PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگام بوت ویندوز 7

Dariushtanha
25-12-2011, 00:52
سلام دوستان
یکی از دوستانم بهد نصب ویندوز 7 از نوع 64 بیت به مشکلی برخورده به این شکل که هنگام بوت گزینه Ready Driver Plus به منوی بوت اضافه شده!!
و ضمنا وقتی ویندوز 7 را برای بوت انتخاب می‌کنه به یک پیغام ارور برخورد می‌کنه که میگه ویندوز را Repire کنید چون Boot.bin دچار آسیب شده!
در حالیکه ویندوز بعد اولین بالا اومدنش بعد نصب این پیغام را میده!
مشکل از کجاست و چطوری رفعش کنیم؟
اینم تصاویرش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
25-12-2011, 00:59
سایت پایین یک ببینید درضمن اون منو رو به وسیله برنامه easybcd ببینید میتونید حذف کنید:20:

Dariushtanha
25-12-2011, 01:04
ممنون دوست عزیزم
ولی من خیلی متوجه نشدم این صفحه‌ای که نشونم دادی چی میگه!
میشه خلاصه بگی مشکل از کجاست و چطوری مشکل را رفع کنیم؟

jafarian
25-12-2011, 01:09
سایت پایینم از مایکروسافت در رابطه با همین ارورنشوته که از طریق فرمان msconfig این منوی بوت حذف کنید به احتمال زیاد درست بشه از پاییت پست 3 .

Dariushtanha
26-12-2011, 00:51
دوستان عزیز دیگه نظری ندارن؟

saeed774
26-12-2011, 21:48
به نظر من DVD ویندوز 7 که نصبش میکنین جز ویندوزهای دستکاری شده هست که برنامه ReadyDriver Plus ازش حذف شده و مربوط به ساین کردن درایورهای سخت افزاری برای شناساندن به ویندوز میشه . شما با یه DVD دیگه تست کنین .
تو همون منوی بوت کلید F8 رو فشار بدین ، ببینید وارد منوی دیگه که Safe Mode هم داخلش هست میشه ؟ اگه بره چند گزینه پایین تر از سیف مود یه گزینه با نام Last Good Known Configuration هست ببینید با اون ویندوز بوت میشه ؟ اگه نشد با گزینه های دیگه امتحان کنین .

Dariushtanha
27-12-2011, 03:05
به نظر من DVD ویندوز 7 که نصبش میکنین جز ویندوزهای دستکاری شده هست که برنامه ReadyDriver Plus ازش حذف شده و مربوط به ساین کردن درایورهای سخت افزاری برای شناساندن به ویندوز میشه . شما با یه DVD دیگه تست کنین .
تو همون منوی بوت کلید F8 رو فشار بدین ، ببینید وارد منوی دیگه که Safe Mode هم داخلش هست میشه ؟ اگه بره چند گزینه پایین تر از سیف مود یه گزینه با نام Last Good Known Configuration هست ببینید با اون ویندوز بوت میشه ؟ اگه نشد با گزینه های دیگه امتحان کنین .
ولی همین ویندوز را در سیستم‌های دیگه نصب کرده و مشکلی نبوده!
با DVD دیگه هم تست کرده همین مشکل وجود داشته...
بهر حال ممنون از پاسخت
روشی را که توصیه کردین بهش میگم تا انجام بده ببینه چطور میشه.

saeed774
27-12-2011, 03:36
با این شرایط ،‌سخت افزاری وجود داره که ویندوز نمیتونه فایل امضای اونو به ثبت برسونه . به نظر من تمام سخت افزارهای سیستم که تو اسلات PCI قرار میگیره جز کارت گرافیک رو قبل نصب ویندوز از سیستم جدا کنین و بعد اقدام به نصب ویندوز بکنین . مثلا کارت ----- یا کارت تی وی یا رم ریدر یا بلوتوث یا کارت شبکه یا مودم یا ..... جز این سخت افزارها هستند .

jafarian
27-12-2011, 15:08
با اون برنامه easy bcd که معرفی کردم تون منوی بوت حذف کردین برنامه VistaBootPRO رودان کنید بعدشم طبق شکلی که گذاشتم تیک گزینه مورد نظر بزنید بعدشم سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید درست شده یا که نه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])