PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

mv217010
17-04-2016, 06:09
با سلام
پس از مدت ها میخوام از شاتل کوچ کنم های وب فقط یکی دو تا سوال دارم

1 سرعت شبانه ایا متاسب با سرعتی که میگیریم ؟
2 شبانش اگر زیاد دانلود کنیم محدود میکنه مثل شاتل ؟؟

با تشکر

اگه دانلودتون از سرور های داخل مثل دانلوادهاو... هست بیاین اسیا تک ..بینهایت میتونید تو تایم رایگان دان کنید...البته سرور داخل..سرور خارج سرعت تو تایم رایگان اسمی هست:n03:

amirpcp30
18-04-2016, 08:44
سلام دوستان
از دیروز کلا خط هم متصل نمیشه و چراغش خاموشه داخل مودم هم چند ثانیه یک بار چک میکنه باز میزنه دیسکانکت ، دیگر دوستان این مشکل رو دارند؟
با سپاس :n40:

amirpcp30
18-04-2016, 10:38
سلام دوستان
از دیروز کلا خط هم متصل نمیشه و چراغش خاموشه داخل مودم هم چند ثانیه یک بار چک میکنه باز میزنه دیسکانکت ، دیگر دوستان این مشکل رو دارند؟
سلام مجدد ، کابل رو قطع کردم زدن به تلفن دیدم بوق داره دوباره زدم دیدم وصل شد برام جالب بود اصلا مودم جا به جا نمیشه بخواد قطع بشه

alinikoyi
18-04-2016, 18:18
سلام
من چند روز هست که سرویس رو از 512 به 8 مگ تغییر دادم قبلا خیلی قطع و وصلی داشتم ولی از وقتی از سر خط یه سیم جداگانه به مودم وصل کردم دیگه حتی یه بارم این مشکلو نداشتم تا اینکه با تغییر سرویسم به 8مگ دوباره این مشکل رو دارم شرکت میگه که احتمالا از تلفن هست
اگر از تلفن بود چرا قبلا این مشکل رو نداشتم و...
لطفا راهنمایی بفرمایین

محمد7966
18-04-2016, 18:35
سلام
من چند روز هست که سرویس رو از 512 به 8 مگ تغییر دادم قبلا خیلی قطع و وصلی داشتم ولی از وقتی از سر خط یه سیم جداگانه به مودم وصل کردم دیگه حتی یه بارم این مشکلو نداشتم تا اینکه با تغییر سرویسم به 8مگ دوباره این مشکل رو دارم شرکت میگه که احتمالا از تلفن هست
اگر از تلفن بود چرا قبلا این مشکل رو نداشتم و...
لطفا راهنمایی بفرمایین

سلام

اطلاعات استاتوس مودم میذارید

ببینیم داستان از چه قراره؟شاید خط تا 8 مگ نکشه اصلا؟!

alinikoyi
18-04-2016, 18:42
سلام

اطلاعات استاتوس مودم میذارید

ببینیم داستان از چه قراره؟شاید خط تا 8 مگ نکشه اصلا؟!

منظورتون همون SNR و Line Attenuation هست؟

SNR در حالت Downstream 28
و در حالت Upstream 32

Line Attenuation در حالت اولی 20 و در حالت دومی 13

محمد7966
18-04-2016, 18:45
منظورتون همون SNR و Line Attenuation هست؟

آره منظورم اینایی که گفتید

alinikoyi
18-04-2016, 18:48
آره منظورم اینایی که گفتید

و در حالت Upstream 32

محمد7966
18-04-2016, 18:53
و در حالت Upstream 32

نه میکشه

شما یه کار کنید تلفنو جدا کنید از اسپلیتر

اگر دیدید 2 باره قطع و وصل میشه پس مشکل از خودشونه

alinikoyi
18-04-2016, 18:56
نه میکشه

شما یه کار کنید تلفنو جدا کنید از اسپلیتر

اگر دیدید 2 باره قطع و وصل میشه پس مشکل از خودشونه

منظورتون رو متوجه نشدم اگه منظورتون اینکه تلفن رو کلا از پریز بکشم این کارو هم کردم ولی SNR و Line Attenuation تغییر خیلی کوچیکی داشتن

در ضمن تلفن در یه اتاق دیگه است و مودم مستقیما ببا یه سیم جدا که مستقیم به سرخط وصله وصل شده

محمد7966
18-04-2016, 19:02
منظورتون رو متوجه نشدم اگه منظورتون اینکه تلفن رو کلا از پریز بکشم این کارو هم کردم ولی SNR و Line Attenuation تغییر خیلی کوچیکی داشتن

در ضمن تلفن در یه اتاق دیگه است و مودم مستقیما ببا یه سیم جدا که مستقیم به سرخط وصله وصل شده

راستش با این مشخصاتی که دادید یعنی snr download

پس مشکل قطع و وصلی از خودشونه

چون snr download اگر بیاد نزدیکای 6 یعنی قطع و وصلی پیش میاد

مودمتونو چند ساله دارید؟میتونید با مودم دیگری امتحان کنید؟اگر با مودم دیگری تست کردید و دیدید باز مشکل هست ،پس قطع و وصلی تقصیر خودشونه

alinikoyi
18-04-2016, 19:05
راستش با این مشخصاتی که دادید یعنی snr download

پس مشکل قطع و وصلی از خودشونه

چون snr download اگر بیاد نزدیکای 6 یعنی قطع و وصلی پیش میاد

مودمتونو چند ساله دارید؟میتونید با مودم دیگری امتحان کنید؟اگر با مودم دیگری تست کردید و دیدید باز مشکل هست ،پس قطع و وصلی تقصیر خودشونه

مودم رو یه سال هست که خریدم مدلش همtp-link td-w8961nd هست متاسفانه امکان تست با یه مودم دیگه رو ندارم
یه سوال دیگه آپدیت مودم چه تاثیری تو سرعت و ... داره
پیشنهاد میکنید آپدیت کنم؟

محمد7966
18-04-2016, 19:18
مودم رو یه سال هست که خریدم مدلش همtp-link td-w8961nd هست متاسفانه امکان تست با یه مودم دیگه رو ندارم
یه سوال دیگه آپدیت مودم چه تاثیری تو سرعت و ... داره
پیشنهاد میکنید آپدیت کنم؟

فکر نکنم تاثیری تو سرعت داشته باشه،بیشتر نرم افزاری و امنیتیه

خود های وب مودم تست نداره؟چون پارس آنلاین مودم تست میده،باید برید نمایندگی بهتون یه مودم تست میده،ولی های وبو نمیدونم از اینکارا میکنه یا نه؟

شما چراغ مودم میپره یا تایم اوت و پاکت لاست دارید؟

اگر چراغ مودم میپره پس مشکل از نویزه ولی اگر نپره ولی پیج باز نشه یعنی تایم اوت دارید

یه چیزی هم بگم به نقل از دوستان که خود isp ها هم میتونن با بی رس نویز ایجاد کنند و سبب قطعی بشه(اینو از دوستان شنیدم)

شما حواستون باشه تو همون لحظه که قطع میشه هم یه نگاه بندازید به snr download

شاید نوسان snr download داشته باشید

alinikoyi
18-04-2016, 19:29
فکر نکنم تاثیری تو سرعت داشته باشه،بیشتر نرم افزاری و امنیتیه

خود های وب مودم تست نداره؟چون پارس آنلاین مودم تست میده،باید برید نمایندگی بهتون یه مودم تست میده،ولی های وبو نمیدونم از اینکارا میکنه یا نه؟

شما چراغ مودم میپره یا تایم اوت و پاکت لاست دارید؟

اگر چراغ مودم میپره پس مشکل از نویزه ولی اگر نپره ولی پیج باز نشه یعنی تایم اوت دارید

یه چیزی هم بگم به نقل از دوستان که خود isp ها هم میتونن با بی رس نویز ایجاد کنند و سبب قطعی بشه(اینو از دوستان شنیدم)

شما حواستون باشه تو همون لحظه که قطع میشه هم یه نگاه بندازید به snr download

شاید نوسان snr download داشته باشید

متاسفانه به چراغ دقت نکردم ولی تایم اوت و ... رو نمیدونم چی هست و از کجا باید بفهمم

محمد7966
18-04-2016, 19:36
متاسفانه به چراغ دقت نکردم ولی تایم اوت و ... رو نمیدونم چی هست و از کجا باید بفهمم

شما برید تو cmd همون محیط داس ویندوز

بنویسید ping google.com

اونجا اگر تایم اوت داشت خودش مشخص میکنه

اگر تایم اوت داشت پس پهنای باند کم اوردن و مشکل خودشونه و مشکل از نویز نیست

alinikoyi
18-04-2016, 19:40
شما برید تو cmd همون محیط داس ویندوز

بنویسید ping google.com

اونجا اگر تایم اوت داشت خودش مشخص میکنه

اگر تایم اوت داشت پس پهنای باند کم اوردن و مشکل خودشونه و مشکل از نویز نیست

این کار رو موقعی که قطع شد انجام بدم؟

محمد7966
18-04-2016, 19:43
این کار رو موقعی که قطع شد انجام بدم؟

آره شما تو اون لحظه که قطع میشه

هم پینگ بگیرید هم برید snr download رو ببینید عددش تغییر میکنه یا نه

هم ببینید چراغ adsl مودم خاموش میشه یا نه اگر خاموش شد یعنی نویز افتاده رو خط هر چند همون snr download هم نشون میده

alinikoyi
19-04-2016, 10:58
آره شما تو اون لحظه که قطع میشه

هم پینگ بگیرید هم برید snr download رو ببینید عددش تغییر میکنه یا نه

هم ببینید چراغ adsl مودم خاموش میشه یا نه اگر خاموش شد یعنی نویز افتاده رو خط هر چند همون snr download هم نشون میده

سلام امروز دوباره قطع شد اینترنتم ping گرفتم و ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
19-04-2016, 11:09

سلام

شمل مشکل نویز ندارید

مشکل کمبود پهنای باند از سمت های وب دارید

تایم اوت دارید،یعنی پهنا کم دارند

محمد7966
19-04-2016, 11:42

راستی یه پینگ از سایت ایرانی هم بگیرید،از سایت alef.ir هم بگیرید ببینید وضعیت چطوره

چون ظاهرا تو ایران گاهی اینترنت به اینترانت تبدیل میشه،با سایتای خارجی مشکل داره ولی سایتای ایرانی نه

یه سایت ایرانی مثل همین alef.ir رو تو مرورگر بزنید ببینید میاد یا نه

alinikoyi
19-04-2016, 12:37
راستی یه پینگ از سایت ایرانی هم بگیرید،از سایت alef.ir هم بگیرید ببینید وضعیت چطوره

چون ظاهرا تو ایران گاهی اینترنت به اینترانت تبدیل میشه،با سایتای خارجی مشکل داره ولی سایتای ایرانی نه

یه سایت ایرانی مثل همین alef.ir رو تو مرورگر بزنید ببینید میاد یا نه

باشه حتما فعلا که قطعی ندارم اگه شده اونم امتحان میکنم

alinikoyi
19-04-2016, 13:50
اقدام به آپدیت کردم ولی این ارور رو داد
مدل مودم tp-link td-w8961nd
ورژن 3

محمد7966
19-04-2016, 13:56
ورژن 3

مودم نمی پذیره،ممکنه حجم فایل سنگین باشه مودم نپذیره

بگردید فایل های کم حجمشو پیدا کنید

alinikoyi
19-04-2016, 13:58
مودم نمی پذیره،ممکنه حجم فایل سنگین باشه مودم نپذیره

بگردید فایل های کم حجمشو پیدا کنید

از خود سایت مودم گرفتم همشون حجمشون تقریبا یکسانه

mazdak89
20-04-2016, 11:32
ورژن 3

منم همین مشکل را داشتم ، چارش اینه که شما باید پله ای آپگرید کنید . یعنی مستقیم نرید سراغ آپدیت آخر .

EhsanCPU
21-04-2016, 11:18
پس فشفشه هدیه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر چی شد ؟؟؟ :n04:

FlashGet
21-04-2016, 12:53
من با های وب مشکل وب گردی دارم

سایر دوستان چطور ؟

alireza20202003
24-04-2016, 14:56
دوستان برای شما ها هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به طرز فجیعی دچار محدودیت سرعت شده ؟

این دو تا لینک رو به صورت تک کانکشن تست کنید :
http :

هر دو یک فایل هستند از سرور مایکروسافت یکی http و دومی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا برای من از دیروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به طرز فجیعی سرعتش کند شده و همه چیز هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست دیگه مثل ایمیل و تلگرام و اینستاگرام و ...

جالب اینجاست که سرعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دقیقا روی 512 کیلوبیت یا همون 64 کیلوبایت محدود شده صبح تا شب و نصف شب هم همینه.

amirbrad
25-04-2016, 15:58
دوستان برای شما ها هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به طرز فجیعی دچار محدودیت سرعت شده ؟

http :

هر دو یک فایل هستند از سرور مایکروسافت یکی http و دومی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا برای من از دیروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به طرز فجیعی سرعتش کند شده و همه چیز هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست دیگه مثل ایمیل و تلگرام و اینستاگرام و ...

جالب اینجاست که سرعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دقیقا روی 512 کیلوبیت یا همون 64 کیلوبایت محدود شده صبح تا شب و نصف شب هم همینه.
بله چند روزه مشکل داره مخصوصا با گوگل که حتی گوگل پلی عکساش باز نمیشه.

در ضمن الان بیشتر از دوساعته های وب قطع شده، ملت و از کار و زندگی میندازن.

sent from my xperia

alireza20202003
25-04-2016, 16:27
بله چند روزه مشکل داره مخصوصا با گوگل که حتی گوگل پلی عکساش باز نمیشه. در ضمن الان بیشتر از دوساعته های وب قطع شده، ملت و از کار و زندگی میندازن. sent from my xperia آره برای منم قطع بود. کلا اینرتنت غیر قابل اعتمادی هست. این مشکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‌ هم برای پارس پیش اومده هم برای های وب ولی از شاتلی ها پرسیدم مشکلی نداشتن.

4l1r3z4
26-04-2016, 02:38

http :

واسه من http که اوکیه ولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی بالا پایین داره! از 30-40 شروع میشه و میره تا 260 و دوباره میاد پایین!!!
در مورد قطعی ساعت 4 ، جالبه که واسه من نت کانکت بود و با 32 کانکشن هم میشد با سرعت بالا دانلود کرد ولی تک کانکشن سرعتش صفر بود و هیچ سایتی نمیشد باز کرد! واقعا این مورد واسم عجیب بود! بعد نیم ساعتم درست شد!

Aria.A97
26-04-2016, 10:10
کلا از اواخر اسفند های وب شده اختلال نت :|
یا سرعت کم و زیاد میشه
یا پینگ بالا پایین میشه (عید یه زمانایی بود پینگ از سرورای داخلی میشد ۱۸۰-۱۷۰)
یا سرعت تک کانکشن میشه در حد دایل آپ
یا هم همینطوری یهویی چراغ اینترنت خاموش میشه و سروراشون down میشه (چراغ dsl روشن میمونه)
یکی دو هفته ای هم هست که تنها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که درست باز میکنه صفحه پرداخت بانک هاست. من که دیگه عادت کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میبینم قبل از کلیک فیلترشکن روشن میکنم.

حیف مصرفم بالاس و گرنه تا الان تخلیه کرده بودم.
فشفشه یه ماهه ۴۰ گیگ با سرعت ۲۰۰ حدودا میشه ۳۵ تومن. شرکت دیگه ای هست حجم و سرعت و قیمتش در این حد باشه؟

alireza20202003
28-04-2016, 00:51
تا یکی دوماه دیگه که ایران به کنوانسیون برن بپیونده منم دیگه راحت میشم از دست این های وب چون دیگه اون موقع یه فیلم دانلود کنی 1‌ ماه میری زندان. البته فکر کنم کیفیت اینترنت ایران اون موقع خیلی عالی بشه.

