PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر فونت پیش فرض و مشکل نخواندن متون فارسی

st4rker
27-12-2011, 09:43
با درود

من چند وقت پیش کلی فونت کپی کردم تو فایل فونت ویندوز

اما نمیدونم چی شد که فونت پیش فرض ویندوز عوض شد و فونت فارسی و حتی انگلیسی من داغون شد

من ویندوز عوض کردم درست شد

الان دوباره همون فونت هارو کپی کردم دوباره داغون شد .

اصلا مرورگرا ی اینترتی فونت های فارسی یکم داغون نشون میده و حتی فتوشاپ

هرچی گشتم نبوود ممنون میشم کمکم کنید سپاس

mohammad77m
01-07-2012, 06:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2. از موارد پیدا شده "Change window colors and metric" را انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3. یک پنجره جدید با نام "Window Color and Appearance" باز خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4. قسمتی را که می خواهید فونت آن را تغییر دهید از لیست Item انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با انتخاب آیتم موردنظر می توانید فونت, اندازه و رنگ آن را تغییر دهید.همچنین می توانید سبک نوشته رو به Italic و Bold تغییر بدین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5. بر روی OK کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.
حال از محیط ویندوز خود با فونت دلخواهتان لذت ببرید.
نکته: برای باز کردن پنجره "Window Color and Appearance" از روش زیر نیز می توانید استفاده کنید:
- در یک جای خالی از دسکتاپ راست کرده و Personalize رو انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - بر روی "Window Color" در قسمت پایینی پنجره Personalization کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - حال اگر بر روی عبارت "Advanced appearance settings" کلیک کنید, باز با همان پنجره "Window Color and Appearance" روبه رو خواهید شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع : آی تی جو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi-73
19-08-2013, 18:42
:n12::n12: