PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ایمیج گرفتن ازdvd فیلم و پخش آن از هارد

hot_boys2005
24-12-2011, 22:28
سلام من یه نرم افزار میخوام از DVD ایمیج بگیره و بعد بشه روی هارد از اون استفاده کرد من DVD 15 های آموزشی زبان انگلیسی لوح قلم گرفتم ولی وقتی ازشون با نرم افزار UltraISO ایمج میگرم و توی درایو مجازی دوباره مونت میکنم و با power dvd فیلم رو پخش میکنه ولی روی سر فصلهای ویدویی که به صورت آیکون هستند کلیک میکنم اجرا نمیشن و لی با دوکمهای عقب وجلو اجرا میشن .من میخوام که نرم افزاری با شه که همانطور که از دی وی دی ایمج میگیره همانطورم هم اجرا شود متشکرم

jafarian
25-12-2011, 00:29
اول ار همه ببینید از روی همین dvd که دارین میتونید رایت بزنید که بعدشم تست کنید که ببینید مورد داره یا که نه شما که ایمیج dvd خودتون باهر برنامه ای بصورت iso میتونید تهیه کنید واسه درایور مجازی هم برنامه زیاده چند نمونه تو سایت پایین هست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadi23
25-12-2011, 20:57
سلام
من یک فایل ایمیج دارم به نام userfsub.image که با نرم افزارهای معمولی نتوانستم اونو بخوانم لطفا برای خواندن با باز کردن این فابل منو راهنمایی کنید

jafarian
26-12-2011, 00:24
سلام
من یک فایل ایمیج دارم به نام userfsub.image که با نرم افزارهای معمولی نتوانستم اونو بخوانم لطفا برای خواندن با باز کردن این فابل منو راهنمایی کنید

این فرمت بنظرم مربوط به سیستم عامل مکینتاش میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fextension%2Fimage)