EhsanCPU
29-04-2016, 11:49
دوباره سرعت دانلود کم شده طی 3 ساعت فقط 500 مگ دانلود شده

SKIPY
29-04-2016, 14:31
سرویس 1M

bigbang0661
29-04-2016, 23:03
سرویس 1M
پینگت خیلی افتضاحه. تا تهران 92 خیلی زیاده. ولی پینگ ایرانسل تو امضات خیلی خوبه. این هایوب خراب شده رو ول کن بچسب به ایرانسل. من که خودمو راحت کردم از شر هایوب

MOHAMMAD2010
30-04-2016, 13:23
واسه من http که اوکیه ولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی بالا پایین داره! از 30-40 شروع میشه و میره تا 260 و دوباره میاد پایین!!!
در مورد قطعی ساعت 4 ، جالبه که واسه من نت کانکت بود و با 32 کانکشن هم میشد با سرعت بالا دانلود کرد ولی تک کانکشن سرعتش صفر بود و هیچ سایتی نمیشد باز کرد! واقعا این مورد واسم عجیب بود! بعد نیم ساعتم درست شد!

سلام شما سرویس 256 داشتی ؟ یه تست speed test داخل و خارج میگیری
ممنون

HOPE666
30-04-2016, 14:58
میخوام آخر این ماه بیام هایوب از شاتل ولی الان کامنت هارو خوندم اکثرا گله میکنند و میگن سرعت پایین ؟ آیا همه کابران اینطورن یا توی بعضی مراکز شلوغ این اتفاق افتاده؟
ممنون

samannnn.hannibal
01-05-2016, 01:10
تا یکی دوماه دیگه که ایران به کنوانسیون برن بپیونده منم دیگه راحت میشم از دست این های وب چون دیگه اون موقع یه فیلم دانلود کنی 1‌ ماه میری زندان. البته فکر کنم کیفیت اینترنت ایران اون موقع خیلی عالی بشه.

کدوم کنوانسیون؟

حیزون
01-05-2016, 09:55

عمرا همچین اتفاقی تو ایران نمیفته , تو هلند p2p آزاده فکر کردی دوات تدبیر و امید کارو به اونجا رسونده ؟ نه دوست عزیز

amin1374
01-05-2016, 13:29
یک سوال دارم میشه سرویس الانتو بیاری رو یک خط دیگه چون آخر ماه من خط شاتلم رو جمع میکنم این خطم ماله جای دیگست میخوام خط های وبم رو به محض تخلیه پورت شاتل بیارم رو این شماره امکانش هست ؟
البته یک هزینه رانژه باید بدم قطعا

masooumi
01-05-2016, 20:10
میخوام آخر این ماه بیام هایوب از شاتل ولی الان کامنت هارو خوندم اکثرا گله میکنند و میگن سرعت پایین ؟ آیا همه کابران اینطورن یا توی بعضی مراکز شلوغ این اتفاق افتاده؟
ممنون

عموما همیشه کاربرای ناراضی فعالیت زیاد تری دارند و کاربران راضی وقت نمیزان و بیان تجربه خودشون را اعلام کنند.

masooumi
01-05-2016, 20:13
یک سوال دارم میشه سرویس الانتو بیاری رو یک خط دیگه چون آخر ماه من خط شاتلم رو جمع میکنم این خطم ماله جای دیگست میخوام خط های وبم رو به محض تخلیه پورت شاتل بیارم رو این شماره امکانش هست ؟
البته یک هزینه رانژه باید بدم قطعا

بله امکان پذیر است. تماس بگیرید با پشتیبانی 1565 و درخواست تغییر شماره بدید. هزینه این کار هم 5 هزارتومان به مالیات هست.

4l1r3z4
01-05-2016, 23:55
سلام شما سرویس 256 داشتی ؟ یه تست speed test داخل و خارج میگیری
ممنون

A-L PC
02-05-2016, 12:42
از دیشبه اینترنتم به صورت مداوم قطع وصل میشه ، کسی دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟

واقعا کلافه کرده ما رو از دیشب. گندت بزنن های وب .

عموما همیشه کاربرای ناراضی فعالیت زیاد تری دارند و کاربران راضی وقت نمیزان و بیان تجربه خودشون را اعلام کنند.
کافیه برید پیج اینستاگرام های وب ، از هر 10 کامنت 9 تاش شکایت از سرویس هاشون هست. درصد کاربرهای اینجا خیلی بالا نیست.

viking_vp3
02-05-2016, 15:24
دوستان من خطم ظهر رانژه شد(آخرای وقت اداری مخابرات) برای فعال کردن و ارسال یوزر پسورد باز باید زنگ بزنم یا اسمس میکنند؟
*
من الان سرویس 1 مگ خریدم و روی 4 مگ بسته شده و نویزم عالیه. بالاتر میبندن یا ته 1مگ همینه؟

masooumi
02-05-2016, 20:05
دوستان من خطم ظهر رانژه شد(آخرای وقت اداری مخابرات) برای فعال کردن و ارسال یوزر پسورد باز باید زنگ بزنم یا اسمس میکنند؟
*
من الان سرویس 1 مگ خریدم و روی 4 مگ بسته شده و نویزم عالیه. بالاتر میبندن یا ته 1مگ همینه؟

تماس بگیرید با 1565

masooumi
02-05-2016, 20:08
کافیه برید پیج اینستاگرام های وب ، از هر 10 کامنت 9 تاش شکایت از سرویس هاشون هست. درصد کاربرهای اینجا خیلی بالا نیست.

به اینستاگرام شاتل و آسیاتک هم سر بزنین ، همین شرایط هست.

A-L PC
02-05-2016, 21:32
به اینستاگرام شاتل و آسیاتک هم سر بزنین ، همین شرایط هست.
در کل مردم از هیچکدوم ISP ها راضی نیستن ، اما های وب و آسیاتک از همه بیشتر ناراضی دارن .

viking_vp3
03-05-2016, 22:12
سلام دوستان
من دیروز خطم رانژه شده
از دیروز تا الان کلا به شدت تایم اوت داره و کنده. ایا های وب همیشه این داستانه یا این یکی دو روزه خبریه اینطوری شده
اون از آسیاش/ت اینم از این ... :|

senator2011
04-05-2016, 00:04
سلام یکی میتونه بگه این کدوم سرویسه؟

رایگان داره یا نه؟

EhsanCPU
04-05-2016, 00:17
سلام سرویس های بالاتر از 1 مگ شبانه رایگان ندارن ...
برای دانلود باید فشفشه بخرین

MOHAMMAD2010
04-05-2016, 16:47

ممنون داداش - خط روی 2 مگ هست ؟
راستی چرا بعضی ها مینویسه داده گستر عصر نوین برای بعضی مثل شما HIWEB ؟ فرقی هم میکنه !؟

4l1r3z4
04-05-2016, 17:40
ممنون داداش - خط روی 2 مگ هست ؟
راستی چرا بعضی ها مینویسه داده گستر عصر نوین برای بعضی مثل شما HIWEB ؟ فرقی هم میکنه !؟

256 رو روی 2.5 مگ محدود میکنن و اگه حتی ریت خط هم روی 12مگ باشه ، بازم سرعت از اکانتینگ رو 2.5 مگ محدوده! ولی 1مگ رو روی 4 ست میکنن! بقیه هم که دیگه شبانه ندارن!
در مورد اسم isp ، به آیپی که بهت اختصاص پیدا میکنه ربط داره و مثلا من اگه دیسکانکت و کانکت کنم و آیپی جدید بگیرم ، ممکنه که بنویسه داده گستر عصر نوین!
ضمنا چون شاتل تو مرکز ما بعد از حدود 10 ماه ، محدودیت پورتش برطرف شد ، واسه همین های وبو تخلیه کردم و طی روز های آتی ، شاتل وصل میشه!

ja137
04-05-2016, 17:41
سلام یکی میتونه بگه این کدوم سرویسه؟

رایگان داره یا نه؟
دینامیت 8 مگ

MOHAMMAD2010
04-05-2016, 17:51
256 رو روی 2.5 مگ محدود میکنن و اگه حتی ریت خط هم روی 12مگ باشه ، بازم سرعت از اکانتینگ رو 2.5 مگ محدوده! ولی 1مگ رو روی 4 ست میکنن! بقیه هم که دیگه شبانه ندارن!
در مورد اسم isp ، به آیپی که بهت اختصاص پیدا میکنه ربط داره و مثلا من اگه دیسکانکت و کانکت کنم و آیپی جدید بگیرم ، ممکنه که بنویسه داده گستر عصر نوین!
ضمنا چون شاتل تو مرکز ما بعد از حدود 10 ماه ، محدودیت پورتش برطرف شد ، واسه همین های وبو تخلیه کردم و طی روز های آتی ، شاتل وصل میشه!

چرا همین های وب نموندی ؟ خوب نبود ؟ شاتل میخوای کدوم سرویسش رو بگیری ؟

4l1r3z4
04-05-2016, 18:28
چرا همین های وب نموندی ؟ خوب نبود ؟ شاتل میخوای کدوم سرویسش رو بگیری ؟

واسه من تو این 1 ماهی که داشتم ، کلا 3-4 بار قطعی پیدا کرد ( اونم ظهر که عموما نبودم ) و در کل راضی بودم ازش! منتها عیبی که داره اینه که سرعتش کمه و 250 کیلوبایت تو این دور و زمونه سرعته خیلی پایینیه! ضمن اینکه به نظر من فعلا شاتل بهترین شرکته بین بقیه و علاوه بر اینکه خطو تا 15مگ میبنده ، ثبات و کیفیت خوبی داره و جشنواره های خوبی هم میذاره ( مثه شاتل لند و 50گیگ ترافیک با 50% تخفیف و غیره... ) و شبانشم که 1 تا 8 رایگانه و با توجه به اینکه زیاد دانلود ندارم ، احتمالا دیر محدود شم و اگر هم که محدود شدم ، 3تومن میدم و دوباره شبانه سرعتم میره بالا! ( با کمتر از 30 تومن پول ، هم شبانه خوب دانلود میکنم و هم از کیفیت بالاش در طول روز استفاده میکنم. ) در کل الان شاتل یه سر و گردن از بقیه بالاتره!

MOHAMMAD2010
04-05-2016, 19:28
واسه من تو این 1 ماهی که داشتم ، کلا 3-4 بار قطعی پیدا کرد ( اونم ظهر که عموما نبودم ) و در کل راضی بودم ازش! منتها عیبی که داره اینه که سرعتش کمه و 250 کیلوبایت تو این دور و زمونه سرعته خیلی پایینیه! ضمن اینکه به نظر من فعلا شاتل بهترین شرکته بین بقیه و علاوه بر اینکه خطو تا 15مگ میبنده ، ثبات و کیفیت خوبی داره و جشنواره های خوبی هم میذاره ( مثه شاتل لند و 50گیگ ترافیک با 50% تخفیف و غیره... ) و شبانشم که 1 تا 8 رایگانه و با توجه به اینکه زیاد دانلود ندارم ، احتمالا دیر محدود شم و اگر هم که محدود شدم ، 3تومن میدم و دوباره شبانه سرعتم میره بالا! ( با کمتر از 30 تومن پول ، هم شبانه خوب دانلود میکنم و هم از کیفیت بالاش در طول روز استفاده میکنم. ) در کل الان شاتل یه سر و گردن از بقیه بالاتره!

چی بگم والا به نظر من که سرعت دانلود این روزا خیلی مهم نیست - خودت که تجربه اسیا تک رو داشتی سرعت دانلود عالی هست ولی چیزای دیگه افتضاح !
این شاتل من هر چی طرح هاشو نگاه میکنم همشون ترافیک ماهانشون کمه ! یعنی مثلا سرویس نداره که ترافیک ماهانه 10 گیگ داشته باشه ! درسته ؟

4l1r3z4
04-05-2016, 19:55
چی بگم والا به نظر من که سرعت دانلود این روزا خیلی مهم نیست - خودت که تجربه اسیا تک رو داشتی سرعت دانلود عالی هست ولی چیزای دیگه افتضاح !
این شاتل من هر چی طرح هاشو نگاه میکنم همشون ترافیک ماهانشون کمه ! یعنی مثلا سرویس نداره که ترافیک ماهانه 10 گیگ داشته باشه ! درسته ؟

آره خب ، از لحاظ تنوع تعرفه خوب نیست ولی هر چند ماه معمولا یه جشنواره میذاره که 50 گیگو با 50% تخفیف میده 56 تومن که در صورت خرید ، تا حجمش تموم نشه ، سوخت نمیشه و چند ماه واسه آدم میمونه!
ضمنا شاتل از لحاظ کیفی اصلا قابل قیاس با آسیاتک نیست! الان شرکتای صبانت و پارس آنلاین و های وب و شاتل و حتی داتک ، به نظرم خیلی از آسیاتک بهترن و آسیاتک از پارسال واقعااااا افت محسوسی کرده و اصلا سرویس گرفتن ازش عاقلانه نیست ( مگر برای کسی که سرعتش در تایم رایگان محدود نباشه! ) !!

sub-zero
05-05-2016, 10:22
سلام،
دوستان قصد دارم اینبار از های وب سرویس بگیرم
طرح طوفان ، یک ساله با ۱۲ فشفشه ۳۰ گیگابایتی

من قم هستم ، منتهی زنگ زدم نمایندگی گفت حتما یه کارت دانشجویی :n36: یا کارت طلبه گی :n13: بیار... گفتم خب من ندارم اینا رو چی میشه ؟ گفت بدون اینا سرعت ۸ مگ نیست ، افت داره

میخوام بدونم هر کی های وب گرفته کارت دانشجویی برده یا آخوند بوده :n31: اگر این طور نیست سرعتا در چه حدیه؟

اصلا کیفیت های وب چطوره این روزا بیام نیام !؟؟

ممنون :n01:

4l1r3z4
05-05-2016, 12:03
سلام،
دوستان قصد دارم اینبار از های وب سرویس بگیرم
طرح طوفان ، یک ساله با ۱۲ فشفشه ۳۰ گیگابایتی

من قم هستم ، منتهی زنگ زدم نمایندگی گفت حتما یه کارت دانشجویی :n36: یا کارت طلبه گی :n13: بیار... گفتم خب من ندارم اینا رو چی میشه ؟ گفت بدون اینا سرعت ۸ مگ نیست ، افت داره

میخوام بدونم هر کی های وب گرفته کارت دانشجویی برده یا آخوند بوده :n31: اگر این طور نیست سرعتا در چه حدیه؟

اصلا کیفیت های وب چطوره این روزا بیام نیام !؟؟

ممنون :n01:

به من هم موقع فعالسازی نتم ، گفتن که کارت دانشجوییتو آپلود کن در سایت تا نتت فعال شه و استفاده کنی!!!! معلوم نیست فاز های وب چیه!
ضمنا ، تو این مملکت به هــــــــــــــــــــــــ ـــــیــــــــــــــــچ وجـــــــــــــــــــــــ ـــه بیشتر از 3ماه از جایی نت نگیر! چون وضعیت هیچ شرکتی ثابت نیست و شرکتی که الان کیفیتش خوبه ، ممکنه 2ماه بعد افتضاح بشه و بر عکس ، شرکتی وضعیتش الان خرابه ، ممکنه خوب بشه! نمونش همین آسیاتک که بعد چند ماه افضاح شد و یا همین های وب که تا 2 ماه پیش همه مینالیدن از کیفیت بدش ولی الان چند وقته خوب شده و غیره....... حالا سوخت شدن پولت و غیره هم که بماند!

viking_vp3
05-05-2016, 13:53
دوستان در 2-3 روز اخیر افت سرعت نداشتید؟

من سه روزه خطم رانژه شده
از آسیا/ش/ت و وبگردی افتضاحش در رفتیم این از اونم بدتر

این 2-3 روز تا الان تایم اوت داره و کنده شدید. هی رفرش کن بیاره بالا. ایا های وب همیشه این داستانه یا این یکی دو روزه خبریه اینطوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟
قند شکن هم تعطیل :|

4l1r3z4
05-05-2016, 14:45
دوستان در 2-3 روز اخیر افت سرعت نداشتید؟

من سه روزه خطم رانژه شده

از آسیا/ش/ت و وبگردی افتضاحش در رفتیم این از اونم بدتر

این 2-3 روز تا الان تایم اوت داره و کنده شدید. هی رفرش کن بیاره بالا. ایا های وب همیشه این داستانه یا این یکی دو روزه خبریه اینطوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟
قند شکن هم تعطیل :|

متاسفانه معلومه که های وب در مرکز شما از یه طرفی کاربر زیاد داره و از طرف دیگر پهنای باند کم داره! به همین دلیل این مشکلات به وجود اومده!
وضعیت هر شرکتی ، مرکز به مرکز و شهر به شهر فرق میکنه و همین های وب به عنوان مثال برای من خیلی خوب بود ولی واسه شما افتضاحه! باید شرکتای مختلفو امتحان کنی و ببینی که کدوم در مرکزت کیفیت خوبی داره! ولی در کل الان شرکتای صبانت و شاتل و پارس آنلاین کیفیت و ثبات بیشتری نسبت به بقیه دارند...

sub-zero
05-05-2016, 16:26
به من هم موقع فعالسازی نتم ، گفتن که کارت دانشجوییتو آپلود کن در سایت تا نتت فعال شه و استفاده کنی!!!! معلوم نیست فاز های وب چیه!
ضمنا ، تو این مملکت به هــــــــــــــــــــــــ ـــــیــــــــــــــــچ وجـــــــــــــــــــــــ ـــه بیشتر از 3ماه از جایی نت نگیر! چون وضعیت هیچ شرکتی ثابت نیست و شرکتی که الان کیفیتش خوبه ، ممکنه 2ماه بعد افتضاح بشه و بر عکس ، شرکتی وضعیتش الان خرابه ، ممکنه خوب بشه! نمونش همین آسیاتک که بعد چند ماه افضاح شد و یا همین های وب که تا 2 ماه پیش همه مینالیدن از کیفیت بدش ولی الان چند وقته خوب شده و غیره....... حالا سوخت شدن پولت و غیره هم که بماند!

