PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطــور میشه همچین چیزی ساخت

sourena
23-12-2011, 15:57
ســلام. امروز تو یه فروم خارجی ، دیدم یکی از کاربرا یه همچین چیزی گذاشته توی امضاش.

خواستم بدونم چه جوری میشه با فتوشاپ Photoshop CS5 ME همچین چیزی درست کرد :11:

آیا با حروف فارسی هم میــشه؟ میشه هر حرف یه عکس مجزا باشه؟

اگر باید با پترن اینکار انجام بشه ، چه جوری میشه؟

منتظر آموزش دوستان هستم :40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M0RTEZA_R
23-12-2011, 17:23
کار سختی نیست.فقط باید لایه ای رو که میخاید بندازید داخل متن ،بیارید تو فتوشاپ.بعد alt+ctrl+g رو بزنید.البته عکس باید بالای متن باشه.:8:

میشه هر حرف یه عکس مجزا باشه؟
بله.برای هر حرف یه عکس میاری.البته تو فارسی چون حروف به هم میچسبن سخته.

گر باید با پترن اینکار انجام بشه ، چه جوری میشه؟روی لایه متن کلیک میکنید و یه پنجره باز میشه.که روی تب pattern overlay کلیک میکنی و توی متن پترن میندازید.:20:

sourena
23-12-2011, 19:03
ممنون ازت :11: اولی رو متوجه شدم.

پترن رو هم میدونم که چه جوری بذارم... ولی نمیدونم چه جوری یه عکس رو پترن کنم ! فقط 2 تا پترن پیش فرض داره خودش .... اونا هم بی ریختن!

M0RTEZA_R
23-12-2011, 19:34
فقط 2 تا پترن پیش فرض داره خودش .... اونا هم بی ریختن!
ولی نمیدونم چه جوری یه عکس رو پترن کنم ! شما میتونی فایل پترن رو دانلود کنی بعد بکشی و بندازی تو فتوشاپ تا نصب شه.

یا اگه میخوای با کیفیت دربیاد میتونی از عکس استفاده کنی.یعنی یه عکسی که شکل پترن داره.خوب شما لازم نیست عکس رو پترن کنی.میتونید دانلودش کنید.

sourena
23-12-2011, 19:36
من زیاد وارد نیــستم متاسفانه! در حد معمولی بلدم فتوشاپ رو :)

میشه بگی این پترن ها رو از کجا میشه دانلود کرد و عکس رو چطوری به به شکل پترن استفاده کنم؟ :11:

M0RTEZA_R
23-12-2011, 19:53
میشه بگی این پترن ها رو از کجا میشه دانلود کرد و عکس رو چطوری به به شکل پترن استفاده کنم؟ منظور تون از پترن چیه؟ببین شما میتونی هر عکسی رو با عکس دیگه ترکیب کنی.
مثل اولی بشه؟؟
سایت های زیادی هست .من نمیدونم چه طرحی میخواین که.:20:

عکس رو چطوری به به شکل پترن استفاده کنم؟
خوب یه عکس که طرح پترن داره رو ور میدارید(:31:) و با روش اول میندازید رو متن.

abbasa
24-12-2011, 13:36
اگه ميخاي يك عكس رو پترن كني ان عكس رو با حالتهاي انتخاب ( دست خودته مربع يا داريره يا هر حالت انتخابي كه دوست داري) انتخاي كن بعد گزينه پترن استمپ تولز رو از جعبه ابزار انتخاب كن ميانبرش حرف اس انگليسي از صفحه كليد است حالا برو تو منوي اديت و ديفاين پترن رو انتخاب كن بعد به پترنت يك اسم بده به همين راحتي عكست تبديل به پترن شد
حالا اگه خواستي ازش استفاده كن پترن استمپ تولز رو انتخاب كن در قسمني كه ميگي چندتا پترن بيشتر نيستند پترن شما هم اضافه شده و ازش استفاده كن
متوجه نشدي بگو با تصوير بگذارم