PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خارج کردن ویندوز 7 از حالت Safe Mod

mer5ad
25-12-2011, 11:50
سلام دوستان
ما با این ویندوز 7 رفتیم تو حالت Safe Mod ، اما حالا هرکاری میکنم خارج نمیشه . . .
مگه با ریست کردن نباید برگرده به حالت اول ؟؟؟؟ ولی نمیشه ، بازم رو Safe mode !!!!!!!!!!!!!
F8 رو میزنم ، اما woindos normaly نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ای ببابا ، چی کار باید بکنم ؟؟؟؟

mer5ad
25-12-2011, 14:02
سلام دوستان
ما با این ویندوز 7 رفتیم تو حالت Safe Mod ، اما حالا هرکاری میکنم خارج نمیشه . . .
مگه با ریست کردن نباید برگرده به حالت اول ؟؟؟؟ ولی نمیشه ، بازم رو Safe mode !!!!!!!!!!!!!
F8 رو میزنم ، اما woindos normaly نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ای ببابا ، چی کار باید بکنم ؟؟؟؟

کــــــــــسی نیست کمک کنه؟؟؟؟

jafarian
25-12-2011, 14:06
فزمان msconfig داخل منوی run وارد کنید بعدشم اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به تپ boot برین گزینه ببینید گزینه safe boot نیک نداشته باشه اگر تیک نداشت طبق سایت 1 از طریق تغییر دررجیستری برین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mer5ad
13-01-2012, 15:21
فزمان msconfig داخل منوی run وارد کنید بعدشم اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به تپ boot برین گزینه ببینید گزینه safe boot نیک نداشته باشه اگر تیک نداشت طبق سایت 1 از طریق تغییر دررجیستری برین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _7798874_disable-group-policy-safe-mode.html)

مرسی ، اما عجله داشتم مجبور شدم ویندوزو دوباره نصب کنم . . .
خیلی عجیب بود . . .

hassan232
29-03-2012, 20:36

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _7798874_disable-group-policy-safe-mode.html)
سلام
واقعا دستتون درد نکنه. مشکلمو حل کردید. می خواستم ویندوز رو repair کنم.
خدا خیرتون بده.
یا علی ع
:20:

matinhaj
08-04-2013, 07:40
سلام ممنون

avarezendegi
30-04-2013, 10:06
ممنوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووون

Master Root
30-04-2013, 14:25
این راهی که گفتید باید برای هربار ارد شدن به safe mode این مسیر رفته و تغییر داد.
راهی دیگه هم هست؟

jafarian
01-05-2013, 15:24
این راهی که گفتید باید برای هربار ارد شدن به safe mode این مسیر رفته و تغییر داد.
راهی دیگه هم هست؟

خب شما وقتی این فایل که به اسم DisableGPO درست کردین روی فلدر System کلیک راست گزینه Export انتخاب بعدشم فایل به یک اسم با فرمت Reg داخل یکی از درایوها ذخیره کنید که سری بعدم همچین مشکلی داشتین نیازی به رفتن به این مراحل نداشته باشین فقط اون فایل اجرا کنید تامشکلتون مرتفع شود

سایت پایین هم دو تا روش دیگه قرارداده که یکی از طریق رجیستری به اینصورت که گفته شده به این مسیر پایین ازرجیستری برین اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد پوشه Minimal به Minimal.backup بعدشم پوشه Network به Network.backup تغییر بدین بعد رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید از این طریقم میشه غیر فعال کرد حالت safe mode

یا گفته شده از برنامه EDSafemode استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi .hadi
24-01-2017, 18:51
بچه ها از من هیچ کدوم کار نمیده چیکار کنم

sky1sky
03-03-2017, 19:34
سلام
چند وقتی هست که لپ تاپ مدام به جالت sleep می رود گاهی بعد چند دقیقه گاهی بعد از نیم ساعت ! جالب اینه که بار ها پیش امده که در حال کار کردن با لپ تاپ هستم اما ممکن است چند ثانیه بعد لپ تاپ به حالت استند بای وارد شود!!!! تنظیمات استندبای هم را مدت هاست طبق زیر تغییر داده ام اما ظاهرا عمل نمی کند !!
کارت گرافبک هم ندارد لپ تاپ

مشکل کار کجاست ؟! مرسی

sky1sky
21-03-2017, 18:33
سلام دوستان کسی سوال فوق رو می تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟

HelpMaster
21-03-2017, 23:25
سلام
چند وقتی هست که لپ تاپ مدام به جالت sleep می رود گاهی بعد چند دقیقه گاهی بعد از نیم ساعت ! جالب اینه که بار ها پیش امده که در حال کار کردن با لپ تاپ هستم اما ممکن است چند ثانیه بعد لپ تاپ به حالت استند بای وارد شود!!!! تنظیمات استندبای هم را مدت هاست طبق زیر تغییر داده ام اما ظاهرا عمل نمی کند !!
کارت گرافبک هم ندارد لپ تاپ

مشکل کار کجاست ؟! مرسی

سلام
شرمنده اگه دیر جواب میدم.. نبودم یه مدت.. :n31:
بیا یه نگاه به این عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بنداز شاید کارت راه افتاد !
البته اگه حل نشده باشه مشکلت..
اگه توجه کنی الان حالت سلیپ رو سه ساعته بزار رو never
خاموش شدن صفحه نمایشت موقع استفاده باتری 20 دقیقه اس و موقع استفاده کابل 10 دقیقه
خودت چک کن متوجه میشی...
و من الله توفیق !! :n09:

feredrikian
30-03-2017, 16:44
سلام. اگر تیک نداشت طبق سایت 1 از طریق تغییر در ریجستری برین ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n38:

sky1sky
02-04-2017, 21:20
سلام
شرمنده اگه دیر جواب میدم.. نبودم یه مدت.. :n31:
بیا یه نگاه به این عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بنداز شاید کارت راه افتاد !
البته اگه حل نشده باشه مشکلت..
اگه توجه کنی الان حالت سلیپ رو سه ساعته بزار رو never
خاموش شدن صفحه نمایشت موقع استفاده باتری 20 دقیقه اس و موقع استفاده کابل 10 دقیقه
خودت چک کن متوجه میشی...

سلام
دوست عزیز من دقیق توی پیاامم نوشتم که
(
جالب اینه که بار ها پیش امده که در حال کار کردن با لپ تاپ هستم اما ممکن است چند ثانیه بعد لپ تاپ به حالت استند بای وارد شود)

کم شدن نور صفحه هیچ ارتیباطی به استند بای ندارد !!! و من هم زمان استندبای روی 3 ساعت گذاشتم یعنی حداقل تا 3 ساعت نباید این حالت به وجود اید اما گاهی در حین کارکردن استند بای می شود!!! و یا در زمان هایی تصادفیی که بسیار عجیب هست

خودت چک کن متوجه میشی...
والا متوجه نشدم ! توضیحاتی که در عکس نوشته بودید مشابه تنظیماتی بود که خودم گذاشتم اما بی فایده هست ظاهرا !

شاید ویروس باشد ؟!

proper
08-08-2017, 11:44
سلام متوجه نشدم رفتم تو سایت یه سری دستورات داشت میشه به فارس خودتون بگید