PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار قرآنی با ترجمه گویا

Mohammad_es66
25-12-2011, 09:41
باسلام
دوستان من دنبال یه نرم افزار قرانی میگردم که ترجمه گویا هم داشته باشه ترجمه هم ایه به ایه باشه یعنی یه ایه بخونه بعد معنیش رو بخونه یادمه چند سال پیش یکی بود تلوزیون هم تبلیغش رو میکرد که طرف میگفت به یک ایه از البوم معجزه گوش کنید و قابل پخش تو ماشین هم داشت یه چیزی شبیه همون یا خودش رو میخواستم راستش من هر چی گشتم نرم افزار این جوری پیدا نکردم سروش ایمان هم نمیدونم ترجمه گویا کی هستش من دنباله ترجمه با صدای هدایت فر هستم دانلود و خریدش هم فرقی نمیکنه ولی اگه فروش باشه بهتره

Mohammad_es66
27-12-2011, 15:39
یکی نیست جواب بده

Reza goli
30-12-2011, 00:13
نرم افزار ذکر هست

نرم افزاری هم که در سایت آیت الله مکارم وجود داره هم خوبه که فکر کنم بشه روش قایل صوتی ریخت

و اینکه توی سایت یاسبن مدیا بک سری بزن

Erfan.B
30-12-2011, 18:32
باسلام
دوستان من دنبال یه نرم افزار قرانی میگردم که ترجمه گویا هم داشته باشه ترجمه هم ایه به ایه باشه یعنی یه ایه بخونه بعد معنیش رو بخونه یادمه چند سال پیش یکی بود تلوزیون هم تبلیغش رو میکرد که طرف میگفت به یک ایه از البوم معجزه گوش کنید و قابل پخش تو ماشین هم داشت یه چیزی شبیه همون یا خودش رو میخواستم راستش من هر چی گشتم نرم افزار این جوری پیدا نکردم سروش ایمان هم نمیدونم ترجمه گویا کی هستش من دنباله ترجمه با صدای هدایت فر هستم دانلود و خریدش هم فرقی نمیکنه ولی اگه فروش باشه بهتره
دوست من این جا رو هم ببینی خالی از لطف نیست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي :40: