PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب صدا

nelahe
28-12-2011, 10:59
سلام

من سی دی مادربورد را نصب کردم اما نمی دونم چرا صدا ندارم باید چکار کنم

jafarian
28-12-2011, 14:27
سلام

من سی دی مادربورد را نصب کردم اما نمی دونم چرا صدا ندارم باید چکار کنم

پنجره دیوایس منیجر بازکنید به قسمت sound برین ببینید صدای شما رو کامل اون قسمت شناخته بعدش به ستاپ مادربورد برین یک دیفالت کنید بعدم سیو کنید بیاین بیرون ازآخرم پیشنهاد میدم بابرنامه driver sweeper
درایورصدای خودتون پاک کنید بعدم آپدیتش کنید ازنوع نصب کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nelahe
28-12-2011, 17:27
پنجره دیوایس منیجر بازکنید به قسمت sound برین ببینید صدای شما رو کامل اون قسمت شناخته بعدش به ستاپ مادربورد برین یک دیفالت کنید بعدم سیو کنید بیاین بیرون ازآخرم پیشنهاد میدم بابرنامه driver sweeper
درایورصدای خودتون پاک کنید بعدم آپدیتش کنید ازنوع نصب کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSecurity%2FSecure-cleaning%2FDriver-Sweeper.shtml)

سلام این عکس قسمت صدا

چطور به ستاپ مادربرد بروم

ببینید سایت برای من این طور باز می شود کجاش برم (فکر کنم کامل نشده) اکثر لینک ها این طور است و من مجبورم دوباره مزاحم بشم و بگم دوباره آپ کنید یا آدرس دیگه ای

چرا این طور است

tajrobenik
28-12-2011, 20:03
سی دی مین رو بزاری ...
و همین جایی که رفتین و عکسش رو گزاشتین ( منیجر)
========
روی علامت تعجب راست کلیک کنید گزینه آپدیت رو بزنید ...
و در مراحل آپدیت سوال ازتون می‌پرسه که چه جوری آپدیت بشه شما می‌تونید سی دی رو انتخاب کنید ...
یک مدت طول می‌کشه و سرچ می‌زنه سی دی رو و آپدیت می‌شه ...

jafarian
29-12-2011, 00:58
سلام این عکس قسمت صدا

چطور به ستاپ مادربرد بروم

ببینید سایت برای من این طور باز می شود کجاش برم (فکر کنم کامل نشده) اکثر لینک ها این طور است و من مجبورم دوباره مزاحم بشم و بگم دوباره آپ کنید یا آدرس دیگه ای

چرا این طور است

اول ازهمه برای صدای سیستم با همون برنامه driver sweeper صدای سیتم پاک کنید بعدشم صدای سیستم ازنوع نصب کنید ببنید شناسایی میشه اگر بازم بهمون صورت تو دیوایس منیجر نمایش داده د باید سیستم به قبل ازیانکه صدارو نصب کنید restore کنید بعدش sound ازنوع نصب کنید برای اون مرورگر خودتونم یکدور تنظیماتش reset کنید از تو قسمت آپشن بعدشم کش و هیستوری و کوکی مرورگرخودتون با برنامه ccleaner پاک کنید temp ویندوزم بابرنامه atf cleaner پاک کنید اون نوارتولبار مرورگرک عکسش اومده اون تایید کنید کلا .

nelahe
29-12-2011, 09:26
سلام

سیستم restor به چه زمانی کنم

من اون نوار زرد روش کلیک می کنم یک گزینه به نام manage add-one دارد کلیک می کنم این پنجره باز می شود نمی دونم چکارش کنم

nelahe
29-12-2011, 10:25
اول ازهمه برای صدای سیستم با همون برنامه driver sweeper صدای سیتم پاک کنید بعدشم صدای سیستم ازنوع نصب کنید ببنید شناسایی میشه اگر بازم بهمون صورت تو دیوایس منیجر نمایش داده د باید سیستم به قبل ازیانکه صدارو نصب کنید restore کنید بعدش sound ازنوع نصب کنید برای اون مرورگر خودتونم یکدور تنظیماتش reset کنید از تو قسمت آپشن بعدشم کش و هیستوری و کوکی مرورگرخودتون با برنامه ccleaner پاک کنید temp ویندوزم بابرنامه atf cleaner پاک کنید اون نوارتولبار مرورگرک عکسش اومده اون تایید کنید کلا .

سلام در پنجره باز شده دانلود این برنامه (بالاخره باز شد)

این دو گزینه کدومش می شه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Softpedia Mirror (US) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [EXE]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Softpedia Mirror (RO) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ZIP
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Softpedia Mirror (US) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [EXE]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Softpedia Mirror (RO) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ZIP
us

و یکی اش pro

نوشته آخرش

jafarian
29-12-2011, 16:03
همینی که لینکش من گذاشتم واسه restore سیستم به قبل از اینکه صدارو سیستم نصب شده باشه restore کنید البته قبلش با همین برنامه صدار وپاک کنید بعدشم از نوع از داخل دیوایس منیجر تعریفش کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdyn-postdownload.php%3Fp%3D101717%26t%3D4%26i%3D1)