PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فریز شدن login screen در ویندوز بعد از آپدیت درایور گرافیک

Boushvek
24-12-2011, 13:25
با سلام خدمت اساتید
مشکلی که جدیدن به وجود آمده اینه که با آپدیت دریاور گرافیک به آخرین ورژن از طریق سایت انویدیا و نصب اون بعد از روشن کردن لپ تاپ در صفحه ی خوش آمد گوئی ویندوز فریز میشه و هیچ کاری نمیشه کرد و مجبور میشم با دکمه پاور لپ تاپ سیستم رو اسلیپ یا هایبرنیت کنم که بعد از این پروسه راحت میشه لاگین کرد یعنی این که با هربار بالا آمدن ویندوز در صفحه خوش آمد گوئی باید هایبرنیت کنم و دوباره روشن کنم سیستم رو تا بشه وارد ویندوز شد!... البته بعد از حدود 10 دقیقه که به همون حالت فریز باقی میمونه هم مشکل خود به خود برطرف میشه و میتونم پسورد رو وارد کنم... یه نکته دیگه ای که هست اینه که وقتی وارد لاگین اسکرین میشه ویندوز و فریز میشه اگه پسورد رو وارد کنی و اینتر بزنی به نظر میاد که لاگین انجام میشه ولی همون صفحه ولکام اسکرین روبروته! این رو هم بگم که با داونگرید به ورژن قبلی درایور دیگه این مشکل وجود نداره

مشخصات سیستم:

Dell Studio XPS 1340
Graphic: Nvidia 9500 M

jafarian
24-12-2011, 15:06
ابتدا ازطریق safe mode بالا بیاین بعدشم گزینه safe mode with networking انتخاب کنید اول کار با برنامه لینک اول درایور قبلی خودتون پاک کنید بعدش که سیستم ریست شد با برنامه لینک دوم رجیستری سیستم کلا فیکس کنید بعد درایور جدید نصب کنید ببینید رفع مشکل میشه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]