4 دانلود سنگین رو با بسته نامحدود همراه اول انجام میدم . موفق باشید

MMDFullHD
22-07-2017, 13:22
برای من مثل قبله سرعتش
کسی کد تخفیف برای خرید سرویس حجمی داره ؟

من یه ماهه هفت گیگ دارم

MMDFullHD
22-07-2017, 13:26

مشکل از dns پیش میاد یبار باید اتوماتیکلی تست کنید تیک رو بیارید رو گزینه اول بذارید بعد سیو کنیداگه نتیجه گرفتید باز برگردونید به همین حالت دستی
سامانه های دانشگاه رو اوردن رو زیر ساخت انداختن dns ها خارجی نمیتونن ادرس هایی که رو سرورای زیرساختن رو ترجمه کنن بهتره یکی از dns هارو پیش فرض مودم یعنی 192.168.1.1 قرار بدید
دانشگاه کار قزوین هم همینطوری هست واسه من رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیتونم باز کنم با دی ان اس خارجی

TranceaweSome
22-07-2017, 16:28
مشکل از dns پیش میاد یبار باید اتوماتیکلی تست کنید تیک رو بیارید رو گزینه اول بذارید بعد سیو کنیداگه نتیجه گرفتید باز برگردونید به همین حالت دستی
سامانه های دانشگاه رو اوردن رو زیر ساخت انداختن dns ها خارجی نمیتونن ادرس هایی که رو سرورای زیرساختن رو ترجمه کنن بهتره یکی از dns هارو پیش فرض مودم یعنی 192.168.1.1 قرار بدید
دانشگاه کار قزوین هم همینطوری هست واسه من رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیتونم باز کنم با دی ان اس خارجی
سلام یه چندتا dns گذاشتید چند مدت پیش
پیدا نمیکنم اون پست رو اگه میشه دوباره بذارید
ممنون

MMDFullHD
23-07-2017, 01:03
سلام یه چندتا dns گذاشتید چند مدت پیش
پیدا نمیکنم اون پست رو اگه میشه دوباره بذارید
ممنون

بفرما اینم دی ان اس های اپدیت شده تست شده بر اساس بهترین پینگ و سرعت لود پیج
حتمن یکی از دی ان اس هارو داخلی بذارید که تو داخلی ها دچار مشکل و کندی نشید
بهترین اینه یکی از دی ان اس هارو 77.77.77.77 که مال خود های وب هم هست بذارید
یکی ازینارو تست کن با پینگ بعد با هفتادو هفت بالا میکس کن انتخاب کن
هلند
91.239.64.211 پینگ 119
37.72.170.41 پینگ 110
185.133.72.100 پینگ 120
ترکیه سوپر انلاین
پینگ هم 127 92.45.62.133

MMDFullHD
23-07-2017, 04:00
گند بزنن در این های وب بی پدر مادرو
شکایت که به جایی نرسید گفتن سرعتتون زیر 16 کیلوبایت رسید عملا حق شکایت دارید
چون 1 مگابیت پهنای تضمینیه با اعمال شیرینگ 128 تقسیم بر 8 میشه 16 کیلوبایت
بعد این شکایتا سرعتم دوره 470 میپلکید الان اوردن کردنش 360 کیلوبایت :n15: موندممم بخدا از یه طرف حجماش منو نگه میداره از ی طرف دیگه سرعت گندش منو فراری میده
صبانت نهایت سرعت رو خطم میداد این اشغالی مفت نمی ارزه
این ماه سرویسممم تموم شهه احتمال زیاد برم رو یه سرویس دهنده دیگه بقران اعصاب نمونده
میگه شب اگه سرعتت کم شد شکایت کن میگم 4 شب چیو بزنگم ملت خونه خوابن
الانم از حرصم زنگ زدم اولیت 9 از ده تو صف :n24:

MOHAMMAD2010
23-07-2017, 11:11
همین دیروز پست گذاشتم که سرعت اینستاگرام من خوبه ولی دیشب افتضاح شده بود ! ( البته احمال داره به خاطر فاز 3 باشه !!! )

vampireXZX
23-07-2017, 11:22
خدارو شکر تو این 2ماه که از های وب سرویس داشتم نه مشکل کندی اینستا و تلگرام داشتم نه مشکل سرعت پایین!سرعت رو گفتن تا 16mb باز گذاشتن ولی خط ما 12mb بیشتر نمیکشه که کافیه به نظرم,سرعت دانلود هم از 1.2mb پایین نیومده!منکه خیلی راضیم

amiry1996
23-07-2017, 12:03
همین دیروز پست گذاشتم که سرعت اینستاگرام من خوبه ولی دیشب افتضاح شده بود ! ( البته احمال داره به خاطر فاز 3 باشه !!! )

کلی . شاتل هم تلگرام تاخیر داره تو ارسال

hamidrezavictor
23-07-2017, 13:17
کلی . شاتل هم تلگرام تاخیر داره تو ارسال
سرعت اپلود منو رو 0.5 مگابیت بسته بودن زنگ زدم گذاشتن رو ۲ مگابیت خیلی سرعت بهتر شد

George Shelly
23-07-2017, 14:18
سرعت اپلود منو رو 0.5 مگابیت بسته بودن زنگ زدم گذاشتن رو ۲ مگابیت خیلی سرعت بهتر شد
منم قبلا زنگ زده بودم گذاشته بودن رو یک بعد تغییر سرعت داده بودم اومده بود رو 500 الان خوب شد گفتی یادم اومد زنگ زدم گذاشت رو 2 ولی snr از 33 اومد رو 9 ....
سرعت صفحه باز کردنم به طرز مرگباری عالی شد سایتای خارجی درجا باز میشه ببین فقط چقدر آپلود تاثیر دااره الان های وب بیچاره میشه هرکی این پستارو ببینه سریع زنگ میزنه ....

MOHAMMAD2010
23-07-2017, 14:26

البته اون مشکل کندی اینستا و تلگرام اصلا ربطی به اپلود نداره ! چون فقط دیشب اینجوری شده بود برای من، و وقتای دیگه خیلی خوب بود

George Shelly
23-07-2017, 14:33
البته اون مشکل کندی اینستا و تلگرام اصلا ربطی به اپلود نداره ! چون فقط دیشب اینجوری شده بود برای من، و وقتای دیگه خیلی خوب بود

من الان آپلودمو گذاشته رو 2 مگ باورم نمیشه یوتیوب مثل برق باز میشه سرعتش حتی از اپاراتم بهتر شده تاثیر اپلود تو صفحه و ...خیلی خیلی زیاده ! شما فک کن اینا می تونن مال همه رو بزارن رو 2 مگ اما نمیزارن وگرنه 99درصد شکایت ها از سرعت پایین صفحه و ... از بین میره !

MOHAMMAD2010
23-07-2017, 14:37
من الان آپلودمو گذاشته رو 2 مگ باورم نمیشه یوتیوب مثل برق باز میشه سرعتش حتی از اپاراتم بهتر شده تاثیر اپلود تو صفحه و ...خیلی خیلی زیاده ! شما فک کن اینا می تونن مال همه رو بزارن رو 2 مگ اما نمیزارن وگرنه 99درصد شکایت ها از سرعت پایین صفحه و ... از بین میره !

همه رو که نمیتونن بزارن مثلا من الان خودم دانلودم رو 6 هست اپلودم رو 512 اپلودم تا 1 هم میکشه ولی چون دانلودم 8 رو نمکشه نمیتونم بزارم ( چون اینا پرفایل 6 مگ - 1 مگ ندارن پروفایل 8 مگ 1 مگ دارن )
دیگه 2 مگ رو که خط خیلیا اصلا کشش نداره

George Shelly
23-07-2017, 14:41
همه رو که نمیتونن بزارن مثلا من الان خودم دانلودم رو 6 هست اپلودم رو 512 اپلودم تا 1 هم میکشه ولی چون دانلودم 8 رو نمکشه نمیتونم بزارم ( چون اینا پرفایل 6 مگ - 1 مگ ندارن پروفایل 8 مگ 1 مگ دارن )
دیگه 2 مگ رو که خط خیلیا اصلا کشش نداره

snr منم خیلی اومد پایین از 33 شد 8 ولی با این حال قطعی ندارم .

hamidrezavictor
23-07-2017, 15:01
من در جواب اپلود تلگرام اونو گفتم!!!!! مشکل اپلود در اینستا و تلگرام دقیقا به چی ربط داره پس؟؟؟؟ ارسال عکس و ویدیو باید سرعت اپلودت بالا باشه !!!
راجع به سرعت پایین اینستا هم من چند صفحه قبل گفتم سرعتم شدیدا پایینه با اینکه سرعت نتم 16 مگابیته ( سرعت دانلود تا 1.6 مگابایت ) که با تنظیمات dns حس میکنم خیلی بهتر شده !

MOHAMMAD2010
23-07-2017, 15:28
من در جواب اپلود تلگرام اونو گفتم!!!!! مشکل اپلود در اینستا و تلگرام دقیقا به چی ربط داره پس؟؟؟؟ ارسال عکس و ویدیو باید سرعت اپلودت بالا باشه !!!
راجع به سرعت پایین اینستا هم من چند صفحه قبل گفتم سرعتم شدیدا پایینه با اینکه سرعت نتم 16 مگابیته ( سرعت دانلود تا 1.6 مگابایت ) که با تنظیمات dns حس میکنم خیلی بهتر شده !

من برای اپلود نگفتم در مورد سرعت کلی اینستا گفتم ( که البته دیشب هم خیلی خراب بود برام امروز بهتره )

sasan.69
23-07-2017, 21:59
سرعت وب گردى و اينستا و تلگرام فوق العاده پايين:n21:

George Shelly
23-07-2017, 22:11
سرعت وب گردى و اينستا و تلگرام فوق العاده پايين:n21:
سرویست 4 مگه درسته ؟ نو اینستا 4 مگ خیلی خوب نیست با توجه به حجم عکس ها و ویدیوها و ... من که 12 مگ دارم خیلی خوبه و راحت باز می کنه بدون دیلی ...
سرعت صفحه و پینگ هم خیلی خوب .

sasan.69
23-07-2017, 22:43
اره 4 مگ هست و وقتى وصل شد سرويسم مشکلى نداشتم الان ى هفته که از مسافرت اومدم خيلى افت کرده و حوصله حرفاى چرت پشتيبان رو هم ندارم چ زنگ نزدم... الان سرعت وب هم افت کرده

George Shelly
24-07-2017, 11:44
سلام .
یه بار اینجا یکی یه پریز معرفی کرد مال نویز گیر خط بود الان هر چی میگردم نیست کسی میدونه چی بود ؟ میخوام سفارش بدم لطفا سریع جواب بدین .
فک کنم از دیجی کالا هم لینک داده بود !
پیداش کردم اینه

MOHAMMAD2010
24-07-2017, 11:49
اره 4 مگ هست و وقتى وصل شد سرويسم مشکلى نداشتم الان ى هفته که از مسافرت اومدم خيلى افت کرده و حوصله حرفاى چرت پشتيبان رو هم ندارم چ زنگ نزدم... الان سرعت وب هم افت کرده

حرفت درسته ، اگه کیفیت خودشون خوب باشه رو 4 مگ هم با سرعت خوب باز میکنه
متاسفانه اینستاگرام کند شده چند روزه

sasan.69
24-07-2017, 14:31
سلام .
یه بار اینجا یکی یه پریز معرفی کرد مال نویز گیر خط بود الان هر چی میگردم نیست کسی میدونه چی بود ؟ میخوام سفارش بدم لطفا سریع جواب بدین .
فک کنم از دیجی کالا هم لینک داده بود !
پیداش کردم اینه

مودم من تو اتاقم هست و بدلیل اینکه پی سی دارم مجبورم با سیم وصل کنم با این پریز مودم باید حتما کنار تلفن باشه درسته؟

mohandes23
24-07-2017, 15:12
این چه وضع سرعت هاست من نتم 16 هست الان روی 3 تا 4 هست.البته نمی دونم خبریه دوباره اینترنت به صورت کلی اختلال داره.ایرانسل هم شاکی بودن.

rahman0158
24-07-2017, 17:32
سرعت نت بنده هم به شدت مزخرف شده سرور خارجی که تعطیل بالاتر از ۱۰۰ کیلوبایت نمیره و داخلی به شدت نوسان داره از ۱۰۰ تا ۹۰۰ کیلوبایت. پینگ گوگل هم رفته رو ۲۹۰ تا

George Shelly
24-07-2017, 21:32
مودم من تو اتاقم هست و بدلیل اینکه پی سی دارم مجبورم با سیم وصل کنم با این پریز مودم باید حتما کنار تلفن باشه درسته؟
مودمت وایرلس نیست ؟ اگر هست یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بخر دیگه نیازی به سیم نیست قیمتشم فک کنم 30 تومن باشه حالا کمتر یا بیشتر !
باید پریز اصلی رو در بیاری اینو نصب کنی ...

sasan.69
24-07-2017, 21:56
مودمت وایرلس نیست ؟ اگر هست یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بخر دیگه نیازی به سیم نیست قیمتشم فک کنم 30 تومن باشه حالا کمتر یا بیشتر !
باید پریز اصلی رو در بیاری اینو نصب کنی ...

اره مودمم که وايرلس هست، کارت شبکه يو اس بى شنيدم ممکنه تو انتن دهى نوسان داشته باشه..

George Shelly
24-07-2017, 22:05
اره مودمم که وايرلس هست، کارت شبکه يو اس بى شنيدم ممکنه تو انتن دهى نوسان داشته باشه..
نه مشکلی نداره در حد یه اتاق ولی نباید خیلی فاصله زیاد شه ....

