PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای یادگیری http://phpacademy.org خوبه؟

mosi2007
23-12-2011, 18:03
سلام
بنده نا حالا نزدیک 2 ماهه php را شروع کردم اول از یه کتاب pdf شروع کردم بعد از سایت w3school مباحث ابتدایی را یاد گرفتم تازگی برای تکمیل شدن این سایت را دوستان در همین پی سی ورلد معرفی کردند برای اموزش دیدن انتخاب کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1=دوستان اگه زحمت نیست یه سری به این سایت بزنن و نظر بدن که این سایت برای یاد گیری php چطوریه خوبه یا نه که همه مباحثش را یاد بگیرم البته نه همه را یعنی اونایی که بدرد میخورند که فکر کنم حدود 80 % بشه ؟(خوبه یا نه؟)
2=اگه خوبه این سایت در بین یاد گیری چه چیزهای دیگری را باید یاد بگیرم البته html را بلد هستم بجز این چی برای تکمیل شدن خوبه؟
3=بعد اگه میشه دوستان بگن که خودشون از کجا یاد گرفتن و چند سال میشه چون بعضی ها میاند تو سایت سوال هایی مطرح میکنند که من تو این 2 یا 3 ماهه یاد گیری اصلا سر در نمی اورم (_البته نه برای دادن جواب ) کلا" میگما ؟
4=بعد برای اینکه وارد کار بشم اصلا خوبه که یه هاست و دومین بگیرم و یه سایت راه بندازم اگه خوبه لطفا بگین چه نوع موضوعی برای زدن سایت انتخاب کنم؟

soroush_if
23-12-2011, 18:22
یه وب سایت اسکریپت های طراحی وب و امنیتی وب سایت بزن جواب می ده بازدید داره

m.m.m5651
23-12-2011, 18:57
این وبسایت رو من خودم استفاده می کنم اما به صورت درجه بندی شده (یعنی از مبتدی به حرفه ای) نیست و همشون حرفه ای هستند. نام سازنده بیشترشون Alex Garret هست و در این وبسایت:
thenewboston.com
که توسط Bucky Roberts طراحی و ساخته شده، ویدئو های بیشتری میشه در همه زمینه ها پیدا کرد. ویدئو هاش رو همشون رو خودش نساخته، سازنده بعضیاش همون Alex Garret هست حتی! پیشنهاد می کنم ویدئو های Beginner PHP ش رو ببینید که 200 قسمته و من خودم اونا رو هم دیدم.لهجش هم بد نیست میشه فهمید آروم هم حرف می زنه نسبتا.
برای HTML هم همون وبسایت خوبه.
من خودم با همین فیلم ها شروع کردم شبی 10 تا تقریبا می دیدم سه چهار ماهه یاد گرفتم و رسیدم به جایی که دیگه اساس کار رو یاد گرفته بودم.
یه هاست رایگان هم برای یاد گیری کفایت می کنه. مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mosi2007
23-12-2011, 20:02
[QUOTE=soroush_if;6721667]یه وب سایت اسکریپت های طراحی وب و امنیتی وب سایت بزن جواب می ده بازدید داره[/QUOTE
لطفا یه نمونه سایت بزارین (یعنی یه ادرس )

mosi2007
23-12-2011, 20:07
این وبسایت رو من خودم استفاده می کنم اما به صورت درجه بندی شده (یعنی از مبتدی به حرفه ای) نیست و همشون حرفه ای هستند. نام سازنده بیشترشون Alex Garret هست و در این وبسایت:
thenewboston.com
که توسط Bucky Roberts طراحی و ساخته شده، ویدئو های بیشتری میشه در همه زمینه ها پیدا کرد. ویدئو هاش رو همشون رو خودش نساخته، سازنده بعضیاش همون Alex Garret هست حتی! پیشنهاد می کنم ویدئو های Beginner PHP ش رو ببینید که 200 قسمته و من خودم اونا رو هم دیدم.لهجش هم بد نیست میشه فهمید آروم هم حرف می زنه نسبتا.
برای HTML هم همون وبسایت خوبه.
من خودم با همین فیلم ها شروع کردم شبی 10 تا تقریبا می دیدم سه چهار ماهه یاد گرفتم و رسیدم به جایی که دیگه اساس کار رو یاد گرفته بودم.
یه هاست رایگان هم برای یاد گیری کفایت می کنه. مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F)
این سایت هم خوبه که گفتین ولی اون یکی خیلی حرفه ای تر یاد میده
در ضمن سوال 3 را هم اگه میشه جواب بدن
من اینا را میگم هر کدوم خوبه بگید که من یاد بگیرم
xml,ajax,javascript دیگه نمیدونم چی اگه چیز دیگه ای است بگید

moein_ak
24-12-2011, 03:50
دوست عزیز اگه فکر میکنی پی اچ پی رو به اندازه کافی یاد گرفتی بهتر وارد زمینه فریمورک شی
من بهت symfony 2 رو توصیه میکنم

m.m.m5651
24-12-2011, 04:02
اگر javascript و ajax رو هم نمیدونید حتما برید طرفش! خیلی مهم اند! همون thenewboston ، ویدئوهای
Beginner Javascript
ش خوبن. سازندشون هم خود Bucky Roberts هست.(صداش خیلی شاخه :دی)
========
========
ویرایش:
اگه می بینید ازش طرفداری می کنم، برای اینه که فقط چون معلمم بوده به نوعی، یک درصد از زحماتش رو جبران کنم.

mosi2007
24-12-2011, 15:16
دوست عزیز اگه فکر میکنی پی اچ پی رو به اندازه کافی یاد گرفتی بهتر وارد زمینه فریمورک شی
من بهت symfony 2 رو توصیه میکنم
دوست عزیز من به اندازه کافی php را یاد نگرفتم
ولی بعدش که یاد گرفتم میرم سراغ اینی که گفتی ولی اصلا نمیدونم اینا چیه یخورده توضیح بده ؟