PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام مباحث در مورد بازی COD MW3 تحت شبکه و آنلاین

صفحه ها : [1] 2 3

saman_s755
19-12-2011, 18:52
این روش 100% تست شده(هم به صورت شبکه محلی بدون اینترنت (LAN)و هم به صورت اینترنتی) و به خوبی عمل کرده و در انتهای پست عکس هایی رو برای اطمینان عزیزان گذاشتم که ببینین.
خب
دوستان با این کرک جدیدی شما میتونید این بازیرو تحت شبکه قسمت های Spec Ops و Survival
رو بازی کنید.بدون نیاز به استیم و اینترت!

نیازمند نتفریم ورک 4 و نسخه اورجینال بازی هست و روی سایر نسخه ها امکان اجرا نشدن وجود داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا قبل از انتشار توی سایت های فارسی کلی گشتم و هیچ اثری نبود،برای اولین بار این آموزش رو میزارم دوستان بیاید کپی کنید و یه کم دست کاری به اسم خودتون بزنید توی فروم ها و بلاگ و ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانلود میتونید از لینک زیر استفاده کنید ( ورژن جدید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
رمز: mw2.blogsky.com

رمز فایل فشرده: mw2.blogsky.com

برای انجام بازی مراجل زیر رو طی کنید:

فایل های موجود رو در پوشه اصلی بازیتون کپی و جایگزین کنید

قسمت Settings برای تغیر و یا وارد کردن نام بازیکن هست.

میزبان:
1- فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید.

2-هاست (میزبان) چک باکس (تیک) I am the host رو میزنه و بعد گزینه Start Game رو میزنه.

3-در محیط بازی روی گزینهTeknoGods Coop Multiplayer کلیک میکنه و منتظر وصل شدن طرف دیگه میشه.

مهمان:
1- فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید.

2-میهمان آی پی محلی (لوکال) میزبان رو در قسمت IP Address وارد میکنه و گزینه Start Game رو میزنه.

3-در محیط بازی روی گزینه TeknoGods Coop Multiplayer کلیک میکنه وبه میزبان وصل خواهد شد.

نکته ها:(نسخه 1)
.نسخه های دست کاری شده بازی ممکنه با این برنامه ناسازگار باشه

.نسخه آپ دیت شده استیم با این برنامه مشکل داره

.شما نیازمند فایل اصلی و اورجینال IW5SP.exe هستید

.این اولین نسخه این برنامه هست و طبعا ایراداتی خواهد داشت و کامل و بی نقص نیست.

نسخه 1.2
.تمامی ای پی ها در این ورژن کار میکنه
.باگ های زیادی از نسخه قبل ترمییم شده برای مثال عدم بالا امدن بازی در همان ابتدا.
.فیکس شدن باگ های دتفریم ورک 4
.ورژن 3.1.4 از بازی کاملا با این برنامه سازگار هست همچنین 3.1.0

و اما عکس ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستانی که مایل هستند بازی کنیم آی پی های خودشون رو اینجا بذارن:

من 14 تا 18 همیشه ان هستم.

آی پی من :
2.179.90.162

ایدی یاهوی من :
saman_s755

saeed_2007r
20-12-2011, 00:20
دستت درد نکنه دوست عزیز...:40:
الان میرم تست میکنم بعد نتیجه رو اعلام میکنم.
ولی شما گفته بودین online!!!!!!!!!!!

saman_s755
20-12-2011, 14:22
دستت درد نکنه دوست عزیز...:40:
الان میرم تست میکنم بعد نتیجه رو اعلام میکنم.
ولی شما گفته بودین online!!!!!!!!!!!

خوب انلاینه دیگه:20:

آماده ای یه دست بزنیم؟!

من تا 6 آن هستم! یاهو ایدیم : saman_s755

خبرم کن!

Zaghan_13
21-12-2011, 17:35
اِ...بالاخره کرکش اومد؟!

من درست متوجه شدم.؟!..یعنی میشه مثل cod4&6 اینو آنلاین بازی کنیم؟!

اگه میشه که بگین من دست بکار بشم...

خدا رحم کنه امتحانات:31:

ali703
21-12-2011, 17:54
بچه ها یه توضیح کلی بدین در موردش که بدجوری میخوام ادعا کنم و رو کم کنم :27:

RAMB0o0
25-12-2011, 22:36
یعنی اگه بخوایم بازی کنیم باید بازیمون ارجینال باشه یا نه دوم اینکه به استیم نیازی هست؟

saman_s755
26-12-2011, 18:56
بچه ها دقت کنید که این فقط برای co -op بازیه! یعنی فعلا کرک این بخش اومده!

احتیاج به استیم و اورجینال هم نداره!

حیف فصل امتحاناته...

RAMB0o0
26-12-2011, 20:46
بچه ها دقت کنید که این فقط برای co -op بازیه! یعنی فعلا کرک این بخش اومده!

احتیاج به استیم و اورجینال هم نداره!

حیف فصل امتحاناته...
افلاینم میشه زد دیگه؟

EngineeR EhsaN
26-12-2011, 20:52
افلاینم میشه زد دیگه؟

Co-OP رو که نمیشه آفلاین زد :20:

s.j-rez
26-12-2011, 21:06
دوستان دقیق متوجه نشدم یعنی با این کرک میشه آنلاین و مجانی بازی کرد؟درسته؟
نمیشه یه کاری کرد روی نسخه های کپی اجرا بشه؟

GRANDOLDERWOLF
28-12-2011, 18:15
ورژن 1.3 هم اومده و فایل های آپ دیت ورزن 1.4 بازی هم اومده.

منبع اصلی

bzt
28-12-2011, 20:06
این لینکی که گذاشتید لینک دانلود خود بازیه؟!

اگه نیست لینک دانلود خود بازی رو هم بزارید , مرسی

GRANDOLDERWOLF
01-01-2012, 23:11
این لینکی که گذاشتید لینک دانلود خود بازیه؟!

اگه نیست لینک دانلود خود بازی رو هم بزارید , مرسی

بفرمایید کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2%DB%8C+modern+warfare+3&btnG=%D8%A8%D9%8A%D8%A7%D8%A8)

vaghean
12-01-2012, 23:05
سلام یه همگی چون من خودم شانسی اینو دیدم گفتم شاید خیلیا خبر نداشته باشن واسه همین اینجا میزارم تا ایرانیا که می خوان این بازیرو انجام بدن هم زیاد بشن هم کیفشو ببرن

اول از همه این مطلب کپی از سایت gameemag.ir و از دوست خوبم مدیر انجمنش Erfansakaki

اول ویدئوی زیر رو دانلود کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش-آنلاین-بازی-کردن-mw3/

دوم طبق معمول دانلود برنامه تانگل :

سوم دانلود برنامه های جانبی:

( هر 4 فایله که سه تاش باید دانلود شده ! به میل خودتون میتونید بین آپدیت 1.2 یا 1.3 تکنوگاد یکیشو دانلود کنید. )
البته فقط امکان بازی دو نفره هست co-op
من یه توضیحی واسه اونایی که اینترنت کم سرعت دارن بدم و نمی تونن فیلم آموزشیرو ببینن ولی سعی کنید ببینید!!!
بترتیب انجام بدید مهمه
1: فایل Call Of Duty MW3 Crack Reloaded.rar داخله فولدر بازی replace کنید
2: فایل MWE_1.4_Update.rar داخله فولدر بازی replace کنید
3: فایل TeknoMW3 V1.3.rar یا 1.2 داخله فولدر بازی replace کنید واسه خودم 1.3 هست
4: داخله سایت tunngle عضو شوید اگرم هستید چه بهتر
5: وارد tunngle شوید دوسته خودتونو پیدا ip یادداست کنید و ip خودتون که پایین زده tunngle نبندینا
6: از فولدر اصلی بازی TeknoMW3.exe اجرا کنید
7: ارور میده بالا اسمه خودتونو وارد کنید به پایینه هم دست نزنید
8: اگر خواستین host بشین تیکه host بزنید ip خودتون هم وارد کنید و وارد بازی بشید
9: اگر خواستین join بشین ip host وارد و تیکو بردارین
10: کسی که host هست سمته راستو انتخاب مرحله بازی و وارد تالار انتظار میشه تا رفیقه جون جونیش وارد بشه
11:وارد بازی میشین و حال می کنید :)

قربونه همتون

mohammad_dj96
16-01-2012, 20:24
کسی تست نکرد ؟

wow-admin
22-01-2012, 14:58
version 1.3 has been released!

sima_6600
30-01-2012, 12:18
سلام دوستان این بازی هم کرک شد و در حالت الفا یا ازمایشی قابل بازی کردن هست شما برای بازی کردن این بازی باید در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عضو باشید و بعد به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید و با نام کاربری که در سایت اول دارید وارد سایت بشید وقتی وارد سایت شدید این صفحه رو مشاهده میکنید

Server Status نشان دهنده وضعیت فعلی سرور هست
شما رو گزینه دانلود کلیک کنید یک فایل دانلود میشه فایل رو باز کنید
بعد فایل ها رو به مسیر اصلی بازی کپی کنید بعد فایل alterMW3.exe رو اجرا کنید تا چند مگ دانلود کنه و اپدیت تموم بشه در بعد فایل iw5mp رو باز کنید و نام کاربری و کلمه عبور سایت رو وارد کنید تا وارد بازی بشید موفق باشید.
نکته:این بازی باید تحت استیم اجرا بشه و شما باید این بازی رو به صورت Non Steam اجرا کنیم.
حل مشکلات احتمالی
1-
برای حل این مشکل اگر از ویندوز غیر از Xp استفاده میکنید باید فایل های vstdlib_s.dll, tier0_s.dll, steamclient.dll رو پاک کنید.اگر هم از Xp استفاده میکنید باید به صورت زیر عمل کنید
فایل بالا رو دانلود کنید و بریزید روی بازی این فایل برای کسای هست که اپدیت شماره 3 رو دارن.
2-
Steam must be running to play this game.
این ارور ها هم برای این میتونه باشه که سرور افلاین هست
در غیر این صورت شما فایل cachesSxS.xml رو پاک کنید و بعد فایل alterMW3.exe رو اجرا کنید
3-
این مشکل هم با پاک کردن cachesSxS.xml حل میشه

در ادامه تمامی مطالب مربوط به بازی در این تاپیک دنبال میشه و من پست اول رو ویرایش میکنم با تشکر از همه شما HeadHunter

salazar.basiliska
30-01-2012, 15:35
همه اینکارارو خودمون کردیم و درست کار میکنه ولی چجوری با دوستام بازی کنم ؟ مثلآ چجوری یکی رو ببرم تو همون سرور که من هستم . Private Match رو چطور ایجاد کنیم ؟ 1v1 چجوری بزنیم ؟ طرف مقابل چطور باید به ما وصل بشه بیاد تو private match ?
اینارو یاد بدین !

Newboys20
30-01-2012, 15:45
همه اینکارارو خودمون کردیم و درست کار میکنه ولی چجوری با دوستام بازی کنم ؟ مثلآ چجوری یکی رو ببرم تو همون سرور که من هستم . Private Match رو چطور ایجاد کنیم ؟ 1v1 چجوری بزنیم ؟ طرف مقابل چطور باید به ما وصل بشه بیاد تو private match ?
اینارو یاد بدین !

فعلا ورژن آلفا هست یعنی این که فقط می تونید برید تویه find game و هنوز console برای بازی تعریف نشده بنابراین نمی تونید privite match بسازید :46:

seyed_mahdi
01-02-2012, 09:54
سلام
بعضی ها هنوز فرق مولتی پلیر و Survival یا همون coop رو نمیدونن بعد یه جایی که پست میزنی میگن قبلا این زده شده بوده
برای بیشتر شدن دانشتون میگم
مولتی پلیر یعنی بازی کردن 3 بازیکن به بالا در یک Map در حالت یکی از انواع مود های FFA , TDM و ...
سروایول ( Survival ) یا همون Coop یعنی فقط فقط فقط 2 نفر اونم در مپ های آماده شده از قبل توسط شرکت بدون دخالت شما

حالا اینم آموزش بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدP = یعنی Part

آپدیت Update 1.4 Full + Teknogod 2.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم نرم افزار Net.framework 4

seyed_mahdi
01-02-2012, 10:59
قربونت برم وقتی آموزشت ناقصه چرا بندگان خدا رو بیخودری میکشونی اینجا

یا تاپیک نزن یا میزنی درست بزن

عزیزان آموزش Multiplayer بصورت تصویری و فارسی قرار داده شده ببینید حالشو ببرید :46:

diako1984
01-02-2012, 11:05
سلام
بعضی ها هنوز فرق مولتی پلیر و Survival یا همون coop رو نمیدونن بعد یه جایی که پست میزنی میگن قبلا این زده شده بوده
برای بیشتر شدن دانشتون میگم
مولتی پلیر یعنی بازی کردن 3 بازیکن به بالا در یک Map در حالت یکی از انواع مود های FFA , TDM و ...
سرویوال ( Survival ) یا همون Coop یعنی فقط فقط فقط 2 نفر اونم در مپ های آماده شده از قبل توسط شرکت بدون دخالت شما

حالا اینم آموزش بازی

P = یعنی Part

آپدیت Update 1.4 Full + Teknogod 2.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم نرم افزار Net.framework 4

لینکها خرابن.لطفا برسی کنید Thanks

reza721
01-02-2012, 11:23
لینکها خرابن.لطفا برسی کنید Thanks

دوست عزیز اون " p = " آخر لینکها رو حذف کن لینکا درستن:10:

seyed_mahdi
01-02-2012, 16:10
وای وای وای
کی این پست منو انتقال داده اینجا !!!!!!!!

آخه بگو آدم باهوش هر کس روی لینک من کلید کنه که پست منو نمیبینه همون اولی رو میبینه که آموزشش با من فرق داره و اصلا مولتی پلیر نیست

جناب مدیر اینو درستش کن

seyed_mahdi
01-02-2012, 21:27
مدیریت نبود؟؟؟

Zaghan_13
01-02-2012, 21:55
قربونت برم وقتی آموزشت ناقصه چرا بندگان خدا رو بیخودری میکشونی اینجا

یا تاپیک نزن یا میزنی درست بزن

عزیزان آموزش Multiplayer بصورت تصویری و فارسی قرار داده شده ببینید حالشو ببرید :46:

من هنوز با تانگل مشکل دارم و دارم سعی میکنم درستش کنم.
اما تا درست بشه شما لطف کن بگو چطوری به یه سرور جوین شیم؟
متوجه نشدم.

ممنون

seyed_mahdi
02-02-2012, 13:29
بنازم به مدیریت اینجا که دقیقا عین مدیریت سایت Gameemag مدیریت رو دادن دسته یه بچه که هنوز تفاوت پست ها رو با هم نمیهمه و همین طوری بدون اطلاع به صاحب تاپیک هر کاری دلش میخاد میکنه
هر کی سوالی چیزی داره نرم افزار Raidcall رو نصب کنه و بعد این آیدی رو داخل کادر سمت چپ بالا وارد که 3535647
من اونجا هستم جواب تمام سوالاتتون رو میدم
سید مهدی

arash9579
02-02-2012, 13:41
سلام دوستان این بازی هم کرک شد و در حالت الفا یا ازمایشی قابل بازی کردن هست شما برای بازی کردن این بازی باید در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عضو باشید و بعد به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید و با نام کاربری که در سایت اول دارید وارد سایت بشید وقتی وارد سایت شدید این صفحه رو مشاهده میکنید

Server Status نشان دهنده وضعیت فعلی سرور هست
شما رو گزینه دانلود کلیک کنید یک فایل دانلود میشه فایل رو باز کنید
بعد فایل ها رو به مسیر اصلی بازی کپی کنید بعد فایل alterMW3.exe رو اجرا کنید تا چند مگ دانلود کنه و اپدیت تموم بشه در بعد فایل iw5mp رو باز کنید و نام کاربری و کلمه عبور سایت رو وارد کنید تا وارد بازی بشید موفق باشید.
نکته:این بازی باید تحت استیم اجرا بشه و شما باید این بازی رو به صورت Non Steam اجرا کنیم.
حل مشکلات احتمالی
1-
برای حل این مشکل اگر از ویندوز غیر از Xp استفاده میکنید باید فایل های vstdlib_s.dll, tier0_s.dll, steamclient.dll رو پاک کنید.اگر هم از Xp استفاده میکنید باید به صورت زیر عمل کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] load%2Ffile.php%3Fid%3D6774)
فایل بالا رو دانلود کنید و بریزید روی بازی این فایل برای کسای هست که اپدیت شماره 3 رو دارن.
2-
Steam must be running to play this game.
این ارور ها هم برای این میتونه باشه که سرور افلاین هست
در غیر این صورت شما فایل cachesSxS.xml رو پاک کنید و بعد فایل alterMW3.exe رو اجرا کنید
3-
این مشکل هم با پاک کردن cachesSxS.xml حل میشه

در ادامه تمامی مطالب مربوط به بازی در این تاپیک دنبال میشه و من پست اول رو ویرایش میکنم با تشکر از همه شما HeadHunter
سلام ممنون
آقا استفاده بردیم از آموزش خوبتون اما من همه کار رو انجام دادم و میتونم داخل قسمت مولتی پلیرش هم بشم و توی find game و اینا منتظر میشم تا تعداد کامل بشه و همه چیز تا اینجا درسته اما
وقتی همه چیز درست میشه بازیکنان هم کامل میشن و میریم که وارد بازی بشیم با یک اروری مواجه میشم که باعث هنگ کردن میشه و همه چی خراب میشه:19:
متاسفانه چون سیستم میهنگه نمیتونم با نرم افزار از ارور عکس بگیرم برا همین با mob گرفتم یکم ناجوره خلاصه این متن ارور :
MENU_CONTENT_NOT_AVAILABLE
اینم عکسی که با موب گرفتم

