PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی حدود قیمت 400 تومن

E.K.H
20-12-2011, 22:47
سلام به همگی
من یه گوشی میخوام تو رنج قیمت 400 تومن
فقطم برا نرم افزار میخوام و همین طور داشتن تصویر خوب
سیستم عاملم برام مهم نیست
حداکثرم میتونم 20 30 تومن دیگه بزارم رو پولم
به نظر شما چی بگیرم خوبه؟

E.K.H
21-12-2011, 13:00
کسی نیست که مارو راهنمایی کنه؟

P I R A N H A
21-12-2011, 15:24
گلکسی اس8گیگ

AMIR REZAs
21-12-2011, 15:44
من Xperia Neo یا NeoV رو پیشنهاد میکنم به نظرم از Galaxy S سرتره

h!tman
21-12-2011, 19:59
من Xperia Neo یا NeoV رو پیشنهاد میکنم به نظرم از Galaxy S سرتره

Neo V یا Neo از گلکسی اس سر تره!؟
گلکسی اس این دو تا رو رو هم دیگه میخوره

Ami R 940
21-12-2011, 21:02
Neo V یا Neo از گلکسی اس سر تره!؟
گلکسی اس این دو تا رو رو هم دیگه میخوره

تایید میشه.

دوستمون ظاهرا آدم شوخ طبعی بودن :31:

E.K.H
21-12-2011, 22:25
من یه گوشی میخوام که به قول بچه ها مرگ نداشته باشه یعنی هر بلایی سرش بیارم مشکلی نداشته باشه اس جوابگو هست؟ :دی
کیفیت تصویرش چطوره ؟
در ضمن این که میگن گلکسی اس به اندروید 4 آپدیت نمیشه درسته؟
در ضمن اگه ممکنه یه حدود قیمت هم ازش بدین

smallfrank
21-12-2011, 22:41
دوستان به نظرتون nexus یا LG O Black بهتر نیست ؟

E.K.H
22-12-2011, 01:02
دوستان من میخوام شنبه برم برا خرید میخوام انتخابم درست باشه و جوری باشه که بعد پشیمون نشم
اگه خودتون جای من بودین چی میگرفتین
درضمن یه سواله دیگه
راهی هست که مسیج ها رو از رو گوشی قبلیم (5800) به مثلن گلکسی اس انتقال بدم یا نه؟

Highbury
22-12-2011, 03:52
نئو گوشی جدیدتریه. دوربین خوبی داره
و همچنین قیمت خوب.
قیمت گالاکسی اس رو ندارم یه زمانی بالای 500 بود.

AMIR REZAs
22-12-2011, 10:20
گالاکسی اس کاملا قدیمی شده و از رده خارجه طوری که اندروید 4 فعلا براش برنامه ریزی نشده !!

از لحاظ دوربین که Neo هشت مگاپیکسل و گلکسی اس 5 هست از لحاظ سیستم عامل که بالا گفتم از لحاظ سخت افزار هم تقریبا مشابه هستن مشخصه کدوم سرتره

.:PAR3A:.
22-12-2011, 11:17
گالاکسی اس کاملا قدیمی شده و از رده خارجه طوری که اندروید 4 فعلا براش برنامه ریزی نشده !!

از لحاظ دوربین که Neo هشت مگاپیکسل و گلکسی اس 5 هست از لحاظ سیستم عامل که بالا گفتم از لحاظ سخت افزار هم تقریبا مشابه هستن مشخصه کدوم سرتره

نمیشه به طور مطلق گفت کدوم بهتره...
اما این که گلکسی اس از رده خارجه ، کاملا حرف بی منطقیه...
دوربین نئو سر تر از گلکسی اس ــه...
از لحاظ آپدیت هم فکر کنم دلیل این باشه که سامی طمع کرد و خواست کسایی که میخوان برن سراغ GS رو بفرسته سراغ GS2 ... اما مسلما کاستوم رام هایی خواهد اومد واسش بدون مشکل ، چون این گوشی ، گوشی مهمیه و به این زودیا دولوپرا ازش نمیزنن...
از لحاظ سخت افزار هم کاملا GS قوی تره... اولا اینکه دیدیم که در عمل Qualcomm ها جلوی Arm ها کم میارن... از طرف دیگه هم Adreno 205 اصلا نمیتونه جلوی SGX540 بایسته...
صفحه نمایش GS هم خیلی سر تره...

