PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy tab10.1 یا Galaxy s II

Nice Devil
17-12-2011, 21:44
سلام دوستان من آرک دارم و یکی از دوستام تبلت 7 اینچ سامسونگو داشت که واقعاً از تبلتش با وجود 1 هسته ای بودنش خوشم اومد اما میخوام برا محکم کاری تبلت 10.1 بگیرم:27::21:
از دوستان میخوام (البته بیشتر کسایی ک با اینا کار کردن) معایب و مزایای این دوتا رو (مثل سرعت کیفیت صفحه نمایش و ...)در مقابل همدیگه بگن
البته چند تا مساله رو بگم که:
1. از قیافه بگزریم که کدوم بزرگتره و کدوم زیباتره و از این حرفها اینا سلیقه ای
2.تفاوتهای تابلو رو نمیخوام بدونم مثل دوربین خوب معلومه که دوربین ْSII قویتره
ممنون از کمکتون

h!tman
17-12-2011, 22:16
1-معلومه Tab10بزرگتره! S2 که گوشیه!:دی
2-تفاوت هاشون توی Cpu و Gpu هست که مال galaxy قوی تره!.. Tegra به اگزینوس نمیرسه
صفحه نمایش هم Galaxy s2 قوی تره!
نظر من اینه از سیستم عامل آندروید که گوشی دارید.. برید و Ipad 2 بگیرید... اینطوری از دو سیستم عامل دو دستگاه دارید و دلچسب تره!

P I R A N H A
18-12-2011, 08:52
به نظر منم برو سمت ایپد

Nice Devil
19-12-2011, 18:11
ممنون از شما دوستان عزیز. اما میشه دلیلتونو برای انتخاب Ipad بگید؟
تمرکزم رفته رو گلکسی 7.7

bleu2u4u
19-12-2011, 18:29
ببیین ایا واقعا به تبلت نیاز داری؟
الان چه کارهایی هست که با گوشیت نمیتونی انجام بدی و پیش خودت میگی ای کاش یه تبلت داشتم
اگه واقعا نیازهات مهم و جدی بود اونوقت برو سمت تبلت
تو قدم بعدی هم بهتره بین ios و android انتخاب کنی ببینی میخوای تبلت ات کدوم باشه

Nice Devil
19-12-2011, 18:38
پ-نه-په بیخودی اومدم تاپیک زدم.حتماً میخوام که میگم دیگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منم به همین دلیل که میخوام بین ios و Android‌بهترین رو انتخاب کنم از دوستان خواستم که بگن به چه دلیلی I pad بهتره راستش از گلکسی 7.7 هم خیلی خوشم اومده از یه طرف گلکسی نوت هم خوب چیزیه از این طرف هم که دوستا میگن Ipad یکی هم میگه sII . حسابی گیج شدم

bleu2u4u
19-12-2011, 19:00
شما خودت هم نمیدونی با خودت چند چندی!!
نمیدونم چرا اسم تاپیک رو گذاشتی Galaxy tab10.1 یا Galaxy s II
اگه گوشی نمیخوای اصلا چرا اومدی اینجا تاپیک زدی باید بری تو بخش تبلت
اگرم میخوای که پس هنوز مرددی ولی از اون طرف میگی پ ن پ و حتما نیاز به تبلت دارم

Nice Devil
19-12-2011, 19:04
آقای bleu( حتماً منظورت Blue هست دیگه.نه؟؟؟) . ممنون میشم اگه شما نظر ندین. آره من با خودمم مشکل دارم . اما این دلیل نیشه که شما به من توهین کنین. حتماً کسایی دیگه ای هم وجود دارن که به کمکهای شما احتیاج دارن

Eblis 2011
19-12-2011, 19:08
راست میگه آقای bleu شما اول تکلیفتو با خودت مشخص کن بعد برو بخش مربوطه تایپک بزن تا درست و حسابی جواب بگیری

bleu2u4u
19-12-2011, 19:20
آقای bleu( حتماً منظورت Blue هست دیگه.نه؟؟؟) . ممنون میشم اگه شما نظر ندین. آره من با خودمم مشکل دارم . اما این دلیل نیشه که شما به من توهین کنین. حتماً کسایی دیگه ای هم وجود دارن که به کمکهای شما احتیاج دارن

دوست عزیز من کی هستم که بخوام به کسی توهین بکنم
من همون اول از در کمک کردن به شما وارد شدم ولی خودتون با به سخره گرفتن سوال من جلوی کمک کردن من رو گرفتید
همونطور که گفتم یه بار دیگه بشین با خودتون ببین که ایا واقعا به تبلت نیاز داری؟
الان گوشی ات کارهات رو راه میندازه؟اگه راه میندازه ولی یه مقدار ضعیفه برو سراغ گلکسی s2 اما اگه راه نمیندازه و احساس میکنی یه صفحه نماش 10 یا 7 اینچی خیلی برات مناسب تره بیا تو بخش تبلت اونجا هر سوالی داشتی میتونی بپرسی من خودم بهت جواب میدم
پ.ن:درضمن منظور من همون bleu هست نه blue

arash_uzarsif
19-12-2011, 23:18
آقای Nice Devil به اعصابت مسلط باش پسر!
منم تاپیکت رو خوندم متوجه نشدم اصلا مشکلت چیه خب!
گوشی میخوای؟! تبلت میخوای؟! تو خودتم نمیدونی چی میخوای!