NAZISM
02-02-2012, 17:52
درود
من هم توانستم وارد بازی بشم
منتها نمیتونم سرور ایرانی پیدا کنم یه کم راهنمایی کنید
بعد این چجوریه؟مثل کانتر هست یا مثل باتل فیلد 2؟
یوزر من johnny23
چجوری میتونم شما دوستان رو آد کنم؟

virus2009
12-02-2012, 14:39
برای بازی با TeknoGod اول باید آپدیت 1.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بازی رو نصب کنید
بعد TeknoGod V2.7.0.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو در فولدر بازی کپی کنید
TeknoGod رو اجرا کنید و گزینه Multiplayer > Star lan/online رو بزنید و داخل بازی به مسیر زیر برید :

Option>Dedicated Server>Enable Sever browser

گزینه yes رو بزنید
حالا در منوی اصلی به Server برید و در قسمت Internet یک سرور رو انتخاب کنید

hgm682
12-02-2012, 16:15
سه نفری میشه بازی کرد

virus2009
12-02-2012, 17:55
سه نفری میشه بازی کرد

Coop رو فقط دو نفره میشه بازی کرد البته روشی هم هست که بیشتر از 2 نفر هم بشه ولی یکم پیچیده است
طریقه بازی کردن قسمت مولتی پلیر هم که تو پست قبل و صفحات قبلی هستش

Saeed System
12-02-2012, 21:31
پاک شود....

xlife
13-02-2012, 13:31
کرک TeknoGod V 2.5 هم لومد
برای بازی با TeknoGod اول باید آپدیت 1.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fj7od1onhwaht0y1) بازی رو نصب کنید
بعد TeknoGod V2.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fig4xtk4jhhr9dbk) رو در فولدر بازی کپی کنید
TeknoGod رو اجرا کنید و گزینه Multiplayer > Star lan/online رو بزنید و داخل بازی به مسیر زیر برید :

Option>Dedicated Server>Enable Sever browser

گزینه yes رو بزنید
حالا در منوی اصلی به Server برید و در قسمت Internet یک سرور رو انتخاب کنید

من هرچیکردم نفهیدم چجوری سروربسازم وچجوری وارد سرور بشم (شبکه رومیگم بین دوکامپیوتر) (طبق دستور العمل فایل آپدیت رفتم اما هیچی نفهمیدم)
در ضمن تاپیکتون اوضاش خرابه بهتره یک دستی بهش بکشید مخصوصا پست اول که خیلی قدیمیه

virus2009
13-02-2012, 19:10
من هرچیکردم نفهیدم چجوری سروربسازم وچجوری وارد سرور بشم (شبکه رومیگم بین دوکامپیوتر) (طبق دستور العمل فایل آپدیت رفتم اما هیچی نفهمیدم)
در ضمن تاپیکتون اوضاش خرابه بهتره یک دستی بهش بکشید مخصوصا پست اول که خیلی قدیمیه

شما Play رو بزن و بعد Private Match ببین میشه

xlife
14-02-2012, 01:03
شما Play رو بزن و بعد Private Match ببین میشه
اینکارو صدبار انجام دادم هیچ فرقی نکرد

diako1984
14-02-2012, 10:39
Coop رو فقط دو نفره میشه بازی کرد البته روشی هم هست که بیشتر از 2 نفر هم بشه ولی یکم پیچیده است

سلام
لطف کنید اینکهای اپدیت با کرک و آموزش ملتی ( هم اینترنت و هم لن ) بازی کردن رو یه باره دیگه
بزارید. در کل یه نظمی بدید Thanks
:11:

arman1371
14-02-2012, 13:05
سلام

اگر بخوایم در حالت lan آفلاین بازی کنیم مثل گیم نت چکار باید کنیم
ما دو سیستم رو باهم شبکه کردیم و یکیمون سرور رو ساخت وقتی هردو از start lan تکنو بازی رو شروع میکنیم هردومون سروری که ساختیم رو میبینیم ولی فقط یکمیمون میتونه به سرور کانکت شه و وقتی نفر دوم کانکت رو میزنه رو connecting میمونه و بعد از چند ثانیه نفر اول هم connection timeout واسش میاد و از مرحله میوفته بیرون

ممنون

xlife
14-02-2012, 19:31
سلام

ما دو سیستم رو باهم شبکه کردیم و یکیمون سرور رو ساخت وقتی هردو از start lan تکنو بازی رو شروع میکنیم هردومون سروری که ساختیم رو میبینیم ولی فقط یکمیمون میتونه به سرور کانکت شه و وقتی نفر دوم کانکت رو میزنه رو connecting میمونه و بعد از چند ثانیه نفر اول هم connection timeout واسش میاد و از مرحله میوفته بیرون

ممنون
سلام من کلا نمیتونم سرور بسازم شما چجوری تونستید بسازید آموزش میدی

hgm682
14-02-2012, 20:33

اگه میشه روش بیشتر از دو نفر رو قرار بدید

ممنون از پاسخ

arman1371
14-02-2012, 23:32
سلام

ممنون

کسی نیست کمک کنه؟

aaa1990
15-02-2012, 00:56
من با تکنوگاد دارم آنلاین بازی میکنم ولی چون سرورها اکثرا تو اروپاست پینگم خرابه.
مثل نسخه ی قبلی سرورهای ایرانی یا نزدیک به ایران نیست؟

arman1371
15-02-2012, 16:51
سلام من کلا نمیتونم سرور بسازم شما چجوری تونستید بسازید آموزش میدی

شما احتمالا از tekno 2.5 استفاده میکنید که منم از این نسخه استفاده میکردم مشکل داشتم و نتوتستم
از tekno 2.4 استفاده کنید

vaghean
20-02-2012, 11:38
سلام یه همگی چون من خودم شانسی اینو دیدم گفتم شاید خیلیا خبر نداشته باشن واسه همین اینجا میزارم تا ایرانیا که می خوان این بازیرو انجام بدن هم زیاد بشن هم کیفشو ببرن

اول از همه این مطلب کپی از سایت gameemag.ir و از دوست خوبم مدیر انجمنش Erfansakaki

اول ویدئوی زیر رو دانلود کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش-آنلاین-بازی-کردن-mw3/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-mw3%2F)

دوم طبق معمول دانلود برنامه تانگل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] index.php%3Fl%3Den%26pg%3Ddownloads)

سوم دانلود برنامه های جانبی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F0rkt8gdajno7r)
( هر 4 فایله که سه تاش باید دانلود شده ! به میل خودتون میتونید بین آپدیت 1.2 یا 1.3 تکنوگاد یکیشو دانلود کنید. )
البته فقط امکان بازی دو نفره هست co-op
من یه توضیحی واسه اونایی که اینترنت کم سرعت دارن بدم و نمی تونن فیلم آموزشیرو ببینن ولی سعی کنید ببینید!!!
بترتیب انجام بدید مهمه
1: فایل Call Of Duty MW3 Crack Reloaded.rar داخله فولدر بازی replace کنید
2: فایل MWE_1.4_Update.rar داخله فولدر بازی replace کنید
3: فایل TeknoMW3 V1.3.rar یا 1.2 داخله فولدر بازی replace کنید واسه خودم 1.3 هست
4: داخله سایت tunngle عضو شوید اگرم هستید چه بهتر
5: وارد tunngle شوید دوسته خودتونو پیدا ip یادداست کنید و ip خودتون که پایین زده tunngle نبندینا
6: از فولدر اصلی بازی TeknoMW3.exe اجرا کنید
7: ارور میده بالا اسمه خودتونو وارد کنید به پایینه هم دست نزنید
8: اگر خواستین host بشین تیکه host بزنید ip خودتون هم وارد کنید و وارد بازی بشید
9: اگر خواستین join بشین ip host وارد و تیکو بردارین
10: کسی که host هست سمته راستو انتخاب مرحله بازی و وارد تالار انتظار میشه تا رفیقه جون جونیش وارد بشه
11:وارد بازی میشین و حال می کنید :)

قربونه همتون

سلام جدا خيلي نامرديه من اين پستو خيلي وقت پيش كه تازه اين روش اومده بود زدم خيلي وقت پيشا! خوبه كه از خودم هم نبود بعد شما يه پست مي زنيد و بقيه پستارو مي ريزيد زيرش؟ جدا دستتون درد نكنه!

dashmojtaba
22-02-2012, 22:17
یه کم دقیق و منظم تر توضیح بدید واقعاً آدم نمیتونه تشخیص بده لااقل بالای هر آموزش تیتر بزنید روش آموزش مثلاً مولتی پلیر

الان تمام بخشای آنلاینشو میشه مثل ورژن دو بازی کرد ؟

من میخوام مثل نسخه دو برم تو بخش سرورا و بر اساس نوع بازی و اسم سرور و مپ هر کدومو خواستم برم دو نفرشم نمیخوام 12 18 نفره میخوام !

شدنیه ؟؟؟

اگر شدنیه که لطف کنید لینک یا نقل قول آموزش کامل این یه قلمم بگذارید

doncarllo1
23-02-2012, 02:07
هرکی اکانت استیم خواست بگه mw3 .دارم برای فروش25000

amintnt
23-02-2012, 02:42
کسی نیست کمک کنه؟
سلام.
بله، اخیرا میشه به صورت آنلاین و مالتی‌پلیر بازی کنید. حتی می‌تونید به صورت آفلاین هم به صورت لن با دوستانتون بازی کنید. واسه‌ی آنلاین بازی کردن مشکل خاصی نخواهید داشت و می‌تونید خیلی راحت آخرین ورژن لودر TeknoGods 2.5.3 رو دانلود کنید و استفاده کنید. برای لن کردن هم دلیل اینکه با وصل شدن نفر دوم نفر اول تایم‌اوت میشه، تداخل آی‌پی‌ها هست. از تاپیک زیر برای حل این مشکل استفاده کنید:

پی‌نوشت: ورژن 2.6 هم همین چند دقیقه پیش ریلیز شده. در توضیحاتش اومده که مشکل تداخل آی‌پی‌ها حل شده و می‌تونید به راحتی لن بازی کنید.

و در نهایت جا داره از مدیر محترم که تاپیک آموزش بنده رو که خودم وقت گذاشته بودم و نوشته بودم و کپی پیست نکرده بودم، پاک کردن، تشکر کنم.

dashmojtaba
23-02-2012, 10:30
سلام.
بله، اخیرا میشه به صورت آنلاین و مالتی‌پلیر بازی کنید. حتی می‌تونید به صورت آفلاین هم به صورت لن با دوستانتون بازی کنید. واسه‌ی آنلاین بازی کردن مشکل خاصی نخواهید داشت و می‌تونید خیلی راحت آخرین ورژن لودر TeknoGods 2.5.3 رو دانلود کنید و استفاده کنید. برای لن کردن هم دلیل اینکه با وصل شدن نفر دوم نفر اول تایم‌اوت میشه، تداخل آی‌پی‌ها هست. از تاپیک زیر برای حل این مشکل استفاده کنید:

پی‌نوشت: ورژن 2.6 هم همین چند دقیقه پیش ریلیز شده. در توضیحاتش اومده که مشکل تداخل آی‌پی‌ها حل شده و می‌تونید به راحتی لن بازی کنید.

و در نهایت جا داره از مدیر محترم که تاپیک آموزش بنده رو که خودم وقت گذاشته بودم و نوشته بودم و کپی پیست نکرده بودم، پاک کردن، تشکر کنم.
این مولتی پلیر اگر مثل مولتی پلیر ورژن دو هستو میشه 18 نفره بازی کرد آدرس آموزششو بده

من واقعاً موندم چرا این سایت همه کم محلی میکننو جواب سوالامو نمیدن !

5ajad
23-02-2012, 10:39
این مولتی پلیر اگر مثل مولتی پلیر ورژن دو هستو میشه 18 نفره بازی کرد آدرس آموزششو بده

من واقعاً موندم چرا این سایت همه کم محلی میکننو جواب سوالامو نمیدن !
بله مثل mw2 میشه 18 نفره بازی کرد...سرور ایرانی هم داره یه دونه فعلا
مجتبی جان اول این آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7290323010%2FMW3_Full_Update_1_4_382.rar.ht ml) رو دانلود کن و کپی کن محل نصب بازی
بعدش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و کپی کن...برنامه رو اجرا کن=>مولتی پلیر=>لن/آنلاین
بعدش توی بازی برو قسمت options و اون تیک های سرور رو بزن...برگرد و Servers رو انتخاب کن و وارد بازی شو:دی
ویـــــــرایش: aminTnt هم توضیح داده بودن البته:دی

dashmojtaba
23-02-2012, 13:58
بله مثل mw2 میشه 18 نفره بازی کرد...سرور ایرانی هم داره یه دونه فعلا
مجتبی جان اول این آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7290323010%2FMW3_Full_Update_1_4_382.rar.ht ml) رو دانلود کن و کپی کن محل نصب بازی
بعدشاین برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و کپی کن...برنامه رو اجرا کن=>مولتی پلیر=>لن/آنلاین
بعدش توی بازی برو قسمت options و اون تیک های سرور رو بزن...برگرد و Servers رو انتخاب کن و وارد بازی شو:دی
ویـــــــرایش: aminTnt هم توضیح داده بودن البته:دی

لینک دومی ارور 404 میده :13:
ویراش: لینکو درست نگذاشتی خودم آدرسشو دروردم به هرحال ایشالا که ما هم موفق به این موهبت بشیم تشکر بابت تحویل !

امین هم کلاً تو این تاپیک این اولین پستشه من نمیدونم دیگه سر چی داغ کرده

dashmojtaba
23-02-2012, 15:50
خییییییییییییلی خوووووووووووب

به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به چقدر عالیه دستت درد نکنه منبرم تا یه هفته بازیش کنم که رزق ما رسیدااااا :8:

aaa1990
23-02-2012, 23:55
یکی دو روزه که با هیچ کدوم از ورژن های تکنوگاد نمیتونم هیچ سرور پیدا کنم،فقط امروز بعد هزار بار رفرش کردن یه دونه سرور ایرانی پیدا کردم.میخواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارن؟

crowe
24-02-2012, 00:00
یکی دو روزه که با هیچ کدوم از ورژن های تکنوگاد نمیتونم هیچ سرور پیدا کنم،فقط امروز بعد هزار بار رفرش کردن یه دونه سرور ایرانی پیدا کردم.میخواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارن؟
آره، واسه منم امروز اينطوري شده، جالبش اينه كهمن وقتي به ورژن 2.6 ارتقا دادم ، بازي ارور كرنل 32 كه واسه بازي هايي كثل بتل كه روي ايكس پي اجرا نيمشن رو داد و روي سون امتحان كردم، جواب داد ولي همين مشكل دير پيدا كردن سرورها رو داشتم و از سرورهاي ايراني هم مثل هميار خبري نبود!

dashmojtaba
24-02-2012, 13:28
من که اصلاً از اولشم سرور ایرانی ندیدم پایین ترین پینگ برای من دیروز 140 بود و دیگه کمتر از 250 ندیدم همه هم خارجین حتی پلیرا
کلاً کمتر از 20 تا سرور داره ! برای شما هم اینطوری شده ؟

beckham7
24-02-2012, 17:48
خییییییییییییلی خوووووووووووب

به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به چقدر عالیه دستت درد نکنه منبرم تا یه هفته بازیش کنم که رزق ما رسیدااااا :8:
مهندس جان یعنی الان با همون روشی که دوستمون گفت براحتی میشه لن بازی کرد؟؟

dashmojtaba
24-02-2012, 20:17
مهندس جان یعنی الان با همون روشی که دوستمون گفت براحتی میشه لن بازی کرد؟؟
نمیدونم !!

