PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پخش فیلم های mkv

اوج بلند
21-12-2011, 13:08
دوستان عزیز اغلب فیلمهایی که در اینترنت برای دانلود میذارند از فایلهایی با پسوند .mkv.001 mkv.002 و ... تشکیل شده
بعد از دانلود این فایلها هیچ پلیر یا کدکی نمیتونه اونهارو پخش کنه . من پسوند رو به رار تغییر میدم با این فرض که پسوندها رار هست و باید اکسترکت بشن . اما این اتفاق نمیفته .
این فایلهارو چطور میشه مرج و پخش کرد؟

black.assassin
21-12-2011, 13:29
دوستان عزیز اغلب فیلمهایی که در اینترنت برای دانلود میذارند از فایلهایی با پسوند .mkv.001 mkv.002 و ... تشکیل شده
بعد از دانلود این فایلها هیچ پلیر یا کدکی نمیتونه اونهارو پخش کنه . من پسوند رو به رار تغییر میدم با این فرض که پسوندها رار هست و باید اکسترکت بشن . اما این اتفاق نمیفته .

شما از نرم افزار hjsplit استفاده کنید و فایلها رو مرج کنید. بدون نرم افزار هم میشه از طریق cmd ولی نرم افزار خیلی راحت تره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اوج بلند
21-12-2011, 15:00
بسیار عالی ... چندین گیگ فیلمی که دانلود کرده بودم و ندیده بودم رو تست کردم و همشون پخش میشه .

ift-null
14-10-2012, 15:38
چه جوری میشه این نرم افزار رو نصب کرد؟

kurdtarfand
17-10-2012, 17:08

دوست عزیز اگه یک پلیر km player نصب کنی نیازت به این کارها نیست و براحتی می تونی از ویدئو هات لذت ببری>>>

Arash4484
17-10-2012, 17:16
چه جوری میشه این نرم افزار رو نصب کرد؟
با نصب 7Zip هم میتونید اینکار و بکنید.

دوست عزیز اگه یک پلیر km player نصب کنی نیازت به این کارها نیست و براحتی می تونی از ویدئو هات لذت ببری>>>
باید پیش از پخش بهم متصل بشوند...