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ...

فقط یه سوالم رو الان من نفهمیدم چی شد... این که من کارت دانشجویی و اینا ندارم سرعت چقدر افت میکنه... اینا درست جواب نمیدن میپیچونن آدمو...

دقیقا میخوام بدونم یه کاربر های وب که اینجا هست و کارت دانشجویی و غیره و ذالک ام نداشته سرعت دانلودش چقدره...

4l1r3z4
05-05-2016, 17:21

فقط یه سوالم رو الان من نفهمیدم چی شد... این که من کارت دانشجویی و اینا ندارم سرعت چقدر افت میکنه... اینا درست جواب نمیدن میپیچونن آدمو...

دقیقا میخوام بدونم یه کاربر های وب که اینجا هست و کارت دانشجویی و غیره و ذالک ام نداشته سرعت دانلودش چقدره...

والا نمیدونم کسی که کارت دانشجویی اینا نداشته باشه چی میشه!!! این مسخره بازی فقط مختص های وبه و هیچ شرکت دیگه ای نمیاد بابت سرعت بالا کارت دانشجویی و نامه شرکت و غیره بگیره!!!

viking_vp3
06-05-2016, 12:16

توی سایتش ببینی زده کارت دانشجویی، مدرک موقت، دانشنامه، جواز و ...
کلا یه چیزی براشون آپلود کن نشون بده درس خوندی. من گواهی موقت مدرک لیسانس رو اپلود کردم زنگ زدم تایید کرد و وصل کرد

alijigari
06-05-2016, 12:24
والا نمیدونم کسی که کارت دانشجویی اینا نداشته باشه چی میشه!!! این مسخره بازی فقط مختص های وبه و هیچ شرکت دیگه ای نمیاد بابت سرعت بالا کارت دانشجویی و نامه شرکت و غیره بگیره!!!

کاری ندارن که چی باشه --وارد جزئیات نمیشن --یک مدرک از اشنا یا دوست یا ... پیدا کن

A-L PC
06-05-2016, 15:02

یک کارت دانشجویی رو بگیر با فتوشاپ مشخصات اش رو به مشخصات خودت تغییر بده ، هیچ مشکلی به وجود نمیاد.

4l1r3z4
06-05-2016, 16:10
کاری ندارن که چی باشه --وارد جزئیات نمیشن --یک مدرک از اشنا یا دوست یا ... پیدا کن

فک کنم اشتباهی منو منشن کردی ، چون اون دوستمون مشکل داشت! :n02:
ولی درست میگی ، الان دیگه به خاطر این چیزا گیر نمیدن و هرچی باشه قبول میکنن!

sub-zero
06-05-2016, 16:55
یک کارت دانشجویی رو بگیر با فتوشاپ مشخصات اش رو به مشخصات خودت تغییر بده ، هیچ مشکلی به وجود نمیاد.

سلام ، ممنون از شما و باقی دوستان،

همین فوتوشاپو و ادیت و اینا رو تایید میکنم :n02:
یعنی یکارایی میکنن ملت مجبور شن برن از رو دیوار بپرن بیان تو...
خو این در لامصبو باز بزار...:n27:

k1ozil
07-05-2016, 11:37
سلام
خیلی وقته نبودم :n13:
تازگیا نت هنگ میکنه اینترنت وصله ولی صفحه باز نمیشه مودم خاموش روشن میکنی درست میشه :n41:
کسی میدونه مال چی میتونه باشه ؟

MOHAMMAD2010
07-05-2016, 12:31
سلام
تازگیا نت هنگ میکنه اینترنت وصله ولی صفحه باز نمیشه مودم خاموش روشن میکنی درست میشه :n41:

سلام
اون موقع که میگی هنگ میکنه هی سایت داخلی هم باز نمیشه ؟ ( چون تو اسیا تک هم پیش میاد خارجی باز نمیشه ولی داخلی باز میشه )
---------------------------
به نظرت تخلیه کنم بیام های وب ؟ اوضاع چطوره ؟

حیزون
07-05-2016, 12:36
این ممکنه ماله همین تست قیلترینگ هوشمند باشه

Arsenal2012
07-05-2016, 12:50
سلام
سلام قبل از هر چیز پرچم آرسنال و اوزیل بالا:n31: دوم واسه منم دقیقا همینجوری که شما میگید چند وقتیه شده تو روز شاید 2 الی 3 بار اینجوری میشه فقط سایت های داخلی مثه ورزش 3 باز میشه و وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم درست میشه

سلام
اون موقع که میگی هنگ میکنه هی سایت داخلی هم باز نمیشه ؟ ( چون تو اسیا تک هم پیش میاد خارجی باز نمیشه ولی داخلی باز میشه )

سلام دقیقا فقط سایت های داخلی باز میشه یا باید قندشکن بزنی حل بشه یا مودم رو خاموش و روشن کنی حل بشه اگه هم کاری انجام ندی بعد 10 دقیقه خودش رله میشه
من تو تاپیک آسیاتک دیروز کامنت گذاشتم که میخوام های وب تخلیه کنم بیام طرح 1 ساله صبحانه آسیاتک بگیرم کسی جواب نداد ولی خودم چند صفحه قبل آسیاتک رو خوندم تقریبا نصف بیشتر مشترک ها ناراضی بودن از آسیاتک دیگه پشیمون شدم .... به نظر من تو این یک سالی که طرح 256 ماهیانه 3 گیگ های وب داشتم راضیم تو تایم رایگان همیشه سرعت روی 220 کیلو و شبی 2 گیگ رو دانلود کردم و هیچ وقت محدودیت سرعت تو تایم رایگان نداشتم.. قطعی اینترنت هم فقط موقع انتخابات داشتم... پینگ هم تقریبا همیشه زیر 60

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

k1ozil
07-05-2016, 13:15
سلام

داخلیا مخصوصا سرور خود های وب ( آپارات ) باز میشن و مشکلی ندارن
نه خیلی جالب نیس من خودمم مجبوری وایسادم بعد از امتحانات تخلیه می کنم

MOHAMMAD2010
07-05-2016, 13:20
داخلیا مخصوصا سرور خود های وب ( آپارات ) باز میشن و مشکلی ندارن
نه خیلی جالب نیس من خودمم مجبوری وایسادم بعد از امتحانات تخلیه می کنم

کجا میخوای بری ؟ اسیا تک هم داغونه :n21:

k1ozil
07-05-2016, 13:24
کجا میخوای بری ؟ اسیا تک هم داغونه :n21:

واقعا نمی دونم :n27:
یه نت معمولی بین این همه شرکت پیدا نمیشه :n21:
یعنی واقعا یه نت نیس 30 گیگ رایگان شبانه + 10 تا 12 گیگ روزانه قیمت حدود 30 35 ( پینگ و تک کانکشن معقول )

حیزون
07-05-2016, 13:47
یعنی واقعا یه نت نیس 30 گیگ رایگان شبانه + 10 تا 12 گیگ روزانه قیمت حدود 30 35 ( پینگ و تک کانکشن معقول )

الان ترافیک ساعات افت مصرف رفته رو اینترنت موبایل رایگان نیست ولی تو اون ساعت ها حجم بیشتر اختصاص میدن مثلا رایتل میگه 50 + 50 گیگ

ایرانسل هم که دانلود شبانه داره یعنی با 80-900 یه تومنی میتونی یه ساعت یا دو سه ساعت پشت سر هم دانلود کنی اگه آنتن دهیت خوب باشه و سیگنال داشته باشی خیلی به صرفه هست دانلود روزانه هم فک کنم دارن

k1ozil
07-05-2016, 14:01
الان ترافیک ساعات افت مصرف رفته رو اینترنت موبایل رایگان نیست ولی تو اون ساعت ها حجم بیشتر اختصاص میدن مثلا رایتل میگه 50 + 50 گیگ

ایرانسل هم که دانلود شبانه داره یعنی با 80-900 یه تومنی میتونی یه ساعت یا دو سه ساعت پشت سر هم دانلود کنی اگه آنتن دهیت خوب باشه و سیگنال داشته باشی خیلی به صرفه هست دانلود روزانه هم فک کنم دارن

ایراسل 3G انتن پر سرعت 50 60 کیلو ( سرعت رو از عمد محدود کردن )
همراه اول خوبه که منطقه ما انتن دهی 3G ضعیفه

kraiof3
07-05-2016, 14:03

دانلود روزانه ش گرونه
اگر سیمکارتتون 4g باشه و تحت پوشش باشید میتونید دانلود هاتون رو یهویی(با بسته نامحدود یک ساعته (2تا8 صبح))دانلود کنید قیمتش هم 900 تومن هست

sent from my LG G3-d855

حیزون
07-05-2016, 14:08
ترافیک رایگان و مثل اینکه کم کم دارن جمع میکنن ، الانم که رئیس جمهور کره جنوبی اومد ایران یه قراداد عظیم مخابراتی بستن با تلکام کره که اینترنت ایران و توسعه بده ، خلاصه در آینده نه چندان دور دیگه چیزی به اسم ترافیک رایگان احتمالا وجود نداره ..

اگه سیگنال اینترنت موبایل ضعیفه خونتون مودم با آنتن خارجی بگیر مشکلت حل میشه من که گرفتم حل شد

kraiof3
07-05-2016, 14:09
ترافیک رایگان و مثل اینکه کم کم دارن جمع میکنن ، الانم که رئیس جمهور کره جنوبی اومد ایران یه قراداد عظیم مخابراتی بستن با تلکام کره که اینترنت ایران و توسعه بده ، خلاصه در آینده نه چندان دور دیگه چیزی به اسم ترافیک رایگان احتمالا وجود نداره ..

اگه سیگنال اینترنت موبایل ضعیفه خونتون مودم با آنتن خارجی بگیر مشکلت حل میشه من که گرفتم حل شد
مودم ارزون پیدا کردی خبر بده

sent from my LG G3-d855

حیزون
07-05-2016, 14:14
مودم ارزون پیدا کردی خبر بده

sent from my LG G3-d855

خبر ا راستش از من نیست دوست گرامی ، تو کانال تلگرام ایرانسل عضو بشید اونجا تخفیف ها و مودم های جدید رو اعلام میکنن ، تو همین مودم های چینی رومیزی هواوی فکر کنم ، با انتن خارجی هستش اونقدر هم گرون نیست ؛ از مودم همراه تی پی لینک ارزون تره

حیزون
07-05-2016, 14:20

این مدل یه نمونه سه آنتنه هم داره که دیگه اون باید شاهکار باشه البته خیلی هم کم یاب ه فک کنم با اون دیگه از بابت سیگنال دهی مشکلی نخواهین داشت

MOHAMMAD2010
07-05-2016, 16:27

دیده بان نت هم بعضی ها تو کرمان ازش تعریف میکردن ولی بازم به درد من نمیخوره چون 1 مگ ماهانه با 7 گیگ ترافیک 33 هست - من 5 گیگ باید ماهی ترافیک اضافه بگیرم که خیلی گرون میشه برام
نمیدونم چی کار کنم همین اسیا تک بمونم یا برم های وب که ارزون تر باشه حداقل

EhsanCPU
09-05-2016, 02:49
دوباره کند شده و خیلی از سایتها رو هم باز نمیکنه :n03: سایتهایی مثل آپارات و ...

SHAHA3
11-05-2016, 06:51
سلام دوستان .
من Adsl ماهی 6 گیگ شبانه رایگان 128 اسیاتک دارم ماهی 22 تومن
ب چند دلیل میخوام به های وب مهاجرت کنم ک مهم ترینش دزد شدن اسیات تک هست . پین سه گیگ باشگاه مشتریان رو ک برداشتن وبگردی ک جدیدا خیلی اذیت میکنه و همه شاکین . افتضاح شده . شبانه هم فقط دانلود لز سرورای اسیاتک کثل اپلود بوی و سایت های دانلود ایرانی خوبه و سرعت دانلود از سرور و اپلودسنتر های خارجی به 20 کیلو بایت هم نمیرسه
لازم ب ذکره سرعتم از سایتای ایرانی و تا حدودی خارجی در بازه غیر رایگان خیلی خوبه ولی خب ب نظرم طرح 265 8 گیگ شبانه های وب که 23 تومن هست ب صرفه تره
خواستم ببینم سرعت دانلود تو بازه شبانه و روزانه از سرور های خارجی و داخلی (جداگانه) چنده ؟ و اینکه با این تفاسیری ک من گفتم های وب از نظرتون بهتره یا اسیا
با سپاس

kraiof3
11-05-2016, 10:56
وضعیت وبگردی های وب چطوره?
برای xbox live جواب میده?
شبانه چطور?
سرعت در بازه زمانی رایگان و غیر رایگان چنده?

sent from my LG G3-d855

kraiof3
11-05-2016, 11:03
شبانه چطور?

sent from my LG G3-d855

amirbrad
11-05-2016, 12:13
سلام دوستان .
من Adsl ماهی 6 گیگ شبانه رایگان 128 اسیاتک دارم ماهی 22 تومن
ب چند دلیل میخوام به های وب مهاجرت کنم ک مهم ترینش دزد شدن اسیات تک هست . پین سه گیگ باشگاه مشتریان رو ک برداشتن وبگردی ک جدیدا خیلی اذیت میکنه و همه شاکین . افتضاح شده . شبانه هم فقط دانلود لز سرورای اسیاتک کثل اپلود بوی و سایت های دانلود ایرانی خوبه و سرعت دانلود از سرور و اپلودسنتر های خارجی به 20 کیلو بایت هم نمیرسه
لازم ب ذکره سرعتم از سایتای ایرانی و تا حدودی خارجی در بازه غیر رایگان خیلی خوبه ولی خب ب نظرم طرح 265 8 گیگ شبانه های وب که 23 تومن هست ب صرفه تره
خواستم ببینم سرعت دانلود تو بازه شبانه و روزانه از سرور های خارجی و داخلی (جداگانه) چنده ؟ و اینکه با این تفاسیری ک من گفتم های وب از نظرتون بهتره یا اسیا
با سپاس

شبانه چطور?

sent from my LG G3-d855

يكي دو صفحه آخر اگر بخونيد متوجه سوالتون ميشيد. هاي وب هم تو وبگردي مشكل داره يه دفعه تايم اوت ميده يا ميره رو اينترانت.

alireza20202003
11-05-2016, 23:23
نه gmail نه گوگل برام باز نمیشن ! Secure Connection Failed

frozan2014
12-05-2016, 19:35
سلام خدمت دوستان عزیز

سرور ایران: Soft 98

سرور امریکا: Filehippo

broosli
12-05-2016, 21:29
سلام خدمت دوستان عزیز

سرور ایران: Soft 98

سرور امریکا: Filehippo

های وبه؟!!:n04:
های وب که سرعت 12 مگابیت (سرعت دانلود حدود 1.4 مگابایت) بیشتر نداره (تازه اونم باید نیترو نیروزا 1 روزه خرید کنی)
شما چه طوری سرعت دانلودت از 2 مگابایت هم بیشتر شده؟!

frozan2014
12-05-2016, 22:57
های وبه؟!!:n04:
های وب که سرعت 12 مگابیت (سرعت دانلود حدود 1.4 مگابایت) بیشتر نداره (تازه اونم باید نیترو نیروزا 1 روزه خرید کنی)
شما چه طوری سرعت دانلودت از 2 مگابایت هم بیشتر شده؟!
سلام خدمت شما!

