PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک:مشکل در اجرای برنامه نارسیس 5

Golbarg01
20-12-2011, 21:55
سلام دوستان
من امروز تازه ویندوز عوض کرده بودم و دیکشنری نارسیس ورژن 5 ریختم ولی همش این ارور رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکار باید بکنم؟
لطفا کمک کنید.
آخه قبلا هم این نرم افزار رو نصب کرده بودم ولی این ارور نمیومد!

Golbarg01
21-12-2011, 20:28
برنامه پایین دان کنید نصب کنید ببینید رفع مشکل میشه اگر نشد بگین روشهای دیگه رو قراربدم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون دوست عزیز
خودم با استفاده از این روش که قبلا در همین پی سی ورلد گفته شده بود تونستم این مشکل رو برطرفش کنم:

راي حل اين مشکل مراحل زير را انجام دهيد:
نارسيس را داخل درايو CD-Rom کامپيوتر خود قرار دهيد .
در My Computer روي درايو حاوي CD کليد سمت راست موس را فشار دهيد . با انجام اين کار يک منو باز مي شود .
در منوي باز شده گزينه Open را انتخاب کنيد تا بتوانيد محتويات درون CD را مشاهده کنيد.
در صفحه باز شده پوشه ي DAOSDK را باز کنيد .

در داخل DAOSDK بر روي پوشه اي با نام DISK 1 دو بار کليک سمت چپ کرده تا قادر به مشاهده محتويات داخل آن شويد.

از داخل اين دايرکتوري فايل Setup.exe را اجرا کنيد.(فايلي که با آيکون کامپيوتر مشخص است)

با اجرا شدن اين فايل مراحل نصب آغاز ميشود و شما بايد تنها با کليد Next مراحل نصب را تا انتها به پايان برسانيد.(در صورتيکه Setup اجرا نشد اينجا کليک کنيد.)
در پايان مراحل نصب اگر با پيغام زير مواجه شديد، مشکل Runtime Error حل خواهد شد.

حتما بايد در سي دي باشد.

روشی هم که شما گفتید فکر نکنم کارساز بشه
چون قبلا هم این مشکل رو داشتم و یادمه خیلی باهاش ور رفتم و این برنامه رو هم نصب کردم ولی درست نشد.
اون قسمتی که در نقل قول گذاشتم فکر کنم بهترین راه حل و راه حل کلی این مشکل باشه.
البته شاید در بعضی موارد از چیزهای دیگه هم پیش بیاد این ارور ولی برای من که اینجوری حل شد.

sobery
13-06-2012, 16:29
با سلام به دوستان خوبم
من ورژن 5 را مدتي استفاده ميكنم كه راضي بودم ولي از چندي پيش او ن بخش مربوط به اشاره موس روي لغت در متن كه بلافاصله معني را ميآورد ديگه كار نميكنه و مجبورم براي پيدا كردن معني خودم لغت را بنويسم فكر ميكنيد چه مشگلي داره؟ و چه طوري ميتونم به حالت اول برش گردونم؟ با تشكر

sobery
14-06-2012, 23:51
كسي نبود پاسخ بده؟ پس دوستان اگر با چنين مشگلي مواجه شديد شايد راه حلي كه من رفتم به درد شما هم بخوره
من ويندوز و انتي ويروس را عوض كرده بودم به همين دليل انتي ويروس جديد اين سي دي را آلوده تشخيص داده و نمي گذاشت تمام فايل ها نصب بشن .
من ابتدا سي دي را با همان انتي ويروس چك كردم كه نتيجه سالم بود و آلوده به ويروس نبود سپس انتي ويروس را براي مدت 10 دقيقه غير فعال كردم و سي دي را داخل درايو گذاشته و براحتي و بصورت كامل اونو نصب كردم و مشگلم حل شد و الان براحتي ازش استفاده ميكنم . ضمنا ويروس ياب من avast هست كه خودش هر برنامه يا سي دي را قبل از اجرا چك ميكنه و اگر ويروسي باشه بشما اعلام ميكنه و نميزاره اجرا بشه.