xlife
24-02-2012, 20:44
نه انگار بیخیال بشیم بهتره
یک نفر نیست بیاد مثل آدم روش شبکه کردن بازی رو یاد بده
یارو زده عنوانش روش لن و آنلاین اونوقت یک ساعت میشینی می خونی سرآخر می فهمی این آنلاین بود نه لن می گی لن رو چجوری میشه زد میگه واسه آنلاین این کار رو بکن
آقا من روش لن رو میخوام (شبکه) نه انلاین کچل شدم من سرعت اینترنت پوکیده از مخابراته انلاین رو با این بدبختی کجاش بزارم
یکی بیاد مثل ادمیزاد روش شبکه رو بزاره هم آسونه هم دردسر نداره هم موقعی که آنلاین خرابه میشنی دو نفری لن میزنی تا سرورهای انلاین درست بشه

dashmojtaba
24-02-2012, 21:02
یارو زده عنوانش روش لن و آنلاین اونوقت یک ساعت میشینی می خونی سرآخر می فهمی این آنلاین بود نه لن می گی لن رو چجوری میشه زد میگه واسه آنلاین این کار رو بکن
آقا من روش لن رو میخوام (شبکه) نه انلاین کچل شدم من سرعت اینترنت پوکیده از مخابراته انلاین رو با این بدبختی کجاش بزارم
یکی بیاد مثل ادمیزاد روش شبکه رو بزاره هم آسونه هم دردسر نداره هم موقعی که آنلاین خرابه میشنی دو نفری لن میزنی تا سرورهای انلاین درست بشه
این سایت نظارت درستی روش نمیشه اینه که با هزار جور منت یه جواب خشکو خالی به آدم میدن که تشکرم نکنی سنگین تری خودمم دیروز به مدیرای این تالار که ماشالا یکی دوتام نیستن به تک تکشون پ.خ دادم که این تاپیکو مهم کنن کلیم برای درخواستم دلیل و توضیح دادم ... دریغ از یه جواب !!!!
به هرحال من اگر بلد بودم بهت با کمال میل میگفتم چون معتقدم کمک کردن به دیگران اصلاً لذتبخشه نه مثل بعضیا جونم دربیاد تا فقط دو کلام راهنمایی ساده بکنم :13:
بگرد ببین کدومش مربوط به لنه من آنلاینو پیدا کردم و کرک تکنوگاد برای آنلاینش بود
ولی من فکر میکنم پست اول مال لن باشه چون حرف از تکنوگاد نیست و توش از هاست و این چیزا صحبت شده که تا اونجا که اطلاع دارم مربوط به لنه میشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xlife
25-02-2012, 09:58
این سایت نظارت درستی روش نمیشه اینه که با هزار جور منت یه جواب خشکو خالی به آدم میدن که تشکرم نکنی سنگین تری خودمم دیروز به مدیرای این تالار که ماشالا یکی دوتام نیستن به تک تکشون پ.خ دادم که این تاپیکو مهم کنن کلیم برای درخواستم دلیل و توضیح دادم ... دریغ از یه جواب !!!!
به هرحال من اگر بلد بودم بهت با کمال میل میگفتم چون معتقدم کمک کردن به دیگران اصلاً لذتبخشه نه مثل بعضیا جونم دربیاد تا فقط دو کلام راهنمایی ساده بکنم :13:
بگرد ببین کدومش مربوط به لنه من آنلاینو پیدا کردم و کرک تکنوگاد برای آنلاینش بود
ولی من فکر میکنم پست اول مال لن باشه چون حرف از تکنوگاد نیست و توش از هاست و این چیزا صحبت شده که تا اونجا که اطلاع دارم مربوط به لنه میشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قربون مرام و معرفتت جیگر والا چی میشه کرد بازی به این مهمی کلی ادم منتظرش بودن دو تا تاپیک با هم سرش درگیر بوداند سر بهترین بودن (فنهای بتلفید رومیگم) حالا که اومد و موفق شدهمه رفتن پی کارشون
خوب برویم سر اصل مطلب
انگار اون قسمت که فرمودید مربوط میشه به دو نفره من مالتیشو می خواستم رفیق

dashmojtaba
25-02-2012, 13:16
قربون مرام و معرفتت جیگر والا چی میشه کرد بازی به این مهمی کلی ادم منتظرش بودن دو تا تاپیک با هم سرش درگیر بوداند سر بهترین بودن (فنهای بتلفید رومیگم) حالا که اومد و موفق شدهمه رفتن پی کارشون
خوب برویم سر اصل مطلب
انگار اون قسمت که فرمودید مربوط میشه به دو نفره من مالتیشو می خواستم رفیق
من آنلاینشو تست کردم لن بازی نمیکنم برای همین امتحان نکردم خلاصه خبر ندارم راه آفلاینشو کجا توضیح داده و آیا جواب میده یا نه

5ajad
25-02-2012, 14:48
شما همون TeknoMw 2.6 رو دانلود کنید...توی یه فایل txt کامل همه چیز رو توضیح داده
ولی فکر کنم همون مراحل آنلاین رو میری...یکی dedicated server رو اجرا میکنه اون یکی هم میره توی قسمت Server =>لن و ملحق (همونjoin:دی) میشه به طرف
واسه ساخت dedicated server هم یه فایل آموزشی هست که همه چیز رو به طور کامل (آنلاین-لن-CoOp) هست که لینکشم اینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F37sm2lwru9680uo):دی

xlife
25-02-2012, 21:30
شما همون TeknoMw 2.6 رو دانلود کنید...توی یه فایل txt کامل همه چیز رو توضیح داده
ولی فکر کنم همون مراحل آنلاین رو میری...یکی dedicated server رو اجرا میکنه اون یکی هم میره توی قسمت Server =>لن و ملحق (همونjoin:دی) میشه به طرف
واسه ساخت dedicated server هم یه فایل آموزشی هست که همه چیز رو به طور کامل (آنلاین-لن-CoOp) هست که لینکشم اینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F37sm2lwru9680uo):دی
ممنون رفیق اونکار روهم انجام داده بودم اما افاقه نکرد

hadi h
01-03-2012, 08:48
سلام دوستان عزیز
من همین الان تونستم با کرک بازی کالاف رو به صورت مولتی پلیر بازی کنم .
حالا اگه این روش قبلا توی سایت موجود بوده ! خب این تاپیک رو حذف کنن مدیران عزیز
ولی اگه کسی بلد نیست من آموزشش رو قرار بدم .
البته الان نمی تونم ! و باید برم دانشگاه ! برگشتم خونه در خدمتم !

خب دوستان مثل اینکه روش قدیمی از آب در اومد ! یک ماه دوستان دارن با این روش بازی می کنن ! پس کلا هیچی ! اگه کسی خواست بگه تا آموزش رو توی همین تاپیک اضافه کنم

خب اینم از آموزش ! به تدریج کاملش می کنم ! (یعنی عکس هم می ذارم) :

خب دوستان ابتدا باید بگم برای رفتن تو بازی نیاز دارین به اکانت alteriw پس به سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] php%3Fmode%3Dregister) برین و عضو شین.

بعد به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت برین و با همون اکانت سایت بالایی وارد سایت بشین.

حالا اون وسط بزرگ نوشته دانلود کرک بازی ! اونو دانلود کنید.

یا اگه نمی خواین از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید.

حالا فایل رو اکسترکت کنید و محتواشو که 2 فایل هست به پوشه ی اصلی بازی بریزین.

حالا روی گزینه ی altermw3.exe کلیک کنید . صبر کنید تا کارشو بکنه !

یه چیزی حدود 16 مگابایت دانلود می کنه ! که خودشم جایگزاری می کنه ! پس شما فقط وایسین تا تموم بشه !

بعد از اتمام کار روی گزینه ی iw5mp.exe کلیک کنید .

از شما می خواد که یوزر و پس سایت التر رو وارد کنید .

این کارو بکنید تا وارد بازی بشین.

بعد از ورود به بازی روی گزینه ی play کلیک کنید.

بعد وایسن تا به انلاین سرور وصل بشه .

بعد روی گزینه ی استاندارد کلیک کنید ( Standard playlist )

بعد هم مود مورد علاقه تون رو انتخاب کنید.

و صبر کنید تا به یه بازی وصل بشین.

به همین راحتی می تونید انلابن بازی کنید .

اینم چند تا عکس :

hps2142
01-03-2012, 16:26
اموزش کو په ؟

Zaghan_13
01-03-2012, 17:15
شما اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3%98%C2%B4-%C3%98%C2%A2%C3%99%C2%86%C3%99%C2%84%C3%98%C2%A7%C 3%9B%C2%8C%C3%99%C2%86-%C3%98%C2%A8%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B2%C3%9B%C2%8C-%C3%9A%C2%A9%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%AF%C3%99%C2%86-Cod-MW3-%C3%99%C2%88%C3%9B%C2%8C%C3%98%C2%AF%C3%98%C2%A6%C 3%99%C2%88-%C3%9A%C2%AF%C3%9B%C2%8C%C3%99%C2%85-%C3%99%C2%BE%C3%99%C2%84%C3%9B%C2%8C-%28-%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%AE%C3%98%C2%AA%C3%98%C2%B5%C 3%98%C2%A7%C3%98%C2%B5%C3%9B%C2%8C-%C3%98%C2%B3%C3%98%C2%A7%C3%9B%C2%8C%C3%98%C2%AA-%C3%9A%C2%AF%C3%9B%C2%8C%C3%99%C2%85-%C3%98%C2%A7%C3%9B%C2%8C%C3%99%C2%85%C3%9A%C2%AF-%29) رو یه نگاه بنداز.
همه با همین روش بازی میکنن.

Amir rza
01-03-2012, 19:26
کسی تونسته آنلاین بازی کنه؟(لاقل امروز.):41:
آخه من وقتی با روش tekno روی گزینه ی سرورز تو بازی کلیک میکنم بعد از کلی صبر تو پیدا کردن ارور زیر رو میده::41:

لطفا کمکم کنید من اولین بارمه میخوام بازی کنم نذارید تو کفش بمونم.:41:

Amir rza
01-03-2012, 19:28
آخه من وقتی با روش tekno روی گزینه ی سرورز تو بازی کلیک میکنم بعد از کلی صبر تو پیدا کردن ارور زیر رو میده::41:

hadi h
01-03-2012, 19:37
دوستان عزیز
من با این روش بازی نمی کنم !!!
کرکی که استفاده می کنم برای alteriw هست !
حجمش هم کلا 16 مگ هست !
کاملا هم تست شده است.
توسط خودم هم تست شده !
و اشکالی نداره !
ایشالله می ذارم آموزشو !

hadi h
01-03-2012, 20:18

دوست عزیز باید مشکل از سرور mw3 باشه !
چون روش التر هم با همین مشکل مواجه هست الان !
ولی من صبح تونستم بازی کنم !

Amir rza
01-03-2012, 20:30
دوست عزیز باید مشکل از سرور mw3 باشه !
چون روش التر هم با همین مشکل مواجه هست الان !
ولی من صبح تونستم بازی کنم !

یعنی شما دارید با روش التر بازی میکنید؟

Zaghan_13
02-03-2012, 00:04

دوست عزیز مشکل از فایروال هست.
باید آف ـش کنی.
اگه بازن این پیام رو داد دوباره روی سرورز کلیک کن.درست میشه

hadi h
02-03-2012, 11:29
دوستان دیشب سرور قطع بوده
الان وصله برین بازی کنید
لول من الان 11 هست ! ظرف 50 دقیقه بازی کردن
سعی می کنم آموزش رو بذارم تو پست اول

hadi h
02-03-2012, 11:45
آموزش اضافه شد

amir raya
02-03-2012, 18:41
این کار چقد از حجم adsl کم میکنه؟

amir raya
02-03-2012, 21:05
سلام
من نیم ساعت آن زدم 1 گیگ حجمم کم شد. عادیه این؟

hadi h
02-03-2012, 21:07
این کار چقد از حجم adsl کم میکنه؟

واسه این بازی رو هنوز چک نکردم !
ولی mw2 واسه 2 ساعت بازی فقط 18 مگ کم می کرد !

amir raya
02-03-2012, 21:15
من نیم ساعت بازی کردم تو پنلم زده 1G

5ajad
02-03-2012, 22:26
من نیم ساعت بازی کردم تو پنلم زده 1G
1گیگ؟ شوخی میکنی؟سرور هم بشی اینقدر حجم کم نمیکنه:27:

amir raya
02-03-2012, 23:15
نه. درس شد. داداشمم داشته همزمان ویندوزشو آپ میکرده من نمیدونستم :31:

Amir rza
03-03-2012, 08:29
ممنون ولی هنوز مشکلم حل نشد.
من از روش التر هم استفاده کردم ولی هنوز همون ارور بالایی رو میده.:41:لطفا کمک کنید.:42:

Zaghan_13
03-03-2012, 13:28
ممنون ولی هنوز مشکلم حل نشد.
من از روش التر هم استفاده کردم ولی هنوز همون ارور بالایی رو میده.:41:لطفا کمک کنید.:42:

چرا روش التر؟
شما فقط کافیه که ورژن جدید تکنوگاد رو دانلود کنی بعد توی قسمت مولتی پلیر گزینه ی start lan رو بزنی.
توی بازی باید سرورز رو بزنی. و توی قسمت internet سرورهای بازی رو میاره .. که میتونی براحتی بازی کنی.

اگه مشکلی داشتی هم به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزن یا همینجا مطرح کن من جوابت رو میدم.

Amir rza
03-03-2012, 14:49
چرا روش التر؟
شما فقط کافیه که ورژن جدید تکنوگاد رو دانلود کنی بعد توی قسمت مولتی پلیر گزینه ی start lan رو بزنی.
توی بازی باید سرورز رو بزنی. و توی قسمت internet سرورهای بازی رو میاره .. که میتونی براحتی بازی کنی.

اگه مشکلی داشتی هم به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزن یا همینجا مطرح کن من جوابت رو میدم.

من از تکنوگاد 2.6.3 که آخرين نسخه تو سايتش بود استفاده کردم و قبلش آپديت هم کردم ولي همون ارور رو داد.:41:
اصلا وارد سرورز هم نمیشه.:41:

amir raya
03-03-2012, 15:42
اینا کاری به روش نداره. منم الان نمیتونم برم. فک کنم مسئله سر سروراس:
اینجا چیو نشون میده؟ :

5ajad
03-03-2012, 15:43
من از تکنوگاد 2.6.3 که آخرين نسخه تو سايتش بود استفاده کردم و قبلش آپديت هم کردم ولي همون ارور رو داد.:41:
شاید یه انتی ویروسی یا فایروالی بازی رو بلاک کرده...

Prepare
03-03-2012, 17:25
سلام
من نیم ساعت آن زدم 1 گیگ حجمم کم شد. عادیه این؟
جدا؟؟!! پس الان باید اینترنته من تموم شده باشه:18:

Amir rza
03-03-2012, 17:30
شاید یه انتی ویروسی یا فایروالی بازی رو بلاک کرده...
فکر نکنم چون یه بار فایروالو قطع کردم و همون ارور رو داد.:41:

اینا کاری به روش نداره. منم الان نمیتونم برم. فک کنم مسئله سر سروراس:
اینجا چیو نشون میده؟ :

لاقل میتونید بگید چه ساعتهایی میشه چون صبح هم رفتم ولی همینطوری بود.:41:
(راستی فیلتر شدن سایت مدیافایر(موقتی یا همیشگی شو نمیدونم:13:)در ظهر امروز رو به همه تسلیت میگم.:41:)

amir raya
03-03-2012, 18:18
آره. منم اعصابم خورده. این آلترو که نصب کردم بخش سینگل بازی دیگه بازی نمیشه. الانم از ساعت 3 تا حالا اره همین ارورو میده. تو سایت آلترم میگه باید صبر کنید. تکنو همینطوریه؟

amir raya
03-03-2012, 18:43
کسی امروز تونسته بازی کنه؟

Zaghan_13
03-03-2012, 18:47

این رو خوندی؟:

دوست عزیز مشکل از فایروال هست.
باید آف ـش کنی.
اگه بازم این پیام رو داد دوباره روی سرورز کلیک کن.درست میشه

5ajad
03-03-2012, 18:52
شما چرا رفتین آلتر نصب کردین؟
سرور های تکنوگاد که همیشه ثابتن...تازه 4تا سرور ایرانی با پینگ پایین هم داره

فکر نکنم چون یه بار فایروالو قطع کردم و همون ارور رو دادشما یه بار بازی رو توی لیست سبز فایروال ویندوز و +آنتی ویروس و فایروالی که خودت داری(لیست سبز رو دقیق نمیدونم چیه اسمش...Trusted programs) اضافه کن...امتحان کن ببین میشه؟

hadi h
03-03-2012, 18:53
دوستان من احتمال می دم به حاطر اینکه سرور ها کم هستن بازی اونایی رو که پینگگ بهتری دارن فقط راه می ده !
الان هم همچنان سرور شلوغه !

یا شایدم سرور ها فعلا خراب شده !
چون اون روزی که این تاپیک زدم تونستم بازی کنم ! ولی شبش نتونستم !
دیروز تونستم بازی کنم ! ولی شبش نتونستم ! امروز هم ساعت 5 صبح نتونستم بازی کنم !
الان هم که قطع !
فعلا منتظر باشیم ببینیم چی میشه !

