PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای انتخاب آمپ

keresaspa
24-12-2011, 17:32
با سلام خدمت دوستان
دوستان من یه پخش JVC---KD-G635

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یه جفتم باند Pioneer مدل TS-A6981S دارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پخش رو حدود 2 ساله دارم و ازش راضیم، باند ها رو هم حدود 3 ساله دارم.
پخش ولومش تا 52 میره بالا که تو آهنگ هایی که صداهای زیرش یا بمش از حد نرمال بیشتره بعد ولومه 35 احساس میکنم صدا افت کیفیت پیدا میکنه اللخصوص تو بیس دارها که حس پارگی باند رو به آدم القا میکنه.
حالا راهنمایی که از شما دوستان می خوام اینه که بفرمایید ارزش و نیاز داره برای این پخش و باند یه آمپ ببندم.
اگه جواب مثبته چه آمپی ببندم؟اگه یه قیمت حدودی هم بدید ممنون میشم؟ ( از لحاظ بودجه هم دستم بازه )
دوستان کلا با ساب میونه ای ندارم و درآینده هم نمی خوام ببندم. فقط شاید بعدا پخش و باند رو یکم به روزتر کنم.

kakaei
27-12-2011, 13:21
کل سیستم های صوتی بدونه آمپ همین جورین حالا یه خورده بالا پایین دارن.
ولی شما نمی تونید آمپ ببندید چون این مدل باند ها آمپ خور نیستند و به احتمال قوی می سوزن.
بهترین راه برای شما خرید یک جفت باند دیگه در همین حده ، یعنی چهار تا باند که وقتی ولومت رو 30 باشه صدا به اندازه ولوم 52 در حالت دو بانده ولی بدونه هیچ افت کیفیتی ، تازه علاوه بر بلندی صدا قدرت صدا هم بیشتر میشه.
قیمت یک جفت باند در حد همون باند خودت 70 تومنه که به نظر من فقط پایونر یا کنوود بگیر نه هیچ مارک دیگه ای .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم از این مدل باند استفاده میکنم یک جفتشو با یک آمپ 3200 وات بستم ، به ندازه چهار باند و یک ساب صدا داره کیفیتشم محشره تو ولوم آخرم به هیچ گونه افت کیفیتی نداره.