PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب فلش سیلیکون پاور 16 گیگ

poloton7
25-12-2011, 19:43
سلام--
دوستم یک فلش مموری داد که من فایهای مورد نظرش را توی فلش بریزم فلشش 16 گیگ سیلکون پاور است اما من وقتی بیشتر از 4 گیگ می ریزم خطا می دهد 2 بار فلش را فول فرمت کردم فایده نداشت توی گزینه فرمت هم دو گزینه بود fat32 وexfat من تا حالا با این مشکل بر نخوردم فلشش اصل است به نظر شما مشکل چیست---عکس خطا مورد را در زیر می گذارم-----متشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
25-12-2011, 20:35
با سلام
به نظر میرسه از این فلش های چینی و غیر اصل هست که در مورد اطلاعات ریختن مشکل داره.
یه دور با نرم افزار یا نرم افزارهای دیگه که داخلش بریزید امتحان کنید ببینید بازم همین ارور رو میده

موفق باشید.

sabtgharb2
25-12-2011, 20:39
با چه برنامه اي فرمت ميکنيد؟

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

با فرمت fat32 بيشتر از 4 گيگ نمي توان ريخت با فرمت ntfs مشکلي نداريد.

anment
25-12-2011, 23:56
سلام دوستان

من ویندوز لب تاپم رو عوض کردم و سنسور اثر انگشت غیر فعال شده !! و درایوشم نصب کردم درست نشد !!

اگه میشه راهنمایی کنید که چجوری فعالش کنم !!

مدل hp pavilion dv6

poloton7
26-12-2011, 08:29
با سلام
به نظر میرسه از این فلش های چینی و غیر اصل هست که در مورد اطلاعات ریختن مشکل داره.
یه دور با نرم افزار یا نرم افزارهای دیگه که داخلش بریزید امتحان کنید ببینید بازم همین ارور رو میده

موفق باشید.

متشکر--نه اصل است--- گشتم توی اینترنت ونرم افزار hp usb disk storge format toolsرا دانلود کردن وبا ntfs فول فرمت کردم درست شد---متشکر

Milo.Metallboy
26-12-2011, 09:25
همونطور که دوستمون گفتن با فرمت فت32 نمیشه بیشتر از 4 گیگ رو یکجا ریخت و با ntfs چنین مشکلی نیست