PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در حل مشکلات من

landscape
23-12-2011, 11:59
سلام به دوستان عزیز...

خیلی ممنون میشم در خصوص مشکلاتی که تو فتو شاپ برام پیش میاد کمکم کنید...

1- میخوام یه متنی رو روی یه مسیر منحنی دلخواه دربیارم، این راه تمیز و دقیقش چیه؟ از wrap و گزینه هاش که استفاده میکنم ، خوب درنمیاد..

2-چه جوری میتونم هروقت دلم خواست (در مورد اضافه کردن هر تغییری) تغییر در یه لایه جدید اعمال بشه، یا به عبارتی میخوام هر تغییری توی یه لایه مجزا انجام بشه..

واقعا تشکر میکنم از دوستانی که وقت میذارن و بقیه دوستان رو کمک میکنن

HAGBORN
23-12-2011, 13:47
با سلام دوست عزيز
براي اين کار ميتونيد ابزار penروانتخاب کنيد
2-مسير يا حالت منحني رو که ميخواهي با خط رسم کن (البته در نظر داشته باشيد که در نوار ابزار pen روي shape layer
کليک کنيد )
سپس ابزار تکست را انتخاب کنيد وروي خطي که دور مسير منحني وجود داره کليک کن بعد متن دلخاه رو بنويس
متن شما روي مسير منحني قرار دارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

landscape
25-12-2011, 00:31
ممنون از شما دوست خوب ...

آیا برای کشیدن خط منحنی از همین روش استفاده میشه؟ یعنی برای اینکه یه arc تر و تمیز و درست بکشین از چه راهی استفاده میکنین؟

HAGBORN
25-12-2011, 12:50
همین روش از همه مفیدتر البته برنامه هایی هست که میشه بهتر از این کار کرد مثل ایلوستریتور
و برای کشیدن خط منحنی از همین ابزار استفاده میکنند چون کشیدن اون دست خودتونه
در آخر من همین روش رو توصیه میکنم

landscape
08-01-2012, 10:05
چند سئوال مهم...

اگه بخوام یه طرح بزرگ مثلا در حد تابلوی تبلیغات یا تابلوی مغازه، درست کنم،

1- باید mode رو روی CMYK بذارم یا rgb ؟

2- dpi رو روی 300 بذارم یا بیشتر؟

3- اگه ابعاد تابلو 2×1 باشه، از ابتدا صفحه رو همین 2 × 1 باز کنم؟

خیلی ممنون

HAGBORN
08-01-2012, 13:42
اگه بخوام یه طرح بزرگ مثلا در حد تابلوی تبلیغات یا تابلوی مغازه، درست کنم،

1- برای چاپ باید مد رنگی روی cmyk باشه

2-همون 300 خوبه (در مواردی هست که از 750 هم استفاده میکنن)

3-مطئن نیستم ولی برای اطمینان کمی فاصله بد نیست (برای اطلاعات بیشتر میتونی به مباحث چاپ تو همین بخش گرافیک مراجعه کنی)

osmaan
08-01-2012, 15:39
یه سوالی هم من دارم
وقتی تو حالت cmyk میزاریم باید رنگی که میخواهیم بعد از چاب در بیاد رو رنگ بندی کنیم یا اینکه اول تو حالت rgb رنگ بندی کنیم(همون رنگی که میخواهیم تو چاپ دیده بشه) و بزاریم تو حالت cmyk? چون خودتون میدونید که وقتی از rgb به cmyk میزاریم رنگ ها یه مقدار کدر و تیره میشه حالا کدوم یکی باید ملاک کار باشه؟

YAHYA-PRO
08-01-2012, 16:26
یه سوالی هم من دارم
وقتی تو حالت cmyk میزاریم باید رنگی که میخواهیم بعد از چاب در بیاد رو رنگ بندی کنیم یا اینکه اول تو حالت rgb رنگ بندی کنیم(همون رنگی که میخواهیم تو چاپ دیده بشه) و بزاریم تو حالت cmyk? چون خودتون میدونید که وقتی از rgb به cmyk میزاریم رنگ ها یه مقدار کدر و تیره میشه حالا کدوم یکی باید ملاک کار باشه؟

سلام دوست عزیز
فقط کافیه مود رنگتو رو cmyk بزاری :20:
فتوشاپ فقط میزاره رنگ هایی رو انتخاب کنین که مود cmyk داره

landscape
08-01-2012, 17:45
چند سئوال دیگه:

1- در ابعاد بزرگی مثل تابلو، برای نوشتن متن از همون ابزار text در فتوشاپ استفاده میشه؟ این کیفیتش خوب هست؟ یا توی coreldraw بهتره نوشته بشه؟

2- فونت خوب برای نوشتن همون فونتای معروف نازنین و لوتوس و میترا و....هست؟

3- ابزار براش اگه استفاده بشه، در ابعاد برزگ که چاپ بشه،‌کیفیتش خوب میمونه؟

HAGBORN
08-01-2012, 18:57
1- در ابعاد بزرگی مثل تابلو، برای نوشتن متن از همون ابزار text در فتوشاپ استفاده میشه؟ این کیفیتش خوب هست؟ یا توی coreldraw بهتره نوشته بشه؟تو فتو شاپ کیفیته بدی نداره ولی تو کورل هم کیفیت بالایی داره هم خروجی های چاپی بی نهایتی بنابراین کورل رو توصیه میکنم اگر هم خواستید تغییری تو فونت اعمال بشه کورل بهترین برنامه است

2- فونت خوب برای نوشتن همون فونتای معروف نازنین و لوتوس و میترا و....هست؟بستگی به تابلو داره اینها جزء فونتهای معروف هستند که معروفترین آنها zar bold

3- ابزار براش اگه استفاده بشه، در ابعاد برزگ که چاپ بشه،‌کیفیتش خوب میمونه؟کیفییتش در حد متوسط به خوب هست نمیتونیم بگیم خیلی خوبه

osmaan
08-01-2012, 20:32
سلام دوست عزیز
فقط کافیه مود رنگتو رو cmyk بزاری :20:
فتوشاپ فقط میزاره رنگ هایی رو انتخاب کنین که مود cmyk داره
مرسی ولی فکر کنم نتونستم درست بیان کنم

من از اول داشتم تو حالت rgb کار میکردم ولی بعدش خوندم که برای چاپ باید cmyk باشه بعد از اینکه فهمیدم مود رنگ رو گذاشتم cmyk که رنگ ها کدر و تیره شد
حالا من که الان گذاشتم توی حالت cmyk دوباره باید رنگ هارو به زیبایی rgb تنظیم کنم یا نمیخواد؟ اخه رنگ ها وقتی تو حالت rgb بود دقیقا همونی بود که من میخواستم
امیدوارم تونسته باشم درست بیان کنم

YAHYA-PRO
08-01-2012, 20:43
مرسی ولی فکر کنم نتونستم درست بیان کنم

من از اول داشتم تو حالت rgb کار میکردم ولی بعدش خوندم که برای چاپ باید cmyk باشه بعد از اینکه فهمیدم مود رنگ رو گذاشتم cmyk که رنگ ها کدر و تیره شد
حالا من که الان گذاشتم توی حالت cmyk دوباره باید رنگ هارو به زیبایی rgb تنظیم کنم یا نمیخواد؟ اخه رنگ ها وقتی تو حالت rgb بود دقیقا همونی بود که من میخواستم
امیدوارم تونسته باشم درست بیان کنم

الان گرفتم:31:
حالا که مودشو تغییر دادی خود فتوشاپ نزدیکترین رنگ پشتیبانی شده در مود cmyk رو اتتخاب میکنه
(هر چند بعضی مواقع خودم رنگها رو دوباره انتخاب میکنم رنگ ها روشنی بیشتری دارن)

landscape
09-01-2012, 01:34
1- در ابعاد بزرگی مثل تابلو، برای نوشتن متن از همون ابزار text در فتوشاپ استفاده میشه؟ این کیفیتش خوب هست؟ یا توی coreldraw بهتره نوشته بشه؟تو فتو شاپ کیفیته بدی نداره ولی تو کورل هم کیفیت بالایی داره هم خروجی های چاپی بی نهایتی بنابراین کورل رو توصیه میکنم اگر هم خواستید تغییری تو فونت اعمال بشه کورل بهترین برنامه است

ممنون از شما دوست خوب..

راستش الان متاسفانه corel ندارم، ولی متن رو توی مریم تایپ کردم،‌آوردم تو فتوشاپ خوب شده،‌تغییر هم میشه انجام داد روش....این روش رو شما تایید میکنید؟

یه چیز دیگه، راهی داریم که دور متن مشکی باشه توش رنگی؟ با bevel embos و shadow نشد.

بازم ممنون

HAGBORN
09-01-2012, 10:21
راستش الان متاسفانه corel ندارم، ولی متن رو توی مریم تایپ کردم،‌آوردم تو فتوشاپ خوب شده،‌تغییر هم میشه انجام داد روش....این روش رو شما تایید میکنید؟ بله

شما میتونید با دو بار کلیک کردن بر روی لایر نوشته به بخش افکتها مراجعه کنید و بعد روی گزینه آخر strock کلیک کنید
پیش فرض خود رنگ روی مشکی هست شما میتونید با تغییر دادن سایز دور نوشته رو ضخیم یا نازک کنید:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::1 0::10::10::10:

osmaan
09-01-2012, 16:32
الان گرفتم:31:
حالا که مودشو تغییر دادی خود فتوشاپ نزدیکترین رنگ پشتیبانی شده در مود cmyk رو اتتخاب میکنه
(هر چند بعضی مواقع خودم رنگها رو دوباره انتخاب میکنم رنگ ها روشنی بیشتری دارن)
مرسی
خوب پس منم بعد از اینکه تو مود cmyk گذاشتم باز رنگ ها رو اون جوری که میخوام تغییر میدم

landscape
10-01-2012, 19:42
مشکل جدید...چه جوری میشه رنگ براش brush رو تغییر داد؟

HAGBORN
11-01-2012, 00:02
برای این کار قبل از این که براش رو انتخاب کنی روی رنگ forgrand در نوار ابزار که مشکیه کلیک کن هر رنگی که خواستی انتخاب کن وبعد برو سراغ براشی که دوست داری میبینی که رنگش عوض شده

landscape
11-01-2012, 19:01
دوستان، من یه متنی رو توی نرم افزار کلک نوشتم و بصورت وکتور از illustrator وارد فتوشاپ کردم، همه چیش خوبه فقط اینکه

کادر سفید دور نوشته هم ، وجود داره و میاد باهاش و اگه بک گراند رنگی باشه خیلی ضایع میشه، ...(البته یه راهی بلدم که با select color range فقط متنو انتخاب کنم، ولی به هر حال کمی کیفیتش میاد پایین توی چاپ بزرگ)

آیا راهی هست که فقط خود متن بیاد>؟وقتی بصورت وکتور میارمش؟ با پسوند eps ذخیره کرده بودم اون متنی که توی کلک نوشته بودم..

با تشکر و سپاس فراوان

HAGBORN
11-01-2012, 21:51
دوستان، من یه متنی رو توی نرم افزار کلک نوشتم و بصورت وکتور از illustrator وارد فتوشاپ کردم، همه چیش خوبه فقط اینکه

کادر سفید دور نوشته هم ، وجود داره و میاد باهاش و اگه بک گراند رنگی باشه خیلی ضایع میشه، ...(البته یه راهی بلدم که با select color range فقط متنو انتخاب کنم، ولی به هر حال کمی کیفیتش میاد پایین توی چاپ بزرگ)

آیا راهی هست که فقط خود متن بیاد>؟وقتی بصورت وکتور میارمش؟ با پسوند eps ذخیره کرده بودم اون متنی که توی کلک نوشته بودم..

با تشکر و سپاس فراوان

با سلام دوست عزیز شما میتوانید وقتی نوشته را داخل ایلوسنریتور بردید آن رابا فرمت pdf سیو کنید یا آن را با فرمت psd اکسپورت کنی:10::10:

landscape
15-01-2012, 18:29
با سلام مجدد...

طرز کشیدن دایره یا بیضی که خط دورش ضخامت داشته باشه چیه؟

من خودم با marquee tool شکل دایره و بیضی رو درمیارم و با stroke بهش ضخامت میدم، ولی وقتی با ذره بین دقیق بشیم کناره هاش خیلی تر تمیز در نمیاد.

میخواستم بپرسم آیا راه درست تری داره؟

با تشکر

HAGBORN
15-01-2012, 22:52
با سلام مجدد...

من خودم با marquee tool شکل دایره و بیضی رو درمیارم و با stroke بهش ضخامت میدم، ولی وقتی با ذره بین دقیق بشیم کناره هاش خیلی تر تمیز در نمیاد.

با تشکر

بهترین برنامه برای اینکار کورل من فقط کورل رو توصیه میکنم هم از لحاظ سهولت کار وهم از لحاظ کیفیت

mohammadrm
16-01-2012, 17:44
با سلام مجدد...

با تشکر

سلام
عزیز با ایلاستراتور خیلی راحت فقط با 3-4 تا کلیک میتونی این کا رو انجام بدی .
دیگه دوره ،دوره نرم افزارهای برداریه مخصوصا ایلاستراتور . کورل دیگه از رده خارجه .

TIG3R
20-01-2012, 12:36
سلام
دیگه دوره ،دوره نرم افزارهای برداریه مخصوصا ایلاستراتور . کورل دیگه از رده خارجه .

ببخشید یک سوال برام پیش اومد اونوقت کورل برداری نیست؟:18:

YAHYA-PRO
20-01-2012, 13:08
ببخشید یک سوال برام پیش اومد اونوقت کورل برداری نیست؟:18:

کورل هم برداری هست
منظور محمد این نیست که کورل برداری نیست منظورش اینه که ایلاستراتور قوی تر از کورل هست:10:

landscape
20-01-2012, 14:41
سلام

با تشکر از شما دوست خوب....میشه خیلی خلاصه روششو توضیح بدید، یه دایره ی ضخامت دار..

mohammadrm
20-01-2012, 16:43
اگه به مشکلی برخوردی بگو یا من یا دوستان کمکت میکنن
موفق باشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

osmaan
20-01-2012, 23:26
دوستان منظرتون از برداری چیه؟ اصلا bordari هست یا berdari هست؟

mohammadrm
21-01-2012, 10:58
یه سرچ کوچیک تو گوگل بکنی متوجه قضیه میشی .
کلا 2 دسته تصاویر داریم . تصاویر برداری یا وکتور و تصاویر پیکسلی .
درستش Bordari هست . تو نرم افزارهای برداری تصاویر بر اساس معادلات ریاضی رسم میشن . وقتی یک شکلی مثل دایره رو رسم میکنی در واقع این دایره رسم شده یک شکل کامل شده هست .
نرم افزارهای پیکسلی هم مثل فتوشاپ و ...

landscape
23-01-2012, 18:05
یه نکته ای رو گفتم بگم که احتمالا برای سایر دوستان هم مفید باشه...

من کار طراحی تابلو و یک مهر رو توی فتوشاپ و ایلاستریتور انجام دادم، و امروز که برای چاپ رفتم چند جا صحبت کردم، جالب بود که همه فقط میگفتن باید تو کورل باشه...فکر کن همش رو دوباره باید تو کورل انجام بدم (تازه کورل هم پاک شده از روی کامپیوترم و باید داونلود کنم.)

نتیجه اینکه در حال حاضر اگه دارین طراحی گرافیکی برای چاپ و... انجام میدید بهتره از اول تو کورل باشه که مثل من دچار مشکل نشید...الان اکثر جاهایی که کار چاپ انجام میدن فقط کورل رو قبول میکنن (و احتمالا واردترن) جالبه کورل حتی eps رو بصورت عکس باز میکنه، چون من eps مهرم رو داشتم ولی مشکل حل نشد..

osmaan
23-01-2012, 23:15
جدا؟
واجب شد بعد تعطیلات از چاپ خونه های شهرمون بپرسم با چی کار میکنن تا به مشکل شما بر نخورم

landscape
23-01-2012, 23:21
جدا؟
واجب شد بعد تعطیلات از چاپ خونه های شهرمون بپرسم با چی کار میکنن تا به مشکل شما بر نخورم

حتما اینکا رو بکنید، ولی برای کارت ویزیت مشکلی نیست، فتوشاپ و یا بصورت tiff و.. مساله ای نداره..اما برای مهر و تابلو بهتره در حال حاضر کورل بسته بشه..

mohammadrm
23-01-2012, 23:43
یه نکته ای رو گفتم بگم که احتمالا برای سایر دوستان هم مفید باشه...

من کار طراحی تابلو و یک مهر رو توی فتوشاپ و ایلاستریتور انجام دادم، و امروز که برای چاپ رفتم چند جا صحبت کردم، جالب بود که همه فقط میگفتن باید تو کورل باشه...فکر کن همش رو دوباره باید تو کورل انجام بدم (تازه کورل هم پاک شده از روی کامپیوترم و باید داونلود کنم.)

