PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 25 متر کابل

71007
20-12-2011, 02:31
سلام -

از کجا میتونم و آیا راهی داره که 25 متر کابل PS2 بخرم

و همچنین 25 متر کابل USB2 میخوام - آیا همچین چیزی هست و اگه هست از کجا میتونم تهیه کنم

خیلی ممنون

71007
20-12-2011, 12:44
کسی اینجا نیست ؟

جواب بده - با تشکر

Hamed DC
11-01-2012, 13:08
سلام -

از کجا میتونم و آیا راهی داره که 25 متر کابل PS2 بخرم

و همچنین 25 متر کابل USB2 میخوام - آیا همچین چیزی هست و اگه هست از کجا میتونم تهیه کنم

خیلی ممنون
سلام.
به صورت یک تکه بیشتر از 5متر نیست(یا لااقل من ندیدم!)!. بهتره که چند تا با مبدل تهیه کنید.
گمان میکنم بازار رضا بشه پیدا کرد.
در مورد کابل PS2کمی باید تحقیق کنم. نتیجه رو اطلاع خواهم داد.

mohammad24
11-01-2012, 16:17
سلام

دلیل اینکه کابل های بلند موجود نیست به استاندارد USB بر می گرده. به طور کلی این استاندارد برای مسافت های کوتاه در نظر گرفته شده. مثلا در ابزارهای صنعتی که نیاز به انتقال اطلاعات در مسافت های بیشتر و در محیط های نویزی هست هرگز از USB استفاده نمیشه اما اینطور هم نیست که نشه USB را 20 متر انتقال داد.
پیشنهاد من این هست که اگر با اصول اولیه الکترونیک آشنا هستید، دو عدد سوکت USB و 20 متر کابل شیلد 4رشته تهیه کنید و خودتون کابل مورد نظرتون را بسازید.

Hamed DC
11-01-2012, 16:34
سلام

دلیل اینکه کابل های بلند موجود نیست به استاندارد USB بر می گرده. به طور کلی این استاندارد برای مسافت های کوتاه در نظر گرفته شده. مثلا در ابزارهای صنعتی که نیاز به انتقال اطلاعات در مسافت های بیشتر و در محیط های نویزی هست هرگز از USB استفاده نمیشه اما اینطور هم نیست که نشه USB را 20 متر انتقال داد.
پیشنهاد من این هست که اگر با اصول اولیه الکترونیک آشنا هستید، دو عدد سوکت USB و 20 متر کابل شیلد 4رشته تهیه کنید و خودتون کابل مورد نظرتون را بسازید.
سلام.
ساخت دستی رو اصلا توصیه نمیکنم!!!!نوسان و سایر موارد به شدت میتونن به دستگاه متصل شده به پورت، آسیب
بزنن. باید از کابلهایی با تقویت کننده استفاده کرد که تا 200متر هم بدون هیچ مشکلی میشه سیگنال رو بدون افت ،
منتقل کرد. من کابل زیر رو پیشنهاد میکنم:
TRENDnet TU2-PMLINK High Speed PC...42.000
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات:

Compliant with USB 2.0, 1.1 and 1.0 specifications
PC-to-PC, PC-to-Mac, or Mac-to-Mac two-way file transfer
Compatible with Windows 7(32/64-bit)/Vista(32/64-bit)/XP(32/64-bit)/2000 and Mac 10.4~10.6 operating systems
Data transfer rates of up to 160Mbps
USB Bus Power. No external power source required
Plug & Play with automatic driver loading