ترکیب سه خط اختصاصی های وب هستش!
یه هزینه اولیه داره بعدش تا اخر برات ارزش داره
نیاز به تهیه این سرویس داشتین در خدمتم!
در جواب بسیاری از دوستان که های وب سرویس خوب نمیده و .........
بعضی استان ها خدماتی میده که هیچ PAP این خدمات رو نمیده!
منتها بعضی مناطق هم به علت کمبود های متعددی اعم از تجهیزات MDF و TC نمیتونه!
البته هرازگاهی هم مسیرهاش یکم قاطی میکنه!

broosli
12-05-2016, 23:27
سلام خدمت شما!

ترکیب سه خط اختصاصی های وب هستش!
یه هزینه اولیه داره بعدش تا اخر برات ارزش داره
نیاز به تهیه این سرویس داشتین در خدمتم!
در جواب بسیاری از دوستان که های وب سرویس خوب نمیده و .........
بعضی استان ها خدماتی میده که هیچ PAP این خدمات رو نمیده!
منتها بعضی مناطق هم به علت کمبود های متعددی اعم از تجهیزات MDF و TC نمیتونه!
البته هرازگاهی هم مسیرهاش یکم قاطی میکنه!
سلام
میشه لطفا یه کم بیشتر راجع به این خط اختصاصی توضیح بدید؟
منظورتون همون پهنای باند اختصاصیه؟
هزینه، سرعت و حجمش به چه صورت هست؟
به مشترکین خانگی هم فروخته میشه یا نه؟
منظورتون از ترکیب 3 خط چیه؟
سرعت یک خطش چقدره؟
ممنون

frozan2014
13-05-2016, 01:48
سلام دوباره خدمت شما دوست عزیز!
نه پهنای باند اختصاصی هزینه اش به خاطر نامحدود بودن بیشتر هستش!
این اختصاصی با اپ 2048 و دان 8192 بسته میشه!
سرعت روی 7 حداقل اپ هم بالای 1.7 حداقل
بله فروخته میشه!
ترکیب سه خط روی خصوصی عرض میکنم!
سرعت هر خط توضیح هم داده شد!

alireza20202003
13-05-2016, 02:40
های وب به زودی سرعتش از همیشه نابودتر خواهد شد. تو نمایشگاه کتاب داشتن سیم کارت رایگان می نوشتن و ملت همینجوری فرم پر میکردن جالب اینجاست که اسمش اینترنت روستاییه ! اونوقت فقط شهری ها داشتن فرم پر میکردن که اکثریتشونم adsl خود های وب رو داشتن. سرعتش رو 50 مگابیت دان و آپ اعلام میکرد و میگفت که از فشفشه های سرویس adsl تون هم میتونید استفاده کنید که اگر اینطور باشه دیگه شبکش نابوده. همین الانشم من چک کردم تقریبا همه جای تهران هم آنتن دهی داره چون فرکانسشم پایینه دکل زیاد نمیخواد و خیلی خوب هم آنتن میده (بچه ها تو اون یکی تاپیک میگن تو خیلی از شهرها هم شبکش پیدا میشه). گرچه این سرویس خیلی خوب و به درد بخور به نظر میاد اما چون سابقه های وب و سرعت افتضاحش در نیمه دوم سال 94 رو همگی به یاد داریم فقط میشه گفت که این مدتی که یکم خوب بوده داستان اضافه کردن پهنای باند برای این سرویس 4G شون بوده و اگر راه بیفته همون دوران تکرار میشه.

MOHAMMAD2010
13-05-2016, 11:38
های وب به زودی سرعتش از همیشه نابودتر خواهد شد. تو نمایشگاه کتاب داشتن سیم کارت رایگان می نوشتن و ملت همینجوری فرم پر میکردن جالب اینجاست که اسمش اینترنت روستاییه ! اونوقت فقط شهری ها داشتن فرم پر میکردن که اکثریتشونم adsl خود های وب رو داشتن. سرعتش رو 50 مگابیت دان و آپ اعلام میکرد و میگفت که از فشفشه های سرویس adsl تون هم میتونید استفاده کنید که اگر اینطور باشه دیگه شبکش نابوده. همین الانشم من چک کردم تقریبا همه جای تهران هم آنتن دهی داره چون فرکانسشم پایینه دکل زیاد نمیخواد و خیلی خوب هم آنتن میده (بچه ها تو اون یکی تاپیک میگن تو خیلی از شهرها هم شبکش پیدا میشه). گرچه این سرویس خیلی خوب و به درد بخور به نظر میاد اما چون سابقه های وب و سرعت افتضاحش در نیمه دوم سال 94 رو همگی به یاد داریم فقط میشه گفت که این مدتی که یکم خوب بوده داستان اضافه کردن پهنای باند برای این سرویس 4G شون بوده و اگر راه بیفته همون دوران تکرار میشه.

آقا این جوری نگو من تازه از اسیا تک کوفتی میخوام بیام اینجا :n03:

ho3in2012
13-05-2016, 12:12
های وب خیلی کیفیت سرویس دهیش پایین اومده بود
جمعه هفته گذشته از طریق شکایت تو 195 درخواست جمع آوری دادم
زنگ زدن و سرویس یکساله 12 تومن رو پیشنهاد دادن که قبول نکردم و سه شنبه خطم جمع آوری شد
یکسال پیش صبانت داشتم به هیچ وجه افت سرعت و کیفیت تو هیچ ساعت از شبانه روز نبود

frozan2014
13-05-2016, 12:17
آقا این جوری نگو من تازه از اسیا تک کوفتی میخوام بیام اینجا :n03:
سلام خدمت شما!
در طی این چندین سال که با نت اشنا شدیم و تا به حال از مخابرات ، عصر تلکام ، ماکس نت ، اسیاتک و این دوسال اخری از های وب سرویس گرفتم و شکر خدا تا بدین روز سرعتش خوب بوده و ارزش داره و نگران این جریانات نیستم بخاطر اینکه حسابشو پس داده چرا که الان با 100 تومن ماهیانه و 12 گیگ دانلود شبانه تمامی نیازهای منو تا بدین روز تمام و کمال پاسخگو بوده! ولی نیاز به یه سری هزینه های اولیه هستش! بعد اون دیگه همه چی حله!
و مورد بسیار مهم در های وب هم مسیرهایی که پورت شما روش سوار میشه( اصطلاحا گفتم ) مچ میشه که بیشتر مسیر ترکیه خوبه و مسیر عمان پینگش یکم اذیت میکنه و تا حدودی خوب نیست!

frozan2014
13-05-2016, 12:20
های وب خیلی کیفیت سرویس دهیش پایین اومده بود
جمعه هفته گذشته از طریق شکایت تو 195 درخواست جمع آوری دادم
زنگ زدن و سرویس یکساله 12 تومن رو پیشنهاد دادن که قبول نکردم و سه شنبه خطم جمع آوری شد
یکسال پیش صبانت داشتم به هیچ وجه افت سرعت و کیفیت تو هیچ ساعت از شبانه روز نبود
سلام خدمت شما دوست عزیز و ارجمند!
شما کجا تشریف دارین؟!
چه سرویسی گرفته بودین؟! و شبانه رایگان هم بسته به سرویستون داشت؟!
سرعت دانلود و پینگ هم لطف کنید ممنون میشم!

masooumi
13-05-2016, 12:22

در خصوص شبکه 4g پهنای باند از طریق زیرساخت تامین میشه و مشکلات همیشگی و فراوان افزایش پهنای باند مراکز مخابراتی که از طرف شرکت مخابرات ایجاد میشه وجود نخواهدداشت

frozan2014
13-05-2016, 12:24
اینم تست جدید خدمت دوستان:

ho3in2012
13-05-2016, 12:29
سلام خدمت شما دوست عزیز و ارجمند!
شما کجا تشریف دارین؟!
چه سرویسی گرفته بودین؟! و شبانه رایگان هم بسته به سرویستون داشت؟!
سرعت دانلود و پینگ هم لطف کنید ممنون میشم!
بنده قم هستم و مرکز 19 دی که پهنای باندش از بقیه مراکز قم نسبتا بیشتره
سرویس دینامیت 8 مگ داشتم ، کلا شبانه رایگان نداشت سرویسم
چند بار نسبت به سرعت تلفنی اعتراض کرده بودم که در نهایت خطم رو گذاشته بودن رو 12 مگ
تو ساعات اولیه صبح سرعت روی 1.3 مگابایت بود و پینگ حدود 120
ولی بین ساعت 7 تا 11 شب که میشد اینترنت داغون میشد و سرعت دانلود در حد 250 تا و پینگ بالای 250
سایتا خیلی دیر لود میشدند و اعصاب آدم به هم میریخت

frozan2014
13-05-2016, 12:33
بنده قم هستم و مرکز 19 دی که پهنای باندش از بقیه مراکز قم نسبتا بیشتره
سرویس دینامیت 8 مگ داشتم ، کلا شبانه رایگان نداشت سرویسم
چند بار نسبت به سرعت تلفنی اعتراض کرده بودم که در نهایت خطم رو گذاشته بودن رو 12 مگ
تو ساعات اولیه صبح سرعت روی 1.3 مگابایت بود و پینگ حدود 120
ولی بین ساعت 7 تا 11 شب که میشد اینترنت داغون میشد و سرعت دانلود در حد 250 تا و پینگ بالای 250
سایتا خیلی دیر لود میشدند و اعصاب آدم به هم میریخت
ممنون از پاسختون دوست عزیز
شما بهتر بود یه بار هم سرویس 1Mb رو امتحان میکردین با شبانه رایگان 4 تا 7 تا ببینید شرایط به چه نحوی هستش!
شما پینگ:
8.8.8.8
4.2.2.4 رو امتحان کرده بودین!؟

ho3in2012
13-05-2016, 12:41
ممنون از پاسختون دوست عزیز
شما بهتر بود یه بار هم سرویس 1Mb رو امتحان میکردین با شبانه رایگان 4 تا 7 تا ببینید شرایط به چه نحوی هستش!
شما پینگ:
8.8.8.8
4.2.2.4 رو امتحان کرده بودین!؟
این پینگ هایی که عرض کردم مال 8.8.8.8 , 4.2.2.4 بود
در کل به نظر من تنها مزیت های وب فشفشه 40 گیگ 30 روزه هست
که البته همین فشفشه ها هم هست که باعث افت کیفیتش شده

frozan2014
13-05-2016, 12:44
کلا به قطع نمیشه گفت تو یه استان کل ارایه دهندگان اینترنت بهترن بیشتر به کیفیت خطوط و شلوغی و ........ وابسته است!
بازم ممنون به خاطر توضیحاتتون

viking_vp3
13-05-2016, 13:18
بله فروخته میشه!
سلام
با جواز مغازه گرفتید یا شرکت یا خیر خانگی هم میدن؟
دقیق من نفهمیدم این چیه، شما الان آی پی استاتیک گرفتید یا چیز دیگه؟
اصلا توی تغییر خدمات آی پی استاتیک هست اگه خریداری شه هر بار متصل شی فقط روی یک آی پی خاص وصل میشی بدون اینکه اشتراک دیگران روش باشه؟

alireza20202003
13-05-2016, 14:21
در خصوص شبکه 4g پهنای باند از طریق زیرساخت تامین میشه و مشکلات همیشگی و فراوان افزایش پهنای باند مراکز مخابراتی که از طرف شرکت مخابرات ایجاد میشه وجود نخواهدداشت و صد البته مشکلات های وب در نیمه دوم سال 94 ربطی به مراکز مخابراتی نداشت.
آقا این جوری نگو من تازه از اسیا تک کوفتی میخوام بیام اینجا :n03: اگر میتونی تا آخر خرداد صبر کن تا تکلیف سیم کارت ها معلوم بشه.

Reza_brj
13-05-2016, 14:45
بله فروخته میشه!

داداش بی زحمت اینو. ی توضیحی بده ک همگی استفاده کنیم؟؟؟
ک اگه خوب بود بریم دنبالش

masooumi
13-05-2016, 15:27
و صد البته مشکلات های وب در نیمه دوم سال 94 ربطی به مراکز مخابراتی نداشت

نه در کل ایران ولی در بعضی استان ها در سال پیش چندماه مخابرات مجوز ارتقا پهنای باند به شرکت ها نمی داد و های وب هم همین مشکل را داشت.

MOHAMMAD2010
13-05-2016, 16:45
اگر میتونی تا آخر خرداد صبر کن تا تکلیف سیم کارت ها معلوم بشه.

