PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار AV Voice Changer Software Diamond 4.0.63 Full

snoopboys
29-06-2006, 08:09
با سلام ...

ببخشيد من نسخه كامل ( به همراه كرك ) نرم افزار AV Voice Changer Software Diamond 4.0.63 را ميخواستم.

در مورد اين نرم افزار بايد توضيح بدم كه اين نرم افزار براي تغيير صداي افراد به هنگام چت و در زمانهاي ديگر است.

متشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــكرم :thumbsup:

IVAN
29-06-2006, 09:24
AV Voice Changer Sotware Diamond Edition 4.0.64

2006-06-23

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

snoopboys
29-06-2006, 19:54
بسيــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ار متشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــك رم

snoopboys
01-07-2006, 18:29
اقا من اينو دانلود كردم ولي متاسفانه اين ورژن دمو است.و در ورژن دمو نميتوان سريال وارد كرد و كيجن به هيچ دردي نميخوره.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست من اگه ميشود ورژن فول اين نرم افزار رو معرفي كنيد كه بتوان روي آن سريال وارد كرد.
با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــكر

amin-se
03-07-2006, 00:53
دوست عزیز این ورژن رو خودم آپلود کردم مطمأن باش کار میکنه.
سریال هم همراهش هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein.cr
03-07-2006, 05:18
سلام
امیدجان (اگه اشتباه نکنم...)
خیلی حال کردم...خیلی وقت بوددنبالش بودم.
باتشکر...

snoopboys
04-07-2006, 06:09
مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــي

snoopboys
04-07-2006, 12:02
متشكرم ولي اون ورژني كه من توي تايتل اين تاپيك نوشتم نيست!
مي دوني چرا اسرار دارم اين ورژنش باشه ؟
چون از نظر كيفيت و امكانات فوق العاده است.
از دوستان تقاضا دارم اگر ورژن 4.0.63 فول اين نرم افزارو دارن بزارن.