PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست اموزش انلاین بازی کردن Call Of Duty MW3

00033
22-12-2011, 16:15
سلام ممنون میشم راهنمایی کنید ببینم چه جوری میشه این بازی Call Of Duty MW3 را انلاین بازی کنیم باسپاس :11:

00033
22-12-2011, 16:53
دوستان کسی نیست بلد باشه:41:

Saeed System
22-12-2011, 16:55
دوست عزیز برای آنلاین بازی کردن باید cd key بازی رو بخرید. بعد تو استیم فعال کنید.و بعد هم بازی کنید.

Saeed System
22-12-2011, 17:08
چنتا سایت ایرانی هستند که cd key بازی رو میفروشند. cd key ها 2 نوع روسی و اصلی داره که روسی ارزونتره....

cd key روسی رو فقط با چیز پی ان روسیه میشه تو استیم اضافه کرد ...خود اون سایتهای فروش cd key این کار رو برای شما

می کنند یعنی اکتیو کردن cd key تو استیم شما فقط user & pass استیمتون رو میدین بهشون و اونا اکتیو میکنند.

بعد از اینکه بازی تو اکانتتون اکتیو شد به این شکل:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما در این قسمت میتونید بازی رو دانلود کنید ...که اگر ایران هستید و سرعت اینترنتتون کمه اینکار چند روز طول میکشه..

شما باید با بازی که تو بازار میفروشند بازی کنید...پس باید چنتا کار بکنید..اول دکمه دانلود رو میزنید و بعد از چند لحظه که

فولدر بازی تو استیم ساخته شد استپ زده و برنامه استیم رو میبندید...بعد بازی mw3 که خریدید رو در اون پوشه نصب میکنید.

و بعد دوباره برنامه استیم رو باز کرده و resume رو زده تا بازی رو کامل کنه... و وقتی دانلود کامل شد میرید داخل بازی و بازی می

کنید و لذت می برید.

00033
22-12-2011, 17:18
ممنون از راهنماییتون پس این برنامه tuungle چی هست ثبت نام کردم اکانت دارم ونرم افزار TeknoMW3 رو نصب کردم بازی رو از این طریق وارد میشم تو بازی میره میزنه اپدیت نیست گفتم اپدیت 1.4 رو هم ریختم جواب نداد اما این ایپی رو از کجا باید بدست بیاریم تا بتونیم توبازی بریم درست اجرا کنه ممنون از شما :11:

Saeed System
22-12-2011, 17:23
ممنون از راهنماییتون پس این برنامه tuungle چی هست ثبت نام کردم اکانت دارم ونرم افزار TeknoMW3 رو نصب کردم بازی رو از این طریق وارد میشم تو بازی میره میزنه اپدیت نیست گفتم اپدیت 1.4 رو هم ریختم جواب نداد اما این ایپی رو از کجا باید بدست بیاریم تا بتونیم توبازی بریم درست اجرا کنه ممنون از شما :11:
دوست عزیز برنامه teknomw3 فقط تونسته قسمت spec ops & survival رو کرک کنه...

شما اگر میخواهید بازی روی مولتی پلیر بازی کنید باید با نرم افزار استیم به صورت قانونی بازی کنید هنوز کرک نشده!

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

شما برید به این تاپیک کامل توضیح داده

کرک قسمت pec ops & survival ولی نمیشه مولتی پلیر باهاش زد...

00033
22-12-2011, 17:32
ممنون از لطفت مرسی الان سر میزنم :10:

persian_antonio
20-04-2013, 17:12
سلام
من بازی Call Of Duty Modern Ware 3 رو نصب و کرک کردم و از طریق TeknoMW3 انلاین میشم اما وقتی توی قسمت SERVER بازی میرم و قسمت INTERNET انتخاب میکنم و REFRESH رو میزنم هیچ سروری نمایش داده نمیشه که CONNECT بشم ! چیکار کنم ؟
رفیقم ۴ ماه از همین طریق داخل سرور میشه و اونم جدیدا دیگه نمیتونه داخل سرور جدید بره ( سرور جدیدی شناسایی نمیشه ) و از طریق HISTORY وارد سرور های قدیمی خودش میشه .
مشکل چیه ؟

Arrowtic
20-04-2013, 17:55
سلام
امیدوارم زودتر مشکلتون حل بشه.
لطفا مباحث این بازیو در تاپیکش مطرح کنید.
مرسی