George Shelly
24-07-2017, 22:08
موج کندی و .... به من هم رسید یهو همه چی به شدت کند شد اینستگرم به شدت کند صفحه افتضاح / پینگ همچنین و ...ربطی به های وب هم 100 درصد نداره و به اینترانت نکبتی ربط داره ..
از اینکه نتونستن اینستا رو فیلتر کنن دارن میمیرن اینجوری عقده هاشونو خالی می کنن بی شرفا ....

ahashahin
24-07-2017, 22:17
سرعت نت من به شدت افت کرده من خطم روی 16 مگ بود و میدونم که کیفیت خطم عالیه چند ساله که همینه

ولی الان 2 مگ شده :n04: چیکار دارن میکنن؟ کسی خبر داره؟ :n27:

MMDFullHD
24-07-2017, 23:07
وضع من که خراب بود حالام که این چن وقته هم خراب شده سرعت منم به فنا رفته:n21:

golijon
25-07-2017, 20:32
سرعت دانلود من سر 80 تا 100 شده. مال همه این جوریه؟ به من گفتن خطت دوباره نویز پیدا کرده.

MOHAMMAD2010
26-07-2017, 12:52
چقدر این سیستم های وب مسخره هست
من ترافیک فشفشم تموم شده از سرویسم هم فقط 3 ساعت دیگه مونده ، رفتم سرویس جدید خریدم میخوام فعالش کنم میگه باید سرویس قبلی تموم بشه تا بتونی اینو فعال کنی !
خب الان من تو این 3 ساعت باید بیخیال نت بشم !؟

MMDFullHD
26-07-2017, 12:56
چقدر این سیستم های وب مسخره هست
من ترافیک فشفشم تموم شده از سرویسم هم فقط 3 ساعت دیگه مونده ، رفتم سرویس جدید خریدم میخوام فعالش کنم میگه باید سرویس قبلی تموم بشه تا بتونی اینو فعال کنی !
خب الان من تو این 3 ساعت باید بیخیال نت بشم !؟

ابطال سرویس کن خب
از پنلت خارج شو از کنار اسمت
پسورد و یوزرتو وارد کن باز برو تو گزینه ابطال برات میاد

MOHAMMAD2010
26-07-2017, 13:03
ابطال سرویس کن خب
از پنلت خارج شو از کنار اسمت
پسورد و یوزرتو وارد کن باز برو تو گزینه ابطال برات میاد

ممنون - نمیدونستم همچین چیزیو
------------------
فقط این گزینه ابطال سرویس فعلی چرا دیگه نمیره !؟ همین جور مونده تو پنل :n02:

MMDFullHD
26-07-2017, 17:07
ممنون - نمیدونستم همچین چیزیو
------------------
فقط این گزینه ابطال سرویس فعلی چرا دیگه نمیره !؟ همین جور مونده تو پنل :n02:

اگه بعد از اینکه بصورت اتو لاگین شدی یوزر پستو رو خط خودت بزنی اون میاد بالا میمونه خروج رو ازش بزن یه چن ساعت دیگه با ای پی لاگین کنی دوباره میپره
نزنی روش که به فنا میره سرویس جدیدت :n07:

MMDFullHD
26-07-2017, 17:10
سرعت دانلود من سر 80 تا 100 شده. مال همه این جوریه؟ به من گفتن خطت دوباره نویز پیدا کرده.

مال من از اسفند سال پیش که اومدم رو های وب 480 تا 500 بود سرعت همینطوری افت کرده اومده الان رو 350 شبا و بعضی وقتا من هم سرعتم از 70 تا پایین تر میاد و از بعضی سایتا بیشتر از 30 نمیشه :n07:

ahashahin
26-07-2017, 23:17
یه چیزی که بهش برخورد داشتم و برام سوال شده اینه که
وقتی سرعتم به شدت افت میکنه و معمولا چند ساعت اینجوری میمونه قسمت کدهای تخفیف هیچکدوم از سربرگهاش نمایش داده نمیشه :n27: برام عجیبه چون چندبار این اتفاق افتاده و تا وقتی سرعتم به حالت نرمال برنگرده سربرگ های مشاهده کد تخفیف و... نشون داده نمیشه :n36:

George Shelly
26-07-2017, 23:33
کسی کد تخفیف یه ماهه داره ؟ حالا حجمی میخواد باشه ! تایمش برام مهمه .

alireza_asol
27-07-2017, 12:22
snr من بازم به فنا رفت. هر 2 هفته یه بار به فنا میره :n02:

MOHAMMAD2010
27-07-2017, 14:46
snr من بازم به فنا رفت. هر 2 هفته یه بار به فنا میره :n02:

منم اتفاقی صبح نگاه کردم 15 بود الان 7 شده !

MMDFullHD
27-07-2017, 18:06
حجم دزدی تو چن ثانیه کافیه شما برید پنلتون یه فایل حجیم رو بزنید دانلود
بریدو برگردید کمتر از40 مگ دانلود کنید و خارج شید وارد شید میبنید 130 تا اینا بیشتر دزدی میکنه
اصن حجم های وب برکت نداره

sasan.69
28-07-2017, 02:22
وضعیت سرعت تلگرام و اینستاگرام عادی شد بقیه رفقا چطور؟؟؟

George Shelly
28-07-2017, 10:47
من هر وقت اینستگرمو باز می کنم نتم قطع میشه نمی دونم مشکل از کجاست مثلا دارم با پی سی کار می کنم مشکلی نیست ولی وقتی اینسو رو گوشیم باز می کنم چراغ مودم قرمز میشه ....

MOHAMMAD2010
28-07-2017, 13:11
وضعیت سرعت تلگرام و اینستاگرام عادی شد بقیه رفقا چطور؟؟؟

برای منم خوب شده ولی هنوز بعضی وقتا اخر شبا مثلا ساعت 12-1 اینستاگرام کند میشه

Yi Yi
28-07-2017, 15:28
چرا سرعت هایوب اینقدر مضخرفه؟ سرعت برخی سرورها/سایت ها عالی برخی هم افتضاح. چه داخلی چه خارجی.

Pedram_mrn
28-07-2017, 16:26
از رو شاتل اومدم های وب،
خطم نهایت ۸ مگ می‌کشه

الان یه فایل ۲.۵ گیگی آپدیت ps4 رو زدم با خود PS4 دانلود شه سرعتش فاجعه بار بود، نهایت ۵۰ کیلوبایت، همچین مشکلی رو با شاتل نداشتم.

بعد گذاشتم با IDM تو پیسی دانلود شه بعد از اینکه ۳۰۰ مگ اینا دانلود کرد سرعتم کم شد و الان روی۱۵۰ - ۲۰۰ کیلوبایت هست.

فایلی که نهایتا یک ساعته باید دانلود می‌شد ۵ ۶ ساعت طول خواهد کشید.

تعجبی هم نداره البته، وقتی گیگی ۵۰۰ ۶۰۰ تومن می‌افته پهنای باند کم رو اینطوری مدیریت می‌کنند.

بیشتر به درد وب گردی کمی یوتیوب می‌خوره
اصلا به درد استفاده سنگین نمی‌خوره

پینگ هم با گوگل ۱۵۰-۱۶۰ بود
با شاتل هم همین حدودا بود

George Shelly
28-07-2017, 17:01
از رو شاتل اومدم های وب،
خطم نهایت ۸ مگ می‌کشه

الان یه فایل ۲.۵ گیگی آپدیت ps4 رو زدم با خود PS4 دانلود شه سرعتش فاجعه بار بود، نهایت ۵۰ کیلوبایت، همچین مشکلی رو با شاتل نداشتم.

بعد گذاشتم با IDM تو پیسی دانلود شه بعد از اینکه ۳۰۰ مگ اینا دانلود کرد سرعتم کم شد و الان روی۱۵۰ - ۲۰۰ کیلوبایت هست.

فایلی که نهایتا یک ساعته باید دانلود می‌شد ۵ ۶ ساعت طول خواهد کشید.

تعجبی هم نداره البته، وقتی گیگی ۵۰۰ ۶۰۰ تومن می‌افته پهنای باند کم رو اینطوری مدیریت می‌کنند.

بیشتر به درد وب گردی کمی یوتیوب می‌خوره
اصلا به درد استفاده سنگین نمی‌خوره

پینگ هم با گوگل ۱۵۰-۱۶۰ بود
با شاتل هم همین حدودا بود

منظورت آپدیت یکی از بازی هایی ps4 بود ؟ چون ps4 خودش حجم Firmware هاش بیشتر از 350 مگ نمیشه مگر نسخه پینچم که توراهه احتمال میره حجمش کمی بالاتر باشه .
مطمئنی لینک دانلود بدون مشکل بوده ؟ و همچنین تنظیمات IDM ؟
بزارش رو 32 کانکشن!
ربطی به گیگی 500 تومن نداره به مرکز خیلی ربط داره که چقدر کشش داشته باشه من خودم دوتاخط دارم یکی شاتل یکی های وب ...خط شاتلم سرعتش رو 500 هست تماش گرفتگ گفتن پهنای باند محدوده بزودی درست میشه ! ولی خط های وبم عالیه ! سرعت صفحه خیلی خوب / پینگ همچنین / یوتیوب بدون قطعی و ....
یکم تایم بده احتمالا بهتر میشه !

Pedram_mrn
28-07-2017, 17:49
منظورت آپدیت یکی از بازی هایی ps4 بود ؟ چون ps4 خودش حجم Firmware هاش بیشتر از 350 مگ نمیشه مگر نسخه پینچم که توراهه احتمال میره حجمش کمی بالاتر باشه .
مطمئنی لینک دانلود بدون مشکل بوده ؟ و همچنین تنظیمات IDM ؟
بزارش رو 32 کانکشن!
ربطی به گیگی 500 تومن نداره به مرکز خیلی ربط داره که چقدر کشش داشته باشه من خودم دوتاخط دارم یکی شاتل یکی های وب ...خط شاتلم سرعتش رو 500 هست تماش گرفتگ گفتن پهنای باند محدوده بزودی درست میشه ! ولی خط های وبم عالیه ! سرعت صفحه خیلی خوب / پینگ همچنین / یوتیوب بدون قطعی و ....
یکم تایم بده احتمالا بهتر میشه !

سه چهار ساعته وصل شده هنوز مونده تا کامل تستش کنم، شاید مشکل از لینک بوده، چون وقتی سرعت لینک آپدیت گیمی که داشتم دان می‌کردم روی ۱۵۰ بود، از پلی استور آپدیت برنامه ها با سرعت کامل ۷۰۰ ۸۰۰ کیلوبایت دانلود می‌شد. یا تو باز کردن ویدیو های اینستاگرام مشکلی نبود.

آی‌دی‌ام من که بیشتر از ۱۶ تا تاحالا کانکشن نداده، رو تک کانکشن که نهایت ۱۰۰ کیلوبایت بیشتر نمی‌شه.

George Shelly
28-07-2017, 19:16
سه چهار ساعته وصل شده هنوز مونده تا کامل تستش کنم، شاید مشکل از لینک بوده، چون وقتی سرعت لینک آپدیت گیمی که داشتم دان می‌کردم روی ۱۵۰ بود، از پلی استور آپدیت برنامه ها با سرعت کامل ۷۰۰ ۸۰۰ کیلوبایت دانلود می‌شد. یا تو باز کردن ویدیو های اینستاگرام مشکلی نبود.

آی‌دی‌ام من که بیشتر از ۱۶ تا تاحالا کانکشن نداده، رو تک کانکشن که نهایت ۱۰۰ کیلوبایت بیشتر نمی‌شه.
چجوری روز جمعه وصل شده ؟

Pedram_mrn
28-07-2017, 19:23
چجوری روز جمعه وصل شده ؟

پنج‌شنبه وصل شده بود، امروز یوزر پس رو زدم تو مودم

masoudboy
28-07-2017, 22:26
تست های وب با آپلود 2 مگ و دانلود 16 مگ ساعت 23.30 شب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Yi Yi
29-07-2017, 10:05
من از اینترنت مخابرات استفاده میکردم. سرعت هایوب حتی از مخابرات هم بدتره.
یک ساعت خوبه یک ساعت افتضاحه...

60-70 درصد روز دیال آپه سرعت هایوب.

iman2919
29-07-2017, 12:32
من از اینترنت مخابرات استفاده میکردم. سرعت هایوب حتی از مخابرات هم بدتره.
یک ساعت خوبه یک ساعت افتضاحه...

60-70 درصد روز دیال آپه سرعت هایوب.

من یک مدت های وب داشتم اعصاب برام نذاشته بود صبح یک سرعت ظهر یک سرعت شب یک سرعت و پینگ داغون!
بازی کلش رویال نمیتونستم بازی کنم:n31:
رفتم شاتل راحت شدم ماهی 20 هزارتومان میدم نزدیک 100 گیگ دانلود دارم از شاتل لند و 2 گیگ هم برای بازی دارم:n39:

MOHAMMAD2010
29-07-2017, 13:13
شاید دانلود تک کانکشن سرعتش نوسان داشته باشه ولی دانلود با idm برای من همیشه ثابته ، و من که خطم رو 6 هست همیشه 600 هست
----------
اینم تست تک کانکشن سرور هلند و امریکا ( خط رو 6 مگ بسته شده )
دیگه والا بعضیا میخوان خیلی های وب رو داغون نشون بدن ( دیال اپ !!! )

Yi Yi
29-07-2017, 14:10
شاید دانلود تک کانکشن سرعتش نوسان داشته باشه ولی دانلود با idm برای من همیشه ثابته ، و من که خطم رو 6 هست همیشه 600 هست
----------
اینم تست تک کانکشن سرور هلند و امریکا ( خط رو 6 مگ بسته شده )
دیگه والا بعضیا میخوان خیلی های وب رو داغون نشون بدن ( دیال اپ !!! )

به سرعت فاجعه بار عکس زیر چی میگید شما؟ سوپر دیال آپ؟! سرعت آپلودم بیشتر از دانلدمه!