اصلا نمیشه گفت کدوم بهتره... بستگی به انتظارات خود شخص داره...

E.K.H
22-12-2011, 13:24
چرا دعوا میکنین
من فقط سرعت گوشی برام مهمه و کیفیت نمایشگرش(میخوام باهاش فیلم ببینم:دی)
در ضمن سونی اریکسونو اصلن جزو گوشیا حساب نمیکنم(یه تجربه شخصی)حالا بازم سامسونگ یه چیزی

h!tman
22-12-2011, 20:48
چرا دعوا میکنین
من فقط سرعت گوشی برام مهمه و کیفیت نمایشگرش(میخوام باهاش فیلم ببینم:دی)
در ضمن سونی اریکسونو اصلن جزو گوشیا حساب نمیکنم(یه تجربه شخصی)حالا بازم سامسونگ یه چیزی

اگر این فاکتور براتون مهمه بازم galaxy S
قدرت گوشی هم که نیازی به توضیح نیست چیپش میخوره Neo رو!
آپدیت هم میشه! ولی یکم دیر...
غیر رسمیش همین الانم هست=))(با کلی باگ! ولی اصلاح میشه )
قیمتا شدید رفته بالا..!!!!

E.K.H
22-12-2011, 23:00
اگر این فاکتور براتون مهمه بازم galaxy S
قدرت گوشی هم که نیازی به توضیح نیست چیپش میخوره Neo رو!
آپدیت هم میشه! ولی یکم دیر...
غیر رسمیش همین الانم هست=))(با کلی باگ! ولی اصلاح میشه )
قیمتا شدید رفته بالا..!!!!
ممنون از راهنماییتون
اینکه میگین آپدیت میشه منظورتون رسمیه یا غیر رسمی
من تنهامشکلم با گلکسی اس فقط همین آپدیتشه یعنی اگه از بابتش مطمئن شم حتمن همینو میگیرم
میشه قیمت الانشو بگین من شنبه میرم برم برم برا خرید
درضمن فرق Galaxy s با s plus چیه میرزه که بزارم رو پولمو اس پلاس بگیرم

h!tman
22-12-2011, 23:06
ممنون از راهنماییتون
اینکه میگین آپدیت میشه منظورتون رسمیه یا غیر رسمی
من تنهامشکلم با گلکسی اس فقط همین آپدیتشه یعنی اگه از بابتش مطمئن شم حتمن همینو میگیرم
میشه قیمت الانشو بگین من شنبه میرم برم برم برا خرید
درضمن فرق Galaxy s با s plus چیه میرزه که بزارم رو پولمو اس پلاس بگیرم
غیر رسمی که به محض انتشار سورس بروبکس سیانوژن دست به کار میشن
رسمی هم احتمالا 3ماه بعد Galaxy s2
که فروشش نیاد پایین
S plus قوی تره یکم ولی ارزش نداره!
چون ساپورت دولاپریش خیلی کمتره
و اختلاف قیمتشم زیاده
قیمت الان باید 500شده باشه
شدید قیمت زیاد شده
دلار اگر میدونید اوضاعش چطور میشه با توجه به اون بخرید!

E.K.H
23-12-2011, 00:57
یعنی صبر کنم ارزون میشه یا نه؟
بعد عمری اومدیم یه گوشی بخریما:41:

h!tman
23-12-2011, 14:35
یعنی صبر کنم ارزون میشه یا نه؟
بعد عمری اومدیم یه گوشی بخریما:41:

من والا از قیمت دلار خبری ندارم
ولی دلار ارزون بشه به تبعیت از اون اینم ارزون میشه

E.K.H
25-12-2011, 13:29
سلام:40:
شرمنده که باز مزاحم شدم
ازونجا که تو چند جا خوندم که سامسونگ گفته که آندروید 4 رو برا gs نمیده:41: یکم تو انتخابم دودل شدم و فعلن صبر کردم
به نظر شما هنوز با توجه به این موضوع بازم همون گلکسی اس بهترین گزینه برا منه یا اینکه گوشی های دیگه ایم هست که روشون فکر کنم:10:

AMIR REZAs
25-12-2011, 15:35
ببینید این بنچ مارک گوشی خودم Live with walkman هست که تقریبا سخت افزارش با Neo برابره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.:PAR3A:.
25-12-2011, 16:28
خوب عزیز این بنچمارکی که شما گذاشتین اصلا عدد بالایی محسوب نمیشه :)
کماکان میگم که Galaxy S بهترین انتخابه... آپدیت نشدنش هم هیچ مشکلی نداره ، مطمئن باشین کلی کاستوم رام بدون باگ واسش میاد...