ولی من بازی کردم و الان هم لولم 20 هست !
و کلی نسبت به mw2 بهتر شده !
امکانات بیشتر شده !
وای فکر کنم به لول 50 که برسی می تونی لباس جاگرنیت بخری !!!
اصل حاله ! ملت اونجا جاگرنیت می خریدن ! و نمی شد بزنیشون :دی

amir raya
03-03-2012, 22:23
سینگل پلیر شمام باز نمیشه؟ فایل های اصلی بازی رو دارید تا آلترو پاک کنم؟

hadi h
03-03-2012, 22:43
سینگل پلیر شمام باز نمیشه؟ فایل های اصلی بازی رو دارید تا آلترو پاک کنم؟

الان داشتم فروم التر رو نگاه می کردم !
اونجا بود ! ولی بستم صفحه رو !
اونجا رو بگرد گذاشته بود

amir raya
03-03-2012, 22:48
من خودم نیم ساعته دارم اونجا رو میگردم؟ توی کوم تالاراش بود؟

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

توی history مرورگرت نگاه کن آدرسشو بده. :11:

the great killer
04-03-2012, 14:47
دوستان سلام
آلتر تموم شده(سرور با پینگ کم پیدا نمیشه به علاوه از خود تکنوگاد یه گزارش رسیده که آلتر ویروسی میکنه!!!!!!!!!!!!!!) تکنوگاد دیگه جاشو گرفته حالا هم که سرورهای تکنوگاد هیتلر شدن دیگه نمیشه بازی کرد مدیافایر هم امروز عزیزان هیتلرش کردن که حتی آپدیت ها رو هم نمیشه گرفت
بسم الله..... فاتحه مولتیپلیر در ایران:41::41::41::41:بیرم مثه قدیما تو گیمنت

amir raya
04-03-2012, 15:47
ای بابا. یعنی اینکه تو قسمت servers تکنو گاد چیزیو نشون نمیده بخاطر اینه که هیلتره؟ چیز پی ان وصل کنم حله؟

the great killer
04-03-2012, 16:38
ای بابا. یعنی اینکه تو قسمت servers تکنو گاد چیزیو نشون نمیده بخاطر اینه که هیلتره؟ چیز پی ان وصل کنم حله؟

آره ولی الان حرفمو پس می گیرم
ولی تا دوسه روز دیگه نمیشه بازی کرد چون بازی آپدیت جدید داره و مدیافایر هیتلره خواهشا هر کسی می تونه آپدیت ها رو بگیره اینجا برامون بزاره
الانم ورژن جدید اومده(اسمش همون 2.6.3.0) ولی میگن سرور هاش بهتر شده و با ورژن های قبلی هم کار نمیکنه

Amir rza
04-03-2012, 16:50
ولی تا دوسه روز دیگه نمیشه بازی کرد چون بازی آپدیت جدید داره و مدیافایر هیتلره خواهشا هر کسی می تونه آپدیت ها رو بگیره اینجا برامون بزاره
الانم ورژن جدید اومده(اسمش همون 2.6.3.0) ولی میگن سرور هاش بهتر شده و با ورژن های قبلی هم کار نمیکنه

ببخشید این ورژنی رو که گفتید مال تکنوگاد هست یا مال خود بازی؟:13:
اگه مال تکنوگاد باشه که من این نسخه رو دارم مگر اینکه به قول خودتون یه ورژن جدید باشه.:13:
(راستی من تازه فهمیدم آی پی متغیر دارم و به خاطر همین از تانگل هم استفاده کردم ولی درست نشد.:41:)

amir raya
04-03-2012, 16:55

amir raya
04-03-2012, 17:19
من الان با تکنو گاد وصل شدم. یه دست مشتم بازی کردم.

the great killer
04-03-2012, 17:36
ببخشید این ورژنی رو که گفتید مال تکنوگاد هست یا مال خود بازی؟:13:
اگه مال تکنوگاد باشه که من این نسخه رو دارم مگر اینکه به قول خودتون یه ورژن جدید باشه.:13:
(راستی من تازه فهمیدم آی پی متغیر دارم و به خاطر همین از تانگل هم استفاده کردم ولی درست نشد.:41:)

ماله تکنوگاده خبرشو تو خود برنامه (وقتی به اینترنت وصل باشین)خوندم همیشه خبرهای مربوط به ام دبلیو 3 هست و این ورژن رو هم همونجا خبرشو گرفتم

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

نمی دونم چرا ولی نمی تونم تشکر کنم(سیستم شاید خرابه)
دستت درد نکنه

Amir rza
04-03-2012, 19:27
ماله تکنوگاده خبرشو تو خود برنامه (وقتی به اینترنت وصل باشین)خوندم همیشه خبرهای مربوط به ام دبلیو 3 هست و این ورژن رو هم همونجا خبرشو گرفتم

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

نمی دونم چرا ولی نمی تونم تشکر کنم(سیستم شاید خرابه)
دستت درد نکنه

الان کی آنلاین بازی کرده؟:13:
من همون نسخه ای که هم اسمم زحمتشو کشیدن دانلود کردم و هر دو فایروال ویندوز و آنتی ویروس خودم رو آف کردم ولی هیچ تفاوتی ندیدم و همون ارورو میده.:41:
.راستی کسی مپ های مولتی پلیر این بازی بازی رو داره برا دانلود؟:13:شاید نسخه ی من ناقص باشه.
(حجم بازی من با مخلفات 13.7 هست.)
راستی این فایل های بازی هست:
ببینید درست هستند؟

amir raya
04-03-2012, 21:26
البته بگم من تانگلم وصل کردم. نمیدونم شمام وصل میکنید یا نه!!

Amir rza
04-03-2012, 21:56

آره منم وصله چی کار کنم؟:41:
(سرعت اینترنت شما چقدر هست؟)

amir raya
04-03-2012, 22:01
من یه مگ گرفتم. پینگمم توی آخرین بازی که کردم (2 یا 3 دقیقه پیش) 255 بود.

Amir rza
05-03-2012, 15:14
من یه مگ گرفتم. پینگمم توی آخرین بازی که کردم (2 یا 3 دقیقه پیش) 255 بود.

شما چه سرویسی دارید و با ترافیک قیمتش چقدر میشه؟
(من 256 مخابرات دارم و فکر کنم به خاطر همین باشه.:41:)

the great killer
05-03-2012, 15:14

خیلی وقته دیگه تانگل استفاده نمی کنم تا جایی که یادم میاد همیشه باش لگ داشتم حتی تو سرور ایرانی!!!!

amir raya
05-03-2012, 15:26
من که فعلا لگی ندیدم. فک نکنم ربطی به اینترنت داشته باشه.

5ajad
05-03-2012, 15:57
شما چه سرویسی دارید و با ترافیک قیمتش چقدر میشه؟
(من 256 مخابرات دارم و فکر کنم به خاطر همین باشه.:41:)
نه عزیزم ربطی به نت نداره
شما نیگا کن ببین اصلا بازیت کانکت هست؟یعنی اطلاعات رد و بدل میشه؟

Amir rza
05-03-2012, 16:49
نه عزیزم ربطی به نت نداره
شما نیگا کن ببین اصلا بازیت کانکت هست؟یعنی اطلاعات رد و بدل میشه؟

چجوری؟:13:

Amir rza
06-03-2012, 18:56
چجوری؟:13:

چی شد؟:41:

5ajad
06-03-2012, 19:53
خب اگه فایروالی نصب کردی اونجا میتونی نیگا کنی
توی آنتی ویروس و فایروال ویندوز هم بازی رو ادد کن

Amir rza
06-03-2012, 21:26
خب اگه فایروالی نصب کردی اونجا میتونی نیگا کنی
توی آنتی ویروس و فایروال ویندوز هم بازی رو ادد کن

یعنی تو قسمت زیر هر دو آیکون تیک پابلیک رو بذارم؟:13:

dashmojtaba
07-03-2012, 13:53
این ورژن جدید تکنو رو کسی داره و تست کرده ؟ اگر کار میکنه بگذاره برا دانلود

dashmojtaba
07-03-2012, 17:18

همین کرک جدیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کارتو راه میندازه

amir raya
07-03-2012, 17:52
این ورژن جدید تکنو رو کسی داره و تست کرده ؟ اگر کار میکنه بگذاره برا دانلود

Amir rza
07-03-2012, 17:55
همین کرک جدیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کارتو راه میندازه

من که خیلی وقته اینو دارم.:41::13:
حالا چی کار کنم؟:19:
خسته شدم.:19::19::19::41::41::41::19::19::2:

hamed_danesh
07-03-2012, 18:22

داداش عزیز، اگر کرک جدیده کارت رو راه ننداخت پیشنهاد می کنم کامپیوترت رو با مودمی که باهاش به شبکه وصل می شی ببری به یه شرکت معمولی بگو می خوام شبکه اش رو dhcp کنید تا بدون دردسر هر کسی به مودم وصل می شه آیپی بگیره
اگر نخواستی ، اگه سرعت اینترنتت خوب هست ، teamviewer رو نصب کن یه پیغام به من بده تا خودم برات ردیف کنم

dashmojtaba
07-03-2012, 20:50
راه تخصصیشو نمیدونم ولی اگر نخندی با عرض پوزش چون راه بهتری به کلم نمیرسه کلاً ویندوزتو عوض کنی حله البته اگر قطعاتت و سرویس ای دی اس الت خوب باشه
خوبی این روش اینه که خیالت راحته ویندوز تازه داری و به طور عادی مثل بقیه باید برات کار کنه خیالتم از نتیجه دادن راحته
منم باید ویندوزمو عوض کنم دیگه یه دفعه ای هشت رو نصب میکنم امروز :8:

Amir rza
07-03-2012, 21:50
راه تخصصیشو نمیدونم ولی اگر نخندی با عرض پوزش چون راه بهتری به کلم نمیرسه کلاً ویندوزتو عوض کنی حله البته اگر قطعاتت و سرویس ای دی اس الت خوب باشه
خوبی این روش اینه که خیالت راحته ویندوز تازه داری و به طور عادی مثل بقیه باید برات کار کنه خیالتم از نتیجه دادن راحته
منم باید ویندوزمو عوض کنم دیگه یه دفعه ای هشت رو نصب میکنم امروز :8:

اتفاقا پیش پای شما همین چند روز پیش نصب کردم آخه قبلش هم همین مشکل بود.:27::27:
بعد هم آنلاین بازی کردن هیچ ربطی به سخت افزار نداره لاقل به فایروال گیر میدادی یه چیزی...:41::41:
(البته من احتمال میدم یا سرورا فیلترن که البته احتمالش کمه چون بدبختانه بقیه دارن حال میکنن یا سرویس انترنت من بده که باهاش چند تا بازی انجام دادم.:41:)
کلا نمیدونم چه مرگشه.:41:
راسنی بچه ها MW2 رو بازی میکنند؟امدوارم عده ای باشه که لاقل با اون آنلاین بزنیم.:8:

amin n & i series
08-03-2012, 10:03
سلام
ذوستان میخواستم بدونم کسی هست سیو همه اپدیت تفنگ های کال8 انلاین رو داشته باشه؟؟؟
همه تفنگ هاشون اپدیته میزنن ما رو میترکونن :31:

amir raya
08-03-2012, 12:00
قربونت برم بازی کن لولت بره بالا تفنگات باز میشه. فک نکنم بشه با سیو و اینا بازشون کرد!!!

amir raya
08-03-2012, 12:07
شما اگه به اینترنتت شک داری یه پروک30فایر دان کنم. pm بده تا پروک30 هاشو بهت بدم.

Rhodes
08-03-2012, 12:21
دوستان سرور پایدار با پینگ درست هست ؟

the great killer
08-03-2012, 12:53
دوستان سرور پایدار با پینگ درست هست ؟

نه ولی بیشتر ساعات سرور با پینگ کم پیدا میشه ولی تا آخرین ورژن تکنوگاد نیاد بیرون(2.7) کاری نمیشه کرد
خود تکنوگاد گفته اون قراره آخرین ورژن باشه

5ajad
08-03-2012, 12:53
یعنی تو قسمت زیر هر دو آیکون تیک پابلیک رو بذارم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما این کارو بکن...قسمت turn firewall on or off هم هردوشو off کن...ببین اگه نشد دیگه نمیدونم چشه:(

the great killer
08-03-2012, 12:55
قربونت برم بازی کن لولت بره بالا تفنگات باز میشه. فک نکنم بشه با سیو و اینا بازشون کرد!!!

چرا میشه و دیگه اینقد دارن اینکارو می کنن وقتی لیست بازیکنانو میاری فقط پرستج لول 10 رو 80 می بینی
خیلی بده گذاشتن مردم حال کنن اینا میان دورش می زنن

hajibero
08-03-2012, 17:44
سلام به برادران عزیز.
من میخواستم تو گیم نت افلاین لن بازی کنیم بین 8 کامپیوتر با بچه های گیم نت بازی کنیم .گفتم ببینم میشه با تکنو یا التر کال اف 8 رو بازی کنیم .یعنی یکی از سیستم ها سرور شه و بقیه بهش وصل شن .مدرن وار 2 میشه .
اگه میشه یکی توضیح بده .با تشکر و سپاس.

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

سلام به برادران عزیز.
من میخواستم تو گیم نت افلاین لن بازی کنیم بین 8 کامپیوتر با بچه های گیم نت بازی کنیم .گفتم ببینم میشه با تکنو یا التر کال اف 8 رو بازی کنیم .یعنی یکی از سیستم ها سرور شه و بقیه بهش وصل شن .مدرن وار 2 میشه .

Amin4All
09-03-2012, 15:42
سلام به برادران عزیز.

.

اقا کسی تست کرده lan رو بگه چطوری میشه لن بازی کرد mw3 رو؟
lan خالی و بصورت شبکه.
راستی اگر اموزش mw2 رو هم داشتی که تست شده باشه برا lan بازی کردن بزار.
ممنون.

amin n & i series
09-03-2012, 23:08

دستت درد نکنه بابت پاسختون...والا رنکینگم 80 هست ولی هنوز خیلی تفنگام ابدیت نیست....گفتم اگه بشه که اونا هم اپدیت بشن که دیگه فرمودید نمیشه
:10::10::10:

amir raya
09-03-2012, 23:21
تفنگارو باید باهاش بازی کنید تا آپدیت بشه. از طرفی این دوستمون بعد از من گفتن میشه. (من نمیدونستم)

5ajad
09-03-2012, 23:24
اگه بخواید من میتونم واستون lvl h4ck گیر بیارم که تفنگ هاتونو lvl31 کنین...توی این دورو زمونه که همه هـک استفاده میکنن فکر نکنم موردی داشته باشه...هرچند خودم استفاده نکردم:)
اگه موردی نداره همینجا بزارم ؟

dashmojtaba
10-03-2012, 10:37
اگه بخواید من میتونم واستون lvl h4ck گیر بیارم که تفنگ هاتونو lvl31 کنین...توی این دورو زمونه که همه هـک استفاده میکنن فکر نکنم موردی داشته باشه...هرچند خودم استفاده نکردم:)
اگه موردی نداره همینجا بزارم ؟
مورد داره عزیز !
...

نمیدونم چرا اینقدر بی دروپیکره مولتی مدرن3 تو دوش هرکی پرروبازی درمیورد راحت کیک میشد کمترم اجازه چ ی ت میدادن اما این یکی انگار قوانین هم هنوز براش نگذاشتن شاید چون تازه راه افتاده اینطوره !
ولی خداییش خوشم میاد میشه هر امکاناتی خواستی استفاده کنی لانچرم بزنی بازی با محدودیت حال نمیده :21:

Mool Tee
10-03-2012, 17:00
سلام.می خوام آنلاین کردن mw3 رو از طریق استیم بهتون یاد بدم.اول از همه اگه شما CD KEY مدرن وارفیر رو خریداری کردین بدونین که خود اونجایی که ازش خریدین باید واستون ACTIVE کنه یعنی CD KEY رو به استیم بده (برای اینکار نیاز به ای پی روسی داره که خود فروشگاه باید واستون اکتیو کنه)تا بازی برای دانلود اماده بشه.خوب شما برنامه استیم رو دانلود و نصب می کنید و منتظر میمونین تا آپدیت بشه بعد از وارد کردن یوزر و پسورد وارد اکانت استیمتون بشید.حالا میریم تا MW3 رو آنلاین کنیم.اصولا توی قسمت LIBRARY باید دوتا چیز برای دانلود وجود داشته باشه (Call of duty modern warfare 3 و Call of duty modern warfare 3 Multiplayer) که ما با دومی کار داریم.میریم روی Call of duty modern warfare 3 Multiplayer و اینیستال رو میزنیم و بعد ok و بعد بازی شروع به دانلود می کنه.ولی لازم نیست شما دانلود کنین.یه 10 ثانیه وایمیسین تا دانلود بشه بعد روی بازی راست کلیک می کنین و Pause Updating رو میزنین.:20:

حالا به طور کلی از استیم خارج میشین و استیمو میبندید.حالا یکی از بازی های کرک شده بیرون رو نصب می کنید(هرجا که خواستید) بعد بعد از اینکه بازی نصب شد میرید داخل پوشه بازی و همه فایل های بازی رو cut می کنین و در این قسمت پیست می کنین:46:
C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 3

به جای C هر جای دیگر می تواند باشد.:5:
حالا استیم رو اجرا میکنین و Resume updating رو میزنین و میبین که سریعا دانلود تموم میشه.میتونه حدود 15 تا 300 مگابایت باشه دانلود.بعد از اینکه دانلود تموم شد این کار رو انجام میدین:
حالا برای دریافت پچ های جدید این بازی بر روی آیکون یا خط Multiplayer بازی راست کلیک کنید و Properties را انتخاب و سپس از پنجره باز شده برچسب Local files را انتخاب کنید . سپس گزینه Verify integrity of game cache را انتخاب کنید .کار تمام است از بازی آنلاین لذت ببرین اگه مشکلی بود به من بگین.
لینک دانلود برنامه استیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآی دی من هم در استیم این هست : blizzard_2012 می تونین تو Friends اددم کنید
از این سایت ها هم میتونید بخرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدانلاین کردن bf3 رو بزودی قرار می دم:46:
موفق و پیروز باشید:40:

Coming Soon From Me(Origin) :D

the great killer
13-03-2012, 11:17
سلام به رفقا
تکنوگاد آخرین ورژن داده بیرون 2.7.1 ولی هنوز لینک فایل هیتلره هرکسی می تونه این فایل رو برامون آپلود کنه ممنون

amir raya
13-03-2012, 14:39
من دیروز دان کردم. احتمالا باید بخرید. اگه با نسخه قددیمی سرورا براتون میاد پیشنهاد میکنم آپ نکنید!!

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

the great killer
13-03-2012, 17:18
من دیروز دان کردم. احتمالا باید بخرید. اگه با نسخه قددیمی سرورا براتون میاد پیشنهاد میکنم آپ نکنید!!

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

آره تموم شد دیگه
خوده تکنوگاد گفته باید بازی رو بخرید
آخرین راهمون بود که اینم بسته شد ببینیم آلتر چی کار میکنه

amir raya
13-03-2012, 17:39
باید ورژن اوریجینال بازی رو (فک کنم) داشته باشی تا بتونی بازی کنی!!!

the great killer
13-03-2012, 17:43
باید ورژن اوریجینال بازی رو (فک کنم) داشته باشی تا بتونی بازی کنی!!!