نتیجه اینکه در حال حاضر اگه دارین طراحی گرافیکی برای چاپ و... انجام میدید بهتره از اول تو کورل باشه که مثل من دچار مشکل نشید...الان اکثر جاهایی که کار چاپ انجام میدن فقط کورل رو قبول میکنن (و احتمالا واردترن) جالبه کورل حتی eps رو بصورت عکس باز میکنه، چون من eps مهرم رو داشتم ولی مشکل حل نشد..
دوست عزیز این فرضیه یا فکر کاملا اشتباهه . اون آدما هنوز تو همون دوران 2 دهه پیش با اون طرز تفکر اشتباهشون گیر کردن و مثه اینکه نمیخوان پیشرفت کنن . دیگه شما خودتونو قاطیه اونا نکن . شما با ایلاستراتور کار کن ببین چه حالی بهت میده . خروجی کارت هم فوق العاده میشه . از نظر من کورل رو بیخی بچسب به ایلاستراتور و از فردا بشین یاد بگیر .
اصلا این 2 نرم افزار قابل قیاس نیستند .

landscape
24-01-2012, 00:00
دوست عزیز این فرضیه یا فکر کاملا اشتباهه . اون آدما هنوز تو همون دوران 2 دهه پیش با اون طرز تفکر اشتباهشون گیر کردن و مثه اینکه نمیخوان پیشرفت کنن . دیگه شما خودتونو قاطیه اونا نکن . شما با ایلاستراتور کار کن ببین چه حالی بهت میده . خروجی کارت هم فوق العاده میشه . از نظر من کورل رو بیخی بچسب به ایلاستراتور و از فردا بشین یاد بگیر .
اصلا این 2 نرم افزار قابل قیاس نیستند .

دقیقا صحبتی که شما میکنی درسته، اما برای اینکه یه کاری به نتیجه برسه باید قسمتها و بخش های دیگه ای هم که به اون کار مربوط میشن رو در نظر گرفت، من خودم صد در صد ایلاستریتور رو بیشتر میپسندم، چون فایلهای eps رو تماما از اون تو در میاوردم، ولی همونطور که گفتم امروز برای چاپ مهر و تابلو و...به 4 جا مراجعه کردم و همشون فقط corel رو قبول میکردن، نمیدونم مثل اینکه برای درست کردن مهر حتما از تو کرل باید دربیاد، تابلو هم همینطور...تازه اینم بگم که ورژن کورل رو هم مشخص میکردن، 13 به پایین...

در هر حال به روز نیستن دیگه، ما هم مجبوریم مثل همیشه خودمونو هماهنگ کنیم...البته شاید جاهای به روز هم باشه ولی اینا که نبودن..

HAGBORN
24-01-2012, 00:57
راستی من برنامه ایلوسترینور رو کار کردم ازش رازی هستم فقط نمیدونم چرا انقدر هنگه پدر سیستم رو در میاره
ورژن ترایاوت هست با اینکه سیستم بالایی دارم ولی باز هنگ میکنه ممنون اگه کمک کنید

landscape
24-01-2012, 10:40
من ایلاستریتور رو از سایت سافت گذر داونلود کردم، نسخه پرتابل بود...خیلی عالیه، اصلا مشکلی نداره

میخوای شما هم اونو داونلود کن و یه امتحانی بکن

landscape
25-01-2012, 15:45
بازم بنظرم رسید چند تا نکته از تجربیات جدیدم در اختیار دوستان قرار بدم...

نتیجه بررسی های امروزم این بود که :

برای مهر حتما کورل باشه

ولی برای تابلو، فتوشاپ و.. هم میشه، فقط کیفیت کار باید خوب باشه...

فقط یه نکته کلیدی، ما همش وقتی میخوایم یه کاری انجام بدیم dpi رو میذاریم رو 300، برای کارت ویزیت و..مشکلی نداره، ولی وقتی ابعاد تابلو میاد وسط، حجم کار خیلی بالا میره و کند میشه، یادمه دوستان از این موضوع خیلی شاکی بودن..