AMIR REZAs
25-12-2011, 20:45
خوب عزیز این بنچمارکی که شما گذاشتین اصلا عدد بالایی محسوب نمیشه :)
کماکان میگم که Galaxy S بهترین انتخابه... آپدیت نشدنش هم هیچ مشکلی نداره ، مطمئن باشین کلی کاستوم رام بدون باگ واسش میاد...

نمیدونم چند تا Galaxy S داریم ولی تا اونجایی که تو اون تصویر معلومه Galaxy S کاملا زیر Live قرار داره همچنین گوشی های قدرتمندی مثل Nexus one 2.2 !!

E.K.H
25-12-2011, 21:33
نمیدونم چند تا Galaxy S داریم ولی تا اونجایی که تو اون تصویر معلومه Galaxy S کاملا زیر Live قرار داره همچنین گوشی های قدرتمندی مثل Nexus one 2.2 !!

ممنون از نظرت
لطفن مقابل این نظرم موضع نگیر کاملن شخصیه
من الان نمیدونم ولی قبلن که تعمیرکار بودم گوشیهای سونی اریکسون آشغالترین طراحی سخت افزاری رو داشتن منم این از همون دوران تو ذهنم مونده الانم به هیچ وجه دوست ندارم ازین مارک گوشی بخرم حتی اگه بهترین نرم افزار و مناسب ترین قیمت رو داشته باشه

h!tman
25-12-2011, 21:38
عزیز شما بهترین و استیبل ترین رام رو روی گلکسی اس بزن بعد ازش کوادرانت بگیر!:دی

E.K.H
25-12-2011, 22:29
بعد عمری اومدم یه گوشی بخرم:41:اون از گرون شدن دلار اینم ازین قر اومدنای سامسونگ
این که میگن لب دریا بره خشک میشه واسه من گفتن:19:
خیلی ممنون از راهنمایی همگی :11:من انشالا میخوام برا فردا پسفردا دیگه حتمن برم بخرم هرچه بادا باد
فقط اگه به نظرتون یه گوشی با همین قیمت و بهتر از (از نظر سرعت و کیفیت نمایشگر) gs میرسه بگین دعاتون میکنم:40:

sina.belyad
30-12-2011, 20:26
من الان نمیدونم ولی قبلن که تعمیرکار بودم گوشیهای سونی اریکسون آشغالترین طراحی سخت افزاری رو داشتن منم این از همون دوران تو ذهنم مونده الانم به هیچ وجه دوست ندارم ازین مارک گوشی بخرم حتی اگه بهترین نرم افزار و مناسب ترین قیمت رو داشته باشه

یه زمانی دور، دورِ نوکیا بود. همون موقع ها که سونی اریکسون گوشی با صفحه نمایش های 0.5 اینچی می زد:31:
اما الان دور، دورِ سونی اریکسونه. بهترین گوشی رو با ارزونترین قیمت روونه ی بازار کرده.(منظورم neo هستش)

دوستان دیگه هم فرمودن gs سرتره، در جواب باید بگم که:
مصلما سامسونگ هم گوشی های بدی نمی زنه اما به قیمتش هم توجه کنید. gs حدود 540 تومنه در حالی که neo همش 430 تومنه.
اگه قرار باشه گوشی از لحاظ سخت افزاری با gs مقایسه بشه، باید با هم قیمتش یعنی arc s مقایسه شه.
جالب اینجاست اگه به سایت gsm سر زده باشید، یه مقایسه ای گذاشته از کیفیت برترین دوربین های 8 مگاپیکسلی.
اونوقت arc s رو با گوشی های بین 750.000 تا 1.300.000 مقایسه می کنه.
فعلا از لحاظ ارزش خرید، به نظر من سونی اریکسون از همه سرتره.