اگه می خوای بدونی قضیه چیه با گوگل ترنسلیت ترجمه کن
دیگه تموم شد

amir raya
13-03-2012, 17:55
دیگه سوادم میرسه اینو معنی کنم :31:
شما اینو تست کن ببین جواب میده یا نه همینجا بگو. من باید ریست کنم حالشو ندارم :31:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

the great killer
13-03-2012, 18:05
دیگه سوادم میرسه اینو معنی کنم :31:
شما اینو تست کن ببین جواب میده یا نه همینجا بگو. من باید ریست کنم حالشو ندارم :31:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نمیشه

amir raya
13-03-2012, 18:32
لینک مشکلی نداشت:

the great killer
13-03-2012, 19:05
لینک مشکلی نداشت:

من الن تو بازیم

amir raya
13-03-2012, 19:24
اوکی پس حله!!!

zer0oo
13-03-2012, 19:29
دمت گرم حرف نداشت
درست شد
بازی خیلی باحالی هستش

arash-king
13-03-2012, 21:32
سلام
من میخوام با برادرم این بازی را توی 2 دستگاه بازی کنیم
یعنی من تو pc برادرم تو لپ تاپ
طوری که من جزو یه تیم باشم و برادرم جزو یه تیم
امکانش هست ؟؟
یه توضیح کامل بدین
ممنون

doncarllo1
14-03-2012, 13:45
هرکی از بچه خواست بازی رو به صورت ارجینال بازی کنه توی استیم من یه اکانت استیم دارم که 6 تا بازی داره mw3 و ops هم توش هستش . هر کی خواست من توی یاهو هستم با همین id

dashmojtaba
14-03-2012, 14:10
مگه مشکلی برای مولتیش پیش اومده ؟ من بازیو پاک کردم دوباره نصب نکنم یا هنوز تکنوگاد جواب میده یکی سریع بگه ؟؟؟

amir raya
14-03-2012, 14:12
نه. شما نسخه ای که توی پست 142 هست رو نصب کن. موردی نداره!!!

dashmojtaba
14-03-2012, 14:20
پس حله ؟! دمت گرم ! :31:
آقا من الان باید از صفر شروع کنم یعنی تمام رنکو زحماتم به بادرفت !! چون اصلاً ویندوزمو عوض کردم :41:
سیو بازی کجاس برای دفعات بعد اینطوری نشه ؟!

amir raya
14-03-2012, 14:27
رنک تکنوگاد که فک نکنم از بین بره. فقط special ops و مراحل بازی. سیو هم توی گوگل سرچ کنید پیدا میشه. (تو تایپیک خود بازی هم سوال کنید شاید کسی گذاشت)

Bobby Sands
14-03-2012, 15:10
ماشالا لول ها همه 80!!!:13:
چقدر ما ایرانیا خفنیم :31:

dashmojtaba
14-03-2012, 16:17
رنک تکنوگاد که فک نکنم از بین بره. فقط special ops و مراحل بازی. سیو هم توی گوگل سرچ کنید پیدا میشه. (تو تایپیک خود بازی هم سوال کنید شاید کسی گذاشت)
عزیز!! میگم ویندوز عوض کردم همه چی پریده :31:
سیوش کجاس ؟

amir raya
14-03-2012, 16:25
یعنی رنک روی ویندوز ذخیره میشه؟ فک نکنما. توی سرورای تکنوگاد مگه ذخیره نمیشه؟

doncarllo1
14-03-2012, 16:29
لینگ بازیهام توی استیم هرکی خواست بگه

dashmojtaba
14-03-2012, 16:34
یعنی رنک روی ویندوز ذخیره میشه؟ فک نکنما. توی سرورای تکنوگاد مگه ذخیره نمیشه؟
نه تو اون ذخیره نمیشه !

Armink36
15-03-2012, 11:00
از دوستان عزیز و گل :11:
کسی هست که بدونه چطور میشه با TeknoGods 2.7.0.1 لن LAN بازی کرد ؟؟
منظورم SpecialOps نیست !!! :19: منظورم مولتی پلیره !!!

کمک کنید ممنون میشم ! :40:

dedicated server می سازم ولی وقتی نفر دوم بهش وصل میشه نفر اول قطع میشه!!! LOL

dashmojtaba
15-03-2012, 17:48
از دوستان عزیز و گل :11:
کسی هست که بدونه چطور میشه با TeknoGods 2.7.0.1 لن LAN بازی کرد ؟؟
منظورم SpecialOps نیست !!! :19: منظورم مولتی پلیره !!!

کمک کنید ممنون میشم ! :40:

dedicated server می سازم ولی وقتی نفر دوم بهش وصل میشه نفر اول قطع میشه!!! LOL
مولتی که الان ما داریم بازی میکنیم و مشکلی نیست
مثل همون مدرن2 قشنگ میری تو سرورها و اکثر سرورای ایرانی که تو 2 بود تو سرورای مولتی مدرن 3 هم هست و پینگشم حدودای 90 هست برای من
این از مولتی .
ددیکیتدو دیگه نمیدونم چی به چیه !
ولی مولتیش مشکل نداره
...

راستی امروز پینگا افتضاح بودن لگ هم که حسابی روسفیدمون کرد !!
ببخشید دیگه از این بهتر نمیشد احساس رو گفت :27:

arash-king
15-03-2012, 20:14
سلام
من میخوام با برادرم این بازی را توی 2 دستگاه بازی کنیم
یعنی من تو pc برادرم تو لپ تاپ
طوری که من جزو یه تیم باشم و برادرم جزو یه تیم
امکانش هست ؟؟
یه توضیح کامل بدین
ممنون
کسی نبود جواب منو بده ؟؟؟ :19:
فقط یه توضیح خواستم ها :13:

the great killer
15-03-2012, 22:21
کسی نبود جواب منو بده ؟؟؟ :19:
فقط یه توضیح خواستم ها :13:

آره میشه دوتاتون به اینترنیت وصل شین یکی بره تو pmc اون یکی africa milita
اگه لنه منظورت باید یه ددیکیتت سرور بزنی که قابل دیدن توی قسمت لن توی سرور ها باشه
ولی نمی دونم تا حالا کسی تونسته واقعا لن کنه یا نه چون در هر صورت (چه کانکت یا دیسکانکت باشین)شما سرور خودتون رو میبینین ولی بقیه رو نمی دونم
در ضمن تو گیمنت ها هم نمیشه چون باید تمام فایل های بازی در دسترس باشن و موقع سرور درست کردن ارور میده

Amin4All
16-03-2012, 16:30
اگر کسی توی گیم نت تونسته بدون اینترنت لن بازی کنه راه حلش رو بزاره ما هم طلبه ایم.:31:

gomgashte_r
16-03-2012, 16:58
با سلام
من مولتی این بازی رو یه مدتیه که راه انداختم توی گیم نت گفتم یه آموزش بزارم بقیه دوستان هم استفاده کنند.
خوب بریم سراغ آموزش که به صورت ساده و کاملا خلاصه تهیه شده !!!!:11:.
1- اول از همه این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7290323010%2FMW3_Full_Update_1_4_382.rar.ht ml) رو دانلود کنید و بریزید توی پوشه اصلی بازی mw3 تا بازی شما به ورزن 1.4.382 آبدیت بشه.(این فایل از وبلاگ دوستمون برداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بااجازه البته:20:).
2-بعد هم این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F149698965%2Ff6677f7%2FCopy_To_Your_Main_Folder.r ar.html) رو بریزید توی پوشه اصلی بازی. همین فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از یه سروره دیگه!
3- فایل Run_dedicated.bat رو روی اون سیستمی که قراره سرورباشه اجرا کنید.
4-حالا فقط کافیه توی سیستم های کلاینت فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید و بعد آی پی سیستم سرور رو بدید و بعد از قسمت multiplayer بر روی ( start (lan/online کلیک کنید.
5-بعد از ورود به بازی بر روی options کلیک و بعد از قسمت dedicated server تیک مربوط به enable server browser رو به yes تغییر بدید.
6-حالا به صفحه اول بازی برگردید باید تبی به نام servers اضافه شده باشه .روی اون کلیک کنید و بعد از تب lan اون باید سروری که ساختید و به نام free for all هست ببینید و بقیه اش رو هم بهتر ازمن بلدید:46:.
چند نکته:
1-برای اجرای فایل teknogods به netframework 4 احتیاج دارید.
2- فایل شماره 1 رو باید برای کلاینت ها هم کپی کنید.
3- و اما مهمترین نکته :
باید هر سیستم سریال خاص خودش رو بگیره.برای این کار باید فایل teknogods.ini رو ادیت کنید.
خوب برای ادیت این فایل اول باید تیک Read only اون رو با Properties گرفتن بردارید تا بتونید ادیتش کنید.
بعد از برداشتن تیک رید اونلی باید دو عدد آخر این قسمت ID=bc196c78 که 78 رو به یه عدد دیگه تغییر و همچنین دو عدد آخر این قسمت رو ExternalIP=122.33.44.58 که 58 رو به یه عدد دیگه تغییر بدید ودر آخر دوباره تیک مربوط به Read only رو دوباره بزارید .یادتون نره چون خیلی مهمه!!!:31:
یادتون نره برای هر کلاینت باید همین تغییرات رو انجام بدید وگرنه نمیتونید به سرور وصل بشید.
توجه: راستی این سرور فقط مد free for all رو اجرا میکنه . برای تغییر مد به پوشه admin بازی برید و فایل ffa.dspl باز کنید .برای تغییر مد باید این قسمت رو ویرایش کنید: 1,ffa_default ,*
خوب میتونید ffa_default رو با هرکدوم از اینا
TDM_default (Team Deathmatch)
DOM_default (Domination)
CTF_default (Capture The Flag)
DZ_default (Drop Zone)
FFA_default (Free For All)
GG_default (Gun Game)
HQ_default (Headquarters)
INF_default (Infected)
JUG_default (Juggernaut)
KC_default (Kill Confirmed)
OIC_default (One In The Chamber)
SAB_default (Sabotage)
SD_default (Search and Destroy)
TDEF_default (Team Defender)
TJ_default (Team Juggernaut
جابجا کنید.
توجه کنید اون * به معنای اجرای تمام مپ های بازی به صورت راندوم هست .
آخ دیگه خسته شدم امیدوارم این آموزش بدردتون بخوره.
موفق باشید:11::11::11:.

Amin4All
16-03-2012, 20:26
ممنون gomgashte_r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
وقت کردم تست میزنم امیدوارم کار کنه.

arash-king
16-03-2012, 20:29
با سلام
من مولتی این بازی رو یه مدتیه که راه انداختم توی گیم نت گفتم یه آموزش بزارم بقیه دوستان هم استفاده کنند.
1- اول از همه این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7290323010%2FMW3_Full_Update_1_4_382.rar.ht ml) رو دانلود کنید و بریزید توی پوشه اصلی بازی mw3 تا بازی شما به ورزن 1.4.382 آبدیت بشه.(این فایل از وبلاگ دوستمون برداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بااجازه البته:20:).
2-بعد هم این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F149698965%2Ff6677f7%2FCopy_To_Your_Main_Folder.r ar.html) رو بریزید توی پوشه اصلی بازی. همین فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fjopy9zgxkl72.html) از یه سروره دیگه!
4-حالا فقط کافیه توی سیستم های کلاینت فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید و بعد آی پی سیستم سرور رو بدید و بعد از قسمت multiplayer بر روی ( start (lan/online کلیک کنید.
5-بعد از ورود به بازی بر روی options کلیک و بعد از قسمت dedicated server تیک مربوط به enable server browser رو به yes تغییر بدید.
6-حالا به صفحه اول بازی برگردید باید تبی به نام servers اضافه شده باشه .روی اون کلیک کنید و بعد از تب lan اون باید سروری که ساختید و به نام free for all هست ببینید و بقیه اش رو هم بهتر ازمن بلدید:46:.
چند نکته:
3- و اما مهمترین نکته :
باید هر سیستم سریال خاص خودش رو بگیره.برای این کار باید فایل teknogods.ini رو ادیت کنید.
خوب برای ادیت این فایل اول باید تیک Read only اون رو با Properties گرفتن بردارید تا بتونید ادیتش کنید.
بعد از برداشتن تیک رید اونلی باید دو عدد آخر این قسمت ID=bc196c78 که 78 رو به یه عدد دیگه تغییر و همچنین دو عدد آخر این قسمت رو ExternalIP=122.33.44.58 که 58 رو به یه عدد دیگه تغییر بدید ودر آخر دوباره تیک مربوط به Read only رو دوباره بزارید .یادتون نره چون خیلی مهمه!!!:31:
یادتون نره برای هر کلاینت باید همین تغییرات رو انجام بدید وگرنه نمیتونید به سرور وصل بشید.
توجه: راستی این سرور فقط مد free for all رو اجرا میکنه . برای تغییر مد به پوشه admin بازی برید و فایل ffa.dspl باز کنید .برای تغییر مد باید این قسمت رو ویرایش کنید: 1,ffa_default ,*
DOM_default (Domination)
DZ_default (Drop Zone)
GG_default (Gun Game)
INF_default (Infected)
JUG_default (Juggernaut)
SAB_default (Sabotage)
جابجا کنید.
سلام داداش
من دنبال همین راه هستم که بازی کنم
شما این راه رو تست کردید ؟؟
مطمئنی عمل میکنه ؟؟

gomgashte_r
16-03-2012, 21:22
سلام داداش
من دنبال همین راه هستم که بازی کنم
شما این راه رو تست کردید ؟؟
مطمئنی عمل میکنه ؟؟

آره عزیز
الان توی گیم نت بچه ها دارن بازی میکنن .وقت کردم چند تا اسکرین شات براتون میزارم .
اینم یکی از لینک هایی که ازش استفاده کردم:

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

ممنون gomgashte_r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
وقت کردم تست میزنم امیدوارم کار کنه.

خواهش میکنم قابلی نداشت. فقط دقیق همین کارایی که گفتم رو انجام بدید که فکر نمیکنم سخت باشه:46:.
موفق باشید

arash-king
17-03-2012, 23:58
آره عزیز
الان توی گیم نت بچه ها دارن بازی میکنن .وقت کردم چند تا اسکرین شات براتون میزارم .
اینم یکی از لینک هایی که ازش استفاده کردم:

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

خواهش میکنم قابلی نداشت. فقط دقیق همین کارایی که گفتم رو انجام بدید که فکر نمیکنم سخت باشه:46:.
موفق باشید
داداش دمت گرم من همه این کارها رو انجام دادم و الان میتونم با برادرم LAN بازی کنم
فقط یه سری مشکل دارم ببین میتونی کمک کنی :46:
1- من و برادرم توی map ها تک و تنهاییم و باید با هم بجنگیم...امکانش هست هرکدوم از ما یه تیم داشته باشیم که اونا افراد غیرواقعی باشن ؟؟

2- وقتی فایل TeknoMW3.exe را اجرا میکنم و میرم تو قسمت setting تا نام و FOV خودمو تغییر بدم میاد بیرون و نمیتونم اسممو تغییر بدم و اسم شما روی بازی هست که نوشته Gomgashte :31: میتونی کمک کنی ؟؟

3- من چجوری میتونم برادرم را جز friend های خودم بیارم ؟؟!
ممنون :11:

sinasalar2007
18-03-2012, 14:05
ما هم میخوایم به جمع شما بپیوندیم ولی نمیدونم جمعتون کجاس !!! همه چیز علی الظاهر سالمه ولی ایرانی پیدا نمیکنم که بشه باهاش بازی کرد !
کسی نیست باهاش بشه یه قرار گذاشت !؟!؟

arash-king
18-03-2012, 14:27
دوستان یه سوال ...... اگه بخوایم آنلاین بازی کنیم تقریبا چقدر حجم مصرف میکنه ؟؟

gomgashte_r
18-03-2012, 15:05
داداش دمت گرم من همه این کارها رو انجام دادم و الان میتونم با برادرم LAN بازی کنم
فقط یه سری مشکل دارم ببین میتونی کمک کنی :46:
1- من و برادرم توی map ها تک و تنهاییم و باید با هم بجنگیم...امکانش هست هرکدوم از ما یه تیم داشته باشیم که اونا افراد غیرواقعی باشن ؟؟

2- وقتی فایل TeknoMW3.exe را اجرا میکنم و میرم تو قسمت setting تا نام و FOV خودمو تغییر بدم میاد بیرون و نمیتونم اسممو تغییر بدم و اسم شما روی بازی هست که نوشته Gomgashte :31: میتونی کمک کنی ؟؟

ممنون :11:

1- راستش من نمیدونم چجوری میشه اضافه کرد و اصلا نمیدونم برای این بازی bot تعریف شده یا نه!:31:
2- خوب اینو میدونم فقط کافیه تیک read only رو که توی آموزش گفتم رو برداری و بعد فایل teknomw3 رو اجرا کنی و اسمتو عوض کنی و بعد دوباره تیک رو بذاری.:11:
3-راستش من تو کار بازی کردنش نیستم و فقط لن اون رو راه انداختم و باید اینا رو از بازیکن های mw3 بپرسی:19:

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

دوستان یه سوال ...... اگه بخوایم آنلاین بازی کنیم تقریبا چقدر حجم مصرف میکنه ؟؟

خوب میتونی خودت تست کنی یه نیم ساعت بازی کن و بعد ببین چقدر از حجمت کم شده البته اگه isp شما میتونه این اطلاعات رو به شما بده.

gomgashte_r
18-03-2012, 15:24
آموزش لن بازی mw3 بصورت آفلاین
با سلام
خوب بریم سراغ آموزش که به صورت ساده و کاملا خلاصه تهیه شده !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- اول از همه این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7290323010%2FMW3_Full_Update_1_4_382.rar.ht ml) رو دانلود کنید و بریزید توی پوشه اصلی بازی mw3 تا بازی شما به ورزن 1.4.382 آبدیت بشه.(این فایل از وبلاگ دوستمون برداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بااجازه البته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

2-بعد هم این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F149698965%2Ff6677f7%2FCopy_To_Your_Main_Folder.r ar.html) رو بریزید توی پوشه اصلی بازی. همین فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fjopy9zgxkl72.html) از یه سروره دیگه!

3- فایل Run_dedicated.bat رو که توی فایلهای شماره 2 هست رو روی اون سیستمی که قراره سرور باشه اجرا کنید.

4-حالا فقط کافیه توی سیستم های کلاینت فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید و بعد آی پی سیستم سرور وهمچنین پورت 55100 (بهتر) رو بدید و بعد از قسمت multiplayer بر روی ( start (lan/online کلیک کنید.