MOHAMMAD2010
29-07-2017, 14:29
به سرعت فاجعه بار عکس زیر چی میگید شما؟ سوپر دیال آپ؟! سرعت آپلودم بیشتر از دانلدمه!

این سرعت غیر طبیعی داغونه !
همیشه اینجوریه ؟
به پشتیبانی زنگ زدین ؟

Yi Yi
29-07-2017, 14:35
همیشه اینجوریه ؟
به پشتیبانی زنگ زدین ؟

اغلب روز همینه. شاید کمتر از دو سه روز در هفته سرعت خوب باشه.

زنگ زده بودم. هیچ کمکمی نکرد. فکر میکرد مشکل از کامپیوترمه.

Yi Yi
29-07-2017, 14:58
همیشه اینجوریه ؟
به پشتیبانی زنگ زدین ؟

دوباره زنگ زدم گفت پهنای باند مرکزتون تا خرخره پر شده. مشکل از مرکز مخابراتیه.

Pedram_mrn
29-07-2017, 14:59
فشفشه ۴ گیگ یه روزه گرفتم، ترافیکش تموم شده ولژ یه ساعت زمانش مونده، چجوری یه فشفشه دیگه فعال کنم؟ باید یه ساعت صبر کنم؟

MOHAMMAD2010
29-07-2017, 15:00

متاسفانه این مشکلو هیچ کاری نمیشه کرد

sasan.69
29-07-2017, 15:06
4 مگ

MMDFullHD
29-07-2017, 15:45
رنج ای پی های 46.224 کلا کمبود دارن فامیلمون تو تهران رنجش 46.225 هست کمبود نداره خطش تا هرچقد باشه میده
مشکل از مرکز مخابراتی هم نیست کمبود پهنا دارن مشکل از خودشونه

MMDFullHD
29-07-2017, 16:09
این مشکل منو شما چن تایی دیگه هم داریم
دیشب دقیقا ساعت 12 واس منم از اپارات به این سرعت رسیده بود
مرکز مخابراتی هم پر نیست واس ما

p واسه پورت نیست؟

Pedram_mrn
30-07-2017, 01:21
فشفشه ۴ گیگ یه روزه گرفتم، ترافیکش تموم شده ولژ یه ساعت زمانش مونده، چجوری یه فشفشه دیگه فعال کنم؟ باید یه ساعت صبر کنم؟

کسی نمی‌دونه یعنی!؟

MMDFullHD
30-07-2017, 02:17
کسی نمی‌دونه یعنی!؟

ترافیکش تموم شده باشه فشقشه دیگه ای میتونی فعال کنی
فشفشه یا بر اساس تایم ریست میشه یا اینکه حجم و یا ترافیک فشفشه تموم شده باشه
درصورتی که ترافیک فشفشتون تموم شده باشه شما باز میتونید فشفشه فعال کنید

hamidrezavictor
30-07-2017, 12:10
کسی نمی‌دونه یعنی!؟
وقتی فشفشه تون قیل از تایمش تموم میشه از داخل اپلیکیشن های وب نمیشه فعال کرد( تایمش میمونه) باید یبار از طریق مرورگر وارد حسابتون بشین از اونجا خرید و فعال کنین یا وقتی وارد حساب کاربریتون شدین دوباره به اپ برگردین اون تایم باقیمانده ریست شده !!!

5ajad
30-07-2017, 12:46
سلام دوستان من تازه اینترنتم فعال شده
این کد تخفیف های نیم گیگ 1 روزه چطوریه جریانش ؟ الان4تا توی حسابم هست و فعالشون نکردم
خاستم ببینم اینا تاریخ انقضا دارن؟ پسفردا یهو غیبشون نزنه:eh:

و دیگه اینکه چرا پنل کاربری اینقد افتضاحه!! اسیاتک و شاتل پنل های خیلی خیلی بهتری دارن:jealous:
چطور میتونم حجم باقی مانده رو به صورت تفکیک فشفشه(و زمان پایان فشفشه) و حجم عادی ببینم؟؟؟؟؟؟:wac:

MOHAMMAD2010
30-07-2017, 13:20
سلام دوستان من تازه اینترنتم فعال شده
این کد تخفیف های نیم گیگ 1 روزه چطوریه جریانش ؟ الان4تا توی حسابم هست و فعالشون نکردم
خاستم ببینم اینا تاریخ انقضا دارن؟ پسفردا یهو غیبشون نزنه:eh:

و دیگه اینکه چرا پنل کاربری اینقد افتضاحه!! اسیاتک و شاتل پنل های خیلی خیلی بهتری دارن:jealous:
چطور میتونم حجم باقی مانده رو به صورت تفکیک فشفشه(و زمان پایان فشفشه) و حجم عادی ببینم؟؟؟؟؟؟:wac:

نه اونا غیب نمیشن
----------------------
برای حجم و زمان فشفشه هم اپلیکیشن های وب رو نصب کنید ، تو اون مشخصه

sasan.69
30-07-2017, 13:48
از صبح تاالان هزار بار قطع و وصل مى شه:n03:

sasan.69
30-07-2017, 13:49
کسى فشفشه جهت فروش نداره!؟ نمى دونم چرا فشفشه ها برکت ندارن:n28:

rezapcworld
31-07-2017, 11:29
دوستان با این سرویس به اصطلاح نامحدود قلابی که داره میاد

(((معاون رگولاتوری گفت: به زودی اینترنت اتصال محور با سرعت‌های تا 2 مگ، 2 تا 6 مگ، 6 تا 16 مگ (تا 20 مگ) با 10 گیگ حجم خارجی و 20 گیگ حجم داخلی با قیمت‌ 20، 35 و 50 هزار تومان و یک رنج ویژه کم‌مصرف‌ها ارائه می‌شود.))

به نظر شما های وب بساط فشفشه هاشو جمع میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
31-07-2017, 12:08
دوستان با این سرویس به اصطلاح نامحدود قلابی که داره میاد

(((معاون رگولاتوری گفت: به زودی اینترنت اتصال محور با سرعت‌های تا 2 مگ، 2 تا 6 مگ، 6 تا 16 مگ (تا 20 مگ) با 10 گیگ حجم خارجی و 20 گیگ حجم داخلی با قیمت‌ 20، 35 و 50 هزار تومان و یک رنج ویژه کم‌مصرف‌ها ارائه می‌شود.))

به نظر شما های وب بساط فشفشه هاشو جمع میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم مشکلی برای فشفشه ها پیش نیاد
این طرح های جدید نا محدود برای کسی که مصرف ترافیکش بالاست افتضاح هستن !

Soroush-S
31-07-2017, 12:11
کسى فشفشه جهت فروش نداره!؟ نمى دونم چرا فشفشه ها برکت ندارن:n28:

3 تا 100 گیگ دارم هنوز استفاده نکردم:n02:
این فشفشه های 100 گیگ تا کی اعتبار دارن ؟

George Shelly
31-07-2017, 12:13
ببینید این حرومیا چه نقشه ای برای ملت نفرین شده ایران کشیدن بازم صداتون در نیاد ......

نرخ های جدید اینترنت مشخص شدمعاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات جزئیات نرخ های جدید اینترنت نامحدود را که اول مردادماه مصوب شد، تشریح کرد و گفت: در این مصوبه برای کم مصرفها نیز بسته اینترنت درنظر گرفته شده است.

به گزارش شریان نیوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،به نقل از مهر: معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات جزئیات نرخ های جدید اینترنت نامحدود را که اول مردادماه مصوب شد، تشریح کرد و گفت: در این مصوبه برای کم مصرفها نیز بسته اینترنت درنظر گرفته شده است.

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات هفته گذشته در مصوبه ای نحوه ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ثابت را از مدل حجمی به سرعت تغییر داد. براساس این مصوبه از این پس اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت ADSL ، فیبرنوری و VDSL باید به تفکیک سرعت مورد تقاضای مشترک به وی سرویس ارائه دهند و خرید اینترنت بر مبنای حجم (گیگ) متوقف می شود.

جدول نرخ های ماهانه اینترنت پرسرعت ثابت

صادق عباسی شاهکوه معاون صدور مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدل جدید ارائه خدمات اینترنت را توضیح داد و گفت: در این مصوبه نرخ های جدید بر مبنای ۶ مدل سرعت اینترنت درنظر گرفته شده است که با توجه به میزان مصرف کاربران ADSL هزینه ماهانه اینترنت برای کاربران کاهش یافته است. در همین حال محدودیت ارائه تکنولوژی نیز برداشته شده است و اپراتورها می توانند متناسب با تقاضای سرعت کاربر به وی اینترنت ADSL ، فیبرنوری و VDSL بدهند.

اعمال نرخ های جدید از اول شهریورماه

وی با بیان اینکه این مصوبه کمتر از یک هفته آینده به اپراتورهای اینترنت ابلاغ می شود، افزود: اپراتورها ظرف مدت یک هفته زمان خواهند داشت تا تعرفه های جدید را برای مشترکانشان اعمال کنند. براین اساس حداکثر از اول شهریورماه، کاربران اینترنت را با سرعت و قیمت متفاوت دریافت خواهند کرد.

عباسی شاهکوه با اشاره به آمادگی زیرساختهای فنی اپراتورهای اینترنت برای ارائه این خدمات، تاکید کرد: در مصوبه مرداد سال ۹۵ موضوع اینترنت غیرحجمی در کنار اینترنت حجمی به تصویب رسیده بود که امسال با حذف اینترنت حجمی و تغییرات جزئی در نرخ های اینترنت غیرحجمی، این مصوبه را بازنگری کردیم.

معاون رگولاتوری با بیان اینکه برمبنای مصوبه جدید، سرویس اینترنت با تعرفه «اتصال محور» ارائه می شود، توضیح داد: در این سرویس، مبنای قیمتگذاری سرعت است و کاربران به جای خرید حجم دانلود، بابت میزان سرعتی که دریافت می کنند هزینه پرداخت خواهند کرد.

وی با توضیح اینکه سرویس اتصال محور به معنای استفاده بی نهایت نیست و برای آن نیز حد درنظر گرفته است، گفت: در دنیا نیز این مدل سرویس به مصرف منصفانه ( Fair Usage Pallsy ) معروف است و کاربر بابت سقف حجم تعریف شده، باید هزینه پرداخت کند.

تفکیک میزان حجم استفاده از اینترنت داخلی و بین الملل

عباسی شاهکوه با بیان اینکه در این مصوبه سرعت اینترنت با دو پارامتر حجم اینترنت برای مصرف بین المللی و داخلی درنظر گرفته شده است، افزود: حجم استفاده از اینترنت داخلی ۲ برابر اینترنت بین الملل تعریف شده که این موضوع با هدف تقویت ترافیک ارتباطات داخل کشور و افزایش میزان محتوای داخلی است.

وی گفت: در این مصوبه اپراتورهای اینترنت مجاز هستند حداکثر تا سقف ۱۰ برابر اینترنت بین الملل نیز به کاربران با همان قیمت مقطوع درنظر گرفته شده و به شرط تامین ظرفیت شبکه انتقال، اینترنت داخلی بدهند. با این تبصره و با هدف افزایش میزان رقابت میان اپراتورها، انتظار داریم میزان استفاده از سرویس های داخلی افزایش چشمگیری یابد.

عباسی شاهکوه تاکید کرد: طبق این مصوبه، در صورتی که فردی ۵ تا ۸ ساعت در روز به طور مداوم هم محتوای داخلی دانلود کند، بازهم حجم مصرفی اش به اتمام نمی رسد. این مصوبه به نفع کاربرانی است که از ویدئو استفاده می کنند.

وی هدف از اجرای این مصوبه را تعریف مدل اقتصادی شبکه ملی اطلاعات عنوان کرد و گفت: حتی برای کاربران این گزینه را نیز قرار داده ایم که بتوانند تقاضا دهند به جای حجم درنظر گرفته شده برای اینترنت بین الملل از حداقل ۲ برابر اینترنت داخلی استفاده کنند. به این معنی که کاربر می تواند به جای ۱۰ گیگابایت حجم اینترنت بین الملل از ۵ گیگابایت آن استفاده کرده و ۵ گیگابایت باقی مانده را با ضریب حداقل ۲ برابر برای اینترنت داخلی استفاده کند. به معنای دیگر کاربر می تواند حجم مصرف سرویس ترکیبی خود شامل اینترنت بین الملل و اینترنت داخلی را تبدیل کند.

بر کیفیت سرعت اینترنت نظارت می شود

معاون رگولاتوری در مورد نحوه نظارت بر ارائه سرویس اینترنت طبق مصوبه جدید نیز به مهر گفت: کنترل سرعت از کنترل حجم راحتتر بوده و کاملا مشخص است. تا پیش از این اپراتورها مجاز بودند که تا میزان یک هشتم سرعت اینترنت کاربر را پایین بیاورند اما در مصوبه جدید این موضوع لغو شده و برای سرعت قابل ارائه به کاربران کف و سقف درنظر گرفته ایم و روی آن نظارت خواهیم داشت.

وی گفت: معمولا حداقل سرعت استفاده کاربران از طریق دانلود و مودم مشخص است و درصورت عدم تطابق سرویس ارائه شده با سرعتی که کاربر درخواست داده است، می تواند به رگولاتوری شکایت خود را ارائه کند.

کاربران به جای ۵۰ هزار تومان ۳۵ هزار تومان پرداخت می کنند

صادق عباسی شاهکوه در مورد تعیین تکلیف مشترکانی که قرارداد آنها تا اول شهریورماه با اپراتورها به اتمام نمی رسد برای استفاده از تعرفه های جدید گفت: قرارداد این مشترکان تا پایان زمان درنظر گرفته شده، ادامه می یابد و اپراتورها ملزم هستند مطابق با همان قرارداد قبلی به کاربر سرویس دهند.