والا من دو هفته دیگه قراردادم تمومه
فکر نکنم این سیم کارت ها زیاد روی کیفیت تاثیر بزاره - یعنی به نظرم همون مشکل قدیمی پهنای باند مهم تره !

kian98
13-05-2016, 16:47
سلام

میگم های وب قاطی کرده .. : دی
شاید شما هم فهمیده باشید .
تو ساعات اوج مصرف هرچقدر دانلود کنی نمیفهمه ... : دلیلش هم تصویر زیر . من بیش از 4 گیگ بیش از حد بسته ام دانلود کرد .

frozan2014
13-05-2016, 17:39
سلام
با جواز مغازه گرفتید یا شرکت یا خیر خانگی هم میدن؟
دقیق من نفهمیدم این چیه، شما الان آی پی استاتیک گرفتید یا چیز دیگه؟
اصلا توی تغییر خدمات آی پی استاتیک هست اگه خریداری شه هر بار متصل شی فقط روی یک آی پی خاص وصل میشی بدون اینکه اشتراک دیگران روش باشه؟

سلام دوست عزیز!
نه نیازی به هیچ جواز و مدرکی نیستش!
ماهیانه با پرداخت 5 هزار تومن میشه ip استاتیک هم گرفت اگر مایل باشید ولی ضرورتی نداره!
ابتدا با بخش فروش ....... نیاز هاتون رو بگید ضمنا حتما قید کنید برای ریموت به سرور میخواین استفاده کنید و حتما باید اپش بالای 1 مگ باشه و دانلود رو هم که رو 8 میبندن!
بعد رانژه هم اگر خطتتون مشکلی نداشت(از نظر نویز) میتونید بگید تا 2 هم ببندن! کمک هم خواستید در خدمتم!
در بازه ی رایگان اگر سرویس 1 مگ رو داشته باشید با پرداخت 12 تومن ماهیانه میتونید سرعت دانلود لیمیت شده رو از 250 تا 900 کیلوبایت افزایش بدین یعنی به حای دانلود شبانه 2.5 گیگ تا 9.5 گیگ دانلود داشته باشید! اینم از مشکل دانلود شبانه دوستان!
بله ای پی داینامیک بصورت رایگان هستش و ای پی استاتیک بصورت ثابت با هربار کانکت شدن ثابت هستش! منتها توصیه من به شما استفاده کردن از داینامیک هستش به علت اینکه در اینصورت نمیشه تحت هیچ شرایطی بازه رایگان رو لیمیت کرد! و در صورت تمایل از بخش تمدید سرویس یا تغییر خدمات قابل انتخاب هستش ردیف دوم

داداش بی زحمت اینو. ی توضیحی بده ک همگی استفاده کنیم؟؟؟
ک اگه خوب بود بریم دنبالش
من در خدمت شما هستم داداش رضا و هر یک از دوستان!
منتها من سرویس خودم رو با 5 خط اینترنت از های وب و یه لود بالانسر peplink one core و یه روتر asus rt5300 مچ کردم که سرعت 25 مگ دانلود و 10 مگ اپ رو میده و شبانه هم راحت تا 45 گی میشه دانلود کرد روزایی که نیاز هست نه همیشه چون نباید دیگران را از حق مسلم خودشون محروم کنم اگر متمادی دانلود کنم درسته من لیمیت نمیشم ولی به احتمال زیاد به خاطر اینکه به شبکه اشون فشار نیاد کم کم شبانه رو بردارن که اجهاف هستش!
بازم سوالی بود در خدمتم

frozan2014
13-05-2016, 17:41
سلام

تو ساعات اوج مصرف هرچقدر دانلود کنی نمیفهمه ... : دلیلش هم تصویر زیر . من بیش از 4 گیگ بیش از حد بسته ام دانلود کرد .

سلام خدمت شما دوست عزیز
بله همین مورد کاملا مشهود هستش و سه ساله این مورد هنوز رفع نشده دلیلش هم تاخیر در بروز رسانی وب سرور بعلت ازدیاد کاربرا هستش!

alireza20202003
13-05-2016, 19:36
در بازه ی رایگان اگر سرویس 1 مگ رو داشته باشید با پرداخت 12 تومن ماهیانه میتونید سرعت دانلود لیمیت شده رو از 250 تا 900 کیلوبایت افزایش بدین یعنی به حای دانلود شبانه 2.5 گیگ تا 9.5 گیگ دانلود داشته باشید! اینم از مشکل دانلود شبانه دوستان! این بخش توضیحات بیشتری نیاز داره فکر کنم.

frozan2014
13-05-2016, 19:57
این بخش توضیحات بیشتری نیاز داره فکر کنم.

سلام خدمت شما دوست عزیز!
شما یه سرویس 1Mb با ترافیک 3 گیگ با پرداخت مالیات بر ارزش افزوده میشه 20 تومن میدین! خوب
برای ان لیمیت شدن سرعت هم یه اکانتی هست باید تهیه کرد!
نیاز به توضیح بود پ خ!

sa497
14-05-2016, 03:35
سرعت سرویس 1Mb با ترافیک 3 گیگ در طول شبانه روز چنده؟

frozan2014
14-05-2016, 11:20
سرعت سرویس 1Mb با ترافیک 3 گیگ در طول شبانه روز چنده؟

سلام خدمت شما! سرعت روزانه تا 1000 کیلوبایت کنجایش داره و اپ هم تا 64 کیلوبایت در حالت عادی!
شبانه هم از ساعت 4 تا 7 بامداد 250 با لیمیت بدون لیمیت تا سرعت 1000 کیلوبایت و میانگین 900 کیلوبایت!

misam5526
14-05-2016, 11:37
یک هفتست که کیفیت نت به طرز وحشتناکی افت پیدا کرده!!

یعنی یه app هشت مگی رو از بازار (که سرور ایرانی داره) یک ساعت طول میکشه شبا.... در این حد داغون!

دیگه تلگرام جای خودش که تصویر 50 کیلویی یک دقیقه باید وایسی لود بشه!

amirpcp30
14-05-2016, 11:44
سلام

سلام
جالب اینجاست که داخل سایتش هم زده ، بعدا حجم بخرید ازتون کم نمیشه؟

سلام دوست عزیز!
در بازه ی رایگان اگر سرویس 1 مگ رو داشته باشید با پرداخت 12 تومن ماهیانه میتونید سرعت دانلود لیمیت شده رو از 250 تا 900 کیلوبایت افزایش بدین یعنی به حای دانلود شبانه 2.5 گیگ تا 9.5 گیگ دانلود داشته باشید! اینم از مشکل دانلود شبانه دوستان!

کدوم قسمت سایت این مورد هست ؟
با سپاس
:n40:

frozan2014
14-05-2016, 12:10
سلام
جالب اینجاست که داخل سایتش هم زده ، بعدا حجم بخرید ازتون کم نمیشه؟

کدوم قسمت سایت این مورد هست ؟
با سپاس
:n40:

سلام خدمت شما
حجم استفاده شده خارج از ترافیک مقرر کم نمیشه!
اگر ........ میدونستن که فوری پورتشو میبستن!
جدا باید خریداری بشه!

viking_vp3
14-05-2016, 12:14
یک هفتست که کیفیت نت به طرز وحشتناکی افت پیدا کرده!!

یعنی یه app هشت مگی رو از بازار (که سرور ایرانی داره) یک ساعت طول میکشه شبا.... در این حد داغون!

دیگه تلگرام جای خودش که تصویر 50 کیلویی یک دقیقه باید وایسی لود بشه!
دقیقا تو این مدتی که من خطم رانژه شده. شما هم استان کرمانشاه هستی اگه درست یادم باشه؟
بقیه استان ها این مشکل رو ندارند؟
دلیلش چیه؟ امیدی به درست شدن هست یا شانس مضخرف منه. میمونه جمع کنم برگردم مخابرات :|

misam5526
14-05-2016, 16:08
دقیقا تو این مدتی که من خطم رانژه شده. شما هم استان کرمانشاه هستی اگه درست یادم باشه؟
بقیه استان ها این مشکل رو ندارند؟
دلیلش چیه؟ امیدی به درست شدن هست یا شانس مضخرف منه. میمونه جمع کنم برگردم مخابرات :|

یک هفتست اینطور شده تقریباً .... بقیه استانها هم شهر تبریز میدونم وضعش مناسبه و مشکل اینطوری ندارن!

کلا عادی نیست و هیچ وقت اینطوری نبوده، در این چند روز سرعت دانلود تک کانکشن زیر10 میاد ... احتمالا کرمانشاه پهنای باند کم اورده و تا اضافه شدن پهنای باند مشکل سرجاش باقی باشه

sadegho22
15-05-2016, 12:13
جریان این چیه کسی میدونه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!1

gh0st021
15-05-2016, 12:53
سلام دوستان من الان وایمکس ایرانسل دارم که تا الان فقط به خاطر اینکه شبانه رایگان داشت ازش استفاده میکردم که حالا شبانه رو هم قطع کرده :n34:

حالا میخوام های وب بگیرم . این بسته تندباد یک سالش رو کسی گرفته ؟ خوبه ؟ میشه از فشفشه هم استفاده کرد ؟ بعد از یک سال چی میشه ؟

misam5526
15-05-2016, 12:59
جریان این چیه کسی میدونه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!1

هرچی هست روشی عادی و معمول نیست.

های وب از این روشها نداره که پول بدی دانلود شبانت بیشتر بشه...

sleeplessness
15-05-2016, 13:21
تا حالا نشنیدم اکانت تبدیل اینترنت به اینترانت برای افزاییش سرعت شبانه های وب تاثیر داشته باشه

sa497
16-05-2016, 01:58
در ساعت رایگان شبانه سرعت 1 مگ و 512 رو چند بسته میشه؟

ghnjfg
16-05-2016, 08:22
دوستان این طرح تندباد یک ساله 12 تومن رو بگیرم بعد میتونم فشفشه هم بخرم یا نه ؟

MOHAMMAD2010
16-05-2016, 11:41
در ساعت رایگان شبانه سرعت 1 مگ و 512 رو چند بسته میشه؟

512 سرعت شبانش خیلی پایینه حدود 60 کیلوبایت ولی 1 مگ حدود 260-280 کیلو هست

amirbrad
17-05-2016, 15:43
واسه من الان پشت هم داره قطع و وصل ميشه معلوم نيست چه خبره !

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

بردیا
20-05-2016, 10:27
من توی اسفند بعد از حدود 6 سال تصمیم گرفتم از شاتل جدا بشم و های وب بگیرم
البته شاتل رو با تمدید اکو128 یه ساله نگه داشتم
های وب در یک کلام تا اینجا فوق العاده بوده
سرعت مناسب 8 مگ با کمترین نوسان، قیمت عادلانه (30 گیگ در ماه با 22 هزار تومن)
پشتیبانی مناسب
بسته های ترافیکی با قیمت مناسب (40 گیگ یک ماه 30 هزار تومن)
در کل برای کسی که مصرفش بالاست، های وب به شدت توصیه میشه

ghnjfg
20-05-2016, 10:35
های وب سرویس 1 ساله تند باد ثبت نام کردم که تو مشخصاتش نوشته سرعت اتصال 8 مگ
مدارک رو اپلود کردم و خط تلفون هم تا 12 مگ جواب میده
نت که وصل شد سرعتم رو 190 کیلوبایته. قضیه چیه؟

hrkhl
20-05-2016, 10:49
های وب سرویس 1 ساله تند باد ثبت نام کردم که تو مشخصاتش نوشته سرعت اتصال 8 مگ
مدارک رو اپلود کردم و خط تلفون هم تا 12 مگ جواب میده
نت که وصل شد سرعتم رو 190 کیلوبایته. قضیه چیه؟
سلام یه عکس از صفحه استاتوس مودم بزارید.

ali-aza
20-05-2016, 10:56
من توی اسفند بعد از حدود 6 سال تصمیم گرفتم از شاتل جدا بشم و های وب بگیرم
البته شاتل رو با تمدید اکو128 یه ساله نگه داشتم
های وب در یک کلام تا اینجا فوق العاده بوده
سرعت مناسب 8 مگ با کمترین نوسان، قیمت عادلانه (30 گیگ در ماه با 22 هزار تومن)
پشتیبانی مناسب
بسته های ترافیکی با قیمت مناسب (40 گیگ یک ماه 30 هزار تومن)
در کل برای کسی که مصرفش بالاست، های وب به شدت توصیه میشه

جناب بردیا همه اعداد اشتباه نوشتین 3 گیگ در ماه 21 تومان ترافیک هم 20 گیگ 56 هزار تومان ارزانترین مخابرات هست که قیمتش بازم از این قیمت ها گفتید بیشتره

ho3in2012
20-05-2016, 11:28
جناب بردیا همه اعداد اشتباه نوشتین 3 گیگ در ماه 21 تومان ترافیک هم 20 گیگ 56 هزار تومان ارزانترین مخابرات هست که قیمتش بازم از این قیمت ها گفتید بیشتره

فکر کنم بسته طوفان 12 ماهه رو خریداری کردن
که قیمتش 252 هزار تومان هست که ماهی 21 تومان میشه
شامل 12 تا فشفشه 30 گیگ 30 روز هست این بسته

MOHAMMAD2010
20-05-2016, 11:53

منظوره ایشون فشفشه بود که 40 گیگ 30 روزه 30 تومنه

ghnjfg
20-05-2016, 20:48
سلام یه عکس از صفحه استاتوس مودم بزارید.

سلام داداش
من از مخابرات که داشتم سرعت روی 8 مگ بود و کیفیت خوبی هم داشت
ولی های وب انگار سرعت رو محدود کرده

ho3in2012
20-05-2016, 20:57
سلام داداش
من از مخابرات که داشتم سرعت روی 8 مگ بود و کیفیت خوبی هم داشت
ولی های وب انگار سرعت رو محدود کرده
سلام
خط شما روی 2 مگابیت بسته شده
حداکثر سرعتی که میتونین با این ریت بگیرین بین 230 تا 256 کیلوبایت هست
با های وب تماس بگیرین اگه خطتون بالاتر از 2 مگ بکشه براتون میبندن
ADSL Mode الان روی GDMT هست یا ADSL2+ ؟؟؟

ghnjfg
20-05-2016, 21:14
سلام

روی auto هست
از 195 براشون شکایت مینویسم فکر کنم بهتره. ممنون

masooumi
20-05-2016, 22:45
روی auto هست
از 195 براشون شکایت مینویسم فکر کنم بهتره. ممنون

اگر سرویستون 8 هست با یک تماس خط شما در بالاترین حالت ممکن از لحاظ کشش خط بسته میشه و نیاز به شکایت و ... نیست.

viking_vp3
20-05-2016, 23:00
اگر سرویستون 8 هست با یک تماس خط شما در بالاترین حالت ممکن از لحاظ کشش خط بسته میشه و نیاز به شکایت و ... نیست.

اگر مایل به تماس نیستین پخ کنین برا من
شما پنل مدیریت دارید؟ دسترسی دارید؟:n09:

frozan2014
21-05-2016, 18:06
جناب معصومی از دوستان گل روزگار هستن!

sajjadm1
21-05-2016, 18:24
سلام

سلام دوست عزیز این adsl mode چی هس ؟میشه یه اطلاعات مختصری بدید برا من نوشته G992.5

ho3in2012
21-05-2016, 18:53
سلام دوست عزیز این adsl mode چی هس ؟میشه یه اطلاعات مختصری بدید برا من نوشته G992.5
در مقابل ADSL Mode استاندارد ADSL ای که شما از اون استفاده میکنین رو نوشته ، حداکثر ریت دانلود و آپلود استاندارهای مختلف متفاوته
G992.5 همون ADSL2+ هست

Memonex
21-05-2016, 22:05
دوستان من میخوام ثبت نام کنم منتهی خط تلفن به اسم برادرم هست میتونم خودم برم واسه ثبت نام یا حتما صاحب خط باید باشه؟ چون برادرم دسترسی بش سخته. مدارک به اسم صاحب خط باید باشه یا خودم؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

masooumi
21-05-2016, 22:16
دوستان من میخوام ثبت نام کنم منتهی خط تلفن به اسم برادرم هست میتونم خودم برم واسه ثبت نام یا حتما صاحب خط باید باشه؟ چون برادرم دسترسی بش سخته. مدارک به اسم صاحب خط باید باشه یا خودم؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

مالک خط اهمیتی ندارد و شما می توانید به نام خودتان ثبت نام کنید.

reza1375534
22-05-2016, 21:40
دوستان جریان این چیه یعتی تا 31/3/95 فقط طرح فشفشه اراائه میشه ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kraiof3
22-05-2016, 21:56
دوستان جریان این چیه یعتی تا 31/3/95 فقط طرح فشفشه اراائه میشه ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایول پس های وب یه فکری برای خودش کرد...
اگه کیفیتش خوب شد سریعا صبا رو جمع میکنم میام های وب
ویرایش:این تاریخ بازه زمانی تاییدیه ست:|
sent from my LG G3-d855

masooumi
22-05-2016, 22:04

هر شرکت ارائه کننده خدمات اینترنت باید برای تعرفه ها و طرح هایی که ارائه می کنه از سازمان تنظیم تاییدیه دریافت کند . های وب هم برای طرح های فعلی خودش تاییدیه داره که اعتبارش تا آخر خرداد هست.
البته اصلا این جای نگرانی نداره ، چون که پس از این تاریخ مجددا می تونه تاییدیه مجدد بگیره برای بازه زمانی بعدی یا اینکه طرح های دیگری ارائه کند .قطعا فشفشه هیچ وقت حذف نخواهد شد مگر اینکه طرح بهتری جایگزینش بشه.