6-حالا به صفحه اول بازی برگردید باید تبی به نام servers اضافه شده باشه .روی اون کلیک کنید و بعد از تب lan اون باید سروری که ساختید و به نام free for all هست ببینید و بقیه اش رو هم بهتر ازمن بلدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------
چند نکته:
3- و اما مهمترین نکته :
بعد از برداشتن تیک رید اونلی باید دو عدد آخر این قسمت ID=bc196c78 که 78 رو به یه عدد دیگه تغییر و همچنین دو عدد آخر این قسمت رو ExternalIP=122.33.44.58 که 58 رو به یه عدد دیگه تغییر بدید ودر آخر دوباره تیک مربوط به Read only رو دوباره بزارید .یادتون نره چون خیلی مهمه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1.3- برای تغییر نام لازمه که این تیک رو اول بردارید و بعد از تغییر نام دوباره بزارید.
----------------
----------------
توجه: این سرور فقط مد free for all رو اجرا میکنه . برای تغییر مد به پوشه admin بازی برید و فایل ffa.dspl باز کنید .برای تغییر مد باید این قسمت رو ویرایش کنید: 1,ffa_default ,*
------------------------------------------------------------------------------------
DOM_default (Domination)
DZ_default (Drop Zone)
GG_default (Gun Game)
INF_default (Infected)
JUG_default (Juggernaut)
SAB_default (Sabotage)
جابجا کنید.
توجه کنید اون ستاره( *) ابتدایی در 1,ffa_default ,* به معنای اجرای تمام مپ های بازی به صورت راندوم هست .
امیدوارم این آموزش بدردتون بخوره.
موفق باشید:11:.

Saeed System
18-03-2012, 15:50
با تشکر ویژه...از شما....خیلی دنبال این آموزش بودم...

حالا من م یخوام فقط تو مپ dome ه کوچیکتره بازی کنم باید چیکا رکنم فایل ادمین رو چه طوری دستکاری کنم...

یعنی همش ffa و فقط تو مپ dome ..به هیچ عنوان و هیچ وقت مپ عوض نشه...دلیلشم اینه که 2 تا کامپیوتر دارم شبکه خونگیه با داداشم بازی میکنیم..

بازم تشکر از این همه زحمت و علاقع شما به آموزش به دیگران...و آگاه سازی دیگران از چیزی که خودتون بلدید ...متشکرم :11:

amintnt
18-03-2012, 16:45
سیستم Matchmaking رو فقط آلتر روش کار کرده بود و امکان اد کردن هم درش بود(و همونطور که می‌دونید آلتر تقریبا به انتهای خط رسیده). اما این روشی که شما استفاده می‌کنید با استفاده از Dedicate سرور هست که قابلیت اد کردن کلا درش موجود نیست.

Saeed System
18-03-2012, 17:22
من نتونستم راه اندازی کنم...خودم نمیتونم به سرورم وصل بشم میگه شما بن شدید از این سرور..

چه طوری میتونم خودم رو آنبن کنم از سرور خودم؟

*Ali*
18-03-2012, 20:11
از دوستان فعال این تاپیک خواهش میکنم لینک پستهایی که روشهای آموزش آنلاین و LAN (دائمی و تست شده) رو توضیح داده اینجا بذارن تا توی پست اول قرار بگیرند.

arash-king
18-03-2012, 20:18
از دوستان فعال این تاپیک خواهش میکنم لینک پستهایی که روشهای آموزش آنلاین و LAN (دائمی و تست شده) رو توضیح داده اینجا بذارن تا توی پست اول قرار بگیرند.
دوستان عزیزی که میخوان LAN بازی کنن
این لینکی که گذاشتم را بخونید
من تست کردم جواب داد البته بصورت LAN offline هست
من و برادرم از همین طریق داریم LAN بازی میکنیم :8:

اینم لینک پست آموزشی (( از دوست عزیزمون gomgashte_r هم بخاطر این مطلبش تشکر میکنم :11:))

xlife
18-03-2012, 23:28
با سلام
چند نکته:
3- و اما مهمترین نکته :
DOM_default (Domination)
DZ_default (Drop Zone)
GG_default (Gun Game)
INF_default (Infected)
JUG_default (Juggernaut)
SAB_default (Sabotage)
جابجا کنید.
سلام
بعد از شش ماه جستجو و سرگردانی و فلاکت بلاخره تونستم یک آموزش کامل تحت شبکه روپیدا کنم gomgashte جان عزیز این همه وقت کجا بودی که سعادت دیدار تو رو نداشتیم به هر حال مچکریم
اماحیف واسه من کار نکرد وقتی سرور رو ساختم و نفر اول وارد بازی شد نفر دوم نمی تونست وصل بشه وسرور تایم اوت رو میزد بعد از چند لحظه نفر اول هم با همین اخطار مواجه میشه اگه هر دو با هم متصل بشن که در کل وارد نمیشه و توکانکشن می مونه وبعد همون اخطار اگه یک نفر وارد بشه میتونه تو بازی بچرخه اما به چکار میاد
نمیدونم چکار کنم

Saeed System
19-03-2012, 09:25
دوستان عزیزی که میخوان LAN بازی کنن
این لینکی که گذاشتم را بخونید
من تست کردم جواب داد البته بصورت LAN offline هست
من و برادرم از همین طریق داریم LAN بازی میکنیم :8:

اینم لینک پست آموزشی (( از دوست عزیزمون gomgashte_r هم بخاطر این مطلبش تشکر میکنم :11:))

وست عزیز منم می خوام بازی کنم با داداشم ولی نمیشه...آیا حتما ورژن باید 2.6 که لینکش رو گذاشتن باشه؟

ورژن تکنو گاد رو میگم.....چون من ورژنم نهایی 2.0.7.1 میگم شاید برای اینه که نمیشه ....

حالا دانگرید می کنم به ورژ« گذشته ببینم میشه...:11:

Saeed System
19-03-2012, 10:12
من که ه رکاری کردم نشد فقط یک سیستم وصل میشه به سرور وقتی اون یکی سیستم می خواد وصل بشه سیستم اول که تو سرور بود قطع میشه.....

2 ساعت وقت گذاشتم نشد...کلافه شدم ..نمیشه:41:

کمک کنید لطفا :11:

اینم عکس تنظیمات تکنوگاد:

اینم سیستم 2:

2 سیستم با کراس شبکن...اینترنت هم دارن هر دو سیستم کاملا شبکن....بازیهای دیگرو راحت لن بازی میکنم ولی این بازی نمیشه

xlife
19-03-2012, 11:50
من که ه رکاری کردم نشد فقط یک سیستم وصل میشه به سرور وقتی اون یکی سیستم می خواد وصل بشه سیستم اول که تو سرور بود قطع میشه.....

اینم سیستم 2:

2 سیستم با کراس شبکن...اینترنت هم دارن هر دو سیستم کاملا شبکن....بازیهای دیگرو راحت لن بازی میکنم ولی این بازی نمیشه

منم همچین مشکلی دارم

Bobby Sands
19-03-2012, 19:05
دیگه چرا سرورهای ایرانی نمیاد برای من؟
نکنه تعطیل شده؟

arash-king
20-03-2012, 02:31
دوستانی که ورژن 2.7 تکنوگاد رو دارن میتونن توی سرور ایرانی بازی کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ورژن 2.6 دارم
نمیتونم تو سرور ایرانی بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطفا :19:

amintnt
20-03-2012, 03:01
سلام.

دوستان از ورژن آخر تکنوگاد استفاده نکنید چون نیاز به MW3 اریجینال داره(یا حداقل ورژنی که از استیم دانلود شده). بنابراین از ورژن 2.6.3 استفاده کنید.

نحوه‌ی شبکه کردن هم خیلی ساده‌ست. دوستمون در پست دیگه‌ای توضیح دادن. توضیحات زیر قسمتی از آموزشی بود که قبلا نوشته بودم و مدیر تاپیکش رو پاک کرده بود:

4. به فولدر Plalyers2 برید و فایل Server.cfg رو با NotePad باز کنید. کد زیر رو تماما جایگزین کد‌های فعلی کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین کار هم صرفا به این خاطر هست که یک سری دستورها در این فایل به صورت ناقص هستند و وقتی که سرور Dedicate رو اجرا می‌کنید در خوندن این فایل دچار مشکل می‌شه. ممکنه در نسخه‌ای که شما دارین این فایل مشکلی نداشته باشه، اما برای من داشت. به هر صورت محکم‌کاری هست و انجامش ضرری نداره. این فایل یک‌سری از مشخصات سرور شما رو تعیین می‌کنه مثل: اجازه‌ی رای‌گیری، پسورد سرور، ماکزیمم تعداد بازیکن‌ها، فعال بودن Voice و ... . توضیحات در خود فایل ذکر شده و می‌تونید مفصل‌تر همون‌جا بخونید.

5. حالا برای اینکه Loaderای رو که در مرحله‌ی 2 دانلود کردید و ریختین در فولدر بازی بتونید اجرا کنید نیاز به NET Framework 4.0 دارید. از لینک زیر با حجم حدود 50 مگ میتونید به صورت مستقیم دانلود کنید:

حالا Loader رو اجرا کنید و روی مالتی‌پلیر کلیک کنید.

متاسفانه ما با خانم زیبایی که در تصویر هستن کاری نداریم:happy:
ترجیحا پورت رو تغییری ندین و بذارین روی 27016 بمونه. این پورت در واقع پورت سرور شما رو تعیین می‌کنه. روی Start Dedicated Server کلیک کنید. پنجره‌ای به صورت زیر باز خواهد شد که بهش می‌گیم کنسول:

حالا در کنسول تایپ کنید start_map_rotate و اینتر بزنید. بعد از وارد کردن این دستور باید الزاما پیامی به صورت زیر در کنسول ظاهر بشه، و اگه غیر از این بود احتمالا سرور شما به مشکل برخورده که باید بررسی کنید مشکل چی هست:

حالا سرور شما آماده‌ست و افراد باید بهش وصل بشن.

6. کلاینت‌ها(دوستانتون) و همچنین سرور در Loader دکمه‌ی Start(LAN Game)l رو بزنن. وارد بازی که شدین به این مسیر بریدOptions -> Dedicated Server و Server Browser رو فعال کنید. حالا به منوی اصلی بازی برگردید و روی Servers کلیک کنید. به سربرگ LAN برید و روی سروری که در مرحله‌ی پیش ساختید و الآن در لیست می‌بینید کلیک کنید و وارد بشید.

نکته‌ی 1: چیزی که مهمه و باید دقت کنید اینه که شناسه‌ی بازیکن‌ها (ID) در فایل TeknoGods.ini که در فولدر بازی هست نباید یکی باشه. بنابراین هر بازیکن این فایل رو باز کنه(با نوتپد باز میشه) و جلوی ID یکی از کاراکترها رو به دلخواد تغییر بده تا با دیگران یکی نباشه. در غیر این صورت اگر کسی با شناسه‌ی تکراری وارد بازی بشه شخص دیگه با پیام تایم‌اوت مواجه می‌شه.

حالا من م یخوام فقط تو مپ dome ه کوچیکتره بازی کنم باید چیکا رکنم فایل ادمین رو چه طوری دستکاری کنم...

یعنی همش ffa و فقط تو مپ dome ..به هیچ عنوان و هیچ وقت مپ عوض نشه...دلیلشم اینه که 2 تا کامپیوتر دارم شبکه خونگیه با داداشم بازی میکنیم..

برای اینکه بتونی مپ و نوع بازی رو به راحتی تعیین کنی میتونی به روش زیر عمل کنی. من خودم از این روش استفاده می‌کنم:

در این ورژن از بازی شما میتونید نوع بازی و تنظیماتش رو به صورت دلخواه در قسمت Private Match تنظیم کنید و بعد اون رو در فایلی ذخیره کنید. پس به قسمت Private Match برید و بعد Game Setup. اونجا هر نوع بازی رو که میخواین(FFA, TDM یا هرچیز دیگه‌ای) انتخاب کنید و تنظیمات بازی از جمله مدت زمان بازی و ... رو هم تعیین کنید(درست مثل CoD4). حالا دکمه‌ی Save Recipe to Disk رو بزنید و اونو ذخیره کنید. حتی الامکان سعی کنید با اسمی ذخیره کنید که بدونید تنظیمات مربوط به چه نوع بازی ای هست. مثلا اگه Free for all ده دقیقه ای ساختین اسمشو بذارین ffa10. حالا هر نوع بازی ای که فکر میکنید ممکنه بخواین بعدا بازی کنید رو به روشی مشابه تنظیماتش رو اعمال کنید و در فایل های جداگانه ذخیره کنید.
برای اینکه تنظیماتی که ذخیره کردین رو فراخونی کنید به فولدر players2 برید و دنبال فایل default.dspl بگردین و با نوتپد اونو باز کنید. آخر متنی که میبینید این رو نوشته:
*,TDM_default,1
mp_alpha,DOM_default,1
mp_bootleg,DOM_default,1
*,TDEF_default,1000
mp_bravo,JUG_default,1

در توضیح این خطوط بالا باید بگم که اینها به ترتیب توسط سرور اجرا میشن. یعنی قبلا یک سری تنظیمات از طرف خود بازی تنظیم شده و در فایل‌های جداگانه‌ای ذخیره شده(مثلا فایل DOM_default در واقع بیانگر بازی Domination هست و JUG_default بیانگر بازی جگرنات هست و TDM_default بیانگر بازی Teamdeath Match هست). اگر دقت کنید میبینید که هر خط از سه قسمت تشکیل شده که با کاما از هم جدا شدن. اولین قسمت Map بازی رو تعیین میکنه؛ که اگر ستاره باشه یعنی سرور به طور رندم یک مپ رو انتخاب میکنه. قسمت دوم نوع بازی رو تعیین میکنه، یعنی همون تنظیماتی که در فایل‌ها ذخیره شد‌ه‌ان رو فراخونی میکنه(همونایی که در قسمت قبل خودتون ذخیره کردین یا همچنین فایل‌هایی که خود شرکت Activision از قبل آماده کرده و چند موردیش رو ذکر کردیم). قسمت سوم هم مهم نیست اما جهت اطلاع احتمال انتخاب اون خط رو تعیین میکنه. یعنی اگر در بین این 5 خط شما یکی از اعداد رو به جای 1 بکنید 1000 در واقع سرور اول اون خط رو فراخونی میکنه. اما چون قراره ما همه ی خطوط رو پاک کنیم و تنها یکی رو باقی بذاریم پس فرقی نمیکنه قسمت سوم چه عددی باشه، چون سرور تنها یک انتخاب داره. بنابراین همه‌ی خطوط رو پاک کنید و تنها یک مورد رو باقی بذارید. حالا با فرض اینکه شما یکی از تنظیماتی که ذخیره کردین اسمش بوده ffa10، شما باید قسمت دوم رو بکنید ffa10، قسمت اول رو اون مپی که دوست دارید، و قسمت سوم هم کلا بیخیال بشید. پس به صورت زیر خواهد بود:

حالا باید این تغییراتی که دادین رو ذخیره کنید که میتونید دکمه‌ی Ctrl+S رو بزنید که ذخیره بشه. حالا باید به سرور بگین که فایل رو فراخونی کنه. در کنسول بازی دستور map_rotate رو تایپ کنید و اینتر کنید. میبینید که سرور اون مپ و نوع بازی دلخواهتون رو لود میکنه.

gomgashte_r
20-03-2012, 11:48
سلام
بعد از شش ماه جستجو و سرگردانی و فلاکت بلاخره تونستم یک آموزش کامل تحت شبکه روپیدا کنم gomgashte جان عزیز این همه وقت کجا بودی که سعادت دیدار تو رو نداشتیم به هر حال مچکریم
اماحیف واسه من کار نکرد وقتی سرور رو ساختم و نفر اول وارد بازی شد نفر دوم نمی تونست وصل بشه وسرور تایم اوت رو میزد بعد از چند لحظه نفر اول هم با همین اخطار مواجه میشه اگه هر دو با هم متصل بشن که در کل وارد نمیشه و توکانکشن می مونه وبعد همون اخطار اگه یک نفر وارد بشه میتونه تو بازی بچرخه اما به چکار میاد
نمیدونم چکار کنم

این ارور رو وقتی میبینید که id کلاینت ها رو تغییر نداده باشین. id کلاینت ها که توی teknogods.ini رو همون طور که توی اموزش گفتم تغییر بدین انشاالله حل میشه:11:

gomgashte_r
20-03-2012, 11:53

اینم سیستم 2:

ببینید تمام کارایی که من گفتم رو انجام دادید مثلا ورژن کلاینت مثل سرور هست 1.4.382 ؟ ببینید سرور dedicated بدون ارور اجرا شده؟ اینا رو یه چک بزنید خبر بدید:11:

xlife
20-03-2012, 12:53
این ارور رو وقتی میبینید که id کلاینت ها رو تغییر نداده باشین. id کلاینت ها که توی teknogods.ini رو همون طور که توی اموزش گفتم تغییر بدین انشاالله حل میشه:11:
نه رفیق همه چیز ردیفه
تنظیمات سرور اینجوریه
ID=bc196c79
ExternalIP=122.33.44.59
و کلاینت
ID=bc196c78
ExternalIP=122.33.44.58

