PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید از کدام فروشگاه

gooogh
24-12-2011, 14:24
سلام
من می خوام یک گوشی به صورت اینترنتی بخرم از فروشگاه ارادو یا فروشگاه در به در.

حالا می خوام بدونم کدوم یک از این دو فروشگاه معتبر هست و من می تونم اطمینان داشته باشم.چون باید اول پول گوشی را به حسابشون واریز کنم بعد گوشی رو دریافت کنم.

با تشکر

behrouz206
24-12-2011, 14:35
سلام
من می خوام یک گوشی به صورت اینترنتی بخرم از فروشگاه ارادو یا فروشگاه در به در.

حالا می خوام بدونم کدوم یک از این دو فروشگاه معتبر هست و من می تونم اطمینان داشته باشم.چون باید اول پول گوشی را به حسابشون واریز کنم بعد گوشی رو دریافت کنم.

با تشکر

سلام
دوفروشگاه زیرو من صد درصد مطمئنم
دیجی کالا دات کام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید.

mary83
24-12-2011, 15:32
شما همینجوری می ری حضوری جنس و بهت می اندازن دیگه چه انتظاری داری؟ لطفا اگر براتون اینقد مهمه یکم به خودتون زحمت بدین تشریف ببرین حضوری خرید کنین :)

reza7434
24-12-2011, 15:39
دوست عزیزم فروشگاه دیجی کالا قیمت هاش اصلا مقطوع نیستند و بسیار گرانتر از بازار عرضه می کنه و من هم با نظر این دوستم موافقم،گوشی خریدی نیست که بشه اینترنتی خریدش کرده و به خرید هم اعتماد

Eblis 2011
24-12-2011, 15:40
من خودم میخوام تا آخر ماه از سایت آل دیجیتال بخرم ( گوشی gs2 ) . . . تعریفش رو زیاد شنیدم . . . مطمئنه
اتفاقا بعد از خرید 48 ساعت فرصت تست دارید . . .

sajjad1973
26-01-2013, 13:10
سلام

کسی جدیدا از ارادو خرید داشته؟

من قبلا ( یعنی 4- 5 سال پیش) ازش خرید داشتم و مشکلی هم نداشت-

اما الان 5روز هست که یه سفارش دادم و هیچ خبری نیست ازشون - تلفنهاشون هم جواب نمیده ( البته پولی نپرداختم) - ولی در کل میخوام ببینم اگه درش تخته شده و سایتش بیخودی باز هست برم از جای دیگه خرید کنم؟ کسی اطلاعی نداره؟

soranstar
04-02-2013, 00:44
سلام

کسی جدیدا از ارادو خرید داشته؟

من قبلا ( یعنی 4- 5 سال پیش) ازش خرید داشتم و مشکلی هم نداشت-

اما الان 5روز هست که یه سفارش دادم و هیچ خبری نیست ازشون - تلفنهاشون هم جواب نمیده ( البته پولی نپرداختم) - ولی در کل میخوام ببینم اگه درش تخته شده و سایتش بیخودی باز هست برم از جای دیگه خرید کنم؟ کسی اطلاعی نداره؟

چه کاریه!
خودت برو حضوری خرید کن٬بهتره که.