وی توضیح داد: تا پیش از این اینترنت با سرعت ۲ مگابیت برثانیه با حجمی حدود ۱۰ گیگابایت برای استفاده از اینترنت بین الملل حدود ۵۵ هزار تومان در ماه هزینه داشت اما هم اکنون با حدود ۳۵ هزار تومان کاربر می تواند اینترنت با سرعت ۲ تا ۶ مگابیت را در یک ماه مصرف کند.

sasan.69
31-07-2017, 13:27
3 تا 100 گیگ دارم هنوز استفاده نکردم:n02:
این فشفشه های 100 گیگ تا کی اعتبار دارن ؟

اعتبار نامحدود داره خودم 100گیگ داشتم رد کردم

masoudboy
31-07-2017, 14:24
تنها امید کسانی مثل من که نیاز به حجم روزانه دارن همین فشفشه های وب هست که اگر اینها را جمع کنن بدبخت میشیم ....
این طرح جدید هم که فوق العاده مسخره و چرت هست ....

MOHAMMAD2010
31-07-2017, 14:41
دوستان اگه کسی به پشتیبانی زنگ زد درباره این طرح های جدید هم ازشون سواال کنه که ایا قراره جایگزین فشفشه ها بشن با نه در کنار فشفشه ها اینام اضافه بشن ؟

George Shelly
31-07-2017, 14:51
برید تو اینستگرم وزیر اختلالات هر چی میاد بگین اینا باید بفهمن این کار چه هزینه ای براشون داره ...
@vaezi_ir

George Shelly
31-07-2017, 15:12

دوستان یه نکته رو بگم که مطمئنم خیلیا اشتباه برداشت کردن !
تو جدول بالا اینطور نیست که شما مثلا سرویس اول رو بخرین بعد 10 گیگ اینترنت بگیرید + 20 گیگ اینترانت = 20 هزار تومن ! بلکه شما فقط 10 گیگ اینترنت می گیرید اما می تونید تبدیلش کنید به 20 گیگ اینترانت ! یعنی یا اینترنت یا اینترانت ! جفتش با هم نیست !

mohandes23
31-07-2017, 16:07
دوستانی که اعتراض دارن به تعرفه های جدید برن به صفحه وزیر و اعتراض کنن.

MMDFullHD
31-07-2017, 17:10
تف توش
بهترین کار اینه بسته قرمز یه ساله رو بگیرید چون بهتر از این پیدا نمیشه در حال حاظر

rezapcworld
31-07-2017, 19:43
باید همه مشرکین شرکت های مختلف اساسی اعتراض کنیم. یه دست صدا نداره.

MOHAMMAD2010
31-07-2017, 20:41
الان دو ساعته که هیچ سایت خارحی و تلگرام و اینستاگرام برام باز نمیشه ! ولی سایت های داخلی راحت باز میشن
خارجی ها فقط با قند ش.کن باز میشن !

mohandes23
31-07-2017, 20:43
اینسگرام روحانی جهت اعتراض:

George Shelly
31-07-2017, 21:01
الان دو ساعته که هیچ سایت خارحی و تلگرام و اینستاگرام برام باز نمیشه ! ولی سایت های داخلی راحت باز میشن

مال من همین الان اینجوری شده تلگرم کلا باز نمیشه همین سایتم باز نمیشد با xpn اومدم لعنت به ج جهل و جنایت دست از سرمون وردارید دیگه آشغالا

- - - Updated - - -

مال من همین الان اینجوری شده تلگرم کلا باز نمیشه همین سایتم باز نمیشد با xpn اومدم لعنت به ج جهل و جنایت دست از سرمون وردارید دیگه آشغالا

sasan.69
31-07-2017, 22:51
براى منم اين مشکلو داره معلوم نيس دارن چ گندى مى زنن

MMDFullHD
31-07-2017, 23:04
جالبه وضع بقیه خراب میشه وضع من خوب میشه
الان سرعت من برگشته به همون فیکس 400 تا
پینگ هم زیر 150 مثل همیشه
تلگرامم کندی نداره اینستا هم راحت بدون قطعی ویدیو میشه دید:n10:
دیشب هم یوتیوب راحت اگ یخورده دیگ بیشتر کشش داشت سرعت میشد 4کی هم ویدیو دید

alireza_asol
31-07-2017, 23:29
این چه وضعیه
هیچ سایتی جز یه سری ایرانیا باز نمیشه
دیگه به جایی رسیدیم که p30world هم باید با فیل شکن بیایم
4 روزه اینستاگرام در حد دیال آپ شده
سرعتم مثلا 16 مگابیته!

alireza_asol
31-07-2017, 23:37
این تعرفه های نامحدود محدود هم که ته خندس
یکی نیست به این واعظی بگه مارا به خیر تو امید نیست شر مرسان
امیدوارم مثل طرح غیرحجمی حجمی که انداختن یه گوشه با اینم همین کار رو بکنن
البته اون یارو که مصاحبه کرده بودن باهاش گفته بود اجباری باید همه فقط همینو ارائه بدن

George Shelly
31-07-2017, 23:58
Welcome To The North Korea

Bensonw3x
01-08-2017, 09:22
های وب نزدیک ما تقریبا 1 روزه تلگرام فیـلتر شده زنگ میزنیم بهشون هی میگن درس میشه ولی فـلتره!

The Big Bang Th
01-08-2017, 10:06
های وب نزدیک ما تقریبا 1 روزه تلگرام فیـلتر شده زنگ میزنیم بهشون هی میگن درس میشه ولی فـلتره!

منم به تازگی از دیروز این مشکل رو دارم .
واقعا مسخره شده.

همه دوستان هم این مشکل رو دارند ؟
چیکار باید کرد؟

TranceaweSome
01-08-2017, 10:22
دوستان وضعيت شماهم هنوز مثل ديشب ه؟
كسي با پشتيباني تماس گرفت؟

5ajad
01-08-2017, 11:24
فک کنم مشکل بخاطر منه تازه های وب گرفتم:biggrin:

دیشب فکر میکردم وزیر ارتباطات ناراحت شده زده تلگرام رو فیلتر کرده!!!!

MOHAMMAD2010
01-08-2017, 11:44
دوستان وضعيت شماهم هنوز مثل ديشب ه؟
كسي با پشتيباني تماس گرفت؟

بله همون جوریه
از قسمت گفتگوی انلاین پرسیدم میگه مشکل از زیرساخت هست !

George Shelly
01-08-2017, 11:58
مشکل از خود های وب هست فک کنم چون من الان دارم از اکانت تبدیل اینترانت به نت استفاده می کنم راحت باز می کنه همه سایت ها رو پینگ هم 120 هست !

Soroush-S
01-08-2017, 12:44
سایت انجمن بدون هیتلرشکن بالا نمیاد . اینستا و تلگرام هم که هیچی اصلا کانکنت نمیشه:n27:

mahmoodsoft
01-08-2017, 13:07
نت های وب من رسما شده اینترانت
تلگرام اینستا و بعضی سایتا روی سرور خارج باز نمیشن :|

MOHAMMAD2010
01-08-2017, 13:09
سایت انجمن بدون هیتلرشکن بالا نمیاد . اینستا و تلگرام هم که هیچی اصلا کانکنت نمیشه:n27:

من 11 ساله تو این انجمن هستم ، این اولین باره مجبورم این سایت رو با قند شک.ن باز کنم ! ( الان 18 ساعته اینجوریه )

Bensonw3x
01-08-2017, 13:23
من شاتل هم دارم همه چی اکیه مشکل مربوط به های وب هستش قطعا

George Shelly
01-08-2017, 13:53
فعلا یه اکانت کم حجم اینترانت به نت بخرید تا حل بشه چاره دیگه ای نیست فیلترشکنام کندتر شدن ....

MMDFullHD
01-08-2017, 14:36
واس منم الان مودمو باز روشن کردم داغونه
تایم اوت داره همش
نه تلگرام نه سایتای دیگه فقط وبسایتای داخل باز میشن
من زنگ زدم گفتش ساعات اینده درست میشه

MMDFullHD
01-08-2017, 14:37
حذف شود لطفا

EhsanCPU
01-08-2017, 15:57
وقتی زنگ میزنی به پشتیبانی با پیغام زیر روبرو میشی :
دسترسی به شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام و ... و برخی سایتها تا اطلاع ثانوی مقدور نمی باشد.

masoudboy
01-08-2017, 16:01
دوستان به های وب فشار بیارید تلگرام و دسترسی به سرورهای خارج ایران را درست کنه ....
همه با هم به پشتیبانی زنگ یزنیم ....

MOHAMMAD2010
01-08-2017, 16:03
درست شد انگار

mahmoodsoft
01-08-2017, 16:05
درست شد انگار

بله درست شده پینگ و تایم اوت هم شدیدا عالی شده

sasan.69
01-08-2017, 17:33
بله درست شد و سرعت لود اینستا و تلگرام عالی شد!!!!!

sasan.69
01-08-2017, 21:12
رفقا براى تست سر خط شرکت کارشناس مى فرسته!؟يا بايد از مخابرات پيگيرى کرد!؟

امروز رفتم تست بگيرم اينقدر سيم بود داخل باکس بود ک نتونستم واسه خودمونو پيدا کنم، ساختمونمون16 واحدى هست و دردسره

George Shelly
01-08-2017, 21:42
خیلی کنده ...............

mohandes23
01-08-2017, 23:09
کسی می دونه با این طرح جدید فشفشه ها می مونه یا میره؟ کسی پرسیده؟

George Shelly
01-08-2017, 23:18
کسی می دونه با این طرح جدید فشفشه ها می مونه یا میره؟ کسی پرسیده؟

قطعا میره چون طرح نکبتی شون سراسریه ولی اعتراض ها خیلی سنگینه من بعید میدونم اینجوری اجرا شه چون این دفعه همه شاکی شدن و این طرح شدیدا مشکل داره .

mohandes23
01-08-2017, 23:36
قطعا میره چون طرح نکبتی شون سراسریه ولی اعتراض ها خیلی سنگینه من بعید میدونم اینجوری اجرا شه چون این دفعه همه شاکی شدن و این طرح شدیدا مشکل داره .

اگه بره که واقعا adsl رو باید گذاشت کنار.الان 3 ماه یه بار 200 تا به من می ده های وب اونم قطع کنه که دیگه هیچ :n34:

George Shelly
02-08-2017, 10:14
چی میگه این بی نامو-س

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تعرفه جدید اینترنت نامحدود ( کلاهبرداری نامحدود) اعلام شد!

معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تاکید بر عرضه اینترنت با سیاست مصرف منصفانه و ارائه سرعت حداقل ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه گفت: اپراتورها بسته به شرایط و در حوزه رقابتی می‌توانند اینترنت داخلی را تا ۱۰ برابر حدود تعیین‌شده ارائه دهند.

صادق عباسی شاهکوه با اشاره به ارائه اینترنت بر مبنای سرعت به جای حجم گفت: تاکنون اینترنت در بخش ثابت و ADSL به این شکل بود که مردم حجم خریداری می‌کردند و برای هر گیگابایت ۳۰۰۰ تومان می‌دادند که البته با افزایش حجم این قیمت کاهش می‌یافت. این سیاست اکنون تغییر کرده و از این پس به جای اینکه افراد حجم خریداری کنند، سرعت را خریداری می‌کنند.

وی درباره نحوه تعرفه اینترنت اظهار کرد: کاربران ماهانه ۱۰ گیگابایت اینترنت بین‌الملل و دو برابر آن اینترنت داخلی خواهند داشت. هزینه اینترنت تا دو مگابیت ۲۰ هزار تومان، از ۲ تا ۶ مگابیت ۳۵ هزار تومان، از شش تا حدود ۲۰ مگ ۵۰ هزار تومان است. برای کسانی که در حال حاضر مصرف پایین دارند، برای اینکه احساس گران شدن نکنند، نیز سطح ۱۰ هزار تومانی تعریف کردی l که شامل ۳ گیگابایت اینترنت بین‌الملل و ۶ گیگابایت داخلی است.

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره اینترنت ارائه‌شده توسط فیبر نوری و سرعت‌های بالای ۱۶ مگابیت بر ثانیه نیز بیان کرد: در جهت تقویت شبکه ملی اطلاعات، قیمت‌گذاری آن به نحوی است که برای اینترنت داخل نصف اینترنت بین‌الملل تمام می‌شود. در سرعت ۲۰ مگابیت در ثانیه حجم ۵۰ و ۱۰۰ گیگابایت برای اینترنت بین‌الملل و داخل است. سرعت ۵۰ مگابیت در ثانیه نیز دارای ۷۰ و ۱۴۰ گیگابایت برای اینترنت بین‌الملل و داخل است.

جدول قیمت‌های ارائه اینترنت بر مبنای مصوبه سازمان تنظیم مقررات به صورت زیر است.

*طبق اظهارات عباسی شاهکوه، اپراتورهای ارائه‌دهنده اینترنت می‌توانند برای رقابت، حجم مصرفی اینترنت داخلی را تا ۱۰ برابر و اینترنت بین‌الملل را تا دو برابر این حدود تعیین‌شده ارائه دهند.

