PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پاک نشدن چند فایل

farshid14
28-12-2011, 14:54
چند تا فایل از روی هارد اکسترنالم پاک نمیشن ( فرمتهای VOB - IFO - BUP ) . جابجا هم نمیشن ، تغییر نام هم نمیشه دادشون . با برنامه unlocker هم امتحان کردم نشد . به علت از بین رفتن بقیه اطلاعات هم نمیتونم هارد رو فرمت کنم .
ممنون میشم اساتید عزیز راهنمایی کنند .
با تشکر .

faraname
28-12-2011, 15:47
چند تا فایل از روی هارد اکسترنالم پاک نمیشن ( فرمتهای VOB - IFO - BUP ) . جابجا هم نمیشن ، تغییر نام هم نمیشه دادشون . با برنامه unlocker هم امتحان کردم نشد . به علت از بین رفتن بقیه اطلاعات هم نمیتونم هارد رو فرمت کنم .
ممنون میشم اساتید عزیز راهنمایی کنند .
با تشکر .

یک راه پیشنهاد می کنم . اول سیستم ات رو Safe mode بیار بالا . تلاش کن ببین می تونی پاک کنی یا نه . اگر نشد راه دیگر اینه که در صورت امکان اسم پوشه ایی که فایل ها توش هست رو تغیر بده و حتی ویژگی های اون پوشه رو از طریق کلیک راست روی نام فایل و رفتن به بخش properties دست بزن . از حالت readonly در بیار . ببین باز پاک میشه . به یاد داشه باش هر وقت چنین خطایی دیدی 2 علت می تونه داشته باشه . فایل در حال استفاده توسط برنامه ی خاصی درون سیستم شماست یا اینکه دسترسی به اون محدود شده ( تغییرات ویژگی های properties )

CRIS Joon CR7
28-12-2011, 17:34
خیلی وقتا حتی با این چیزا هم پاک نمیشن
بهضی وقت ها از طرف خود ویندوز پشتیبانی میشن و نمیشه به هیچ وجه پاکشون کرد ولی اینا ازون دسته نیستن مال فیلم ه یعنی فرمت دی وی دی هستش یه بار همین کارو بکن شاید پاک شن:46:

jafarian
29-12-2011, 00:59
به وسیله روش پست پایین برین ببینید جواب میگیرین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tajrobenik
30-12-2011, 23:04
با لینوکس امتحان کن ...