PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل زيرنويس در ويندوز 7

alexjojo
22-12-2011, 16:30
چرا برنامه km player تو ويندوز 7 زيرنويس فارسي رو نشون نميده ولي پلير خود ويندوز 7 زيرنويس رو نشون ميده؟؟؟ ميخوام با km player زيرنويس رو نشون بده بايد چيكار كنم؟؟

jafarian
22-12-2011, 16:40
میتونید طبق دو تا سایت پایین عمل کنیدالبته زبان persian ویندوز رو هم باید فعال کرده باشین :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alexjojo
22-12-2011, 16:57
سلام
اين دو تا سايتم رفتم نگاه كردم تمام راه هاييم كه گفته بود انجام دادم ولي بازم km player زيرنويس رو پخش نميكنه

saeed774
22-12-2011, 21:55
برای پخش زیرنویس با کا - ام حتما باید زیرنویس و فیلم همنام باشند .
بعد اگه باز پخش نشد روی فیلم در حال پخش کلیک راست کن و از قسمت Subtitles وارد Select subtitles شو و زیرنویس رو انتخاب کن .

اگه مشکل درست نشون داده شدن داشتی و مثلا مربع نشون داده بشه باید وارد تنظیمات کا -ام بشی و از قسمت تنظیمات زیرنویس و منوی کشویی Charset گزینه Arabic رو انتخاب کنی .

alexjojo
23-12-2011, 14:51
سلام و خسته نباشید ممنون از راهنماییتون تمام این مراحل ابتدایی رو بلدم زیرنویس مربعیم نیست اصلا زیرنویس رو بخش نمی کنه

jafarian
23-12-2011, 15:17
فروم پایین از km ببینید شاید بکارتون بیاد.

saeed774
23-12-2011, 15:48
اگه مشکلت حل نشد از پلیر سازنده کا - ام یعنی Daum Pot player استفاده کن که خیلی با کیفیت تر هست .

alexjojo
23-12-2011, 20:13
خیلی ممنون از دوستان از اون فروم چیزی نفهمیدم ولی اون برنامه که معرفی کردید زیرنویس رو می خونه ولی نمیتونم مثل kmpalyer زیرنویس عقب جلو فیلم ها رو باهاش هماهنگ کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

saeed774
23-12-2011, 20:19
خیلی ممنون از دوستان از اون فروم چیزی نفهمیدم ولی اون برنامه که معرفی کردید زیرنویس رو می خونه ولی نمیتونم مثل kmpalyer زیرنویس عقب جلو فیلم ها رو باهاش هماهنگ کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

در این برنامه کلیدهای / . , که کنار شیفت راست کیبورد میشن به ترتیب وظیفه ریست کردن و جلو و عقب کشیدن زیر نویس رو دارن .
راستی یه مورد هم باید در مورد ویدئو باید تنظیم بشه تا کیفیت مطلوب حاصل بشه . روی فیلم در حال پخش کلیک راست کن و از منوی Accept Ratio اولین گزینه یعنی Fit to Video رو انتخاب کن .

alexjojo
23-12-2011, 21:27
دمتون گرم مشکل حل شد

jafarian
23-12-2011, 22:24
طبق روش سایت پایین برای km تست کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

deathdemon
04-01-2012, 23:42
سلام دوستان منم مشکل این دوستمون و دارم اما می خوام مشکل و ریشه یابی کنم ، .. :دی
این دوست عزیز هم که مشکلش حل شد ای کاش می گفت که چطوری مشکلش حل شده ، من که هر کاری به ذهنم می رسید انجام دادم اما نمی دونم واقعاً چه دلیلی داره که زیر نویس هارو نمایش نمیده حتی زیر نویس انگلیسی .....

saeed774
05-01-2012, 14:08
سلام دوستان منم مشکل این دوستمون و دارم اما می خوام مشکل و ریشه یابی کنم ، .. :دی
این دوست عزیز هم که مشکلش حل شد ای کاش می گفت که چطوری مشکلش حل شده ، من که هر کاری به ذهنم می رسید انجام دادم اما نمی دونم واقعاً چه دلیلی داره که زیر نویس هارو نمایش نمیده حتی زیر نویس انگلیسی .....

تا جایی که من دنبال کردم مشکل دوستمون با تغییر پلیر به Daum PotPlayer حل شده .