سیاست مصرف منصفانه و نه اینترنت بی‌نهایت
عباسی شاهکوه درباره سیاست مصرف منصفانه (Fair Usage Policy) توضیح داد: در دنیا متداول است وقتی در بخش ثابت سرعت را می‌فروشند، یک محدودیت هم قرار می‌دهند و اینترنت واقعا نامحدود نیست، زیرا ممکن است یک مشترک دائما دانلود و شبکه را اشغال کند. به همین دلیل یک حد را قرار داده که اصطلاحا به آن مصرف منصفانه می‌گویند. به این معنا که اگرچه سرعت را خریدید، اما تا یک حد می‌توانید با همان سرعت دانلود کنید. پس از آن یا سرعت را محدود و یا هزینه حجم اضافه را دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: ما از مدل دوم استفاده کردیم. بدین ترتیب که کاربران باید برای مصرف اضافه جداگانه حجم بخرند. البته مصرف متداول بیشتر از این نمی‌شود. قیمت حجم اضافه نیز تقریبا مانند گذشته و حدود ۳۰۰۰ تومان برای هر گیگابایت اضافه در اینترنت بین‌الملل و از ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان برای اینترنت داخلی است. همچنین در حجم اضافه می‌تواند هر قیمتی که برای اینترنت داخل وجود دارد، یک‌دهم می‌شود و برای اینترنت بین‌الملل می‌تواند ۴۰ درصد پایین‌تر باشد.

اپراتورها مجازند تا ۱۰ برابر حجم تعیین‌شده بروند
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه اپراتورها این اجازه را دارند که از ۲۰ گیگ تا ۲۰۰ گیگ هم بروند، گفت: با ۲۰۰ گیگابایت اینترنت ماهانه برای سرعت ۲ مگابیت در ثانیه، می‌توان در روز یکسره تا ۸ ساعت فیلم دانلود کرد و حتی به تماشای تلویزیون آنلاین پرداخت بدون اینکه حجم تمام شود. البته در اینترنت داخلی زیرا مصرف حجم بالا معمولا برای اینترنت داخل است و طراحی شبکه ملی اطلاعات هم برای اینترنت داخل است.

عباسی شاهکوه با تاکید بر شرایط رقابتی بین اپراتورها برای ارائه حجم اینترنت بیان کرد: اپراتورها بسته به شرایط و در حوزه رقابتی می‌توانند اینترنت داخلی را تا ۱۰ برابر این حد تعیین‌شده ارائه دهند. اینترنت بین‌الملل نیز اجازه دارد تا دو برابر افزایش یابد. به مرور که انتقال افزایش پیدا می‌کند اطمینان داریم که اپراتورها حجم را بیشتر از این مقدار خواهند داد، کما اینکه در حال حاضر بعضی اپراتورها هستند که تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت می‌دهند.

سرعت فیبر نوری تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه
وی با اشاره به تعرفه‌گذاری برای اینترنت بر مبنای فیبر نوری، بیان کرد: مخابرات می‌تواند در سراسر کشور روی فیبر نوری کار کند و در حال حاضر فیبر نوری را در بعضی از شهرها واگذار کرده است. اپراتور ایرانیان‌نت نیز روی فیبر نوری کار می‌کند. ایرانیان‌نت قبلا دوره حفاظت داشت که حفاظت سراسری آن هم‌اکنون تمام شده و به هشت شهر بزرگ رسیده است. بنابراین سایر FCP ها نیز مجاز هستند در خارج از این هشت شهر بزرگ به حوزه فیبر نوری وارد شوند.

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه برای فناوری‌های مختلف، تعرفه‌گذاری شده است، افزود: تعرفه‌های قبلی همه بر اساس ADSL بود که معمولا تا ۱۶ مگابیت در ثانیه سرعت داشت. ما سرعت‌های بالاتر را نیز در این طرح خود تعریف کردیم. ممکن است در آینده بعد از ADSL، VDSL بیاید که اپراتورها اکنون روی آن کار می‌کنند و یا ممکن است فیبر نوری واگذار شود که تا سرعت ۵۰ مگابیت در ثانیه را نیز پوشش می‌دهد.

زمان اجرایی شدن مصوبه پایان مرداد
عباسی شاهکوه درباره زمان اجرایی شدن این مصوبه از طرف اپراتورهای ارائه‌دهنده اینترنت اظهار کرد: این تعرفه‌ها نهایتا تا آخر هفته ابلاغ می‌شود. همچنین ظرف یک هفته پس از ابلاغ اپراتورها باید آن را اجرایی کنند. بنابراین این طرح نهایتا تا پایان مرداد اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه اعمال حداقل سرعت پیش از این وجود نداشت، گفت: اکنون در چنین شرایطی که اینترنت داخلی ما بیشتر به مردم عرضه می‌شود، اپراتورها مجاز نیستند سرعت کمتر از ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه ارائه دهند. تاکید ما روی سرویس‌های داخلی است که امیدواریم با کیفیت و سرعت بیشتری به مردم ارائه شود و انگیزه‌ای برای اپراتورها باشد که سرویس‌های داخلی را افزایش دهند تا شبکه ملی اطلاعات به نحو مناسبی در اختیار مردم قرار گیرد.

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه در هر مدلی ممکن است تخلف یا خطا اتفاق بیفتد، خاطرنشان کرد: با وجود این، نظارت بر سرعت از نظارت بر حجم آسان‌تر و اجرایی‌تر است. البته بیشتر خود کاربران باید این نظارت را انجام دهند. بنابراین کاربران در صورت مشاهده تخلف می‌توانند ابتدا به اپراتور ارجاع داده و اگر نتیجه نداد به رگولاتوری شکایت کنند.

MOHAMMAD2010
02-08-2017, 11:07
بله درست شد و سرعت لود اینستا و تلگرام عالی شد!!!!!

برا من که اینستاگرام بدتر شده بود دیشب ، تو صفحه خودشون هم همه شاکی بودن از سرعت
آقا این طرح جدید نت افتضاحه که - اینقدر داغونه من اصلا نمیتونم باور کنم !

sasan.69
02-08-2017, 12:29
برا من که اینستاگرام بدتر شده بود دیشب ، تو صفحه خودشون هم همه شاکی بودن از سرعت
آقا این طرح جدید نت افتضاحه که - اینقدر داغونه من اصلا نمیتونم باور کنم !

بعد وصل شدن تا يک ساعت سرعت عالى بود اما بعدش...... تا ساعت2-3 بعداظهر براى من عاديه بعدش دگه ب فنا مى ره

واقعا باورکردنى نيست و ب معناى واقعى بايد دور اينترنت خط کشيد!!

George Shelly
02-08-2017, 12:33
اگر صبح تا شب لعنت کنیم نسل های قبل رو بازم کمه از ماست که برماست ........
کی این ملت و کشور رو نفرین کرد نمی دونم تاوان چی رو ما داریم پس می دیم واقعا نمی دونم ......

italodance
02-08-2017, 13:12
اگر صبح تا شب لعنت کنیم نسل های قبل رو بازم کمه از ماست که برماست ........
کی این ملت و کشور رو نفرین کرد نمی دونم تاوان چی رو ما داریم پس می دیم واقعا نمی دونم ......

اینو ببین نظرت چیه:

دقیقا برعکسته

George Shelly
02-08-2017, 13:45
جهرمی سرکرده زیرساخت الان تو پیجش نوشته با توجه به اعتراضات شدید نامه زده به عوضی ( واعظی ) تا اجرای طرح متوقف بشه ! ببینید اینا چقدر پست فطرتن به مرگ میگیرن تا به تب راضی بشیم! بعد بگیم آخیش چقدر عالی شد ! خداروشکر که اجرا نشد ! فقط سیاست رو تصور کنید !

mohandes23
02-08-2017, 14:29
دوستان لطفا طومار زیر رو در اعتراض به طرح جدید امضا کنید:

sasan.69
02-08-2017, 17:38
رفقا براى تست سر خط شرکت کارشناس مى فرسته!؟يا بايد از مخابرات پيگيرى کرد!؟

امروز رفتم تست بگيرم اينقدر سيم بود داخل باکس بود ک نتونستم واسه خودمونو پيدا کنم، ساختمونمون16 واحدى هست و دردسره

ممنون مى شم عزيزان مطلع جواب بدن

Memonex
02-08-2017, 18:47
چرا کدهای تخفیف رو نشون نمیده این سیستم مزخرف.؟!! تبش حذف شده حالا من از کجا اخه کدهام رو فعال کنم :|||

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

George Shelly
02-08-2017, 19:24
چرا کدهای تخفیف رو نشون نمیده این سیستم مزخرف.؟!! تبش حذف شده حالا من از کجا اخه کدهام رو فعال کنم :|||

به اکانت یه vpx که وصل نیستی ؟ یا از سیستم دیگه ای که نرفتی تو پنلت ؟

George Shelly
02-08-2017, 21:10
از چند دقیقه پیش اینستا خیلی برای من سریع شده عکسارو درجا باز می کنه !

ShadowDragon
02-08-2017, 23:14
توضیح به زبان ساده:
گرون کردیم!

تموم شد رفت

کلی حرف قلمبه میزنه! خوب بنال اصل داستان رو! الان هیچ فرقی نکرده، حجمی بود، همچنان هم حجمیه! فقط گرونتر

اتصال محور و حجم محور و این شرو ورایی که نوشتن «پشمک حاج عبدالله»

Memonex
03-08-2017, 00:08
به اکانت یه vpx که وصل نیستی ؟ یا از سیستم دیگه ای که نرفتی تو پنلت ؟والا بدون قندشکن اصلا سایتش برام باز نمیشه :|

teraktor2003
03-08-2017, 01:41
سلام دوستان
اینترنت مخابرات شبانه ش رو برداشته دنبال یک سرویس برای دانلود فیلم ام...این طرح قرمز که ماهی 50 گیگه راضی هستین؟ کلا بیام رو های وب یا نه؟
ممنون.

golijon
03-08-2017, 09:41
نمی شه پست رو دیلیت کرد؟ دوبار ارسال شد

golijon
03-08-2017, 09:42
ممنون مى شم عزيزان مطلع جواب بدن

از خود شرکت می تونین تقاضای کارشناس بکنید 16500 هزینه اومدن کارشناس است که در پنل بدهکار می شید.

sasan.69
03-08-2017, 12:10
از خود شرکت می تونین تقاضای کارشناس بکنید 16500 هزینه اومدن کارشناس است که در پنل بدهکار می شید.

مرسی که پاسخ دادید:n40:

MMDFullHD
03-08-2017, 21:43
سلام دوستان
اینترنت مخابرات شبانه ش رو برداشته دنبال یک سرویس برای دانلود فیلم ام...این طرح قرمز که ماهی 50 گیگه راضی هستین؟ کلا بیام رو های وب یا نه؟
ممنون.

سلام

بسته های حجمیش برای دانلود فیلم و سریال و کلا دانلود خیلی خوبه
اما چند نکته رو باید در نظر بگیری
های وب هم مثل بقیه شرکتا حجم دزدی داره نه اینطوری که بگیری بخوابی صب بلند شی ببینی چن گیگت رفته دزدی رو همون دانلود از 100 مگ تا 200 مگ داره و شانسی هست که دزدی کنه یا نه
سرعت هم بستگی به مراکز مخابراتی و امکانتی که توشون هست داره اگه مرکزتون خلوته میتونید سرویس بگیرید و مرکزتون دچار کمبود پهنا نیست مشکلی نداره سرویس ولی یه سری مراکز هست بدلیل کمبود پهنای باند توشون سرویس تا 4 مگ محدودیت داره مثل من و یه سری دیگه از دوستان
پینگ هم گاهی خیلی خوبه گاهی هم اشغال میشه ولی تا اروپا زیر 160 هست و تا امریکا 230
وبگردی هم کاملا راضی کنندس
اینستا هم چهارشنبه پنجشنبس شانسیه یه روز خوبه یه روز عکسم نمیتونی ببینی
ولی تلگرام سرعت عالی داره
در کل نسبت به قیمتش خدمات خوبی میده

teraktor2003
03-08-2017, 23:15
سلام

بسته های حجمیش برای دانلود فیلم و سریال و کلا دانلود خیلی خوبه
اما چند نکته رو باید در نظر بگیری
های وب هم مثل بقیه شرکتا حجم دزدی داره نه اینطوری که بگیری بخوابی صب بلند شی ببینی چن گیگت رفته دزدی رو همون دانلود از 100 مگ تا 200 مگ داره و شانسی هست که دزدی کنه یا نه
سرعت هم بستگی به مراکز مخابراتی و امکانتی که توشون هست داره اگه مرکزتون خلوته میتونید سرویس بگیرید و مرکزتون دچار کمبود پهنا نیست مشکلی نداره سرویس ولی یه سری مراکز هست بدلیل کمبود پهنای باند توشون سرویس تا 4 مگ محدودیت داره مثل من و یه سری دیگه از دوستان
پینگ هم گاهی خیلی خوبه گاهی هم اشغال میشه ولی تا اروپا زیر 160 هست و تا امریکا 230
وبگردی هم کاملا راضی کنندس
اینستا هم چهارشنبه پنجشنبس شانسیه یه روز خوبه یه روز عکسم نمیتونی ببینی
ولی تلگرام سرعت عالی داره
در کل نسبت به قیمتش خدمات خوبی میده

سلام ممنونم. من البته شاهرود هستم و جالبه اصلا اینجا نمایندگی نداره!!! یکی از دوستان مینودشت (که از قضا اونجا هم نمایندگی نداره) گرفته و راضیه تقریبا همین سرویس...
حالا سوالی که دارم اینه که کسی این شرایطو داشته؟ اینا الان می گن پورت دارن برای خط من، نشه 400 تومن پول بریزیم کاری نتونن کنن!!!
الان تصمیم گرفتم یه سرویس ارزون 1 ماهه بخرم ببینم چطوریه بعد اگه خوب بود ارتقا بدم ، اگه مثلا بعد از چند روز حجمم تموم شد می شه درخواست سرویس قرمز یه ساله رو کرد؟ یا باید حتما منتظر بمونم تا یه ماه تموم بشه؟