ولی این مشکل همچنان پابرجاست
چند تا سوال داشتم
ای پی سیستم ها باید

192.168.101.101
یا

192.168.1.1
باشه
برای وارد شدن به سرور
سرور هم واسه اتصال باید در کلاینت خودش ای پی رو در کادر وارد کنه یا کلاینتهای دیگه فقط باید ای پی رو در کادر وارد کنند
در ضمن نیازی نیست
fav,
و
networkinterfacelist
رو تغییر بدیم
اخه تو کو آپ باید این کار رو میکردیم
امامن امتحان کردم نشد تستهای زیادی زدم نشد که نشد
اگه میشه کامل جزء به جزء به صورت تصویری بزارید
یا فایل دو کاینت رو واسه دانلود بزارید که تنظیماتشون مثل هم نباشه
در ضمن دوستمون گفته بود روی استارت لن گیم کلیک کنید
اما تکنو گاد من استارت لن انلاین داره
قضیه چیه

amintnt
20-03-2012, 14:35
نه رفیق همه چیز ردیفه
تنظیمات سرور اینجوریه
ID=bc196c79
ExternalIP=122.33.44.59
و کلاینت
ID=bc196c78
ExternalIP=122.33.44.58

چند تا سوال داشتم
ای پی سیستم ها باید

192.168.101.101
یا

192.168.1.1
باشه
برای وارد شدن به سرور
سرور هم واسه اتصال باید در کلاینت خودش ای پی رو در کادر وارد کنه یا کلاینتهای دیگه فقط باید ای پی رو در کادر وارد کنند
در ضمن نیازی نیست
fav,
و
networkinterfacelist
رو تغییر بدیم
قضیه چیه
گرامی چون اون آموزش واسه ورژن‌های قبلی بود هنوز دکمه‌ی Lan/Online اضافه نشده بود. بنابراین فرقی نمیکنه Lan/Online باشه یا Lan Game.
ضمن اینکه بفرمایید چه ورژنی از تکنوگادز رو دارید؟ چون در ورژن‌های قدیمی‌تر به خاطر تداخل آیپی‌ها این مشکل تایم اوت بازم پیش میومد. از ورژن 2.6.3 استفاده کنید.

xlife
20-03-2012, 15:56
گرامی چون اون آموزش واسه ورژن‌های قبلی بود هنوز دکمه‌ی Lan/Online اضافه نشده بود. بنابراین فرقی نمیکنه Lan/Online باشه یا Lan Game.
ضمن اینکه بفرمایید چه ورژنی از تکنوگادز رو دارید؟ چون در ورژن‌های قدیمی‌تر به خاطر تداخل آیپی‌ها این مشکل تایم اوت بازم پیش میومد. از ورژن 2.6.3 استفاده کنید.
با سلام و خسته نباشید
بنده از همون ورژن که دوست عزیزمون در پستهای قبل گذاشته بودن استفاده میکنم در واقع در فایلهای دانلودی ایشون بود در ضمن دیگر سوالاتی که عرض کردم رو اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
با تشکر

Bobby Sands
20-03-2012, 22:06
دوستان یکی حواب منو بده!
برای من هیچکدوم از سرورهای ایرانی رو نمیاره!!! چیکار کنم؟

navidcod
20-03-2012, 22:12
سلام بچه ها من ورژن اورجینال استیم دارم ولی ورژنش ۱.۵ هست
ایا میشه به این روش کرکش کرد؟
با تکنوگادز ۲.۷ امتحان کردم هیچ سروری رو نمیاره
اگه نمیشه چطوری دانگزید کنم؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

amintnt
21-03-2012, 01:41
سلام بچه ها من ورژن اورجینال استیم دارم ولی ورژنش ۱.۵ هست
ایا میشه به این روش کرکش کرد؟
با تکنوگادز ۲.۷ امتحان کردم هیچ سروری رو نمیاره
اگه نمیشه چطوری دانگزید کنم؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk
بله تنها با ورژن 1.4.382 جواب میده. در مورد دانگرید کردن هم یه سرچ کنید. نمیدونم بشه یا نه.

با سلام و خسته نباشید
بنده از همون ورژن که دوست عزیزمون در پستهای قبل گذاشته بودن استفاده میکنم در واقع در فایلهای دانلودی ایشون بود در ضمن دیگر سوالاتی که عرض کردم رو اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
با تشکر
وقتی تکنوگادز رو باز میکنید بالای پنجره ورژنش رو مینویسه. از اونجا چک بفرمایید. لینکی که دوستمون گذاشته بودن از روی اسم فایل مشخص نبود و حتما باید دانلود میکردم که بفهمم.

دوستان یکی حواب منو بده!
برای من هیچکدوم از سرورهای ایرانی رو نمیاره!!! چیکار کنم؟
بقیه ی سرورا رو میاره؟ اگه میاره که شاید سرور ایرانی ای فعال نیست کلا.

نه رفیق همه چیز ردیفه
تنظیمات سرور اینجوریه
ID=bc196c79
ExternalIP=122.33.44.59
و کلاینت
ID=bc196c78
ExternalIP=122.33.44.58

چند تا سوال داشتم
ای پی سیستم ها باید

192.168.101.101
یا

192.168.1.1
باشه
برای وارد شدن به سرور
در ضمن نیازی نیست
fav,
و
networkinterfacelist
رو تغییر بدیم
قضیه چیه
در مورد آیپی سیستم‌ها من متوجه منظورتون نشدم. چون تا جایی که اطلاع دارم آیپی ها به صورت اوتوماتیک ست میشه و فرقی نمیکنه چی باشه.
نیازی نیست آیپی ای رو در فیلد مربوطه وارد کنید، نه سرور نه کلاینت. فقط فیلدی که مال پورت هست در واقع پورت سرور رو تعیین میکنه. در مورد FOV و NetworkInterfaceList هم بذارین چیزی که هست بمونه(FOV که کلا ربطی به موضوع نداره)
NetworkInterface=255
NetworkInterfaceList=[0 = 192.168.2.1; 1 = 192.168.1.2; 255 (default) = ANY IP]

Bobby Sands
21-03-2012, 10:20
بقیه ی سرورا رو میاره؟ اگه میاره که شاید سرور ایرانی ای فعال نیست کلا.

اره بقیه رو میاره . کلی سرور روسی میاد اما پینگاشون بالاست نمیشه بازی کرد تو اونا:13:
تا چند روز پیش سرورهای ایرانی رو میاورد اما الان هیچ کدوم نمیاد!!!
خیلی عجبه!
اینجا کسی نیست تو سرورهای ایرانی بازی کنه؟ یکی بگه برای شما میاد یا نه؟

nemo666
21-03-2012, 11:46
من وقتی وارد سرور میشم خطای patch mp-ff is diffrent from server میده چی کار کنم توروخدا یکی بگه؟

amintnt
21-03-2012, 12:38
من وقتی وارد سرور میشم خطای patch mp-ff is diffrent from server میده چی کار کنم توروخدا یکی بگه؟
این مشکل واسه‌ی منم پیش اومد. من یه نسخه‌ی 3 DVD از بازی رو نصب داشتم و هر وقت وارد سروری می‌شدم این ارور رو می‌داد. بعدتر نسخه‌ی نصب شده‌ی دیگه‌ای رو از کامپیوتر دوستم کپی گرفتم و دیدم مشکل حل شد. البته چون من فقط فایل‌های نصب شده رو کپی کردم نمی‌دونم اون نسخه‌ای که دوستم نصب کرده بود از چه نسخه‌ای بوده، اما دیدم که توی بازار یه نسخه‌ی 4 DVD هم هست.
من قبل از اینکه اون نسخه‌ی صحیح رو پیدا کنم خیلی تلاش کردم که مشکلش رو حل کنم و به نتیجه‌ای نرسیدم. پیشنهادم این هست که بری و نسخه‌ی دیگه‌ای از بازی رو بخری.

(ورژن هر دو 1.4.382 بود، منتها این ارور ربطی به ورژن نداره)

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

اره بقیه رو میاره . کلی سرور روسی میاد اما پینگاشون بالاست نمیشه بازی کرد تو اونا:13:
تا چند روز پیش سرورهای ایرانی رو میاورد اما الان هیچ کدوم نمیاد!!!
خیلی عجبه!
اینجا کسی نیست تو سرورهای ایرانی بازی کنه؟ یکی بگه برای شما میاد یا نه؟
شما نسخه‌ی اریجینال بازی رو داری؟ از چه ورژنی از تکنوگادز استفاده می‌کنی؟ 2.7؟
چون من دیشب با نسخه‌ی 2.6.3 امتحان کردم و هیچ سروری رو پیدا نمی‌کرد. ضمن اینکه اگه آیپی سرورای ایرانی رو داری می‌تونی از Direct Connect استفاده کنی. به این صورت که آیپی و پورت رو تو کادر وارد می‌کنی و بعد Direct Connect رو می‌زنی. وقتی وارد بازی شدی F12 رو بزن.
دیشب با اینکه سروری رو نمی‌اورد، اما من با درکت کانکت به سرور زیر تونستم وصل شم(سرور ایرانی نیست):
lokke.homeserver.com
27016

Bobby Sands
21-03-2012, 12:52
شما نسخه‌ی اریجینال بازی رو داری؟ از چه ورژنی از تکنوگادز استفاده می‌کنی؟ 2.7؟
چون من دیشب با نسخه‌ی 2.6.3 امتحان کردم و هیچ سروری رو پیدا نمی‌کرد. ضمن اینکه اگه آیپی سرورای ایرانی رو داری می‌تونی از Direct Connect استفاده کنی. به این صورت که آیپی و پورت رو تو کادر وارد می‌کنی و بعد Direct Connect رو می‌زنی. وقتی وارد بازی شدی F12 رو بزن.
دیشب با اینکه سروری رو نمی‌اورد، اما من با درکت کانکت به سرور زیر تونستم وصل شم(سرور ایرانی نیست):
lokke.homeserver.com
27016
ارجینال که نیست .موقع نصبش ever game میاد . ورژن 2.7 استفاده میکنم. تا چند روز پیش درست کار میکرد همه سرور های ایرانی رو هم میاورد اما الان هیچ کدوم رو نمیاره!
البته یه چیزی هست شایذ از این باشه نمیدونم اما بنظرم خیلی مسخره و عجیب میاد بعید میدونم از همچین چیزی باشه اونم اینه که تا چند روزپیش که کرج بودم همه سرور ها میامد اما الان مسافرت امدیم خرم اباد اینجا هیچ کدوم از سرورهای ایرانی نمیاد!!! اینگاری اینجا اینترنتش با بقیه جاها فرق میکنه! من مبین نت دارم مودم رو با خودم آوردم با اون وصل میشم هیچ مشکلی هم نداره اما این درست کار نمیکنه! نمیدونم دیگه از چی می تونه باشه!!!!:19:

Amin4All
21-03-2012, 22:09
آموزش لن بازی mw3 بصورت آفلاین
با سلام
خوب بریم سراغ آموزش که به صورت ساده و کاملا خلاصه تهیه شده !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- اول از همه این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7290323010%2FMW3_Full_Update_1_4_382.rar.ht ml) رو دانلود کنید و بریزید توی پوشه اصلی بازی mw3 تا بازی شما به ورزن 1.4.382 آبدیت بشه.(این فایل از وبلاگ دوستمون برداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بااجازه البته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

فایل دومی رو یکی اپلودش کنه که بالا نمیاد.
فایل اولی هم پاک شده یا سایتش الان خرابه که اپلودش کردم:

amintnt
22-03-2012, 00:33
ارجینال که نیست .موقع نصبش ever game میاد . ورژن 2.7 استفاده میکنم. تا چند روز پیش درست کار میکرد همه سرور های ایرانی رو هم میاورد اما الان هیچ کدوم رو نمیاره!
البته یه چیزی هست شایذ از این باشه نمیدونم اما بنظرم خیلی مسخره و عجیب میاد بعید میدونم از همچین چیزی باشه اونم اینه که تا چند روزپیش که کرج بودم همه سرور ها میامد اما الان مسافرت امدیم خرم اباد اینجا هیچ کدوم از سرورهای ایرانی نمیاد!!! اینگاری اینجا اینترنتش با بقیه جاها فرق میکنه! من مبین نت دارم مودم رو با خودم آوردم با اون وصل میشم هیچ مشکلی هم نداره اما این درست کار نمیکنه! نمیدونم دیگه از چی می تونه باشه!!!!:19:
من الآن تونستم سرورای ایرانی رو پیدا کنم و به یکی هم وصل شدم.
(Iran Fray Clan)

Amin4All
22-03-2012, 11:45
با سلام
3

یکی این فایل دوم رو یه جای دیگه اپ کنه اصلا باز نمیشه.:40:

xlife
22-03-2012, 23:11
وقتی تکنوگادز رو باز میکنید بالای پنجره ورژنش رو مینویسه. از اونجا چک بفرمایید. لینکی که دوستمون گذاشته بودن از روی اسم فایل مشخص نبود و حتما باید دانلود میکردم که بفهمم.
ورژن 2.6.3 هستش ورژن بازیها هم مثل هم هستند

در مورد FOV و NetworkInterfaceList هم بذارین چیزی که هست بمونه(FOV که کلا ربطی به موضوع نداره)
NetworkInterface=255
NetworkInterfaceList=[0 = 192.168.2.1; 1 = 192.168.1.2; 255 (default) = ANY IP ]
مال من ای پی ها نبود
نظر شما چیه

در ضمن شاید ایراد از بازی باشه اخه مال من تو چهار دی وی دی بود که توسط یک اینستالر نصب می شد ه هی میگفت دیسک دو رو بزار (منظورش همون دیسک بعدی بود) و سرآخر یک پوشه بود حاوی فایهای اجرایی که باید تو محل بازی می ریختیم مثل همون آپدیت دوستمون حجم بازی هم 13 گیگ وخورده ای هستش
من دیگه کلافه شدم
اگه میشه شما از فایلهای پوشه اصلی بازی هر دوسیستم روواسم آپ کنید ببینم این اخرین روش چه میشه شرمنده

arash-king
22-03-2012, 23:42
سلام
دوستان میشه توضیح بدید چطوری سرورهای ایرانی رو پیدا کنیم ؟؟؟؟؟
دارم کلافه میشم
انقدر با این خارجی ها بازی کردم خسته شدم :13:

xlife
22-03-2012, 23:55
این روزها همه دارند کلافه میشن شما چطور

نمیدونم این بازی کال اف دیوتی هستش یا کلافه دیوتی

amir raya
23-03-2012, 12:03
سرورای ایرانی بر من میاد.
ورژن تکنوگاد باید 2.7.0.1 باشه. چیز پی ان یا چیلتر تخریب کن هم وصل نکنید!!!

arash-king
23-03-2012, 12:28
سرورای ایرانی بر من میاد.
ورژن تکنوگاد باید 2.7.0.1 باشه. چیز پی ان یا چیلتر تخریب کن هم وصل نکنید!!!
دوست عزیز توی همین تاپیک یه نفر از دوستان گفت که اگه تکنوگادز 2.7 را دانلود کنیم دیگه نمیشه LAN بازی کرد
درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم online بازی میکنم هم با برادرم LAN میکنم و بازی میکنم
اگه 2.7 را دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟

xlife
23-03-2012, 12:45
دوست عزیز توی همین تاپیک یه نفر از دوستان گفت که اگه تکنوگادز 2.7 را دانلود کنیم دیگه نمیشه LAN بازی کرد
درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما تو اندر خم یکیش موندیم چجوری شما هر دو کار انلاین و لن رو انجام میدید
اموزشش رو میزارید

amir raya
23-03-2012, 13:20
درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی ورژن 2.7 اومد خود تنوگاد گفت تا یه هفته بعد سرورای ورژن قبلی بسته میشن. برای ورژن 2.7 باید بازی اوریجینال باشه (به خاطر احتیاط سر بلایی که به سر آلتر اومد). ورژن 2.7.0.1 دیگه نمیدونم چجوری همون روز اومد (فک نکنم تو سایتش باشه) که بدون نیاز به نسخه اصلی میشه آنلاین زد.
لینک دانلود این نسخه هم توی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موجوده.

arash-king
24-03-2012, 10:17
دوستان سلام
یکی از دوستان من تکنوگادز 2.6 داره و وقتی روی Multiplayer کلیک میکنه ارور میده و مینویسه

Can not write process to memory
مشکل از کجاست ؟

amintnt
24-03-2012, 18:42
دوستان سلام
یکی از دوستان من تکنوگادز 2.6 داره و وقتی روی Multiplayer کلیک میکنه ارور میده و مینویسه

Can not write process to memory
مشکل از کجاست ؟
تحت ادمین باز کن شاید فرقی کرد

hamed1367
25-03-2012, 20:49
یه نکته جالب

با تکنو گاد 2.7.1 نتونستم آف لاین بازی کنم در حالی که به راحتی آنلاین کارکرد و سرور ایرانی رو هم نشون داد.
چون من می خواستم آف لاین بازی کنم نسخه 2.6.3 رو دوباره توی پوشه ی بازی جایگزین کردم و از اون استفاده کردم ،افلاینم راه افتاد و به خوبی کار کرد ، اما دیگه تو بخش اینترنت هیچ سوری رو به صورت آنلاین نشون نمی داد
نکته جالب اینه که همه ی اون سرور هایی رو که من قبلش با ورژن 2.7.1 رفته بودم ، الان میتونم از قسمت History تو ورژن 2.3.6 انتخاب کنم و وصل بشم.(این در حالی که تو قسمت Internet هیچ سروری رو نشون نمیده!)

dashmojtaba
25-03-2012, 21:19
دوستانی که از فقر لول رنج میبرند بخندند LOL :21:

arash-king
26-03-2012, 08:08
سلام دوستان
اگه کسی تکنوگادز 2.7.1 را دانلود کرده لینکشو اینجا بزاره ما هم دانلود کنیم
البته سالم باشه
ممنون

