PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نخواندن بعض آهنگهای 320 در فلش

h.gh
25-12-2011, 22:17
سلام
خدا فوت

دوستان یهمدته که فلشی که واسه ضبط ماشین استفاده میکنم بعشی آهنگ های 320 رو نمیخونه
ولی بعضیارو میخونه
فلش رو هم فرمت کردم بازم جواب نداد

نمونه آهنگش که میخونه
Audio
Format : MPEG Audio
Format version : Version 1
Format profile : Layer 3
Mode : Joint stereo
Duration : 3mn 32s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 320 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 44.1 KHz
Compression mode : Lossy
Stream size : 8.10 MiB (99%)

نمونه آهنگی که نمیخونه

Audio
Format : MPEG Audio
Format version : Version 1
Format profile : Layer 3
Mode : Joint stereo
Duration : 5mn 53s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 320 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 44.1 KHz
Compression mode : Lossy
Stream size : 13.5 MiB (100%)

چیکار باید کنم؟

راستش گشتم ولی نفهمیدم کجا باید پست بدم

EXTREME
25-12-2011, 22:35
دو حالت داره یا مشکل از فلش هست و باید یک دور با نرم افزار مخصوص فلش فرمت بشه تا نرم افزاری سیستمی فلش تعمیر بشه یا خود آهنگ ها ایراد داره
بهتره همون آهنگ هارو روی یک فلش دیگه بریزید و تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست

faraname
25-12-2011, 23:50
معمولا پخش نشدن آهنگ های mp3 در دستگاه ها بیشتر اساس نرم افزاری داره تا سخت افزار. اگر با 320 مشکل داشت کلا هیچکدوم رو نباید پخش می کرد . مطمئن باش . شما یه راه ساده داری . آهنگ ها رو دوباره Encode کن و با کیفیت 320 خروجی بگیر. برای این کار از نرم افزار محبوب و نام آشنای jet audio استفاده کن . مطمئن باش مشکل ات حل میشه چون من خودم با این مورد برای دوستانی که از فلش برای گوش کردن آهنگ استفاده می کنن زیاد دیدم . راستی تا یادم نرفته بگم تگ های آهنگ ها رو هم remove کن . واسه این کار موقع Encode کافیه تیک گزینه transfer tag رو برداری . به همین سادگی

h.gh
26-12-2011, 00:34
سلام

دو حالت داره یا مشکل از فلش هست و باید یک دور با نرم افزار مخصوص فلش فرمت بشه تا نرم افزاری سیستمی فلش تعمیر بشه یا خود آهنگ ها ایراد داره
بهتره همون آهنگ هارو روی یک فلش دیگه بریزید و تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست

مهرداد جان این نرم افزار فرمت کجاست؟

معمولا پخش نشدن آهنگ های mp3 در دستگاه ها بیشتر اساس نرم افزاری داره تا سخت افزار. اگر با 320 مشکل داشت کلا هیچکدوم رو نباید پخش می کرد . مطمئن باش . شما یه راه ساده داری . آهنگ ها رو دوباره Encode کن و با کیفیت 320 خروجی بگیر. برای این کار از نرم افزار محبوب و نام آشنای jet audio استفاده کن . مطمئن باش مشکل ات حل میشه چون من خودم با این مورد برای دوستانی که از فلش برای گوش کردن آهنگ استفاده می کنن زیاد دیدم . راستی تا یادم نرفته بگم تگ های آهنگ ها رو هم remove کن . واسه این کار موقع Encode کافیه تیک گزینه transfer tag رو برداری . به همین سادگی

داداش من ک با فرمت فکتوری دوباره به 320 تبدیل میکنم درست میشه.
چرا باید اینطوری باشه؟
چرا پس بقیه نیستن؟

EXTREME
26-12-2011, 00:50
سلام

مهرداد جان این نرم افزار فرمت کجاست؟

داداش من ک با فرمت فکتوری دوباره به 320 تبدیل میکنم درست میشه.
چرا باید اینطوری باشه؟
چرا پس بقیه نیستن؟

باید بری سایت فلشت از اونجا بگیری

faraname
26-12-2011, 10:44
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکل تو نحوه encode و تگ های فتایل های قبلی می تونه عامل باشه . واسه من این حالت زیاد پیش میومد . واسه همین تست کردم تغییر فرمت و Enciode مجدد رو جواب داد . واسه همین بهتون پیشنهاد کردم .

sourena
26-12-2011, 11:00
من هم با 6050 مشکل مشابهی دارم !

دوباره که تبدیل میکنم درست میــشه!

به نظرم بعضی از تبدیلها ، یه مشکلی توشون هست که اینجوری میشه! ریپرها شاید از قصد همچین کاری میکنن!

مسئله مهمی نیـــست و فکر نکن فقط تو این مشکل رو داری.

من بعضی از آلبومها رو باید تبدیل کنم حــتی! میذارم تو ضبط هنگ میکنه! حالا ار ضبطی که باشه از JVC بگیر تا پایونیــر!

h.gh
26-12-2011, 15:14
یه مشکل دیگه هم دارم
البته فکر میکنم برطرف شده

من چند وقت پیش فلشمو دادم یکی ویروس گرفت ازینا مه هی فایل س...K...س و... میسازه
بعد اسکن کردم ویروساش رفت
ویروسه فایلارو هیدن سیستمی کرده بود خلاصه اوردم فایلارو.ولی نمیدونم چرا تخییر اسم میدم فایلها سبز میشن.
win7

EXTREME
26-12-2011, 16:22
شما فلش رو مجددا رو به سیستم دیگه که پاک هست اسکن ویروس بکنید
درست نشد با همون نرم افزار فلش فلش رو یک دور فرمت کنید