MMDFullHD
04-08-2017, 02:40
سلام ممنونم. من البته شاهرود هستم و جالبه اصلا اینجا نمایندگی نداره!!! یکی از دوستان مینودشت (که از قضا اونجا هم نمایندگی نداره) گرفته و راضیه تقریبا همین سرویس...
حالا سوالی که دارم اینه که کسی این شرایطو داشته؟ اینا الان می گن پورت دارن برای خط من، نشه 400 تومن پول بریزیم کاری نتونن کنن!!!
الان تصمیم گرفتم یه سرویس ارزون 1 ماهه بخرم ببینم چطوریه بعد اگه خوب بود ارتقا بدم ، اگه مثلا بعد از چند روز حجمم تموم شد می شه درخواست سرویس قرمز یه ساله رو کرد؟ یا باید حتما منتظر بمونم تا یه ماه تموم بشه؟

های وب رانژه اش یه روزه اس سریع برات کارتو راه میندازن شنبه اداره مخابرات بازه !
احتمالا همین شنبه اگه های وب تعطیل نباشه کارتو راه میندازه ثبت نام کنی یه 12 تومنی واسه تست بگیر با مالیات و هزینه رانژه 17 تومن میشه
سرعتت و کیفیت خوب بود سرویس سالیانه بگیر نبود در جا تخلیه بزن دنبال یه سرویس دهنده دیگه باش
خطتتون به هردلیلی رانژه نشه هزینه سرویس رو عودت میدن با شماره کارتی که از اول ازتون میگیره تو سایتش
دوم اگه خوب بود میتونی سرویستو همین 2 گیگ 12 تومنی رو باطل کنی بعد سالیانه هرو فعال کنی یا روش فشفشه 70 گیگ ببندی با نیترو ! همه اینا میره تو کد تخفیف
شما وقتی خطتت رو های وب وصل شد و مودمت چراغاش روشن شد صفحه های وب میومد بالا زنگ بزنی پشتیبانی برات درجا وصل میکنن 1 روز کاری نتت وصل میشه
سمت مشهد سمنان سبزوار و شاهرود و اینا سرویساشون خوب بوده هرکی خریده اما باید خودتون تست کنید
دوم نمایندگی فقط تو شهر های هر استان یه دفتر فروش داره
نمایندگی نداره های وب فروش از سایته فقط

George Shelly
04-08-2017, 08:44
دوستان هدیه 2 گیگ یه روزه رو فراموش نکنید بگیرید وگرنه میپره وارد پنلتون بشید و کدش رو اعمال کنید تا بیاد تو قسمت کدهای تخفیف !

sasan.69
04-08-2017, 13:57
اینم از خط 4مگ ما:n39:

masoudboy
04-08-2017, 14:52
دوستان امروز برای شما هم عکس های تلگرام دیر لود میشه ؟؟ ...

MMDFullHD
04-08-2017, 15:01
اینم از خط 4مگ ما:n39:

مرکز مخابراتی شما محدودیت داره
تماس بگیرید پیگیر باشید واسه افزایش سرعت
اگر که کیفیت خطتتون افتضاح و توان همین کشش رو داره توی صبح که snr افزایش پیدا میکنه مودم رو سر در خونه ای جایی قرار بدید که کشش خطتتون بالاتر بره بعد بگید ریت رو بالاتر ببندن و تست کنید میبنید باز رو همین 4 مگابیت محدودیت دارید
خط هم کیفیت دست خودشونه خراب کردن که با محدودیت سرعت بهتون بفروشن
بنده خطم تا 12 مگ میکشه ولی تا دقیقا 3.7 مگابیت محدودیت سرعت دارم !
یهو ی چیزی شبیه بافر سرعت رو تا 1 مگابایت میبره اما خیلی سریع کم میشه میاد سمت 400 کیلو
دوم میشه یع عکس از کیفیت خططتون همراه با مشخصات اتصال شبکه اتون به های وب رو قرار بدید که رو چه gate ای شما هستید؟

- - - Updated - - -

مشکلی نداره

osmaan
04-08-2017, 15:04
سلام تو پنل قسمت کد های تخفیف چرا گزینه مشاهده کدهای تخفیف نیست؟

MMDFullHD
04-08-2017, 15:10
سلام تو پنل قسمت کد های تخفیف چرا گزینه مشاهده کدهای تخفیف نیست؟

اگر وی پی انی فیلتر شکنی یا تغیر ایپی استفاده میکنید قطع کنید و با اینترنت خود های وب رو خط و اکانتی که مربوط بهش هست باید وارد شید

MMDFullHD
04-08-2017, 16:16
های وب هم مثل بقیه 530 سایت رو برد زیر تعرفه نیم بها
شاتلند هم جز ترافیک نیم بها هست ولی کافیه یه فایل 1 گیگی ازش دانلود کنید تا به جای نصف ترافیک دقیقا بیشتر از 1 گیگ از حجمتون بره !

:n15:

MOHAMMAD2010
04-08-2017, 18:06

تلگرام رو نمیدونم ولی اینستاگرام بعد اون قطعی 1 روزه برای من کندتر شده کلا !
--------------------------------

اگر که کیفیت خطتتون افتضاح و توان همین کشش رو داره توی صبح که snr افزایش پیدا میکنه مودم رو سر در خونه ای جایی قرار بدید که کشش خطتتون بالاتر بره بعد بگید ریت رو بالاتر ببندن و تست کنید میبنید باز رو همین 4 مگابیت محدودیت دارید

شاید ایشون کلا کیفیت خطش همینه و ربطی هم به های وب نداره
مثلا من خودم 10 - 11 ساله adsl دارم از هر شرکتی هم که داشتم خطم تا 5-6 مگ کشش داشته ، الانم روی 6 مگ هست و سرعت دانلود 600 - 650 کیلو هست

Memonex
04-08-2017, 20:16
اقا این عکسای تلگرام واسم باز نمیشه از دیروز مشکل از کجاست

MMDFullHD
04-08-2017, 21:01

مثلا من خودم 10 - 11 ساله adsl دارم از هر شرکتی هم که داشتم خطم تا 5-6 مگ کشش داشته ، الانم روی 6 مگ هست و سرعت دانلود 600 - 650 کیلو هست

خطش اگه ریتش دقیقا رو 4 مگ باشه و کمبود نداشته باشه مرکزشون دقیقا همون 4 مگ رو فول میده که حدود 500 کیلوبایت میشه ایشون خطشون رو 4 هست و سرعتشون پاین تر میاد احتمالا کمبود داره مرکز

Soroush-S
04-08-2017, 22:10
200 گیگ حجم فشفشه هدیه دارم کسی خواست قیمت مورد نظرش پ خ کنه:n01:
دوستان چرا هر وقت تلفن خونه زنگ میخوره اینتنت قطع میشه ؟

George Shelly
04-08-2017, 22:18
200 گیگ حجم فشفشه هدیه دارم کسی خواست قیمت مورد نظرش پ خ کنه:n01:

عه! من فک کردم فقط مال من اینجوریه فک نمی کردم کسی دیگه این مشکلو داشته باشه !!! مال من چند روز اینجوری بود بعد دیروز درست شد!!!!
200 گیگ چند روزه ست ؟ قیمتو بفرست.

SETIZEN
04-08-2017, 22:19
سر همه دستگاه های تلفن اسپلیتر نصب کردید؟

Soroush-S
04-08-2017, 22:50
عه! من فک کردم فقط مال من اینجوریه فک نمی کردم کسی دیگه این مشکلو داشته باشه !!! مال من چند روز اینجوری بود بعد دیروز درست شد!!!!
200 گیگ چند روزه ست ؟ قیمتو بفرست.

حدود 2 ماه این مشکل دارم امروزم وسط بازی آنلاین یکی زنگ زد نت قطع شد:n15:
میفرستم

سر همه دستگاه های تلفن اسپلیتر نصب کردید؟
آره

MMDFullHD
04-08-2017, 22:58
حدود 2 ماه این مشکل دارم امروزم وسط بازی آنلاین یکی زنگ زد نت قطع شد:n15:
میفرستم

آره

این مشکل رو من خیلی وقت پیش گفتم مشکلم از جاییه که وقتی زنگ میخوره یهو crc ارور تو مودم میره بالا اینترنت میپره ولی لینک نمیره!
بهتره خطتوون هرچقد که سرعت میتونن بدن ببندن
مثلا خط من تا 18 کشش داره صبح تا غروب شب میاد تا 12 الان اوردمش رو 8 مگ گذاشتم با تلفن هم قطع نمیشه مد annex رو رو هم a بذارید
اسپلیتر هیچ خاصیتی نداره بودو نبودش! اسپلیتر فقط صدارو از خط رانژه جدا میکنه !
بهتره خططتون رو خودتون یه بررسی کنید این مشکل اینطوری میشه که snr میاد زیر 6

rezapcworld
04-08-2017, 23:28
به قول دوستمون زنگ بزن پشتیبانی بگو پهنای باندتو بیارن پایین. از پهنای باند کم شروع کن برو بالا یه روز بزار 4 مگ اگر خوب جواب داد برو بالا یه روز بزار 6 مگ تا به ببینی پهنای بانده ایده ال برای خط شما چیه.

من پهنای باند خودم الان روی 4 مگ بسته شده سرعتمم پایداره روی 450KB/s ، برای من پهنای باند روی 6 و بالاتر باعث قطعی میشد.

sasan.69
05-08-2017, 00:25
یهو ی چیزی شبیه بافر سرعت رو تا 1 مگابایت میبره اما خیلی سریع کم میشه میاد سمت 400 کیلو
دوم میشه یع عکس از کیفیت خططتون همراه با مشخصات اتصال شبکه اتون به های وب رو قرار بدید که رو چه gate ای شما هستید؟

- - - Updated - - -

مشکلی نداره

عرضم ب حضور شما که خط من نویز داره و تا 16مگ ساپورت می کنه مرکز ما اما خب نمی کشه

منم اومدم تست سر خط بگیرم دیدم اینقدر سیم و تشکیلات داره(ساختمال 16واحدی)که بی خیال شدم و تو فکر اینم که کارشناس بیاد هرچند قصد نقل مکان داریم اما خب جدیدا بااین اختلالات تلگرام و اینستاگرام خیلی اعصاب خورد شده اما در وب گردی و یوتوپ کم نمیاره

sasan.69
05-08-2017, 00:29

درست می فرمایید وضعیت خطم همینطوریه

MMDFullHD
05-08-2017, 01:12
درست می فرمایید وضعیت خطم همینطوریه

دوست گرامی نهایت خط شما رو ۶ مگ میتونن ببندن یه تست کنید
خطتون نویز زیاد نداره ! مشکل از سمت سیم کشی خونتون همینطور فاصله از مرکز مخابراتیتون هست احتمالا
مثل خط من هست ولی رو ۶ یه تست کنید ببیند رو ۶ سرعتتون چطوره! احتمال زیاد شما محدودیت سرعت دارید
درضمن یه محدودیت دیگه هست اگه مثل من زیاد پر مصرف باشید تقریبا روزی بیشتر از ۴ گیگ مصرف داشته باشید محدود میشید و سرعت عملا میرسه به زیر ۲ مگابیت

sasan.69
05-08-2017, 02:13
دوست گرامی نهایت خط شما رو ۶ مگ میتونن ببندن یه تست کنید
خطتون نویز زیاد نداره ! مشکل از سمت سیم کشی خونتون همینطور فاصله از مرکز مخابراتیتون هست احتمالا
مثل خط من هست ولی رو ۶ یه تست کنید ببیند رو ۶ سرعتتون چطوره! احتمال زیاد شما محدودیت سرعت دارید
درضمن یه محدودیت دیگه هست اگه مثل من زیاد پر مصرف باشید تقریبا روزی بیشتر از ۴ گیگ مصرف داشته باشید محدود میشید و سرعت عملا میرسه به زیر ۲ مگابیت

سری قبل رو زنگ زدم رو 6بستن نویز داشت!!! مشکل صدرصد سیم کشی هست چون مرکز مخابراتی پشت خونمون و اولین چهارراه که 300متر بیشتر فاصله نیس قرار داره

منصرف ب قول خودشون منصفانه هم داره؟؟؟/

مصرف خانوادگی ما تلگرام و اینستاگرام هست و دانلود نمی کنم با ای دی اس ال و سرعت مث روز اول میانگین 400-450هست

MMDFullHD
05-08-2017, 02:59
سری قبل رو زنگ زدم رو 6بستن نویز داشت!!! مشکل صدرصد سیم کشی هست چون مرکز مخابراتی پشت خونمون و اولین چهارراه که 300متر بیشتر فاصله نیس قرار داره

منصرف ب قول خودشون منصفانه هم داره؟؟؟/

مصرف خانوادگی ما تلگرام و اینستاگرام هست و دانلود نمی کنم با ای دی اس ال و سرعت مث روز اول میانگین 400-450هست

والا هیچ جا مصرف منصفانه نداره سرعت رو محدود میکنن
اما خیلی زیاد مصرف کنی محدود میکنن
این محدودیت هم چون ۱ مگ تضمینشونه ! و ضریب یه ۸ روش اعمال میشه عملا نتتون قطع شه میتونید اعتراض کنید!
الان من مصرف امروزم تقریبا ۷ گیگ بوده سرعت خیلی میارن پاین
این همینطوری میمونه تا اینکه یه چن ساعتی بگذره !
موندم چطوری خب وقتی این همه کمبود داره سرویس ناقص داره اینقد به مردم میده

George Shelly
05-08-2017, 10:51
من از یه سایت که تو لیست سایتای منتخب داخلی هست 318 مگ دانلود کردم ترافیکم قبل از شروع دانلود 13525 مگ بود بعد از دانلود شد 13295 که نشون میده نزدیک 71 مگ اضافه کم کرده اگر کمی هم آپلود رو اضافه کنیم باز نباید این مقدار کم کنه !!! شما فک کنید این مقدار تو 318 مگ حجم دانلود فایل 71 مگ کم فروشی بوده دیگه تو یه بازی 60 گیگی چقدر می خواد باشه ! فک کنم به ازای هر گیگ 200 مگ اضافه کم می کنه !!!!

کل فایل دانلودی من 1318 مگ بود تو دوتا لینک جدا به ترتیب 1گیگ و 318 مگ ! من هر کدوم رو بیشترم محاسبه کردم مثلا 1 گیگ رو 1073 مگ حساب کردم و 318 مگ رو 333 مگ !!!
نصفش میشه 703مگ !!! 13525 منهای 703 باید از ترافیکم 12822 بمومنه اما 12398 مونده !!! این وسط تو دانلود یه فایل 1318 مگی نزدیگ 400 مگ بیشتر ازم کم کرد !!!!!

amiry1996
05-08-2017, 11:54
اقا این عکسای تلگرام واسم باز نمیشه از دیروز مشکل از کجاست

منم این مشکلو دارم با چیزشکن فقط باز میشه ولی با پلاس مشکلی ندارم :n35:

The Big Bang Th
05-08-2017, 12:49
با سلام
دوستان من راهنمایی ازتون میخواستم .
من بسته قرمز 90 دارم ، ولی وض خطم افتضاح هست از نظر SNR ، حالا خواستم ببینم رو این بسته سرعت شما رو چند بستند ؟ برای خودم رو 4مگ بسته شده .

George Shelly
05-08-2017, 12:57
دوستان این ها وب وحشتناکه حجم خوری داره !!! الان باز یه ویندوز دانلود کردم از شاتل لند که تو لیست سایتای منتخب هست حجمش 4800 مگ بود و ترافیک سرویسم 12 گیگ بعد از تموم شدن دانلود شد 6 گیگ!!! نه تنها نصف کم نمی کنه بلکه بیشترم کم می کنه !!!!

cotgnx
05-08-2017, 13:20
با سلام
من بسته قرمز 90 دارم ، ولی وض خطم افتضاح هست از نظر SNR ، حالا خواستم ببینم رو این بسته سرعت شما رو چند بستند ؟ برای خودم رو 4مگ بسته شده .

به نظر من بالاتر نبندی بهتره چون ممکنه قطعی داشته باشی تو بعضی ساعت ها و کیفیت خط بیاد پایین، الان وضعیت مناسبه. ولی می تونی بگی رو 5 مگ ببندن ببینی وضعیت چطوره اگه snr تا 8.5 یا 9 بود خوبه.
ولی دیگه به نظرم بالاتر از 5 مگ خط شما نمیکشه.

MOHAMMAD2010
05-08-2017, 13:39
با سلام

بستگی به خط داره اگه کشش داشته باشه تا 16 هم میبندن
من خودم هم رو 6 هست خطم

دوستان این ها وب وحشتناکه حجم خوری داره !!! الان باز یه ویندوز دانلود کردم از شاتل لند که تو لیست سایتای منتخب هست حجمش 4800 مگ بود و ترافیک سرویسم 12 گیگ بعد از تموم شدن دانلود شد 6 گیگ!!! نه تنها نصف کم نمی کنه بلکه بیشترم کم می کنه !!!!

شاید شاتل لند رو هنوز جز سایت های نیم بها حساب نمیکنه

George Shelly
05-08-2017, 14:24
شاید شاتل لند رو هنوز جز سایت های نیم بها حساب نمیکنه

تو لیسته ! چرا نباید محاسبه کنه ؟ من 4800 مگ ویندوز دانلود کردم 6 گیگ کم کرد .

MOHAMMAD2010
05-08-2017, 14:47

درسته تو لیسته ولی میگم شاید سیستمشون قاطی داره هنوز جز اون سایت ها حسابش نمیکنه
----------------------------------------
اقا سرعت اینستاگرام من خیلی کند شده
از وقتی اون قطعی 1 روزه پیش اومد ، بعدش این جوری کند شده
کسی مشکلی کندی ایستاگرام نداره ؟

MMDFullHD
05-08-2017, 16:29
درسته تو لیسته ولی میگم شاید سیستمشون قاطی داره هنوز جز اون سایت ها حسابش نمیکنه
----------------------------------------
اقا سرعت اینستاگرام من خیلی کند شده
از وقتی اون قطعی 1 روزه پیش اومد ، بعدش این جوری کند شده
کسی مشکلی کندی ایستاگرام نداره ؟

دیروز من این مشکل سایت های داخلی رو گفتم احتملا سایت رو نیم بها حساب میکنه نه سرور دانلودشو !
کندی که چیز تازه نیست
مشکل کندی رو من ندارم اتفاقا امروز خیلیا مشکل کندی اینستا و تل دارن باز واسه خیلیا عکس باز نمیکنه !

یه حرکت جدیدی که های وب داره اگه زیاد حجم استفاده کنی مجبوره محدودت کنه و عملا شما هیچ جای اعتراضی ندارید
باید بریزید رو پیچش مثل واعظی کلا سیاستشو درست کنه !

MMDFullHD
05-08-2017, 16:36
همینطوری هی داره کاربر اضافه میکنه
دو تا مرکز جدید باز برد زیر پوشش
موندم وقتی این همه کمبود سرعت داره
چطوریه اینقد کاربر اضافه میکنه !

ولی چش نخورره چه سرعتییی شده های وب تو اینستا و تل میترکونه تا اخر سرعت رو میده

ShadowDragon
05-08-2017, 16:48

به لینک دانلود توجه کن....ممکنه که از سرور خارجی لینک کردن....

در مورد اینکه حجم خوری داره شکی نیست....
من 800 مگدان میکردم ( پارسال که های وب بودم) 1 گیگ حساب میکرد....
هرچقدر هم اینجا گفتم، هیچکی هیچی نگفت ، گفتم شاید مشکل منه! جمعش کردم

George Shelly
05-08-2017, 16:54

نه لینک تو خود سرور شاتل لند آپ شده !!! بدجور داره دزدی می کنه !!! تو 318 مگ 71 مگ دزدی!!!!! 5 گیگ دانلود کردم 6 گیگ ازم کم کرد!!! بیخود نیست فشفشه هاش مثلا ارزونه !!!!

MMDFullHD
05-08-2017, 16:55

نه عزیز
سرور شاتلند فایلاش رو داخل ان
ی نمونه سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی ایپی 94.182.186.4 پشتیبانی میشه که متعلق به Aria Shatel Company Ltd از tracert هم میتونی بگیری ببنی که مال داخله

اینا بکنار چطورریهه که سافت گذر سایت بزرگی و مرجعیه تو نرم افزار همین الانش داره تو دیتاسنتر های وب میزبانی میشه ترافیکشم جز 50 درصد نیست اینا بکنار الان خود سایت های وب هم جز 50 درصد حساب نمیکنه

سایتارم نگاه کنی دانشگاه و چن سایتیه که اصلا بدرد نمیخوره
فک کنم تنها وبسایتی که واقعا جز 50 درصد حساب میکنه همین اپارات باشه

MOHAMMAD2010
05-08-2017, 17:51
ولی چش نخورره چه سرعتییی شده های وب تو اینستا و تل میترکونه تا اخر سرعت رو میده

!!!!!!!! :n04:

George Shelly
05-08-2017, 17:59
یه فشفشه 100 گیگ یه روزه میخوام واسه دانلود دیتا بازی اگر کسی داری لطفا سریع xDD

mohandes23
05-08-2017, 19:48
سرعتا و پینگ امروز خیلی نوسان داره برای شما هم همین جوره؟

George Shelly
05-08-2017, 19:54
سرعتا و پینگ امروز خیلی نوسان داره برای شما هم همین جوره؟

مال من فقط پینگ رفته بالا!!! اکانتای اینترانتم چک کردم اونام رفته بالا !!!! از زیرساخته !!!

George Shelly
06-08-2017, 19:15
الان داشتم سیستم ستاره دهی های وب رو نگاه میکردم زده بود فشفشه 5 گیگ هدیه هر سه ماه یه بار واسه دوستاره ها بعد یهویی دیدم 5 گیگ رو بهم دادن!!!! شماهم چک کنید یه وقت از دستتون نپره !!!

teraktor2003
06-08-2017, 19:42
الان داشتم سیستم ستاره دهی های وب رو نگاه میکردم زده بود فشفشه 5 گیگ هدیه هر سه ماه یه بار واسه دوستاره ها بعد یهویی دیدم 5 گیگ رو بهم دادن!!!! شماهم چک کنید یه وقت از دستتون نپره !!!

این تا کی داخل پنل باقی می مونه؟! تا سه ماه؟!
خب امروز تحویل گرفتم، سرعت فعلا خوبه رو 800KB
فقط به نظر من اینا سایتای داخلی رو نصف قیمت حساب نمی کنن...من با نرم افزار حساب کردم کل حجم مصرفی درسته ولی نصف قیمت ها رو انگار دو برابر می زنن!(که نصفش میکنن تو ستون اخر درست بشه) شایدم من اشتباه میکنم به هر حال تو روزای اینده مشخص میشه...حجم مصرفی که کم می شه رو تو ستون اخر گزارش باید چک کرد دیگه درسته؟!

tntkgb
06-08-2017, 23:07
والا در مورد نصف بودن درسته که سایت شاتل لند تو سایت های منتخب هست ولی سرور های دانلود این سایت تو لیست نیست هروقت خواستین دانلود کنین از این سایت ها خیلی رو نصف بودنشون حساب نکنین اگه مثل ایرانسل شرکت شما ایپی رو هم داده ایپی سرور دانلود رو با ایپی که شرکتی مثل ایرانسل برای سایت منتخب داده چک کنین اگه یکی بود بعد دانلود کنین
در مورد حجم خوری هم تقریبا فکر کنم 10 درصد از حجم فایلی که میخواین دانلود کنین برا اپلود استفاده میشه یعنی میشه 110 درصد حجم فایل میشه حالا اگه بیشتر کم میشه دیگه نمیدونم چه خبره

George Shelly
07-08-2017, 00:12
این تا کی داخل پنل باقی می مونه؟! تا سه ماه؟!
خب امروز تحویل گرفتم، سرعت فعلا خوبه رو 800KB
فقط به نظر من اینا سایتای داخلی رو نصف قیمت حساب نمی کنن...من با نرم افزار حساب کردم کل حجم مصرفی درسته ولی نصف قیمت ها رو انگار دو برابر می زنن!(که نصفش میکنن تو ستون اخر درست بشه) شایدم من اشتباه میکنم به هر حال تو روزای اینده مشخص میشه...حجم مصرفی که کم می شه رو تو ستون اخر گزارش باید چک کرد دیگه درسته؟!
فک کنم یه روز می مونه تو پنل باید سریع بگیریش تا بیاد تو قسمت کدها!

- - - Updated - - -

دوستان من یه فشفشه 100 گیگ یه روزه نیاز دارم هرکی داره سریع قیمتو بفرسته!!! قیمت درست نه پرت!!!!

mahmoodsoft
07-08-2017, 01:06
بعد از اون قطعی چند روز پیش وصعیت پینگ عالی شده اومده زیر 200
سرویس 8 مگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=93ms TTL=52
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=94ms TTL=52

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=138ms TTL=47
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=133ms TTL=47
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=135ms TTL=47
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=134ms TTL=47

تلگرامم با حداکثر سرعت دانلود میکنه

masooumi
07-08-2017, 06:21
فک کنم یه روز می مونه تو پنل باید سریع بگیریش تا بیاد تو قسمت کدها!

- - - Updated - - -

دوستان من یه فشفشه 100 گیگ یه روزه نیاز دارم هرکی داره سریع قیمتو بفرسته!!! قیمت درست نه پرت!!!!

نه تا ورود به سطح بعدی می مونه ولی چیزی که هست اینه که هز سه ماه یکبار بهت این هدیه رو میده و این سه ماه از زمان استفاده قبلیه حساب میشه ، یعنی هر وقت استفاده کنی ، سه ماه بعدش بهت دوباره میده و اگر استفاده نکنی نه

rezapcworld
07-08-2017, 10:49
دوستان گرامی من حجمم تقریبا در حال اتمامه و زمان سرویس فعلیم 2 روز دیگه تموم میشه. یک سرویس جدید خریدم میشه الان اونو فعال کنم یا باید حتما تا دو روز دیگه وایستم تا زمان سرویس فعلیم تموم بشه بعدش سرویس جدید فعال کنم؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
07-08-2017, 11:55
بعد از اون قطعی چند روز پیش وصعیت پینگ عالی شده اومده زیر 200
تلگرامم با حداکثر سرعت دانلود میکنه

بعد اون قطعی ، اینستاگرام به شدت کند شده تلگرام هم برای بعضیا عکساش فقط با قند ش.کن باز میشه ! ( از جمله خودم ، تازه جالب تر اینه روی یه گوشی خوبه روی یه گوشی نه )
تو اینستاگرام های وب هم خیلیا این مشکلو گفتن و خود های وب هم قبول کرده و نوشته در حال رفع مشکل هستیم
جالبه برای شما همه چی عالی شده !

George Shelly
07-08-2017, 12:49
جهرمی : کیفیت اینترنت ایران افزایش پیدا می کند!