امروز که با چند جا صحبت کردم همشون گفتن برای تابلو 150 هم کافیه و مشکلی نداره، فقط ابعاد بهتره همون ابعاد اصلی باشه.

osmaan
26-01-2012, 21:00
سلام
خوب بعد از طراحی کارت ویزیت برای فروشگاه نوبت به طراحی لوگو رسید که کار طراحیش روی کاغذ تموم شد حالا میخوام توی کورل و فتوشاپ جوری طرح رو اجرا کنم که برای ساخت مهر مشکلی نداشته باشه
میخواستم بدونم برای طراحی لوگو که میخواهیم ازش مهر هم درست کنید چه اصولی باید رعایت بشه و چه کار هایی رو نباید انجام داد؟
مرسی

landscape
26-01-2012, 23:31
خوب باید طرح کاغذیتون رو پیاده کنید توی یکی از نرم افزارهایی که باهاش راحت تر هستید، ولی در نهایت تو کورل باید ببندید چون مهرسازا از تو کورل کار رو ژلاتین و..میندازن.

اگه طرحتون خیلی پیچیده نیست از همون اول تو کورل انجام بدید....من خودم چون کارم پیچیده بود و ابعاد و اندازه ی دقیق داشت اول توی اتوکد طرح کلی رو زدم، بعد بردمش تو کورل و روشو دوباره کشیدم،

ابعادشم از همون ابتدا ابعاد واقعی درنظر بگیرید،تقریبا میتونم بگم مهر نکته خاصی نداره، فقط فونت فارسی رو نهایتا weld کنید.

osmaan
10-02-2012, 17:39
سلام دوستان
برای کارت ویزیت لمینیت توی چه اندازه ای باید کار کرد و حاشیه برش برای این نوع کارت چقدر باید گذاشت؟

راستی من طرح های قبلی رو یک هفته پیش برای نمونه بردم دفتر فنی که یه نمونه برام چاپ کنه البته با چاپ دیجیتال لیزری ولی اون رنگی که میخواستم در نیامد در کمال تعجب حتی با اون رنگ هایی که توی کتاب کد رنگ پنتون دیدم هم فرق میکرد مشکل از کجاست؟

osmaan
11-02-2012, 11:12
کسی نیست جواب بده

landscape
11-02-2012, 22:31
کارت ویزیت 4.8 در 8.4

حدود 3 میل رو در نظر بگیر که موقع برش از بین بره

خیلی تو لبه ها نوشته و تلفن نذار که موقع برش خیالت راحت باشه

رنگها رو cmyk کنید که اون مشکلات پیش نیاد..

osmaan
12-02-2012, 02:02
کارت ویزیت 4.8 در 8.4

حدود 3 میل رو در نظر بگیر که موقع برش از بین بره

خیلی تو لبه ها نوشته و تلفن نذار که موقع برش خیالت راحت باشه

رنگها رو cmyk کنید که اون مشکلات پیش نیاد..
برای لمینیت میخوام دوست عزیز اکثر لمینیت هایی که من دیدم 5.5 در 8.5 هست

فکر کنم حاشیه برش لمینیت بیشتر باید باشه

همه رنگ ها از اول cmyk تنظیم شده بودن

YAHYA-PRO
12-02-2012, 10:16
برای لمینیت میخوام دوست عزیز اکثر لمینیت هایی که من دیدم 5.5 در 8.5 هست

فکر کنم حاشیه برش لمینیت بیشتر باید باشه

همه رنگ ها از اول cmyk تنظیم شده بودن

دوست عزیز حاشیه از هر طرف سه میلی متر هست
در مورد رنگ ها اگه مودش CMYK هست و رنگاش یکی نیست مشکل از مانیتور هست که باید کالیبره بشه
اینم آموزشش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

osmaan
12-02-2012, 11:22
دوست عزیز حاشیه از هر طرف سه میلی متر هست
در مورد رنگ ها اگه مودش CMYK هست و رنگاش یکی نیست مشکل از مانیتور هست که باید کالیبره بشه
اینم آموزشش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مساله اینه که من رنگ ها رو از روی کتاب کد رنگ پنتون انتخاب کرده بودم که بعد از چاپ رنگ ها با نمونه های این کتاب فرق میکرد

ali2258
05-10-2013, 20:58
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید که پطور میشه مطابق شکل متنی رو داخل دایره نوشت اگه ممکنه هم درباره فتوشاپ .پو هم کورل راهنمایی کنید.مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]