Hamid323
26-03-2012, 09:17
سلام دوستان
اگه کسی تکنوگادز 2.7.1 را دانلود کرده لینکشو اینجا بزاره ما هم دانلود کنیم
البته سالم باشه
ممنون

arash-king
26-03-2012, 10:14
دوستان من ورژن 2.7.1 تکنوگادز را دانلود کردم
سرورهای ایرانی را میشه مشخص کنید
ممنون:20:

xlife
26-03-2012, 11:32
یه نکته جالب

با تکنو گاد 2.7.1 نتونستم آف لاین بازی کنم در حالی که به راحتی آنلاین کارکرد و سرور ایرانی رو هم نشون داد.
چون من می خواستم آف لاین بازی کنم نسخه 2.6.3 رو دوباره توی پوشه ی بازی جایگزین کردم و از اون استفاده کردم ،افلاینم راه افتاد و به خوبی کار کرد ، اما دیگه تو بخش اینترنت هیچ سوری رو به صورت آنلاین نشون نمی داد
نکته جالب اینه که همه ی اون سرور هایی رو که من قبلش با ورژن 2.7.1 رفته بودم ، الان میتونم از قسمت History تو ورژن 2.3.6 انتخاب کنم و وصل بشم.(این در حالی که تو قسمت Internet هیچ سروری رو نشون نمیده!)
اگه میشه لینک ورژن 2.3.6 روکه دانلود کردی رو بزار
ممنون

hamed1367
26-03-2012, 15:17
دوست عزیز این هم آدرس ( TeknoMW3_2.6.3 ) با حجم 8.5 مگابایت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F149698965%2Ff6677f7%2FCopy_To_Your_Main_Folder.r ar.html)

beckham7
26-03-2012, 18:15
دوستانی که میگن لن منظورشون چه مدیه؟همون مد co -op

TAEL
27-03-2012, 02:55
دوستان من ورژن 2.7.1 تکنوگادز را دانلود کردم
سرورهای ایرانی را میشه مشخص کنید
ممنون:20:
یکی هست که FBI. یکی هم هست اسمشو یادم رفته، پسورد داره.

xlife
27-03-2012, 09:31
دوستانی که میگن لن منظورشون چه مدیه؟همون مد co -op
من هم موندم لن منظورشون (انلاین) بازی از طریق اینترنته یا شبکه (افلاین)

arash-king
27-03-2012, 09:34
من هم موندم لن منظورشون (انلاین) بازی از طریق اینترنته یا شبکه (افلاین)
همون شبکه مثل من و برادرم که توی حالت آفلاین داریم لن بازی میکنیم

xlife
27-03-2012, 12:13
همون شبکه مثل من و برادرم که توی حالت آفلاین داریم لن بازی میکنیم
خوب شما کو آپ دارید میزنید یا مولتی پلایر

arash-king
28-03-2012, 10:39
خوب شما کو آپ دارید میزنید یا مولتی پلایر
وقتی تکنوگادز را باز میکنم روی Multiplayer و بعد Start ( LAN/online) کلیک میکنم

doncarllo1
28-03-2012, 12:09
فروش اکانت استیم و ارجین . mw3 . bt3 . run . fifa 12 هرکی خواست پیغام خصوصی بده

TAEL
28-03-2012, 17:10
دوستانی که پایه هستن قرار بذارید بریم یه TeamDeathmatch بزنیم با هم.

arash-king
28-03-2012, 18:54
سلام به همگی....دوستان لطف کنید بگید شما برای بازی کردن cod mw3 به صورت آنلاین از چه سرعت و ترافیک اینترنتی استفاده میکنید ؟؟ من اینترنت 256 با حجم 4 گیگ دارم و یه جورایی معتاد این بازی شدم ولی از طرف دیگه نگران حجم ماهیانه ام هستم.... حالا اگه من از اینترنت مخابراتی استفاده کنم جواب میده ؟؟ من ساکن تهرانم
( لطفا 2 سوال را همزمان جواب بدید ) با تشکر

xlife
29-03-2012, 07:47
وقتی تکنوگادز را باز میکنم روی Multiplayer و بعد Start ( LAN/online) کلیک میکنم
نمیدونم چرا واسه من نمیشه مولتی افلاین زد
شما طبق اموزش تاپیک رفتید

arash-king
29-03-2012, 09:48
بله....... مو به مو مثل آموزش تاپیک جلو رفتم.....برای من هم بعضی اوقات یه سری مشکلات پیش میاد....شما باید هر راهی که به ذهنتون میرسه را امتحان کنید بلکه جواب داد ..... یه بار سرور را عوض کنید یا مثلا آی پی ها را عوض کنید بلکه نتیجه گرفتید

doncarllo1
29-03-2012, 14:09
کسی میدونه استیم مپ جدید نمی خواد بده؟

------------------------------------------------

[فروش اکانت ارجین و استیم mw3 . bt3 . need for speed run . fifa 12 هرکی خواست پیغام خصوصی بده

gomgashte_r
29-03-2012, 15:18
سلام
اگه از آموزش من استفاده کردید شما به جای اون فایل bat اولی ازاین فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fh1th7j7zb2m0)استفاده کنید برای ران کردن سرور و اگه بازم نشد چک کنید ببینید windows account name دو تا سیستم مثل هم نباشه و با هم فرق داشته باشه (منظورم همون user name ویندوز هست).خواستید آموزشم یه بار دیگه بخونید تا اشتباهی نکنید.
این کارا رو انجام بدید ببینید بازم time out میدید یا نه؟ خبر بدید:11:.

BBNHFAK
29-03-2012, 19:31
سلام
آموزش (پست اول) مثل Alter MW2 هست یا فقط برای بازی روی لن و بدون سرور؟؟؟

Bobby Sands
29-03-2012, 19:38
یکی به من بگه چرا همه به کمپرها فحش میدن؟!!!
آخه کسی که دوست داره اسنایپر باشه چطور میتونه کمپر نباشه؟ اسنایپر بودن بدون کمپ کردن معنی نداره!!!

TAEL
29-03-2012, 19:45
آخه کسی که دوست داره اسنایپر باشه چطور میتونه کمپر نباشه؟ اسنایپر بودن بدون کمپ کردن معنی نداره!!!
بیشتر منظور کمپ کردن تو جاهایی هست که به دنیا میای!

uones4u
30-03-2012, 23:57
خوب مجبوری، نکمپ که باعث آزار بقیه بشی .:46:

اینم یه شات جالب که دیدنش خالی از لطف نیست .کیفیت فیلم رو تا حد ممکن پایین آوردم ،ببینید و حال کنید.

hadi h
31-03-2012, 08:27
سلام به همگی....دوستان لطف کنید بگید شما برای بازی کردن cod mw3 به صورت آنلاین از چه سرعت و ترافیک اینترنتی استفاده میکنید ؟؟ من اینترنت 256 با حجم 4 گیگ دارم و یه جورایی معتاد این بازی شدم ولی از طرف دیگه نگران حجم ماهیانه ام هستم.... حالا اگه من از اینترنت مخابراتی استفاده کنم جواب میده ؟؟ من ساکن تهرانم
( لطفا 2 سوال را همزمان جواب بدید ) با تشکر

سلام دوست عزیز
بنده از پهنای باند 128 استفاده می کنم و سرعت دانلودم هم 70 تا 110 کیلوبایت هست ! حجمم هم 3 گیگ هست در 3 ماه !
پینگ یاهوم هم 270 هست.
این هم برای اینکه بدونی چقدر حجم مصرف میشه !

همونطور که می بینی تو عکس طی 2 ساعت 12 دقیقه بازی تنها 15 مگ دانلود شده و 30 مگ آپلود شده !!! (تازه توی بعضی از بازی ها هم من هاست بودم یعنی بیشتر مصرف می کنه !)
من نتو روشن کردم رفتم تو بازی تا آمارش بیشتر واقعی باشه.
از طرفی هم سرور های ایران راه افتادن و پینگ ها خیلی بهتر شده !
من پینگم توی بازی بالای 100 نمی یاد!!!
البته من با نت مخابرات کار کردم (توی همین تهران) ولی خب زیاد جالب نیست ! البته دوستم با 128 هم بازی کرده بود mw2 رو البته !
باز هم امتحان کن !

doncarllo1
31-03-2012, 10:04
من 2 مگ دارم از اسیاتک پینگ هم خوبه .

-----------------------------

فروش اکانت استیم و ارجین mw3 . bt3 . run . fifa 12

=CYBER=
31-03-2012, 10:40
تو کنسول xbox چطوری بعضی ها Cheat یا هرچی میزنن بازیشون این همه حرفه ای میشه ؟!!!
طرف منو ندیده هوا رو میزنه من هدشات میشم !!!

یاد وال تو کانتر افتادم !!!

BBNHFAK
31-03-2012, 10:44
سلام
آموزش (پست اول) مثل Alter MW2 هست یا فقط برای بازی روی لن و بدون سرور؟؟؟
کسی جواب نمیده؟؟؟:37:

kortol
01-04-2012, 23:36
تو کنسول xbox چطوری بعضی ها Cheat یا هرچی میزنن بازیشون این همه حرفه ای میشه ؟!!!
طرف منو ندیده هوا رو میزنه من هدشات میشم !!!

یاد وال تو کانتر افتادم !!!
کلا استفاده از چیت توی بازی های کار درستی نیست مخصوصا انلاینش ..این نوعی هم که شما میگی یه نوع برنامه هستش که الان اسم کاملش خاطرم نیست اما وظیفه شلیک در بازی رو به عهده میگیره و محل قرار گرفتن دشمنان هم به صورت مربع برای خود بازی کننده فقط نشون داده میشه به محض رویت یه قسمت خیلی کوچیک از بدن دشمن تیر خودکار شلیک میشه ..خیلی نامردی هستش ...

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

کسی جواب نمیده؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آلتر که هی تعطیل میشه الان اکثرا دارن با تکنوگاد بازی می کنن...
همون روشی که در پست اول درباره تکنوگاد گفته شده کفایت می کنه ...فقط یه نکته حتما نسخه کامل نت فریم ورک 4 رو از مایکروسافت بگیر ..اگه کامل نباشه برنامه تکنوگاد برات اجرا نمیشه !

=CYBER=
02-04-2012, 00:10
کلا استفاده از چیت توی بازی های کار درستی نیست مخصوصا انلاینش ..این نوعی هم که شما میگی یه نوع برنامه هستش که الان اسم کاملش خاطرم نیست اما وظیفه شلیک در بازی رو به عهده میگیره و محل قرار گرفتن دشمنان هم به صورت مربع برای خود بازی کننده فقط نشون داده میشه به محض رویت یه قسمت خیلی کوچیک از بدن دشمن تیر خودکار شلیک میشه ..خیلی نامردی هستش ...

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

آلتر که هی تعطیل میشه الان اکثرا دارن با تکنوگاد بازی می کنن...
همون روشی که در پست اول درباره تکنوگاد گفته شده کفایت می کنه ...فقط یه نکته حتما نسخه کامل نت فریم ورک 4 رو از مایکروسافت بگیر ..اگه کامل نباشه برنامه تکنوگاد برات اجرا نمیشه !

من فکر می کردم تو xbox نمیشه تقلب کرد !!!

kortol
02-04-2012, 16:41
من فکر می کردم تو xbox نمیشه تقلب کرد !!!
چیت توی همه کنسول ها و بازی های هستش فقط نجوه اجراش فرق میکنه ...البته قوانین xBOX LIVE خیلی سخت گیرانه تر از PC هستش ... با گزارش دادن متقلب ها شاید بشه بازی رو درست کرد ..

sinasalar2007
03-04-2012, 10:49
به هر سروری که میخوام وصل بشم این ارور رو میده :

files different from the server

ورژن بازیم 1.4.382 هست و ورژن تکنوگاد هم 2.7.0.1 هست !!! نمیدونم مشکل از کجاست !

amir raya
03-04-2012, 22:24
نمیدونم اینو کسی گذاشته یا نه ولی من برای محکم کاری میزارم.
این یه برنامس برای هاست شدن که توسط یکی از کاربرای خود تکنو نوشته شده:

تست کنید ببینید جواب میده یا نه!!!

Bobby Sands
03-04-2012, 23:04
خوب مجبوری، نکمپ که باعث آزار بقیه بشی .:46:

اینم یه شات جالب که دیدنش خالی از لطف نیست .کیفیت فیلم رو تا حد ممکن پایین آوردم ،ببینید و حال کنید.

عزیز میشه بگی شما چطوری با یک تفنگی که تک تیر میزنه اونم هر 2 ثانیه یک دونه با کسی که با مسلسل و رگبار گلوله از جلوت در میاد رو در رو مقابله میکنی؟!!!
در واقعیت هم اسنایپر ها دقیقا از این تاکتیک اختفا و کمپ کردن برای رو در رویی و مقابله با دشمن استفاده میکنن . اسنایپر چیزی جز این نمیتونه باشه اصولا!
من که نمیتونم برای اینکه بقیه اذیت نشن خودم رو بذارم دم توپ:27:
من کلا با این مود بازی کردن حال میکنم . حالا بقیه میخوان خوششون بیاد یا بدشون این به خودشون ربط داره نه به من.
بحث من اینه که بعضیا کلا خیلی قضیه رو جدی میگیرن و دوبار که هد شاتشون میکنی شروع میکنن به فحش دادن و هرچی که لایق خودشون و خانوادشونه به بقیه میگن .

uones4u
04-04-2012, 01:15
عزیز میشه بگی شما چطوری با یک تفنگی که تک تیر میزنه اونم هر 2 ثانیه یک دونه با کسی که با مسلسل و رگبار گلوله از جلوت در میاد رو در رو مقابله میکنی؟!!!
در واقعیت هم اسنایپر ها دقیقا از این تاکتیک اختفا و کمپ کردن برای رو در رویی و مقابله با دشمن استفاده میکنن . اسنایپر چیزی جز این نمیتونه باشه اصولا!
من که نمیتونم برای اینکه بقیه اذیت نشن خودم رو بذارم دم توپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کلا با این مود بازی کردن حال میکنم . حالا بقیه میخوان خوششون بیاد یا بدشون این به خودشون ربط داره نه به من.
بحث من اینه که بعضیا کلا خیلی قضیه رو جدی میگیرن و دوبار که هد شاتشون میکنی شروع میکنن به فحش دادن و هرچی که لایق خودشون و خانوادشونه به بقیه میگن .

دوست عزیز متعسفانه همه با کمپیدن مشکل دارن و حالیشون نیست که اسنایپر باید کمپ کنه برا همین ظرفیت ندارن و همون اراجیفی که لایق خودشون هست رو بارتون میکنند و من یکی خودم با اسنایپر خیلی حال می کنم ولی با توجه به شرایط موجود gun ها رو سبک ترجیح دادم .:10:

mohammad_dj96
04-04-2012, 11:25
چرا دیگه نمیشه تو التر اکانت ساخت ؟

amir raya
04-04-2012, 17:39
اصلا یکی از جذابیتهای بازی اینه که همینطور راه بری بعد یهو صدای اسنایپر بشنوی که یجه کمپ کرده. (بخصوص وقتی تیراش بخوره دور و برت)

saeedsh7j
05-04-2012, 16:07
سلام میشه بگید با tecknogods چه جوری دو نفره میشه بازی کرد؟ برای Survival و Spec Ops

xlife
06-04-2012, 16:39
سلام بچه ها از بابت اون اموزش لن بازی (آفلاینش ) متشکرم مشکل حل شد
یک سوال پک یا دی ال سی نیومده که نقشه های جدید اضافه کنه
این نقشه ها زیاد به اندازه مدرن 2 و 1 حال نمیدن

beckham7
07-04-2012, 16:04
سلام بچه ها از بابت اون اموزش لن بازی (آفلاینش ) متشکرم مشکل حل شد
یک سوال پک یا دی ال سی نیومده که نقشه های جدید اضافه کنه
این نقشه ها زیاد به اندازه مدرن 2 و 1 حال نمیدن

دوست عزیز میشه بگید دقیقا چجوری؟حتما حتما بگید:46:
یعنی الان راحت میتونید لن مولتی پلیر بازی کنید؟!

xlife
08-04-2012, 01:37
دوست عزیز میشه بگید دقیقا چجوری؟حتما حتما بگید:46:
یعنی الان راحت میتونید لن مولتی پلیر بازی کنید؟!
طبق اموزش تاپیکی که دوستمون چند صفحه قبل رفته بود برو
فقط اینو یادت باشه یوزر نیم دوتا ویندوز عین هم نباشه مثل منکه هردوش administratorبود و هر دو تاشون تویک workgroupّباشن
موفق باشی

arash-king
14-04-2012, 15:43
سلام دوستان
من هر روز دارم آنلاین بازی میکنم و توی سرورها پر شده از cheater و hacker :13:
و واقعا دیگه خسته شدم از این مسخره بازی ها
اگه کسی لینک سالم واسه دانلود Aimbot یا wallhack یا کلا از این دسته cheat ها داره بزاره اینجا ما هم استفاده کنیم :31:
فقط توجه کنید لینکش سالم باشه دیگه

tipet
14-04-2012, 16:38
چيتر ها قسمت خوبه بازين
قسمت بدش اونجاس كه ميري ادمين سرور رو 3 بار ميزني تو 1 دقيقه بعد بن ميشي از سرور سرور mop ادمين:seven|seven
لصفا اگه ميشه ليست سرورهاي فعال هم قرار بديد.

arash-king
14-04-2012, 16:50
چيتر ها قسمت خوبه بازين
قسمت بدش اونجاس كه ميري ادمين سرور رو 3 بار ميزني تو 1 دقيقه بعد بن ميشي از سرور سرور mop ادمين:seven|seven
لصفا اگه ميشه ليست سرورهاي فعال هم قرار بديد.
داداش اینم لیست سرورهایی که من میرم و فعال هستن :46:

Iran FRAY clan MW3
Kings MW3 server HC-TDM
Morvarid online
HamyarNet SHIRAZ Dedicate
SQUAD server [ SATIA ISP ]

هرکس هم لینک چیت داشت بده