محمد جواد آذری جهرمی، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت ایران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده افزایش کیفیت اینترنت ایران را با حذف واسطه ارتباطات بین الملل ایران با بیش از ۱۷۰ اپراتور ارتباطی و خدماتی را داد.به گزارش کلیک ، محمد جواد آذری جهرمی، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت ایران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان گزینه مطرح وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم در صفحه رسمی اینستاگرام خود وعده افزایش کیفیت اینترنت ایران را با حذف بیش از ۱۷۰ اپراتور ارتباطی و خدماتی با ایران را داد که حالا به صورت مستقیم و بدون واسطه‌های متعدد با ایران در ارتباط خواهند بود که در نهایت باعث افزایش کیفیت سرویس‌های ایرانی مستقر در شبکه ملی اطلاعات، گسنرش کسب و کارهای ایرانی در خارج از مرزهای کشور و از همه مهمتر افزایش کیفیت اینترنت ایران خواهد شد.محمد جواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام رسمی خود با اشاره به حذف واسطه از ۱۷۰اپراتور ارتباطی و محتوایی به منظور افزایش کیفیت اینترنت ایران از سوی ارائه دهندگان اینترنت گفت:
از روز پنج شنبه، ارتباطات بین الملل ایران با بیش از یکصد و هفتاد اپراتور ارتباطی و محتوایی دنیا با حذف واسطه های متعدد به صورت مستقیم برقرار خواهد شد. اثرات این کار بهبود جدی کیفیت اینترنت تحویلی زیرساخت به اپراتورهای ایرانی و نیز بهبود کیفیت سرویسهای ایرانی مستقر در شبکه ملی اطلاعات در سایر کشورهای دنیا خواهد بود. در نتیجه می‌توان امیدوار بود که شرایط برای کسب و کار سرویسهای ایرانی در خارج از مرزهای کشور فراهم شود. این مهم بر اساس سند الزامات توسعه شبکه ملی اطلاعات و باز طراحی شبکه ارتباطات بین الملل ایران و اصلاح مدلهای مسیریابی سابق و عقد تفاهمات بین المللی متعدد است.

sasan.69
07-08-2017, 16:31
جهرمی : کیفیت اینترنت ایران افزایش پیدا می کند!

محمد جواد آذری جهرمی، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت ایران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده افزایش کیفیت اینترنت ایران را با حذف واسطه ارتباطات بین الملل ایران با بیش از ۱۷۰ اپراتور ارتباطی و خدماتی را داد.به گزارش کلیک ، محمد جواد آذری جهرمی، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت ایران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان گزینه مطرح وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم در صفحه رسمی اینستاگرام خود وعده افزایش کیفیت اینترنت ایران را با حذف بیش از ۱۷۰ اپراتور ارتباطی و خدماتی با ایران را داد که حالا به صورت مستقیم و بدون واسطه‌های متعدد با ایران در ارتباط خواهند بود که در نهایت باعث افزایش کیفیت سرویس‌های ایرانی مستقر در شبکه ملی اطلاعات، گسنرش کسب و کارهای ایرانی در خارج از مرزهای کشور و از همه مهمتر افزایش کیفیت اینترنت ایران خواهد شد.محمد جواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام رسمی خود با اشاره به حذف واسطه از ۱۷۰اپراتور ارتباطی و محتوایی به منظور افزایش کیفیت اینترنت ایران از سوی ارائه دهندگان اینترنت گفت:
از روز پنج شنبه، ارتباطات بین الملل ایران با بیش از یکصد و هفتاد اپراتور ارتباطی و محتوایی دنیا با حذف واسطه های متعدد به صورت مستقیم برقرار خواهد شد. اثرات این کار بهبود جدی کیفیت اینترنت تحویلی زیرساخت به اپراتورهای ایرانی و نیز بهبود کیفیت سرویسهای ایرانی مستقر در شبکه ملی اطلاعات در سایر کشورهای دنیا خواهد بود. در نتیجه می‌توان امیدوار بود که شرایط برای کسب و کار سرویسهای ایرانی در خارج از مرزهای کشور فراهم شود. این مهم بر اساس سند الزامات توسعه شبکه ملی اطلاعات و باز طراحی شبکه ارتباطات بین الملل ایران و اصلاح مدلهای مسیریابی سابق و عقد تفاهمات بین المللی متعدد است.

بشنو و باور مکن!!!!

George Shelly
07-08-2017, 19:21
من فک کنم ضریب به اشتراک سرویسا خیلی بیشتر از 1 به 8 باشه چون کیفیت صبح با ظهر به بعد زمین تا آسمون فرق داره !!!! تا 11 عالیه بعد خراب میشه !! الان تو اینستگرم عسکارو به زور بار می کنه تلگرامم که من استفاده نمی کنم برام مهم نیست ولی تو اینستا خیلی رو مخه!!!!
فک کنم 1 به 20 باشه قشنگ معلومه پهنای باند کم دارن های وب خیلی نوسانی شده اصلا اینجوری نبود !!! یاد 1 مگ نامحدودی که از مخابرات داشتم افتادم!

MOHAMMAD2010
07-08-2017, 19:39
من فک کنم ضریب به اشتراک سرویسا خیلی بیشتر از 1 به 8 باشه چون کیفیت صبح با ظهر به بعد زمین تا آسمون فرق داره !!!! تا 11 عالیه بعد خراب میشه !! الان تو اینستگرم عسکارو به زور بار می کنه تلگرامم که من استفاده نمی کنم برام مهم نیست ولی تو اینستا خیلی رو مخه!!!!
فک کنم 1 به 20 باشه قشنگ معلومه پهنای باند کم دارن های وب خیلی نوسانی شده اصلا اینجوری نبود !!! یاد 1 مگ نامحدودی که از مخابرات داشتم افتادم!

باور کن من تا قبل اون قطعی یک روزه هیچ مشکلی نداشتم و همیشه سرعتم خوب بود - نمیدونم بعد اون روز چه اتفاقی افتاد که سرعت اینستا و تلگرام اینجوری برام داغون شده !

mohandes23
07-08-2017, 20:47
می گم تست از سرور های مختلف بگیرید بعد با پنج شنبه مقایسه کنیم ببینیم اصلن تغییری در پینگ حاصل میشه یا نه!

MOHAMMAD2010
07-08-2017, 21:06
می گم تست از سرور های مختلف بگیرید بعد با پنج شنبه مقایسه کنیم ببینیم اصلن تغییری در پینگ حاصل میشه یا نه!

این مشکل اصلا ربطی به پینگ نداره
پینک 8.8.8.8 قبلا برای من حدود 180 بود ولی سرعت اینستاگرام و تلگرام عالی بود ، همه عکس ها سریع باز میشدن ، الان پینگ 8.8.8.8 برای من شده 105 ولی اینستاگرام به شدت کند شده ، عکس های تلگرام هم که اصلا باز نمیشن !

alireza_asol
07-08-2017, 21:17
نمیشه دو تا فشفشه همزمان فعال کرد؟
مثلا من یک ماهه 70 گیگ دارم
یه 100 گیگ 1 روزم دارم.
بخوام یه فایل بزرگ دانلود کنم باید بذارم اون 70 گیگ تموم شه بعد؟
خیلی مسخرس

mohandes23
07-08-2017, 21:19
نمیشه دو تا فشفشه همزمان فعال کرد؟
مثلا من یک ماهه 70 گیگ دارم
یه 100 گیگ 1 روزم دارم.
بخوام یه فایل بزرگ دانلود کنم باید بذارم اون 70 گیگ تموم شه بعد؟
خیلی مسخرس
نه نمیشه ! و خیلی مسخرس

- - - Updated - - -

پینک 8.8.8.8 قبلا برای من حدود 180 بود ولی سرعت اینستاگرام و تلگرام عالی بود ، همه عکس ها سریع باز میشدن ، الان پینگ 8.8.8.8 برای من شده 105 ولی اینستاگرام به شدت کند شده ، عکس های تلگرام هم که اصلا باز نمیشن !
من به پینگ کار دارم کسی از سرعت حرفی نزد!

mahmoodsoft
07-08-2017, 22:21
باز پینگا رفت بالا سرعت اومده پایین
پیتک سرور داخلی 170 :|

دوستان گزارش بدید آیا مشکل دارید یا نه

5ajad
07-08-2017, 22:33

منم دقیقا مشکل شمارو دارم ، تلگرام بعضی از گوشی های خونه هیچ عکسیو لود نمیکنه
و سرعت اینستاگرام هم در حد حلزون

MMDFullHD
07-08-2017, 23:36
باز پینگا رفت بالا سرعت اومده پایین
پیتک سرور داخلی 170 :|

دوستان گزارش بدید آیا مشکل دارید یا نه

همونطوری که بوده و هست

MMDFullHD
07-08-2017, 23:59
دوستان یه همتی کنید بریزید زیر پستای واعظی بریزید یه کامنت بذارید از کیفیت ناراضی های وب از سرعت کمشو و .. واقعا کم کاری میکنه های وب تو سرعت تو داهاتا 4اجیش تا 20 مگابیت و شهرای بزرگ فقط تا هرچقد که خط بکشه فقط خوب سرعت داره
من که سرویسم هیچ مشکلی نداره فقط سرعتم کمه هیچ اختلال یا قطعی ندارم ولی کلا خودم ازش اشکال میگیریم :n06:سرعتمم میاد 3 مگ یهو تشنج میکنه میاد رو 1 مگ هولو هوش 150 کیلو میشه !

mohandes23
08-08-2017, 00:07
شما چقد پینگاتون خوبه! من با 8.8.8.8 165ms هست با کاهش پینگ 115.تهرانید؟! در مورد اختلال هم اره دیروز پریروز اختلال پینگ بدجور بود امروز امتحان نکردم.

George Shelly
08-08-2017, 11:01
الان ساعت 12:00 ظهر راحت یوتیوب رو میشه با سایفون باز کرد و رو 720p تگاه کرد!!! تا چند دقیقه دیگه همه چی میره رو هوا !!!! تا ساعت 2 بامداد روز بعد کند میشه !!!!
ویرایش : کندی شدید شروع شد!!! تا چند دقیقه پیش راحت میشد 720p ویدیو دید رو یوتیوب الان 144 هم بزور پخش می کنه!!! نمی دونم چرا 12 به بعد اینطوری میشه!!! دقیقا مخابراتم همین جوری بود !!!!

sasan.69
08-08-2017, 12:47
الان ساعت 12:00 ظهر راحت یوتیوب رو میشه با سایفون باز کرد و رو 720p تگاه کرد!!! تا چند دقیقه دیگه همه چی میره رو هوا !!!! تا ساعت 2 بامداد روز بعد کند میشه !!!!
ویرایش : کندی شدید شروع شد!!! تا چند دقیقه پیش راحت میشد 720p ویدیو دید رو یوتیوب الان 144 هم بزور پخش می کنه!!! نمی دونم چرا 12 به بعد اینطوری میشه!!! دقیقا مخابراتم همین جوری بود !!!!

همين الان تست زدم واسه ما مشکلى نداره و راحت720 رو پخش مى کنه!!!

منم تا دو س روز پيش مشکل شما رو داشتم و تا حدود يک ظهر خوب بود بعد دگه داغون مى شد!! اما الان چند روزى هست ووعادى شده و حتى 12-1شب سرعت نرماله

George Shelly
08-08-2017, 13:30
وضعیت کلا خرابه الان پینگ اکانتای اینترانت به اینترنتم که مستقیما از زیرساخت میاد خیلی خرابه بالای 200 هست ربطی به isp نداره!!!

sasan.69
08-08-2017, 15:22
الان با پشتیبانی صحبت کردم گفت اختلالات شبکه های اجتماعی تا دوازده شب برطرف می شه!

George Shelly
08-08-2017, 16:12
من فعلا واسه یوتیوب دارم از hoxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده می کنم !!! ( روش کلیک کنید) !!!

mohandes23
08-08-2017, 20:05
من فعلا واسه یوتیوب دارم از hoxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده می کنم !!! ( روش کلیک کنید) !!!
من یه 200 گیگ دارم می خوای هنوز گفته بودی می خوای؟

George Shelly
08-08-2017, 20:32
الان داشتم نیم ساعت با پشتیبانی های وب حرف میزدم در مورد نصف حساب نکردن حجم دانلودی از شاتل لند !!!! بهشون ثابت شد که داره از ترافیک بین الملل کم می کنه و داخلی حساب نمی کنه !!!
any desk رو نصب کردم لینک شاتل لندم آماده کردم اومد رو سیستمم خودش زد رو دانلود دید که عین 50 مگ رو که دانلود کرد از بین الملل کم کرد !!!! بعد گفت مودمتو بزار رو Bridge و networx رو هم نصب کن !! این کارم کردم و نتیجه همون بود !!! حالا ارجاع داد گفت تا 72 ساعت آینده رسیدگی میشه !!!
شما هم زنگ بزنید فک کنم اینا کلا هیچ سایتی از اونایی که تو لیست هست رو نصف حساب نمی کنن کلا الکی اون لیستشون !!!
فقط any desk و لینک شاتل لند رو آماده داشته باشید + networx!!!

George Shelly
08-08-2017, 20:35
من یه 200 گیگ دارم می خوای هنوز گفته بودی می خوای؟
چند روزه ست ؟ یه 100 گیگ فعلا خریدم نگه دار ازت می گیرم بعدا !! البته اگر می تونی اگرم نه که هیچی !!

George Shelly
08-08-2017, 20:58
وای چه کشف بزرگی کردم:n19::n02: : مشکل هات اسپات شیلد که به شدت کند شده بود با گذاشتم مودم روی Bridge برطرف شد!!! الان یه ماه بود به شدت کند شده بود !!!! سرعت صفحه هم خیلی بهتر شد!!!! راحت شدیم از دست سایفون !!!

alireza20202003
08-08-2017, 21:19
سرعت اینترنت بین الملل کم کم بهبود پیدا میکنه منتظر باشید.

mohandes23
08-08-2017, 22:07
سرعت اینترنت بین الملل کم کم بهبود پیدا میکنه منتظر باشید.
خبریه؟؟؟؟؟؟

mahmoodsoft
08-08-2017, 23:17
من نمیدونم چرا دقیقا این موقع شب سرور داخلی پینگش میره بالا