Memonex
22-05-2016, 22:51
دوستان من دیشب اینترنتی ثبت نام کردم و مدارک رو هم بجز قبض تلفن بقیه رو آپلود کردم. تا چه زمانی باید منتظر رانژه و وصل شدن باشم؟

masooumi
22-05-2016, 23:35
دوستان من دیشب اینترنتی ثبت نام کردم و مدارک رو هم بجز قبض تلفن بقیه رو آپلود کردم. تا چه زمانی باید منتظر رانژه و وصل شدن باشم؟

از امروز که روز کاری هست ، بسته به مرکز تلفن شما یک تا 5 روز کاری . معمولا 3 روز کاری انجام میشه رانژه

reza1375534
23-05-2016, 00:16
هر شرکت ارائه کننده خدمات اینترنت باید برای تعرفه ها و طرح هایی که ارائه می کنه از سازمان تنظیم تاییدیه دریافت کند . های وب هم برای طرح های فعلی خودش تاییدیه داره که اعتبارش تا آخر خرداد هست.
البته اصلا این جای نگرانی نداره ، چون که پس از این تاریخ مجددا می تونه تاییدیه مجدد بگیره برای بازه زمانی بعدی یا اینکه طرح های دیگری ارائه کند .قطعا فشفشه هیچ وقت حذف نخواهد شد مگر اینکه طرح بهتری جایگزینش بشه.

بله اطلاع دارم ولی ممکنه تنظیم مقررات به این طرح دوباره تاییده نده؟

broosli
23-05-2016, 01:04
تغییر آی پی استاتیک و یا تبدیل مجدد اون به آی پی دینامیک چه طور امکان پذیره؟
(آی پی استاتیک خریدم پینگ تایم یه کم بهتر شده ولی تایم اوت هم بیشتر شده میخوام دوباره مثل قبل آی پی دینامیک باشه ولی ظاهرا از تو پنل کاربری امکان پذیر نیست)

masooumi
23-05-2016, 16:09
بله اطلاع دارم ولی ممکنه تنظیم مقررات به این طرح دوباره تاییده نده؟

خیر با شرایط فعلی

bmw023
24-05-2016, 10:47
فشفشه 40 گیگ دیگه داخل پنل من نیست ماجرا چیه نکنه حذفش کردن؟:n34:

PouriaTech
25-05-2016, 14:37
دوستان نت های وب چطوره ؟ مثلا سرویس 512 ب بالا ! حجمی
سرعت دانلود دقیق با IDM میخواام ؛ ( تهران )
همینطور کیفیتش چطوره !؟ از لحاظ قطعی و اینجور چیزا .. اگه قطعی داره سمتش نرم!
سرعتش خوب باشه و قطعی نداشته باشه میخوام ثبت نام کنم
ممنونم

ehsan_iace
25-05-2016, 16:16
سایت aparat.com از دیروز برای من باز نمیشه برای شما هم همینطوره؟

amirbrad
25-05-2016, 17:16
دوستان نت های وب چطوره ؟ مثلا سرویس 512 ب بالا ! حجمی
سرعت دانلود دقیق با IDM میخواام ؛ ( تهران )
همینطور کیفیتش چطوره !؟ از لحاظ قطعی و اینجور چیزا .. اگه قطعی داره سمتش نرم!
سرعتش خوب باشه و قطعی نداشته باشه میخوام ثبت نام کنم
ممنونم

سرعت دانلود با idm خوبه اما تک کانکشن خیر.
قطعی هم داره البته منم مثل شما تهرانم کلا تهران تراکم و کاربرربیشتره و کیفیت پایین تر

PouriaTech
25-05-2016, 20:01
سرعت دانلود با idm خوبه اما تک کانکشن خیر.
قطعی هم داره البته منم مثل شما تهرانم کلا تهران تراکم و کاربرربیشتره و کیفیت پایین تر

اسم قطعی میاد اعصابم خورده میشه ! :| ینی نگیرم؟ چقدره قطعیش ؟ هرروز یا ..؟
رفیقم داتک داره تو یک ساعت 3 بار قطع میشه! حال بهم زن ی جورایی میشه گفت
خودم همیشه آسیاتک داشتم هیچوقت قطعی نداشت فقط قیمتاشو گرونه و های وب فشفشه داره نسبت ب بقیه برا همین خواستم بیام سمتش
سرعت دانلود چقدره منظورتون از خوب چیه ؟ من 512 حجمی داشتم سرعت دانلودم 1.5 مگ بود ، همیشه سرعتم چون خوب بوده دیگه تحمل سرعت پایینو ندارم راستش :))

amirbrad
25-05-2016, 20:31
اسم قطعی میاد اعصابم خورده میشه ! :| ینی نگیرم؟ چقدره قطعیش ؟ هرروز یا ..؟
رفیقم داتک داره تو یک ساعت 3 بار قطع میشه! حال بهم زن ی جورایی میشه گفت
خودم همیشه آسیاتک داشتم هیچوقت قطعی نداشت فقط قیمتاشو گرونه و های وب فشفشه داره نسبت ب بقیه برا همین خواستم بیام سمتش
سرعت دانلود چقدره منظورتون از خوب چیه ؟ من 512 حجمی داشتم سرعت دانلودم 1.5 مگ بود ، همیشه سرعتم چون خوب بوده دیگه تحمل سرعت پایینو ندارم راستش :))
همین الان که این پست میدم قطعه با رایتل اومدم. جالبه منم این سه تا isp داشتم داتک قطعی داشت اما یک بار اونم ساعت3-4 اسیاتک نداشت ولی های وب زیاد قطعی داره. ممکنه بزارید واسه دانلود بیایید ببینید قطع شده ، اسیاتک که بودم بندرت وقتی قطع میشد سیستم اتومات میگفت مشکل زیر ساخت اما های وب میدونه مشکل خودشه اینطوری باید هر روز بزاره رو اتومات، الان مخابرات همین مرکز وصله بدون مشکل اما های وب قطع.

sent from my xperia

frozan2014
25-05-2016, 22:35
سلام خدمت عزیزان!
سرعت شبانه اتون دقیق رو چیه سرعتی هستش؟!
ممنون

PouriaTech
25-05-2016, 23:39
همین الان که این پست میدم قطعه با رایتل اومدم. جالبه منم این سه تا isp داشتم داتک قطعی داشت اما یک بار اونم ساعت3-4 اسیاتک نداشت ولی های وب زیاد قطعی داره. ممکنه بزارید واسه دانلود بیایید ببینید قطع شده ، اسیاتک که بودم بندرت وقتی قطع میشد سیستم اتومات میگفت مشکل زیر ساخت اما های وب میدونه مشکل خودشه اینطوری باید هر روز بزاره رو اتومات، الان مخابرات همین مرکز وصله بدون مشکل اما های وب قطع.

sent from my xperia

والا من اول میخواستم پارس آنلاین بگیرم ولی زنگ زدم گفتن منطقه شما فعلا ثبت نام نداریم ! شاید منظورش همون کمبود پورت خالی بود ! مرکز مخابرات نبوت .. سمت نارمک
بعدم گفت معلوم نیست کی بتونیم سرویس بدیم بهتون منم چون عجله دارم بیخیال شدم خواستم های وب بگیرم ک ماشالا اینجور ک معلومه بیشتر قطعه گاهیم وصل میشه ! :|
نت مخابراتم ک سرعتش داغونه ! پس باید همون آسیاتک خودمو بگیرم انگار ..شاتل گرون سرویساشم کمه مثل من 10 گیگ درماه میخوام نداره ! بقیه مثل صبانت و .. هم ک معروفن گرونن نمی ارزه ..\
پ.ن : الان دیدم ایمیل دادن بهم گفتن پورت خالی هست اونجا ولی کمبود پهنای باند هست اگر سرویس بدیم ب شما کیفیت بقیه ب خطر میافته ! فعلا معذوریم :|

MOHAMMAD2010
26-05-2016, 11:10
سلام
دوستان امکان گفتگوی انلاین از ربات تلگرام های وب برداشته شده ؟

hes_luckey
27-05-2016, 14:47
سلام

من سرویس 256 دارم و خطم روی 4مگ بسته شده. با پشتیبانی تماس بگیرم روی 8مگ میبندن؟

MOHAMMAD2010
27-05-2016, 15:00
سلام

من سرویس 256 دارم و خطم روی 4مگ بسته شده. با پشتیبانی تماس بگیرم روی 8مگ میبندن؟

نه سرویس های تا 1 مگ رو بیشتر از 4 نمیبندن !

viking_vp3
29-05-2016, 00:57
یه سوال این سرویس طوفانه تندباده چیه که سه ماه با سه فسفشه 30 گیگ 99تومن. میشه در ظولش باز فشفشه خرید یا فقط اون سه تاست؟

MOHAMMAD2010
29-05-2016, 16:51
سلام
دوستان امکان گفتگوی انلاین از ربات تلگرام های وب برداشته شده ؟

کسی اطلاع نداره ؟

zxzxcvcv
01-06-2016, 05:57
سلام
اینجا کسی هست که در اصفهان زندگی کنه و از های وب سرویس داشته باشه؟
میخواستم بدونم که از چه سرویسی استفاده میکنید و سرعت دانلودتون و کیفیت اینترنتنون چطوره؟ راضی هستید از های وب؟آیا از مخابرات بهتره؟
و یک سوال دیگه. به نظرتون به صرفه ترین سرویس برای استفاده از فشفشه کدومه؟(قیمت و سرعت دانلودش رو بگید لطفا)
خیلی ممنون

MOHAMMAD2010
01-06-2016, 16:20
خب امروز سرویس من وصل شد
256
اینم تست : ( همون جوری که دوستان گفتن تو سرویس 256 از طریق اکانتینگ خط روی 2.5 مگ گذاشته میشه )

ali-aza
01-06-2016, 18:57
خب امروز سرویس من وصل شد
256
اینم تست : ( همون جوری که دوستان گفتن تو سرویس 256 از طریق اکانتینگ خط روی 2.5 مگ گذاشته میشه )

سلام شبانه کاملا رایگان هست افت سرعت یا محدودیتی داره؟ فشفه ۳۰ روزه بجز طرح طوفان دیگه نیست درسته؟

MOHAMMAD2010
01-06-2016, 20:47
سلام شبانه کاملا رایگان هست افت سرعت یا محدودیتی داره؟ فشفه ۳۰ روزه بجز طرح طوفان دیگه نیست درسته؟

والا شبانه محدودیت که نداره ولی فقط 3 ساعته ، سرعتش هم فکر کنم حدود 250 کیلو باشه
فشفشه 30 روزه 40 گیگ هم برای من تو پنل هست

MeHrDaD-91
03-06-2016, 13:05
سلام خسته نباشید
دوستان کسی تجربه سرویس 4g های وب رو داره؟
تو منظقه ک من هستم به دلیل اینکه خطم فیبر نوری هست در انحصار مخابراته و مشکلات خودشو داره...

حالا این سرویس های وب تو منظقه ما سیگنال داره می خواستم ببینم بین های وب و ایرانسل کدوم بهتره؟؟

ArashMiniStar
05-06-2016, 21:53
ذوستان کدوم سرویس های وب شبانه داره؟:n13:

- - - Updated - - -

MOHAMMAD2010
06-06-2016, 11:08

- - - Updated - - -

تو سایتشون دقیق زده
سرویس های 128 - 256 - 512 و 1 مگ دارن

k1ozil
06-06-2016, 11:27
تو سایتشون دقیق زده
سرویس های 128 - 256 - 512 و 1 مگ دارن

محمد, شبانه 256 سرعتش چنده ؟؟؟

MOHAMMAD2010
06-06-2016, 11:46
محمد, شبانه 256 سرعتش چنده ؟؟؟

سرعتش 240 هست برا من

k1ozil
06-06-2016, 11:55
سرعتش 240 هست برا من

منم تغییر سرویس بدم تابستون دانلود زیاد میشه فشفشه پاسخ گو نیست :n06:

4l1r3z4
06-06-2016, 13:00
منم تغییر سرویس بدم تابستون دانلود زیاد میشه فشفشه پاسخ گو نیست :n06:

اگه دانلود زیاد داری ، فقــــط شـــــــــــاتـــــــــــ ـل

kraiof3
06-06-2016, 13:12
برای شاتل پول زیادی باید بدی

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

4l1r3z4
06-06-2016, 13:52
برای شاتل پول زیادی باید بدی

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

درسته که قیمت سرویساش به خاطر حجم اولیه کمی که میده ( 4گیگ ) زیاده ولی خب جشنواره هم زیاد میذاره که 50 گیگو 60 تومن میده! من که خودم با 20 تومن تا الان 300گیگ دانلود کردم و میتونستم تا 1 ترابایت هم دانلود کنم!

MOHAMMAD2010
06-06-2016, 14:19
درسته که قیمت سرویساش به خاطر حجم اولیه کمی که میده ( 4گیگ ) زیاده ولی خب جشنواره هم زیاد میذاره که 50 گیگو 60 تومن میده! من که خودم با 20 تومن تا الان 300گیگ دانلود کردم و میتونستم تا 1 ترابایت هم دانلود کنم!

برا دانلود شاید شاتل خوب باشه ولی برای کسی که مصرف وب گردیش در ماه 10 -15 گیگ باشه اصلا به درد نمیخوره و واقعا گرونه !
--------------------------
راستی شاتل هم این مشکل رو داره که بعضی وقتا سایت های خارجی یا مثلا همین فروم خودمون رو باز نکنه ولی مثلا با یکی دو بار رفرش زدن راحت باز بشه ؟
الان از اسیا تک اومدم های وب همه چیش خوبه فقط همین مشکل بعضی وقتا رو اعصابه

k1ozil
06-06-2016, 14:36

شبی 2 گیگ بسه
بیشتر مصرف خانواده اینستا و تله هس که بدون فشفشه نمیشه :-| هزینش میره بالا

k1ozil
06-06-2016, 14:41
برا دانلود شاید شاتل خوب باشه ولی برای کسی که مصرف وب گردیش در ماه 10 -15 گیگ باشه اصلا به درد نمیخوره و واقعا گرونه !
راستی شاتل هم این مشکل رو داره که بعضی وقتا سایت های خارجی یا مثلا همین فروم خودمون رو باز نکنه ولی مثلا با یکی دو بار رفرش زدن راحت باز بشه ؟

شاتل بهتره خیلی کمتر اینجوری میشه
در کل های وب متوسطه و با توجه به فشفشه منطقیه که بمونم :n06:

4l1r3z4
06-06-2016, 15:55

سرویس های اکوش واسه وب گردی و کارهای روزانه اصلا به صرفه نیست و هزینه زیاد میشه! برای کار های روزانه و وب گردی ، سرویس های آرتش خوبه و به صرفس! با آرت 1 تا20 گیگ میشه مصرف کرد و بعدشم اگه محدود شدی ، با پرداخت مبلغ کمی ، سرویستو ارتقا میدی و روز از نو روزی از نو!
در مورد رفرش اینا ، نه اصلا چنین مشکلی نداشتم! باورت میشه ، تو این 1ماهی که از شاتل گرفتم ، حتی 1 بار هم به پشتیبانیش نزنگیدم ، از بس کیفیتش خوبه!!
های وب یه ایرادی داره ، اونم اینه که خطو تا جایی که بکشه ، نمیبنده و مثه 100 سال پیش رو 2مگ و 4 مگ و اینا میبنده! اگه خط همه رو مثلا تا 12 مگ باز میذاشت ، من خودم 100% میموندم تو های وب! چون ارزون ترین و به صرفه ترین نت رو داره!