تنها مشکلی که از neo می گیرن اینکه می گن زاویه دیدش کمه. که به نظر من یه مزیت. چون وقتی دارید sms می نویسید کسی نمی تونه سرک بکشه تو گوشیتون. ( خصوصا وقتی که داخل تاکسی، صندلی عقب، بین 2 نفر نشستید:31: )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
اصلاح شد. ممنون P I R A N H A

P I R A N H A
30-12-2011, 21:04
که در اون صورت حرفی مقابل دو هسته ای بودن arc s داره؟
ارک اس تک هسته ایه فقط اورکلاکش کردن رو1.4

AMIR REZAs
31-12-2011, 13:19
یه زمانی دور، دورِ نوکیا بود. همون موقع ها که سونی اریکسون گوشی با صفحه نمایش های 0.5 اینچی می زد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما الان دور، دورِ سونی اریکسونه. بهترین گوشی رو با ارزونترین قیمت روونه ی بازار کرده.(منظورم neo هستش)

دوستان دیگه هم فرمودن gs سرتره، در جواب باید بگم که:
مصلما سامسونگ هم گوشی های بدی نمی زنه اما به قیمتش هم توجه کنید. gs حدود 540 تومنه در حالی که neo همش 430 تومنه.
اگه قرار باشه گوشی از لحاظ سخت افزاری با gs مقایسه بشه، باید با هم قیمتش یعنی arc s مقایسه شه.
جالب اینجاست اگه به سایت gsm سر زده باشید، یه مقایسه ای گذاشته از کیفیت برترین دوربین های 8 مگاپیکسلی.
اونوقت arc s رو با گوشی های بین 750.000 تا 1.300.000 مقایسه می کنه.
فعلا از لحاظ ارزش خرید، به نظر من سونی اریکسون از همه سرتره.

تنها مشکلی که از neo می گیرن اینکه می گن زاویه دیدش کمه. که به نظر من یه مزیت. چون وقتی دارید sms می نویسید کسی نمی تونه سرک بکشه تو گوشیتون. ( خصوصا وقتی که داخل تاکسی، صندلی عقب، بین 2 نفر نشستید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
احسنتم:31:

عزیز شما بهترین و استیبل ترین رام رو روی گلکسی اس بزن بعد ازش کوادرانت بگیر![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب شما هم بهترین رام نئو رو بذار بعد کوادرانت بگیر :31:

h!tman
31-12-2011, 15:15
احسنتم:31:

خب شما هم بهترین رام نئو رو بذار بعد کوادرانت بگیر :31:

و اونوقت به نظرتون کوالکوم میتونه Arm رو بزنه؟!
یا مثلا رام استیبل گلکسی اس از رام نئو ضعیف تره
رفیق شوخی نکن : ))
حتی جی پی یو هم ضعیف تره!

adel.alizadeh1994
31-12-2011, 17:11
دوست من بهترین گزینه برای شما میتونه گوشی گالاکسی ace باشه چون این گوشی هشتمین گوشیه برتر دنیا تو سال 2011 شد گوشیه خیلی خوبیه با توجه به قیمتش البته نئو هم میتونی بگیری

h!tman
31-12-2011, 19:24
دوست من بهترین گزینه برای شما میتونه گوشی گالاکسی ace باشه چون این گوشی هشتمین گوشیه برتر دنیا تو سال 2011 شد گوشیه خیلی خوبیه با توجه به قیمتش البته نئو هم میتونی بگیری

عزیز چرا آخه مشاوره غلط میدید؟ Ace یک گوشی قدیمی هست و ارزش خرید نداره!!

AMIR REZAs
31-12-2011, 20:40
و اونوقت به نظرتون کوالکوم میتونه Arm رو بزنه؟!
یا مثلا رام استیبل گلکسی اس از رام نئو ضعیف تره
رفیق شوخی نکن : ))
حتی جی پی یو هم ضعیف تره!
خودم امتحان نکردم ولی جدیدا یه رام واسه Live و Xperia mini اومده پردازنده رو تا 1.8(یا 1.4 ) میرسونه :18:
کلا منظورم این بود بدون رام باید گوشیها رو مقایسه کرد(که یه شات واستون گذاشتم)

h!tman
31-12-2011, 21:40
خودم امتحان نکردم ولی جدیدا یه رام واسه Live و Xperia mini اومده پردازنده رو تا 1.8(یا 1.4 ) میرسونه :18:
کلا منظورم این بود بدون رام باید گوشیها رو مقایسه کرد(که یه شات واستون گذاشتم)

روی رام های جدید باید تست بشه
کوالکوم اور کلاک خوبی داره ولی تاثیر؟ .... هیچی
مثل قضیه سنسیشنه که روی 1.8 هم به گلکسی ها نرسید : ))
ولی Arm با 0.2 گیگاهرتز روی نوت دیدید چه تاثیری داشت!