PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب Visual Studio 2010 Ultimate در ویندوز 7

MaySam.M
21-12-2011, 16:25
سلام

من برای نصب Visual Studio 2010 Ultimate در سیستمم به مشکل خوردم و هر کاری میکنم این برنامه نصب نمیشه!! :41:

قبلا که ویستا داشتم یک بار به راحتی نصب شد و بعد که ویندوز عوض کردم توی ویستا هم دیگه نصب نشد!!
به توصیه یکی از دوستان ویندوز نصب کردم (اما این بار ویندوز 7 سرویس پک 1) و قبل از نصب هر نرم افزاری و بعد نصب درایورها شروع به نصب Visual Studio 2010 کردم که متاسفانه باز هم ارور داد و نصب نشد!! :grrr:

قبلا روی ویستا Visual Studio 2008 رو هم امتحان کردم که اون هم نصب نمی شد و ارور میزد!

دیگه نمیدونم چی کار کنم به خدا :grrr: خسته ام کرد :2:

کل اینترنت و انجمن های دیگر رو هم گشتم که خیلی ها مشکل من رو داشتند که بی پاسخ مونده بود یا پاسخ های کاملی نبودند.

خواهشا دوستان بیایید این مشکل رو با کمک هم حل کنیم

MaySam.M
21-12-2011, 17:19
الان این خطاهاش رو اینجا گذاشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اینکه با اینکه نصب نشده ولی این برنامه ها رو روی سیستم نصب کرده که اسکرین شات گرفتم از برنامه ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mbarmak
04-10-2012, 06:58
دوست عزیز من هم مشکل شما را دارم آیا توانستید این مشکل را حل کنید؟

mehran5
18-03-2013, 07:06
کسی از دوستان تونست حلش کنه ؟

alireza2121
09-04-2013, 00:54
سلام . دوباره win 7 نصب کنید و بعد از نصب درایورهای آن یک آنتی ویروس نصب کنید و آنتی ویروس را آپدیت کنید . حالا کل سیستم را ویروس یابی کنید تا ویروسهای آن پاک شود . الان Visual studio رانصب کنید . فقط یادتان باشد بعد از نصب ویندوز تازمانی که کل سیستم ویروس یابی نشده هیچ درایوی را بازنکنید .
موفق باشید .

ali_i3
13-04-2013, 12:37
سلام

من برای نصب Visual Studio 2010 Ultimate در سیستمم به مشکل خوردم و هر کاری میکنم این برنامه نصب نمیشه!! :41:

قبلا که ویستا داشتم یک بار به راحتی نصب شد و بعد که ویندوز عوض کردم توی ویستا هم دیگه نصب نشد!!
به توصیه یکی از دوستان ویندوز نصب کردم (اما این بار ویندوز 7 سرویس پک 1) و قبل از نصب هر نرم افزاری و بعد نصب درایورها شروع به نصب Visual Studio 2010 کردم که متاسفانه باز هم ارور داد و نصب نشد!! :grrr:

قبلا روی ویستا Visual Studio 2008 رو هم امتحان کردم که اون هم نصب نمی شد و ارور میزد!

دیگه نمیدونم چی کار کنم به خدا :grrr: خسته ام کرد :2:

کل اینترنت و انجمن های دیگر رو هم گشتم که خیلی ها مشکل من رو داشتند که بی پاسخ مونده بود یا پاسخ های کاملی نبودند.

خواهشا دوستان بیایید این مشکل رو با کمک هم حل کنیم
درود.
کدوم ورژن از ویندوز 7 رو نصب کردی - 32bit یا 64bit ؟؟؟

alireza2121
14-04-2013, 17:57
سلام .win 7 ultimate 64bit