MOHAMMAD2010
06-06-2016, 16:06
های وب یه ایرادی داره ، اونم اینه که خطو تا جایی که بکشه ، نمیبنده و مثه 100 سال پیش رو 2مگ و 4 مگ و اینا میبنده! اگه خط همه رو مثلا تا 12 مگ باز میذاشت ، من خودم 100% میموندم تو های وب! چون ارزون ترین و به صرفه ترین نت رو داره!
والا بالا بستن خط که تو وب گردی که تفاوتی ایجاد نمیکنه ! یعنی اگه خط روی 2 هم باشه ولی کیفیت کلی شرکت و isp خوبه باشه وب گردی عالیه !
بیشتر تاثیرش تو شبانه و دانلود هست که اسیا تک این کارو میکرد یعنی بالاترین حد میبست ولی به درد من یکی که نمیخورد

ArashMiniStar
06-06-2016, 17:21
دوستان چطور شاتل بصرفه هست وقتی بخوای ART بگیری همش ارتقا بدی؟ هر گیگ دو.تومن میفته

Sent from my C6903 using Tapatalk

4l1r3z4
06-06-2016, 17:57
دوستان چطور شاتل بصرفه هست وقتی بخوای ART بگیری همش ارتقا بدی؟ هر گیگ دو.تومن میفته

Sent from my C6903 using Tapatalk

برای کسی که دانلود نداره و فقط وب گردی میکنه و اینستا و تلگرام میره ، خوبه وگرنه کسی که میخواد دانلود کنه ، ( در هر شرکتی ) اصلا سمت نامحدود نمیره!

ArashMiniStar
06-06-2016, 22:32
برای کسی که دانلود نداره و فقط وب گردی میکنه و اینستا و تلگرام میره ، خوبه وگرنه کسی که میخواد دانلود کنه ، ( در هر شرکتی ) اصلا سمت نامحدود نمیره!
ممنون.های وب کجاش در مورد شبانه نوشته؟ من نمیبینم اصلا:n13:

broosli
06-06-2016, 23:06
ممنون.های وب کجاش در مورد شبانه نوشته؟ من نمیبینم اصلا:n13:

بعضی از سرویس های 128 تا 1 مگ شبانه رایگان دارن که تو جدول لینک بالا مشخص شدن

gh0st021
08-06-2016, 13:20
سلام دوستان من میخوام های وب بگیرم . لطفا کمکم کنید که کدوم سرویس برام مناسب تره

من در ماه حدود 7 8 گیگ مصرف وب گردی دارم و حدود 15 گیگ هم دانلود میکنم که کلا میشه 23 گیگ - بیشتر از ماهی 25 تومن هم نمیتونم بدم :n37::n34:

حالا به نظرتون کدوم سرویس برام بهتره ؟ 256 ماهی 8 گیگ بگیرم خوبه ؟ سرعت دانلودش خوبه واسه شبانه ؟

یا طرح تندباد 3 گیگ بگیرمو از فشفشه استفاده کنم؟

لطفا راهنماییم کنید :n18::n18:

MOHAMMAD2010
08-06-2016, 13:29
سلام دوستان من میخوام های وب بگیرم . لطفا کمکم کنید که کدوم سرویس برام مناسب تره

من در ماه حدود 7 8 گیگ مصرف وب گردی دارم و حدود 15 گیگ هم دانلود میکنم که کلا میشه 23 گیگ - بیشتر از ماهی 25 تومن هم نمیتونم بدم :n37::n34:

حالا به نظرتون کدوم سرویس برام بهتره ؟ 256 ماهی 8 گیگ بگیرم خوبه ؟ سرعت دانلودش خوبه واسه شبانه ؟

سلام
به نظرم همون 256 8 گیگ بگیر
ماهی میشه 25 تومن
سرعت دانلودش هم تو روز و تو تایم رایگان حدود 230-250 هست

Norton_sec
08-06-2016, 15:30
سلام من تصمیم دارم از مخابرات به های وب برم
بازی آنلاین میکنم و میخوام پینگش خوب باشه!!(مخصوصا پینگ 4.2.2.4)
کدوم سرویس خوبه؟
1 مگ
سرعت دانلودش در روز و شبانه رایگان چجوره؟
پینگ با 4.2.2.4 چجوره؟
تایم اوتش چقدره؟
8 مگ چی اون پینگ و تایم اوتش چجوره؟

MOHAMMAD2010
08-06-2016, 16:17
سلام من تصمیم دارم از مخابرات به های وب برم
بازی آنلاین میکنم و میخوام پینگش خوب باشه!!(مخصوصا پینگ 4.2.2.4)
کدوم سرویس خوبه؟
1 مگ
سرعت دانلودش در روز و شبانه رایگان چجوره؟
پینگ با 4.2.2.4 چجوره؟
تایم اوتش چقدره؟
8 مگ چی اون پینگ و تایم اوتش چجوره؟

سلام
والا های وب کلا به درد بازی انلاین نمیخوره چون پینگ زیاد خوب نیست - تایم اوت هم داره بعضی وقتا
فکر کنم از نظر بازی انلاین پارس انلاین - صبا نت و فکر کنم شاتل بهتر باشن

Norton_sec
08-06-2016, 16:20
سلام
والا های وب کلا به درد بازی انلاین نمیخوره چون پینگ زیاد خوب نیست - تایم اوت هم داره بعضی وقتا
فکر کنم از نظر بازی انلاین پارس انلاین - صبا نت و فکر کنم شاتل بهتر باشن
فک کنم همون مخابرات بمونم بهتر باشه چون اینجا فقط های وب و مخابرات داره

MOHAMMAD2010
08-06-2016, 16:22
فک کنم همون مخابرات بمونم بهتر باشه چون اینجا فقط های وب و مخابرات داره

اطلاعی از مخابرات ندارم - ولی کلا های وب تو پینگ و تایم اوت زیاد خوب نیست

Norton_sec
08-06-2016, 16:24
اطلاعی از مخابرات ندارم - ولی کلا های وب تو پینگ و تایم اوت زیاد خوب نیست
خب بزار بگم
من الان مخابرات دارم 2 مگ محدود با آی پی 4.2.2.4 پینگ بین 180 تا 190 میده در دقیقه یک تایم اوت
آیا های وب از این بدتره؟

MOHAMMAD2010
08-06-2016, 16:29
خب بزار بگم
من الان مخابرات دارم 2 مگ محدود با آی پی 4.2.2.4 پینگ بین 180 تا 190 میده در دقیقه یک تایم اوت
آیا های وب از این بدتره؟

والا خب فرق میکنه - بعضی وقتا از این هم بدتره - بعضی وقتا مثل همینه - بعضی وقتا شاید یه خرده بهتر

Aria.A97
08-06-2016, 16:32
خب بزار بگم
آیا های وب از این بدتره؟

های وب ۲۵۶

سرعت روز میانگین ۲۰۰-۲۳۰ و حد اکثر ۳۵۰ بسته به کیفیت خطتون.
شبا هم با ۲۰۰ دانلود میکنه هر شب میتونین ۲ گیگ دانلود کنین.
همین ۲۵۶ رو بخرین اگه یه روز هم خواستین زیاد دانلود کنین میتونین یه فشفشه ۳ گیگ ۱ روزه بخرین ۲ تومن

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

alireza20202003
08-06-2016, 16:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های وب ۲۵۶ Sent from my SM-G925F using Tapatalk شماره های میس شده : 6 , 14 یعنی دو تا تایم اوت در 46 ثانیه
خب بزار بگم من الان مخابرات دارم 2 مگ محدود با آی پی 4.2.2.4 پینگ بین 180 تا 190 میده در دقیقه یک تایم اوت آیا های وب از این بدتره؟ از روی تستی که دوست عزیز قرار داده تقریبا میشه 4.5‌ درصد تایم اوت البته من تست طولانی میگیرم معوملا 11‌ درصد تایم اوت داره.

MOHAMMAD2010
08-06-2016, 17:00
سرعت روز میانگین ۲۰۰-۲۳۰ و حد اکثر ۳۵۰ بسته به کیفیت خطتون.
شبا هم با ۲۰۰ دانلود میکنه هر شب میتونین ۲ گیگ دانلود کنین.

داداش سرویس 256 های وب هیچ وقت سرعت روزش روی 350 نیست چون از اکانتینگ خط روی 2.5 مگ بسته میشه ! حالا چه شب چه روز سرعت روی همون 230-250 هست - دیگه اگه خیلی شلوغ باشه میاد روی 200-210

Aria.A97
08-06-2016, 17:13
داداش سرویس 256 های وب هیچ وقت سرعت روزش روی 350 نیست چون از اکانتینگ خط روی 2.5 مگ بسته میشه ! حالا چه شب چه روز سرعت روی همون 230-250 هست - دیگه اگه خیلی شلوغ باشه میاد روی 200-210
من با سرویس ۲۵۶ زنگ زدم های وب گفتم خطم رو روی ۳ مگ بستن با ۳۰۰ دانلود میکردم. البته به خاطر تجهیزات مزخرف مرکز مخابراتی ما و یکم فاصله زیاد نویز رو ۱۰ بود که هر ساعت یه بار نت میپرید :\ دوباره زنگ زدم برگردوندن رو ۲ مگ.

کسی از این سرویسای وای فای و broadband و leased line استفاده کرده؟ اشخاص حقیقی هم میتونن این سرویس ها رو بگیرن یا مخصوص سازمان هاست؟

MOHAMMAD2010
08-06-2016, 17:21
من با سرویس ۲۵۶ زنگ زدم های وب گفتم خطم رو روی ۳ مگ بستن با ۳۰۰ دانلود میکردم. البته به خاطر تجهیزات مزخرف مرکز مخابراتی ما و یکم فاصله زیاد نویز رو ۱۰ بود که هر ساعت یه بار نت میپرید :\ دوباره زنگ زدم برگردوندن رو ۲ مگ.

اخه به اینکه خط روی چند بسته شده باشه ربطی نداره اصلا ! منم زنگ زدم گفتم روی 4 بزارین الان هم روی 4 هست خطم ، ولی سرعت دانلود همونه !
از اکانتینگ سرویس 256 روی 2.5 مگ محدود شده !

mgha
08-06-2016, 17:45
سلام
من امروز خطم رانژه شد تقریبا یک ساعتی هم میشه که تنظیمات رو انجام دادم و نت وصله الان اومدم یک فشفه 40 گیگ یک ماهه خریدم ولی کد رو که وارد میکنم ارور میزنه.

یعنی بخاطر چند ساعت کد قابل استفاده نیست یا من کاری رو اشتباه انجام میدم ؟

sub-zero
08-06-2016, 17:49
بعد از کلی تحقیق و اینا...
بالاخره از های وب سرویس گرفتم ، یک ساله با ۱۲ تا فشفشه که چه عرض کنم شمع!!

اینقدر قطی داره که من تو این بیش از ده سالی که نت از شرکتهای مختلف گرفتم اینقدر قطعی یجا تجربه نکرده بودم!

سرعت دانلودش گاهی خوبه تا ۷۰۰ ، ۸۰۰ کیلو بایت هم دانلود میکنه اما بیشتر اوقات بکشه خودشو بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ معلقه! بعضی وقتام زیر ۱۰۰ !!

تبریک میگم بخودم با این انتخابم

Aria.A97
08-06-2016, 17:55
اخه به اینکه خط روی چند بسته شده باشه ربطی نداره اصلا ! منم زنگ زدم گفتم روی 4 بزارین الان هم روی 4 هست خطم ، ولی سرعت دانلود همونه !
از اکانتینگ سرویس 256 روی 2.5 مگ محدود شده !
۲.۵ مگابیت میشه ۳۲۰ کیلوبایت. که من حدود ۳۰۰ بود سرعتم.

Aria.A97
08-06-2016, 18:00
سلام
من امروز خطم رانژه شد تقریبا یک ساعتی هم میشه که تنظیمات رو انجام دادم و نت وصله الان اومدم یک فشفه 40 گیگ یک ماهه خریدم ولی کد رو که وارد میکنم ارور میزنه.

بله دقیقا به خاطر چند ساعت.
فعلا میتونین فشفشه ۱۵ گیگ رو بخرین‌. از ماه بعدی سرویس ۳ ماهه بخرین ۲ ماه اول فشفشه بزنین

اینقدر قطی داره که من تو این بیش از ده سالی که نت از شرکتهای مختلف گرفتم اینقدر قطعی یجا تجربه نکرده بودم!

سرعت دانلودش گاهی خوبه تا ۷۰۰ ، ۸۰۰ کیلو بایت هم دانلود میکنه اما بیشتر اوقات بکشه خودشو بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ معلقه! بعضی وقتام زیر ۱۰۰ !!

با پشتیبانی تماس بگیرین حل میکنن.

k1ozil
08-06-2016, 18:09
سلام

فکر کنم اینجوری بشه
یه نیترو بخرید
بعدش فشفشه تون رو فعال کنید

k1ozil
08-06-2016, 18:10

195 شکایت کنید
*خیلی اشتباه کردید سرویس یکساله خریدید

sub-zero
08-06-2016, 20:25
195 شکایت کنید
*خیلی اشتباه کردید سرویس یکساله خریدید

ممنون از راهنمایی...
اتفاقا یکی از بچه ها ی همینجا ام گفت یکساله نخر نه از های وب از هیچ شرکتی...
ولی من همون روال ده سال گذشته ی خودم رو طی کردم،
همیشه سرویس یکساله خریدم هیچوقتم پشیمون نشدم ، جز اینبار
بهر حال درسته الان دیگه نمیشه اعتماد کرد...

k1ozil
09-06-2016, 15:58
دوستان شما هم از دیروز مشکل لاست دارید ؟:n27:

MOHAMMAD2010
09-06-2016, 16:25

اره یه خرده
از دیروز سرعت هم بدتر شده
پینگ 8.8.8.8 هم رو 140 بود الان رفته رو 200

broosli
09-06-2016, 16:50

آره
تا دو سه روز پیش از 4 درصد بیشتر نمیشد ولی الان دو روزه که حداقل 10 درصد لاست داره و پینگ 8.8.8.8 هم حدود 200 شده (با روشن و خاموش کردن مودم و تعویض آی پی هم دردی دوا نمیشه:n03:)

Aria.A97
09-06-2016, 16:55
کسی میدونه سرویس leased line و broadband رو به اشخاص حقیقی هم میدن یا نه؟

k1ozil
09-06-2016, 17:00
کسی میدونه سرویس leased line و broadband رو به اشخاص حقیقی هم میدن یا نه؟

زنگ بزن 1565 بپرس :n06:

amirbrad
09-06-2016, 17:30
خیلی بد شده تک کانکشن و پینگ، حتی سایت های داخلی هم به زور باز میشه فکر کنم یه چند هزارتا کاربر اضافه کردن بدون افزایش پهنای باند.

k1ozil
09-06-2016, 22:10
خیلی بد شده تک کانکشن و پینگ، حتی سایت های داخلی هم به زور باز میشه فکر کنم یه چند هزارتا کاربر اضافه کردن بدون افزایش پهنای باند.

اسیاتک و پارس هم مشکل پیدا کردن فک کنم کوسه یه کاری کرده :n08:

MOHAMMAD2010
10-06-2016, 11:02

اتفاقا الان های وب زیاد کاربر نمیگیره اونی که داره غوغا میکنه و همه جا تبلیغ هاش هست با قیمت های پایین اسیا تک هست !

Reza_brj
10-06-2016, 14:58
اقا......
این دیگه چه داستان جدیدیه !!!!!!!!!!

چراغای مودم روشنه بعد واسه 20.30 ثانیه نت قطع میشه یهو وسط دانلود ایست میکنه بعد یهو حرکت میکنه :n02:
چیه داستان؟

hrkhl
10-06-2016, 17:34
اقا......

چراغای مودم روشنه بعد واسه 20.30 ثانیه نت قطع میشه یهو وسط دانلود ایست میکنه بعد یهو حرکت میکنه :n02:
چیه داستان؟
سلام دوست عزیز احتمالا مشکل نویز دارید.

hrkhl
10-06-2016, 17:35
اقا......

چیه داستان؟
سلام دوست عزیز احتمالا مشکل نویز دارید

ghnjfg
10-06-2016, 22:15
سرعت تک کانکشن 30 کیلوبایته:n03:

joyful
11-06-2016, 13:32
رفقا یعنی این های وب گندشو دراورده پینگ که به جهنم لاست کانکشن بیچارمون کردن پشتیبانی هم که بیشتر شبیه جوک هست همش یک روتین ثابت با حرفای تکراری
اینطور هم که از کامنتا خوندم ظاهرا خیلی از دوستان مشکل مشابه دارن همونطور که دوستان گفتن تنها راه حل شکایت هست

MOHAMMAD2010
11-06-2016, 13:40
رفقا یعنی این های وب گندشو دراورده پینگ که به جهنم لاست کانکشن بیچارمون کردن پشتیبانی هم که بیشتر شبیه جوک هست همش یک روتین ثابت با حرفای تکراری
اینطور هم که از کامنتا خوندم ظاهرا خیلی از دوستان مشکل مشابه دارن همونطور که دوستان گفتن تنها راه حل شکایت هست

اره دو سه روزی هست خیلی بد شده !
----------------------------------
خیلی وقتا که یه سایت رو میخوام باز کنم ( حتی سایت های ایرانی ) بار اول باز نمیشه و هیچ اتفاقی نمیفته و صفحه سفید میشه - ولی با رفرش سریع باز میشه ! یه چیزی تو مایه های پیغام service unavailable که اسیا تک میده !

k1ozil
11-06-2016, 16:13
چند روزیه خراب شده سایتا ها رو هم چندبار باید رفرش کنم تا باز شه :n27:

broosli
11-06-2016, 16:53
چند روزیه خراب شده سایتا ها رو هم چندبار باید رفرش کنم تا باز شه :n27:

4-3 روزه که هم پکت لاست خیلی زیاد شده هم پینگ تایم بیشتر شده هم سرعت تک کانکشن خیلی کم شده (حدود 50-60 کیلوبایت!!!) نتیجه اشم همین میشه که ویدیو و عکس که لود نمیشن هیچی تاره پیج هم زور میزنه باز کنه (یادآور خاطرات دایال آپ)
جالب هم اینه که این اتفاقات از 12 ظهر به بعد شروع میشه (صبح تا ظهر هیچ کدوم از این مشکلات وجود نداره و روال عادی برقراره) کلا از ظهر به بعد که افتضاح میشه

broosli
11-06-2016, 17:00

به نظرتون شکایت تو این سایت مشکل رو حل میکنه؟ (آخه به نظر میاد مشکل اصلی پرشدن پهنای باند های وب تو ساعات اوج مصرفه که هم پینگ و پکت لاست رو داغون میکنه هم سرعت تک کانکشن خیلی کم میشه و در نتیجه سایت ها رو هم به زور میشه باز کرد (چه داخلی و چه خارجی) چه برسه به عکس و فیلم ولی تو ساعات خلوت کمتر این مشکلات پیش میاد و اگر مشکل از کمبود پهنای باند باشه بعیده که درستش کنن)
تو توضیح چی بنویسم که پیگیری کنن؟

ArashMiniStar
11-06-2016, 19:49
بچه ها بین سرویس مثلا 1 مگ و 512 تو سرعت فرقه؟
الان وضعیت شبانه چطوره؟ چقد میشه گرفت؟

Aria.A97
12-06-2016, 01:12
فایل های تلگرام با ۳۰-۴۰ لود میشن

viking_vp3
12-06-2016, 10:14
سلام

برای استفاده از فشفشه باید بیشتر از تایمش زمان داشته باشی
یعنی برای فشفشه 30 روزه باید حداقل 31 روز زمان داشته باشی برای فشفشه 15 روز حداقل 16 روزو ...
اینجور مواقع برو تب خرید ترافیک پایین بخش نیترو نیتروی پیش خرید بخر بسته به تعداد ستاره ت 1-3-5 روز داره. 1 روز بخری کارت رو راه میندازه میتونی فشفشه رو فعال کنی

MOHAMMAD2010
12-06-2016, 15:03
وب گردی با DNS بهتر نمیشه ؟
من از های وب پرسیدم خودش یه dns داد :
46.224.1.220
46.224.1.221

پینگ از 200 اومد رو 170 ولی وب گردی هیچ فرقی نکرد ! هنوز هم احتیاج به رفرش زیاد هست
کسی dns بهتر سراغ نداره ؟

broosli
12-06-2016, 15:35
46.224.1.220
46.224.1.221

پینگ از 200 اومد رو 170 ولی وب گردی هیچ فرقی نکرد ! هنوز هم احتیاج به رفرش زیاد هست

وبگردی بیشتر به سرعت تک کانکشن و نداشتن تایم اوت وابسته است تا پینگ (کلا پینگ زیر 200 بدون تایم اوت مناسبه مگه اینکه بخوای گیم بازی کنی)
dns هم فقط در حد چند میلی ثانیه پینگ رو بهتر میکنه ولی در عمل اصلا محسوس نیست
dns های دیگه هم در همین حد فقط رو پینگ تایم تاثیر میذارن ولی هیچ تاثیری رو کمتر شدن تایم اوت و افزایش سرعت تک کانکشن ندارن
این dns گوگل هم امتحان کن ببین شاید یه کم بهتر باشه:
8.8.8.8
8.8.4.4

amirbrad
12-06-2016, 16:13
46.224.1.220
46.224.1.221

قبلا هم که گفتم پهنای باند کم اوردن از بس کاربر گرفتن نزدیکای تابستونه ملت از ظهر شروع میکنن به دانلود با فشفشه فقط چند ساعت تو صبح میشه استفاده کرد تک کانکشن داغونه هیچی نمیشه اپدیت کرد
sent from my xperia

MOHAMMAD2010
12-06-2016, 16:32
مشکل از تک کانکشن نیست - اتفاقا تک کانکشن اونقدرا هم بد نیست و مثلا از اسیا تک خیلی بهتره - حتی عکس ها هم تو اینستاگرام خیلی خوب لود میشن
مشکل فکر کنم به خاطر همون پکت لاست هست که باعث میشه خیلی سایت ها دفعه اول باز نشن و با رفرش حل میشه

broosli
12-06-2016, 16:42
مشکل از تک کانکشن نیست - اتفاقا تک کانکشن اونقدرا هم بد نیست و مثلا از اسیا تک خیلی بهتره - حتی عکس ها هم تو اینستاگرام خیلی خوب لود میشن
مشکل فکر کنم به خاطر همون پکت لاست هست که باعث میشه خیلی سایت ها دفعه اول باز نشن و با رفرش حل میشه

مطمئنی این تستی که گرفتی سرعت تک کانکشن رو نشون میده و سرعت دانلود کلی نیست؟!
آخه شما قبلا گفتی سرعت 256 رو 2.5 مگابیت میبندن ولی اینجا 3.4 مگابیت نشون داده!
فک کنم نتایجی که تو این سایت تست مای نت میده معتبر نیست
این سایت رو امتحان کن ببین سرعت تک کانکشنت دقیقا چنده؟(هر سه تا سرور رو امتحان کن) چون این سایت مبتنی بر پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش نتایجش معتبرتره
whatbox.ca/speedtest

MOHAMMAD2010
12-06-2016, 16:50
مطمئنی این تستی که گرفتی سرعت تک کانکشن رو نشون میده و سرعت دانلود کلی نیست؟!
آخه شما قبلا گفتی سرعت 256 رو 2.5 مگابیت میبندن ولی اینجا 3.4 مگابیت نشون داده!
فک کنم نتایجی که تو این سایت تست مای نت میده معتبر نیست
این سایت رو امتحان کن ببین سرعت تک کانکشنت دقیقا چنده؟(هر سه تا سرور رو امتحان کن) چون این سایت مبتنی بر پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش نتایجش معتبرتره
whatbox.ca/speedtest

فکر کنم در مورد این سایت حرفتون درسته !
من خودم هم قبلا چند بار تو این انجمن گفتم این سایت testmy تک کانکشن واقعی رو نشون نمیده ولی متاسفانه دوستان قبول نمیکردن
این نتیجه سایتی که گفتین :

ولی من بازم حرفم اینه تک کانکشن اونقدرا بد نیست - تو لود شدن عکس های اینستا هم کاملا مشخصه - و 100 درصد این مشکل باز نشدن سایت ها دفعه اول به خاطر سرعت تک کانکشن نیست

broosli
12-06-2016, 17:01
فکر کنم در مورد این سایت حرفتون درسته !
من خودم هم قبلا چند بار تو این انجمن گفتم این سایت testmy تک کانکشن واقعی رو نشون نمیده ولی متاسفانه دوستان قبول نمیکردن
این نتیجه سایتی که گفتین :

ولی من بازم حرفم اینه تک کانکشن اونقدرا بد نیست - تو لود شدن عکس های اینستا هم کاملا مشخصه - و 100 درصد این مشکل باز نشدن سایت ها دفعه اول به خاطر سرعت تک کانکشن نیست
تو این سایت whatbox.ca/speedtest نتایج دقیق ترن و بیشتر میشه بهش اعتماد کرد
خب سرعت 85 کیلوبایت هم برای اینستا و تله بد نیست
ولی تو این 4-5 روزه بعضی وقت ها همین سرعت نک کانکشن تا 30-40 هم پایین میومد که دیگه تو سایت بازکردن هم مشکل ایجاد میکرد
به نظرم هم پکت لاست (بیشتر از 3 درصد)، هم سرعت تک کانکشن (کمتر از 128 کیلوبایت) و هم پینگ تایم (بیشتر از 200-250 میلی ثانیه) تو افتضاح شدن کیفیت بازکردن صفحات وب و تماشای عکس و فیلم آنلاین تاثیر گذار هستن

MOHAMMAD2010
12-06-2016, 17:09
به نظرم هم پکت لاست (بیشتر از 3 درصد)، هم سرعت تک کانکشن (کمتر از 128 کیلوبایت) و هم پینگ تایم (بیشتر از 200-250 میلی ثانیه) تو افتضاح شدن کیفیت بازکردن صفحات وب و تماشای عکس و فیلم آنلاین تاثیر گذار هستن
اگه صفحات کند باز میشدن یا فیلم انلاین درست لود نشه خب درسته 100 درصد به خاطر تک کانکشن هست ولی من مشکلم کند باز شدن صفحه ها نیست مشکلم اینه ( که فکر کنم مشکل همه هم باشه ) یه سایت رو برای بار اول میخوام باز کنم حالا چه سرور داخل چه خارج هیچی نمیاد ! سریع یه صفحه سفید میاد ولی با یه بار رفرش معمولا سریع باز میشه - اخه پکت لاست هم اونقدرا زیاد نیست که خیلی وقتا اینجوری میشه ! موندم دلیلش چیه

amirbrad
12-06-2016, 17:39
اگه صفحات کند باز میشدن یا فیلم انلاین درست لود نشه خب درسته 100 درصد به خاطر تک کانکشن هست ولی من مشکلم کند باز شدن صفحه ها نیست مشکلم اینه ( که فکر کنم مشکل همه هم باشه ) یه سایت رو برای بار اول میخوام باز کنم حالا چه سرور داخل چه خارج هیچی نمیاد ! سریع یه صفحه سفید میاد ولی با یه بار رفرش معمولا سریع باز میشه - اخه پکت لاست هم اونقدرا زیاد نیست که خیلی وقتا اینجوری میشه ! موندم دلیلش چیه

اتفاقا مشکل تک کانکشن هم هست کنار مشکل پینگ. دارم مقایسه میکنم دیگه نسبت به قبل دانلود از appstore و google playو ....
مشکل پیینگ هم هست
امروز یه سایت بانک بزور باز کرد واسه تراکنش

broosli
12-06-2016, 18:12
من تو های وب خیلی کم به این مشکل برخورد کردم که اول کلا صفحه سفید بیاد بعد با رفرش باز بشه
ممکنه مشکل شما از MTU یا dns باشه
نرم افزار mtu test رو دانلود کنید
شاید مشکلتون با پیداکردن mtu مناسب و تنظیم اون تو مودم حل بشه (mtu مال من 1480 هست)

MOHAMMAD2010
12-06-2016, 18:17
من تو های وب خیلی کم به این مشکل برخورد کردم که اول کلا صفحه سفید بیاد بعد با رفرش باز بشه
ممکنه مشکل شما از MTU یا dns باشه
نرم افزار mtu test رو دانلود کنید
شاید مشکلتون با پیداکردن mtu مناسب و تنظیم اون تو مودم حل بشه (mtu مال من 1480 هست)

یعنی شما این مشکل رو ندارین !؟ اخه دوستان چند صفحه پیش گفتن برا اونام این مشکل هست

k1ozil
12-06-2016, 18:18
از امروز صبح خوب شده بنظرم

Ping statistics for 8.8.8.8: Packets: Sent = 69, Received = 68, Lost = 1 (1% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 153ms, Maximum = 175ms, Average = 167ms

Ping statistics for 4.2.2.4: Packets: Sent = 68, Received = 66, Lost = 2 (2% loss),
Minimum = 184ms, Maximum = 201ms, Average = 191ms

whatbox

broosli
12-06-2016, 18:24
یعنی شما این مشکل رو ندارین !؟ اخه دوستان چند صفحه پیش گفتن برا اونام این مشکل هست

این مشکل صفحه سفید رو ندارم فقط بعضی وقت ها 1 درصد مواقعی که وب باز میکنم پیغام Content encoding error میاد که با رفرش باز میشه
البته من سرویسم دینامیت (8 مگ) هست و روی mtu و dns و... هم خیلی تنظیمات انجام دادم که بهینه باشه و کمتر مشکلات اینجوری پیش بیاد
از نرم افزار Throttle هم میتونید برای بهینه سازی اینترنتون استفاده کنید خودش مقادیر مناسب رو تنظیم میکنه

broosli
12-06-2016, 18:26
از امروز صبح خوب شده بنظرم

Ping statistics for 8.8.8.8: Packets: Sent = 69, Received = 68, Lost = 1 (1% loss),
Minimum = 153ms, Maximum = 175ms, Average = 167ms

Ping statistics for 4.2.2.4: Packets: Sent = 68, Received = 66, Lost = 2 (2% loss),
Minimum = 184ms, Maximum = 201ms, Average = 191ms

whatbox

آره امروز نسبتا وضعیت بهتر شده ولی هنوز نرمال (مثل 1 هفته قبل) نیست (امروز پکت لاست بیشتر از 5 درصد نبود سرعت تک کانکشن هم از 80-90 کمتر نشد)

viking_vp3
13-06-2016, 00:47
من 1ماه مشکل شما رو داشتم بعد حل شد و دو هفته است درسته
اون مدت پشتیبانی میگفت هم پهنای باند کم داریم هم اینکه داریم توی استان تغییرات میدیم که حل شد

mohammad026
13-06-2016, 01:08
دقیقا منم مشکل شما رو دارم :n03:
حدود 2 یا 3 ماهه
من فکر میکردم ممکنه از نسخه جدید کروم باشه، ولی به احتمال زیاد مشکل از های وب هست

ghnjfg
13-06-2016, 02:37
منم تقریبا همین مشکل رو دارم. در واقع این مشکل های وب هست
وقتی یه سایت رو میخوایید باز کنید یه صفحه سفید میاد چون همون موقع ارتباط با سایتی که باز کردید پینگ به تایم اوت میخوره. و بعد دو سه ثانیه پینگ نرمال میشه که با یه بار رفرش کردن صفحه باز میشه

frozan2014
13-06-2016, 11:35
سلام خدمت عزیزان!
اینم تست سرعت
ایران:
المان:
ایران:
آمریکا:

TheLucifer
13-06-2016, 12:41
سلام خدمت عزیزان!
اینم تست سرعت
ایران:

المان:
ایران:
آمریکا:

دوست عزیز, لطفا ذکر کنید از چه نوع سرویسی استفاده میکنید...